98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

سایت تفریحی سرگرمی باران چت

باران چت | باران چت جدید

باران چت
چت باران جز اولین چتروم فارسی از قدیم یکی از بهترین چت روم فارسی است .
باران چت با ادرس جدید افتتاح شد .
ادرس اصلی باران چت در همین پست قرار داده شده است
برای ورود به باران چت اصلی روی تصویر زیر کلیک کنید
باران چت جدید
ادرس اصلی چتروم باران : برای ورود به باران چت قدیمی و باران چت اصلی روی لینک بالا کلیک کنید .
چتروم باران , باران گپ , نازباران چت , باران چت اصلی , باران چت شلوغ , روم باران , نازنین باران چت , باران چت نازی , میهن باران چت , مهر . . .

بزن باران.

‌پاییز .عزیز دُردانه ی فصل هاست.سوگُلی دل های عاشق.فصل باران های زود به زود.بوسه های خیس.و چترهایی که عشق را خوب می فهمند."سوسن درفش "پ.ن.به وقت اولین باران پاییزی98پ.ن.بزن باران . . .

باران

‍ کسی را سرزنش نمیکنمجز باران.باران ، باران ،باراننیامد‌.وقتی که آمدجنگ خون و شمشیر بودخون راشست و راهی دریا کرددریا سرخ نشداین بار  نیز ، شمشیر بر خون پیروز شد#علیرضا_امینی_کلستان @alirezaaminik . . .

باران

در خیابان عابران به زردی برگها ریشخند می زنندمن از کنارشان رد می شومکبوترانی می بینم حامل واژه بارانخسته از راه به روی شاخه درختان می نشینندمن واژه را از کبوتران می گیرمکسی اما صدای باران را نمی شنودابرهایی در انتظار پاسختو بر روی نیمکتی آوای غمناک زمین را گوش میدهیمن واژه باران را به دستانت می دهمتو باران را در گوش قاصدکی زمزمه میکنیو ابرها گونه هایت را خیس می کنند من زیر باران برگ های زرد را جمع می کنم مهدی شهریاری . . .

دانلود انیمیشن در مسیر باران In the Path of Rain 2016 BluRay

Dar Masire Baran,In the Path of Rain 2016,nv lsdv fhvhk,امام رضا,امین زندگانی,انیمیشن,تماشای آنلاین انیمیشن در مسیر باران,حامد کاتبی,حسین عرفانی,دانلود انیمیشن سینمایی در مسیر باران,دانلود در مسیر باران,دانلود رایگان انیمیشن در مسیر باران,دانلود فیلم ایرانی,دانلود فیلم کامل در مسیر باران,دانلود نیم بها,در مسیر باران,رحیم نوروزی,سايت دوستی ها,شوکت حجت,کارتون در مسیر باران,مریم شیرزاد,
ادامه مطلب . . .

چتروم باران

چتروم باران
باران چت
چتروم بزرگ باران چت از قدیم جز اولین چت روم های فارسی است . دوستانی که به سايت های چت و چت روم علاقمندند باران چت به شما یک پیشنهاد فوق العاده است .
برای پیوستن به چتروم باران روی تصویر زیر کلیک کنید

 
چتروم نازباران , چتروم میهن باران , چتروم عشق باران , چتروم گل باران , چتروم باران نازی , باران چت نازنینچت روم | چت روم فارسی | چت روم شلوغ . . .

دکتر اعظم خجسته

  آه ، باران!آمده از راه، باران،تا بشویاند غبار از صورت منپنجه اش با پنجه های مادرم همراه، باران.آبشار گیسوانش  پشت شیشه  همچو  زلفان فرشته،از  مزار  والدان  در  قطره ها   آورده  با  خود  گوئیا  ارواح ،  باران.این شبی که قلب من چون آسمان ابر درخود گریه میکردمی کشد من را ز عمق چاه سوی ماه، باران.در رکاب ناله ی خود روح من رامی برد چون کاه، باران،آه. باران!   . . .

دلتنگ روزهای خوش عاشقیمان هستم.

به یاد دارم …آن روز بارانی رادویدن در گل و لای بارانآب باران رابوسه های عاشقانه و آغوش هم راو لمس صورت های خیس یکدیگربه یاد دارم …رقصیدیم و عشق ورزیدیمریزش قطرات باران را تماشا کردیمما در این باران عاشق شدیم و شادی کردیمما در هر لحظه زندگی کردیمو لذت بردیم … از باران گرم و رمانتیکبه یاد دارم …عشق شورانگیزمان رادر آن هوای عاشقانه . . .

جور دیگر باید دید.

چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دیدهر کجا هستم باشم، آسمان مال من استپنجره، فکر، هوا، عشق،زمین مال من استچه اهمیت دارد گاه اگر می رویند،قارچ های غربت؟من نمی دانم که چرا می گویند اسب حیوان نجیبی است، کبوتر زیباستو چرا در قفس هیچ کسی کرکس نیستگل شبدر چه کم از لاله ی قرمز دارد؟چشم ها را باید شست،جور دیگر باید دیدواژه ها را باید شست،واژه باید خود باد، واژه باید خود باران باشدچتر ها را باید بست،زیر باران باید رفتفکر را، خاطره را،زیر باران بای . . .

دلنوشته باران و دلتنگی و طوقی

باز باران می بارد .
می زند به شیشه، قطره های جادویی باران . گاهی ریز گاهی درشت .
چشمهایت را بیناتر کن و گوشهایت را شنواتر ! قطره ها می بارند .
آسمان خیس است , رعد هم گاهی می غرد .سايت رسمی الهه فاخته . . .

باران

چقدر دلنشین است صدای نم نم باران در سکوت خانه و صدای قطرات باران روی سرامیک های حیاط و به یاد آوردن خاطرات دلنشین ؛خاطراتی از جنس باران باصدا،پاک،بی آلایش و کوبنده که بر قلب شیدای تو خنجر میزنند و حال و هوای قلب تو‌را دگرگون میکنندباران لحظه هایی است به یاد ماندنی لحظه به یاد آوردن خاطرات روزها و شب های زندگی.لحظه های غرق در سکوت خانه لحظه های احساس های گمنام یا آرامش هرچند غمگین اما باران را با همه یاد آوری هایش دوست دارم»  . . .

باران رحمت

به شدت تمام باران می باردسر و صدای قشنگی به پا شدههم صدا با بارش باران میشود محبت تو را هم دید خدای زیبایی هادرخت ها خوشحال اندگل ها می رقصندبوته ها شادندمگر می شود درخت و گل و بوته خوشحال باشند و رحمت خدا جاری نباشد؟از آدم ها دل بریده ام امازیبایی آسمان دلم را شاد می کندباران می بارد و دلگرم تر از همیشه هستم از بودنتاز نگاه سراسر رحمتتدلگرمم به باران تو.فقط نمی دانم کی می رسد ربیع الانام . . . .

زندانی باران

اسیر باران شده ام .بارانی که همیشهدوست داشتنی ترین حس بوده برام.بارانی که با لطافت قطره های اشک مرا می شویداما این روزها .باران عزیزان مرا در آن گوشه که تو هستی ، غصه دار و دلتنگ کردهو من برای این باران نگرانمو برای چشمان دخترکان گریان . . .

بوی باران

آسمان در پوششی از ابر پیچیده       خواب رقص دانه های برف می بیند        بر کویری که       آرزویش دیدن یک قطره باران است     خاک از غم               می خراشد صورت خود را        دانه ها از فرط خشکی        در درونش           بی رمق مانده       خشک و بی حاصل       آسمان در خواب خوش اما             خاک در چنگال دیو خشکسالی         می سپارد جان    بید در کنجی نشسته     شعر میخواند برای    غنچه های خفته در آغوش سرد خاک     یاد باران            چون نسیمی می رسد از دور     . . .

طراحي سايت تفريحي و بازي انلاين

طراحی سايت تفريحيو بازی آنلاین دو نوع از بهترین سايت های هستند که امروزه بیشترین طرفدار و بالاترین کاربران را دارند.در عصری که بسیاری از سرگرميها هم به صورت آنلاین انجام میشود، وجود همچین سايتی کاملا محسوس است. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که دو نفر با تبلت خود در حال بازی شطرنج و …   میباشند .بنابراین با وجود چنین سايت هایی میتوان علاقه مندان به خوش گذرانی البته به صورت مجازی را به این سمت کشاند.البته به خاطر داشته باشید با ط . . .

طراحي سايت تفريحي و بازي انلاين

 طراحی سايت تفريحيو بازی آنلاین دو نوع از بهترین سايت های هستند که امروزه بیشترین طرفدار و بالاترین کاربران را دارند.در عصری که بسیاری از سرگرميها هم به صورت آنلاین انجام میشود، وجود همچین سايتی کاملا محسوس است. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که دو نفر با تبلت خود در حال بازی شطرنج و …   میباشند .بنابراین با وجود چنین سايت هایی میتوان علاقه مندان به خوش گذرانی البته به صورت مجازی را به این سمت کشاند.البته به خاطر داشته باشید ب . . .

انشا،درباره بوی باران

 انشا در مورد بوی خاک پس ازبارش باران باران که می بارد احساسی از زیبایی درون آدم شکل می گیرد, بعد قطراتش روی خاک که می افتند آن بویی که به مشام آدم می رسد کم از بهترین عطرها ندارد :چه حس و حال عجیبی دارد، پاییز باشد یا بهار بعد از پنجره اتاق نم نم باران را ببینی و ذوق کنی.آدم در این لحظات ته دلش می خواهد برود بیرون و باران را بو کند، برخورد قطرات باران با صورت و تنش را احساس کند ، اما یکدفعه عقل پا جلو می گذارد و می گوید نه نرو. می روی بیرون خیس می ش . . .

طراحي سايت تفريحي، بازي آنلاين

طراحی سايت تفريحي و بازی آنلاین و ایجاد طراحی و گرافیگ جذاب و چشمگیر می توان به سرعت بازدید کنندگان زیادی را به سايت جذب کرد و کاربران را برای ساعت های طولانی در سايت نگه داشت .یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود ، بازدید کنندگان این گونه سايت ها زیاد باشد ، این است که سايت های سرگرمي و بازی های آنلاین برای فرهنگ و کشور خاصی نیست و هم چنین برای رنج سنی خاصی هم نیست و از کشور های مختلف و از کوچک و بزرگ به این سايت ها مراجعه می کننداگر شما به دنبال ط . . .

باران.

به خاطر تو امشب باران باریدتمام شهر خیس شدیکی گریه اش گرفتدیگری خندیدکودکی بر روی زمین لغزنده سر خوردجوانی ناگاه عاشق شدگل پژ مرده ای باز شکفترود خانه ها سرشار از آب شدند.و تو اما هنوز کنار پنجره ایستاده ایقطرات باران را نظاره میکنیوانتظار یک معجزه را میکشینمیدانی که باران معجزه است. . . .

مسافر باران

از سفر،
نصیبم جز باران و باز باران چیزی دیگر نبود،
از ورای تنهایی
وقتی به مرور خویش می پردازم
حس تازه‌ای در رگهای تنم 
انگار‌ میان ابرها می دوم
اگرچه روی زمین تنم،کاشته ام نهال عشقت را
اما ببین:
دستهایم بوی باران می‌دهند!»
چند گاهیست ندیده ام تو را؟
چه‌‌ دور شده ام از خود
باید به خویشتن خویش بازگردانی مرا!
چون باد،
باید برگردم به آغوشت،
من جاده های شهرم را‌ حتی در خواب می شناسم!
ای گم کرده مرا در سفر،
مرا به خودت بازگردان،
اگرچه تنم بوی سف . . .

مقایسه عکس العمل اعضای خانواده

 
وقتی خیس از باران به خانه رسیدم
برادرم گفت چرا چتری با خود نبردی ؟
خواهرم گفت چرا تا بند آمدن باران صبر نکردی 
پدرم گفت :تنها وقتی سرما بخوری ، متوجه خواهی شد 
مادرم گفت :باران احمق
مادر این است !
 
 
  . . .

باران چت | روم باران | چت روم باران | باران چت اصلی

باران چت
با سلام به دوستان عزیز فان باران
 
اگر شما هم اهل چت و سايت های چت روم هستید به احتمال صد در صد اسم باران چت را شنیده یا دیده اید .
حتی بسیاری از دوستان در این چت روم بزرگ خاطرات فراوانی دارند چرا که باران چت از قدیمی ترین چت روم های فارسی است .
در دهه هشتاد باران چت افتتاح شد و چون همه در یاهو چت میکردند زیاد به چت روم های ایرانی اهمیت نمیدادند ولی با پیشرفت کردن باران و اوردن امکانات فوق العاده حرفه ای این چت کاربران زیادی را به خود جذب . . .

چشمها را باید شست / جور دیگر باید دیدچترها را باید بست/ زیر باران باید رفتفکر را خاطره را زیر باران باید برد‌/ با همه مردم شهر زیر باران باید رفتدوست را زیر باران باید دید‌/عشق را زیر باران باید جستهر کجا هستم٬باشم‌/آسمان مال من استپنجره٬‌فکر٬‌هوا‌٬عشق‌ /زمین مال من استچشمها را باید شست /جور دیگر باید دیدچترها را باید بست/ زیر باران باید رفت . . .

ابر و باران

سالهاست که هم ابر بودم و هم باران ابر دلتنگی و دلواپسی هایی که همه تنها منتظر بارشم شدند باران شوق و شعوری  که  درک کردم همه آنهایی که مرا با کبریت بی اعتمادی زدندو چه تاراجی رفتم به اعتماد دستهایی که هنوز مرا به چشم یک بغض و کینه می بیندو چه هیاهویی است کشته شدن در خواب یک راز که در سینه ام حبس محکوم به مرگ بوده . . .

موزیک ویدئو بزن باران از علی اصحابی

باز باران با ترانه میخورد بر بام خانه خاطراته تلخو شیرین پرسه های عاشقانه باز باران با ترانه میخورد بر پشته شیشه یادم آید دست تکان داد گفت رفتم تا همیشه   مشاهده ویدیو در کانال ملوی . . .

دانلود فیلم کلاهی برای باران

دانلودکامل فیلم کلاهی برای باران 1385, دانلود رایگان فیلم کلاهی برای باران, دانلود مستقیم فیلم کلاهی برای باران, دانلود فیلم ایرانی کلاهی برای باران 720p HDنسیما دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم کلاهی برای باران

دانلودکامل فیلم کلاهی برای باران 1385, دانلود رایگان فیلم کلاهی برای باران, دانلود مستقیم فیلم کلاهی برای باران, دانلود فیلم ایرانی کلاهی برای باران 720p HDنارون دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم کلاهی برای باران

دانلودکامل فیلم کلاهی برای باران 1385, دانلود رایگان فیلم کلاهی برای باران, دانلود مستقیم فیلم کلاهی برای باران, دانلود فیلم ایرانی کلاهی برای باران 720p HDنجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم کلاهی برای باران

دانلودکامل فیلم کلاهی برای باران 1385, دانلود رایگان فیلم کلاهی برای باران, دانلود مستقیم فیلم کلاهی برای باران, دانلود فیلم ایرانی کلاهی برای باران 720p HDنسیما دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم کلاهی برای باران

دانلودکامل فیلم کلاهی برای باران 1385, دانلود رایگان فیلم کلاهی برای باران, دانلود مستقیم فیلم کلاهی برای باران, دانلود فیلم ایرانی کلاهی برای باران 720p HDنوا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

باران ببار

  نامه هایم را پرستویی رسانده دست باراناین که شاعر می شوم اما فقط در ماه آباناین که "تو" تنها دلیل فصل های بی بهاری شوق فروردینی ات ،جا مانده در خواب زمستان عشق ،برروی لبانم "دوستت دارم " کشیده گونه ی شعرم شده با هر نگاهت ، بوسه باران بی قرارم،بی.قرارم، بی قرارت بی قرارم قاری غمگین ترین آیات بی تابی انسان! گرچه دنیایی که ما می خواستیم این نیست اما با تو رنگ تازه ای دارد جهان من ،کماکان با سرانگشت ظریفت ، می زنی بر روی شیشه  پیشواز تو میاید . . .

باران چت , چت باران

باران چت
با سلام به دوستان عزیز چت روم
 
اگر شما هم اهل چت و سايت های چتروم هستید به احتمال صد در صد اسم باران چت را شنیده یا دیده اید .
حتی بسیاری از دوستان در این چتروم بزرگ خاطرات فراوانی دارند چرا که باران چت از قدیمی ترین چت روم های فارسی است .
در دهه هشتاد باران چت افتتاح شد و چون همه در یاهو چت میکردند زیاد به چت روم های ایرانی اهمیت نمیدادند ولی با پیشرفت کردن باران و اوردن امکانات فوق العاده حرفه ای این چت کاربران زیادی را به خود جذب . . .

رنگین کمان

وقتی آسمان آبستن بارش است و آنگاه که ابرهای متراکم چهره آسمان را می پوشاند، خود بخود  نوعی اندوه توام با انتظار در دلها بیدار می شود.همه جا را غم فرا میگیرد . خورشید که نباشد و آسمان هم ناپیدا ، پس لشکر غم چتر خود را میگستراند وقتی افسردگی اوج میگیرد تندری ظهور می کند و برقی ابرها را می شکافد و ناگهان باران می بارد آسمان غصه هایش را فرو می ریزد و زمین چشم انتظار، آغوش می گشاید و  قطرات باران را درآغوش می فشارد و آرامش می یابد .ببار بارا . . .

باران

شهرداری مجوز نمیداد درخت را قطع کنیم. رسیده بودیم به راه حل نفت ریختن پای درخت. مامان گفت این کار با سقط جنین فرقی ندارد وقتی درخت زنده است و نفس میکشد.
حالا من شده ام همان درخت و نفت ریختند پای ریشه هام.
با هر باران فکر میکنم ریشه هام که از جنس گوشت و پوست و استخوان است بیشتر و عمیق تر می پوسد. احساسم حتی به باران هم عوض شده. . . .

ببار ای باران

ببار ای باران، ببار که غم از دلم رفتنی نیستاشک های روی گونه ام دیدنی نیستببار ای باران که این تنهایی تمام شدنی نیستآن لحظه های زیبا تکرار شدنی نیستببار ای باران که شعر تلخ جدایی خواندنی نیستغم تلخی که در سینه دارم فراموش شدنی نیست . . .

باران

وقتی باران می بارد حس می کنم کوچه را  آب و جارو می کندانگار که می خواهی بیایی و پا به خلوت  کوچه بگذاری چه لذت بخش است تو  که باشی دیگر غمی ندارم دیگر دلگیر نیستم گویی  دنیا به کام من است تو که باشی باران هم عاشقانه می باردانگار خدا هم عاشق شده است  . . .

موسیقی باران

باران که می باردباید آغوشی باشدپنجره ی نیمه بازیموسیقی بارانگره ی کور دست ها و پاهاگرمای عریان عشقیباران که می باردباید کسی باشد. روز نوشت: قبلنا برا اینکه یه چیزی یادم نره رو دستم میکشیدمالان و کشیدم یادم نمیاد برا چی کشیدم!!! . . .

شریعتی

وقتی خیس از باران به خانه رسیدم،برادرم گفت: چرا چتری با خود نبردی؟خواهرم گفت: چرا تا بند آمدن باران صبر نکردی؟پدرم با عصبانیت گفت: تنها وقتی سرما خوردی متوجه خواهی شد!اما، مادرم، در حالی که موهایمراخشک می کرد گفت: امان از باران بی موقع…#علی_شریعتی . . .

باران

باید بروم پا بگذارم به خیابانباران شده ام کاش ببارم به خیابانباران قشنگی ست تو  هم چتر نیاورتا خستگی ام را بسپارم به خیابانابری ست هوای دل جانان بگذاریدتا شعر دل اش را بنگارم  به خیابانتا بوسه بدهکار شود پیش بیایدآغوش شود جامه ی یارم  به خیابانمن باخته ام دار وندار دل خود رایک روز به همراه نگارم به خیابانبایدبروم پا بگذارم به خیابانوابستگی ام را بسپارم به خیابان . . .

تاریخچه و سابقه چت روم های فارسی

چت روم فارسی
در سال های دهه هشتاد اکثر جوانان و نوجوانان برای گذراندن اوقات فراغت  و سرگرمي به سايت های چت و گفتگو رجوع میکردند که در آن زمان هم بزرگترین سايت گفتگو و چت انلاین یاهو مسنجر بود که سختی های خودش رو هم داشت .چت روم فارسی
بعد از یاهو مسنجر با پیشرفت تکنولوژی و علم طراحی سايت در ایران سايتهایی با عنوان " چت روم " تاسیس شدند که از قدیمیترین آنها میتوان به سه سايت زیر اشاره کرد
1 . باران چت
این سايت در دهه هشتاد جز محبوبترین سايت های . . .

آن شب که باران بارید :)

باران از موادّ پرفایده ای است یکی از فایده های  باران سیل است که زمین را تمیز می‌کند یکی دیگر از فوایده های باران باز کردن راه فاضلاب است که هنگامی که باران می بارد بر اثر فشار آب خیابان‌ها پر از لجن می شود و این به نفع پزشکان است چرا که مردم مریض می‌شوند و عده‌ای نیز می‌میرند و وضع مرده شورها مثل دکترها خوب می شود پس برای اینکه فقر از جامعه برود باران می بارد چون عده‌ای غرق می شوند و ان عده پولدار اند پس یکی از راه‌های گذر راه پر رهرو است ا . . .

دلم تنگ است

دلم تنگ است ای باران.بدان در لا به لای قطره هایت زندگی را با دلم نوشیده ام امشب.حریر اسمان را با تمام وسعتش پوشیده ام امشب.در این شبهای بیتابی.به بودن در هوای تازه ی بوی نفس های خدا کوشیده ا امشب.                                                  دلم تنگ است ای باران.ببار ای همنشین لحظه های شادی و همدرد غمهای فراوانم.بدان من هم در این شب زنده داری ها.زلالم.قطره ای از جنس بارانم.دلم تنگ است ای باران.  . . .

وقتی باران می بارد چه حسی دارید؟

موضوع انشا امرو ما این بود(خداییش خیلی بچه گونه اس)
من یه حدودیش که یادمه نوشتم:
باران وقتی می بارد دلتنگی هایت را می شوید و با خود می برد،حس عجیبی دارم وقتی باران می بارد،،،احساس سبکی و آرامش میکنم،این بهترین حسی است که من تجربه کرده ام
دوست دارم باران باشم و ببارم بی آنکه بدانم و بپرسم این کاسه های خالی از آن کیست،باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست

+تو کلاسم نوشتم فک نکنید رفتم از گوگل کمک گرفتم
ولی  خداییش خیلی چرت نوشتم
البته . . .

حواست هست؟

واقعیته دورت هر طور ادمی باشه تو هم همون طوری میشیکسی که راضی شده ب عذاب های زندگی . تو ام همون طور میشیکسی که ساده و بی کلکه .ِِِتوام همون میشهکسی که زرنگه تو ام. زرنگ میشی منفی باشن .منفی میشیایمان ب خدا نداشته باشن .بی ایمان میشی .کسی که اعتماد ب نفس داره تو ام با اعتماد ب نفس میشی.حواست هست ادمای اطرافت کین؟چین؟خانواده اصلی ترین چیز توی زندگی ادمه ادم نمیتونه خانوادش رو عوض کنه اما میتونه تا فهمید عوض کنه پ . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)