98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

شعر عاشقانه سهراب

چه کسي بودصدا زد: سهراب؟

کفش هایم کوچه کسی بود صدازد:سهراب؟آشنا بود صدا مثل هوا با تن برگمادرم در خواب استو منوچهروپروانه،و شاید همه مردم شهر.باید امشب برومباید امشب چمدانی راکه به اندازه پیراهن تنهایی من جا دارد،بردارم)شعر از شاعر جوان معاصر مرحوم سهراب سپهری) . . .

ای کاش چشمانت

ای کاش  شعر های عاشقانه ام را  باد پاییزی می برد ای کاش برای همیشه چشم های ناز تو را خواب می برد ای کاش پیانوی ذهنم برای تو اهنگ عاشقانه نمی زد دستان شاعرم برای دنیای چشم هایت شعر عاشقانه نمی گفت ای کاش عشق ،، حس من به تو را شاعرانه نمی کرد کاش هیچ وقت زیبایی هایت به سرزمین یخ زده ی قلبم سفر نمی کرد خورشید های صورتت همان چشم ها را می گویم هیچ وقت طلوع نمی کرد ای کاش معنی رنگ سرخ را ، با لب هایت به من نمی گفتی با تاریکی چشم هایت ، معنی رنگ سیاه . . .

کجایی سهراب.!!

کجایی سهراب؟ آب را گل کردندچشم ها را بستند و چه با دل کردندتو کجایی آخر؟ زخم ها بر دل عاشق کردندتو کجایی که همین نزدیکی، عشق را دار زدندهمه جا سایه ی دیوار زدندکجایی که ببینی، حالا دل خوش، مثقالیستدلخوشی سیری چند؟ صبر کن سهرابگفته بودی قایقی خواهم ساختقایقت جا دارد. من از این اهل زمین بیزارم . . .

سفر در چشمانت

با چشمانی که به تیرگی شب شبیخون زده اند به کدام نقطه از تاریخ نقب زده ای که بودنت، فرسنگ ها بعید است و دور، به کدام قصه عاشقانه سفر کرده ای که مجنون بر لیلی نگاهت کرنش می کند، به کدام جوخه فرمان آتش داده ای که هویدا حلاج وار سر دار را طلب میکند و در کدامین آیه نازل شده ای که سهراب محمد وار به معراج می خواندت. . . .

زندگی .

"قایقی خواهم ساخت. "تو چه گفتی سهراب؟با کدوم عمر دراز؟نوح اگر کشتی ساخت، عمر خود را گذراندبا تبر روز و شبش، بر درختان افتادسالیان طول کشید، عاقبت اما ساختپس بگو ای سهراب . شعر نو خواهم ساختبیخیال قایق یا که میگفتی "تا شقایق هست زندگی باید کرد. """این سخن یعنی چه؟با شقایق باشی زندگی خواهی کرد؟سهراب  این شعرو سخن یک خیال پوچ استپس اگر میگفتی .تا شقایق هست، حسرتی باید خوردجمله زیباتر میشدتو ببخشم سهراب .که اگر در شعرت، نکته ای آوردم، . . .

سهراب سپهری

شعر اهل کاشانم سهراب سپهری
 
 
 
 
اهل کاشانم
روزگارم بد نیست‌.
 
 
 
 
تکه نانی دارم ، خرده هوشی‌، سر سوزن ذوقی‌.
مادری دارم ، بهتر از برگ درخت‌.
دوستانی ، بهتر از آب روان‌.
و خدایی که در این نزدیکی است‌:
لای این شب بوها، پای آن کاج بلند.
روی آگاهی آب‌، روی قانون گیاه‌.
 
 
من مسلمانم‌.
ادامه مطلب . . .

اهل کاشانم.

سپهری؛ وارث آب و خرد و روشنی پانزدهم مهر سالروز تولد شاعر و نقاش معاصر سهراب سپهری است که شهرت و نامداری و اعتبارش فراتقویمی است. سپهری نمونه اعلای هوشمندی و درک و دریافت‌های شاعرانه در روزگار ماست ‌که توانست به حد اعلای ماندگاری و تاثیر‌گذاری برسد به گونه‌ای که منتقدان سی سال پیش او اکنون در نقد و تحلیل شعرش داد سخن می‌دهند. برجسته‌ترین ویژگی شخصی سهراب گوشه‌گیری و انزوای معنی‌دار او و بهترین منش اخلاقی‌اش صداقت و مهم‌ترین کارکردش . . .

دانلود قسمت سوم 3 سریال عاشقانه با کیفیت HD

دانلود سریال عاشقانه, دانلود قسمت 3 سریال عاشقانه 1080p, دانلود قسمت سوم سریال عاشقانه, دانلود رایگان سریال عاشقانه 720p, دانلود مستقیم سریال عاشقانهنوا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

پست عاشقانه | عکس عاشقانه

پست عاشقانه
 
سرم را روی شانه ات بگذار
تا همه بدانند همه چیز زیر سر من است
.
دوباره فال حافظ میگیرم ///دوباره توی فالمی
همیشه در خیالتم /// اگرچه بی خیالمی

تو بزرگترین آرزوی منی حتی اگر برآورده شوی باز هم تورا آرزو میکنم

 
کاش لغت نامه میدانست
دلتنگی
اشک
فاصله و بغض
تعریفش دو حرف است : تو
.
برای دیدن پست عاشقانه و متن عاشقانه بیشتر روی تصویر زیر کلیک کنید
 
پست عاشقانه سری اول
  . . .

دانلود قسمت چهارم 4 سریال عاشقانه با کیفیت HD

دانلود سریال عاشقانه, دانلود قسمت 4 سریال عاشقانه 1080p, دانلود قسمت چهارم سریال عاشقانه, دانلود رایگان سریال عاشقانه 720p, دانلود مستقیم سریال عاشقانهنسیما دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود قسمت چهارم 4 سریال عاشقانه با کیفیت HD

دانلود سریال عاشقانه, دانلود قسمت 4 سریال عاشقانه 1080p, دانلود قسمت چهارم سریال عاشقانه, دانلود رایگان سریال عاشقانه 720p, دانلود مستقیم سریال عاشقانهنسیما دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود قسمت چهارم 4 سریال عاشقانه با کیفیت HD

دانلود سریال عاشقانه, دانلود قسمت 4 سریال عاشقانه 1080p, دانلود قسمت چهارم سریال عاشقانه, دانلود رایگان سریال عاشقانه 720p, دانلود مستقیم سریال عاشقانهنارون دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود قسمت چهارم 4 سریال عاشقانه با کیفیت HD

دانلود سریال عاشقانه, دانلود قسمت 4 سریال عاشقانه 1080p, دانلود قسمت چهارم سریال عاشقانه, دانلود رایگان سریال عاشقانه 720p, دانلود مستقیم سریال عاشقانهنجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

بیوگرافی کیسان دیباج بازیگر نقش جوانی سهراب در سریال از سرنوشت

کیسان دیباج یکی از هنرمندان جوان و با استعدادی است که فعالیت در عرصه ی هنر را ابتدا با خوانندگی آغاز کرد و اکنون در زمینه ی بازیگر فعالیت می کند.
کیسان دیباج در سریال از سرنوشت که از شبکه دو سیما پخش می شود در نقش جوانی سهراب بازی می کند.
ادامه مطلب . . .

بنام خدا

به امیدسلامتی اسوه اخلاق حاج سهراب میرزاییبه نام  آن  که از مابی نیاز استدر لطفش  به روی خلق باز استبه نام‌ آن که فضلش بیکران استمسلط  بر   زمین و  آسمان  استبه نام آن که نامش جاودانی استوجودش شور وحال زندگانی استبه نام‌  آن  که  دارد  فضل  بسیارشود  بر  قلب  هر غمدیده ای  یاربه نام آن که  ستار  العیوب استوجودش روشنی بخش قلوب  استبه نام  آن  که  پایان است و آغازشود  بر سرِّ ما چون  مَحرم   رازبه  نام آن  که القابش  زیاد استخلایق  را  هم . . .

زندگینامه سهراب سپهری + اشعار

 
  سهراب سپهری (۱۵ یا ۱۴ مهر ۱۳۰۷ قم – ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ تهران) شاعر، نویسنده و نقاش اهل ایران بود. او از مهم ترین شاعران معاصر ایران است و شعرهایش به زبان های بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده است.
ادامه مطلب . . .

راستین عزیزپور بازیگر نقش سهراب در سریال از سرنوشت +بیوگرافی و عکس های

راستین عزیزپور بازیگر نوجوان ایرانی را در بیوگرافی و عکس های هنری و شخصی و آیدی اینستاگرام و تصاویر جالب و سلفی های جدید و آثار فیلم و سریال و خانواده و نحوه ورود به بازیگری و هنرنمایی در سریال از سرنوشت در نقش کودکی سهراب در فصل اول این سریال
ادامه مطلب . . .

پست عاشقانه جدید

پست عاشقانه جدید
 
هرروز دنبال بهونه ای هستم که بهت بگم دوستت دارم !!!
.
نمیگم دوستت دارم نمیگم عاشقتم
میگم دیوونتم !!!
وقتی یه روز ناراحتت کردم بگی بیخیال دیوونس .
.
متن عاشقانه
صحبت من و تو همچون صحبت خار و گل هست .
بی نو من را خوش نباشد گر تورا بی من خوش است
 
برای دیدن پست های عاشقانه روی عکس زیر کلیک کنید
 
 چت روم | چت روم فارسی | چت روم شلوغ . . .

دانلود قسمت دوم 2 سریال عاشقانه با کیفیت HD

دانلود سریال عاشقانه قسمت 2, دانلود قسمت دوم سریال عاشقانه, دانلود سریال عاشقانه با کیفیت 1080p, دانلود رایگان سریال عاشقانه 2, دانلود مستقیم عاشقانه 720pنسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

سهراب سپهری

من در این تاریکیفکر یک بره روشن هستمکه بیاید علف خستگی ام را بچرد. من در این تاریکیامتداد تر بازوهایم رازیر بارانی می بینمکه دعاهای نخستین بشر را تر کرد. من در این تاریکیدر گشودم به چمن های قدیمبه طلایی هایی،که به دیوار اساطیر تماشا کردیم.  من در این تارییشه ها را دیدمو برای بته ی نورس مرگ، آب را معنی کردم.                                                                      "سهراب سپهری"  . . .

متن عاشقانه برای همسر

در این مطلب جملات و متن های عاشقانه ۲۰۱۹ را برای همسر و عشق آماده کرده ایم با فرستادن این متن های زیبای عاشقانه و جملات رمانتیک می توانید لحظات خوبی را برای عشق خود رقم بزنید.
 
تـو دلیل لبخندهای مـن هستی
اگر مـن هم دلیل لبخندهای تـو هستم
پس هرگز از خندیدن دست بر ندار
متن عاشقانه
ادامه مطلب . . .

معرفی پرطرفدارترین و بهترین فیلم های عاشقانه خارجی

فیلم های عاشقانه خارجی همیشه طرفداران زیادی داشته و دارند و به همین جهت ما در این مطلب بهترین فیلم های عاشقانه پرطرفدار را به شما معرفی خواهیم کرد.دانستنی ها درباره فیلم و سریال . . .

به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،

غصه هم میگذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مـپوشان هرگز.!!
از سهراب شعر و ادب بخوانیم
زندگی ذره کاهیست،
که کوهش کردیم،
زندگی نام نکویی ست،
که خارش کردیم،
زندگی نیست بجز نم نم باران بهار،
زندگی نیست بجز دیدن یار
زندگی نیست بجز عشق،
بجز حرف محبت به کسی،
ورنه هر خاروخسی،
زندگی کرده بسی،
زندگی تجربه تلخ فراوان دارد،
دوسه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک عمر بیابان دارد.
ما چه کردیم و چه خواهیم کرد د . . .

افشین و سهراب به مدرسه می روند

 
  مصادف شدن چند بازی اروپایی بعد ازبازی شهرآورد تهران، و تماشای آن رویارویی ها و مقایسه هایی که خواه ناخواه در ذهن بوجود می آورد به خوبی نشان می دهد که ما در چه حدی از فهم و شعور و مدارا در مکان های عمومی و ورزشی هستیم.
 و فکاهی ترین بحثی که در این سال ها از سیما دیدم حرف های سهراب بختیاری و افشین پیروانی در مورد تیم محبوب شان  و عملکردشان در بازی شهرآورد اخیر بود. چه خوب که امروز مدرسه ها باز می شود و این پسربچه های شیطان باید سرکلاس باشند. کا . . .

سهراب سپهري

به چه می اندیشی ؟نگرانی بیجاستعشق اینجا و‎ ‎خدا هم اینجاستلحظه ها را دریابزندگی در فردا نه ، همین امروز استراه ها منتظرند تا تو هرجا كه بخواهی برسی !لحظه ها را دریاب ، پای در راه گذار"راز هستی این است"سهراب سپهریپ.ن: راهها منتظرندو تو هیچوقت پای در این راه ننهادی و نشکستی این فاصله را  . . .

جدیدترین جملات و متن تبریک شب یلدا عاشقانه و بسیار رومانتیک

 »جدیدترین جملات و متن تبریک شب یلدا عاشقانه و بسیار رمانتیک
سلام دوستان عزیز پیشاپیش شب یلدارو خدمتتون تبریک عرض می کنم. در این پست می توانید جملات عاشقانه و رومانتیک مناسب برای گفتن تبریک عاشقانه به همسر و عشق را با شما عزیزان به اشتراک میگذاریم.
متن تبریک عاشقانه شب یلدا برای تبریک به عشقتان
*متن تبریک عاشقانه شب یلدا برای تبریک به عشقتان*
بیا ماه منو یلدای من باش شب بارانیه دی ماه من باش بیا زیباترین مجنون این شب یه عمری با منو لیلای من . . .

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه به کارگردانی پیمان معادی, Download Bomb: A Love Story 20 BluRay, فیلم سینمایی بمب؛ یک عاشقانه ۱۳۹۶ با کیفیت عالی 1080p Full HDآ هفت دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

ای کاش.

سهراب 10 سالشه 
عاشق بره سفید و نازی که چند ماهی از هم بازی شدنشون باهم میگذره از بس حواسش پی سر و کله زدن با گوسفندا کنار رودخونه پرت میشه چن باری از بابا رستم سوقولمه خورده  که با اخم مهربونش بهش میگه:  پیرشده بلندشو برو یه کتری آب پر کن.  بعد ناشتایی تا حالاچایی نخوردم سرم درد گرفته.»
بابا سهراب یه بختیاری اصیل و نجیبه. عاشق کار، خونواده ،گل پسرش سهراب، چایی آتیشی، چرت دم ظهر و چوب دستیشه و البته شاهنامه.
اخم و سوقولمه هم از روی علاقه زیادیه . . .

لیستی از بهترین فیلم سینمایی عاشقانه ایرانی

 
 ممکن است هر کسی از فیلم سینمایی عاشقانه یا در واقع فیلم سینمایی رمانتیک خوشش نیاید، اما اگر عشق و دلدادگی را ستایش می‌کنید یا اینکه هرازگاهی به‌دنبال این هستید که ساعتی از دنیای اطراف فاصله بگیرید دیدن فیلم های عاشقانه انتخاب خوبی است. شاید برخی از این فیلم‌ها نظر منتقدان را جلب نکرده باشند، اما بی‌تردید هنگام تماشای‌شان اشک‌تان سرازیر یا دست‌کم چشمان‌تان تر می‌شود. در این مقاله شما را با بهترین فیلم های عاشقان . . .

زمزمه ی ماه.

من نهایت کلامی هستمکه از تو سخن میگویدنهایت واژهایی؛که از لبان تو میچکد،با بوسه ایی.و چشمان تو؛نقدیست پست مدرن؛بر مدرنیته امروز.رنگهای رفته دنیا؛با جهانی که به ما پشت کرده.یادت نیست؟عاشقانه های‌ سپیده دم را می‌گویم؛که ماه برگوش ستارگانش زمزمه می‌کرد.و تو شعرهای مرا؛از پشت همین پنجره؛باصدایی عاشقانه برای ماه دکلمه میکردی؛ستارگان اشک می ریختند.و دیگر کسی زمزمه های‌ عاشقانه ماه راهرگز نشنید. . . .

زندگی خاطره آمدن و رفتن ماست.

در روزهای واپسین تابستان، در اینجا با یاد و خاطره های خوب لحظه ها و روزها و ماه های گرم و سوزان تابستان، مایل بودم که شعری از سهراب سپهری به اشتراک بگذارم. در میان اشعار مختلف سهراب، این شعر را دوست دارم و برایم یادآور تابستانی سخت و طاقت فرسا در سالهای دور بوده است.        زندگی ، سبزترین آیه ، در اندیشه برگزندگی ، خاطر دریایی یک قطره ، در آرامش رودزندگی ، حس شکوفایی یک مزرعه ، در باور بذرزندگی ، باور دریاست در اندیشه ماهی ، در تنگزندگی ، ترج . . .

آواز همایون و ساز سهراب در مست عشق»

آواز همایون و ساز سهراب در مست عشق»
همزمان با آغاز فیلمبرداری فیلم مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی، همایون شجریان و سهراب اظری نیز به این پروژه پیوستند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فیلم، آهنگساز مست عشق» سهراب اظری است و همایون شجریان بخش‌های آوازی را اجرا خواهد کرد.
همچنین نوازندگان برجسته ترکیه و چند کشور منطقه با هنرمندان ایرانی همکاری خواهند داشت و ضبط موسیقی نیز در کشور ترکیه انجام خواهد شد.
شجریان و اظ . . .

حسادت عاشقانه

عشق آدمو حسود میکنه،جوری که فرق نداره که کی باشه یا چی،عشق چیز عجیبیه!من به هر کسی و هر چیزی که باهاش سر و کار داری حسودیم میشه.خو چیکار کنم؟!دوس دارم تمام تو متعلق به خوده خوده خودم باشه.خیلـــــــــــــــــــــی دلم برات تنگ شده عشقم . . .

دانلود قسمت 6 سریال دل

دانلود قسمت 6 سریال دل
دل ادامه ای بر سریال عاشقانه است و شاید بتوان به نوعی آن را عاشقانه 2 نامید. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته شده است. منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه‌» از ساخت سریالی جدید به نام دل» خبر داد و در اینستاگرامش نوشت: به زودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان دل» از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب ایرج محمدی» که هم‌اکنون در سریال تلویزیون . . .

دانلود قسمت 7 سریال دل

دانلود قسمت 7 سریال دل
دل ادامه ای بر سریال عاشقانه است و شاید بتوان به نوعی آن را عاشقانه 2 نامید. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته شده است. منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه‌» از ساخت سریالی جدید به نام دل» خبر داد و در اینستاگرامش نوشت: به زودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان دل» از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب ایرج محمدی» که هم‌اکنون در سریال تلویزیون . . .

دانلود قسمت 5 سریال دل

دانلود قسمت 5 سریال دل
دل ادامه ای بر سریال عاشقانه است و شاید بتوان به نوعی آن را عاشقانه 2 نامید. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته شده است. منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه‌» از ساخت سریالی جدید به نام دل» خبر داد و در اینستاگرامش نوشت: به زودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان دل» از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب ایرج محمدی» که هم‌اکنون در سریال تلویزیون . . .

اشعار عاشقانه

اشعار عاشقانه زیبادر این بخش مجموعه اشعار عاشقانه زیبا از شاعرهای ایرانی را آماده کرده ایم. امیدارویم از خواندن این شعرهای کوتاه عاشقانه لذت ببرید.تویی که ناب ترین فصل هر کتاب منیشروع وسوسه انگیز شعر ناب منیمن آن سکوت شکسته در آسمان توامو تو درآمد دنیا و آفتاب منیچقدر هجمه ی تشویش بی تو بودن هاتویی که نقطه ی پایان اضطراب منیبرای زندگی ی بی جواب و تکراریبه موقع آمدی و بهترین جواب منیروان در اوج خیالم چو رود می مانیهمیشه جاری و مانا در عمق خ . . .

متن آهنگ زیبای سهراب پاکزاد خيالت جم

سهراب پاکزاد–خیالت جم
یه مغرور بی کله نگاه قلبش یه زره شده میدونی من این نبودم
دلو تغییر رفتارش خودم موندم توی کارش اخه من اصلا این شکلی نبودم
خیالت جم جم هر کار کنی هواتو دارم
دلت هر وقت گرفت یه شاخه گل واست میارم
ببین هرجا که میرم بس که بهت پرته حواسم یه چیزی جا میذارم
خیالت جم جم هر کاری کنی هواتو دارم
دلت هر وقت گرفت یه شاخه گل واست میارم
ببین هرجا که میرم بس که بهت پرته حواسم یه چیزی جا میذارم
منبع : رز موزیکآهنگ ایرانی . . .

عکس عاشقانه

عشق تصمیم نیست 
یک احساس است
اگر مامیتونستیم تصمیم
 بگیریم که چه کسی را
دوست داشته باشیم
بعدازآن یک زندگی 
بسیار ساده و معمولی داریم
و از زندگی عاشقانه 
و جادویی سهمی نمیبریم.

عکس پروفایل عاشقانه دیوانه بازی های عشق
ادامه مطلب . . .

من تو می شوم

جادوگر رخ نگاهت سِحر می شوم از عاشقانه های صدایت پلک می شوم ،،،،،، همان زندانبان مروارید های مشکی چَشمانت شعر می شوم از عمق نگاهت مجنون می شوم  از رقص بی حرکت دوچَشم نگارت زندانی می شوم در عدالت موازی چَشمان خمارت ته سیگار سرخ می شوم  همان رنگ همیشگی لبانت دیالوگ عاشقانه ی فرهاد می شوم در مستند خاستگاری شیرینت غم می شوم و گریز میکنم از دنیایت بوسه از لب هایت می شوم  دوباره سبز می شوم رشد می کنم و میوه های عاشقانه می دهم در سرزمینت  . . .

سهراب سپهری

 سَفَر، مرا به زمین‌هایِ استوایی بُرد.و زیرِ سایهٔ آن بانیان» سبزِ تنومندچه خوب یادم هستعبارتی که به ییلاقِ ذهن وارد شُد:وَسیع باش، وَ تَنها، وَ سَربه‌زیر وَ سَخت.   . . .

باز فصل خزان شد

باز فصل خزان شددلی با قلبی آشنا شدباز باران های عاشقانهقدم زدن در نم نم بارانخش خش برگ درختانصد دانه های خوشرنگعصرهای عاشقانهسکوت  طولانی شبانهبرای بچه ها بوی ماه مدرسهفصل احساس و عاطفهریزش برگ برگ پاییزانهفصل تدریس های جانانه  . . .

همسرعزیز و مهربانم مهنازم

بعد از سلامی گرم و پراز احساس و دلتنگی بینهایت و دوستتتتتتدارم های عاشقانه و عاشقانه ترین  گفتنان همسران  برای تو مینویسم و دختر و پسر گلمون فداتی خودت بشم و الهی دورت بگردم من میبوسمت از فرسنگها دورتر بیقراریت مرا فرسود مرا بی تو ن آسود فدایت بردیا   . . .

دانلود عکس پس زمینه دختر و پسر عاشقانه جدید

امروز برای شما دوستان و همراهان سایت تفریحی چفچفک 50 عکس پس زمینه عاشقانه جدید دختر و پسر با هم، دو نفره، عاشقانه، جذاب قرار دادم که هم برای موبایل هم کامپیوتر میشه استفاده کرد و لطفا نظرتون رو راجب این عکس ها بهم بگید
ادامه مطلب . . .

۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

روز جهانى مربى به تمام اساتید زحمتكش، دلسوز و عاشق تكواندو ایران زمین تهنیت و مبارك باد. یاد و خاطره اساتیدى كه دیگر در بین ما نیستند گرامی باد و روحشان شاد.۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری) . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)