98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

عصير مقوي جنسياً

درس خارج فقه 6

دفتر مقام معظّم رهبری / استاد سیّد مجتبی / 17 مهر 1398انصرافی که ما را از تمسّک به اطلاق عصیر باز دارد نیاز به دلیل قوی دارد. در اکثر موارد دلائل به نفع اطلاق است. امّا گاهی فقط یکی از مشتقّات انصراف پیدا می کند. مثلاً گفته شده که عصیر مقرون به الف و لام انصراف به عصیر عنبی دارد. در حالی که این قول اشتباه می باشد و عصیر ذو اللّام هم اطلاق دارد.در العین اثر خلیل بن أحمد فراهیدی با همین شرایط تصریح به اطلاق شده است. در معجم المقاییس اللّغة اثر أب . . .

درس خارج فقه 8

استاد سیّد مجتبی / 19 آبان 1398برخی برای منع استصحاب ادّعا می کردند عصیر عنبی با عصیر زبیبی فرق دارد. حتّی طبق این فرض نیز اگر عصیر زبیبی قلیان کند و ثلثینش برود و مسکر شود فرق مذکور دیگر مورد اعتنا نخواهد بود زیرا دلیلی اقوی وجود دارد و قطعاً متعلّق حرمت است.مسکریّت حتّی اگر برای بعض از افراد رخ دهد بر معنون خود صدق خواهد کرد. همچنین میزان آن برای تحقّق اسکار نیز موضوعیّت ندارد و با هر مقداری اگر موجب سکر شود مسکر و حرام خواهد بود.اگر قلیا . . .

درس خارج فقه 9

استاد سیّد مجتبی / 21 آبان 1398بحث در غلیان خود عنب یا زبیب به جای غلیان عصارهِ آن بود. طبخ عنب یا زبیب گاهی موجب شکافته شدن پوسته و بیرون آمدن عصیر از آن می شود. گاهی این حالت رخ نمی دهد و حتّی در صورت غلیان مایع آن در درونش از آن چیزی کم نمی شود و کمیّت سابقش همچنان باقی است. در هر دو حال اگر ما قائل بودیم نفس غلیان بما هو هو باعث حرمت است موضوع متفاوت خواهد بود با جایی که بگویم غلیان به معنای تقلیل مایع آن باشد. زیرا زمانی که پوسته حبّه شکافت . . .

خواص سنجد

خواص دارویی سنجد
 
ضد تب و درد است.
بادشکن و مقوی قلب است و سردرد را تسکین می دهد.
پودر هسته آن غضروف ساز بوده و جهت ترمیم مفاصل و کمردرد میتوان آنرا با شیر میل کرد
از گل آن برای التیام زخم استفاده می شود.
کم کالری و مقوی معده است.
سنجد پخته شده در روغن زیتون، درد مفاصل وخارش پوست را درمان می کند و برای رشد مومفید است.
 

  . . .

معجرات پائیزی

 
به نام خدا
پائیز فصل هزار رنگ برای ما کلی تحفه با خود دارد چند تا دور ریز و  رب که معجزه طبیعت هست رو معرفی می کنم
که خیلی کاربردی هست  و دسته زیادی از مشکلات ما رو می تواند حل کند اشاره می کنم
 
پوست انار (قابض و بیماری های گلو و نزله )
پوست پسته (تقویت قوه مدبره بدن)
رب سیب (مقوی معده و قلب)
رب به (تقویت قوه مدبره بدن)
رب انار (دافعه سودا)
رب نسترن (مقوی قلب و معده)
برگ به (مفتح عروق) . . .

عصر سقوط

بر شانه‌های سست این عصر سربه‌زیرآدم ایستاده است؛در حسرت خون سپیدیکه بوی شیر مادر بدهدو شریان شریفی     که خون زرد هوس را بخشکاند.و شر تخمه‌ی آتشچه فاتحانه می‌کوشدحبیب خوب خدا رابه وعده‌ای سقوطبا طعم سیب هبوطمهمان کند.و شر تخمه‌ی آتش   هنوز هم خمار خون؛خون سبزِ حیاتسینه‌های رگ برآورده‌ی خاک رادر کام تشنگان خدا                           می‌دوشدبشر چه بی‌گناه         عصیر عصر سقوط را می‌نوشدو.شر چه بی‌دریغ      می. کو. شد! . . .

طرز تهیه کاچی

 
طرز تهیه کاچی مخصوص ماه رمضان
کاچی» از جمله خوشمزه‌ترین و مقوی‌ترین دسرهای قدیمی ایرانی با یک دستور پخت ساده است که معمولا مادربزرگ‌ها آن را برای خانم‌هایی که تازه زایمان کرده بودند، افراد بیمار و ضعیف از نظر جسمی و کودکان تجویز و درست می‌کردند. درست کردن کاچی به عنوان یک دسر مقوی در شهرهای مختلف ایران به روش‌های مختلف است و گاهی اوقات اسامی متفاوتی هم دارد.

ادامه مطلب . . .

طرز تهیه کاچی زعفرانی با آرد سفید

کاچی» از جمله خوشمزه‌ترین و مقوی‌ترین دسرهای قدیمی ایرانی با یک دستور پخت ساده است که معمولا مادربزرگ‌ها آن را برای خانم‌هایی که تازه زایمان کرده بودند، افراد بیمار و ضعیف از نظر جسمی و کودکان تجویز و تهیه می‌کردند. این دسر مقوی در شهرهای مختلف ایران به روش‌های مختلف تهیه می‌شود و گاهی اوقات اسامی متفاوتی دارد.  ادامه مطلب . . .

۲۴ آبان ۹۸

۱. ضدعفونی قفس رامون و غذاهای مقوی تر [حس میکنم حالش بهتر شد]
۲. شیر و عسل گرم + مرغ سوخاری خونگی + آش رشته عزیزم ♥ + نون پنیر با لیمو و سبزی تازه
۳. کلاه خاله جان ـو یکم بافتم بالا رف . . .

۲۴ آبان ۹۸

۱. ضدعفونی قفس رامون و غذاهای مقوی تر [حس میکنم حالش بهتر شد]
۲. شیر و عسل گرم + مرغ سوخاری خونگی + آش رشته عزیزم ♥ + نون پنیر با لیمو و سبزی تازه
۳. کلاه خاله جان ـو یکم بافتم بالا رف . . .

طرز تهیه خوراک لوبیا چیتی

 
طرز تهیه خوراک لوبیا چیتی
خوراک لوبیا چیتی و سیب زمینی از مجموعه دستور غذاهای ایرانی است که بسیار مفید، مقوی و خوش طعم است. در ماه مبارک رمضان می‌توانید آن را برای مهمانی‌هایتان آماده کرده و علاوه بر طعم دلپذیر، از خواص زیاد آن هم بهره ببرید. این خوراک خوشمزه،غنی از پروتئین است و در این زمینه می‌تواند حتی با غذاهای گوشتی رقابت کند و همین موضوع آن را به غذایی محبوب برای گیاه‌خواران تبدیل کرده است. بیشتر حبوبات سرشار از پروتئینند و لوبیا . . .

طرز تهیه حریره بادام

 
طرز تهیه حریره بادام
یکی از دغدغه های مهم کسانی که نوزاد شیرخوار دارند این است که پس از رسیدن نوزاد به سن شش ماهگی که زمان خوردن غذاهای کمکی است چه غذاهایی را در رژیم غذایی کودک قرار دهند تا علاوه بر راحتی هضم، ارزش غذایی بالا نیز داشته باشد. یکی از  غذاهای مقوی و سنتی ایرانی که به رشد جسمی و ذهنی کودک کمک خوبی می کند حریره بادام است. حریر بادام یکی از غذاهای بسیار مقوی و مغذی برای کودکان در سن رشد و سالمندان است که علاوه بر اینکه طعم بسیار خو . . .

طرز تهیه فرنی با آرد برنج

یکی از بهترین دسرهای ایرانی فرنی است. فرنی در انواع مختلف پخته می شود مثلا فرنی آرد نشاسته یا "فرنی آرد برنج" که خوشمزه ترین و مقوی ترین آن ها فرنی با آرد برنج است، که به دلیل آسان بودن پخت و در دسترس بودن مواد اولیه مصرف بسیار بالایی دارد. می تواند به عنوان یک میان وعده یا صبحانه صرف شود. برخی آن را به صورت گرم و برخی به صورت سرد مصرف کنند. برای افطاری  در ماه مبارک رمضان، این نوع فرنی بسیار تهیه و مصرف می شود و طرفداران بسیاری در این ماه دا . . .

درس خارج فقه 7

دفتر مقام معظّم رهبری / استاد سیّد مجتبی / 12 آبان 1398طائفهِ ثانی روایاتی هستند که مشتمل بر عصیر به طور خاص هستند.جلد 6 کافی صفحهِ 421 باب الطّلاع:سهل بن زیاد که در سند این روایت حضور دارد در کلام شیخ و نجاشی متّصف به ضعف است. فهرست شیخ جنبهِ رجالی زیادی ندارد. رجال نجاشی نیز هویّت فهرستی دارد. امّا رجال شیخ جنبهِ رجالی دارد. شیخ در رجال این فرد را به وثاقت متّصف می کنند. امّا رجال نمی تواند در مقابل فهرست ایشان مقاومت کند. این عدم مقاومت از حی . . .

عشق چیست

سلام عزیزان  عشق به محبت بیش از اندازه گفته می‌شود خب در اینجا با شعر هایی در مورد عشق همراه می شویم آن روح را که عشق حقیقی شعار نیستنابوده به که بودن او غیر عار نیست در عشق باش که مست عشقست هر چه هستبی کار و بار عشق بر دوست بار نیست گویند عشق چیست بگو ترک اختیارهر کو ز اختیار نرست اختیار نیست عاشق شهنشهیست دو عالم بر او نثارهیچ التفات شاه به سوی نثار نیست عشقست و عاشقست که باقیست تا ابددل بر جز این منه که به جز مستعار نیست تا کی کنار گیری م . . .

رژيم غذايي چه تاثيري در پرورش و رشد طيور دارد

تاثیر رژیم غذایی بر رشد طیور و پرورش آنتاثیر رژیم غذایی بر رشد طیور را نمی توان نادیده گرفت و رژیم غذایی در صورتی که به درستی رعایت شود علاوه بر اینکه سبب جلوگیری از بیمار شدن طیور می شود، خواهد توانست رشد آن را سریع تر نماید و به همین دلیل قبل از پرورش طیور حتما باید یک برنامه غذایی مفید برای آنها تعیین کرده و سپس اقدام به پرورش و نگهداری آن نمایید. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:تاثیر رژیم غذایی بر رشد طیوربی شک هر فرد . . .

طرز تهیه حریره بادام

طرز تهیه حریره بادام
حریره بادام یکی از غذاهای بسیار مقوی و مغذی برای کودکان در سن رشد و سالمندان است که علاوه بر اینکه طعم بسیار خوبی دارد برای معده های حساس نیز بسیار مناسب است. حریره بادام از نظر ظاهری شباهت زیادی به فرنی آرد برنج دارد. به عنوان یک مادر بعد از این که نوزاد به سن شش ماهگی که زمان خوردن غذای کمکی است برسد، شاید بزرگ‌ترین دغدغه‌تان این باشد که چه غذایی در رژیم غذایی کودک‌تان قرار دهید تا علاوه بر این که راحت هضم شود، مقوی ب . . .

طرز تهیه شله خرمایی

شله خرمایی خیلی مقوی و خوشمزه و سالم است و در شهرهای جنوبی درست می شود، این دسر را به علت طبع گرم آن بیشتر در فصل های سرد سال درست می کنند.
در کشورهای عربی هم درست می شود که به آن عصیده می گویند.

ادامه مطلب . . .

ماهي صبور

 ماهی صبورغذاهای سنتی استان خوزستان نه تنها در شهرهای ایران بلکه در کشورهای اطراف خلیج فارس هم محبوبیت زیادی دارد و در میان این غذاها، ماهی جایگاه مهمی دارد. جنوبی ها طعم ماهی صبور را خیلی دوست دارند و این ماهی را به طور سنتی بر روی آتش کباب می کنند و آن را یا به همراه نان می خورند و یا به همراه سبزی پلو. برای این که این ماهی در حین کباب شدن نسوزد و خوشمزه تر شود موادی مثل سبزی ماهی، تمبر هندی، رب، فلفل سیاه، نمک، سیر و پیاز را با هم ترکیب و رو . . .

طرز تهیه نان دارچین و گردو

دستور پخت نان دارچین و گردو فوق العاده خوش طعم و متفاوت، آموزش طرز تهیه نان دارچین و گردو پرطرفدار و مقوی، آموزش شیرینی پزی، طرز تهیه انواع نان مغزداربتادانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

اسموتي موز و بادام ، صبحانه کامل و مغذي

برای آشنایی با طرز تهیه اسموتی موز و بادام با مجله دلتا همراه باشید.اسموتی موز و بادام یک نوشیدنی بسیار مقوی و مغذی است که می‌تواند صبحانه ای کامل باشد. این اسموتی به دلیل دارا بودن موز و بادام، ویتامین های زیادی دارد و از این رو برای کودکان و نوجوانان بسیار مناسب است. طرز تهیه اسموتی موز و بادام بسیار ساده است و به راحتی می‌توانید یک نوشیدنی مفید در منزل آماده کنید.مواد لازم :موز: یک عددبادام خام: یک پیمانهبادام بو داده: 3 قاشق غذا . . .

یک سوپ گرم و مقوی مخصوص روزهای برفی

سوپ لوبیا و اسفناج
این سوپ بعلت داشتن لوبیا و سبزیجات، بسیار مغذی است دارای پروتئین، ویتامینهای مختلف و آنتی اکسیدان می باشد. 
برای مشاهده دستور تهیه سوپ کلیک کنید.
ادامه مطلب . . .

بفرمایید شربت بیدمشک

شهد بیدﻤﺸﻚ با داشتن ترکیباتی همچون ژرانیون سالیسین، تانن، به عنوان داروی موثر در تقویت قلب، آرام بخش و رفع کننده درد و خستگی شهرت یافته است. طبیعت آن سرد و تر است؛ مقوی قوای دماغی و قلب، مفرح روح، ملین مزاج، سردردهای گرم مزاج را نیز تسکین می‌دهد.
 
طی این چندماه که بنده در خانه شربت بیدمشک مصرف می‌کنم دیگر به طور محسوسی میلم به پپسی(نوشابه) و آبجو(دلستر) کاهش یافته است.
شما شربت بیدمشک دوست دارید؟ . . .

نان کامل

آیا می دانید که خوردن نان سبوس دار باعث سیری واقعی شده و چاق کننده نیست!مواد غذایی مقوی و دارای ریز مغذی مانند نان های سبوس دار همچون نان سنگک باعث می شود با حجم کمتری از غذا، افراد سیر شوند و سلول ها به سیری واقعی برسند و در نتیجه از چاقی جلوگیری شود.
ادامه مطلب . . .

پیش غذایی فوق العاده لذیذ با بورانی اسفناج”

بورانی اسفناج” را به شکل های مختلفی تهیه می کنند ولی با سیر و گردو مزه فوق العاده ای دارد و بسیار مقوی می شود. به سرعت و تنها در 30 دقیقه تهیه می شود و به عنوان یک مکمل کم هزینه می توان از آن نام برد.مواد مورد نیاز برای بورانی اسفناج
 
* اسفناج : 1 کیلو
* گردوی خرد شده : 4 قاشق غذاخوری
* ماست : 500 گرم
* سیر تازه : 100 گرم 
* نمک و فلفل و زردچوبه : به مقدار کافی

ادامه مطلب . . .

طرز تهیه نرگسی

اگر متولد دهه ۶۰ به قبل باشید حتما با نرگسی خاطره‌های زیادی دارید؛ غذایی قدیمی که پیش از این پای ثابت وعده‌های غذایی بوده و مغذی و مقوی بودن آن سر زبان‌ها. نرگسی علاوه بر اینکه یک غذای کاملا گیاهی و رژیمی است، به دلیل وجود اسفناج و تخم مرغ سرشار از ویتامین‌هاست و وعده بسیار مناسبی برای کودکان است.
مواد لازم:
اسفناج: ۵۰۰ گرم
تخم مرغ: ۴ عدد
پیاز: ۲ عدد
سیر: ۳-۴ حبه
نمک، فلفل: به میزان لازم
روغن یا کره: به میزان لازم
خوشمزه ترین مزه ها . . .

نحوه تهیه عسل آویشن

آویشن یک گیاه بوته ای کوچک، چند ساله و همیشه سبز از خانواده نعناع است. گل های این گیاه در رنگ های صورتی، یاسی یا بنفش کمرنگ رشد می کنند. سالیان درازی است که از این گیاه در طب سنتی استفاده می شود و امروزه نیز به عنوان طعم دهنده و خوشبو کننده در آشپزی و همین طور صنایع آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین زنبورهای عسل از گیاه آویشن برای تولید عسل طبیعی استفاده می کنند، که نتیجه آن تولید عسلی با کیفیت بالا، مقوی و خوش طعم و عطر است.
گ . . .

قوی

مسئول پاسخگویی انیاB:♦️جنسینگ قرمز تونیک (مقوی)♦️کاملا تضمینی افزایش وزن ۱۰تا ۱۸کیلومیزان کننده سیستم ایمنی تنظیم کننده قند و فشار خونمحرک گردش خون مغزیبهبود دهنده فعالیت های ادراکیتونیک غدد فوق کلیویانتی تومور تقویت قوای جسمی و فکری کاهش استرس خستگی و ضعف عمومی افزایش ومحرک قوی اشتهادرمان ناتوانی جنسی میزان کردن تعداد سلول های سفیدخونترمیم و بازسازیRNAوDAN(عوامل کبدی)ضدویروس و جلوگیری از سرماخوردی مداوم درمان قوی اختلال نعوظ مردان . . .

گیاه تاج خروس

تاج خروس یک گیاه بسیار بلند با برگ های سبز و بنفش است که گل های آن بیشتر به رنگ قرمز، بنفش و زرد دیده می شوند.بیشتر گونه های آن به عنوان علف هرز شناخته می شوند اما برخی گونه های آن خوراکی بوده و از برگ های آن به عنوان سبزی و دانه هایش به عنوان یک غلات مقوی استفاده می شود.و از خواص ان میتوان به درمان کم خونی /سرطان/یبوست اشاره کرد.عنوان . . .

نحوه درست کردن فلافل” جاافتاده و فوق العاده خوشمزه

طرز تهیه فلافل آبادانی اصل و ترفند های خوشمزه ترشد آن
فلافل از جمله غذاهای خوشمزه و لذیذیست که علاوه بر کودکان و نوجوانان در بین بزرگسالان هم طرفدارن ویژه ای دارد و از نخود که یکی از مقوی ترین ترین حبوبات است تشکیل می شود.
فلافل با اینکه جزو فست فود ها محسوب می شود اما بسیار ارزان و سریع آماده می شود و آن را در قالب ساندویچ همراه با سس خردل می توانید میل کنید و نهایت لذت را از این غذای خوشمزه ببرید.

ادامه مطلب . . .

طرز تهیه خوراک برگ چغندر سبز ؛ خونتان را صاف کنید!

برای تهیه این خوراکی بسیار خوشمزه و مقوی، ابتدا مواد مورد نیاز را از لیست زیر تهیه کرده و مطابق دستور عمل کنید.
مواد مورد نیاز
گوشت ریز خرد شده – ۱۰۰ گرمچغندر سبز – ۴۵۰ گرمپیاز رنده شده – یک چهارم فنجانسیر بزرگ، خرد شده – یک عددفلفل قرمز – یک چهارم قاشق غذاخوریسرکه – یک ششم فنجاننمک – به میزان لازم

ادامه مطلب . . .

طرز تهیه شله زرد خوشمزه

شله زرد یک دسر گرم سنتی است که برای مراسم‌های مذهبی و به عنوان نذری از آن بسیار استفاده می‌شود. همچنین خنک شده شله زرد نیز بسیار خوشمزه است و خیلی از افراد سرد آن را بیشتر از گرم آن دوست دارند. از این دسر در ماه مبارک رمضان به یک خوردنی مقوی و خوشمزه برای افطار یا سحر می‌توانید استفاده کنید. شله زرد یک دسر نسبتا سنگین است به همین دلیل بهتر است به مقدار کم آن را سرو کنید. طرز تهیه شله زرد معمولا یک روش دارد اما نکاتی باید در آن رعایت شود تا شله ز . . .

راه حل درست کردن آبگوشت

آبگوشت به عنوان یک غذای خوشمزه و سنتی ایرانی در سفره هر خانواده‌ای به شکل هفتگی یا ماهیانه حضور دارد. این غذای سنگین و مقوی به دلیل گسترده‌گی جغرافیایی تهیه آن، در میان اقوام مختلف ایرانی در انواع گوناگون و گاه با ادویه‌های متنوع درست می‌شود. 
ادامه مطلب . . .

معرفی دمنوش گیاهی 2

 دمنوش گیاهی به لیمو و زیرفون:
ترکیبات: به لیمو، ۱قاشق مربا خوری و زیرفون، ۱قاشق غذاخوری.
خواص: طبیعت این چای گرم بوده؛ در درمان سرماخوردگی، تشنج، نقرس، دردهای سیاتیکی، غلظت خون، روماتیسم، بی خوابی های شبانه، میگرن، اضطراب، تپش قلب، سردرد، آسم، فشارخون و اسهال موثر است؛
همچنین این چای، تقویت کننده حافظه، شستشو دهنده کلیه و مقوی معده است.
مصرف این چای به علت دارا بودن زیرفون، برای خانم های باردار ممنوع است. . . .

با خواص عناب آشنا شويد!

عناب یک میوه شفابخش است؛ درباره خواص عناب چه می‌دانید؟ با مجله دلتا همراه باشید.خواص عناب چیست؟ شاید باورتان نشود اما میوه عناب یار قدیمی روز های سرد زمستان و شب های یلدا است؛ اگر سرفه می‌کنید، سرما خورده اید یا مشکوک به آنفولانزا هستید، عناب بخورید. ویتامینC عناب برای روز های سرد زمستان معجزه می‌کند. صبر کنید! داستان خوشمزه عناب ادامه دارد، بگذارید برای ده دقیقه مجله دلتا مهمان خانه های گرم شما باشد البته با یک . . .

طرز تهیه   سوپ شیر

 
  سوپ شیر:
سوپ شیر یکی از انواع سوپ های معروف و پر مصرف در سراسر جهان است. سوپ شیر انواع مختلفی دارد . محبوب ترین نوع سوپ شیر ، سوپ شیر به همراه جو پرک یا جو پوست کنده است که طعم بسیار خوبی دارد که تقریبا همه آنرا می پسندند. سوپ شیر را می توانید در مهمانی های خود به عنوان یک پیش غذای خوشمزه و دوست داشتنی سرو کنید. سوپ شیر بیشتر به عنوان پیش غذا سرو می شود ولی شما می توانید این سوپ خوشمزه را به عنوان یک غذای کامل و مقوی برای خانواده تهیه کنید. به سو . . .

نوشیدنی های گیاهی و دمنوش های انرژی زا و مقوی

در این مطلب شما را با چند نوشیدنی انرژی زای طبیعی برای شروع روزی پرنشاط آشنا می کنیم. فقط یادتان باشد که این نوشیدنی ها را باید ناشتا میل کنید.
 آب با آب لیمو ترش، چای سبز، دمنوش زنجبیل و عسل و … انرژی زا هستند
برای داشتن یک روز خوب و پر نشاط لازم است که روزتان را با انرژی و شاداب شروع کنید. برای این کار می توانید چند نوشیدنی خیلی ساده و طبیعی برای خودتان آماده کرده و به صورت ناشتا میل کنید. این کار باعث می شود از نظر روحی و جسمی شاد و سرحال باش . . .

طرز تهیه فریتر ذرت کبابی خوشمزه

خانومانه: فریتر ذرت، غذایی شگفت انگیز است که می توانید آن را برای وعده صبحانه، نهار، شام و یا به صورت میان وعده تهیه کنید. درست کردن این ذرت های خوش طعم با ذرت تازه در فصل تابستان بسیار لذت بخش است. این فریترها در کنار انواع سالادها، گوشت ها و هر آنچه که دوست دارید بسیار لذیذ خواهد بود. لایه خارجی فریتر ذرت کبابی، کریسپی و ترد می باشد و لایه داخلی آن پنیری و نرم و پر از سبزیجات و گیاهان مقوی است. برای تهیه این فریترها می توانید از سبزیجات مورد ع . . .

طرز تهیه فریتر ذرت کبابی خوشمزه

خانومانه: فریتر ذرت، غذایی شگفت انگیز است که می توانید آن را برای وعده صبحانه، نهار، شام و یا به صورت میان وعده تهیه کنید. درست کردن این ذرت های خوش طعم با ذرت تازه در فصل تابستان بسیار لذت بخش است. این فریترها در کنار انواع سالادها، گوشت ها و هر آنچه که دوست دارید بسیار لذیذ خواهد بود. لایه خارجی فریتر ذرت کبابی، کریسپی و ترد می باشد و لایه داخلی آن پنیری و نرم و پر از سبزیجات و گیاهان مقوی است. برای تهیه این فریترها می توانید از سبزیجات مورد ع . . .

خورشت کرفس

خورش کرفس یکی از غذاهای مهم و خوش طعم ایرانی می باشد که این خورشت در عین مقوی بودن به خاطر کرفس و گوشت بسیارخوشمزه نیز می باشد
مواد لازم خورشت کرفس خوشمزه و دلچسپ
گوشت خورشتی :400 گرم
ساقه کرفس خرد شده :1 عددبزرگ
پیاز نگینی خرد شده :1 عدد بزرگ
نعناع و جعفری :400 گرم
آبغوره :نصف لیوان
زرد چوبه :1 قاشق مربا خوری
نمک ، فلفل قرمز :به میزان دلخواه
آب  :2 لیتر

ادامه مطلب . . .

طرز تهیه بستنی سنتی

طرز تهیه بستنی سنتی”
بستنی سنتی” یکی از دسرهای بسیار خوشمزه مقوی و قدیمی هست که همیشه و در همه جا طرفداران زیادی دارد.امروز دستور تهیه این بستنی را برای شما حاضر کرده ایم تا در خانه درست کنید و لذت ببرید.
مواد لازم برای بستنی سنتی 
شیر پر چرب 1 لیتر
زعفران به مقدار لازم
شکر 500 گرم 
گلاب نصف استکان 
ثعلب 1 قاشق غذاخوری 
خلال پسته 50 گرم 
خامه معمولی 100 گرم 

بستنی
ادامه مطلب . . .

افلام سكس نيك نار نكت ام صديقي

فی أیام الدارسة فی أوقات الاختبارات كنت اذاكر مع صدیقی سكس احیانا فی عندی فی البیت وأحیانا فی بیته وعند دخولی مع صدیقی كانت امه تشرب قهوة فی المطبخ بیتهم نظامه أمریكی على ای حال شافتنی امه ونادتنی قالت لی تعال ایش اسمك قلتلها اسمی عاد بدأت تتكلم عن ابنها وعن نفسها وأنها محرومه جنسیا فقالت لی اخلع فانیلتك فخلعتها وجاءت من خلفی وبدأت تلحس رقبتی وتمسك قضیبی بیدها الاخر وجاءت أمامی وخلعت كلتها وتاشر لی باصبعها تعال قرب ولم قربت منها اجل . . .

ار حسن آذری

وقتی می‌گویی نرواز آن‌گاه که می‌گویی بیابیش‌تر دوستت دارمنمی‌دانم و هرگز هم نخواهم فهمیدنروازبیاچرا این‌گونه محزون‌تر است ((حسن آذری)) . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)