98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

سؤال جنسي

پیک هفتگی- هفته سوم آذر

درود به همه پیک هفتگی این هفته مون، یه تفاوتی با پیک های قبلی داره و اونم این که این بار بچه ها باید خودشون جواب سؤال ها رو بنویسن. پس لطفا:1. بچه ها توی دفترشون لوح بزارن2. هر سؤالی که می خونید، شماره سؤال رو توی برگه شون به ریاضی بنویسن 3. بعد جلوی اون، جواب سؤال رو بنویسن4. برای نوشتن جواب سؤال بعد، به خط بعد برن 5. دوباره شماره سؤال بعدی رو بنویسن و جوابشون رو یادداشت کنن 6. اگه بعد از هر سؤال، خط کشی کنن، برگه شون خیلی تمیزتر و زیباتر میشهو حالا س . . .

نمونه سؤال فارسی

سلام به شما متأسفانه از ابتدای سال تحصیلی،این دوازدهمین روزی هست که به دلایل مختلف از جمله آلودگی هوا تعطیل شدیم. والدین عزیز، لطفا دقت کنید که بچه های پایه اول، نیاز زیادی به تکرار و تمرین در نوشتن و خواندن دارند. لطفا به هر روش ممکن زمینه را برای انجام این فعالیت ها فراهم کنید و اجازه ندهید که این حجم بالای تعطیلات سطح آموخته های فرزندتان را تحت تأثیر قرار دهد. من هم چند سؤال برای بچه ها نوشته ام که خواهش می کنم سؤال ها را برایشان بخوانید و . . .

۱۰. دانش‌آموزان را به بحث کردن و ایجاد فضای شاد در کلاس تشویق کنید

اگر در تمام مدت کلاس فقط شما صحبت کنید، کلاس برای دانش‌آموزان کسل کننده می‌شود و باید انتظار چرت زدن دانش‌آموزان را هم داشته باشید. دنبال راهی باشید که دانش‌آموزان در تمام مدت حضور در کلاس، با اشتیاق به درس گوش کنند. از دانش‌آموزان هم بخواهید در کلاس مشارکت داشته باشند. سؤال بپرسید ولی همه‌ی دانش‌آموزان را مخاطب سؤال خود قرار ندهید، بهتر است یکی از دانش‌آموزان را صدا بزنید و سؤال خود را مستقیم از او بپرسید، وقتی سؤال از کل کلاس پرسیده . . .

منِ پرسشگر

- اصلاً دوستم داری؟
- معلومه، تو مادر بچه‌هامی.
وسط یه جمله از یه کتاب که هیچ ربطی هم به این دیالوگ نداشت دوباره یادش افتادم؛ دیالوگی که توی فیلم‌ها و داستان‌ها و معاشرت‌های زیادی تکرار شده. الان سؤالم اینه که واقعاً این جمله می‌تونه نشون‌دهندۀ مهر و محبت باشه یا صرفاً یه نگاه ابزاریه؟ البته می‌شه جای طرفین سؤال هم عوض بشه؛ ولی باز هم سؤال من همونه.
پی‌نوشت: باور کنید وقتی این سؤال به ذهنم رسید اصلاً به فکر روز مادر نبودم. . . .

فراهم‌سازی بستر برای تبدیل مستشکل به سؤال‌کنندة فعّال

 تسلّط روحی و علمی امام در طول مناظره بر علمای ادیان سبب گردید تا آنها از جایگاه یک اشکال‌کننده به موضع سؤال‌کننده تغییر وضعیّت دهند. این مسئله تنها زمانی اتّفاق می‌افتد که مخاطبان بر تسلّط علمی فرد مقابل خود پی برده، به نوعی خود را در برابر او ضعیف می‌یابند. از این رو، با تغییر لحن خود از حالت اشکال کردن به سؤال کردن، میزان ضربه‌ها را بر خود کاهش داده، شکل کار را از مبارزه‌جویی به مباحثة علمی تغییر می‌دهند تا اگر اشکالی هم در این میان م . . .

نیت

 
تلفظ نیت :
سؤال 3 : براى وضو و غسل و نماز تلفظ نیت لازم نیست ،آیا قصدقربت همان نیت است ؟ اگر بگوید چهار رکعت نماز مى خوانم نماز باطلاست یا نه ؟
جواب : قصد قربت همان نیت است و چناچه بلفظ نیز نیت را جارى کند نماز باطل نمى شود .
سؤال 4 : اگر کسى قصد نمازى را نماید و به همان نیت وارد نماز شود ،اما در لفظ سهواً نام نماز دیگرى را ببرد ، آیا خللى در صحت نماز قصد شده حاصل مى شود ؟
جواب : اگر موقع نیت گفتن و تکبیرة الاحرام قصد جدى داشته خللى در صحت ن . . .

یک

چهل شماره‌ی متوالی نوشتم و در نوشتنش تقریبا به خودم سخت نگرفتم. اصلا طبق قوانینش پیش نرفتم، ولی بعضی چیزهایی که تو این چهل شماره نوشتم رو بارها تا مرز انتشارش رفته بودم و بعد پاک شده بودن. قرار بود صفر هم داشته باشه، ولی فردا شب یه مهمونی پنجاه نفره داریم، فاینال زبان هم دارم، معلوم نیست چطور بشه.
زیر این پست هرچی بخواین می‌تونین بنویسین و بپرسین، شناس یا ناشناس، عمومی یا خصوصی، تعریف و تمجید و بد و بیراه و انتقاد و سؤال و جواب و شعر و قصه و خ . . .

نخستین کامپیوتر درچه سالی و توسط کی ساخته شد

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که نخستین سیستم کامپیوتری را چه کسی و در چه سالی اختراع کرد؟ شاید پاسخ سؤال در چه تاریخی نخستین کامپیوتر اختراع شد؟» خیلی ساده به‌نظر برسد، اما اینطور نیست و با سوالی پیچیده مواجه هستیم. پاسخ این سؤال باتوجه به مخاطب می‌تواند متفاوت باشد . . .

نمونه سوالات ریاضی هفتم

نمونه سؤالات ریاضی هفتم
 
 
نمونه سؤال ریاضی 1
 
 
نمونه سؤال ریاضی 2
 
 
نمونه سؤال ریاضی 3
 
 
نمونه سؤال ریاضی 4
 
 
نمونه سؤال ریاضی 5
 
 
نمونه سؤال ریاضی 6
 
 
نمونه سؤال ریاضی 7
 
 
نمونه سؤال ریاضی 8
  . . .

تحریک همسرمان برای داشتن یک رابطه جنسی

چگونه شوهرمان را برای رابطه جنسی تحریك كنیم
 چگونه میتوان كانون سرد خانواده را كه به علت مشكلات جنسی بوجود آمده، مجدداً گرم كنید؟
چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند؟
نقاط تحریك پذیر آقایان كجاست؟
 
چگونه باید با شوهر تان برخورد رفتاری موثر جنسی داشته باشید؟
هدف از ثبت و درج این مطلب ایجاد روابط صمیمانه با زوج و استحكام روابط زن و شوهر و كانون خانواده است.راه های داشتن یک زندگی شاد . . .

چگونه از نظر رواني مرد هارا آماده یک رابطه جنسی کنیم

چگونه از نظر روانی مرد را آماده نزدیكی كنیم
رابطه جنسی از مهم ترین فاكتورهای یك زندگی موفق است و از اهمیت ویژه ای در ازدواج برخوردار است . رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با این حال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی میكنند و از نقش موثر رابطه جنسی در روابطشان بی خبرند .
 
 
رابطه جنسی برای زن و مردان از اهمیت زیادی برخوردار است اما برای مردان یكی از مهم ترین فاكتورهای در ازدواج است . یك زن باید بتواند نیازهای مرد را در . . .

آیا با افزایش سن باید ناتوانی جنسی داشته باشید؟

 
نعوظ را در سنین پایین تقویت کنید
ناتوانی جنسی و پیری
غالباً از ما سؤال می شود كه چند ساله می توانیم رابطه جنسی داشته باشیم. شما نمی توانید سن خود را ثابت نگه دارید و ناگزیر به پیری خواهید رسید. اما آیا ناتوانی جنسی برای شما مقدر شده است؟ واقعیت این است که نعوظ و رابطه جنسی کاملاً وابسته به سن نیست و ناتوانی جنسی مسئله خاصی در سنین پایین نیست. در پیری ، تمام اندام ها و سیستم های بدن کاهش می یابد ، اما ناکارآمدی و از بین رفتن عملکرد سیستم تو . . .

نمونه سؤال آزمون پایانی

دانشجوی گرامی، پاسخ این نمونه سؤال‌ها داخل کتاب درسی است. البته با توجه به توضیحات مطلب قبلی سایت، برخی از این سؤال‌ها حذف می‌باشند که تشخیص آنها به عهده دانشجو است.
تذکر مهم:  همچنین خودآزمایی‌هایی فصل‌بندی شده همراه با آدرس پاسخ در متن کتاب، به‌صورت دست‌نویس در مطالب قبلی این سایت آمده است.
نمونه اول 
نمونه دوم . . .

نکاتی برای پاسخ به سوال این خودکار را به من بفروش»

هدف اصلی از پرسیدن این سؤال در جلسه‌ی مصاحبه این است که اعتمادبه‌نفس مصاحبه‌شونده و عملکرد او در شرایط پر فشار و استرس سنجیده شود.
تصور کنید برای استخدام در موقعیت شغلی متخصص فروش» در حال مصاحبه هستید. همه‌چیز عالی پیش می‌رود تا اینکه مصاحبه‌کننده سؤال کلیدی را برای سنجش توانایی‌های شما مطرح می‌کند. او از شما می‌خواهد خودکاری که در دست دارد را به او بفروشید. اینجا است که استرس را با تمام وجود حس می‌کنید و برای چند لحظه و با تعجب به خ . . .

طهارت

وضوى باطل :سؤال 146 : شخصى كه بعد از مدتى متوجه مى شود كه وضوهایش باطل بوده آیا واجب است همه نمازهاى این مدت را قضا كند ؟جواب : قضاى همه نمازهایى كه با وضوى باطل خوانده واجب است .ترك غسل جنابت :سؤال 147 : شخصى یك سال است كه به تكلیف رسیده و در زمانى كه جنب مى شده از احكام آن اطلاع نداشته است . اكنون كه اطلاع پیدا كرده حكم نمازهایى كه قبلاً خوانده و روزه هایى كه گرفته چیست ؟جواب : باید نمازها را قضا كند و اما روزه پس چون تعمد بقاء بر جنابت نداشته . . .

حسرت‌های سی‌سالگی

حالا که سالهای پایانی دهه سوم زندگی‌ام را می‌گذرانم، باز می‌گردم و به گذشته می‌نگرم و از خود می‌پرسم در این سه دهه، حسرت چه چیزهایی را دارم؟ در واقع سؤال اصلی برعکس است. پرسش از این است که از چه چیز بیش از همه لذت برده‌ام؟ امّا این سؤال ممکن است گمراه‌کننده باشد از آن جهت که بسیاری از لذایذ دم‌دستی را متبادر می‌کند. امّا وقتی از خودم می‌پرسم چه کاری بود که می‌توانستم انجام دهم و ندادم و حسرت کدام یک بر دلم مانده است، دقیق و سر راست می‌ر . . .

چگونه همسرم و به اوج لذت جنسي برسونم

چطور همسرمان  را به اوج لذت جنسی برسانیم
 
 چگونه میتوان اقایان را به اوج لذت جنسی رساند و كمی در مورد نقاط تحریك آمیز اقایان و نحوه چگونگی برخورد با انان در رابطه جنسی را توضیح دهید و اینكه چه مسائلی را در مقاربت با همسر(شوهر) باید رعایت نمود .

 رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با اینحال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی میكنند. در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می كنیم . راه های داشتن یک . . .

درس خارج فقه 10

استاد سیّد مجتبی / 4 آذر 1398روایت چهارم حرمت خمراز امام علیه السّلام سؤال شد حکم موردی که "زعم علی الثّلث" چیست؟ حضرت فرمود: "لا یصدّق إلّا أن ی مسلماً عارفاً". ذهاب ثلثین باید احراز شود و شرط احراز آن این است که آن زعم اختصاص به مسلمان آشنا به شریعت داشته باشد. تکیه استدلال در این روایت روی ارتکاز است. یعنی متن مطلب نزد سائل و مسئول روشن است و سؤال از احوال دیگر آن است.روایت پنجم ترکیبی از دو عبارت است و معنایی است که از دو روایت استفاده . . .

خدایا آیندشون برام دغدغه ست

بعد از داستان اغتشاشات اخیر، امروز اولین جلسه کلاسم با نهمی ها بود.امروز سر کلاس افکار پراکنده وپراز سؤال بچه هارو با صدای خودشون شنیدم،کاملا صدای بزرگترها بودن و اینو می فهمیدم. با اینکه نباید و شاید جاش نبود نتونستم مقابل بعضی از این صداها ساکت باشم. کمی از رهبر گفتم و دیدم بچه ها چقدر شبیه دوران خودمن، میخوان از انکار به معنا برسن و چقدر ذاتا دوست داشتن حرفای منو بشنون تا حالشون بهتر باشه. بعد از یه سری صحبت ها گفتم فقط اینو بدونید من با . . .

آزمون قضاوت اخلاقی (MJT)(20صفحه در قالب ورد)

آزمون قضاوت اخلاقی (MJT)(20صفحه در قالب ورد)
آزمون حاضر از قضاوت اخلاقی برای کودکان بر مبنای الگوی یک آزمون هوش کلی است که شامل سؤالات استدلال ، قوه تشخیص ، بهترین پاسخ ها و غیره است با این تفاوت که همه سؤالات معنای  اخلاقی دارد  . این آزمون برای کودکان 6 تا 11 ساله ساخته شده است. آزمون مرکب از 50 سؤال است که کودک باید در مورد آنها تصمیم اخلاقی بگیرد. بخش اول : تشخیص – شامل ده سؤالات که هر کدام سه انتخاب دارد . بخش دوم: جملات ناتمام- دارای ده سؤال است . . .

رابطه جنسی از پشت در دوران بارداری

چگونه در دوران بارداری از پشت نزدیكی گنیم
بارداری، زمان تحولات عاطفی و میل جنسی ناخوشایند است. هورمون های شما بیشتر از آنكه انتظار دارید، عصبی هستند. تنها راه اقدام، داشتن رابطهجنسی است. اما با پیشروی بارداری توصیه نمی شود نزدیكی واژینال داشته باشید. بنابراین تنها گزینه نزدیكی ازپشت است. اما آیا در بارداری مجازه؟ اما، آیا در هنگام بارداری نزدیكی از پشت مجاز است و به شما یا جنین آسیب نمی رساند؟ در این مقاله به این مطلب می پردازیم.
آیا نزد . . .

Mandelay دستگاه تناسلی مردانه 1 اونس

درباره این موردهدف ما این است که اطلاعات دقیق محصول را به شما نشان دهیم. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و دیگران آنچه را که شما در اینجا مشاهده می کنید ارائه می دهند ، و ما آن را تأیید نکرده ایم. سلب مسئولیت ما را ببینید مواد حساسیت زایا تناسلی اجزاء DrgActive مواد لازم: بنزوکائین 7.5٪ قبل از مقاربت مقادیر کمی را روی سر و شافت آلت تناسلی بمالید یا طبق دستور پزشک استفاده کنید. محصول را پس از مقاربت بشویید. مواد مؤثر: PES-8؛ Polyglycerylmethryryate؛ پروپیلن گلیکول . . .

ن قبل از صميميت نزديکي مي خواهند

 سؤال: دکتر دابسون ، همسرم به من جنسی پاسخ نخواهد داد مگر اینکه شرایط فقط درست باشد. برای ما کافی نیست که فقط از نظر جسمی از یکدیگر لذت ببریم. من باید قبل از اینکه به رختخواب برویم وگرنه او دلسرد است با او صحبت کنم و با او وقت بگذارم. آیا ن دیگر اینگونه هستند؟ جواب: اکثریت دقیقاً همینطور هستند. رابطه جنسی برای یک زن منحصراً یک تجربه جسمی نیست. این باید یک عنصر عاشقانه داشته باشد تا او را راضی کند. مگر اینکه زن در یک زمان خاص احساس نزدیکی . . .

زنگ مدرسه، زنگ شادی‌

هنوز هم وقتی صدای زنگ مدرسه به صدا درمی‌آید، این شور و هیجان و شادی است که در میان بچه‌ها تکثیر می‌شود. شاید همواره با این سؤال مواجه شده باشید که چرا وقتی صدای زنگ مدرسه به صدا در می‌آید و پایان ساعت درس و کلاس اعلام می‌شود، بچه‌ها با جیغ زدن و فریاد کلاس‌ها را ترک می‌کنند. اخیرا برای پاسخگویی به این سؤال تحقیقاتی انجام گرفت که اشاره به آن جالب توجه است. در این آزمایش که روی 10 مدرسه در شهر تهران انجام گرفت، ‌نتایج به دست آمده نشان داد که . . .

گفتن مسايل جنسي با خاستگار

چگونه مسایل جنسی را با خاستگارم مطرح كنم
مسائل جنسی از خصوصی‌ترین مسائل فرد در زندگی است. در فرهنگ ما و بسیاری دیگر از فرهنگ‌ها، غالباً ن و مردان از بازگو كردن احساسات، نگرش‌ها و تمایلات جنسی خود بشدت امتناع می‌كنند و صحبت در این زمینه را برابر بی‌حیایی و قباحت فرد می‌دانند، چه برسد به اینكه دختر و پسر جوانی بخواهند در این زمینه صحبت كنند.
 
یك طرف دیگر سكۀ این مسئله، آسیبهای ناشی از صحبت نكردن در این زمینه بر پیكر خانواد . . .

بی دقتی در آزمون ها

⛔​​​​​​​بی دقتی در آزمون ها
 
 
 
 
✅راهکار هایی برای رفع بی دقتی در آزمونها
 
1- مدیریت زمان داشته باشید
 
● از کودکی به ما گفته‌اند که عجله کار شیطان است. وقتی می‌خواهیم کاری را در مدت زمان کوتاهی انجام دهیم، عجله می‌کنیم و درهمین حالت، میزان دقت ما به‌طور معمول کم می‌شود. برای رفع این حالت باید در جلسه‌ی آزمون،‌ مدیریت زمان داشت یعنی:
 
● هر درس را در زمان پیشنهادی خودش پاسخ دهید.
 
● زمان آغاز و پایان هر درس را در بالای سر آن درس . . .

ابعاد پنهان یک واقعیت

 
شاید شما با این سؤال که تعداد ن چادری بیشتر است یا بدحجاب مواجه شده و پاسخ و تخمینی هم برای آن داشته باشید.
بنده میخواهم پاسخ را از دقت در خود سؤال شروع کنم:
۱. پرسش، از تعداد خانم‌های چادری» (به عنوان یکی از اشکال و البته کامل‌ترین شکل حجاب) است، درحالی‌که پاسخ هرچه باشد، پای تمام خانم‌های محجبه» نوشته می‌شود.
درحالی‌که یا باید سؤال از تعداد چادری‌ها (به عنوان منتهی‌الیه یک طیف) دربرابر بی‌حجاب‌ها (به عنوان منتهی‌الیه طیفی دیگر) . . .

انحرافات جنسی چیست؟

انحرافات جنسی به معنای انحراف و ی جنسی به شیوه اشتباه که می تواند تبعات خطرناکی را برای فرد و جامعه داشته باشد این انحرافات ممکن است در کودکی در محیط آلوده به این کار بر لوح وجود کودک نوشته شود و کودک به این انحراف مبتلا شود . می تواند بی اطلاعی فرد از اینکه این عمل یک انحراف است باشد.اکنون به انواع انحرافات جنسی اشاره و توضیح می دهیم:
اعتیاد جنسی اعتیاد به افکار جنسی شدید و درگیری ذهنی شدید به انواع رابطه جنسی و ایجا د درگیری فکری جنسی و ا . . .

من از ايشون پرسيدم كه تا به حال رابطه جنسي داشته كه ايشون راستشو به من گفت و گفت بله داشتم

عرض سلام و خسته نباشید. سوال شوییی داشتم گفتم با شما در میان بزارم تا شاید بتونید كمك كنید. من و نامزدم بسیار باهم صمیمی و راحت هستیم و من از ایشون پرسیدم كه تا به حال رابطه جنسی داشته. كه ایشون راستشو به من گفت و گفت بله داشتممن به ایشون اعتماد كامل دارم.فقط گاهی اوقات كه مثلا از ذهنم میگذره یكم ناراحت میشم.كه چرا شوهر مثلا اون دوران جوانی و خامی این اشتباه رو كردهاز شما میخوام كمكم كنید كه چه استنباطی را داشته باشم كه دیگه این ناراحتی سر . . .

شیوه های افزایش میل جنسی در خانم ها

هر زنی ممکن است کاهش میل جنسی را در نقطه ای از زندگیش تجربه کند. در این مقاله به چند نکته کاربردی در رابطه با افزایش میل جنسی ن اشاره می کنیم.
دلایل کاهش میل جنسی ن
کاهش میل جنسی هر زمان پس از اینکه از لحاظ جنسی فعال شدید، ممکن است. بسیاری از ن پس از بارداری و در زمان شیردهی، کاهش میل جنسی را تجربه می کنند.
همچنین ممکن است میل جنسیتان بر اثر اضطراب، استرس یا عدم تعادل هورمونی در بندنتان از صفر تا صد تغییر کند. همچنین برخی از اختلالات ج . . .

پشت سر .

سلامدرمتون دینی در احوالات حضرت موسی علیه السلام آمده است هنگام مناجات در کوه طور وقتی سیم اتصال به معنای حقیقی کلمه وصل شد از پروردگار خویش سؤال کرد خدایا نمره بندگی من نزد شما چند است خطاب آمد بیست، موسای کلیم سؤال کرد ای معبود من آیا در این شهری که من زندگی می کنم کسی هست که پشت سر من سخن بگوید خطاب شد یک نفر حضرت موسی(ع)  ناراحت شد؛ خطاب شد یا موسی (ع) ناراحت نباش میلیون ها نفر پشت سر من خدا سخن می گویند یکی به عدالتم دیگری به مقدراتم سومی می . . .

روش های افزایش میل جنسی در خانم ها

هر زنی ممکن است کاهش میل جنسی را در نقطه ای از زندگیش تجربه کند. در این مقاله به چند نکته کاربردی در رابطه با افزایش میل جنسی ن اشاره می کنیم.
دلایل کاهش میل جنسی ن
کاهش میل جنسی هر زمان پس از اینکه از لحاظ جنسی فعال شدید، ممکن است. بسیاری از ن پس از بارداری و در زمان شیردهی، کاهش میل جنسی را تجربه می کنند.
همچنین ممکن است میل جنسیتان بر اثر اضطراب، استرس یا عدم تعادل هورمونی در بندنتان از صفر تا صد تغییر کند. همچنین برخی از اختلالات جن . . .

گرانی خودرو

هر وقت قیمت خودروها را می‌بینم، از خودم سؤال می‌کنم که این ماشین‌های گران را به چه قیمتی باید سوار شد؟ . . .

منابع المپیاد شیمی 99-1398

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، منابع آزمون‌های مرحله اول، دوم و دوره تابستانی المپیاد دانش‌آموزی شیمی به شرح زیر است: مرحلهسؤالاتزمانسرفصلآزمون مرحله اولدانش‌آموزان دهم و یازدهم50 سؤال تستیبهمن 1398کتاب‌های شیمی دهم، یازدهم و دوازدهمآزمون مرحله دومدانش‌آموزان دهم و یازدهم50 سؤال تستیاردیبهشت 1399شیمی عمومی 1 و 2دوره تابستانی المپیادآزمون میان‌ترم: 30 درصدآزمون پایان‌ترم: 70 درصد(سؤالات کوتاه‌پاسخ . . .

داستان شماره ۹ - رفاقت»

پرسید: این رفاقت چیست که هر که را می‌بینی از آن دم می‌زند و به نوعی زیر بیرق آن خود را دارنده‌ی تمام و کمالش می‌داند؟ مثل حقیقت چیز خوبی است؟ در زندگی باید باشد؟ اگر کسی نداشتش چه می‌شود؟ در زمره‌ی کدامین انسان‌ها قرار می‌گیرد؟»حقیقتاً پاسخ سؤالاتش سخت نبود اما دیگر نای پاسخگویی به این قبیل سؤالات را نداشتم! برای همین فقط یک جمله به او جواب دادم: رفاقت بزرگ‌ترین حیله‌ی بشریت برای رسیدن به اهداف بود» !مدتی به فکر فرو رفت و دوباره پرسی . . .

آموزش مسائل جنسی


آموزش مسائل جنسی
 
  
آموزش مسائل جنسی
 
آموزش جنسی، آموزش مسائل مربوط به جنسیت انسانی، من جمله رابطه و مسوولیت های احساسی، آناتومی جنسی انسانی، فعالیت جنسی، بازتولید جنسی، سن رضایت، سلامت باروری، حقوق تولیدمثل ، روابط جنسی سالم، کنترل تولد و رعایت جنسیت است. آموزش جنسی که تمام این جوانب را پوشش میدهد ، بعنوان اموزش کامل جنسی شناخته میشود .
ادامه مطلب . . .

آموزش مسائل جنسی


آموزش مسائل جنسی
 
  
آموزش مسائل جنسی
 
آموزش جنسی، آموزش مسائل مربوط به جنسیت انسانی، من جمله رابطه و مسوولیت های احساسی، آناتومی جنسی انسانی، فعالیت جنسی، بازتولید جنسی، سن رضایت، سلامت باروری، حقوق تولیدمثل ، روابط جنسی سالم، کنترل تولد و رعایت جنسیت است. آموزش جنسی که تمام این جوانب را پوشش میدهد ، بعنوان اموزش کامل جنسی شناخته میشود .
ادامه مطلب . . .

دلیل کم شدن میل جنسی همسرم چیست؟

دلیل کم شدن میل جنسی همسرم چیست؟
 
  
کاهش  هورمون تستوسترون از دلایل کم شدن میل جنسی در مردان  و ن است
 
چرا میل جنسی همسرم کم شده است؟کـاهـش میل جنسی  در  ن  امری  بسیار  شایع  و  در  مـردان  امری  نادر  اسـت.  (حـتـی  غـالب  مـردانی  کــه  از  اختلال  نعوظ  رنج  میبرند  نیز  میل  جنسی  خود  را  از  دست  نمی دهند.) 
هورمون  جنسی  مردانه  ی  تستوسترون  نقش  فراوانی  بروی  میل  جنسی در  هر  دو  جنس  مرد  و  زن  ایفا  میکند. برخلاف  ت . . .

آیا امکان بارداری بدون دخول وجود دارد؟

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : بسیاری از افراد در مشاوره جنسی در مورد امکان بارداری بدون دخول سؤال می‌پرسند. درست است که بارداری در این شرایط احتمال بسیار کمی دارد اما با این حال وقوع آن غیرممکن نیست و استفاده از روش‌هایی مانند تلقیح مصنوعی می‌تواند این احتمال را افزایش دهد. همچنین برای آن‌که به روش مطمئنی از بارداری جلوگیری کنید باید از روش‌های پیشگیری از بارداری نظیر کاندوم آشنایی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشت . . .

تفاوت زن و مرد در تمایل جنسی

 
سؤال: دکتر دابسون ، آیا می توانید در مورد تفاوت در تمایل جنسی و ترجیحات جنسی بین مردان و ن ، خاص تر باشید؟ از آنجا که در ژوئیه آینده ازدواج می کنم ، می خواهم بدانم که نیاز شوهر آینده من با خود من چگونه خواهد بود. آیا می توانید تفاوتهای عمده ای که بین ما رخ خواهد داد خلاصه کنید؟
 
پاسخ: شما عاقلانه می توانید این سؤال را بپرسید ، زیرا شکست در درک ترجیحات زن و مرد غالباً منشأ مداوم ناامیدی و گناه شویی ایجاد می کند.
 
اول ، مردان در د . . .

صراحت لهجه

خرداد و تیر امسال توی یه دفتر اظهارنامۀ مالیاتی می‌زدم. یکی از مؤدی‌هام یه خانمی بود که مغازه‌اش رو اجاره داده بود و می‌خواست اظهارنامۀ مالیات بر درآمد اجاره بزنه. مثل همه یه سری سؤال ازش کردم که ببینم چه معافیت‌هایی می‌گیره یا نمی‌گیره و یکی از سؤال‌هام هم این بود که خدا نکرده بیماری خاصی نداره و هزینۀ درمانی نمی‌ده؟ گفت چرا برای کنسر سینه کلی خرج کرده و بعدش من یه سری توضیح دیگه دادم و سؤال و جواب‌ها ادامه داشت تا اظهارنامه‌اش تموم . . .

آموزش ماساژ جنسی بدن ( ویژه متاهلین)

آموزش ماساژ جنسی بدن ( ویژه متاهلین)
 
 

ماساژ جنسی وسیله مناسبی جهت برقرار کردن رابطه فیزیکی است
 
 ماساژ جنسی، نوعی عشق ورزیدن و روندی درمانی است که موجب آزاد شدن کششهای بدن و فشارهای روحی است، همچنین ماساژ جنسی به فرد اجازه میدهد تا با ازادی بیشتری از روابط دو طرفه موردپسند لذت ببرد. اگر دو طرف یکدیگر را به نوبت ماساژ دهند، هر دو می توانند لذت تقسیم نقش را در دادن و گرفتن خوشی فرا گیرند.
ادامه مطلب . . .

شهید آوینی (مردانه زیستن)

#دل_بده ❤️و تو ای عزیز !خوب میدانی ڪهتنها ڪسانی مردانه می‌میرند ڪه مردانهزیسته باشند#شهید#آسید#مرتضی#آوینی  . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)