98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

سرعت یک ماشین 60 کیلومتر درساعت است؛یعنی

معرفی سیستم نور بالای اتوماتیک خودرو AHB

سیستم AHB   چگونه کار می کند؟
عبارت (AHB) مخفف Automatic High Beam به معنای سیستم اتوماتيک فعال سازی نوربالای چراغ های جلو است. این سیستم پیشرفته که در خودروهایی از قبیل تویوتا  نیز مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان يکی از جدیدترین تکنولوژی های مورد استفاده در خودروها است.رانندگی در شب بخصوص مسیرهای کم نور بسیار خطرناک است. وجود چراغ نور بالا در خودروها باعث افزایش میزان دید راننده می شود. اما همین نوربالا برای خودروهای عبوری روبرو آزاردهنده و خطرناک . . .

آينده

سرعت آهو 90 کيلومتر در ساعته در حالی که سرعت شیر 57 کيلومتر در ساعته.پس چطور آهو طعمه شیر می‌شه"ترس" آهو از شکار شدن باعث میشه که برای سنجیدن فاصلش با شیر مدام به "پشت سر" نگاه کنه، و به خاطر همین، سرعتش کم میشه!تا جایی که شیر می تونه بهش برسه؛ یعنی اگه آهو پشت سرشو نگاه نکنه طعمه ی شیر نمی شه!اگه آهو به سرعت خودش ایمان داشته باشه؛ همون طور که شیر به نیروش ایمان داره؛هیچوقت طعمه ی شیر نمیشه.این قصه ی خیلی از ما آدم هاست، اگه به خودمون ایمان ندا . . .

در دبي چگونه ماشين اجاره کنيم؟

در سفر با تور لحظه آخری دبی اولین چیزی که توجه تان را جلب خواهد کرد تجملات این شهر است. هرچه می بینید لوکس است و چشم را خیره می کند. در کنار پاساژها، برج ها، مغازه و تمام ساختمان های مدرن و خاص این شهر ماشين هایی را پارک شده یا در حال رفت و آمد خواهید دید که قبل از آن فقط در فیلم ها دیده اید. هوس سواری با این ماشين ها لحظه ای شما را رها نخواهد کرد پس بهترین راه اجاره کردن يکی از این ماشين های لوکس است. با مجله گردشگری آسمان پایتخت همراه باشید تا قوا . . .

چگونه کيلومتر ماشين را کم کنيم

 برای شما هم حتما پیش آمده کيلومتر ماشين را چگونه کم می کننداین عمل نیاز به پروگرامرهای پیشرفته و آشنایی با برنامه نوسی کدهای هگزا می باشد.  کلیه خدمات کيلومتر و اصلاح صفحه آمپر،ECU,BCM,BSI اصلاح کيلومتر خودروهای خارجی انواع خودروهای ایرانی اعم از گروه ایرانخودرو(انواع سمند و پژو، دنا و . . . ) سایپا (انواع پراید و تیبا) و بهمن خودرو     انواع سیستم های مالتی پلکسماکساکو ماکسSMSسازه پویش انواع خودروهای چینی    ( jac . . .

فقط.

چهره اش شبیه شوماخره که بعد از بیست دور چرخیدن با سرعت متوسط 350 کيلومتر درساعت دور پیست موناکو از ماشينش پیاده شده و قبل ازینکه بطری شامپاینش را باز کنه توی چشمام خیره شده، هنوز مطمئن نیست که این پیروزی را باید جشن بگیره یا سوار ماشينش بشه و بیست دور دیگه دور پیست بچرخه! 
اما من هنوز دارم به اتفاقات چندوقت اخیر فکر ميکنم که چرا دیشب برای دومین شب غیرمتوالی با تی شرت و ‌‌شلوار گرم توی خیابان بودم با این تفاوت که دیشب دنبال پسری بودم که داشت م . . .

بیست ونه فروردین

بیست ونه فروردینچکاوک خونبن بالبر صخره های زخم خورده به نیزه ی بادمویه می کند.بیست ونه فروردینزمان پیچیده در قامت مرگدرتپه های اویندرساعت پنجساعت پنج عصر منجمد می شودبیست ونه فروردینگلوله های سربيکبوتران هراسان را پر واز میدهند.ومرگ درس چشم هادرشمایلی مخوف برقص می اید.بیست ونه فروردینخون فواره می زند باد تن به خاک می مالدصخره زوزه می کشد.رویینه تنانتپیده درخونوکبوتران رمیده در فضای مبهم شهرسرگردانبیست ونه فروردین . . . .

هنگام رانندگی در پیچ جاده ها سرعت زیر 80 کیلومتر باشد

 
 
هنگام رانندگی در پیچ جاده ها سرعت زیر 80 کيلومتر باشد.
 
 
 
 
برابر گزارش کارشناسی و آمارهای ارائه شده
سرعت بالای 80 کيلومتر در پیچ ها احتمال انحراف
و چپ کردن خودرو به 3 تا 5 برابر بیشتر میشود .
 
 
 
با ســرعت کـــم و آرام
 
پیچ جادها را گذر کنیم .
 
  . . .

اجرای برنامه های شاد درساعت های تفریح

تفریح وسرگرمی مستمروهمیشگی بوده درهمه جوامع انسانی به تناسب شرایط وامکانات محیطی همواره به شکل های مختلف جاری وساده بوده است ولی درعصرحاضرتحت تاثیر تحولات بنیادین اهمیت وجایگاه کنونی یافته وبه يکی ازمطالبات جزئی وصنایع پرزرق وبرق تبدیل شده است. . . .

حداکثر سرعت برلیانس H330 چه قدر است؟

اینکه حداکثر سرعت برلیانس H330 چه قدر است، برای کسانی که این خودرو را دارند یا می خواهند این خودرو را خریداری کنند، بسیار مهم است. این خودرو با داشتن حداکثر سرعت170 کيلومتر در ساعت يکی از خودرو های چینی با کیفیت است که به اذعان بسیاری از استفاده کنندگان، حس يک خودروی خارجی را در راننده ایجاد می کند. این خودرو با داشتن امکانات فنی جدید، سیستم ایمنی و ترمز پیشرفته و مجهز به EBD و بسیاری از امکانات خاص و منحصر به فردی که در کمتر خودروی داخلی یافت می ش . . .

هماهنگی بین کلاج و گاز

هماهنگی بین کلاج و گاز : در تمام ترمز هایی که در سرعت های زیر 10 کيلومتر انجام می دهیم می بایست اول کلاج را تا آخر می گیریم سپس اقدام به گرفتن ترمز می کنیم . این کا باعث می شود که اولا هیچگاه ماشين شما خاموش نشود . ثانیا با تمرکز بیشتر و بهتر می توانیم ترمز آهسته انجام بدهیم .  در سرعت  های بالا ( 20- 30- 40 50- ) اول ترمز می گیریم بعد اقدام به گرفتن کلاج می نماییم . . . .

عشق يعني

عشق یعنی یك صبح زیبا در كنار یارعشق یعنی یك دل بیفرار در كنار دلدارعشق یعنی دست من در دست توعشق یعنی شانه تو تكیه گاه منعشق یعنی این بی تابی من در كنارتعشق یعنی این آرامش تو در كنارمعشق یعنی با چشم بسته ترا دیدنعشق یعنی با چشم باز ترا تجسم كردنعشق یعنی دنیایی را بی تو نخواستنعشق یعنی ترا به دنیایی ندادنعشق یعنی رویای شیرینعشق یعنی بی خوابی شبانهعشق یعنی همین نگاهت گره خورده در نگاهمعشق یعنی لمس شیرین لحظه ها در كنارتعشق یعنی همین قهرها و آش . . .

در انتخاب گريس بايد به موارد زير توجه نمود :

نوع، سرعت و دمای عملیات ماشين آلات و میزان رطوبت محیطتغییرات درجات حرارتقابلیت ممانعت از زنگ زدگی و خوردگی قطعات ماشين آلاتسازگاری با قطعات لاستيکی و پلاستيکی در تماسعمر مفید گریس و شرایط گریس کاری مجدد . . .

ماشین کنترلی Wltoys 12428c/ایستگاه پرواز

بدون شک با دیدن نام این ماشين کنترلی به یاد ماشين کنترلی Wltoys 12428 و ماشين کنترلی Wltoys 12428b افتاده‌اید. آیتم هایی که شاید از نظر ظاهری تفاوت چشمگیری داشته باشند ولی بدون شک از نظر مشخصات فنی ، ابعاد و کاربرد در يک محدوده اند به همین دلیل به عنوان نسخه های مختلف يک آیتم شناخته می‌شوند. 
در کل آیتم 12428 يکی از موفق ترین آیتم های ساخت شرکت wltoys بوده و به جرئت میتوان گفت يکی از محصولات بسیار پرفروش آن در ایستگاه پرواز است. آیتم wltoys 12428c نیز از این امر . . .

سرعت‌گیر

سمند نقره‌ای رنگ با سرعت زیاد از کنار آینه‌ی بغل عبور می‌کند._آخ آخ ببین عین گلوله میره !
_ ماشين شوتیه؛ این به هر کس بزنه کسی زنده ازش در نمیاد.
صدای آرامش از صندلی پشتی بلند می‌شود، هندزفری را از گوشش بیرون می‌کشد و می‌گوید : "از کجا فهمیدین ماشين شوتیه؟"
_مشخصه دیگه، پشتش رو ببین، پشت ماشين رو میارن بالاتر که وقتی بار میزنن و سنگین میشه خیلی نیاد پایین، ببین الان بار نداره پشت ماشين بالاست!
_ میگم! مگه امام جمعه نگفت اگه با سرعت مجاز برن پلی . . .

آهای کارخونه های ماشین ایرانی.

همه جا میگن اولین علت مرگ و میر جاده ای سرعت غیرمجاز و خوابالودگیه ولی اولین علتش توی ایران فقط تولید حلب هایی استکه اسمشو گذاشتن ماشين!! برین جاده هاتون و درست کنین ماشينهاتون رو از خارج وارد کنین اینا چین میدیدن دست مردم ؟؟ مردم و بدبخت کردین رفت يک ایران رو عزادار ميکنین خییییییلیم راحت میگین سرعت غیرمجاز . . .

راانندگی در جاده های پر پیچ و خم

رانندگی در جاده های پیچ و خم ، سربالایی و سرازیری :رانندگی در جاده های متفاوت با سرعت های متفاوت صورت می گیرد . سرعت ما هنگام رانندگی با متناسب با شرایط جاده ای خواهد بود ، هنگام رانندگی در جاده های پیچ و خم سرعتمان متناسب با تابلوهایی که نصب می کنند باید باشد ، نباید سرعت ما بیش از حد مجاز باشد ، اگر سرعتمان غیر مجاز باشد ، بر خلاف مقررات راهنمایی و رانندگی است . رانندگی در جاده های سربالایی و سرازیری باید با دنده سنگین صورت گیرد ، چرا که در سر . . .

اين تصادف لعنتي

واقعا از نوشتن دردها بیزارمو خصوصا از تلخ نویسی متنفرمبرای همین است گاهی خیلی ها فکر ميکنند من همیشه در شادی غوطه ورمولی شب دوشنبه ساعت 10 شب وقتی چشمانم را باز کردم و صدای گریه های ممتد امیرحسین ام در فضا پیچیده شده بود که جیغ میزد و اشک میریخت مثل ابر بهاردر يک چشم بهم زدنی و البته غفلت من و نگاه به عقب ماشين ظاهرا فرمان از کنترلم خارج شده بود و ماشين به بلاوار برخورد کرد و دیگر هیچ ندیدم جز چرخیدن ماشين به دور خودش به هر نحوی بود ماشين را نگه . . .

آپشن های غیرفعال 206

آپشن های غیر فعال در 206 و قابل فعال شدن با دیاگ :1⃣آلارم سرعت، با قابلیت انتخاب سرعت مورد نظر به منظور هشدار2⃣روشن شدن خودکار فلاشر(جفت راهنما در اصطلاح) در زمان ترمز شدید3⃣روشن شدن نور بالا و نور پایین به صورت همزمان، در زمان استفاده از نوربالا دائم4⃣قفل شدن خودکار درب ها با افزایش سرعت به 10 کيلومتر در ساعت5⃣قفل شدن خودکار قفل درب ها در صورتی که بعد از باز کردن قفل مرکزی، به مدت 30 ثانیه هیچ يک از درب های خودرو باز نگردد.6⃣روشن شدن خودکار برف . . .

ماشین کنترلی سرعتی Wltoys A979B

علاوه بر پرواز که بشر از ابتدا به آن علاقه ویژه ای داشته ، سرعت هم از آن دست هیجاناتی است که همواره انسان در تلاش برای افزایش هرچه بیشتر آن بوده ، هست و خواهد بود. دنیای آرسی و از جمله ماشين‌های کنترلی هم از این دست پیشرفت‌ها مستثنی نبوده و شرکت‌های دست اندکار مانند Wltoys همیشه در تلاش بودند به سرعت‌های بالاتر برسند تا بتوانند کاربران علاقه‌مند خود را راضی نگاه دارند. 
ماشين کنترلی wltoys A979B يکی از مدل‌هایی است که اگر بخواهیم آن را در يک کل . . .

ماشین کنترلی سرعتی Wltoys A979B

علاوه بر پرواز که بشر از ابتدا به آن علاقه ویژه ای داشته ، سرعت هم از آن دست هیجاناتی است که همواره انسان در تلاش برای افزایش هرچه بیشتر آن بوده ، هست و خواهد بود. دنیای آرسی و از جمله ماشين‌های کنترلی هم از این دست پیشرفت‌ها مستثنی نبوده و شرکت‌های دست اندکار مانند Wltoys همیشه در تلاش بودند به سرعت‌های بالاتر برسند تا بتوانند کاربران علاقه‌مند خود را راضی نگاه دارند. 
ماشين کنترلی wltoys A979B يکی از مدل‌هایی است که اگر بخواهیم آن را در يک کل . . .

انواع راهکارهای افزایش سرعت سایت

در مورد يک سایت وردپرسی باید گفت که هیچ چیز بدتر از يک سایت با سرعت پایین نیست زیرا سرعت پایین سایت باعث میشود کاربر از سایت خارج شود و به سایت رقیب برود.اما سوال اینجاست که آیا راهی وجود دارد که توسط آن بتوانید سرعت سایتمان را بهبود بخشیم یا خیر؟پاسخ آری است.اما چگونه؟این موضوعی است که در این مطلب بدان خواهیم پرداخت . . .

تحقیق دانش آموزی در مورد شکست نور

سرعت نور در محیط‌های شفاف مختلف يکسان نیست، بطوريکه بیشترین سرعت آن در خلاء (یا تقریباً هوا) بوده و برابر 300000 کيلومتر بر ثانیه است. در محیط‌های دیگر مثل آب و شیشه و غیره سرعت نور کمتر از این مقدار است.
لذا هنگامی که محیط حرکت نور از نظر غلظت تغییر می‌کند سرعت آن نیز تغییر می‌نماید و با افزایش غلظت سرعت کاهش پیدا می کندو بر عکس. به این ترتیب علت شکست نور تغییر سرعت آن هنگام وارد شدن به محیط شفاف دوم است.
اگر دستمان را زیر آب ببریم مطمئن . . .

افزایش سرعت تایپ با چند روش ساده

 
چگونه می توانیم سرعت تایپ خود را افزایش دهیم؟ شاید شما هم دوست داشته باشید که سرعت تایپتان را افزایش دهید برای این کار می توانید با چند تکنيکی که از سایت تایپو آورده شده است سرعت تایپتان را افزایش دهید. ادامه این آموزش را در لینک زیر برایتان قرار داده ام.
ادامه مطلب . . .

بدن

 1- سلول مغز يک انسان می تواند ۵ برابر اطلاعاتی که ويکی پدیا دارد را در خود نگهداری کند. 2- بدن تان به اندازه ای گرما در عرض ۳۰ دقیقه تولید می کند که با آن می شود نیم گالون آب را جوشاند. 3- مغز به همان میزان از انرژی که يک چراغ برق ۱۰ وات استفاده می کند، بهره می جوید. 4- بیشتر نوزادان با چشمانی آبی به دنیا می آیند. 5- تکانه های عصبی با سرعت ۲۷۴ کيلومتر بر ساعت به مغز وارد و از آن خارج می شوند. 6- عطسه ها با سرعت ۱۶۱ کيلومتر بر ساعت حرکت می کنند. 7- اسید م . . .

پرواز جدید

جهرم به مشهد جدیدترین مسیر داخلی "هما"
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از تاریخ ۶ آذر ماه سال جاری به فرودگاه جهرم پرواز می کند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما" پرواز جهرم به مشهد از ۶ آذر ماه در روزهای چهارشنبه هر هفته با شماره پرواز 3458  در ساعت ۱۱ و۴۰ دقیقه از فرودگاه جهرم به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد انجام می  شود. این پرواز در ساعت ۱۴ و۲۰ دقیقه وارد فرودگاه مشهد مقدس خواهد شد.
بازگشت پرواز مشهد به جهرم، در روزهای پنج  شنبه هر . . .

ویژگی هایی در خصوص فیبر نوری در مقایسه با کابل های مسی توضیح دهید؟

انتقال اطلاعات: قطر فیبر نوری از سیم مسی کم تر است و پهنای باندآن برای ارسال اطلاعات بیش تر است. سرعت تبادل اطلاعات: تنها ارتباط ماهواره ای که زمینه انتقال داده ها با فیبر نوری قابل مقایسه است و اطلاعات بیش تری می تواند انتقال دهد و سرعت تبادل اطلاعات در آن بیش تر است. نویز پذیری:  نویز پذبری کم تر است . امنیت: اطلاعات ارسالی با کابل فیبر نوری ایمن بوده و پراکنده نمی شود هم چنین شنود آن ها دشوار تر است امنیت بیش تر است. حداکثر مسافت ارسالی: در . . .

سؤالات درس ۴

                                        کامل کنید   ۱.به مجموع طول هایی که يک متحرک از مبدأ تا مقصد می پیماید٬ . می گویند.۲. پاره خطی که مبدأ حرکت را به مقصد حرکت وصل می کند ٬ بردار . نامیده می شود.۳. در واحد SI ٬ يکای مسافت ٬ است و زمان بر حسب . اندازه گیری می شود.۴. به پاره خطی که دارای جهت باشد ٬ .می گویند.۵. به مقدار مسافت طی شده در واحد زمان ٬. میگویند.۶. يکای متوسط در واحد SI ٬ می باشد.۷. تندی متوسط يک دوچ . . .

الهی لا تودبنی بعقوبتک

عمر مثل برق و باد داره می گذره.
سرعت رشد يک جنین گ، سرعت رشد يک نوزاد، به مراتب از سرعت رشد و کمال من بیشتر بوده، به چشم دیدم و به گوشت لمس کردم. 
علیرغم همه تجربیات عمیق این سالها، حس می کنم ادب و عبرت و درس و نمره قبولی لازم رو از اتفاقات پشت سر بدست نیاوردم.
خدا کنه سنگی که سرم بهش می خوره بذای عبرت سنگ آخر نباشه و اصلا خدا کنه سنگ نباشه. . . .

سرعت شاتر در عکاسی

سرعت شاتر
قسمت دوم
 حالا در يک مسابقه فوتبال، اگر با سرعت شاتر بالا عکاسی نکنید، تمامی حرکات بازيکنان به صورت تار بوده که ممکن است برای يک عکس خبری جذاب نباشد. اما زمانی که باز هم در يک مسابقه ورزشی، مثلا در مسابقه اتوموبیل‌رانی که در شب برگزار شده است، با سرعت شاتر پایین عکاسی کنید، ردی از نورهای خودروهای در حال حرکت را ثبت ميکنید که به خوبی سرعت و حرکت را در خود جای داده اند. البته نیاز به گفتن نیست که در سرعت های شاتر بالا، نور کمتری وارد س . . .

رونمایی از جدیدترین موشک کروز ایرانی با نام مبین

جدیدترین موشک کروز ساخت جمهوری اسلامی ایران با نام مبین» در نمایشگاه هوافضای روسیه (ماکس ۲۰۱۹) به نمایش درآمد.
این موشک کروز با سطح مقطع راداری بسیار کم از قابلیت رادارگریزی برخوردار است و در قسمت ابتدایی بدنه (Nose) قابلیت نصب انواع سرجنگی تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را دارد.
موشک کروز مبین تا ۴۵ هزارپایی قابلیت پرواز دارد و برد آن به ۴۵۰ کيلومتر می‌رسد.
همچنین بیشترین سرعت پیمایش این موشک ۹۰۰ کيلومتر بر ساعت و وزن آن ۶۷۰ کیلوگرم است.
پیش از این موشک . . .

عوامل مهم در کارکرد هاي کمک فنر

کمک فنر برای چیست؟در این مطلب ما برای شما از کمک فنر و کارکردهای آن می گوییم. مطالب قبلی ما را در خصوص نکاتی درباره ی انتخاب آنها می توانید در سایت مشاهده کنید. کمک فنرها کجا هستند؟کمک فنر هنگامی که ماشين روی دست انداز می رود، به کمک می آیند. در واقع مایع سیال از قسمت پایینی واشر A به بالاترین قسمت حرکت می کند. اما از آنجا که حجم فضای بالایی واشر A کمتر از حجم میله ی G می باشد، مایع سیال به واشر B فشار می آورد. این فشار مایع سیال به واشرها، نیر . . .

ماشين آلات صنايع غذايي

ماشين آلات صنایع غذاییماشين آلات صنایع غذایی و شیمیایی از قطعات بسیار محکم و با کیفت و استاندارد تعبیه و ساخته شده اند  و شما با تهیه این ماشين آلات خواهید دید که خط تولید شما چه سرعتی خواهد گرفت و کسب و کار شما تا چه اندازه رونق خواهد یافت .ماشين آلات صنایع غذایی  تولید شده در شرکت پارس کندری خود در چند دسته طبقه بندی می شوند که این دسته ها عبارتند از : ماشين آلات عمل آوری مواد غذایی ، ماشين آلات بسته بندی مواد غذایی ، ماشين آلات . . .

اشک

اشک یعنی دوباره داره بارون میاد ولی بازم تو نیستی که7 پشت ویلچرم رو بگیری و با هم زیر بارون قدم بزنیم،اشک یعنی من بی تو نابودم،اشک یعنی منو عکساتو آهنگ غمگین،اشک یعنی چشمم خشک شد به در برگرد . . .

نحوه آب بندی خودرو صفر کیلومتر

✅در اول کار باید در ۱۰۰۰ کيلومتر اولی که از اتومبیل استفاده می‌کنید، تا جایی که ممکن است فشار کمی به آن بیاورید. به آن معنی که سعی کنید تا حدممکن با حداکثر تعداد سرنشین با خودرو به مسافرت نروید و در سر بالایی‌ها از دنده سنگین و مناسب بهره بگیرید تا به موتور فشار نیاید. شتاب‌گیری مناسب تا پیش از رسیدن به سر بالایی‌ها نیز می‌تواند از فشار آمدن به موتور خودرو جلوگیری کند. در دوران آب‌بندی و حین حرکت باید دقت کنید تا دور موتور از نصف حداکثر مج . . .

مصرف سوخت لینکلن اوییتور هیبرید چهار لیتر درون قرن کیلومتر است

جزئیات کاربرد سوخت معیار ۲۰۲۰ لینکلن اوییتور گرنداسپرت (Lincolv Aviator Grand Sport) آخر منتشر شدند. اعداد به مشت آمده درون مقایسه با نسخه ی بنزینی اوییتور چندان درخورتوجه نیستند؛ به سیاق ای که مصرف سوخت ترکیبی ۱۰/۲ لیتری برای این خودرو اعلام شده است. همچنین، مصرف بنزین ترکیبی مدل بنزینی AWD اوییتور با پیشرانه ی V6 در هر ۱۰۰ کيلومتر ۱۱/۷ لیتر و استفاده بنزین ترکیبی نمونه تک دیفرانسیل آن ۱۱/۲ لیتر در هر ۱۰۰ کيلومتر است.با درنظر گرفتن روشنایی حرکتی الکتريک . . .

مصرف بنزین لینکلن اوییتور هیبرید چهار لیتر در صد کیلومتر است

جزئیات مصرف سوخت نمونه ۲۰۲۰ لینکلن اوییتور گرنداسپرت (Lincolv Aviator Grand Sport) عاقبت منتشر شدند. اعداد بوسیله دست آمده در مقایسه با نسخه ی بنزینی اوییتور چندان درخورتوجه نیستند؛ به راه ای که کاربرد بنزین ترکیبی ۱۰/۲ لیتری برای این خودرو اعلام شده است. همچنین، مصرف سوخت ترکیبی نمونه بنزینی AWD اوییتور با پیشرانه ی V6 در هر ۱۰۰ کيلومتر ۱۱/۷ لیتر و مصرف سوخت ترکیبی مدل مورد دیفرانسیل آن ۱۱/۲ لیتر درون هر ۱۰۰ کيلومتر است.با درنظر اخذ شعاع حرکتی الکتريکی ا . . .

مشخصات کامل و ویژگی های ماشین لباسشویی برند بوش

ماشين لباسشویی بوش آلمان بدون شک يکی از برندهای موفق و پرفروش در بازار جهانی است. خرید ماشين لباسشویی گران قیمت ااما به معنی خوب شسته شدن لباس های شما نیست اما می توان گفت نوع استفاده از ماشين لباسشویی با توجه به تنطیمات پیشرفته، سرعت زیاد، ظرفیت بیشتر و … راحت تر می شود و این يک مزیت محسوب می شود. مدل‌ های پایین معمولا دارای سرعت چرخش کم، تنظیمات و دکمه‌ های کمتر و حجم کمتری هستند. پس تفاوت قیمت به معنی بالا رفتن کیفیت نیست. لباسشویی بوش . . .

احساس پشت تقاضاها رو بشناسیم : میفهممت عزیزترینم❤

 
برای مسافرانی که در شتابِ رسیدن به پرواز هواپیما هستند، احتمالا سرعت کم در ترافيک، آزار دهنده است. مرد رو به زنش کرد و گفت: واقعا از ترافيک و سرعت کم ماشين ها خسته شده ام! زن با ظاهری پرتنش و نگران از این که شوهر چه پاسخی می خواهد هیچ نگفت و مرد کاری را کرد که ما معمولا وقتی انجام می دهیم که پاسخ مورد نظرمان را نمی شنویم. یعنی حرف خودش را تکرار کرد اما با صدای بلندتری فریاد زد: واقعا از ترافيک و سرعت کم ماشين ها خسته شده ام! همسر از فقدان جواب . . .

پشت فرمان (۱)

پشت فرمان ماشين هستم، بغل دستم پدر و در عقب نیز، مادر و خواهر کوچکترم. چهار چشمی و بی حرکت مثل روح، جلویم را می پایم که مبادا از خط سفید وسط جاده، کنار بزنم. هر چند لحظه يکبار، نیم نگاهی به کيلومتر شمار می اندازم. در دنده دو، تندی ماشين باید بین بیست تا سی و در دنده سه، تندی ماشين باید بین چهل تا پنجاه کيلومتر در لحظه باشد. پدر، حواسش به من هست و در مواقع لازم و گاه بی موقع! تذکرهایی می دهد مثل: 
- سربالایی بیشتر گاز بده.- وقتی دنده عوض می کنی گاز ند . . .

پودرجرم گير ماشين لباسشويي بوش

پودرجرم گیر ماشين لباسشویی بوشنوع محصول : پودر جرمگیر لباسشویی و ظرفشویيکد کالا : 2100برند: بوشکشور تولیدکننده : ترکیهمشخصات : از برنده رسوبات آهکی و جرم های دستگاه – قابل استفاده در تمامی لباسشویی ها و ظرفشویی هامنبع : donyayejaroo.comقیمت پودرجرم گیر ماشين لباسشویی بوش+پودرجرم گیر ماشين لباسشویی+پودرجرم گیر"/> . . .

افزایش سرعت

افزایش سرعتافزایش سرعت از دیر باز همیشه مورد توجه بوده است. اهمیتی ندارد که تلفن همراه شما به روزترین موبایل نسل حاضر باشد. اهمیتی ندارد که وسیله نقلیه شخصی شما پرسرعت ترین خودرو دنیا لقب گیرد.
زمانی که بحث بهبود عملکرد دستگاه و افزایش سرعت پیش می آید همگان گوش هایشان را تیز می کنند! این ویژگی از ذات انسان نشأت می گیرد. کمال طلبی و سیری ناپذیری در سرشت انسان نهفته است.
این سرشت نه تنها عیب نیست بلکه وجود آن موجب پیشرفت مداوم تکنولوژی می باشد. . . .

اربعین ۹۸ (پیاده روی)

حدودای ظهر تازه رسیدیم عمود ۱۱۷۰ علت هم سرعت پایین من و خستگی های امین بود قرار شد عصر ادامه مسیر رو بریم هر چی بیشتر نزديک کربلا میشدیم سرعت کمتر و خیابونها شلوغ تر میشد . . .

وم شستشو و نظافت نما با تجهیزات نماشو

ساختمان های تجاری، مسی و صنعتی همه دارای نمای داخلی و خارجی می باشند. هم نمای داخلی و هم نمای خارجی هر دو در معرض انواع آلودگی ها قرار دارند. هم نظافت نمای خارجی و هم نظافت نمای داخلی دارای اهمیت می باشد. اگر چه از دیر باز تا کنون از روش های سنتی برای نظافت استفاده می شد اما استفاده از این شیوه ها قادر به پاسخگویی نیاز های نظافتی محیط نمی باشد. تجهیزات نماشو یا نماشور ابزاری تخصصی و حرفه ای برای نظافت آسان و سریع سطوح نما می باشد.
ویژگی های ت . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)