98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

عاشقمو وفادارم

عاشقانه 8 / همیشه به یادت هستم اما چه فایده ؟!

این پست را در روز شنبه مورخ 16/ شهریور 98 ساعت 21/30 شب در محل کارم مینویسم:هر شب بعد از مراسم محرم حوالی 12 تا 1 نصف شب از کوچه منزلتان گذر میکنم تا بویت را حس کنمحتی چند بار از اولین کوچه بن بست تا آخرش میایم و میرومتو هیچ چیز از قلب بی قرارم نمیدانی و هیچ چیز از زندگی خصوصیم خبر نداریعزیزم هیچ گاه من را قضاوت نکن و هر کس از احوالات زندگیت با خبر باشد میفهمد ک تو مح را دوستداری و برایش جان میدهی راستی همکلاس و همکار نشدی ؟!! فکر کردی من خر هستم اما م . . .

سرافرازم

سرافرازم نمودی وزتو ممنونم ای یارمکه بامن همرهی وبا تو افتاده سر وکارمنه از دنیاشکایت دارم ونی شکوه از غمهاوخوشحالم که تو هستی ومن تنها ترا دارممدد کن باز هم باشم کنار تو  اگر دارملیاقت که تو باشی یاور ویار و مددکارمزغم ،مهجوری و دوری به دورم، ای عزیز جانبه دور تو بگردم من به گردت همچو پرگارمچو هستی سخت خوشنودم که هر لحظهبه هر لحظه، تویی آن نازنین دلبند دلدارمبه کویت جان سپارم من ،زعشقت بی قرارم منفقط این جمله را گویم، عزیزم دوستت دارمهمی . . .

مرد وفادارم

سخت ترین کار دنیا چشم پوشی از کسیه که به خاطرش چشماتو رو همه بستی.آبان ماه از این به بعد برای من به ماهی تبدیل میشه که توی روزهای ابتداییش سخت ترین لحظات رو از نظر فشار روحی داشتم.ماهی که توی اون در یه مدت کوتاه بدترین و بهترین حس هارو تجربه کردم.مخالفت های خانواده هامون برای ازدواجمون به خاطر اختلافاتی که ما روحمونم ازش خبر نداشت،شک و تردیدهایی که با دروغاشون به دلم انداختن و باعث شد دلت رو بشکنم،فشار روحی که بهمون وارد کردن،بد شدن حال تو . . .

چگونه قلب همسرم را از عشق سیراب کنم

چگونه قلب همسرم را از عشق سیراب کنم؟ مجموعه: رازهای موفقیت شاید 5_7 دقیقه وقتتونو بگیره اما اگه اینارو عمل كنید یك عمر از دست غر غراشون راحت میشین   توصیه ای به آقایان !اینکه چگونه قلب همسرخود را از عشق سیراب سازند.رژیمی ابداع کرده ام به نام رژیم عشق»!و آن را بدین منظور طراحی کرده ام تا روش ساده ای باشد برای اینکه قلب نامزد/همسر خود را از عشق و محبت سیراب کنید و بتوانید بیرون از اتاق خواب نیز معشوقی مطلوب باشید. این روش ساده، عملی و لذت بخش می . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)