98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

ضخامت ۱۰۰۰ برگ کاغذ چند سانتیمتر است؟

خرید کاغذ a4 مرغوب

بر اساس استاندارد جهانی به طور کلی سه سری کاغذ A,B,C  در جهان ارائه می شود . که هر کدام از این سری های کاغذ خود از صفر تا ده نام و شماره گذاری می شوند,…A0, A1, A2, A3, A4, A5 . معروف ترین این سری از کاغذ ها A4 ,A5 هستند که کشور های مختلفی جنس های مرغوبی از آنها ارائه می کنند. ابعاد کاغذ A4 که تقریبا مورد استفاده ی عموم است 210 در 297 میلیمتر می باشد .
خرید کاغذ a4 . . .

هواپیمای مدل TechOne Hobby Dlg 1000/ایستگاه پرواز

هواپیمای مدل TechOne Hobby dlg 1000  از جنس فوم EPO  فوق العاده سبک ساخته شده  است. داخل بالاها از لوله فیبر کربن با استحکام بالا استفاده شده است که مقاوت این مدل را دو چندان میکند. 
این هواپیما قابلیت نصب موتور را ندارد و در کلاس گلایدر دسته بندی میشود. هواپیمای مدل TechOne Hobby dlg 1000 با دست پرتاپ شده و روی جریان هوای گرم قرار میگیرد و به کمک سرو و بدون موتور هدایت میشود. 
مشخصات هواپیمای مدل TechOne Hobby Dlg 1000:
طول بال : 995mm
طول هواپیما : 812mm
وزن پرواز : 199g
سروو : 4 ع . . .

خرید کاغذ a4

خرید کاغذ A4 را از فروشگاه اینترنتی ماچو پیچو تجربه کنید. خرید کاغذ ارزان ، کاغذ A4 ارزان ، در بسته های 500 عددی و تولید کشورهای چین، اندونزی و پرتغال از انواع کاغذ پرفروش هستند. . . .

خرید کاغذ a4

خرید کاغذ A4 از جمله پرکاربرد ترین کاغذ ها موجود در دنیا به حساب می آید . این کاغذ در زمینه های مختلفی مثل نقاشی و کار های هنری ، اداری ، پرینت و فکس مورد استفاده قرار میگیرد . . . .

خرید کاغذ 4a4

خرید کاغذ A4 از جمله پرکاربرد ترین کاغذ ها موجود در دنیا به حساب می آید . این کاغذ در زمینه های مختلفی مثل نقاشی و کار های هنری ، اداری ، پرینت و فکس مورد استفاده قرار میگیرد . . . .

خرید کاغذ a4 خوب

به طور کلی کاغذ A4 در دو مرحله ساخته می شود :
1. فیبر های سلوی از منابع مختلف استخراج می شوند و به پالپ تبدیل می شوند .2. پالپ با آب ترکیب شده و در ماشین های مخصوص کاغذ سازی قرار میگیرد که در این مرحله کاغذ صاف شده ، خشک شده و در سایز های مختلف برش داده می شود .
خرید کاغذ a4 . . .

خريد کاغذ a4

1. فیبر های سلوی از منابع مختلف استخراج می شوند و به پالپ تبدیل می شوند .2. پالپ با آب ترکیب شده و در ماشین های مخصوص کاغذ سازی قرار میگیرد که در این مرحله کاغذ صاف شده ، خشک شده و در سایز های مختلف برش داده می شود خرید کاغذ A4 . . .

نکته هايي که بايد پيش از طراحي، چاپ و خريد کاغذ کرافت بدانيم (1)

هر خریدی با نیازی آغاز می شود و با پرسش و جست و جو ادامه می یابد. طراحی، چاپ و خرید کاغذ کرافت هم از نمونه ی خرید هایی است که با نیازی آغاز می شود و سپس مشتری به جست و جو، پرسش و تحلیل و بررسی برای دست یافتن به کالای مطلوب خود می پردازد. ابتدا به بازار سر می زند، سپس نمونه های متعدد و گوناگون از کالای مورد نظر خود، در این خصوص کاغذ کرافت، را بررسی می کند و پس از تحلیل و ارزیابی تامین کننده و فروشنده های مختلف، به تصمیم گیری در خصوص خرید کالا می پرد . . .

تبدیل سنگ آهک به کاغذ

فناوری تولید کاغذ از سنگچون اختراع کاغذ بر کار، مطالعه و زندگی انسان تأثیر زیادی داشته، لذا تأثیر زیادی بر کشورمان داشته است. روش قدیمی تولید کاغذ به علت قطع بیش از حد درختان، نبود منابع کافی جنگلی در دنیا، و ایجاد آلودگی، تأثیر منفی زیادی بر محیط زیست داشته است. به همین دلیل، تولید کاغذ به یکی از نگرانی های بشر تبدیل شده است.کاغذ سنگی با استفاده از پودر غیر ارگانیک (عمدتاً کلسیم کربنات) به عنوان ماده ی اصلی، و اضافه کردن مقدار کمی رزین مصنو . . .

دستگاه مسگری یک طرفه کد 332

دستگاه مسگری معمولینوع دستگاه مسگری: دیسکیگروه رنگی سفیدرنگ بدنه استاتیکجنس پایه فجنس دیسک صفحه فیقطر صفحه 30 سانتيمترضخامت صفحه 0.3 سانتيمترارتفاع پایه 110 سانتيمترطول 60 سانتيمترعرض 50 سانتيمترتحمل بار 80 کیلوگرموزن دستگاه 35 کیلوگرمویژگیهای خاص قابلیت حمل آسانگارانتی داردگواهی های تولید : ISO9001, اروپاCEتوضیحات بیشتر ساخت کشور ایرانفروشگاه اینترنتی ورزشی . . .

چشم زخم

با قلم آی مبارکه و ان یکاد رو بنویسین و بعد کاغذ نوشته رو مقابل خودتون قرار بدین و بهش نگاه کنید و 7 مرتبه آیه رو کامل بخونید بعد هر بار خوندن به کاغذ فوت کنین بعد اتمام با خودتون حمل کنید.
پ ن: کاغذ سفید  . . .

1000 متر باغ ویلا با استخر و سرایداری در شهریار

فروش ۱۰۰۰ متر باغ ویلا اکازیون در شهریار کد این ملک در سایت اندیش ملک 616 می باشد .   باغ ویلا به مساحت 1000 متر دارای 120 متر ویلای لوکس و شیک دارای 2 خواب فول امکانات ، در زیباسازی ویلا از کناف کاری ، نورپردازی ، کاغذ دیواری و گچ بری استفاده شده است . محوطه ی ملک شامل خیابان های سنگ فرش شده ، گل آرایی ، نهال کاری ، استخر با سیستم تصفیه خانه ، نورپردازی ، باربیکیو ذغالی و آلاچیق 16 نفره مسقف به چشم می خورد .  منطقه مهرچین یکی از بهترین روستاهای ویلای . . .

فروش 1000 متر باغ ویلا اکازیون و دیدنی در شهریار

فروش ۱۰۰۰ متر باغ ویلا اکازیون در شهریار
 
کد این ملک در سایت اندیش ملک 616 می باشد .
 
 
 باغ ویلا به مساحت 1000 متر دارای 120 متر ویلای لوکس و شیک دارای 2 خواب فول امکانات ، در زیباسازی ویلا از کناف کاری ، نورپردازی ، کاغذ دیواری و گچ بری استفاده شده است . محوطه ی ملک شامل خیابان های سنگ فرش شده ، گل آرایی ، نهال کاری ، استخر با سیستم تصفیه خانه ، نورپردازی ، باربیکیو ذغالی و آلاچیق 16 نفره مسقف به چشم می خورد . 
 
منطقه مهرچین یکی از بهترین روستاهای وی . . .

1000 متر باغ ويلا اکازيون لوکس در شهريار

فروش 1000 متر باغ ویلا اکازیون در شهریار کد این ملک در سایت اندیش ملک 616 می باشد .   باغ ویلا به مساحت 1000 متر دارای 120 متر ویلای لوکس و شیک دارای 2 خواب فول امکانات ، در زیباسازی ویلا از کناف کاری ، نورپردازی ، کاغذ دیواری و گچ بری استفاده شده است . محوطه ی ملک شامل خیابان های سنگ فرش شده ، گل آرایی ، نهال کاری ، استخر با سیستم تصفیه خانه ، نورپردازی ، باربیکیو ذغالی و آلاچیق 16 نفره مسقف به چشم می خورد .  منطقه مهرچین یکی از بهترین روست . . .

کاردستی با کاغذ

پروانه هاوسایل لازم:کاغذ رنگی . 4 رنگقیچی 1عددچسب رازی. 1عدد کاموا نیم مترروش ساخت:ابتدا کاغذ رنگی را به صورت مربع 10 در 10 سانتی متر می بریم. بعد وسط کاغذ dک تا ایجاد می کنیم دو طرف کاغذ را به صورت افقی تاهایی ایجاد می کنیم بعد وسط خط تا را کاموا می پیچانیم تا به صورت یک پروانه در بیاید بعد دو باریکه کاغذ رنگی با رنگ متفاوت پشت کاموا با چسب . . .

تولید سالیانه 6 تن کاغذ در داخل کشور

بررسى آمارهاى منتشر شده وزارت صمت نشان مى دهد، از سال ٨٩ تا چهار ماهه اول امسال به میزان شش میلیون و ١٢٢هزارتن کاغذ در کشور تولید شده است.
به گزارش اقتصادآنلاین، بالاترین میزان تولید کاغذ در سال ٩٦ بود، در این سال ٩٤١هزارتن کاغذ تولید شده که نسبت به سال قبل از خود، حدود ٦٢درصد رشد داشته است.
همچنین کمترین میزان تولید کاغذ مربوط به سال ٩٤ در این سال تولید کاغذ به میزان ٥٤٤هزارتن است که نسبت به سال قبل خود با افت ٧.٧درصدى همراه بوده است.
به‌رغم . . .

میز شستشوی آزمایشگاهی - کمد سینک

مشخصات فنی میز شستشوی آزمایشگاهی - کمد سینککمد سینک های میز کنار با ارتفاع 85 و عمق 45 و طول 90 سانتی متربدنه کابین ها مطابق با نیاز آزمایشگاه از جنس MDF یا pvc ( بنا به درخواست کارفرما جنس بدنه قابل تغییر می باشد ) به ضخامت 16 میلیمتر با روکش ملامینه سفید به همراه نوار لبه از جنس PVC به ضخامت 2 میلیمتر و ورق های استیل 316- و استیل 304 و ورق های pvc قابل ساخت می باشد.درب کاببینت ها و کمدها از جنس PVC یا MDF به ضخامت 16 میلیمتر یا روکش دو طرفه از جنس HPL مقاوم به اسید و . . .

آنچه بايد درباره آشنايي با انواع کاغذ بدانيد

اولاٌ که در زمان خرید کاغذ باید توجه داشته باشید که آیا کاغذی که مورد نیاز کار شماست را پرینتر پشتیبانی میکند یا نه و این سوال را میتوانید با رفتن به تنظیمات پرینتر متوجه شوید، در تنظیمات این دستگاه نوع کاغذ هایی که توسط او پشتیبانی میشود مشخص شده است. کاغذ ضخیمدر هنگام استفاده از کاغذ ضخیم باید تنظیمات دستگاه را بر روی کاغذ ضخیم بگذاریم و کاغذ را در سینی اول قرار دهیم همچنین باید توجه داشته باشیم که جوهر افشان پرینتر متانسب با کاغذ مورد نظ . . .

ضخامت سنج رنگ خودرو

دستگاه ضخامت رنگ خودرو در مبحث کارشناسی خودرو جایگاه بسیار ویژ ه ای دارد. بطور کلی خودرو هایی که در تصادفات نسبتا شدید از ناحیه بدنه دچار آسیب جدی می شوند در حین تعمیر و بازسازی در اکثر مواقع نیاز به رنگ آمیزی مجدد خواهند داشت. این رنگ آمیزی در اکثر مواقع با استفاده از دستگاه های ضخامت سنج رنگ و آموزش کارشناسی رنگ خودرو قابل تشخیص است.  بطور کلی دو نوع دستگاه دیجیتال و دستگاه مگنتی برای سنجش ضخامت رنگ خودرو در بازار موجود می باشد. هر دو نوع بص . . .

کاغذ-paper

کاغذ
از زمان های دور تا کنون نقش مهمی را در انتقال , ثبت و ذخیره اطلاعات
داشته است و با پیدایش جوهر و مرکبات رنگی  , این نقش به مرور زمان پر رنگ
تر شده است . کاغذ از فشرده شدن و متراکم شدن الیاف سلوی به وجود می آید و
بسته به کاربرد کاغذ در وزن ها وسایز ها و حتی رنگ های مختلفی تولید و روانه بازار مصرف کننده میشود . برش کاغذ
طبق استاندارد بین المللی انجام میگیرد و نمونه ای از آن برش کاغذ بر اساس
استاندارد A است که در این برش اندازه کاغذ از A0 که بز . . .

میز ترازو آزمایشگاهی

در سکوبندی آزمایشگاه ، ترازو جهت تامین دقت مورد نیاز برای توزین دقیق شیمیایی , لازم است بر روی میز مخصوصی به نام میز ترازو آزمایشگاهی و یا میز توزین آزمایشگاهی که کاملا ضد لرزش باشد قرار گیرد .برای جلوگیری از لرزش میز در ساختار آن از بتن استفاده می شود تا پایداری مورد نیاز فراهم شود .محل استقرار میز ترازو باید فاصله مناسبی از پنجره و درب ها داشته باشد تا عملکرد ترازو تحت تاثیر جریان هوا قرار نگیرد .مشخصات فنی میز ترازو آزمایشگاهیابعاد : طول 80 . . .

معرفی برگ کاغذ گلاسه !

بنام پروردگار بی همتا و یگانه
با عرض سلام
در میان کاغذها،نوعی کاغذ وجود دارد،که وقتی از دور به انها نگاه کنیم،نور رو انعکاس میدن و به نوعی براق هستن! به این نوع کاغذها گلاسه گفته میشه! و البته با اصطلاح کاغذ روغنی هم معروفه!
کاغذ گلاسه،درونش علاوه بر خمیر کاغذ،نشاسته و پلاستیک به کار رفته،و بخاطره همین دو ماده هم قدرت جذب رنگش بالاتر رفته و هم باعث شده حالت برق داشته باشه. 
کاغذ گلاسه به دلیل استفاده از پلاستیک! خاصیت ضد ابی هم نیز دارد!
ادا . . .

کاغذ A4 برند رز پرینت

کاغذ A4 برند رز پرینت Rose Print محصول کشور اندونزی می باشد که در بسته های 500 برگی عرضه می گردد. کاغذ A4 برند رز پرینت Rose Print از نوع کاغذهای 80 گرمی می باشد که این کاغذ از نوع گرماژ بالا محسوب می گردد. یکی از مزایای این کاغذ قیمت مناسب آن می باشد.
طول هر کدام از برگه های کاغذ A4 رز پرینت، 29.7 سانتی متر و عرض آنها 21 سانتی متر است، که طول و عرض استاندارد یک کاغذ A4 می باشد.
کاغذ رز پرینت Rose Print یکی از مرغوب ترین کاغذهای موجود در بازار ایران است. این کاغذ از الیاف . . .

کاغذ A3 جلد سفید 80 گرمی بسته 500 عددی-A3 paper without cover

کاغذ A3 جلد سفید 80 گرمی بسته 500 عددی
A3 paper without cover
معرفی کلی
کاغذ a3 جلد سفید , به مانند دیگر کاغذ های a3 موجود در بازار نظیر کاغذ a3 گلد و کاغذ a3 کپی مکس , دارای کیفیت و مرغوبیت مثال زدنی است و کیفیت چاپ قابل قبولی را دارد . تنها تفاوت بین کاغذ a3 مدل جلد سفید
با دیگر کاغذ های a3 در طراحی و بسته بندی جلد کاغذ کاغذ میباشد , به طوری
که برای کاهش هزینه ها و پایین آمدن قیمت فروش کاغذ , این نوع از کاغذها
را بدون جلد , بسته بندی و روانه بازار میکنند .
ادامه مطلب . . .

ساخت میزهای اداری و صنعتی

♦️میز 130x100 با ارتفاع مفید 78 سانتی متر:❇️قیمت برای مصرف کننده 16/350/000 ریال❇️✳️ شاسی با پروفیل آلومینیوم 45x45 دو طرف بسته✳️ رویه ی MDF ملامینه با ضخامت 25 میلیمتر✳️ دوره ی چوبی با ضخامت 5mm و رنگ شده✳️ پایه ی M10 استیل با لاستیک ارتجاعی✳️ وزن قابل تحمل 120kg . . .

کاغذ A5 جلد سفید 80 گرمی بسته 500 عددی- A5 paper without cover

کاغذ A5 جلد سفید 80 گرمی بسته 500 عددی
A5 paper without cover
معرفی کلی
کاغذ a5 جلد سفید , به مانند دیگر کاغذ های a5 موجود در بازار نظیر کاغذ a5 گلد و کاغذ a5 کپی مکس , دارای کیفیت و مرغوبیت مثال زدنی است و کیفیت چاپ قابل قبولی را دارد . تنها تفاوت بین کاغذ a5 مدل جلد سفید
با دیگر کاغذ های a5 در طراحی و بسته بندی جلد کاغذ کاغذ میباشد , به طوری
که برای کاهش هزینه ها و پایین آمدن قیمت فروش کاغذ , این نوع از کاغذها
را بدون جلد , بسته بندی و روانه بازار میکنند .
ادامه مطلب . . .

طراحي و چاپ

  چاپ افست چیست ؟چاپ زمان بر و تیراژ بالاچاپ افست نیز یکی دیگر از انواع چاپ محبوب می باشد که کلیه خدمات چاپ و خدمات پس از چاپ، تماما در چاپخانه و توسط دستگاه های چاپی بزرگ انجام می شود. در این نوع چاپ فایل شما با استفاده از مواد شیمیایی بر روی زینک برگردان شده و طرحتان توسط سیلندرهای دستگاه چاپ با فشار بر روی کاغذ برگردانده شده و عمل چاپ صورت می گیرد.به دلیل وجود خدمات پیش از چاپ مانند پلیت و فیلم و زینک، زمان بیشتری نسبت به چاپ دیجیتال . . .

کاغذ ديواري سه بعدي

یکی از بهترین و زیباترین کارهایی که میتوانید برای زیباکردن محیط زندگی خود و عزیزانتان انجام دهید استفاده کردن از کاغذ دیواری سه بعدی بر روی دیوار ها میباشد همانند تصویر زیر که در کنار استفاده از تایل های سی ان سی یا همان تایل معرق به زیبایی یک طرح کاغذ دیواری سه بعدی نیز بر روی دیوار نقش بسته است و محیطی شیکو زیبا را به وجود آورده است 09392780379092195845مهندس صالحپور . . .

کاغذ دیواری سه بعدی یک انتخاب حرفه ای برای دکوراسیون داخلی

انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی یک انتخاب هوشمندانه و کاملاً حرفه ای برای نمای دکوراسیون داخل ساختمان ها محسوب می شود. پس از این که نسل قدیمی مصالح ساختمانی برای دیوار داخلی ساختمان ها از رواج افتاد، طراحان دکوراسیون و به ویژه کارخانه های تولید مصالح مرتبط با این حوزه به این فکر افتادند که نسل جدید کاغذ دیواری را طراحی و تولید کنند؛ به گونه ای که با مدل های قدیمی، تفاوت زیادی داشته باشد.الهام گرفتن از طرح ها و نقش های سه بعدی به گونه ای که در نگاه . . .

هوا

دوچرخه رو دیدین بدنش زنگ میزنه؟ میگن چون آهنگ و هوا با وساطت یه ماده سوم مثل رطوبت با هم بودن این مدلی شده آهنحالا کاغذ رو در نظر بگیرین که یه کبریت بهش زدیم باز هم همون هواست ولی چه بلایی سر کاغذ آورد. . . .

دیزاین سقف با کاغذ سقفی

کاغذ دیواری ها که مدتی است به جای رنگ برای پوشش دیوار ها استفاده می شود امروزه از آن ها برای پوشش سقف نیز مورد استفاده قرار می گیرد که اصطلاحا به آن کاغذ سقفی نیز گفته می شود.
کاغذهای سقفی می توانند به سقف هایی که ساده و خام هستند جلوه و جذابیت خاصی اضافه کنند که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی منزل شما خواهد گذاشت.
کاغذ سقفی چه تاثیری در دکوراسیون داخلی دارد؟
طرح و رنگ کاغذ های سقفی در بزرگ و کوچک جلوه دادن فضای داخلی تاثیر دارد.
کاغذ های سقفی . . .

دیزاین سقف با کاغذ سقفی

کاغذ دیواری ها که مدتی است به جای رنگ برای پوشش دیوار ها استفاده می شود امروزه از آن ها برای پوشش سقف نیز مورد استفاده قرار می گیرد که اصطلاحا به آن کاغذ سقفی نیز گفته می شود.کاغذهای سقفی می توانند به سقف هایی که ساده و خام هستند جلوه و جذابیت خاصی اضافه کنند که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی منزل شما خواهد گذاشت.کاغذ سقفی چه تاثیری در دکوراسیون داخلی دارد؟طرح و رنگ کاغذ های سقفی در بزرگ و کوچک جلوه دادن فضای داخلی تاثیر دارد.کاغذ های سقفی در . . .

کاغذ دیواری سه بعدی یک انتخاب حرفه ای برای دکوراسیون داخلی

انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی یک انتخاب هوشمندانه و کاملاً حرفه ای برای نمای دکوراسیون داخل ساختمان ها محسوب می شود. پس از این که نسل قدیمی مصالح ساختمانی برای دیوار داخلی ساختمان ها از رواج افتاد، طراحان دکوراسیون و به ویژه کارخانه های تولید مصالح مرتبط با این حوزه به این فکر افتادند که نسل جدید کاغذ دیواری را طراحی و تولید کنند؛ به گونه ای که با مدل های قدیمی، تفاوت زیادی داشته باشد.الهام گرفتن از طرح ها و نقش های سه بعدی به گونه ای که در نگاه . . .

تفاله نیشکر بهترین روش تولید کاغذ

سید عباس نیک، حقوقدان و مدیر مسئول انتشارات مجد، ضمن اشاره به اخبار مرتبط با امکان تولید کاغذ از پلاستیک، گفت: اخیراً علاوه بر خبر امکان تولید کاغذ از پلاستیک شنیده شده که از مواد آهکی سنگ هم کاغذ تولید می‌کنند؛ ولی تا به امروز این کاغذ‌ها در سطح دنیا به صورت انبوه تولید نشده‌اند و قابل استفاده هم نیستند. این‌ها تکنولوژی‌های جدیدی هستند که می‌توان با آن کاغذ تولید کرد، اما هر کدام از کاغذ‌هایی که از پلاستیک یا سنگ تولید می‌شوند ا . . .

کاغذ A4 برند کپی لوکس

کاغذ A4 برند کپی لوکس COPILUX محصول کشور آسیای شرقی می باشد که در بسته های 500 برگی عرضه می گردد. کاغذ A4 برند کپی لوکس COPILUX از نوع کاغذهای 80 گرمی می باشد که این کاغذ از نوع گرماژ بالا محسوب می گردد. یکی از مزایای این کاغذ قیمت مناسب آن می باشد.
طول هر کدام از برگه های کاغذ A4 کپی لوکس، 29.7 سانتی متر و عرض آنها 21 سانتی متر است، که طول و عرض استاندارد یک کاغذ A4 می باشد.
کاغذ کپی لوکس COPILUX آبی یکی از پراستفاده ترین و نیز پرفروش ترین کاغذهای موجود در بازار ایرا . . .

کاغذ A4 اکسلنت 80 گرمی بسته 500 تایی

کاغذ A4 اکسلنت 80 گرمی بسته 500 تایی
A4 EXCELLENT PAPER 80GSM  
معرفی کلی
کاغذ a4 اکسلنت , محصول
تولید شده در کشور اندونزی و از تولیدات کارخانه معروف APRIL میباشد .
بسته بندی و برش این کاغذ در کشور اندوزی صورت میگیرد و جزء کاغذ های
وارداتی به کشور محسوب میشود . A4 اکسلنت از لحاظ کیفیت جنس و هم چنین نحوه برش کاغذ به مانند کاغذ A4 پیپروان
که دیگر محصول تولیدی این شرکت است , از مرغوبیت بالایی برخوردار است .
این کاغذ در بسته های 500 برگی و در کارتن های 5 بسته ایی راهی ب . . .

تشخیص زمان تعویض لنت ترمز از روی ضخامت لنت

ضخامت لنت ترمز سه حالت میتونه داشته باشه :
1- ضخامت گوشت لنت بیش از 7 میلیمتر باشه = لنت نیاز به تعویض ندارد
2-بین 3 تا 7 میلیمتر = لنت تا حد زیادی مصرف شده و مراقبت  و تهیه لنت مناسب برای زمان تعویض ضروریه . (فرصت برای جستجو و خرید لنت با بهترین کیفیت وجود داره).
3-گوشت لنت کمتر از 3 میلیمتر = لنت باید به سرعت و  در اولین فرصت تعویض  بشه و نباید بهیچ عنوان این کارو به تاخیر انداخت . . . .

ورق روغنی چیست؟

به ورق هایی که بوسیله تکنولوژی نورد سرد تولید می شود به اصطلاح عامیانه ورق روغنی می گویند.
 
از علل نامگذاری این ورق به علت شکل ظاهری آن می باشد این نوع ورق با تکنولوژی نورد سرد تهیه می گردد همچنین این نوع ورق به نام ورق با نورد سرد نیز شناخته می شود بدین صورت که ورق ها توسط نورد با ضخامت بالا به ضخامت پایین تر تبدیل می شود.
در این حالت به علت استفاده از نورد سرد،کیفیت ظاهری ورق ها بسیار عالی بوده و به همین علت بیشتر در کارهای مربوط به ظاهر مورد . . .

برش پانچ سقف دال

‍ برش_پانچ چیست ؟
شاید اگر برش پانچ #دال (#سقف و #فونداسیون) را یکی از مهم ترین دغدغه های هر مهندس طراح بدانیم، بیراه نباشد؛ زیرا که یکی از دو عامل اصلی تعیین ضخامت دال، همین کنترل برش پانچ است. بطوریکه در کنار سایر کنترل ها در مورد فونداسیون، مثل کنترل برش یک طرفه (برش قیچی کننده) و کنترل تنش خاک زیر پی، این مورد معمولا وضعیت بحرانی تری دارد.
وزن سقف قرار گرفته روی ستون ها سبب ایجاد تنش های برشی در دال آن می شود. تمرکز این تنش ها در یک مساحت کوچک، . . .

چسب کاغذ دیواری

نمایندگی چسب کاغذ دیواریAQUILA
فرمولاسیون بسیار قوی،حلال پذیری سریع در آب،غلظت بالا
مقاومت بالا در برابر رطوبت و تغییرات دما،بدون بو و مواد سمی،سازگار حتی با سطوح سیمانی 
آنتی باکتریال،نانو تکنولوژی،ایجاد سطوح هموار در هنگام اجرای کاغذ دیواری
 قابلیت نصب 120 رول به ازای هر کیلو گرم
مرجع:http://aquilairan.ir . . .

کاغذ A4 مسترکپی Mastercopy paper A4

کاغذ A4 مسترکپی Mastercopy paper A4
Mastercopy paper A4
 
کاغذ A4 مستر کپی یکی از جدید ترین کاغذ تحریر در بازار ایران میباشد. این کاغذ مناسب برای پرینتر های لیزری و جوهرافشان و فکس ها میباشد.
ادامه مطلب . . .

دستگاه H-338

دستگاه Hگروه رنگی سفیدرنگ بدنه استاتیکجنس بدنه فجنس بالشتک : ریباندطول دستگاه 120 cmعرض دستگاه 90 سانتيمترارتفاع 90 سانتيمترابعاد لوله های بدنه 120*55ضخامت لوله‌های بدنه 22 میلیمتروزن دستگاه 90 کیلوگرمظرفیت تحمل وزنه 0 کیلوگرمحداکثر وزن کاربر 200 کیلوگرمعضلات تحت تاثیر: تقویت عضلات زیر بغل و V شکل بدنویژگیها و امکانات :طراحی ارگونومیکگارانتی داردگواهی های تولید ISO9001,اروپا CEتوضیحات بیشتر ساخت کشور ایرانفروشگاه اینترنتی ورزشی . . .

مقرون به صرفه نبودن کاغذ چوب و کاغذ مازندران برای رسانه ها

 مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران گفت: حواله کاغذ صنایع چوب و کاغذ استان برای رسانه های مازندران مقرون به صرفه نیست.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران  به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات مازندران، حسین مرتضوی اظهار کرد: شرکت چوب و کاغذ مازندران حواله کاغذی در اختیار مطبوعات استان قرار  می‌دهد که برای این قشر قابل استفاده نیست.
وی با بیان اینکه این کارخانه در شهر ما قرار دارد و به عنوان میزبان این کارخانه، این حق را داریم که از یارانه . . .

کد خطا پکیج ایساتیس در شیراز

کد خطا پکیج ایساتیس
 مجموعه سرویسکاران یزد تهویه (در خصوص تعمیر و سرویس پکیج ) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی در سراسر شهر شیراز با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.
پکیج شوفاژ گازی ایساتیس(مدل NEWSTAR 26FF AND MEHR 26FF)
کد خطا مفهوم کد خطا
E1 افت فشار آب مدار گرمایش
E2 عدم تشکیل یا تشخیص شعله
E3 اشکال در NTC گرمایشی
E4 اشکال در NTC مصرفی
E6 انسداد دودکش – خطای پر شر سوئیچ دود
E7 افزایش بیش از دمای مدار گرمایش(فعال شدن کلید حرارتی)
E8 عدم . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)