98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

شبا تجارت

تجارت الکترونیک چیست؟!

تجارت الکترونیکی انجام تمام فعالیت‌های تجاری اعم از فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت تحت عنوان تجارت الکترونیکی شناخته می‌شود.در نگاهی جامعتر و از منظر خود مفهوم تجارت، تجارت الکترونیکی نه تنها مواردی را در بر می‌گیرد که در آن از تبادل الکترونیکی داده» استفاده شده، بلکه فناوری‌های قدیمی‌تر همچون تلکس و تلکپی را هم شامل می‌شود. چرا که تجارت و تبادل اطلاعات و معامله در هر بستری . . .

حمید زادبوم سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران شد

رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت، حمید زادبوم، را که پیش از این معاون توسعه بازار‌های صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران بود، به عنوان سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران تعیین کرد.زادبودم پیش از معاونت توسعه بازار‌های صادرات سازمان توسعه تجارت، رایزن سابق ایران در ترکیه بود.پیش از این محمدرضا مودودی بیش از ۹ ماه به عنوان سرپرست ، سکان‌داری این سازمان را به عهده داشت. . . .

یک تجارت موفق با 9 نکته

یک تجارت موفق با 9 نکته
 
 
 
 
شروع یک کار جدید سخت است اما وقتی درها را باز کردید، کارتان شروع شده است. در بسیاری از موارد، باید خیلی بیشتر از زمانی که برای بقیه کار می‌کردید زمان بگذارید.
ادامه مطلب . . .

اوراسیا دروازه تجارت 15 میلیارد دلاری

فرصت‌هایی از دل یک توافق تجاریگروه اقتصادی / ارزش تجارت بازار اوراسیا ۸۶۶ میلیارد دلاراست، سهم ایران در این بازار کمتر از 0.3 درصد است. اما با اجرای موافقتنامه اوراسیا که از پنجم آبان ماه امضا شده، میزان تجارت ایران ۱۵ میلیارد دلار افزایش می‌یابد.تجارت تولیدات کشاورزی بخش عمده‌ای از لیست کالاهای صادراتی و وارداتی در این اتحادیه را تشکیل می‌دهد. از این‌رو روز گذشته همایشی با عنوان فرصت‌های تجاری بخش کشاورزی ایران و اتحادیه اقتصادی اور . . .

CITES چیست؟

(پیمان تجارت بین‌المللی گونه‌های جانوری و گیاهان وحشی در معرض خطر انقراض) پیمانی است که در سال ۱۹۷۳ میلادی امضا شد. هدف از این معاهده اطمینان از آن است که تجارت حیوانات وحشی و گونه‌های گیاهی ارزشمند و در خطر انقراض، بقای آنها را تهدید نکند. در واقع این پیمان محدودیت هایی را بر تجارت این گونه ها اعمال می کند. امروز بیش از ۳ هزار گونه جانوری و گیاهی در فهرست حفاظتیCITES ثبت شده‌اند و بر تجارت آنها نظارت می‌شود. قابل ذکر است که برخی از گونه‌های . . .

برنده جایزه یک میلیارد ریالی همراه بانک تجارت مشخص شد.

جشنواره پاییزه همراه بانک تجارت در سال ۹۸.
همزمان با چهل سالگی تاسیس بانک تجارت، اولین مرحله قرعه کشی جشنواره بزرگ پاییزی همراه بانک تجارت برگزار و لیلا قاسمی از استان سمنان برنده جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید خودرو شد.
ادامه مطلب . . .

تجارت الکترونیک چیست؟

اولین قدم در بررسی یک موضوع داشتن تعریفی مناسب از آن می‌باشد. با توجه به جوان بودن رشته فناوری اطلاعات و علی‌الخصوص تجارت الکترونیک هنوز تعریف دقیق و جامعی برای آن مشخص نشده است و در حال حاضر هر کس از دیدگاه خود به مساله روی آورده است. ابتدا با برخی مفاهیم و تعاریف از دیدگاه پروفسور توربان آشنا می شویم. تجارت الکترونیک عبارت است از خرید و فروش کالا، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های ارتباطی . . .

مدل های دیگر تجارت الکترونیک کدامند؟تجارت اجتماعی و تجارت سیار چیست؟

پر کاربرد ترین مدل تجاری که این روزها فراوان دیده می شود در حقیقت این معامله بین دو شرکت و کمپانی به صورت عمده فروشی صورت می گیرد. معامله و ارتباط تجارتی که در آن بنگاه ها و شرکت ها و کمپانی در دوطرف این بازرگانی الکترونیکی قرار دارند. G2G=کلیه معاملات تجاری ما بین دولت ها اعم از واردات و صادرات. G2C=تعامل تجاری دولت و سازمان های دولتی با مصرف کنندگان و مشتریان. C2G=به معنای تعامل تجاری بین مصرف کننده با دولت که در حال حاضر چنین مدلی رواج ندارد و ز . . .

سیستم ارزش گمرک tsc

یکی از مهمترین تغییراتی که در مراحل ترخیص کالا در تجارت الکترونیکی کشور بوجود آمد ،ارائه اطلاعات ارزش کالاهای وارداتی( tsc )و به روز رسانی  آن توسط گمرک ایران میباشد که با پایه گذاری سیستم اظهار از دور( epl) سامانه جستجوی ارزش کالا (tsc) برنامه ریزی گردید
با رشد کردن تجارت الکترونیک در چند سال اخیر و پیشرفت ابزارها و شبکه های گسترده اینترنتی  موجب آن گردیده است که گمرک ایران هم جهت تبادل اطلاعات با کشورها برای جهانی شدن فرایند تجارت  و ترخیص کال . . .

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان جنبه های ی و نقش دولت ها در تجارت بین الملل

 
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان جنبه های ی و نقش دولت ها در تجارت بین الملل در 62 اسلاید
تجارت خارجی به داد و ستد کالا یا خدمت دارای ارزش فراسوی مرزهای بین‌المللی گفته می‌شود که در بسیاری از کشورها نمایانگر میزان تولید ناخالص داخلی است. تاریخچهٔ این گونه داد و ستد از جادهٔ ابریشم و جادهٔ کهربا آغاز شده، هرچند به نظر می‌رسد در زمان خود به اندازهٔ امروز از اهمیت اقتصادی برخوردار نبوده‌است.پنج روش پرداخت در تجارت بین‌المللی وجود دارد:
. . .

استارت تجارت ترجیحی با اوراسیا

دنیای‌اقتصاد : تجارت ترجیحی ایران با اتحادیه اوراسیا از روز گذشته وارد فاز اجرایی شد. براساس موافقت‌نامه ایران با اتحادیه اوراسیا در مجموع ۸۶۲ قلم کالا شامل ۳۶۰ قلم ترجیحات اعطایی ایران به اوراسیا و ۵۰۲ قلم ترجیحات اعطایی اوراسیا به ایران مشمول تجارت ترجیحی خواهد بود. لیست منتشرشده از کالاهای مشمول اعطای امتیاز از سوی دو طرف، از پیشتازی کالاهای صنعتی برای تخفیف‌های تعرفه‌ای حکایت دارد. . . .

شرایط تجارت بین الملل-اینکوترمز

برای موفقیت در امور بازرگانی داخلی و خارجی،یکی از بهترین راهکارها یادگیری اصطلاحات و شرایط تجارت بین الملل است که تحت عنوان اینکوترمز. INCOTERMS مطرح است.
اینکوترمز چیست و جه فوایدی دارد؟
در پست های بعدی خواهیم دانست. . . .

حقوق مصرف کننده در قانون تجارت الکترونیک

گسترش فضای مجازی و روی آوردن کاربران به فعالیت های تجارت الکترونیکی، زمینه را برای سوء استفاده کنندگان و قانون شکنان بیش از پیش فراهم کرده است. از این رو در قانون تجارت الکترونیکی ایران که در سال 1382 به تصویب رسید، فضای مجزا و نسبتاً مفصل به حمایت از حقوق مصرف کنندگان اختصاص  داده شده است. در این قانون نقض حقوق مصرف کننده، جرم تلقی شده و برای متخلفان، جزای نقدی در نظر گرفته شده است. طبق ماده 33 قانون تجارت الکترونیکی، فروشندگان کالا و ارائه ده . . .

عصارهشعر.قانون تجارت256

هو                        قانون تجارتبا خدا تاخت زدی مزد زخلقش مَسِتان      ناجوانمردیست ستاندن ز دو جا یک بِسِتانجنس دادی به خدا ،مردم چرا؟                             نَبوَد این رسم تجارت ای دغاعبد حقّ أجرت ز حقّ گیرد همی                          دور بنما خویشتن از ما و منی!جان و مال در راه حقّ دادی .چرا؟                            می ستانی أجرت از خَلقِ خدا؟یک عمل را چند کس بفروختی؟                          عمر بر بادست جها . . .

این تعریف از چهار دیدگاه قابل بررسی است:

 از دیدگاه ارتباطات: تجارت الکترونیک رساندن کالا، خدمات، اطلاعات و یا پرداخت پول از طریق شبکه‌های کامپیوتری و یا هر وسیله الکترونیکی دیگر است.از دیدگاه فرآیند تجارت: تجارت الکترونیک کاربرد فناوری در فرآیند داد و ستد و تجارت است.از دیدگاه خدمات: تجارت الکترونیک وسیله‌ای است که آرمانهای مشتریان، شرکتها و مدیران را جهت رسیدن به کیفیت بهتر، سرعت بیشتر و خدمات بهتر را با هزینه کمتر برآورده می‌کند.از دیدگاه online: تجارت الکترونیک قابلیت خرید، . . .

ماکرون توافقنامه تجارت ایالات متحده و چین باید منافع سایر کشورها را در نظر بگیرد

 توافقنامه تجارت بین چین و آمریکا باید منافع دو کشور و شرکای اصلی آنها از جمله فرانسه و اتحادیه اروپا را در نظر بگیرد. رئیس جمهور فرانسه امانوئل ماکرون در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه بین المللی تجارت چین (CIIE) در شانگهای گفت.وی گفت: "سیستم موجود تجارت بین المللی قادر به حل مشکلات موجود نیست. در حال حاضر برخی از کشورها قانون یک جانبه و جنگل را اعمال می کنند. من فکر نمی کنم که ارزش انجام دادن را داشته باشد این انتخاب فرانسه نیست ، این انتخاب . . .

کتاب تجارت الکترونیک و صنعت بیمه .

کتاب تجارت الکترونیک و صنعت بیمه کتاب تجارت الکترونیک و صنعت بیمه
دسته بندی
بیمه

فرمت فایل
zip

حجم فایل
148 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
11

کتاب تجارت الکترونیک و صنعت بیمه تقدیم می شود به شما خواننده عزیز و گرامی امیدوارم از مطالعه این کتاب لذت و بهره لازم و کافی را ببرید"با تشکر" . . .

قانون تجارت

   شما میتوانید قانون تجارت را از اینجا دانلود و مطالعه بفرمایید.     جهت هرگونه مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه ۱ دادگستری و در صورت نیاز، تفویض وکالت در پرونده ها و عقد قراردادهای تجاری، میتوانید با شماره ۰۹۱۷۴۹۹۱۱۱۲ و یا با ایمیل btbvakil@gmail.com  تماس حاصل فرمایید.  . . .

تاریخ امتحانات میان ترم دروس دکتر وصال

مدیریت استراتژیک سه شنبه 98/8/28 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی بین المللی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی و مدیریت بازار سه شنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
آموزش مهارتهای حرفه ای مدیریت بازرگانی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
آشنایی با قوانین کسب و کار شنبه 98/9/2 ساعت 8/30 صبح
تجارت الکترونیک 1 یکشنبه 98/9/3 ساعت 8/30 صبح
سازمانهای پولی و مالی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
مبانی بانکداری و مدیریت بانک یکشنبه 98/9/3 ساعت 10/30 صبح
مبانی مدیریت بازرگانی شنبه 98/9/2 ساعت 10/30 صبح
تجارت ب . . .

دانلود کتاب تجارت الکترونیک و صنعت بیمه

کتاب تجارت الکترونیک و صنعت بیمه کتاب تجارت الکترونیک و صنعت بیمه
دسته بندی
بیمه

فرمت فایل
zip

حجم فایل
148 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
11

کتاب تجارت الکترونیک و صنعت بیمه تقدیم می شود به شما خواننده عزیز و گرامی امیدوارم از مطالعه این کتاب لذت و بهره لازم و کافی را ببرید"با تشکر" . . .

کتاب جامع نکته و تست تجارت الکترونیک و امنیت شبکه

بالاخره به صورت جامع منتشر شد! کتاب جامع نکته و تست تجارت الکترونیک و امنیت شبکه مولف:مهندس سعید برزگر تعداد صفحه:142 صفحه تعداد تست: بیش از 400 تست تعداد نکته:بیش از 250 نکتهحل تشریحی سوالات کنکور تجارت الکترونیک و امنیت شبکه سال 98کارنامه چند هنرجوی برتر در کنکور سال 98لینک دانلود(کلیک کنید) . . .

بهترین سرمایه‌گذاری در ایران در سال ۱۳۹۸

بهترین سرمایه‌گذاری در ایران در سال ۱۳۹۸
 
در شرایط تورمی و بحران رشد افسارگسیخته قیمت دلار، آدم‌های مختلف موارد مختلفی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنند. برخی از مردم خرید ملک را مطمئن و سودآور می‌دانند. برخی دیگر با طلا و سکه پس‌انداز می‌کنند. عده‌ای می‌خواهند با دلار، پول خود را از آسیب تورم نجات دهند. عده کمی هم در بورس سرمایه‌گذاری می‌کنند، هرچند در نظر عموم مردم بورس بی‌اندازه پرریسک است. اما همه آن‌ها در نهایت به دنبال به . . .

صد نکته طلایی در باره آموزش حسابداری

تجربه ویندور کومارا در باره آموزش حسابداری: من  در سال 1996 در تجارت 1 + 10 گواهینامه دریافت نمودم. در این کلاس، من چیزهای اولیه موضوع حسابداری که در پست فارغ التحصیلی خود در تجارت استفاده کرده بودم را به دست آوردم. در یادگیری و کار در این زمینه بیش از 12 سال سابقه دارم. از آنجا که، حسابداری موضوع مورد علاقه من در تجارت است و بنابراین این رشته را برای زندگی حرفه ای خود انتخاب کرده ام. چیزهای زیادی از این آموزش حسابداری آموخته ام که بطور خلاصه در "100 . . .

تجارت.؟!

 وقتی فرستاده بودنم گزینش برای کار. (بماند که کلا اعتقادی بود تا کار )فرد محترمی که ازم گوزینش میکرد گفت:خبببببببببب از تجارتت برام بگو.من تجارت پرسش کننده با تعجب گفتم کدوم تجارت؟ (ذهنم رفته پیش یه شرکت بازرگانی تجاری بزرگ . با کلی خدم و حشم.)و داشتم پیش خودم فکر میکردم که من حتی کارت بازرگانی هم ندارم یه نگاه عاقل اندر . انداخت و گفت:یعنی منکر میشی که تو صفحات مجازی فروش داری؟؟؟؟ تازه شصتم خبردار شد که منظورش اینستاگرامم هستش و چارتا کا . . .

جلسه مجمع کارآفرینان در مورد لایحه تجارت

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای غلام نبی فیضی چکاب، حقوق دان و وکیل پایه یک دادگستری، درباره این لایحه گفت: بیش از ۳۰۰ ماده لایحه تجارت، به مباحث کلی پرداخته و از نظر مبانی حقوقی اشکالاتی به آن وارد است که در آینده حقوقدانان، قضات و فعالان حوزه تجارت را سردرگم خواهد کرد.وی افزود: این لایحه با ابهامات زیادی مواجه است و حتی در مقدمات مشکل دارد.آقای فیضی اضافه کرد: این لایحه باید ویژه تجار و فعالیت‌های تجاری باشد در حالی که در آن، به . . .

یوزکوین اولین و معتبرترین ارز دیجیتال ایرانی

کسب درآمد اینترنتی با یوزبیت
امروز قصد داریم یک سایت بزرگ و معتبر برای کسب درآمد از اینترنت را معرفی کنیم . سایت یوزبیت که در حوزه تجارت الکترونیک و فناوری‎های مبتنی بر بلاک چین فعالیت میکند، در حال حاضر یکی از بهترین و مدرن ترین سایت‎های کسب درآمد اینترنتی در ایران است . همانطور که در قسمت درباره ما در سایت یوزبیت میخوانیم، شعار یوزبیت " تجارت الکترونیک آسان برای همه " هست و یوزبیت ادعا میکند که با در اختیار داشتن علوم تجارت الکترونیک و . . .

تجارت خانه ی دنیا

دنیا یک تجارت خانه است و ما انسان ها گذرمان به این تجارت خانه افتاد تا تجارت کنیم. باید در این تجارت خانه روز به روز رشد کنیم تا در منزل و مأوایمان که آخرت است از این تجارت استفاده کنیم.تجارتی باعث رشد سرمایه می شود که با حساب و کتاب همراه باشد یعنی اگر حساب و کتابی در کار نباشد و بی حساب و کتاب جنس هایمان را بخریم و بفروشیم، نه متوجه سودها می شویم و نه از ضرر و زیان ها مطلع می شویم. بنابراین، باید در تجارت خودمان در دنیا، حساب و کتابی داشته باشی . . .

نکاتی در مورد لایحه تجارت

با توجه به اتمام رسیدگی به کتاب اول لایحه تجارت» و ابهاماتی که در خصوص بررسی و تصویب آن در مجلس شورای اسلامی بخصوص از سوی اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی مطرح است، نکاتی به شرح زیر تقدیم خوانندگان عزیز می‌شود:
1-    لایحه اصلاح قانون تجارت، ابتدائا در سال 1384 تقدیم مجلس شورای اسلامی شد. این لایحه نیز مانند رویکرد اتخاذ شده توسط مجلس شورای اسلامی، اصلاح کلی قانون تجارت را مدنظر قرار داده بود. طی بررسی‌ها و تغییراتی که در مجلس شورای اسلامی ات . . .

آموزش تجارت الکترونیک از اینترنت و شبکه اجتماعی

آموزش تجارت الکترونیک از اینترنت و شبکه اجتماعی
درآمد از اینترنت بدون سرمایه اولیه و تضمینی و آشنایی با تجارت الکترونیک
دسته بندی
آموزشی

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
20646 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
70

آموزش تجارت الکترونیک و درامد از اینترنت به صورت اصولی و بدون سرمایه و در خانه . . .

آموزه های استاد قنبری در تجارت الکترونیک

1- اصول تفکر سیستمی
2- خرید و فروش الکترونیکی
3- مدلهای تجارت الکترونیکی
4- نحوه ی پرداخت اینترنتی
5- کسب و کار اینترنتی
6 - سیستم های شناسایی خودکار
7- فروش اینترنتی- فروشگاه ساز . . .

یادآوری: چگونگی خرید ارز در سامانه نیما و سامانه جامع تجارت

 
⭕️ بانک مرکزی طی بخشنامه 97/67089 مورخ 1397/3/1 مسئولیت خرید ارز برخی از ثبت‌سفارش‌هایی که تخصیص ارز (گواهی ثبت آماری) آنها به صورت بانکی (نیما)» است را به بازرگانان محول کرده است.
⭕️ بر این اساس از روز سه‌شنبه مورخ 1397/3/1 امکان خرید ارز از صرافی ها در سامانه نیما از طریق سامانه جامع تجارت ایجاد شده است.
⭕️ مسیر دسترسی به این قابلیت سامانه جامع تجارت: عملیات ارزی > مدیریت عملیات ارزی بانکی > خرید ارز
⭕️ واردکنندگان محترم لازم است در این ارتب . . .

راه ماندگاری در بازار اوراسیا

دنیای اقتصاد : چشم‌انداز برقراری تجارت آزاد میان ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا و برخی از چالش‌های پیش‌روی آن تشریح شد. در چارچوب همکاری‌های تجاری ایران با اتحادیه مذکور حمید زادبوم، رئیس‌کل سازمان توسعه تجارت، در همایش آشنایی با فرصت‌های تجاری بخش کشاورزی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا» به تبیین مزیت‌های موجود در توسعه روابط اقتصادی با پنج کشور عضو اتحادیه اوراسیا پرداخت و درعین حال سقف زمانی ممکن برای تحقق موافقت‌نامه تجارت . . .

طراحی سایت پزشکی برای متخصصین و درمانگاه ها

طراحی سایت برای هر شغلی امروزه یکی از موضوعات مهم در دنیای تجارت می باشد. عدم حضور در فضای مجازی باعث حذف شما از دنیای رقابت در دنیای تجارت خواهد شد . این رقابت تنها در بیزینس های خرید و فروش نخواهد بود ، پزشکان هم در بین همدیگر از رقابت بسیار قدرتمندی روبرو هستند در این مقاله سعی میکنیم در مورد طراحی یک سایت موفق صحبت کنیم پس با ما همراه باشید .
ادامه مطلب . . .

ال جی و سامسونگ در ایران می‌مانند

مدیرکل صنایع فی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر
اینکه شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی از ایران نمی‌روند، گفت: هم‌اکنون قطعات و
مواد اولیه یخچال، فریزر و ماشین لباسشویی این شرکت‌ها بارگیری شده است.
به گزارش ایسنا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، عباس هاشمی با
اعلام این خبر اظهار کرد: خطوط تولید شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی (در ایران)
هم‌اکنون فعال است و این دو شرکت برای خروج از ایران برنامه‌ای ندارند.
ادامه مطلب . . .

تجارت الکترونیکی

این روزها اینترنت به صورت گسترده در همه بخش ها نفوذ کرده است. این فراگیری توانسته قابلیت های زیادی برای کاربران فراهم کند؛ به گونه ایی که فعالیت های اجتماعی را به شدت تحت تاثیر نوآوری های خود قرار داده است. یکی از این خدمات فراهم آوردن محیطی برای دست یابی بهتر و آسان تر به اطلاعات و محتواهای اینترنتی است که موجب گسترش تعاملات و ایجاد راه های آسانتر برای انجام آن هاست.اینترنت با کاهش هزینه ها و دسترسی بهتر و آسانتر باعث افزایش مبادلات شده است . . .

مجموعه 60 تست از پودمان های سوم، چهارم و پنجم کتاب تجارت الکترونیک و امنیت شبکه

مجموعه 60 تست از پودمان های سوم، چهارم و پنجم کتاب تجارت الکترونیک و امنیت شبکهسه مجموعه 20 سوالی از 3 پودمان برای خودآزمایی هنرجو#رایگانپیوندی برای بارگیری (کلیک کنید)  . . .

رقابت صنعتی ایران و اوراسیا

دنیای اقتصاد : گروه‌های کالایی قابل مبادله براساس تجارت ترجیحی بین ایران و اتحادیه اوراسیا اعلام شد. براساس موافقت‌نامه ایران با اتحادیه اوراسیا در مجموع ۸۶۲ قلم کالا شامل ۳۶۰ قلم ترجیحات اعطایی ایران به اوراسیا و ۵۰۲ قلم ترجیحات اعطایی اوراسیا به ایران مشمول تجارت ترجیحی خواهد بود. لیست منتشرشده از کالاهای مشمول اعطای امتیاز از سوی دو طرف، از پیشتازی کالاهای صنعتی برای تخفیف‌های تعرفه‌ای حکایت دارد. . . .

بهترین سرمایه گذاری درایران

بهترین سرمایه‌گذاری در ایران در سال ۱۳۹۸
در شرایط تورمی و بحران رشد افسارگسیخته قیمت دلار، آدم‌های مختلف موارد مختلفی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنند.
برخی از مردم خرید ملک را مطمئن و سودآور می‌دانند. برخی دیگر با طلا و سکه پس‌انداز می‌کنند. عده‌ای می‌خواهند با دلار،
پول خود را از آسیب تورم نجات دهند. عده کمی هم در بورس سرمایه‌گذاری می‌کنند، هرچند در نظر عموم مردم بورس بی‌اندازه
پرریسک است. اما همه آن‌ها در نهایت به دنبال به . . .

ایا داروهای لاغری یک فریب بزرگ نیست؟

به جرات میتوان گفت هیچ یک از رکوردداران لاغری دنیا  با دارو وزن کم نکردن همشون با اصلاح عادتهای غذایی و ورزش کم کردن داروها به جای لاغری ما رو گمراه میکنن و هیچ اثر ماندگاری ندارن داروها باعث میشن ما رو تغذیه زیاد تمرکز نکنیم باعث میشن خودمونو توجیه کنیم که اگه ورزش نمیکنم مهم نیست اما عوضش قرص چربی سوز خوردم  .اینجاست که فرد چاق تو دام شرکتهای داروسازی رنگ به رنگ میفته وبه جای ورزش ومطالعه  در مورد سلامتیش میره سراغ دارو  این گروه ادمها شا . . .

مدلهای تجارت الکترونیک

اگر برای داد و ستد از طریق اینترنت سه طرف کلی دولت، کسب و کار، و مصرف‌کننده را قایل شویم، اغلب B2B و B2c معرف تجارت الکترونیکی می‌باشند. در ادامه این مدلها معرفی می‌شوند:(B2B (Business to Business: تمام افراد طرف قرارداد و استفاده‌کنندگان از این تجارت الکترونیک، شرکتها و یا سازمانها هستند. این نوع تجارت بیشترین سهم را در تجارت الکترونیک داراست. شکل خاصی از این مدل که به تجارت گروهی معروف است هنگامی اتفاق می‌افتد که اشخاص یا شرکتها یا گروههای تجاری با ه . . .

اهمیت هاست در کسب و کار آنلاین

هر وب سایتی در سرورهای یک دیتاسنتر در هر جای دنیا میزبانی می شود. هنگام انتخاب هاست ، ممکن است اهمیتی به این قضیه ندهید. با این حال ، هاست نامناسب می تواند تأثیر جدی بر تجارت شما بگذارد. عملکرد ضعیف و طولانی شدن زمان بارگذاری صفحه می تواند منجر به افزایش نرخ Bounce Rate و از دست دادن مشتریان شود. در این مقاله ، انواع مختلف هاست و پلن های خرید هاست موجود را به طور خلاصه شرح خواهیم داد. سپس در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد که چرا انتخاب میزبانی مناسب . . .

اخلاق حرفه ای در کسب و کار

فلسفة اخلاق کسب و کار در نگرش اسلامی متأثر از دو اصل یکپارچگی اخلاقی و فراکارکرد‌گرایی است.بحث از فلسفه اخلاق تجارت از دیدگاه اسلام، گذشته از آنکه بحثی نظری و پایه‌ای در اخلاق دینی تجارت است، می‌تواند نقشی کاربردی در ت‌گذاری اخلاق حرفه‌ای و مهندسی فرهنگی فضای کسب و کار ایفا کند. نگاه یکپارچه و فراکارکردگرایانه به اخلاق کسب و کار به طور خاص، می‌تواند جهت‌گیری‌ های رسانه‌ای و سازمانی اخلاق حرفه‌ای را به منظور سوق دادن فعالان بازا . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)