98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

شعر حدود ساعت سه

شب دهم محرم 98

خواهری جای مادری بوسید
چه قدر بوسه در گلو داری
قحط آب است ولی کمی خونست
شکر حق که تو وضو داری
***
بعد اکبر چقدر بی تابی
بعد سقا چرا شکستی تو
دل زینب پر از تلاطم شد
گره معجرش که بستی تو
***
ذوالجناحت نمی رود چون که
دخترت گرفته ست راهش را
بوسه می زنی او را، صورتش
معجر و چادر سیاهش را
***
السلام علیک یا مظلوم
همچو ناجیه پر غم و محزون
گونه هایت به خاک غلتیده
مثل بسملی شدی در خون
***
ساعت حدود سه ته گودال
مادری می رسد سراسیمه
ساعت حدود سه ته گودال
می نشیند به . . .

يلدا

دیشب ساعت 7:30 از فیزیوتراپی رسیدم خونه. 5 دقیقه بعدش برادر اینا و خواهرم اینا اومدن خونمون. تا لباسمو عوض کردم و حدود 30 دقیقه بعدش اون یکی برادرم هم اومد خونمون. 5 دقیقه بعدش شام خوردیم. بقیه هنوز دور میز شام بودن که من دیگه پام درد گرفت و رفتم رو تخت دراز کشیدم. حدود نیم ساعت بعد شروع کردن به چیدن میز شب یلدا و ساعت 9 مراسم خوردن انواع خوراکی های شب یلدا شروع شد. منم بلند شدم و رفتم سر میز و نیم ساعت دور میز بودم و کنار بقیه شروع به خوردن کردم اما . . .

اولین سفر دانشجویی و مجردی

2 ابان شب ساعت 12 با بچه های اتاقمون همراه نهاد رهبری دانشگاه و بقیه بچه ها راهی مشهد شدیم 
چیزی حدود 24 ساعت تو راه بودیم و شب ساعت 8 نزدیک مشهد شهر ملک آباد بهمون اسکان دادن 
بو ی شام خیلی مضخرف و بدون پتو و بالش 
با همه ی غر زدنامون شب رو صبح کردیم و تا حدود یک شب داشتیم جرأت و حقیقت بازی میکردیم 
ساعت 5 صبح بیدار شدیم و برای 30 کیلومتر پیاده روی خودمون آماده کردیم 
چیزی حدود 10 کیلومتر اول راحت بود ولی بعدش سخت 
طول مسیر موکب های مختلفی بود ک که از . . .

مدرسه در دیگر کشور های چه ساعتی شروع می شوند؟

یکی از عوامل مهم که مانع از احساس شادی در دانش آموزان می شود زود شروع شدن مدارس است. اکنون می خواهیم به ساعتی که مدارس در دیگر کشور ها شروع می شند نگاهی بیندازیم.آمریکا و کانادا: مدارس ابتدایی معمولاً از ساعت 8:30 تا 3 یا 3:30 بعد از ظهراسپانیا: مدارس ابتدایی در صبح از ساعت 9-12:30 و در بعد از ظهر ساعت 3:30-5 فرانسه: شروع کلاس ها معمولاً 9-4:30 و کالج ها از ساعت 8:30-5فنلاند: شروع کلاس ها معمولاً بین ساعات 9-9:45 صبح شروع می شود.ژاپن: شروع کلاس ها ساعت 8:30 صبح و پایان . . .

ساعت 3:30

جمعه ساعت 8 شب از کلاس برگشتیم
مبین (داداشم) دنبالم بود
گفت بریم یه چیزی بخوریم
رفتیم یه فست فودی و تحویل غذاشون طول کشید و حدود ساعت حدود 10 رسیدیم خونه
از 7 صبح بیدار بودم و خیلی خسته بودم
وسط روز هم رفته بودم سینما و فیلم اخر حامد بهداد رو دیده بودم و اینقدررررررررررر بیمزه و بد بود که اصن نصف خستگیم تقصیر حامد بهداده به نظرم
به هر حال
خسته و کوفته رسیدم خونه و اومدم یه کم دراز بکشم که نماز نخونده خوابم برد
ساعت 3:30 دقیقه از خواب پریدم
دیدم چقدر . . .

یک روز آرام

امروز زودتر از روزهای دیگه از دفتربه خونه برگشتم و طبق معمول پیاده .ساعت حدود یک بود تو اون ساعت انگار روشنی و گرمای آفتاب و آدمهای شاد و پرانرزی بیشتر به چشمم میومد. اول کاری بانکی داشتم انجام دادم و بعد به سمت خونه به راه افتادم در مسیر دو تا دبیرستان هستن یکی دخترانه و یکی پسرانه که تو اون ساعت تعطیل شده بودن ، دیدن نوجوونها و سرو صدا و شوخیها و شیطنت هاشون انرژی مضاعف بهم داد با خودم فکر کردم کار کردن در مدرسه هم فکر بدی نیست ها حالا که بازن . . .

ساختمان پلاسکو

ر صبح روز پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ و حدود ساعت ۷:۵۹، طبقات هشتم و نهم این ساختمان که بیشتر شامل واحدهای تولیدی لباس بودند و در شیفت شب هم به کار می‌پرداختند گرفتار آتش شد پس از حضور مأموران آتش‌نشانی و حوالی ساعت ۱۱ صبح در حالی که گفته می‌شد آتش مهار شده‌است ناگهان آتش از بخش شرقی ساختمان زبانه کشید و دیوار شمالی ساختمان پلاسکو نیز به‌طور کامل فرو ریخت. سرانجام در حوالی ساعت ۱۱:۳۰ صبح پس از گذشت ۳٫۵ ساعت از شروع آتش‌سوزی کل ساختمان به‌طور عمودی . . .

تور دو روزه شهر تالابی ایران

سفر آگاهی ست.✅ تور دو روزه به شهر تالابی ایران ✨بندر خمیر✨سفری مسئولانه به طبیعت بکر منطقه حفاظت شده حرا و تالاب بین المللی خور خوران
⏰رفت: پنجشنبه ۲۸ آذر ساعت ۱۳:۰۰ از بندرعباس.⏰برگشت: جمعه ۲۹ آذر حدود ساعت ۲۰:۰۰ رسیدن به بندرعباس.
ادامه مطلب . . .

ساعت هوشمند شیائومی می بانی واچ 3C، این بار بازار هدف کودکان‌اند

سرعت پیشرفت تکنولوژی به قدری زیاد شده که گاهی پیگیری موارد عرضه شده جدید هم کاری سخت میشود. اما حالا شرکت های بزرگ تکنولوژی میخواهند بازاری جالب و کم تر مورد توجه قرار گرفته را هدف قرار دهند. بازار محصولاتی که مختص کودکان هستند. بازاری که تا به حال محصولاتی همچون تبلت و تلفن همراه های مخصوص کودکان را به خود دیده است این بار با محصولی تا حدی منحصر به فرد رو به رو شده است.ساعت هوشمند شیائومی می بانی واچ 3 سی با ویژگی های بسیار جالب خود معرفی گردی . . .

تاریخ امتحانات میان ترم دروس دکتر وصال

مدیریت استراتژیک سه شنبه 98/8/28 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی بین المللی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی و مدیریت بازار سه شنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
آموزش مهارتهای حرفه ای مدیریت بازرگانی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
آشنایی با قوانین کسب و کار شنبه 98/9/2 ساعت 8/30 صبح
تجارت الکترونیک 1 یکشنبه 98/9/3 ساعت 8/30 صبح
سازمانهای پولی و مالی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
مبانی بانکداری و مدیریت بانک یکشنبه 98/9/3 ساعت 10/30 صبح
مبانی مدیریت بازرگانی شنبه 98/9/2 ساعت 10/30 صبح
تجارت ب . . .

شب جهنمی

دیروز عصر خونمون امدخدا واسه کسی نخواد چقدر وحشتناک عصر حدود ساعت 8 رفتیم پایین خونه مامانم اینها با متیناداداشم هم اونجا بود مشغول حرف زدن و بازی بودیمکه داداشم خداحافظی کرد و رفت خونه اش طبقه سومکه یهو صدای دادش بلند شد که بدو بدو رفتیم بیرونمن سریع رفتم سراغ در دیدیم در اصلی بازبستم و قفلش کردم آسانسور را خاموش کردمرفتیم بالا در را کنده بود رفته بود توخانه داداشم از بیرون یه در آهنی هم داره که متاسفانه فراموش کرده بود ببندهخ . . .

الیوم استعمال توتون و تنباکو حلال حلال بلکه مستحب است. به میمنت این عقد البته فقط الیوم. :)

طبیعتاً یک عقد کرده فقط میتواند حدود 45 ساعت پس از عقدش وارد وبلاگش شود و میمنت و مبارکی عقدش با جان جانان را به رشته تحریر در آورد. بله. 45 ساعت پیش، یعنی حدود 7 عصر پریروز، چهارشنبه، 13 شهریور 1398 پس جریان مقدس صیغه مقدس نکاح بنده - این را اعلان می دارم که - با جان جانان، همراهِ هم‌راه و فائزه‌ی زندگی، عشقم را به تبرک ایام سید الشهدا سالار شهیدان در دفتر الهی و البته دفتر محضر ازدواج حاج آقای عزیز محمد باقر بشارتی ثبت کردم.
سید الشهدا زیر دین کسی . . .

بخاری کارگاهی انرژی(نوع سوخت 460)

نوع سوخت بخاری کارگاهی انرژی مدل 460 ,گاز طبیعی NG , توان حرارتی آن 50000 کیلو کالری در ساعت, مصرف سوخت 5.3 مترمکعب در ساعت ,فضای قابل گرمایش آن حدود 950-500 متر مکعب در ساعتمحصولات سرمایشی گرمایشی . . .

دیر روی گاز رفتن EF7 بعد از پر کردن مخزن

سمند موتور ملی دارم. بعد از هر بار پر کردن مخزن گاز ، نیم تا یک ساعت گاز قطع می شود حتی روی مالتی پلکس هم مخزن را خالی نشان می دهد . بعد از حدود یک ساعت مشکل خودبخود حل می شود . تازه متوجه شدم که علت این مشکل گرم شدن رگلاتور گاز است چون با ریختن آب سرد روی رگلاتور مشکل در عرض چند دقیقه حل می شود. لطفا" راهنمایی بفرمایید.

خب این مشکل مربوط به شیر برقی رگلاتور هست
معمولا با سرویس دقیق و حرفه ای ،مشکل حل میشه
اما تعویض هسته ی شیر برقی هم راه دیگش هست . . .

پاوربانک مناسب برای ios

شارژر قابل حمل واتی USB-C PD با قیمت مناسبشارژ آخرین تلفن های هواوی با سرعت خوب - Mate 20 Pro صفر تا 50٪ در 40 دقیقهطی 5 ساعت با Huawei SuperCharger شارژ می شود.با هر شارژر دیواری USB-C PD در حدود 3.5 ساعت شارژ می شودپشتیبانی سریع شارژ 3.0گزینه شارژ با درگاه میکرو USBگزینه شارژ با کابل Apple Lightningهمچنین می توانید دستگاههای کم مصرف مثل ساعتهای هوشمند و هدست بلوتوث را شارژ کنیدمنفی
وزن 8.29 اونس کمی در سمت بالاتر استبهترین پاوربانک با ظرفیت متوسط ​​برای Huawei P30 Pro، Mate 20 Pro، P20 P . . .

روزنگار 1

دیشب نمیتونستم یا بهتر بگم نمیخواستم احیا بگیرم چون نه روی رودرویی با خدا را دارم و نه دیگه اعتقادات قبلی !!!خدا هر کاری بخواد میکنه دعای من چه فایده ای داره؟این روزها کارام سختتر شده، کار خونه و پرستاری از بابا و مامان و کار بیرون ومسئولیت 5 نفر آدم کار آسونی نیستتا حوالی ساعت دو بیدار بودم . مهمون های همیشگی اومده بودند تا حوالی ساعت یک شب خونمون بودند بعد رفتن اونها رختخوابها را انداختم که بخوابم.یک پیام برای خالد دادم بیدار بود تا حدود سا . . .

درس عبرت

در طی 48 ساعت گذشته فقط حدود 4 ساعت خوابیدم.الان خیلی خسته ام.فیزیولوژی هم نخوندم.امشب هم از خستگی نمی تونم تا 3 صبح بیدار بمونم.اگه فردا برم سر کلاس و ازم بپرسه چی؟
این جاست که باید درس عبرت بگیرم و در تعطیلات آخر هفته درس بخونم. :/
آیا درس عبرت می گیرم یا در تعطیلات آخر این هفته باز هم همان آش است و همان کاسه؟؟؟؟؟ . . .

خورشید گرفتگی فردا

فردا خورشید گرفتگی حلقوی هست که تو ایرانم رصد میشه‌.البته جزیی هست.
با چشم غیر مسلح هم که به هیچ عنوان نباید نگاه کرد.
 
بالاترین درصد خورشید گرفتگی در کیش و قشم است
عتیقی در ادامه اظهار کرد خورشید گرفتگی اخیر که در روز سه شنبه ۱۱ تیر ۹۸ اتفاق افتاد، یک کسوف کامل محسوب می‌شد، اما در ایران غیر قابل رصد بود. وی تاکید کرد کسوف ۵ دی ۹۸ در تهران با حدود ۶۱ درصد پوشش سطح خورشید توسط کره ماه قابل رصد است، اما ساکنان کیش و قشم می‌توانند این پدیده نجوم . . .

میزان کار مفید در ایران چقدر هست؟

محمد حسین محمدی،کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به ضرورت ارتقای سطح بهره وری کار در ایران اظهار کرد: طبق آمار میانگین ساعت کار در کشوری همچون فرانسه یا ایالات متحده به 30 تا 33 ساعت در هفته می رسد که به واقع به صورت میانگین با کسر روز تعطیل (یکشنبه) در این کشورها، حدود 5 تا 5/5 ساعت کار مفید حاصل می شود.
ادامه مطلب . . .

نوشته شماره هشت

ساعت مطالعه خودت رو از ده به بیست برسون
شنبه یکشنبه روزیه ک کلاس داری اما میتونی حداقل دو ساعت بخونی
دوشنبه کلاس نداری پس مینیمم باید ٥ ساعت بخونی
سه شنبه کلاس داری و همون دو ساعت کافیه
چهارشنبه پنج شنبه و جمعه ک کلاس داری هم هر کدوم ٥ ساعت
پس مینمم میتونی ساعت مطالعه رو به ٢٦ افزایش بدی و ٦ ساعتم میگیم نرسیدی بش پس فلا ٢٠ ساعت هدف در دسترسیه با ی حساب کتاب ریز . . .

خواب زیاد موجب سکته مغزی می‌شود

زیاده‌روی در خواب می‌تواند خطر سکته مغزی را بیشتر کند.
گروهی از محققان چینی به مطالعه روی ۳۱ هزار و ۷۵۰ زن و مرد با میانگین سنی ۶۲ سال پرداخته و مدت زمان شش سال آنان را تحت کنترل قرار دادند. همچنین وضعیت جسمی این افراد و مدت زمان خواب آنان مورد بررسی قرار گرفت.
محققان دریافتند: در مقایسه با مدت هفت تا هشت ساعت خواب در شبانه‌روز خوابیدن بیش از ۹ ساعت می‌تواند خطر سکته مغزی را حدود ۲۳ درصد افزایش دهد. همچنین خواب کمتر از شش ساعت تاثیری بر احتما . . .

2190

کاش یه نفر بود، هر شب این حدود، طبق یه قرار نانوشته به هم پیام میدادیم و درمورد معمولی‌ترین و بی‌ربط‌ترین چیزها ساعت‌ها تعریف میکردیم و بازم باهم حرف داشتیم و طرفای سه، سه و نیم وسط گفتگو بی‌‌هوش می‌شدیم و می‌رفت تا فردا شب. . . .

شب!

شاید در اسکاندیناوی بیشتر از جاهای دیگری که دیده ام، ورزش، فرهنگ غالبی دارد. انگار همه چی در نهایت ادمها را به  ورزش و تحرک سوق می دهند. گمانم بیشتر فروشگاههای لباسهای ورزشی و اسپورت، اکسسورهای دو، دوچرخه سواری، اسکیت، اسکیت برد، قایق سواری، ماهیگیری، کوهنوردی، هایکینگ.به چشمم می خورد. گرچه من بیشتر از اینکه به آزادی و طبیعت ربط بدهم، فرهنگ تحرک به ذهنم خطور می کند. مردمان سرزمین های شمالی و سرد و گران، برای بقا نیاز به داشتن بدنی قوی و مق . . .

پدر بزرگ

پدﺭ ﺑﺰﺭ ﻘﺪﺭ ﺳﺎﺭ ﻣﺸﺪ.ﺪﺭﺑﺰﺭ ﻣُﺮﺩ- ﺍﺯ ﺑﺲ ﻪ ﺳﺎﺭ ﺸﺪ -ﻣﺎﺩﺭ ﺑﺰﺭ ﺳﺎﻋﺖ ﺯﻧﺠﺮﺩﺍﺭ ﺍﻭ ﺭﺍﻪ ﻫﻤﺸﻪ ﺑﻪ ﺟﻠﻘﻪﺍﺵ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻣﺷﺪﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺨﺸﺪ .ﺑﻌﺪﻫﺎ ﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﻋﺴ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺩﺍﺩﻪ ﺩﺭ ﺻﻔﺤﻪ ﺸﺘ ﺳﺎﻋﺖ ﻣﺨﻔ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ- دخترى ﻪ ﺷﺒﻪ ﺟﻮﺍﻧ ﻣﺎﺩﺭﺑﺰﺭ ﻧﺒﻮﺩ -!ﺪﺭﺑﺰﺭ ﻘﺪﺭ ﺳﺎﺭ ﻣﺸﺪ. . . .

کنسرت طبیعت در تور تنگه رغز عروس دره های کشور

شما به کنسرت طبیعت دعوت شده اید
.
اجرای سوپر برنامه حرفه ای دره نوردی در منطقه زیبای تنگ رغز داراب (عروس دره های ایران)
.
پیمایش تنگه فوق العاده رغز، همراه با هیجان فرود از آبشارهای متعدد و پرش در حوضچه هایی با آب های فیروزه ای در دل صخره های باشکوه 
.
رفت از بندرعباس: پنجشنبه ۹۸/۰۴/۱۳ ساعت ۱۱
برگشت به بندرعباس: جمعه ۹۸/۰۴/۱۴ حدود ساعت ۲۴
.
ادامه مطلب . . .

سلام

سلام.
حدود چهار سال و نیم از احداث این وبلاگ گذشت.شروعش مال روزگارانی بود که دیگر کمتر کسی قصدساخت وبلاگ میکرد و ماندنش تا الان هم چیزی جز یک علاقه ی فطری به مکان های ساکت و خلوت نیست
هر چند سالیانی باشد که بازخوردی از آن نیافته باشی.
الان که ساعت 10:08 دقیقه است درون کتابخانه دانشگاه آزاد کرمان نشسته ام و به کتاب های ادبی فلسفی قدیمی که از کتاب فروشی دست دوم گرفته ام نگاه میکنم
فکر میکنم به سلف غذا که ساعت 11 باز میشود
به ساعت 11.30 که کلاس طراحی م . . .

تور فراگردشگری سواحل غرب استان هرمزگان

تور ویژه فراگردشگری دو روزه سواحل غرب هرمزگان
آخرین برنامه طبیعت گردی سال ۱۳۹۷
سفری تفریحی و کمی آموزشی هم اندیشانه به سواحل بکر و زیبای غرب استان هرمزگان
زمان اجرا:
رفت: پنجشنبه ۹۷/۱۲/۱۶ ساعت ۰۷:۳۰ صبح از بندرعباس.
برگشت: جمعه شب ۹۷/۱۲/۱۷ حدود ساعت ۲۱:۰۰ شب به بندرعباس باز خواهیم گشت.
ادامه مطلب . . .

تور دو روزه فین و مارم زیباترین باغ شهر جنوب و آبگرم تربوئیه

✅ تور دو روزه ✨✨فین و مارم زیباترین باغ شهر جنوب✨✨ و ✨✨آبگرم تربوئیه✨✨
⏰رفت: پنجشنبه ۱۶ آبان ساعت ۱۴:۰۰ از بندرعباس.
⏰برگشت: جمعه ۱۷ آبان حدود ساعت ۱۶:۰۰ از فین.
- جاذبه ها:

- آبگرم تربوئیه.
- آبشار طبیعی چربه مارم.
- آثار بجا مانده آسیاب های قدیمی.
- ساختمان پنج دری یا منظریه.
- آسمان زیبای شب.
- باغ گردی در نخلستان های زیبا.
- کارگاه عرقیجات.
- قلعه فین.
- بام فین.
- استخر طبیعی فین. 
- عکاسی در طبیعت.
ادامه مطلب . . .

بهترین پاور بانک شارژ سریع برای LG V40 (اجرای سریع)

بهترین پاور بانک شارژ سریع برای LG V40 (اجرای سریع)
RAVPower 10000 PD
 
RAVPower 10000 PD شارژر قابل حمل باریک و شارژ سریع برای LG V40 است که از Quickcharge 3.0 و USB-C PD پشتیبانی می کند. این باتری 10000 میلی آمپر ساعت است که LG V40 را دو بار به طور کامل شارژ می کند.
 
پاوربانک در مدت زمان 30 دقیقه LG V40 را از خالی تا 50٪ سریع شارژ می کند. RAVPower 10000 PD همچنین تمام تلفنهای LG مانند LG G8 ، G7 ، V50 ، V40 ، V30 را از صفر تا 50٪ در 30 دقیقه شارژ می کند زیرا از خروجی QuickCharge 3.0 و همچنین شارژ USB -وات USB-C PD . . .

زندگی خصوصی تیستو

    چند روز پیش میم با حالت خبری/گلایه ای میگفت که تا او به من پیامک ندهد، من پیامکی برایش نمی فرستم. که خب حدود ۹۰ درصدی واقعیت داشت، ولی دلیلی نداشت با صدای بلند اعلام شود. این بود که تصمیم گرفتم پیام فردا صبح را من زودتر بفرستم. مطمین هم بودم که فردا توی شلوغی درمانگاه فراموش میکنم. خب چیکار کردم؟ توی سرویس پیام را نوشتم و زمان ارسالش را تنظیم کردم روی ساعت ۷:۳۰ صبح و تخت گرفتم خوابیدم. وقتی رسیدم درمانگاه، خوشحال خوشحال موبایلم را چک کردم. ش . . .

حقیقتا تنهایی می‌کشه!

چند وقت پیش این ویدئو رو از یوتوب دیدم و به شدت برام جالب بود که تنهایی یه چیز ذاتی و بیولوژیکیه و از بدو تولد بدن بهش واکنش نشون میده. و جامعه این رو بهمون یاد نداده بلکه فطری بلدیم! https://www.youtube.com/watch?v=n3Xv_g3g-mAو خب الان که دانشگاه شروع شده به شدت خوشحالم که دارم کلی آدم می‌بینم! قبلش خانواده بود و الان دانشگاه! ولی امروز یه چیزی حدود ۵ ساعت اخیر رو تو خوابگاه تنها بودم و واقعا اذیت شدم! خیلی چرنده تنهایی. :/ همین! (فکر کنم مشخصه که کم حوصله‌م!)ساعت ه . . .

کارگاه رایگان اموزشی بازی سازی

کارگاه رایگان اموزشی بازی سازی
مدت زمان: 1 ساعت 
ساعت و تاریخ برگزاری: اعلام خواهد شد.
ظرفیت: حدود 10 نفر و محدود است.
ادرس:مشهد-حاشیه وکیل اباد بین سامانیه وهاشمیه پ204
خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد
جهت ثبت نام:
کافی است اسم وفامیل خود ونام دوره را برای ثبت نام به شماره09352935008 پیامک کنید. . . .

لپ تاپ‌های تینک پد لنوو به روز شد

لپ تاپ های جدید لنوو در اشکال و مدل های مختلفی عرضه شده اند که یکی از برترین آنها مدل X1 Carbon است. این اولین لپ تاپ اینتل است که در آن از فناوری Athena استفاده شده است.
 
 
مزیت استفاده از فناوری Athena آن است که سرعت آغاز مجدد فعالیت لپ تاپ بعد از قرارگرفتن در حالت خواب به کمتر از یک ثانیه می رسد و کاربر نباید مدت طولانی را منتظر راه اندازی مجدد رایانه خود باقی بماند. لپ تاپ مذکور تا بدان حد قدرتمند است که برای پخش 16 ساعت ویدئو بدون نیاز به شارژ مجدد نیز . . .

نکات ضروری قبل از جراحی بینی ۲

نکات ضروری قبل از جراحی بینی ۲ :
_ جراحی بینی یک عمل مینور میباشد که میانگین زمان آن تا مرخص شدن شخص حدود شش ساعت به طول می انجامد.
_ حتما از ۸ ساعت قبل از عمل ناشتا باشید یعنی هیچ چیزی حتی آب هم نباید در این هشت ساعت نوشیده شود زیرا در هنگام بیهوشی اگر چیزی داخل معده باشد ممکن است محتویات معده برگشت کرده و وارد مجرای تنفسی گردد هرچند وجود یک لوله پلاستیکی در نای شما هنگام جراحی خطر این حادثه را پایین می آورد اما اگر معده خالی نباشد باز هم احتمال . . .

یک روز عجیب

دیروز چهارشنبه روز عجیب و پر ماجرایی بودساعت پنج صبح عشقم حالش بد شد سردرد شدید (مشکوک به سینوزیت) بردمش بیمارستان خودمون اورژانس گفتن باید متخصص ن معاینه ش کنه رفتیم متخصص ویزیت کنه که فهمیدیم دفترچه دلبرجان پر شده و باید عوض بشه حالا بیمه کی باز میشه ؟! ساعت ۸ یعنی حدود دوساعت بعد!! یه تخت خالی تو بخش برای خانم جور کردم که استراحت کنه تا برم برای تعویض دفترچه.‌‌. تا هشت اینور و اون ور میچرخیدم تا بلاخره مسئولین محترم تشریف آوردن و دفتر . . .

اووف خیلی خوش گذشت

دیشب برگشتیم. خانواده هامون همشون اومده بودن استقبال!!! حالا خوبه همش دو روز بود هاااا . ولی انصافا مامان هر ساعت به ساعت زنگ میزد و اصلا دوری شون حس نمیشد. تو اتوبوس هم که دیگه هیچ بچه های عقبی به پسرا بای بای میکردن و اسکولشون میکردن و میخندیدیم.در کل سفر خوبی بود.وقتی اومدم خونهساعت 9 شب بود شام خوریدم و من بیهوش شدم. چون شب قبلش من اصلا نخوابیده بودم(اگه جام عوض شه عمرا بتونم بخوابم) واسه همین خوب خوابیدم.ساعت حدود 2:16 بود که یهو از خواب پاشدم  . . .

پاسخ سوال هوش

1- خیر نمی توان انتظار داشت 72 ساعت هوا آفتابی باشد . زیرا طی این 72 ساعت شبها هوا تاریک خواهد بود.
 
2- آخرین تکه طی 7 روز بریده خواهد شد.
 
3- درست 5 دقیقه است . اگر 5 اتومبیل بتوانند 5 تی شرت طی 5 دقیقه بدوزند هر چه تعداد اتومبیل ها بیشتر شود تعداد تی شرت ها هم بیشتر می شود اما مدت زمان دوخت آن ها تغییری نمی کند
 
4- شما نمی‌توانید به سوال آیا شما زنده هستید ؟ جواب نه بدهید
 
5. ساعت کوکی نمی تواند شب و روز را تشخیص دهد پس به نخستین ساعت 9 که برسد زنگ می زند . . .

تغییر در ساعت کاری کتابخانه

به اطلاع اعضای محترم کتابخانه آیت اله نجم آبادی می رساند که ساعت کاری کتابخانه از ساعت 9 صبح به 8:30 صبح تغییر یافته است و تا ساعت 14:30 خدمات رسانی به مراجعین محترم انجام می پذیرد، همچنین در روز پنج شنبه ساعت کاری از 8:30 تا 13:30 می باشد.منتظر حضور پرشور و سبزتان در دهکده کوچک کتاب (کتابخانه آیت اله نجم آبادی) هستیم. . . .

داستان گرانی بنزین از زبان و وزیر کشورش

: من هم روز جمعه فهمیدم که بنزین
سهمیه‌بندی شده است. موضوع بنزین را به وزیر کشور و شورای امنیت کشور
واگذار کرده بودم؛ گفتم این مصوبه ماست؛ اجرایش با شما و صداوسیما، بروید و
هر وقت مناسب دیدید اجرا کنید؛ به من هم نگویید


رحمانی فضلی: ۲۴ ساعت قبل در اجرای این
طرح همه کارگران جایگاه‌ها از طرح مطلع بودند و اگر حساب کنیم که در هر
جایگاه میانگین حدود پنج نفر فعالیت دارند یعنی چیزی حدود ۲۰ هزار کارگر
جایگاه‌ها از ز . . .

شفاف سازی

. شفاف سازی درآمد شرکت TGA.
کلیه درآمد های شرکت TGA در یک هفته گذشته از ارگان های وابسته و صادرات حدود 400 میلیار تومان بوده که حدود 70 میلیار صرف هزینه های شرکت و دستمزد کارمندان عزیز و پرژه در دست ساخت شده و حدود 330 میلیار به خزانه شرکت منتقل گردیده است.
و من الله توفیق. TGA Co . . .

تاریخ امتحانات میان ترم اقای دکتر موغلی

آمار و کاربرد آن در مدیریت 2 یکشنبه مورخه 98/9/24 ساعت 8 صبح از فصول 8 الی 11 درکلاس 701 برگزار میگردد./
مبانی برنامه ریزی و پیشرفت عدالت و توسعه اقتصادی دوشنبه 98/9/ ساعت 8 صبح از کل کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد .
مبانی سازمان و مدیریت یکشنبه مورخه 98/9/17 ساعت 8 صبح چهار فصل  اول کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد
مدیریت منابع انسانی دوشنبه 98/9/4 تا فصل پنجم کتاب ساعت 8 صبح درکلاس 701 برگزار میگردد .
تجزیه و تحلیل  طراحی سیستم  رشته مدیریت بازرگانی دوشنبه 98/9/4 ساعت . . .

66!

پنجشنبه شب (98/9/7) ساعت حدود 11 بود پسرخاله بابام زنگ زد و گفت داییه بابام بیمارستانه حالش زیاد خوب نیستپنج دقیقه بعد پسرعموم زنگید و گفت فوت کردناین داییه بابام میشه بابای یکی از زن عموامدیگه خودتون درک کنید چی به چیه :)اون شب بابا و مامانم رفتن بیمارستان جنازه رو تحویل گرفتن و با توجه به وصیت مرحوم،جنازه رو تو روستایی که زندگی میکرده دفن کردن اون شب بابام ساعت 4 از خاکسپاری برگشت!!خلاصه اینکه دو روز مامان و بابام درگیر مراسم ختم بودن.منم فر . . .

سوال هوش1

1- اگر ساعت 12 ظهر هوا بارانی باشد آیا می‌توان انتظار داشت هوا در 72 ساعت بعد آفتابی شود؟
 
2- یک خیاط پارچه ای به اندازه 16 متر دارد و هرروز 2 متر از این پارچه را می‌برد. آخرین تکه از این پارچه روز چندم بریده خواهد شد؟
 
3- اگر پنج چرخ خیاطی در طول زمان پنج دقیقه بتوانند پنج تی شرت بدوزند چند دقیقه لازم است تا 100 چرخ خیاطی 100 تی شرت بدوزند؟
 
4- به چه سوالی هیچگاه نمی‌توانید پاسخ نه دهید ؟
 
5. من ساعت 8 شب به رخت خواب رفتم و ساعتم را کوک کردم که 9 صبح زنگ ب . . .

بچه های خوب باحال با ادب پرانرژی زنجان استاد علی بهرامی وآینده داران قهرمانان ایران جهان به امید

بچه های خوب باحال با ادب پرانرژی زنجان شاگران  استاد علی بهرامی   وآینده داران قهرمانان ایران جهان به امید خداجمعه سوم آبان ماه 1398 . . .

keyboard_arrow_up