98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

سال های دور از خانه ایرانی قسمت۳ دیدستانgo

روش حل مکعب روبیک توسط مهرزاد گلی

قسمت1                 کیفیت 720pقسمت2                 کیفیت 720pقسمت3                 کیفیت 720pقسمت4                 کیفیت 720pقسمت5                 کیفیت 720pقسمت6                 کیفیت 720pقسمت7                 کیفیت 720pقسمت8                 کیفیت 720pآموزش حل مکعب روبیک به روش داستانی ، توسط مهرزاد گلی رکورد دار اسکیوب آسیا و رکورد دار سابق حل روبیک با چشم بستهرمز فایل:www.centrycentral.com . . .

آشپزي ايراني

آشپزی ايراني ، به علت دارا بودن طیف بزرگی از سنت هاي آشپزی ايراني ، غذا در ایران خیلی گوناگون است . با این وجود یک حقیقت است که غذای ايراني سالم و مغذی می باشد . برای لذت بردن از غذای حقیقی ايراني ، باید که در یک خانه ايراني باشید .نوشیدنی در ایران :نوشیدنی هاي غیر الکلی در ایران به شکل عادی در بطری ها و خیلی کم در کارتن موجود هستند . نوشیدنی ملی ایران چای است که بیشتر با یک مکعب شکر یا یکی از شیرینی هاي سنتی ايراني همانند نقل یا پولکی به کار برده . . .

فرار ایرانی ها به کذام کشور بیشتر است

ايراني ها بیشترین فرار را به چه كشورهايی دارند
اگر آمارهاي سازمان هاي مختلف درباره جمعیت ايراني ها در كشورهاي خارجی را بررسی كنیم، متوجه خواهیم شد كه از شش میلیون ايراني كه در كشورهاي خارجی زندگی می كنند، فقط حدود سه میلیون و 500 تا چهار میلیون ايراني در این پنج كشور زندگی می كنند.
 
چرا این پنج كشور به مقصد ايراني ها تبدیل شده است؟ هركدام این كشورها چه تعداد ايراني را به خود اختصاص داده اند؟ اوضاع زندگی ايراني ها در این پنج كشور چگونه است . . .

دانلود فیلم خانه دیگری

دانلود فیلم خانه دیگری با کیفیت عالی 1080p, دانلود رایگان فیلم ايراني با لینک مستقیم, دانلود فیلم ايراني خانه دیگری Full HD به کارگردانی بهنوش صادقیآ هفت دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

خانه پدر و مادر

"خانه پدر و مادر"بعد از خانه خدا ، تنها خانه ای است کهروزی ده ها بار می توانی بدون دعوت برویو هر بار صاحب خانه از دیدنت خوشحال و خوشحال تر می شود.خانه ای که برای رفتن نیازی به دعوت نداردخانه ای که حتی خودت می توانی کلید بیندازی و وارد شویخانه ای که همیشه چشمانی مهربان به در دوخته تا تورا ببینندخانه ای که یاد آور آرامش کودکانه توستخانه ای که حضورت و نگاهت به پدر و مادر عبادت محسوب می شود و گفتگویت با آنها ذکر الهی استخانه ای که اگر نروی دل صاحبخا . . .

خانه تکانی دل

این روزها بازار خانه تکانی گرم است و همه به نوعی مشغول تمیز کردن و به عبارتی خانه تکانی هستند.در این فرصت چه خوب است که این وقت هايمان را تنها صرف خانه تکانی خانه هاي گلی و آجری نکنیم و کمی هم به فکر خانه تکانی دل هايمان باشیم. . . .

دانلود فیلم خانه پدری

دانلود نسخه اصلی فیلم سینمایی خانه پدری با کیفیت عالی, دانلود رایگان فیلم ايراني خانه پدری Khaneye Pedari, دانلود فیلم کامل خانه‌ی پدری با کیفیت 1080pآ هفت دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

استقبال ازبهار

این روزها بازار خانه تکانی گرم است و همه به نوعی مشغول تمیز کردن و به عبارتی خانه تکانی هستند.در این فرصت چه خوب است که این وقت هايمان را تنها صرف خانه تکانی خانه هاي گلی و آجری نکنیم و کمی هم به فکر خانه تکانی دل هايمان باشیم. . . .

خانه

اینجا خانه ی من است. خانه ای که ۱۲ سال است ساکنش هستم. من اینجا را دوست دارم. احساس آدمی را دارم که سال ها از خانه اش دور بوده و حالا بعد از یک غیبت طولانی به خانه اش برگشته. احساس دلتنگی. احساس آرامش. احساس وطن. احساس می کنم دلم می خواهد همه ی این سال هاي نبودن را یک باره جبران کنم. . . .

1- خانه تقدیری اردکان

 عمارتی در شهر اردکان وجود دارد به نام خانه تقدیری که متعلق به یکی از تجار دوران قاجار در این شهر بوده که نام وی تقدیری نیز بوده است. این خانه به سبک خانه هاي یزدی به صورت چهار وجهی ساخته شده و در دو بخش اعیان نشین و نوکرنشین نیز ساخته شده است. اتاق‌ هاي این خانه پنج در یا سه در هستند که درها با شیشه‌ هاي رنگارنگ و کوچک تزئین شده ‌اند. اتاق‌هاي خانه در اطراف حیاط مرکزی قرار دارند و به طور کلی خانه تقدیری ۲ طبقه و یک بادگیر بلند نیز دارد.  . . .

دکوراسیون خانه عروس

در زندگی هر انسانی، لحظات شروع یک مسیر، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اهمیت این لحظات زمانی بیشتر می‌شود که مربوط به تصمیمات مهم زندگی باشد. یکی از این تصمیمات، ازدواج و شروع زندگی مشترک است. گذشته از این تصمیمات مهم، یکی از مسائلی که برای تمامی عروس‌هاي ايراني اهمیت ویژه‌ای دارد، نحوه چیدمان و دکوراسیون اولین منزل مشترک است. ما در اینجا قصد داریم به معرفی نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون خانه عروس ايراني بپردازیم.دکوراسیون خانه عروس ا . . .

روح خانه ها

از قدیم می گفتند و راستش این روزها هم میگن که: خانه ها روح دارند.
نه از آن روح هاي ترسناک و داستانی که روح آدم هايی که قبلا اینجا زندگی میکردند،هنوز هم هستند.منظور من از روح هر خانه 
یک چیز دیگه است.
وقتی پات رو توی یک خانه میگذاری اینقدر حال خوب میاد طرفت که شب موقع خداحافظی به صاحب خانه میگی: خیلی خوش
گذشت،نمیدانم چرا اما خیلی حال و هوای خونتون خوبه.اما یک وقت هايی از بعضی خانه ها هم که میای بیرون ته دلت میگی:
چقدر دلگیر بود،چقدر خسته ام،چرا یه . . .

مهار حریق تصفیه‌خانه هفتم آب تهران در پاکدشت

 در خصوص حریق در تصفیه خانه هفتم آب تهران اظهار داشت: طی تماس تلفنی با آتش نشانی شهرداری پاکدشت خبر وقوع حریق در تصفیه خانه هفتم پاکدشت به آتشنشانی اطلاع داده شد.
خواجه افزود: ماموران امداد بدون فوت وقت در محل حادثه حاضر شدند و با انجام عملیات هاي امدادی موفق شدند آتش را مهار کنند.
وی با بیان اینکه علت آتش سوزی در این تصفیه خانه اتصالی برق بوده است گفت: تاسیسات برقی تصفیه خانه در این آتش‌سوزی دچار آسیب شده بود اما خوشبختانه هیچ آسی . . .

دانلود سریال سال های دور از خانه قسمت اول

دانلود سریال سال هاي دور از خانه (شاهگوش 2)
دانلود سریال ايراني، دانلود سریال ايراني جدید،دانلود سریال ايراني 98
پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید
نام سریال : سال هاي دور از خانه (شاهگوش 2)ژانر سریال : کمدی -اجتماعیسال تولید : 1397کارگردان : مجید صالحی
بازیگران:احمد مهرانفر در نقش خنجری، هادی کاظمی در نقش زهره، آزیتا حاجیان، حدیث میرامینی، آزاده زارعی، احسان کریمی، گیتی قاسمی، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، مهرناز بیات، محمدرضا عقد . . .

دانلود سریال سالهای دور از خانه با لینک مستقیم

دانلود سریال سال هاي دور از خانه از  کلیک کنید
دانلود کامل سریال ايراني سالهاي دور از خانه (شاهگوش 2) - مجید صالحی
دانلود سریال ايراني سالهاي دور از خانه با 4 کیفیت
سریال سالهاي دور از خانه با کارکترهاي خنجری و زهره مطابق معمول سریال هاي نمایش خانگی مجموعه ای از بازیگران کمدی ايراني را تشکیل می دهد و بسیار پر بازیگر است.سریال طنز سالهاي دور از خانه اولین سریال اسپین آفی ايراني است در جدیترین اخبار منتشر شده از سالهاي دور از خانه پیوستن آز . . .

در انتظار صاحب

در ده دکان بقالی داشتم. فاصله خانه و دکانم تقریبا یک کیلومتر بود. سگی داشتم. هر روز صبح سگم بیرون در به انتظار می‌نشست، وقتی من از خانه خارج می‌شدم، او هم دنبال من تا دکان می آمد و وقتی مرا می‌رساند، خودش به خانه بر می‌گشت. اول غروب هم وقت تعطیل شدن دکان می‌آمد سراغم و با هم به خانه می‌رفتیم. این روال معمولی زندگی ما بود. یک روز زودتر از وقت دکانم را بسته و به جایی رفته بودم. نصف شب بود که داشتم به خانه بر می‌گشتم، اما فکر کردم بهتر است سر راه . . .

باران رحمت یا باران عذاب .سیل در مرزن آباد

زمانی که در مدیریت ساخت شهری  یا روستا به این امر توجه نشود که ساختمان ها در مکان امن از لحاظ گسست خاک یا در مسیر آبراه ها ساخته شود باید منتظر چنین حوادث دردناکی از قبیل سیل و خانه خراب شدن مردم باشیم. پس نکته اخلاقی این ماجرا این است که نباید به خانه رود کنیم و منتظر خانه خراب نشدن خانه هايمان توسط رود خانه نشویم.                                                            مدیریت سایت:  سام دلیری . . .

خانه به دوش

نزدیک پنجاه و چهار سال است که توی تهران، خانه به دوش هستیم. یعنی حالا دیگر بایدبگویم هستم چون پدر پیرم که فوت کرد، مادر و برادرهايم صاحب خانه شده اند.
ادامه مطلب . . .

خانه سفید طهران تهرانپارس

خانه سفید طهران
سلام
سایت خانه سفید طهران در خدمت شما عزیزان می باشد.
خانه سفید طهران با چندین سال سابقه درخشان با کادری تحصیل کرده اشنا به امور حقوقی درخیابان
اصلی تهران پارس (تیر انداز)
خانه سفید طهران تحت نظارت اتحادیه املاک با شما خواهیم بود.
خانه سفیدطهران با ارائه خدمات و مشاوره همراه شما خواهیم بود.
آدرس :
تهرانپارس ، بالاتر از فلکه سوم ، املاک خانه سفید
 
0912-150-7862
021-77375700
 
 
  . . .

کدورت بین زن و شوهر

مرحوم اسماعیل دولابی(ره)می‌فرمودند:
  وارد بعضی خانه ها که می شوم و می‌بینم بین زن و شوهر ڪدورتے هست، هرگز در آن خانه نمی‌خوابم؛ چون می‌دانم رحمت خداوند از آن خانه قطع شده@banooyeab . . .

خانه سیمین و جلال+ فیلم|وبلاگ تهرانگردی

همه چیز درباره خانه سیمین و جلال + ویدئو
در اولین پست از وبلاگ تهرانگردی قصد دارم یکی از قشنگ ترین، باصفاترین و خانه هاي تهران را به شما معرفی کنم که روزی زوج مرحوم سیمین دانشور و جلال آل احمد ساکنین این خانه بودند و سال ها بعد از فوت آنان به منظور بازسازی خانه توسط شهرداری خریداری شد و در 8 اردیبهشت 1397 افتتاح شد.
ادامه مطلب . . .

تیر خوردم

از خرید برگشته ام
در کوچه با نایلون هاي زیادی که حاصل ساعت ها گشتن در پاساژها هستند دارم به خانه بر میگردم
درست زمانیکه احساس رضایت از زندگی دارم در کوچه و از پشت سر بهم شلیک می کنن تق
مغز استخوانم می سوزد و حرکت چیز گرمی را در بدنم حس می کنم
خون و خون و خون جاری می شود
کلید خانه در دستم بود
قبل از اینکه به خانه برسم
کارم را ساخته بودند
می خواستم تلاش کنم خود را به خانه برسانم
ىلی زمانیکه به خاطر اوردم در خانه کسی منتظرم نیست
در سکوت خود مردم
سال . . .

ماری چی ایرانی

ماری چی ايرانيدر خارج از ایران رسم بر این است که پسری که عاشق دختری است ; زمانی که می خواهد از دختری درخواست ازدواج کند با گروهی از نوازندگان و خوانندگان به درب خانه دختر می روند و شروع به خواندن و نواختن می کنند و اینگونه درخواست ازدواج می کنند;این سیستم را برای ایران در نظر بگیرید که آهنگ مورد علاقه دختر یا پسر یا آهنگ مشترکشان نواخته می شود.گروه می تواند این کار را بیرون از خانه دختر یا حیات خانه دختر یا داخل خانه دختر انجام دهد. بسیاری دنبا . . .

ماری چی ایرانی

ماری چی ايرانيدر خارج از ایران رسم بر این است که پسری که عاشق دختری است ; زمانی که می خواهد از دختری درخواست ازدواج کند با گروهی از نوازندگان و خوانندگان به درب خانه دختر می روند و شروع به خواندن و نواختن می کنند و اینگونه درخواست ازدواج می کنند;این سیستم را برای ایران در نظر بگیرید که آهنگ مورد علاقه دختر یا پسر یا آهنگ مشترکشان نواخته می شود.گروه می تواند این کار را بیرون از خانه دختر یا حیات خانه دختر یا داخل خانه دختر انجام دهد. بسیاری دنبا . . .

ماری چی ایرانی

ماری چی ايرانيدر خارج از ایران رسم بر این است که پسری که عاشق دختری است ; زمانی که می خواهد از دختری درخواست ازدواج کند با گروهی از نوازندگان و خوانندگان به درب خانه دختر می روند و شروع به خواندن و نواختن می کنند و اینگونه درخواست ازدواج می کنند;این سیستم را برای ایران در نظر بگیرید که آهنگ مورد علاقه دختر یا پسر یا آهنگ مشترکشان نواخته می شود.گروه می تواند این کار را بیرون از خانه دختر یا حیات خانه دختر یا داخل خانه دختر انجام دهد. بسیاری دنبا . . .

, متن اهنگ محلی چراغ خانه زنه

,    متن اهنگ محلی چراغ خانه زنه,    متن اهنگ بستکی چراغ خانه زنن,    اهنگ چراغ خانه زنه ۲,    اهنگ ای چراغ خانه زنن,    اهنگ بستکی چراغ خانه زنه ابادی خانه زنه,    اهنگ چراغ خونم زنه,    متن اهنگ چراغ خونه زنه شیرین خونه میزنه,    متن اهنگ چراغ خانه زنن ۲,    متن چراغ خانه زنن,    متن ترانه هاي محلی,    ,    متن آهنگ قدیمی . . .

در دل من قصر داری، خانه می‌خواهی چه‌کار؟!

بی‌سرپناهی، سرپناه این روزهاست. اما غریب این‌که آن‌قدرها هم سخت نیست! خستگی‌هايمان را جمع می‌کنم و می‌گذارم روی دوشم و می‌زنیم به جاده. راستی، جاده کجا می‌رود؟ ما کجا می‌رویم؟ کسی چه می‌داند!
این بارِ بر دوش، خانه‌ی من است. خانه‌ی تو اما.
پ.ن: عنوان، مصرعی از مهدی فرجی است. . . .

خانه ی زرتشتیان

 
 
خانه ی زرتشتیان
 
خانه ی زیبا و دوست داشتنی پر از حرف هاي از گذشتگان ، خانه ی از جنس سادگی که بوی خدا را می دهد.
 
 
Zoroastrian Home
A lovely home full of words from the past, a home of the simplicity that smells of God . . .

شعر۳

      یک خانه داریم مانند گلدان                                                                                گل هاي خانه مامان و بابا                                                                             من دوست دارم پروانه باشم                                                                              فرزند خوب این خانه باشم                     . . .

دل نوشت.

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین. خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین. این یه بیت همه ی زندگیمِ. اعتقاد قلبیمه. صل الله علیک یااباعبدالله (ع)  . . .

دانلود فیلم خانه کاغذی با کیفیت 1080p

فیلم خانه کاغذی با بازی پرویز پرستویی, فیلم کامل خانه کاغذی به کارگردانی مهدی صباغ زاده, دانلود رایگان فیلم خانه کاغذی با کیفیت 1080p, فیلم خانه کاغذی 720pنوا دانلود بانک لینک هاي دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود قسمت دهم 10 سریال سال های دور از خانه

دانلود قسمت دهم سریال سال هاي دور از خانه با کیفیت 1080p, دانلود سالهاي دور از خانه ۱۰, دانلود رایگان سریال سالهاي دور از خانه, Salhaye Door Az Khaneh 10نسیما دانلود بانک لینک هاي دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود قسمت دهم 10 سریال سال های دور از خانه

دانلود قسمت دهم سریال سال هاي دور از خانه با کیفیت 1080p, دانلود سالهاي دور از خانه ۱۰, دانلود رایگان سریال سالهاي دور از خانه, Salhaye Door Az Khaneh 10نوا دانلود بانک لینک هاي دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم خانه کاغذی با کیفیت 1080p

فیلم خانه کاغذی با بازی پرویز پرستویی, فیلم کامل خانه کاغذی به کارگردانی مهدی صباغ زاده, دانلود رایگان فیلم خانه کاغذی با کیفیت 1080p, فیلم خانه کاغذی 720pنسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود قسمت نهم 9 سریال سال های دور از خانه

دانلود قسمت نهم سریال سال هاي دور از خانه 1080p, تماشای آنلاین سریال سالهاي دور از خانه ۹, دانلود رایگان سریال سالهاي دور از خانه, Salhaye Door Az Khaneh 9نوا دانلود بانک لینک هاي دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

خلوت خانه

خلوت خانه حرف هاي ما پر شده بوداز عکساز حرفاز خندهاز گریهیک روز من نبودمشاید یک روز او نبوددیدیم خلوت خانه شلوغ شدهنه من پیدا بودمنه اوهمه چیز ناپیدا بودحوصله نبودجارو را برداشتیمهرچی بود جارو کردیمخانه خلوت و تمیز شدمنتظر میهمان هستیمتا بیایدبا هم چای بنوشیمگپ بزنیمدوباره خانه پر شود از خنده ها و شعرها#امیربرات_نیا۱۱ آذر ۱۳۹۸ . . .

دانلود قسمت دهم 10 سریال سال های دور از خانه

دانلود قسمت دهم سریال سال هاي دور از خانه با کیفیت 1080p, دانلود سالهاي دور از خانه ۱۰, دانلود رایگان سریال سالهاي دور از خانه, Salhaye Door Az Khaneh 10نسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

بازنویسی حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود

پایه هفتم  صفحه۶۶ درس پنجم حکایت
بازنویسی حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود پایه هفتم
متن حکایت:
شخصی خانه به کرایه گرفته بود. چوب هاي سقف بسیار صدا می داد. به خداوند خانه از بهر مرمّت آن سخن بگشاد. پاسخ داد: چوب هاي سقف ذکر خدا می کنند. گفت: نیک است؛ اما می ترسم این ذکر به سجود بینجامد.»    عبید زاکانی
بازنویسی حکایت:
 شخصی خانه ایی اجاره گرفته بود. اما چوب هاي سقف بسیار صدا می داد. مرد به صاحب خانه مراجعه کرد و برای بازسازی سقف خانه با او حرف . . .

انشا در مورد خانه - 2 انشا

انشا خانه پایه هفتم صفحه 30 کتاب مهارت هاي نوشتاری

 
 
با استفاده از روش طبقه بندی کردن موضوع ، متنی با یکی از موضوع هاي زیر بنویسید : * خانه
 
 
انشا شماره 1 درباره خانه
 
 
 
حتما جمله ی "هیچ جا خانه خود آدم نمی شه " را تا حالا شنیدید . خانه ی هر شخص راحت ترین مکان برای اوست .
هر خانه فارغ از کوچک یا بزرگ بودن در شهر یا روستا بودن امکاناتی دارد که باعث می شود راحت ترین جا برای صاحب خانه باشد .
انشا . . .

دل که تنگ است کجا باید رفت؟

دل که تنگ است کجا باید رفت ؟ به در و دشت و دمن ؟ یا به باغ و گل و گار و چمن ؟ یا به یک  خلوت و تنهايی امندل که تنگ است کجا باید رفت ؟ پیرفرزانه من بانگ برآورد که این حرف نت، دل که تنگ است برو خانه دوست . . . شانه اش جایگه گریه توسخنش راه گشابوسه اش مرهم زخم دل توستعشق او چاره دلتنگی توست . . دل که تنگ است برو خانه دوست . . خانه اش خانه توست . . .باز گفتم: خانه دوست کجاست؟گفت پیدایش کن آنجا پر از مهر و صفاستگفتمش در پاسخ:دوستانی دارمبهتر از برگ د . . .

دکوراسیون خانه ایرانی

شاید برای بسیاری از ساکنان این آپارتمان‌ها، چیدن یک خانه شیک و زیبا و در نتیجه تبدیل آن آپارتمان کوچک به خانه‌ای گرم و دلنشین و در عین حال شیک و مدرن، بسیار ناممکن و دور از ذهن به نظر برسد 
طراحی چیدمان و دکوراسیون خانه ايراني کوچک برای بسیاری از افراد دشوار می باشد. بهترین راهکار برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه هاي کوچک استفاده بهینه از همه فضاهاي منزل می باشد تا با بهره گیری از این ایده بتوانید دکوراسیونی مدرن و شیک را در منزل خود به وجود . . .

کسی به فکر گلها نیست

کسی به فکر گلها نیستکسی به فکرماهیها نیستکسی نمیخواهد باور کند که باغچه دارد میمیردکه قلب باغچه در زیر آفتاب ورم کرده استکه ذهن باغچه دارد آرام آرام از خاطرات سبز تهی می شودو حس باغچه انگار چیزی مجردست که در انزوای باغچه پوسیده ستحیاط خانه ی ما تنهاستحیاط خانه ی مادر انتظار بارش یک ابر ناشناس خمیازه میکشدو حوض خانه ی ما خالیستستاره هاي کوچک بی تجربهاز ارتفاع درختان به خاک میافتندو از میان پنجره هاي پریده رنگ خانه ی ماهی هاشب ها صدای سرفه م . . .

خانه ی دل .

ته دلم خالی شده . چرا ؟ چون دلم قرص بوده به آدم ها . اولش با رفتن حاج قاسم دلم خالی شد . بعد با اومدن مردم به میدون و جواب پر شد از امید . و بعد با اشتباه باز خالی شد . این ها همه اسباب بودن و همه کاره خداست . اگه خدا حاکم دلم می بود هیچ وقت خالی نمی شد . این خانه ، خانه ی توست . برگرد . . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)