98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

سر المستتر شیخ بهایی pdf

اتوبار شيخ بهايي

حمل بار بین شهری با اتوبار شيخ بهاييباربری شيخ بهايي تماس نمایید و در کمترین زمان ممکن و با ارزانترین قیمت های باربری و اسباب کشی منزل به خدمت شما می آییم واتوبار شيخ بهايي بارهایتان را سلامت و با ضریب امنیتی بالا به مقصد می رسانیم. رساندن سلامت و بدون کوچکترین خراشی اثاثیه های شما را به مقصد می رسانیم. اتوبار شيخ بهايي و کارگرانی که شبانه روز در تلاش برای خدمت رسانی و سرویس رسانی بهتر به شما می باشیم. و اتوبار شيخ بهايي . . .

اتوبار شیخ بهایی

حمل بار بین شهری با اتوبار شيخ بهايي
باربری شيخ بهايي تماس نمایید و در کمترین زمان ممکن و با ارزانترین قیمت های باربری و اسباب کشی منزل به خدمت شما می آییم واتوبار شيخ بهايي بارهایتان را سلامت و با ضریب امنیتی بالا به مقصد می رسانیم. رساندن سلامت و بدون کوچکترین خراشی اثاثیه های شما را به مقصد می رسانیم. اتوبار شيخ بهايي و کارگرانی که شبانه روز در تلاش برای خدمت رسانی و سرویس رسانی بهتر به شما می باشیم. و اتوبار شيخ بهای . . .

سە شهروند بهایی را مجموعا به ۲۰ سال زندان محکوم شدند

سە شهروند بهايي را مجموعا به ۲۰ سال زندان محکوم شدنداردشیر فنائیان، یلدا فیروزیان، و بهنام اسکندریان شهروندان بهايي ساکن سمنان از سوی دادگاه انقلاب جمھوری اسلامی مجموعا به ۲۰ سال زندان به جرم "بهايي بودن"، محکوم شدند.بر اساس حکم صادر شده، اردشیر فنائیان به ۱۰ سال زندان، یک سال محرومیت از حضور در سمنان، و یک سال تبعید به شهرستان خاش در استان سیستان و بلوچستان محکوم شده است. یلدا فیروزیان و بهنام اسکندریان نیز هر یک به ۵ سال زندان و دو سال من . . .

pdf کتاب کشکول شیخ بهایی

 
دریافت فایل
 
دانلود جامع ترین فایل pdf کتاب کشکول شيخ بهايي
قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کتاب کشکول شيخ بهايي می باشد. این فایل شامل 1055 صفحه می باشد و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب . . .

جاذبه های گردشگری مشهد: مقبره شیخ بهایی

آرامگاه شيخ بهايي در مشهد داخل حرم مطهر رضوی بعد از رواق وسیع امام خمینی مزاری سنگی با پوششی شیشه‌ای قرار گرفته است. این مزار مربوط به عالم و دانشمند ایرانی بهاالدین محمد بن حسین عاملی معروف به شيخ بهايي است. رواق آرامگاه شيخ بهايي مشهد که قبل از مرگش محل تدریس او نیز بوده حدود ۱۰۲ متر مساحت دارد که با آینه‌کاری های بسیار و کتیبه‌های خوشنویسی شده زیبایی تزیین شده است. کتیبه‌هایی روی دیوار آرامگاه شيخ بهايي در مشهد نصب شده که تاریخ مرگ و تو . . .

عالم مخفی

عالم مخفی ما عمق بنایی دارددیدنش بهر شما سخت بهايي داردساعتی عالم خود را به بهايي ندهمزان که خورجین شما عزم چَرایی داردبا خدا عیش و نوا سازد و در عالم مامینشیند ز قضا هر که خدایی داردما به یکرنگی این رنگ سیه مینازیمخوش کسی کو قلم و رنگ و حنایی داردخوشدلا ساحت قدیس سحر نیک بدارچون درین شام کسی میل هوایی داردعالمی ساخته ام عالم از ان حیرانندکه چه خوش حال و عجب لطف و صفایی داردبا دو گندم برهاندند مرا از بالابا دو من، من نرو آنجا که چِرایی دارد. . . .

صورت وضعيت نويسي در قراردادها

1- صورت وضعیت:  صورت وضعیت همانگونه که از نامش برمی آید، صورت یا لیستی از وضعیت و مجموعه خدمات انجام شده در پروژه است. در قراردادهای عمرانی مصالح و مواد تهیه شده، حمل این مواد و مصالح، هزینه ساخت و ترکیب مواد و … نیز در صورت وضعیت گزارش می‌شود. هدف از تهیه صورت وضعیت ارائه درخواست مالی از بابت عملیات و خدمات انجام شده براساس قرارداد است. با توجه به انواع قراردادهای فنی_مهندسی صورت وضعیت به شکل‌ها و در فرمت های مختلفی تنظیم می . . .

تقویم چهل و یکم

ساعت برگزاری جلسات ختم صلوات متوسّلین به  چهارده معصوم مسجد امیرالمومنین (ع)    :     هشت  و نیم شب198/9/5آقای علی شکراییخیابان عارف بین خ هجرت و خ حضرت رسول  298/9/12حاج عبدالرضا چاقوسازخ شهید سبحانی بین خ مطهّری و خ 12 فروردین398/9/19دکتر حاج محمود توحیدیخیابان شيخ بهايي نبش خیابان حافظ498/9/26حاج رمضان بهرامپوربلوار پیام آوران بین فلکه حضرت رقیه و ملاصدرا598/10/3آقای محمد امیدیخ مدرّس بین خ فردوسی و خ بوعلی کوچه شهید شایق698/10/10حاج یوسف خوشحالپورخیابان . . .

شب

بعضی شب ها انگار آسمان سیاه تر از همیشه است. آسمان شب گویا خورشید را در قعر خود طوری نگاه داشته است که امید به طلوع دوباره اش کمرنگ به نظر می رسد. اما خورشید بی تردید فردا را روشن می کند بی آنکه به تصورات شب بهايي بدهد. پانوشت: به بدترین ها فکر می کنم و نمی دانم طاقتش را دارم یا نه! . . .

نمادها:

روباه:دوستی و علاقه/شازده کوچولو:انسانی با ذات پاک/سیارک ها:نماد قشر های مختلف جامعه/جغرافیدان:نماد انسان های عاقل که به علاقه بهايي نمیدهند/مرد حسابگر:نماد انسان هایی که در طمع مادیاتند . . .

صورت وضعيت

صورت وضعیت همانگونه که از نام آن بر می‌آید، صورت یا لیستی از وضعیت و مجموعه خدمات انجام شده در پروژه است. در قراردادهای عمرانی مصالح و مواد تهیه شده، حمل این مواد و مصالح، هزینه ساخت و ترکیب مواد و … نیز در صورت وضعیت گزارش می‌شود. هدف از تهیه صورت وضعیت ارائه درخواست مالی از بابت عملیات و خدمات انجام شده برا اساس قرارداد است. با توجه به انواع قراردادهای عمرانی و غیر عمرانی صورت وضعیت به شکل‌ها و در فرمت های مختلفی تنظیم می‌شود. ص . . .

از کوزه همان برون تراود که در اوست

ابوسعید ابوالخیرآن را که حلال زادگی عادت و خوستعیب همه مردمان به چشمش نیتمعیوب همه عیب کسان می نگرداز کوزه همان برون تراود که دروستاوحدالدین کرمانیآن را که حرامزادگی عادت و خوستعیبِ دگران به نزد او سخت نتمعیوب همه عیب کسان می طلبداز کوزه همان برون تراود که در اوستباباافضل:بد اصل گدا چو خواجه گردد نه نتمغرور شود نداند از دشمن دوستگر دایره ی کوزه ز گوهر سازنداز کوزه همان برون تراود که در اوست شيخ بهاييآن کس که بدم گفت، بدی سیرت ا . . .

گه مؤمن و گه کافر و گه گبر و یهودم

من آینهٔ طلعت معشوق وجودم
از عکس رخش مظهر انوار شهودم

ابلیس نشد ساجد و مردود ابد شد
آن دم که ملائک همه کردند سجودم

تا کس نبرد ره به شناسایی ذاتم
گه مؤمن و گه کافر و گه گبر و یهودم
شيخ بهايي . . .

فرصت/ باخت‌ معنی‌ ندارد!/ تجربه/ شکست وجود ندارد

دریافت
باخت معنی ندارد!
هر موفقیتی بهايي دارد. مهم این است که انگیزه و باور خود را از دست ندهید.
"هیچ قهرمان، بدون مربی قهرمان نیست!"
دکتر معماری
مدرس، پژوهشگر، ارشد روانشناسی/دکترای کسب و کار
  . . .

سروده های حسن سهرابی

و چه تنهاست انسان امروزی در میان میلیاردها انسان تن های دیگر.که هرکدام دیوانه وار تنهایی خویش را پشت خلوارها سیمان و آهن پنهان نموده اند.آری این موجود متمدن تنهاست.تنهای تن ها.تنها ترین در کره ای خاکی ،که در بیکران فضای کهکشانها مستانه و دیو انه وارمی چرخدو می چرخد.این سرنوشت نانوشته اش بود زیرا  انسانیتش  را به بهايي اندک به حراج گذاشته بود.نوشته های :   #حسن_سهرابی@sohrabipoemInstagram.com/sohrabi_hassan . . .

شان تو در اندیشه ی ما جا شدنی نیست | مجید تال

امیرالمومنین علیه السلام
 
ﺷﺄﻥ تو در اندیشه ما جا شدنی نیست
درکوزه که جا دادن دریا شدنی نیست
هرچند که توصیف تو مولا شدنی نیست
تو لطف کنی ناشدنی ناشدنی نیست
طبعی که نپرداخت به نام تو تلف شد
بر خاک نوشتند علی ؛ در نجف شد
 
ماییم و دلی مست در ایوان طلایی
احسنت ! چه معماری انگشت نمایی
تاریخ ندیده به خود اینگونه بنایی
دارد هنر شيخ بهايي چه بهايي.
هرکس که تو را دید به زانو زدن افتاد
در صحن تو خورشید به جارو زدن افتاد
 
در خلقت تو هرچه خدا داشت عیان ش . . .

محاسبه طالع ابجد ازدواج

با سلام برای محاسبه صحیح طالع وجفت بودن ستاره ها برای ازدواج با شخص مورد نظر با حروف ابجد که منسوب به شيخ بهايي (ره) میباشد و مشخص می کند آیا طالع و ستاره های طرفین با هم جفت است و اگر رابطه را ادامه دهند به هم می رسند یا خیر، می‌توانید به آی دی تلگرام زیر مراجعه فرمایید.​​​Ezdevaj_abjad . . .

خالی

ای کاش همه چیز طور دیگری رقم میخوردکاش جور دیگری زندگی‌میکردمکاش میتوانستم احساساتم را گوشه ای پرت کنم و عاقلانه برای زندگی ام تصمیم بگیرمکاش راحت تر به آرزوهایم میرسیدمآرزوهایی که روزی تمام دارایی ام بودنداما حالا چه دارم؟؟دستانی خالی و ذهنی یخ زدهدیگر آرزوهایم را دوست ندارمدیگر هیچ چیز نمیخواهممن در بی رحم ترین دوران تاریخ زیستمدورانی که دل شکستن هیچ بهايي نداردشکستم و فروریختم و دم بر نیاوردمفقط لبخند بی جانم را به روی ز . . .

دلتنگی شبانه

#حکایتدر راه مشهد شاه عباستصمیم گرفت دو بزرگ راامتحان کند!!به شيخ بهايي که اسبشجلو میرفت گفت:این میرداماد چقدر بی عرضهاست اسبش دائم عقب می ماند.شيخ بهائی گفت:کوهی از علم و دانش برآن اسب سوار است، حیوان کششاینهمه عظمت را ندارد.ساعتی بعد عقب ماند،به میر داماد گفت: این شيخ بهائی رعایت نمیکند،دائم جلو می تازد.میرداماد گفت:اسب او از اینکه آدم بزرگیچون شيخ بهائی بر پشتشسوار است سر از پا نمی شناسدو می خواهد از شوق بال در آورد.این است "رسم رفاقت."د . . .

زندگی که زندگیه! برای همه!

+ کم کم یاد میگیریم چجوری از خودمون مراقبت کنیم و چیکار کنیم حالمون بهتر شه.یاد میگیریم چجوری زندگی کنیم و فقط زنده نباشیم.یاد میگیریم دنیا، میگذره، پیش میره، چه ما باهاش هماهنگ باشیم چه نباشیم.هماهنگ نباشیم که چند هیچ عقبیم، هماهنگ باشیم هم جهان با ما هماهنگ میشه‌.‌یاد میگیریم روح و قلبمون باید بزرگ باشه تا بتونیم با آرامش زندگی کنیمکم کم یادمیگیریم، به چه بهايي، اللهُ اعلم! . . .

پیشگویی شاعری دیوانه‌نما در بارۀ گران‌شدن نرخها در ایران

نویسنده سالها پیش از استاد حسن عرفان -از ّون شهرضایی ساکن قم- شنیده است: در آغازین سالهای پیروزی انقلاب ایران، زمانی که در کشورمان، در پی تحریمهای اقتصادی دولتهای غربی و برخی مشکلات داخلی، قیمت کالاها و خدمات رو به گرانی می‏‌نهاد، و دولت انقلابی تازه‌کار بعضی کالاهای ضروری و مورد نیاز مردم را سهمیّه‌بندی کرده بود و به صورت تعاونی در اختیار آنان می‌گذاشت، در شهرضای اسفهان، مردی خُش‌مشرب، بذله‌گو و عاقلی در جامۀ دیوانگان، با نام . . .

در مسیر بندگی

در مسیر بندگی 
بهشت دیگران گار باشد
بهشت ما رخ دلدار باشد
نعیم زاهدان حور و قصور است
نعیم عاشقان دیدار باشد
 
امام علی علیه السلام:
 انَّهُ لَیسَ لَانفُسِکم ثَمَنٌ الّا الجَنَّةُ فَلا تَبیعوها الّا بِها
برای جان های شما بهايي جز بهشت نیست، پس آنها را جز به بهشت مفروشید
(بحارالأنوار، ج 78، ص 13، ح 71)
(شاعر: فیض کاشانی)
@ostad_aali . . .

ز جام عشق او مستم

دگر از درد تنهایی، به جانم یار می‌بایددگر تلخ است کامم، شربت دیدار می‌بایدز جام عشق او مستم، دگر پندم مده ناصحنصیحت گوش کردن را دل هشیار می‌بایدمرا امید بهبودی نماندست، ای خوش آن روزیکه می‌گفتم: علاج این دل بیمار می‌بایدبهائی بارها ورزید عشق، اما جنونش رانمی‌بایست زنجیری، ولی این بار می‌باید                                       شيخ بهايي . . .

آنچه از سعید امامی نمی‌دانید

فارغ از همه تحلیل‌های ضدونقیض موجود در خصوص پرونده سعید امامی، دقت در چند مطلب مسلم، راه‌گشای موضوع و مشخص کننده هویت و ماهیت او خواهد بود:۱. سعید امامی، بهايي تبار بود.۲. پیش از انقلاب و در نوجوانی، نزد دایی خود، سلطان محمد اعتماد، که رئیس هیأت وابستگان نظامی ایران در آمریکا و عامل سیا بود، در آن کشور زندگی می‌کرد.۳. پس از انقلاب توسط سعید حجاریان گزینش و جذب وزارت اطلاعات می‌شود. و این درحالی است که پیش از آن و پس از کشف اسناد ارتباط اعتما . . .

آواز بی برگی

تا چشم سوی دیدن داشت بی برگی بود و عریانی. طبیعت به بهايي اندک طراوت ش را به پیشکشی پاییز برده بود؛ بی تردید بهای ناچیزی است تماشای رقص باله زنی نارنجی پوش با رخی زرد، گیسوانی سرخ و آوازی که گویی ناله برگی ست که جان می دهد زیر گام های مردی با کفش های براق.
طبیعت، مخمور از شراب کهنه پاییز به تماشای تن رنجور خویش نشسته بود. زن نارنجی پوش همچنان می چرخید و می رقصید و آواز بی برگی سر می داد. بادی سرد و منحوس زوزه می کشید. ابرهای تیره و هولناک مجال نور . . .

تاک حقیق ۳

عیسی مسیح گفت که نیامده ام تا کسی به من خدمت کند، بلکه آمده ام تا به دیگران خدمت کنم و جانم را در راه آزادی دیگران فدا سازم» (مرقس 10: 45). سوالی که مطرح می شود این است که چرا ما نیاز به فدیه و خونبها داریم؟ فدیه یا خونبها بهايي است که برای آزادی یک شخص داده می شود. این لغت بیشتر در رابطه با آدم ی بکار می رود، یعنی وقتی کسی یده و اسیر می شود، تنها در صورت پرداخت خونبهاست که آزاد می گردد.Jesus said that I have not come to be served by anyone, but I have come to serve others, and I will s . . .

نسبی بودن درستی و نادرستی

از قضا(یی که سعی می‌کنم به آن اعتقاد نداشته باشم!) امروز دردِ دل کردن یک دوستِ نزدیک، درباره‌ی نگرانی‌هایش بابت یک انتخاب مهم و اختلاف‌نظر اطرافیانش با او و این‌که می‌گفت از نظر آن‌ها او اشتباه فکر می‌کند و‌ من در جواب گفتم از کجا معلوم که درست فکر می‌کند و اصلا از کجا معلوم که چه چیزی درست است و چه چیزی غلط، باید همزمان شود با خواندن بخشی از کتاب "جزء از کل" (که هنوز نمی‌دانم دارد چیزهای بسیاری به من می‌آموزد یا وقتم را تلف می‌کند!) که د . . .

هفته دفاع مقدس

آن روزها نام و نان بهايي نداشت و آنچه میدان دار بود، قیام بود و عروج. آن روزها ماندن بی معنا بود و مردن در بستر، ننگی بزرگ. آن روزها شهادت، شاهراهی به وسعت افق داشت. آن روزها فاصله خاک تا افلاک و کویر تا بهشت، یک میدان مین بود. خاکریزها، بوی بهشتِ مردانی را گرفته بود که سر به سر، تن به مرگ می سپردند تا مبادا وجبی از کیان دین و وطن، به دست کفتاران حریص و م بیفتد؛ چرا که دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی این ملّت قهرمان است. مردان ای . . .

استخاره با تسبیح

استخاره با تسبیح اقسامی دارد:1. تسبیح را گرفته و سه بار بر پیامبر اكرم(ص) و آل او(ع) درود فرستاده، و سپس مقداری از تسبیح را جدا نموده و دوتا دوتا می شمارند؛ چنان چه یك مهره باقی ماند، مفهومش امر به آن عمل؛ و اگر دوتا باقی ماند؛ مفهومش نهی از آن عمل است.مرحوم مجلسی می فرماید: پدرم از شيخ بهايي چنین روایت می كرد كه: به طور شفاهی از اساتیدمان و آنان از امام عصر(عج) شنیدند كه در مورد استخاره به تسبیح میفرمودند: تسبیح را گرفته و سه بار صلوات بر پیامب . . .

نان روزانه / daily bread

عیسی مسیح گفت که نیامده ام تا کسی به من خدمت کند، بلکه آمده ام تا به دیگران خدمت کنم و جانم را در راه آزادی دیگران فدا سازم» (مرقس 10: 45). سوالی که مطرح می شود این است که چرا ما نیاز به فدیه و خونبها داریم؟ فدیه یا خونبها بهايي است که برای آزادی یک شخص داده می شود. این لغت بیشتر در رابطه با آدم ی بکار می رود، یعنی وقتی کسی یده و اسیر می شود، تنها در صورت پرداخت خونبهاست که آزاد می گردد.Jesus said that I have not come to be served by anyone, but I have come to serve others, and I will s . . .

daily bread / نان روزانه

عیسی مسیح گفت که نیامده ام تا کسی به من خدمت کند، بلکه آمده ام تا به دیگران خدمت کنم و جانم را در راه آزادی دیگران فدا سازم» (مرقس 10: 45). سوالی که مطرح می شود این است که چرا ما نیاز به فدیه و خونبها داریم؟ فدیه یا خونبها بهايي است که برای آزادی یک شخص داده می شود. این لغت بیشتر در رابطه با آدم ی بکار می رود، یعنی وقتی کسی یده و اسیر می شود، تنها در صورت پرداخت خونبهاست که آزاد می گردد.Jesus said that I have not come to be served by anyone, but I have come to serve others, and I will s . . .

بررسی تخصصیP30 lite

طراحی و کیفیت ساخت میان‌رده‌های هواوی همواره جز بهترین گزینه‌ها از نظر کیفیت ساخت در برابر بهايي که می‌پردازید بوده و هستند. P30 lite
نیز به لطف استفاده از متریال باکیفیت، از این قاعده مستثنی نیست. بر خلاف
سایر محصولات این رده قیمتی که بیشتر از پلاستیک در ساخت آن‌ها استفاده
می‌شود، میان‌رده جدید هواوی دارای بدنه‌‌ای از جنس شیشه و فریم پلاستیکی است.
استفاده هواوی از پلاستیک به جای ف در ساخت فریم P30 lite
از جمله اقداماتی است که در راستای . . .

پایین کشیدن اعتراضات!

View this post on Instagram
A post shared by Hossein Bouzarjomehri (@h_bouzarjomehri) on Nov 28, 2019 at 1:30pm PST

این عکس را امروز در خیابان شيخ بهايي گرفتم. یک ماشین شاسی بلند با پلاک بین‌المللی و البته پلاک معلولین! شیوه جالبی برای اعتراض است و من همانطور که در انتها میگویم، از این شیوه حمایت میکنم.
ادامه مطلب . . .

آیا در کلاس کنکور های مدرسه شرکت کنیم؟یا آموزشگاه های کنکوری؟

یک عمر نگاه به زمین برای فقط 49 هزار تومان !!مواظب باشید چه بهايي و برای بدست اوردن چه چیزی می پردازید…
روزی پسر بچه ای در خیابان سكه ای یك سنتی پیدا كرد . او از پیدا كردن این پول ،آن هم بدون هیچ زحمتی ، خیلی ذوق زده شد. این تجربه باعث شد كه بقیه روزها هم با چشمهای باز، سرش را به سمت پایین بگیرد ( به دنبال گنج ) !!! او در مدت زندگیش ، 296 سكه 1 سنتی ، 48 سكه 5 سنتی ، 19 سكه 10 سنتی ، 16 سكه 25 سنتی ، 2 سكه نیم دلاری و یك اسكناس مچاله شده 1 دلاری پیدا كرد . یعنی در مج . . .

669

فکر کنم سواد من نم کشیده، یا خیلی اطلاعاتم قدیمی شده، یا کلا آپدیت نیستم و علمی و. از این حرفها، یکی که اینطوری نیست این مسئله رو برای من توضیح بده که:
دانشجوی عرب زبانی که برای انجام کارهای رومزه اش مشکل داره چطور در دانشگاه های ما در سطوح عالیه ، اون هم در رشته های تاپ مدرک میگیره؟ بعد اینا چطور دوره ای رو که دانشجوهای خودمون حداقل دوسال تموم میکنند بعضا با بهترین نمره ها و در یک سال به اتمام می رسونند؟
اساتید انقدر عربیشون یه هو خوب شد؟ دان . . .

بوالهوس هاقسمت اول

الله اکبر.الله اکبر.الله اکبر.این حرف ننه کبری به حاجی که جلوی چشمش داشت درخانه بابرادرزاده خودفائزه مینمودبود.
حامدحاجی نگاهی به ساعت کردوگفت زن مگه نرفته بودی آرایشگاه الان اینجاچیکارمیکنی؟ننه کبری گفت نزدیک کعبه هم ازاین اقدامات انجام میدهی.حامدحاجی گفت دارم بهش ویتامین تزریق میکنم.
ننه کبری درمملکت عربستان نمیدانست چکارکندازشوهرش گرفته تاخاندان آل سعودهمگی مفسدفی الارض بودندالبته شوهرش نزدشیوخ بهايي معتبربودواوتوان اینکه  ب . . .

اگر اینا معجزه نیستن پس چین؟

خدای من تو چقدر بزرگی در وصفت چه بگویم؟ خدایا شکرت این روزها ب من یادآوری می کنی زندگی جریان داره خدایا شکرت که بهم یادآوری می کنی که حواست هست خدایااا تو چقدر بزرگی ک از ماده ی ج و چندش آور قدرتمند ترین موجوداتت رو خلق می کنیمن چقدر خوشحالم برای بارداری فاطمه وبلاگ چقدر خوشحالم برای دندانپزشک کوچک و بی صبرانه منتظرم صدای قلب نی نیش رو بشنویم چقدر خوشحالم برای مامان شدن مهرنوش من دارم اشک می ریزم یاد دعای سی و هفتم نهج البلاغه میفتم که مضم . . .

حجاب در تورات و انجیل

عفاف و حجاب دو گوهر گران‌بهايي هستند که خداوند آن‌ها را برای حفظ و صیانت حریم شخصی افراد از یک‌سو و رعایت حریم دیگران از سوی دیگر در نهاد تمام انسان‌ها قرار داده است؛ در پرتو این خصلت‌های نیکو افراد می‌توانند به بالاترین درجات انسانی دست یابند و قله‌های معرفت را طی کنند. خداوند وقتی در قرآن […]
نوشته حجاب در تورات و انجیل اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد. . . .

انتخابات و وعده‌های سرخرمن-ایلقار موذن زاده

به بهانه‌ی تحرکات نامنسجم جریان روشن‌فکری در آستانه‌ی ‌انتخاباتطی سالیان اخیر مقطع انتخابات فرصت مناسبی برای طیفها، اقشار روشن و آگاه جامعه بوده است، تا از فرصتِ محدودِ ایجاد شده برای تبیین مطالبات فرهنگی، اقتصادی و ی استفاده کند. اما در آشفته‌بازارِ یِ فعلی، این امکان به دلایلی کمرنگ و ناکارآمد شده است. روال موجود وعدم یکپارچگی بین پتانسیلهای اجتماعی، باعث ضعف در متقاعدسازی کاندیداها برای پرداخت هزینه‌ی بیشتر خواهد شد. ای . . .

چگونه یک هدفون خوب انتخاب کنیم؟ (بخش دوم)

 
هدفون های دور گوشی
این هدفون ها اغلب صداها را با عمق و کیفیت بهتری پخش می‌کنند، به همین دلیل کاربر را قادر می‌سازند که جزییات صدا را راحت‌تر تشخیص دهد. هدفون هایی که دور گوش قرار می‌گیرند به دلیل نوع خاص طراحی خود کاربرد راحت‌تری نیز دارند. قیمت این هدفون ها از 100 دلار شروع می‌شود ولی هیچ محدودیتی ندارد. اوپو پی ام – 1 (Oppo PM-1) با قیمت 1099 دلار یکی از هدفون های دور گوش گران قیمت موجود در بازار محسوب می‌شود. پرداختن چنین بهای . . .

بوی پاییز

سلام علیکم چطورین؟ چیکارا میکنین؟پاییزتون چطوره؟ حتما درس و دانشگاه و مدرسه و شروع کردین.این چند سال کل طول سال رو میریم دانشگاه یا بیمارستان دیگه این شروع ترم و پاییز و اول مهر رو تجربه نمیکنیم.ولی بازم مسیرم که میخوره از جلو دانشگاه رد میشم این جوجه هارو میبینم که معلومه ترم اولین انقدر به وجد میام دوست دارم نگاه کنم کاراشونو رفتن و اومدنارو :)بخش عفونیو شروع کردم با یه خانم دکتری که تازه استاد شده از شانس بد من و به شدت وسواس داره و پی‌ . . .

نقدی بر فیلم Snatch

 
 
فیلم بلند داستانی قاپ‌زنی | گای ریچی | فیلمنامه از گای ریچی | ۲۰۰۰
 
 
نقد فیلم
ارزیابی: خوب
 
الماس رو بردار و فرار کن!»
 
جالب است که بدانیم قاپ‌زنی» دومین فیلم گای ریچی بوده و اولین فیلم وی نیز تحت عنوان ضامن، خشاب و دولول تازه شلیک شده» در همین حال‌وهوایِ قاپ‌زنی بوده. در واقع، فیلم اول گای ریچی، تمرین و مقدمّه‌ای بر ساختار پیچیدۀ دومین فیلم‌اش بوده. البتّه به خوبی می‌دانم که گای ریچی بعد از این دو فیلم مسیر آنچنان جالبی را طی نکر . . .

سه پایه سفری تاشو اف آی تی مدل Folding Camping Stool

سه پایه سفری تاشو اف آی تی مدل Folding Camping Stool 
قیمت محصول : 41500 تومان
برند : F.I.T
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
 
 
نقد و بررسی تخصصی
سفرکردن هرچقدر هم که لذت‌بخش‌ باشد، باز هم نیاز به استراحت‌های گاه‌وبیگاه وجود دارد. بدون شک در زمان سفر نمی‌توان مبلمان راحتی منزل را به همراه داشت؛ ولی داشتن یک سه‌پایه‌ی سفری مانند سه‌پایه‌ی سفری تاشوی اف آی تی» کمک می‌کند تا در زمان خستگی، صندلی محکمی داشته باشیم. این محصول به شکلی تولید شده است که . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)