98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

شماره حساب هلال احمر

اعضای کانون های جوانان، دانشجویی و غنچه های هلال احمر هلال احمر قم روز پرستار را گرامی داشتند

سرپرست جمعیت هلال احمر شعبه قم گفت: به همت اعضای
داوطلبان، جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر شعبه قم از تلاش پرستاران
بیمارستان های کامکار و امام رضا علیه السلام بویژه پرستاران عضو داوطلب
هلال احمر تقدیر شد.
ادامه مطلب . . .

راه های کمک نقدی به سیل زدگان

به گزارش خبرگزاری حوزه»،
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی در اطلاعیه ای با اعلام راه های کمک نقدی و
غیرنقدی مردم نوع دوست کشورمان به سیل زدگان، اعلام کرد که تا صبح روز
هفتم فروردین، بیش از ۸۴ میلیارد ریال کمک های مردمی دریافت شده است.
در اطلاعیه جمعیت هلال احمر آمده است:
1- هموطنان نوع دوست کشورمان در صورت تمایل از مسیر های زیر همچنان می توانند به سیل زدگان کمک نمایند:
شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها
کد دستوری # ۱۱۲۷۸۰* به هم . . .

اجرای طرح اهدای خون تبلور انسانیت و بشر دوستی توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر استان قم

در ۱۴ آبان همزمان با هفتادو دومین سالروز تاسیس سازمان
جوانان هلال احمر، اعضای کانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه های سراسر
استان قم اقدام به اجرای طرح اهدای خون با عنوان تبلور انسانیت و بشردوستی
کردند.
ادامه مطلب . . .

مهربانی با حضور پر رنگ اعضای قم در ۷۲سالگی سازمان جوانان هلال احمر ادامه دارد

هفتاد و دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با شعار" مهربان خواهیم ماند" بهانه ای برای اجرای برنامه های متنوع با مشارکت جوانان هلال احمری  استان قم در این ایام بود.
ادامه مطلب . . .

طرح ملی پند مهربانی در کانون غنچه های هلال احمر قم اجرا شد

کتاب وسیله‌ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می‌ماند و به آیندگان منتقل می‌شود. کتاب محصول تجربه‏ های بشری و خلاقیت‏های ذهنی و آموخته ‏‏های دراز مدت انسان است.تلاش برای ایجاد فرهنگ در حوزه کتابخوانی باید از دوران کودکی آغاز شود، از این رو طرح پند مهربانی همزمان با شراسر کشور در ساتان قم با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاون امور جوانان هلال احمر قم در یکی از مهد کودک های تحت پوشش کانون غنچه های هلال احمر اجرایی شد.
ادا . . .

حضور جوانان هلال احمر قم در مراسم صبحگاه عمومی عهد سربازی نهم ربیع الاول

همزمان با روز نهم ربیع الاول ج-وانان به
همراه اعضای خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان قم با حضور در صبحگاه
عمومی عهد سربازی با امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) تجدید پیمان کردند.
ادامه مطلب . . .

همزمان با روز دانشجو، اعضای کانون دانشجویی هلال احمر استان قم طرح (قرار مهربانی) را اجرایی کردند

 
بنا به فراخوان سازمان انتقال خون مبنی بر کمبود فرآورده
های خونی و همچنین به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله
علیها، اعضای کانون دانشجویی هلال احمر با اجرای طرح اهدای خون به یاری
بیماران نیازمند شتافتند.
ادامه مطلب . . .

هلال احمر

 
هلال احمر نام یک انجمن و سازمان غیردولتی انسان‌دوستانه است. در سال ۱۸۷۶، دولتعثمانی ، بجای نشان صلیب سرخ، از پرچم خود و علامت هلال استفاده کرد. بعدها بسیاری از کشورهای اسلامی، هلال را به عنوان نشان جمعیت ملی امداد و نجات خود بکار بردند. دولت ایران در سال ۱۹۸۰ میلادی نیز این نشان را به جای نشان شیر و خورشید سرخپذیرفت.جمعیت هلال احمر یکی از موسساتی است که در زمان وقوع حوادث طبیعی یا جنگ ها به کمک مردم می شتابد
 
 
  . . .

حلال احمر

 
هلال احمر نام یک انجمن و سازمان غیردولتی انسان‌دوستانه است. در سال ۱۸۷۶، دولتعثمانی ، بجای نشان صلیب سرخ، از پرچم خود و علامت هلال استفاده کرد. بعدها بسیاری از کشورهای اسلامی، هلال را به عنوان نشان جمعیت ملی امداد و نجات خود بکار بردند. دولت ایران در سال ۱۹۸۰ میلادی نیز این نشان را به جای نشان شیر و خورشید سرخپذیرفت.جمعیت هلال احمر یکی از موسساتی است که در زمان وقوع حوادث طبیعی یا جنگ ها به کمک مردم می شتابد
  . . .

درمان بیماری‌ها و رفع نیازمندی‌ها در روستاهای ذکری و گل نی خراسان جنوبی

ایسنا/خراسان جنوبی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از تلاش جمعیت هلال احمر برای رفع بیماری پوستی و رفع نیازمندی‌ها در روستاهای ذکری و گل نی در درمیان خراسان جنوبی خبر داد.
احمد بخشی، امروز پنج‌شنبه 19 دی، با اشاره به شیوع بیماری پوستی در ذکری و گل نی، بیان کرد: از آغاز شناسایی این بیماری در دو روستای محروم و مرزی، اقدامات هلال احمر در قالب درمان و پیشگیری از شیوع بیشتر شروع شد.
وی با بیان اینکه داروهای مورد نیاز توسط پزشک . . .

جستجوی دو مفقودی در .

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نائین بیان کرد : در پی مفقود شدن دو نفر در کویر سیاه کوه انارک و اعلام آن به پایگاه امداد و نجات بین شهری انارک ، بلافاصله پس از هماهنگی با مرکز کنترل عملیات امدادی استان Eoc  ، نیروهای این پایگاه به محل حادثه اعزام شدند . محمد زمانی افزود : یک نفر از پرسنل و یک نفر از نجاتگران در قالب یک تیم در کویر سیاه کوه انارک به جستجوی مفقودین پرداختند . وی افزود : این مفقودین ساعت 17 روز گذشته به دلیل خراب شدن خودرو و گم کردن مسیر . . .

هلال‌احمر آذربایجان شرقی، مدیرعامل ندارد!

 یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود درتوییتر اعلام کرد که هلال احمرآذربایجان شرقی مدیرعامل ندارد. . . .

دست در دست هم دهیم به مهر

هموطنان سیل زده ما در شهر رشت هم اکنون چشم انتظار مهربانی شما هستند . 
برآن شدیم تا در این وضعیت دشوار دستی برای کمک به سمت این عزیزان بلند کنیم و باری هرچند کوچک از روی شانه هایشان برداریم .
لطفا، حتما کمک های نقدی خود را تنها به شماره کارت هلال احمر استان گیلان واریز کرده تا جلوی سودجویی در این امر نیک گرفته شود .
پ ن: دریافت شماره کارت با ارسال پیام خصوصی . . .

اصول هفتگانه

اصول هفتگانه نهضت صلیب سرخ و هلال احمرFundamental Principles of International Red Cross & Red Crescent Movementبی طرفی –  Neutralityبه منظور بهره‌بردن از اطمینان همگانی، نهضت در درگیری‌ها از هیچ طرفی جانبداری نمی‌کند و در هیچ زمانی در مناقشه‌های ی، نژادی، مذهبی و یا ایدئولوژی شرکت نخواهد کرد.بی غرضی–  Impartiality نهضت هیچگونه جهت‌گیری نسبت به ملیت، نژاد، عقیده مذهبی، طبقه یا عقاید ی ندارد. نهضت تلاش می‌کند تا با توجه به نیاز افراد، رنج ایشان را التیام بخشد و موارد ح . . .

بیانیه و پیام تسلیت جمعیت هلال‌احمر جمهوری‌اسلامی‌ایران در پی شهادت سلیمانی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ در این بیانیه آمده است: قاسم سلیمانی که سال ها برای حفظ امنیت این سرزمین تلاش کرده بود، در یک عملیات تروریستی به شهادت رسید. جمعیت هلال احمر ایران این ترور و اقدام ضدبشری را محکوم کرده و فقدان این چهره پرتلاش را به مردم ایران و منطقه تسلیت می گوید.بر خلاف آنچه در برخی رسانه های جهان تبلیغ می شود، سلیمانی چهره ای صلح طلب بود که برای بقای امنیت در منطقه تلاش می کرد. او گروههای تندرو و افر . . .

نمونه سوال اجتماعي هفتم

این هم نمونه سوال اجتماعی هفتمبیمه یک قرار داد بین و است.        ? بیمه گر و بیمه شونده       ? بیمه کننده و بیمه گر       ? بیمه گزار و بیمه شونده       ? بیمه و مردمدر کشور های مسلمان، جمعیت . و در سایر کشورها همین موسسه به نام صلیب سرخ فعالیت می کند؟        ? هلال احمر       ? صلیب سرخ       ? خیرین       ? م . . .

مسمومیت 8گردشگر سیستانی با گازذغال در دریاچه گهردورود

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان دورود خانواده هشت نفره ایرانشهری که در کنار دریاچه گهر اردو زده بودند برای فرار از سرمای شب های اشترانکوه، در زیر چادر از گرمای زغال به منظور گرم کردن خود استفاده کرده که باعث مسمومیت و گاز گرفتگی آنها می شود. خوشبختانه چادر محل استقرار آنها در نزدیکی پایگاه امداد و نجات  کوهستان هلال احمر قرار داشته که بلافاصله اقدامات لازم جهت کنترل علایم حیاتی و اکسیژن تراپی اعضای خانواده انجام می گردد پس ا . . .

178

 
+ هنوز هیچی نشده یکی از قرص هام که اصلا نیست تو بازار. حتی هلال احمر و سازمان هم نداشت. یکیش هم با کلی بدبختی گیرم اومد. 
 
+ حالم خوب نیست. درد دارم. و استرس اینو دارم که فردا عصر دکتر ک جواب چکاپ رو ببینه چی میگه!! 
 
+ کاش خلاص شم زودتر. . . .

سقوط هواپیمای غیرمسافربری در اردبیل

رامین معبودی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در گفت و با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ،گفت: یک فروند هواپیمای غیرمسافربری در حوالی قله بابامقصود کوه سبلان در شهرستان اردبیل سقوط کرد.او افزود: هواپیما در محل قله بابا مقصود واقع در بین سردابه و شابیل سقوط کرده و تاکنون یک تیم از طرف مشکین شهر و ۳ تیم نیز از طرف کوه‌های سردابه به محل اعزام شده اند.معبودی تصریح کرد: هنوز لاشه هواپیما کشف نشده است. مجید غریبانی . . .

هفته پدافند غير عامل

همزمان با هفته پدافند غیرعامل ،با هدف نهادینه كردن و آشنایی كودكان و نوجوانان با خطرات و خسارات احتمالی  در برابر بروز بلایی طبیعی وكاهش آسیب هاو خسارات مالی و جانی در این حوادث روز سه شنبه 21/8/98 با همكاری پرسنل  آتش نشانی آقای حاجیلو  و كارشناس هلال احمر خانم اخلاقی ، مانور آتش سوزی و زله برگزار شد. در این مانور كه 120نفر از دانش اموزان دختر مدرسه شاهد و اعضا مركز حضور داشتند كارشناسان آتش نشانی و هلال احمر به آموزش دفاع از خود در زمان بروز . . .

تغییر شماره حساب

با توجه به تغییر شماره حساب دانشگاه، لازم است مبالغ به شماره حساب زیر واریز شوند.
شماره شبا تمرکز وجوه
IR96-0100-0040-0107-2703-0226-24
شناسه پرداخت معاونت پژوهشی
3620-7275-7117-0000-0000-0000-0000-16 . . .

آموزش مواجه ی با زله

به پیشنهاد شورای دانش آموزی روز یکشنبه،98/10/3 از کارشناسان محترم هلال احمر شهرستان،جهت حضور درآموزشگاه و ارائه ی اطلاعات و آموزش های لازم،جهت مواجه بازله،دعوت به عمل آمد.  . . .

مهار کامل آتش سوزی در منابع طبیعی نوگک رستم

آتش سوزی در منطقه نوگک بخش سورنا شهرستان رستم که از صبح روز سه شنبه در مراتع کشاورزی آغاز شده بود با تلاش نیرو‌های امداد جنگل و مرتع، تشکل‌های مردمی، نیرو‌های و بسیج و هلال احمر ساعت ٢٠ دیشب به طور کامل مهار شد.    . . .

برگزاری کارگاه آموزشی امداد و کمک های اولیه در کانون دانشجویی دانشگاه شهاب دانش

به همت معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر قم و با همکاری
معاونت آموزش و پژوهش دوره امداد ویژه بیش از 80 نفر از دانشجویان شهاب
دانش شرکت کننده در دوره های امدادی برگزار شد.

ادامه مطلب . . .

واژگونی خودروی سواری MVM X33

واژگونی خودروی سواری MVM X33 یک کیلومتری امامزاده در محور قم به گرمسار دو‌نفر مصدوم که پس از رهاسازی و انجام اقدامات اولیه توسط تیم‌ امداد و نجات پایگاه شهید بین شهری یادمان سرلشکر شهید مصطفی اردستانی یکی از مصدومین توسط هلال احمر و مصدوم دیگر توسط اورژانس به بیمارستان شهید مفتح  منتقل شدند.۹۸/۰۸/۳۰#باشگاه_امدادگران_ونجاتگران_ورامین . . .

برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت مدیران، معلمان آموزش و پرورش ویژه اجرای طرح دادرس

با حضور شماری از مدیران و معلمان، دوره آموزش ضمن خدمت مدیران، معلمان آموزش و پرورش با هدف اجرای هشتمین مرحله طرح ملی دادرس در مدارس استان قم در معاونت امور جوانان هلال احمر برگزار شد.
ادامه مطلب . . .

برنامه های هفته ملی کودک در مرکز شماره دو مریوان

همزمان با فرا رسیدن هفته ملی کودک، برنامه های متنوعی در مرکز شماره دو مریوان با هدف توجه بیشتر به کودکان و اهمیت به نیاز و خواسته های آنان به اجرا درامد.در اولین روز از این هفته و با توجه به نامگذاری آن با عنوان" کودکان با نیازهای ویژه، فرصت های برابر" تعدادی از کودکان مرکز توانبخشی هایا در مرکز حضور پیدا کردند و به تماشای انیمیشن" گنجشک پنبه دانه" پرداختند در ادامه، کودکان کم توان ذهنی با استفاده از رنگ های انگشتی نقاشی های زیبایی کشیدند.دوم . . .

نجات مادر و کودک 12 ماهه از ارتفاعات برفگیر

امدادگران جان یک کودو 12 ماهه  و مادرش را که در محاصره برف در ارتفاعات  بندپی  شهرستان بابل بودند نجات دادند .در این عملیات که به درخواست فرماندار بابل انجام شد درابتدا بالگرد هلال احمر با یک تیم مجرب کوهستان به پرواز درامد که با توجه به شرایط نامساعد جو ی  مجبور به بازگشت به آشیانه شد .سپس  نجاتگران به وسیله خودرو های آفرود عملیات زمینی طاقت فرسایی را آغاز کردند .امدادگران ثانیه های نفس گیر امداد رسانی در شرایط سخت سپری و پس 24 ساعت افراد حاد . . .

هفته پدافند غیر عامل سال تحصیلی 99-98

 اهم فعالیتهای انجام شده این آموزشگاه در خصوص گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل به شرح ذیل میباشد:1-تشکیل کار گروه پدافند غیر عامل2-برگزاری جلسه با اعضای کار گروه در مورد وم ارائه گزارشات مربوط به پدافند غیر عامل3-تشکیل پانل مربوط به فعالیت های پدافند غیر عامل4-دعوت از فرماندار محترم شهرستان و ایراد سخنرانی توسط ایشان با محوریت پدافندغیرعامل5-دعوت از پرسنل محترم سازمان آتش نشانی و هلال احمر6-اجرای برنامه صبحگاه باحضور پرسنل آتش نشانی وهلال . . .

انحراف از مسیر یک دستگاه کامیون

انحراف از مسیر یک دستگاه کامیون ۷ کیلومتری پایگاه امداد و نجات بین شهری یادمان سرلشکر خلبان شهید مصطفی اردستانییک نفر مصدوم حادثه که از ناحیه ستون فقرات دچار آسیب شده بود، پس از انجام اقدامات اولیه توسط نجاتگران پایگاه بین شهری یادمان سرلشکر خلبان شهید مصطفی اردستانی جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین به عوامل اورژانس تحویل داده شد.۱۳۹۸/۰۸/۰۹#باشگاه_امدادگران_ونجاتگران_ورامین . . .

آقایان رضا مهماندوست - منصور مهماندوست هلال احمر زهک -احمد مهماندوست بیمارستان زابل

حاج محمد مهماندوست بازنشسته پاسداران --حاح حبیب مهماندوست مداح بزرگ سیستان- عباس شیرزایی - خاج مهدی شهریاری - علی آزاد -اکبر مهماندوست - غلامحسین مهماندوست - حاج حسین مهماندوست - حاج حبیب علی - حاج حسن نطاق نجفی - خاندان محمدی - حاضر خواجه داد -بزی اله ری -کشتگر خواجه داد - فرزاد مقدم -حاج آقا گنجعلی - جباری و بیانی -کربعلی
مصیبت از دست دادن پدر - پدر بزرگ -دایی - شوهر عمه - شوهر خاله -عمو و پدر خانمتان- پسر دایی - پسر عمه تان  را به شما تس . . .

انتقاد تند وزیر کشور از مهران مدیری

انتقاد تند وزیر کشور از مهران مدیری+ فیلم

سلام
بله، سیل را شما نیاورده اید ولی استاندار بی خیال را شخص شما آورده اید و شخص شما با وجود اطلاع از پیش بینی های هواشناسی برای استان گلستان و احتمال وقوع سیل به ایشان مرخصی خارج از کشور دادید!شخص شما مسئول استاندار فارس هستید که نظارت درستی بر روی مسیرهای سیل در این ایام نداشته است!
چرا در زمانی که مدیریت سیلاب گلستان سردرگم و نامشخص است رئیس جمهور باید در تعطیلات باشد و تنها به چند تماس تلفنی بسند . . .

سقوط یک پاراگلایدر در چهارمحال و بختیاری/ یک نفر مصدوم شد

به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان، مرد ۵۰ ساله پاراگلایدر سوار هفشجانی هنگام پرواز از بالای «کوه جهان بین» در منطقه آب مراد چلیچه شهرستان فارسان سقوط کرد.
امدادگران پایگاه شهدا هلال احمر پردنجان با یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام و بعد از تلاش پنج ساعته، مصدوم را به پایین دره منتقل و پس از اقدامات اولیه پزشکی، توسط اورژانس به بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد منتقل کردند.
هنوز علت اصلی سقوط این ورزشکار مشخص نشد . . .

جشن بزرگ شادی و کتاب

با همکاری مشترک اداره کتابخانه های عمومی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان دلیجان، جشن بزرگ شادی و کتاب» با حضور جمعی از مسئولان، کتابداران و اعضای فعال کتابخانه های عمومی شهر دلیجان برگزار شد.معرفی کتاب سرزمین بدون آبنبات» توسط افروزه رودنشین، نویسنده این کتاب؛ اجرای عروسک گردانی توسط گروه نمایشی وحدک و نادک» با موضوع امانت کتاب، اجرای سرود کتاب توسط کودکان مهد مانیا و برپایی غرفه های نقاشی، ک . . .

جمعه ۱۷ ابان (بدرانلو به اشخانه)

امروز جمعه بود ودلم خواست تا ساعت هشت بخوابم.پشتم رو به بخاری گرمی تو مهمانسرای هلال احمر کرده بودم وداشتم لذت میبردم ازین شرایط راحت.یادم افتاد که امروز جاده کوهستانیه وباید سریعتر راه بیوفتم.با سختی ازون شرایط راحت دل کندم وزیپ کیسه خواب رو پایین کشیدم وشروع کردم به جمع وجور کردن وسایل واماده حرکت شدم.قبل ترک مرکز وخداحافظی از بچهای هلال ازشون اب وابجوش گرفتم وزدم به جاده.خوشبختانه جاده کنار گذر خوبی داشت اما کوهستانی وپر از شیب وسربال . . .

سیل های ویران گر یارحمت های آرامش بخش

همزمان با آغاز سال 1398 ه ش بارش بارن های سیل آسا 25 استان از کشور ایران اسلامی رو فرا گرفت واستان های گلستان ، لرستان ،خوزستان و.محور تخریب وآبگرفتگی قرار گرفتند و منازل بسیاری از هموطنان دچار آبگرفتگی شدند خصوصا شهرهای پلدختر ومعمولان استان لرستان که علاوه بر آبگرفتگی تخریب رو هم بدنبال داشت و اما آنچه نمایان بود وحدت ونوعدوستی ومهربانی مردم ومسولین در خدمت جهادی به آسیب دیدگان بود و حقیقتا نماد خدمت وایثار را به نمایش گذاشت .همه در . . .

سلام بر حسین

سلام ای هلال محرم شده آسمان خیمه غم/ زمین و زمان غرق ماتمدوباره افق، رنگ خون است/ سلام ای هلال محرمدوباره محرم رسید و / ه شد سینه هاماندل اهل دل شد /نفسهایمان مرثیه خوانبه هر خط مقتل/ بیا خون بگرییمکه منزل به منزل/ چو مجنون بگرییم  . . .

بازدید سرزده دکترنظری ریاست محترم دانشگاه از مرز چذابه

روز دوشنبه 15 مهرماه 98 و در آستانه فرا رسیدن اربعین دکتر نظری ریاست محترم دانشگاه به همراه دکتر خدادادی رئیس هلال احمر استان از سایت سلامت مستقر در پایانه مرزی چذابه بازدید کرد . در این بازدید از درمانگاه فوریتهای پزشکی ، یونیتهای دندانپزشکی و واحد سرم تراپی همچنین اتاق سلامت مادران و تغذیه و بهداشت روان بازدید و از پایگاه مراقبت مرزی چذابه ونیروهای بیماریها بازدید و از روند کار مطلع شدند در این پایگاه گزارش مبسوطی توسط آقای مهندس سی . . .

انواع اخوت

برادران بر دو نوعند: برادری که در دوستی و یاری مورد اعتماد باشد، برادری که برای سرگرمی و گفتگو مورد اعتماد باشد. اما گروه اول بمنزله دست و بال و اهل و مال هستند و هنگامی که بر چنین برادری اعتماد کردی برای او از جان و مال خود هزینه کن و با دوستانش دوستی و با دشمنانش دشمنی کن. رازش را بپوشان و عیوبش را پنهان و نیکی هایش را اشکار کن. اینگونه برادران همچون کبریت احمر کمیاب هستند. اما گروه دوم از همنشینی با آنها لذت می بری، این را از آنان دریغ نکن و بی . . .

کتاب چمدان، نوشته بزرگ علوی

نام کتاب: چمداننویسنده: بزرگ علوی
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ سوم ۱۳۸۵ناشر : مؤسسه انتشارات نگاهتعداد صفحات: ۱۷۳ صفحه.اندازه صفحات: ۲۱×۱۴/۵عکس : نداردشابک:  ۹۶۴۶۷۳۶۱۳۰ | ISBN : 964-6736-13-0
* محل نگهداری کتاب: کتابخانه‌ی هلالاحمر شهر بیجار
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول در روز شنبه ۹۸/۰۷/۲۷ از (۱۴:۱۸) تا (۲۳:۳۶)
* معرفی و بررسی:بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِاین کتاب ، شامل ۷ داستان می‌باشد که بیشتر داستان‌ها، دارای پس‌زمینه‌ی عاشقانه و خاطرخواه . . .

آخرین وضعیت مناطق سیل زده در هرمزگان

  مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت: متأسفانه این شهرستان در محرومیت به‌سر می‌برد و حتی در عرصه رسانه نیز محروم است و  مشکلات مردم که ناشی از سیل است در جایی به‌خوبی و کامل مخابره نشد.
 
سرهنگ حبیب‌الله سهرابی : با همت پاسداران و نیروهای جهادی و هلال احمر در 24 ساعت گذشته با استفاده از ماشین‌آلات مهندسی و حتی در برخی نقاط با بیل و کلنگ راه ارتباطی 11 روستای بشاگرد بازگشایی شد.
وی افزود: پس از با . . .

پیام سپاسگزاری رئیس هیئت امناء آستان مقدس امامزاده آقا علی عباس (ع)

حسین سپهری رییس هیات امنا و مدیر اجرایی استان مقدس حضرت آقا علی عباس و شاهزاده محمد ع از همکاری و هماهنگی و مساعدت ، همه دست اندازان برگزاری مراسمات اخیر آستان مقدس، اربعین، بیست و هشتم صفر و شهادت امام رضا ع، از جمله مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان، جناب حاج آقا بلک، مدیریت محترم بحران استان اصفهان جناب آقای شیشه فروش فرماندهی محترم انتظامی استان جناب معصوم بیگی، مدیریت محترم اورژانس استان جناب آقای دکتر راستین و ریاست محترم . . .

نقد کتاب بهمراه دیدار با خانواده کتابخوان

به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، به همت کتابخانه عمومی اشراق و با همکاری دانشگاه پیام نور جلسه نقد کتاب برگزار شد .در این برنامه که با حضور صادقی رییس اداره ارشاد شهرستان دلیجان ، لطفعلی رئیس اداره کتابخانه های عمومی ، ایزدی کارشناس فرهنگی دانشگاه پیام نور ، قمیصی استاد دانشگاه به همراه دانشجویان دانشگاه ، کتابداران کتابخانه اشراق و اعضای انجمن جمعیت هلال احمر در روز سه شنبه در منزل جناب آقای شاکری از فعالین برتر حوزه کتاب و کت . . .

روزهفتم

امروز ی سری کارایی کردم نباید انجام میدادم.گفته بودم باید اول خودت مهم باشی بعد دیگران .از این ثانیه همه تلاشت رو کن برای خودت اگه همه تلاشت رو ب کار بگیری خوبه نمیگم عهد ببندی میدونم بیشتر از دو تا عهد نمیتونی انجام بدی قابل توجهت همین دو عهد ب پایان برسن حس میکنم تا چند وقت دیگه زندگیت قشنگ تر میشه .ی پیشرفت عالی خدایا ممنونمامروز خیلی چیزا یاد اوریم شد*امروز فهمیدم کسی بودم که فکر مرگ بودم فقط میخواستم نباشم این دنیا اما الان از مرگ تر . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)