98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

سلام.چرانمیتونماینفیلمولودکنم

تابستان.

سـلام_تابـسـتـان_خـوش_آمـدیسلام به تـابـسـتــا ن سلام به گل آفتابگردانسلام به زرد آلـوی خنک و شیرینسلام به هـلــوی آبـدار و شیرینسلام به سـیبـهای قندک و شیرینسلام به گیلاسهای درشت وشیرینسلام به هـنـدوانه سرخ وشیرینسلام به بوسه های آبدار و شیرینسلام به آدمــهــای شیرینسلام به دلـــهــای شیرینسلام به رویاهـــای شیرینسلام به آرزوهـــای شیرینو سلام به دوسـتـی کـه شیرین استو سلام به خدا که خالق شیرینی استبـهـار عـزیـز، باز هم منتظرت می . . .

سلام بر حسین.

                                                                   ای باد صبا برسان به حسین، سلام مرا                                                                            سلام بر حسین                                                           ای قاصد دل برسان به حسین، پیام مرا                                                                           سلام بر حسین                                           . . .

شعر سلام

شعر سلام✋دوست خوبم سلام سلامدوست دارم در یک کلاممیخوام همیشه از خدادوستی ما نشه تمامسلام من مثل گلههدیه ی من برای تومثل صدای بلبلهمیگم منم فدای توسلام دلو شاد میکنهانگاری که بادبادکهخبرهای خوب میارهسلام من قاصدکهمیگم با مهربونی سلام با خوشزبونیسلام یعنی محبتاینو خودت میدونی . . .

322. سلام بر من

نباید این قدر بی ذوق باشم! باید خوشحال باشم. مثه همه وقتایی که خواستگار داشتم. نباید خودمو گم کنم. من همونم که با اعتماد به نفس تمام و زیبا ترین حالت میرفت دیدن خواستگاراش! پس باید بگم سلام بر من! سلام بر من که برای یافتنت پر از ذوق و انگیزه ام! سلام بر خورشید روزی که تو را میبینم! سلام بر قدم هایی که به سوی تو بر میدارم. سلام بر لبخندم! سلام بر عطر حضورت  . . .

سلام

سلام به هرستاره                که توی آسمونه  سلام به هردلی که                همیشه مهربونه سلام به اون گلی که            از دل خاک درمیاد سلام به اون شبی که       سحرمیشه سرمیاد سلام به اون  پرستو             که پر زد و سفرکرد سلام به اون کلاغی               که مردمو خبرکرد سلام به اون درختی          که سبز و سایه داره سلام به اون بارونی           که رو زمین می باره سلام به هرچیز خوب       که چشمامون می بینه سلام به اون برفی که     . . .

سلام به زندگی.

الهی به امید تو.سلام، سلام به خدا،سلام‌به زندگی،سلام به امید،سلام‌به عشق و آروز.سلام‌ به فصلها،ماهها و سالها.سلام به کسانی که عشق و امید در دلهایشان همچون چشمه ای در حال جوشیدن است.سلام‌ به تو دوست و رفیق صمیمی، به تو که در ثانیه به ثانیه،لحظه به لحظه،قدم به قدم همراهم‌ بودی به وقت شادیم شاد بودی و به وقت دلتنگی بهترین سنگ صبورم بودی.سلام به تو رفیق که گفتی: دلتنگیهایت را در صندوقچه ای بریز و در آن را محکم ببندد و کمتر سراغش برو گفتی:از زند . . .

سلام به زندگی.

الهی به امید تو.سلام، سلام به خدا،سلام‌به زندگی،سلام به امید،سلام‌به عشق و آروز.سلام‌ به فصلها،ماهها و سالها.سلام به کسانی که عشق و امید در دلهایشان همچون چشمه ای در حال جوشیدن است.سلام‌ به تو دوست و رفیق صمیمی، به تو که در ثانیه به ثانیه،لحظه به لحظه،قدم به قدم همراهم‌ بودی به وقت شادیم شاد بودی و به وقت دلتنگی بهترین سنگ صبورم بودی.سلام به تو رفیق که گفتی: دلتنگیهایت را در صندوقچه ای بریز و در آن را محکم ببندد و کمتر سراغش برو گفتی:از زند . . .

کربلاکاشانه ایمان

برحریم کربلا کاشانه ایمان سلام/بر حسین وزینب ومجموعه یاران سلام/سرزمینی که سراسرعشق معنامیکند/مسلم وهانی نخستین گوهراحسان سلام/برحبیب وحرو عابس بربریروشاکری/جمله اصحاب مولادردلش طوفان سلام/نوجوان مجتبی و یاوران برعلی/اصغرشش ماهه اوتشنه دوران سلام/شدجوان کربلایی شبه پیغمبر بود/برعلی اکبرش درپهنه میدان سلام/درکنار علقمه عباس غوغاکرده است/بر علمدار حامی قرآن سلام/ناظربرقتلگاهش زینب وسجادبود/درحریم شاه دین برحضرت جانان سلام/سخت ش . . .

علی فروغی شاد(پوریا)

سلامسلام ای دختر زیبای بازیگوشتو اینجایی چرا در این شب خاموشسلام ای دختر معصوم جاویدانکه گیسویت نسیمی بود در ان دورانسلام ای شاعر مشهور خوشبختیکتابت کو چرا دیگر نمی خندی؟چرا ان شاخه ی بیدی که در نزدیکی قاب اتاقت بود؟و یا ان شاپرک هایی که هم رقص ضیافت های خوابت بود؟کنون در بستر سرد فراموشی تراوش های خاکستری میجویند؟و یا در خلسه ی رقص سما بهانه می جویند؟سلام این دختر زیبای بی کینهچرا امروز نگاهت ترس و وحشت را می چینه؟؟ . . .

از خانه خدا به خون خدا

این شعر را یک‌روز در مکه سرانداختم و نا‌تمام ماند، شب اول محرم تمامش کردم:
 
 
از خاک مکه بر حرم کربلا سلاماز خانهٔ خداست به خون خدا سلام
بادا سلام زم‌زم، بر ساحل فراتبر دشت نینواست، ز دشت منا سلام
از چار رکن خانه به شش‌گوشهٔ حسینوز قبله سوی قبّهٔ آن پیشوا سلام
از مولد النبی و ز غار حرای اوبادا به پارهٔ جگر مصطفی سلام
از مولد علی و ز رکن یمانی‌اشبر مدفن سر پسر مرتضی سلام
از مدفن خدیجهٔ کبری و غربتشبادا همی به زادهٔ خیرالنسا سلام
از‌ حجر اسم . . .

یول کسَن اکبره سلام اولسون

یول کسَن اکبره سلام اولسون !اوغرو حاج اصغره سلام اولسون ! چایچی یَه، رشوه یَه، ایداره لرَه!منشی یَه، دفترَه ،سلام اولسون ! اری قیز باز و آرواد اویناش باز!بوجور آرواد–ارَه سلام اولسون ! اختلاس ائیله دی بش- اون میلیارد !مال یایان صفدره سلام اولسون ! داها باغلانماسین قَه وَه خاناسی !چای وئرَن قنبرَه سلام اولسون ! سنگک و بربری باهالاشدی !چورَه گه،شاطرَه سلام اولسون ! گؤتوبوش قونشوموز- قاراصفرَه-باجیسی دلبرَه سلام اولسون ! یوخسول اینسان دئدی: . . .

الهی عظم البلاء.

سلام
در شب اندوه و بی کسی و ماتم
نام تو تنها بر زخم دلم مرهم
سایه لطفت بر سر دنیا تا به ابد مستدام
ای مهدی زهرا سلام
سلام ای بر شب غم‌ها سحر
ای صبح نجات بشر
ای رحمت بی‌انتها
سلام ای آرزوی اولیاء
ای نور دل انبیاء
ای وارث خون خدا
ای لشکر تو‌ فاتح 
یا سیدی لبیک
مولا یا ابا‌صالح
صلی الله علیک 
+ کاش میشد صدای بچه های هیات رو هم ضمیمه اش می کردم. بخشی از سرودی که دخترامون می خوندن! . . .

سلامی گرم به دل‌های غصه‌دار هم‌وطنان عزیز!

 
سلام؛
سلام به آن پدری که از صبح تا شب کار می‌کند تا شکم زن و بچه‌اش را سیر کند، اما آخر کار کم می‌آورد و حتی یارانه و سبد حمایتی و بستۀ معیشتی هم زخم فقر و درد دلش را درمان نمی‌کند و او هم‌چنان شرمندۀ خانواده‌اش می‌ماند!
 
سلام؛
سلام به آن مادری که نمی‌داند برای شام بچه‌هایش چه غذایی بگذارد که تکراری نباشد و مزۀ سیب زمینی ندهد! و کمی به مزۀ گوشت که بچه‌ها از یاد برده‌اند شبیه باشد!
 
سلام؛
سلام به آن کودکی که با لقمۀ نان خالی در جیب، به گ . . .

کسانی که بر انها سلام نباید کرد

امام صادق علیه السلام از پدرش نقل فرموده که سلام نکنید بر یهودی و مسیحی و زرتشتی و بت پرست و بر انکه سر سفره شراب نشسته و بر شطرنجباز و نردباز و بر مخنث و بر شاعری که زنهای پاکدامن را نسبت به میدهد و بر کسی که در نماز است زیرا نمازگزار نمیتواند جواب سلام بدهد چونکه سلام از مسلمان مستحب ولی جواب ان واجبست و سلام نکنید بر کسی که ربا میخورد و بر کسی که در حال تغوط است و بر کسی که در حمام است و بر کسی که متجاهر به فسق است.(خصال) . . .

78 | از سری باگهای خلقت

از سری باگهای خلقتم باید به مدل سلام کردنم اشاره کنم . بدین صورت که احتمالا خداوند متعال وقتی داشته این بنده ی حقیر رو می آفریده اشتباها سیستم هدفگیری F-22 یا سوخو 57 رو روی من نصب کرده .بیشتر بخوام شرح بدم ، وقتی میخوام به یکی سلام کنم ، هدف رو تو محدوده ی ارتفاع 5000 پایی و فاصله ی  60000 یاردی مشخص میکنم ، حرکات هدف به طور کامل تا رسیدن به محدوده ی سلام (Salam zone) رهگیری میشه و بعد هم یه سلام شلیک میکنم طرفش. طرف خودشم نخواد مجبور میشه سلام کنه .با این targe . . .

سلام

 صبح آمده ای دلبر مغرور، سلامای بی خبر از این دل رنجور ،سلامیک عمرصدای من به گوشت نرسیدمن باز رسانم به تو از دور،سلام#سید_علی_کهنگی آذر1398sayedalikahangi@ ای بی خبر از این دل رنجور ،سلامیک عمرصدای من به گوشت نرسیدمن باز رسانم به تو از دور،سل"/> . . .

بعد از مدت ها سلام : )

سلام : )
 
بعد از حدود 4 سال که آخرین مطلب وبلاگو نوشتم دوباره برگشتم : ) --- (قافیه داشت جمله D:)
 
4 سال زمان زیادیه خیلی از بچه ها ازدواج کردن , خیلیا بچه دارن و پدر و مادر شدن : )
 
سلام به همتون من برگشتم : ) . . .

سلام

خدای دانائیها
من علّمنی حرفا ، فقد سیّرنی عبدا
هرکس حرفی به من بیاموزد ، مرا بنده و عبد خویش ساخته است .
امام علی ( ع )
سلام بر تو ! سلام بر تو ای معلم
سلام بر تو که کلامت کلام خداست و پیامت روشنی بخش راه انسانهاست .
سلام بر تو که ب به پیروی از یرق علم و دانش به همت بلند تو برافراشته است .
سلام بر تو که همچون انبیاء به راهنمایی و آموزش انسانها پرداخته ای .
سلام بر تو که به پیروی از پیشوایت به هدایت بشر همت گماشته ای ، و چه بی ریا در این راه قدم برداشته . . .

سلام

سلام  سلام بر همه /خدای من این روزها چقدر وبلاکها سوت وکور وخلوتند  این چند کلمه را نوشتم تا بدانید نویسنده این وبلاگ هنوز نفس میکشد و امید وار است روزی دوباره شروع کند صفحه سیاه کردن راتا فرصتی دیگر و نفسی تازه تر خدا نگهدار   . . .

سرآغاز کلام

سلام
خدای دانائیها
من علّمنی حرفا ، فقد سیّرنی عبدا
هرکس حرفی به من بیاموزد ، مرا بنده و عبد خویش ساخته است .
امام علی ( ع )
سلام بر تو ! سلام بر تو ای معلم
سلام بر تو که کلامت کلام خداست و پیامت روشنی بخش راه انسانهاست .
سلام بر تو که ب به پیروی از یرق علم و دانش به همت بلند تو برافراشته است .
سلام بر تو که همچون انبیاء به راهنمایی و آموزش انسانها پرداخته ای .
سلام بر تو که به پیروی از پیشوایت به هدایت بشر همت گماشته ای ، و چه بی ریا در این راه قدم بر . . .

امام حسن عسکری(ع )

به نام خالق بی‌همتا
# مجالس+
# دیوارنوشت
سلام ما به تو و سامرای اطهر تو
سلام ما به حرمخانه منور تو
سلام بر تو و برحرمتت که جبرائیل
جبین گذاشته بر آستانه در تو
سلام ما به تو ای عسکری لقب که خدا
نهاده خیل ملک را معین و عسکر تو
سلام ما به شکوه و شوکت و قدرت
که آگه‌ست از این قدر و جاه داور تو
قسم به عمر کمت ای گل بهشت رسول
دوباره زنده شده یاد عمر مادر تو
سلام ما به دل پاره‌پاره‌ات هر دم
سلام اهل سماواتیان به پیکر تو
سلام ما به تو و آن گلی که از داغت
شرر . . .

فاین تذهبون ؟!

 فقط هنگام خوردن آب نگوییم سلام بر حسین(ع) چون او فقط تشنه آب نبود، او تشنه انسانیت و آزادگی بوداین بار هر گاه کسی را بخشیدیم و به او فرصت دوباره دادیم، بگوییم سلام بر حسینهر گاه ظلم را دیدیم و سکوت نکردیم بگوییم سلام بر حسینهرگاه گرسنه ای را دیدیم و ساده از کنارش عبور نکردیم بگوییم سلام بر حسینسلام بر حسین برای همه لحظاتی که در جبهه حق و باطل روزمره‌ مان فارغ از هر منفعتی طرف حق را بگیریم!سلام بر تو، خون خدا، ببخش که یادمان دادند فقط برای تشن . . .

شبی که گذشت

۱.مگر نخواندیم سلام هی حتی مطلع الفجر
این شب سلام است تا طلوع فجر
پس بیا لیلةالسلام» بخوانیمش.
شب سلام سلام خدا به انسانها و سلام فرشتگان به انسانها و سلام انسانها به انسانها
خوش به حال آنانکه به حقیقت سلام رسیدند و خود مجسمه ی سلام شدند.
۲. دومین شب قدر گذشت .دیشب مفاتیح را نگاه میکردم دو نکته ی مهم نوشته بود:
اینکه پرسیدند برای ما معلوم کنید شب ۲۱ یا ۲۳ کدوم شب قدره ؟ در جواب حدیث داره که: اینکه دوشب رو مناجات کنی برای حاجاتت کار سختی نیست.»
. . .

مرسی که تو هستی نفسی

سلام دورت بگردم سلام نفسیسلام زندگیمصبح نازت بامن بخیرمن دیشب ان شدم نیومدی میزون دو دیقه بعد تو بعد مامان گف بخواب گفتم شام بخورم حالا شام چیه چلو گوشت ک من دوس ندارم خخخخک دیر بخوابم تو بیای خخخخ تعجب کردن امروز می بینمت ۶ انم  عزیز دل   . . .

سلام عاشق

سلام عاشقسلام دلشکستهسلام پراحساسسلام======این متن پیام معشوق منهنظرات خصوصی برام نوشته و ادامه داشت.من جز نظر معشوق هیچ نظر دیگه ای نمیخوامیه دنیا برام می ارزه.خیلی دوستش دارم دیوونه وار.چه کنم که سرنوشت عشق وصال نبود ولی ما دلامون تا ابد پیش هم خواهد بود.من لایک ونظر جماعت رو نمیخوام و میگم فقط یه لبخند تو به عالمی می ارزه.تا تو با منی زمانه با من استبخت و کام جاودانه با من استتو بهار دلکشی و من چو باغشور و شوق صد جوانه با من استتقدیم به بهت . . .

زیباترین دختر دنیا

سلام زهرای عمه .سلام فرشته کوچولوی من .سلام عشقترینم.سلام زیباترینم.سلام عروسکم.زهرا عمه الان ۸ ماهت بیشتر نیست گاهی دونه دونه عکساتو مرور میکنمو باهات حرف میزنمو اشک میریزم.دلم میخواست بزرگ بودی با هم حرف میزدیم موهاتو میبافتم دورت میگشتم.بهت میگفتم از خوشبختی از چیزی که خودم گمش کردم.زهرا جانم عمه زندگی زیباست.بابات عاشقانه تورو لوس میکنه عزیزم.کاش قوی باشی.منم یه دونه دختر بابام بودم.الان تو ناملایمات کم اوردم.بزرگ باش عم . . .

شور

سلام.این بار دوست داشتم با سلام آغاز کنم.این، کلامِ دوست داشتنی من است.تنها بدی‌ش این است که نمی دانم بعدش چه باید گفت.اما دوست دارم به هر که می بینم و هر که دوست دارم سلام کنم.حالا که این طور شده، باز می گویم:سلام.حالتان خوب است؟ امیدوارم که این طور باشد که اگر نباشد، می نشینم آن سوی دنیا و از کوتاهی دستم غصه می خورم؛ که اگر شاد باشید، شاید این سوی دنیا هم گل لبخندی متولد شد. شاید روزی گذرتان به این سو افتاد و از پشت پنجره ای، گلی به شما خندید.شا . . .

.!

با آتنا و سپیده و سارا رفتم تو آسانسور دانشکده. تو آسانسور قیافه‌ی آشنای دکتر جابری‌پور رو دیدم و گفتم :سلام استاد!» عادتمه. نمیگمسلام» یا سلام دکتر» یا . همیشه میگم :سلام استاد»
 دکتر میم هم چند ثانیه بعد، وارد شد و سلام و علیکی با دکتر جابری‌پور کردن. 
آسانسور حرکت کرد و دکتر جابری‌پور خیلی غیرمنتظره گفت:ببینم! تو چرا به من گفتی استاد؟!»
کلا بعد از جواب سلام انتظار هیچ حرف دیگه‌ای نداشتم، هول شدم! آروم گفتم:من با شما کامپایلر داشتم . . .

سلام کردن به نامحرم

سلام کردن در دین مبین اسلام یکی از مستحبات مؤکد است که خیر و برکات بسیاری در دنیا و آخرت برای مؤمنین به دنبال خواهد داشت به‌عنوان‌مثال در حدیثی از حضرت رسول صلی‌الله علیه و آله می‌خوانیم: إنَّ مِن موجِباتِ المَغفِرَهِ بَذلُ السَّلامِ وَ حُسنُ الکلامِ؛ همانا یکی از موجبات مغفرت، سلام کردن و سخن […]
نوشته سلام کردن به نامحرم اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد. . . .

2

 Past session of  review of ABC you know that’s if you don’t know I can’t help you I just help you to talk.you can speak English at 3years .now our daily words.hello=سلامhi=سلامHow are you?=حالت چطوره؟Tanks=ممنونAnd you=و شماI’m good =من خوبمWat’s your name?=اسمت چیه؟I’m.=اسم من .  . . .

سلام؟

گفتند به رسم ادب باید در اولین نوشته خودم را معرفی کنم.نمی‌دانم کسی می‌خواند یا نه، نمیدانم کسی می‌خواهد مرا بشناسد یا نه. اما می‌نویسم. من ،حسن، کسی نیستم. پوچ، خالی، خسته، خواب. سلام!  . . .

بازگشایی خمره سی ساله

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
ما توی بچگی این ایام که می شد، از این سرودها میخواندیم:
دیدی از آن لحظه که از اردوی کفار ***تیر ستم آمد بر آن امت چو رگبار
از مکه می گویم سخن ***از مکر و کین اهرمن
می گویم از آل سعود*** و از کینه آل یهود
احرامیان را زد شرر*** آن دشمن ضد بشر
بس در خیابان شد شهید*** از مرد و زن های رشید
اندر طواف کوی عشق*** شد کعبه آن مینوی عشق
اندر طواف بیت حق*** شب شد سحر آمد فلق
چادر به چادر دشت خون***صحن خیابا . . .

پشیمونم

سلام عشقم سلام عمرم سلام همه هستیم سلام مهربونمیدونم حال خوبی نداری این روزا حال جفتمون تعریفی نیست اینکه من مقصرم شکی ندارم اینکه من خیانت کردم هم قبول دارماینجا مینویسم من رفتم و اشتباه کردم اما همینجا هم میگم التماس میکنم که برگردی بیای پیشم تا همه چیز رو از نو سروع کنیماین بار از ته قلبم از عمق وجودم میخوام ازت بانو که از لج بازی دست برداری بیای تو که دیدی پشیمونیمو تو که حال منو دیدیچرا نمیای با هم زندگیمون رو بگیریم دستمون؟؟؟ای خدا ای . . .

اولین

با سلام شروع نمی کنم .اصلا می خوام هر چه به ذهنم آمد در مورد سلام بگم.۹۹درصد ادم ها هر گونه ارتباطی رو با سلام شروع میکنن.ولی من خسته شدم اینقدر که سلام دادن و منتظر جوابش شدمتا امروز صبح وقتی با عشق میامدم نت و می گفتم سلام عزیزم .جوابش کلی حرف داشت .کلی انرژی. کلی انگیزه ولی الان دیکه از سلام دادن خوشم نمیاد.امیزه های دینی رو بی خیال .همه رو میدونم چقدر ثواب داره.ولی من درسته اعتقاد دارم ولی هیجا عمل نکردم. اصلا می خوام تو این وبلاگ حرف های که با . . .

حضرت حسین! سلام

 (قالب شعری سه گلشن: آغازگر+ بدنه+ پایانبخش؛ هربخش با حداکثر تنوع در  امتداد و قافیه)  سلام، امام دل بی قرار، حضرت عشق!                        سلامی از دلِ چشم انتظار، حضرت عشق! طنینِ پرچمِ عشقت، بهشت آواز است                        و نازِ نامِ تو ای عشق! عاشقی ساز  استدلم زمینه ی پرواز تا دلِ پردیس                        و با ترانه ی فُطرُس، عجیب همراز   استو دیشب عاشق مجنون، مقیم میکده شد                     به روی عاشق مجنون،  همی . . .

نی نی درمانی (۲)

دلخوشی این روزام ؟ گوش کردن ویس هایی که (که حالا رفتن یه شهر دیگه) برام میفرسته. من خیلی تلاش کردم سلام رو بهش یاد بدم. اما فقط لام میگفت بعضی وقتا. الان سلام رو کامل یادگرفته و هردفعه که ویس میفرسته، سلام میده:))) 
نمیدونم میتونید تصور کنید یا نه وقتی اولین بار صدای سلامش رو شنیدم چقدر خوشحال شدم و ذوق کردم. یه روز رو ابرا بودم:))) و کارم فقط پلی کردن سلام هاش شده بود. 
مثل اینکه قراره این هفته بیان و دلم پر میکشه براششش. خیلی دلم تنگ ش . . .

نی نی درمانی (۲)

دلخوشی این روزام ؟ گوش کردن ویس هایی که (که حالا رفتن یه شهر دیگه) برام میفرسته. من خیلی تلاش کردم سلام رو بهش یاد بدم. اما فقط لام میگفت بعضی وقتا. الان سلام رو کامل یادگرفته و هردفعه که ویس میفرسته، سلام میده:))) 
نمیدونم میتونید تصور کنید یا نه وقتی اولین بار صدای سلامش رو شنیدم چقدر خوشحال شدم و ذوق کردم. یه روز رو ابرا بودم:))) و کارم فقط پلی کردن سلام هاش شده بود. 
مثل اینکه قراره این هفته بیان و دلم پر میکشه براششش. خیلی دلم تنگ ش . . .

سلام. سلام بر همه

ضمن عرض سلام و خیر مقدم به عزیزان بازدید کننده ازسروده های این حقیر در این وبلاگ .لازم دانستم به عرض شما بزرگواران برسانم که کپی برداری از اشعارم آزاد و رایگان است و این به  معنا نداشتن ماللیک معنوی بر آثار و نوشته هایم نیست لذا خواهشمندم در صورت کپی برداری حتما نام صاحب اثر درج گردد تا حق مالکیت معنوی رعایت شود.خداوند به شما خیر دهد.اشعار ضیاءالدین زین الدینی . . .

98 هم رسید .

سلام بابا بزرگ ,حال همه ی ما خوب است خوبِ خوب ,اما . تو باورنکن ,,,سلام مامان بزرگ,سفره هفت سینمان پربود از نبود نتان ,بعد از شما عید هایمان بی حس و مصنوعی شده اند بی رنگ و بی طراوت   . . .

بیمه تکمیلی

سلام بابای قشنگمسلام خوب منسلام عشق منامروز روز تمدید بیمه ست و تو نیستی دوست داشتم سقف بیمه رو برات پر کنممنو ببیناینجا این گوشهتنها افتادمو تو نیسیکاش بلد بودم خوب باشمکاش بلد بودم مثل تو با گذشت باشمامروز دارم می میرمامروز بی تو هستمامروز مجبورم اسمتو از لیست بیمه خط بزنمو این سخت ترین کار دنیاستبی پدری طعم تلخی دارد و امیدوارم هیچ کس طعم آن را نچشد . . .

سلام

سلام سلام
با کلییییی انرژی مثبت توپ برگشتیم
برگشتیمممم؟!!
منظورم منو همسر جانیم
تعجب کردید؟تعجب نکنید درگیر همین چیزا بودم که نبودم
همراه من باشیدو بهم دلگرمی بدید
  . . .

اگر سه میلیارد تومن داشتی باهاش چه می کردی

 
سلام عزیزکم
سلام خواهر کوچیکه ی گُلَم
سلام آبجیِ خوشگِلَم
سلام مریم خانمم
 
یهو دلم یِجوری برات تنگ شد که انگار 
هیچی ولش کن
 
یادته اَزِت پرسیدم:
 
"به نظرت اگه سه میلیارد داشتم چِکار می کردم؟"
 
بهت گفتم بعداً اگر پرسیدی بهت می گم باهاش چکار می کردم
 
ولی تو تا الان که نپرسیدی
 
می دونی فرق من و تو چیه؟
 
تو مریمی
من داداشِ مریمم
تو خودتی
من تو ام
نه که فکر کنی دلم برای خودم تنگ شده 
نه
دوست دارم همینجوری "تو" بمونم
داداشِ تو
تو
 
 
 
اگر یه روز . . .

راهکارهای مناسب جهت شاداب سازی دانش آموزان در مدارس

عصری که ما در آن زندگی می کنیم به کلی متفاوت از زمان های گذشته است پدیده های جدید متنوع و به هم پیچیده آنچنان فراوان و نو به نو شده اند که دانایی ها، توانایی ها و امکانات را اجتناب ناپذیر می کند. البته این دانستنی ها و مهارت ها باید قادر باشند امنیت روانی و احساس زیبایی دوستی را در مواجهه با مشکلات زندگی تضمین کند. در روند استفاده از امکانات در راه مقابله منطقی و فراگیر مسایل دنیای جدید به خصوص نگرش های جوانان باید از اصول بهداشت روانی استفاده . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)