98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

شعرای دیوانه دونیای دیوانه

زنجیر

 گفت با زنجیر، در زندان شبى ديوانه اى                         عاقلان پیداست، کز دیوانگان ترسیده اندمن بدین زنجیر ارزیدم که بستندم بپاى                            کاش میپرسید کس، کایشان بچند ارزیده انددوش سنگى چند پنهان کردم اندر آستین                          اى عجب! آن سنگها را هم ز من یده اندسنگ میند از ديوانه با این عقل و راى                       مبحث فهمیدنیها را چنین فهمیده اندعاقلان با این کیاست، عقل دوراندیش را    . . .

باحاله نه. خيلي

آنكس كه تو را شناخت جان را چه كندفرزند وعیال وخانمان را چه كندديوانه كنی هر دو جهانش بخشیديوانه ی تو هر دو جهان را چه كند.گاهی عمیق حسش می كنم خیلی عمیق.كلا این روزا یه جوریم  . . .

وصال اميري جان جان

یه موزیک خوب رو امروز انتخاب کردمو باز هم اولین نفری باشید که متن موزیک را به صورت کامل مشاهده میکنید زیرا برای اولین بار در بین وب سایت ها و همچنین رسانه های مختلف نشر داده نشده این نکته رو هم باید بگیک گه لطفا بعد از گپی تکس یه اشاره کوچیک هم به سایت خودتون کنید ولذت ببرید امیر حسام افشار ارنج بندی کامل موزیک را انجام داده که بسیار در کارش دقیق و منظم بوده زیرا به بهترین شکل را انجام داده گیتار نیز فرشید ادهمی تنظیم نیز فتاح فتحی یکی از خوان . . .

خانه کردي در دل وجانم ، بيا عاقبت ديوانه کردي ، چرا ؟

خانه کردی در دل وجانم ، بیاعاقبت ديوانه کردی ، چرا ؟ عالمم آتش زدی ، پروا نکردم بیا شمع وپروانه ات هستم ، بیاساقی میخانه ات میشم ، بیافتنه کن فتانه ات میشم ، بیایا مرا درچاه بیفکن ، یوسفمخادم چاه هت میشم ، بیاغرآ . . .

تو هم دیوانه ای آیا؟!

   تو هم  ديوانه ای آیا ؟!شعر در سبک زلالاز: استاد مهدی یوسفی نژاد ( لولی وش )      تو هم مثل منی یا نه ؟و گاهی از خدا دل میكنی یا نه ؟ تو هم وقتی كه از مشروب ِ‌ شعر و شور می نوشی به دنیا حرف ِ بد بد می زنی یا نه؟به درد آبستنی یا نه؟ *تو هم ديوانه ای آیا ؟ برای سوختن پروانه ای آیا ؟ تو هم وقتی كه می رقصد به روی گونه ات اشكی دچار ِحسرت ِ یك شانه ای آیا ؟‌به مردن قانعی آیا ؟ *منم مثل توئم ، آریاسیر روزمرگی های تكراری منم مثل تو خورشیدم كبود از تركه . . .

دیوانه!

از دستِ دلم، عاقل ديوانه شوم!یک مرد به هم ریخته، ویرانه شوم؟ تقصیرِ شما نیست؟ که با یادِ شٌما! یکباره چو بیکاره ی بی خانه شوم! در قافله عمری که دلم می طلبد! همچون پِسَری بی سَر و سامانه شوم مانندِ شبی سلسه گیسوی تورا در بینِ دو گیسوی تو من شانه شوم ديوانه مَن آن خاطره بازی که فقط مشغولِ قلم بر لَبِ یک چانه شوم ديوانه من آن چون که تو را سر بزنم هِی ساکت و بی رحمٌ وَ بیگانه شوم ديوانه من از قامتِ خود سیر نشد تحمیل به هر خانه و کاشانه شوم ديوانه خودم . . .

دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید

آنجا که تو باشی ز آنجا کشش آیداز نیشخند مستانه تو دل را گزش آیددر راه عشق تو چون من یکه سوارم بر گرده ی اسبان خرد را خمش آیدیک مرده به دم مسیحایی تو معجزه گر شد دم چیست نظر کن به جهش آید.آن خون جگرها که بخوردم ز رقیبان امروز ببین جرعه جام لب دوست را مکش آید مژگان من چون دی خدنگ بود پیل افکنامروز به نخجیر تو شکافها به زهش آیدچه تمنای تو بسیار بُدم شب و روز به سجده چون فزونت نشود دست راضی به کمش آیدگردن صوفی من پهن بود به دولت سجدهچون به زیر خم اب . . .

این همان دیوانه نیست که هر شب به یاد یکی میگریست.

با دلخوشی های کوچکم خوش بودم بهم گفتن ديوانه کی پای درد دل یک ديوانه میمانه کسی نیست جز یک جاده تاریک و صدای جیر جیرکها و چشمان درخشان گرگهایی که اگر امشب ندرند از گرسنگی میمیرند سینه یک ديوانه را گرگها هم نمیدرند چون به جز دود و سیاهی چیزی در آن نیستپس سینه را به تاریکی میسپارم چون در تاریکی دود سیاه را نمیشود دید عاقلان همه آخر شب خوابیده اند من ديوانه ام و زندگیم را از نصف شب آغاز میکنمفردا که جسدم را با یک تک درخت اشتباه گرفتند درنم . . .

صدات

و هربار این اشتباه مهلک تکرار می شودزان دم که دیدمت ديوانه تر شدم؛ گفتم ببینمت تا بی قراری از جانم به در رودهم بی قرار و هم شوریده سر شدم؛از ره به در شدم ديوانه تر شدم. . . .

.دیوانه کیست؟!!!!.

تا بحال به این فکر کرده ای  که "ديوانه کیست؟!!!"بعضی ،لقب ديوانه را به انسانی میدهند که رفتارش عجیب است چون عقلش به او دستور رفتار  درست را نمیدهد و کردارش به چشم همین "بعضی" مضحک می آیداما  من میگویم حقیقت چیز دیگریست.!دیوانگان که اینچنین نیستند!!ديوانه کسیست که عقلش سالم است و کار و کردارش دست خودش است و آن چند گرم  چربی دستور رفتار صحیح به او میدهد اما با این همه،ديوانه استمیدانی چرا؟!چون به قولی عقلش سالم است اما کارش شده حسرت و ناله و ضج . . .

دیوانه وار

سالهاست از یاد برده ام تو را و فراموش کرده ام خودم را، اما هنوز گاهی وقت ها باران که می‌بارد دردی در سمت چپ قفسه ی سینه ام می‌پیچد و صدایی در سرم. گمان می‌کنم در گذشته ای دور، کسی در من ديوانه وار عاشق کسی شبیه تو بوده است!#طاهره_اباذری_هریس  . . .

متن آهنگ رضا بهرام دیوانه

متن آهنگ رضا بهرام ديوانه
در نگاهت لیلی خود پیدا نکردم با خجالت از چشم تو گلایه کردم
ز خود چه بیخود میکند نگاه تو هی میبرد صبر مرا
مجنونتم ای همنشین لیلی من یک دم ببین حال مرا
از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم
دریا بشی زیبای من غرق نگاهت میشوم هی
مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست
من که به تو رو میزنم تنها به شوق دیدن تو
ديوانه مرا به دست کی سپردی ديوانه مرا با خود نبردی
ديوانه مرا به دست کی سپردی ديوانه مرا با خود نبردی
این حس شد ز . . .

دیوانگی

هنوز من در فکر خیلی چیز ها ديوانه میشوم.فکرِ آن خیابانی که تو از آن عبور میکنیفکرِ آن خانه ای که عطرِ تن تو در آن میپیچدفکرِ آن آینه ای که تو خودت را در آن میبینیفکرِ آنجایی که همیشه مینشینی و آرام میگیری و چای مینوشیفکر پیاده رو هایی که اتفاقی در آنها قدم میزنیفکرِ عابرانی که از کنارت عبور میکنندفکرِ تمام نزدیکانت که میتوانند راحت تورا ببیندو فکرِ همه ی کسانی که تو در زندگیشان حضور داری ديوانه ام میکند.ديوانه کننده نیست مگر هرچیزی که به ت . . .

منٍ دیوانه

من نه گوینده خوبی هستم و نه شنونده خوبی. ولی تا دلت بخواد رویاپردازم. رویاپردازی ویژگی خیلی خوبیه. مردم برای پیشرفت به رویا نیاز دارن، وگرنه هیشکی از کامفرت زونش بیرون بیا نبود. ولی خب رویاپردازی بیش از حد و غیرواقعی دیگه اصلا خوب نیست، دیوانگیه.  آره من ديوانه م. من خیلی هم ديوانه م. ديوانه م که همیشه تورو در رویای خودم میبینم، نه رویایی که در خواب میبینم، بلکه رویاهایی که در هوشیاری میبینم. ولی خودمونیم ها، عجب زیباست این رویا. من دیگه نمیخ . . .

دیوانه ترین رئیس جمهور آمریکا

اقدامات
ديوانه وار در ترور سلیمانی برای دنیا ثابت کرد که
ديوانه ترین رئیس جمهور آمریکا و جنگ طلبی است که تا کنون  جنایات خود را
در سایه انجام میداد و بسیاری از مردم دنیا باور نداشتند و فقط جمهوری
اسلامی ایران بود که از ابتدا ماهیت این مرد ديوانه را می دانست و این
اقدام ددمنشانه باید ملت های  مبارز را در برخورد با بی قانونی و احمقانه ی
او مصمم تر نماید.
کشکول عناوین مذهبی ، فرهنگی وی . . .

آهنگ رضا بهرام دیوانه + متن و تیزر

متن آهنگ رضا بهرام ديوانه
در نگاهت لیلی خود پیدا نکردم با خجالت از چشم تو گلایه کردم
ز خود چه بیخود میکند نگاه تو هی میبرد صبر مرا
مجنونتم ای همنشین لیلی من یک دم ببین حال مرا
از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم
دریا بشی زیبای من غرق نگاهت میشوم هی
مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست
من که به تو رو میزنم تنها به شوق دیدن تو
ديوانه مرا به دست کی سپردی ديوانه مرا با خود نبردی
ديوانه مرا به دست کی سپردی ديوانه مرا با خود نبردی
این حس شد ز . . .

که دیوانه ام کنی

هوس تو را دارمکه ديوانه ام کنیبا خواندن یک شعر،که مستم کنی با استکان چای،که خوشبختم کنی بایک بوسه بی هوا!فلسفه نبافمهوس زندگی کرده ام با تو!بگوکنارت دقیقا کجاست؟!که زندگی آنجا معنا می گیرد!هوس کنار تو بودن دارم  حامد نیازی . . .

دیوانه.

از همه گریخته ام تا کمی تنها باشم . منی که مدتهاست با خودم در هیچ پیاده رویی قدم نزده ام ، غصه هایم را لابه لای خطوط بی اعتنای هیچ خیابانی ، جا نگذاشته ام ، روی نیمکت هیچ پارکی میانِ شلوغیِ آدم های غریبه ، کتابی نخوانده ام و با هیچ کهکشانی ، ساعت ها خیالبافی نکرده ام ، مدتهاست که مجالی نداشته ام "خودم" باشم ! باید امشب خودم را بردارم و در دلِ غریبِ خیابان ها با اندیشه های بایگانی شده ام ، آشتی کنم ، باید به کافه ای بروم و به صندلی خالیِ آنسوی میز . . .

در غربت غروب کارون می‌شنوم بیادش و با آرزوی خوب شدن مامانش ترانه آرون افشار به نام جانم باشجانم باشنوشدارو بعد مرگ فایده نداره جانم باشرخ نمایان کن و این ماه شب تابانم باشجانم باشداد از دلبیقرارت شدم ای فریاد از دلصبر من رفته دگر برباد از دلداد از دلداد ای دلديوانه و ديوانه و ديوانه و مستم غیراز تو و غیر از تو کسی را نپرستمدل دست تو و مست تو و بسته به جانماز عشقت حیرانمتو ساغر عشقیبال و پر عشقییک کوچه ی پیدا نشده توی بهشتیرسوای زمانمافتاد . . .

|صَدُ چآردَه|

دلم کسی را میخواهد مثل خودم ديوانهکسی که در کوچه‌هابـه دنبال مرغ و خروس‌ها بیفتدو بادبادک بسازدبسپارد بـه دست آسماندلم کسی را می‌خواهد شبیه بـه هیچکسآنقدر صاف و ساده!کـه بوسه‌ای گونه‌هایش را گل بیاندازداز آن‌هایی که می‌شودبا آن‌ها لذتی بی‌نهایت را تجربه کردشبیه به خودم.ديوانه!                                                                                                   :) . . .

دیوانه ام کردی

ديوانه ام کردی
ديوانه ام کردی
تو مگر چند نفری که هر جا را که می نگرم آنجایی ؟
راست بگو
تو که همیشه در خیال من حاضری و مهربان هم هستی 
چگونه زندگی می کنی ؟
فلسفه ی وجودت می تواند جز این باشد که یک شاعر به شاعر های دنیا اضافه کنی ؟
اصلا دلیل وجودی امثال توهمین است ، 
من شاعر در آینه ی وجود تو قابل دیدن شده ام
آینه ای که هر که در آن بنگرد مرا خواهد دید 
و من تو را .
این بزرگترین و جمعی ترین خطای دید دنیاست
درست دیدن زیباست .
 
#الهام_ملک_محمدی . . .

روزگاری من اگر دیوانه ات بودم گذشت

روزگاری من اگر ديوانه ات بودم گذشتشمع بودی و من پروانه ات بودم گذشتدیگر آن روزی که مویت دام و خالت دانه بودمن اسیر دام بهر دانه ات بودم گذشتآن زمان طی شد که بودی روز و شب در خانه امروزگاری هم که من در خانه ات بودم گذشتاز می عشق تو دیگر نیستم سر مست و خوشگر زمانی سر خوش از پیمانه ات بودم گذشتگفت ساقی بار دیگر با نگار بی وفاروزگاری من اگر ديوانه ات بودم گذشت . . .

net dorost nashe khod hi mikonam

امروز اینترنت که قطع بود و دارم ديوانه میشم کاملا حس میکنم اگه همین جوری بمونه قابلیت خود کشی دارم 
ولی الاوکیل  اگه قراره قطغ شه حداقل کم کم قطع شه عادت کنیم این چه وضعیه اخه 
و اگه تا اخر هفته قطع بمونه مطمعنم ديوانه میشم و اهتمالا برم  گرافیتی بکشم و زندانو و این داستانا به طور جدی:)) . . .

شاید بخوانی.!

عصر است و حوالی ساعت پنج 
پاییز، پاییز کذایی!
روزی از سال یک هزار و نمیدانم!
خیابان شهید چشمانش، پلاک مفقود الاثر وجودم
روی تخته سنگی در حیاط نشسته وبه لالایی مرگ اور غروب گوش میدهم.
لباسم زرد است هم رنگ نفرت زباله کشیده از برگهای تک درخت کنج باغچه.
اینجا ديوانه خانه است.
پر از منی که به دیده، دیده ام آن گرگ و میش غروب،رقص نسیم سپیده میان گیسوان طلایی خورشید، شبنم چکانده شده روی انار سرخ و ترک خورده لب هایت، چشمان آن گربه وحشی که معشوقه ی تک ت . . .

می شکنم

از تبِ عشق تو می سوخت دل و جان و تنمهمه گفتند که اسطوره ی عاشق شدنمبه تو سوگند که ديوانه ی دلدادگی امبه تو سوگند که ديوانه ی دل باختنماز غمِ دوری چشمان سیاهت چه کنمتو نباشی به خداوند قسم می شکنمسال ها شعر غم انگیز سرودن سخت استگر چه دلتنگ ترین شاعرِ این شهر منممن که عاشق شده ام از منِ بیچاره نخواهمُهرِ خاموش شدن روی لبانم بزنم شاعر : مهدی ملکی الف . . .

من با همه ی این جهان سخن میگویم.

پاییز جانم
میبینی که چقدر ديوانه شده ام؟
این روزها کسی را ندارم
کسی را ندارم که با او حرف بزنم
که پیشش درد دل کنم
این روزها کسی به حرف من خسته گوش نمیدهد
من بی اعصاب
کسی نیست که گوش جان بسپارد به من
همه در فکر غم خودشانند
و من نیز در فکر غم آنان
آنقدر ديوانه شده ام که هر روز با خودم حرف میزنم
و هر ثانیه
و هر لحظه
من با ماه حرف میزنم
با دلم حرف میزنم
من با آسمان حرف میزنم
من حتی با تو نیز حرف میزنم
و با برگ هایت
و با بارانت
آخر کسی به حرف های من گوش نم . . .

بلاگفا دیوانه میشود

آقا یه چیزی کشف کردم  چند خط اول نوشته شده پست شورا وارونه شده . توی ویرایش درست نشون میده ولی توی پست میخی .نمیدونم چرا کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟آقا فهمیدم بلاگفا ديوانه شده تا این پست هست اونم درست نشون میده این پست رو که پاک میکنم اونم میخی میشه .مجبوری این پست رو نگه میدارم .نتیجه: بلاگفا ديوانه میشود . . .

دیوانه

ديوانهمنم ديوانه ای از شهر رویاهای بی تعبیرمنم تنهاترین مردِ خیابان گردِ بی تقدیرمن از دلبستگی های کُشنده این چنین گشتمخدا شاهد که میدانم نداری تو کمی تقصیرخودم می خواستم زوری تو را معشوقه گردانمخودم می خواستم این عشق را ممنوعه گردانمبدون لمس مجبورم ، ببوسم دست و پایت راخودم می خواستم احوال خود اینگونه گردانمنه دلگیرم نه میخواهم کمی آسودگی گیرمنه حتی از خودت دیگر سراغت را نمی گیرمنمی خواهم تو را مانند خود ديوانه گردانمسرانجام جنون مرگ . . .

متن آهنگ بیمار رضا بهرام + لینک دانلود آهنگ

فکر عاقل کردنم هرگز نبود من از این دیوانگی سر میروم
♪♬♬♪
آنچه میبینم به غیر از عشق نیست شک نکن ديوانه تر هم میشوم
♪♬♬♪
بی جهت نیست این همه زیبایی ات هرکسی بیند تورا مجنون شود
♪♬♬♪
دور تو میچرخمو آرایشت کل اعجاب طبیعت میشود
♪♬♬♪
ديوانه ات شدم ببین فقط به من دل را ببند دل را ببند دل را ببند
♪♬♬♪
ای جان از عشق تو سوخت ای دلبرم فقط بخند فقط بخند فقط بخند
♪♬♬♪
هر کسی گوید سخن از عشق را نتواند که دلی از تو برد
♪♬♬♪
دلبری از تو چن . . .

خفاش دیوانه

خفاش ديوانه یکی از پرخواننده ترین کتاب های کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. کتابی که مخاطبانش اقبال زیادی به آن نشان داده اند بی شک کتابی تاثیرگذاری در میان ایشان است.
 
  . . .

دیوانه ایی از قفس پرید.

همیشه سعی کردم  تو زندگی شخصیم کسی رو اذییت نکنم.همیشه با ادب بودم .همیشه آرام بودم و منطقی و صبور.همیشه سعیم بر این بود هیچی بگذریم. ولی چند وقتی قاعده ی بازی زندگیم عوض شده.  تمام قوانین زندگی خصوصیم بالعکس شد. بهتر بگم دیگه قاعده و قانونی نمونده برام؛ اصلا بی پروا شدم" شایدم ديوانه!!!  . . .

به کدام دادگاه باید شکایت کنم ؟ از جانم چه می خواهی ؟ به خدا که این جان رنجور را قوت و تاب نیست‌. بیا و بستان و دست از سرم بدار ‌. ديوانه کرده مرا این دلتنگی ،کاش می شد تا با خنجری این سینه ی بی تاب را بشکافم و این قلب مدام در تب و تاب را بیرون اندازم ،آنگاه در حالی که در دستم بد مستی می کند در مقابل چشمانت آتشش بزنم و خاکسترش را به باد بسپارم . شاید تمام شود این حال پر افسون .ولی می دانم که خاکسترش باد را هم بی تاب می کند و عالم  را مثل من پریشان  . ک . . .

دیوانه

موهایش را بلند بلند بافته بوددستم دراز شد به تار  تار موهایشتاتارها شمشیر از چشمان بسته اش بیرون زدندبی دفاع ماند سینه ام و نفس هایم و بی مجرا شد گلویم .دستم را پس زددست پس زده ام هنوز در حال رفتن به پایین دست است ‌مرا بجرم بوییدن موهایشدر بند زلفانش کشیده اند .مرا بجرم لمس تارهایشتار حنجره ام را بستندمرا بجرم دست هایشديوانه کردند . . .

دانلود ریمیکس رضا بهرام، دی‌جی Mz و علی سامانی به نام دیوانه

 
رضا بهرام، دی‌جی Mz و علی سامانی - ديوانه
دانلود ریمیکس جدید رضا بهرام، دی‌جی Mz و علی سامانی به نام ديوانه
Reza Bahram, Dj Mz & Ali Samani - Divaneh
 
آستارا موزیک . . .

ای وای از آن شهر که دیوانه ندارد

ای وای از آن شهر که ديوانه نداردصد عقل به مسجد شد و خمخانه ندارددر حسرت یک نعره ی مستانه بمردیمویران شود این شهر که میخانه ندارددرخویش تپیدیم ولی داد فزون شدبیداد ز دادی که غم خانه نداردديوانه ترین مردم شهرم ، توکجایی؟تا فاش بگویم چوتو افسانه ندارد  ( . )  . . .

باد دیوانه

    
  باد می وزید . هر روز می وزید. زوزه می کشید. آرام می شد. دوباره شدت می گرفت . اما نمی ایستاد.اگر زاده ی آن بلاد نبودی گمان می کردی این باد ازلی و ابدی است.
   به بادی که حتی بیشتر از یک فصل می وزید باید گفت : باد ديوانه !باد سرکش و ديوانه ! » و من این باد را دوست داشتم. این باد از راه دوری می آمد. گاهی از جاهای خیلی دور . جاهایی که من حتی تصورش را نمی کردم. این باد با خود عطر و بوهای بسیاری  به همراه داشت. عطرهایی تند و شگفت آور .و گاه ملایم و مسحور کن . . .

عاقلان دیوانه خوانندم و مستان عاقلم!

شاعر که شدم، 
آسمان را دوست دارم.
 زمین را عاشقم. 
ماه را می ستایم.
 برگ های درخت را می بوسم. 
عطر گل ها را نفس می کشم. 
سنگ را دلسوزم بر ماهیت سختش. 
از پروانه نشدن پیله ای دلگیر می شوم.
 از خشکیدن غنچه ی نشکفته ، می میرم. 
نامم چیست؟!
 شاعر؟! 
عاشق؟!
 ديوانه؟! 
فقط می دانم مثل شماها دانشمند نیستم. 
معروف نیستم. 
فقط یک آدم معمولیه با احساس!
 #فاطمه_جلائی_زاده 
@sorna_paradise
http://t.me/sorna_paradise . . .

دیوانه‌ای ساده‌لوح

بی تو ديوانه‌ای هستم که حتی نوشتن هم آرامش نمی‌کند. من این درد را کجا ببرم. مهری که بر جانم پیچیده‌ای و تا مغز استخوان ریشه داده‌است را چطور حالا بدون باغبانیت تحمل کنم؟ خوب است اشک میوه‌ دهم؟ نه، سبک نخواهم شد. این بار آنقدر سنگین است که بشکنم. شکستن از دل، در روح، در تمام آن لحظه‌های ناب تنهایی، مثل لیوان لب‌نازکی که با یک اشاره نفهمی چطور خرد شد. من این درد را همانجا رها کردم و رفتم سراغ زندگی خودم. به خیالم که تو خوبی، و من امیدوارترینم. . . .

هوس ديدن تو

صبحدم در هوس دیدن توپنجره چشم به دیدار گشودو هوای ملس مهر تو باز.هوش را از سر ديوانه ربود منظره در نگهی آینه واربر تن شیشه به رقص آمده بوددشت مژگان من از این هیجانمثل یك شالی باران زده بود قاصدكهای تو ای باعث عشقخبر از خلسه ی آغوشت داشتفاصله فاصله ی بی رحم اتدست بر زخم دل كهنه گذاشت بید مجنون قرارم آنگاهدر نسیم نفست حیران شدو هزاران گل زیبای امیدپشت این پنجرها گلدان شد نقش نیلی خیالت آنگاهنرم بر روشنی حوض نشستبرگی از شوق به آب افتاد وشاخه . . .

با او دیوانه ی بهتری باشم❤

‌من نمی‌خواهمکسی بیاید که عقلم را سر جایش بیاورد و منطقم را بالا ببرد   یا بگوید چگونه بخند و بپوش و ببین  چگونه باش و نباش  من فقط دلم می‌خواهد، کسی بیاید که با او ديوانه‌ی بهتری باشم  همین .‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌  . . .

موزیک ویدیو دیوانه از افشین آذری

موزیک ویدیو ديوانه از افشین آذری
ترانه ، ملودی و تنظیم : افشین آذری - کارگردان : بابک پور فرد
ویالون : امیر حسین محمودی - اسپانسر : علیرضا حداد
تصویر بردار : مرتضی محمد پور
سایت افشین آذری . . .

موزیک ویدیو دیوانه از افشین آذری

موزیک ویدیو ديوانه از افشین آذری
ترانه ، ملودی و تنظیم : افشین آذری - کارگردان : بابک پور فردویالون : امیر حسین محمودی - اسپانسر : علیرضا حدادتصویر بردار : مرتضی محمد پور
سایت افشین آذری . . .

متن کامل آهنگ بنیامین بهادری راحت

بنیامین بهادری–راحت
راحت به خودت دادی منه بد پیله رو عادت وای چه کاری میکنه عشق یه آدم با دل آدم
من نمیتونم از تو دور بمونم حتی یک ساعت
چشمای تو یک طرف تموم دنیا یک طرف
من باشم و تو باشیو تموم دنیا یک طرف
این روانی هیچ کجا جز پیش تو عاقل نشد دنیاشو دادش به تو
نمیدونی چقد آسونه مردن براتو
نمیدونی چقد آرومه حسم باهاتو
تو اومدی همه قانون دنیام عوض شد تو اومدی یهو دیوونه دیوونه تر شد
دیوونه تر شد
چشمای تو یک طرف تموم دنیا یک طرف
من باشم و تو باشیو ت . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)