98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

ع با کوله برای پروفایل

خطرات کوله پشتی سنگین

استفاده ناصحیح از کوله سنگین می‌تواند باعث آسیب به بدن شود و عوارض فراوانی بر ساختار اسکلتی داشته باشد. استفاده صحیح از کوله پشتی در شکل نشان داده شده است که با رعایت این موارد می‌توان ساختار اسکلتی بدن را در راستای طبیعی حفظ کرد.  . . .

بلبل زبوني

 یکی از دوستان که مدتی پیش به عنوان مدرس در یکی از دانشگاه ها مشغول به کار شده بود از خاطرات دوران تدریسش نقل میکرد: سر یکی از کلاس هایم  توی دانشگاه ،  دختری بود که دو ، سه جلسه اول ،ده دقیقه مانده بود کلاس تموم بشه ، زیپ کوله اش رو میکشید و میگفت : استاد ! خسته نباشید !!! البته من هم به شیوه همه استاد های دیگه به درس دادن ادامه میدادم و توجهی نمی کردم! یه روز اواخر کلاس زیر چشمی میپاییدمش ! به محض این که دستش رفت سمت کوله ، گفتم : خانوم !!! زیپتو ن . . .

نيم نما

عکس پروفايل جدید 2019 | عکس های پروفايل براي پیام رسان و شبکه های اجتماعی 2019عکس پروفايل با آپدیت روزانه | عکس پروفايل با معنیعکس پروفايل خاص جدید با آپدیت روزانه | عکس پروفايل جدید بدون متنعکس پروفايل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه | عکس پروفايل جدید تیکه دارعکس پروفايل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه . . .

چه وسایلی در سفر و جهانگردی همراه خود ببریم؟

چه وسایلی در سفر و جهانگردی همراه خود ببریم؟
راهنمای سفر
جواب اینکه در سفر چه وسایلی همراه داشته باشیم، اصلا کوله پشتی ببریم یا چمدان و سوال هایی از این دست علاوه بر اینکه به مقصد سفر و سبک سفر بستگی داره به روحیات و سلیقه های جهانگرد و مسافر هم بستگی داره.
توی این مطلب بیشتر به وسایلی که خودم همراهم می برم اشاره می کنم و در آخر یک سری وسایلی هم که بعضا توصیه میشه ولی من نمیبرم رو مینویسم.
 مهمترین انتخاب، کوله پشتی یا چمدان؟
اگر سفرم به یک یا . . .

نمايه

عکس پروفايل خاص جدید و عکس نوشته پسرانهعکس پروفايل خاص جدید با آپدیت روزانه 2019عکس پروفايل خاص با آپدیت روزانه | عکس پروفايل جدید و خاص 98 سال 98عکس پروفايل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانهعکس پروفايل خاص جدید بدون متن و بامتن | | عکس های پروفايل براي تلگرام اینستاگرام واتس اپ . . .

چشم در راه

 چشم در راه کسی هستمکوله بارش بر دوش ،آفتابش در دستخنده بر لب ، گل به دامن ، پیروزکوله بارش سرشار از عشق ، امیدآفتابش نوروزباسلامش ، شادیدر کلامش ، لبخنداز نقس هایش گُل می باردبا قدم هایش گُل می کارد مهربان ، زیبا ، دوستروح هستی با اوست ! قصه ساده ست ، معما مشمار ،چشم در راه بهارم آری ،چشم در راهِ بهار …. ! فریدون مشیری   . . .

کوله گردی

آدم وقتی نیتش رو بشناسه و بهش اطمینان داشته باشه خیالش از بقیش راحتهاون روزا که شعر می گفتم و داستان می نوشتم که منم بالاخره یه روزی یه کوله میندازم رو دوشم و با همون هواپیما میام پیشت، برام یه آرزو بود مربوط به خواب و خیالماما وقتی همون اتفاق برام افتاد و منم کنارت رسیدم فهمیدم نیتت اگه درست باشه خدا خودشه درست میکنهالان هم که دارم رویا پردازی میکنم که یه روز یه کوله میندازم رو دوشم و میرم کل دنیا رو می گردم برام غریب نیست اگه یکی از همین روز . . .

کوله بار

برنامه ام این بود که کوله بار ببندم و برم از اینجا, صلاحیت بدم و دفاع کنم و این چندماه رو به پایان برسونم, اما نمیدونم چرا یهو موتورم خاموش شد, دیگه عجله ندارم, دیگه هیجان ندارم, بیخودی تب رزیدنتی دارم در حالیکه تا ۳ سال دیگه امکانش نیست برام و عملا هدف طولانی مدت و بی ربطیه , نمیدونم فکر کردن راجع بهش جز اتلاف وقت فایده دیگه ای هم برام داره یا نه؟امیدوارم چیزی به نام عشق در من زنده بشه, و نوری به نام ایمان در قلبم بدرخشه تا ازین وضعیت بیام بیرون . . .

کوله پشتی کوهنوردی 20 لیتری مدل Fashion1

کوله پشتی کوهنوردی 20 لیتری مدل Fashion1 
قیمت محصول : 165000 تومان
برند : Miscellaneous
براي خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
 
 
 
براي خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
تصاویر بیشتر
 
 
 
[google] . . .

عکس زمستان

عکس پروفايل زمستانیبا زیباترین عکس پروفايل زمستانی دخترانه + عکس پروفايل زمستانی عاشقانه و  زیبا از بخش عکسهای پروفايل سایت کد تو با شما هستیم.عکس پروفايل زمستانی دخترانهبسم الله الرحمن الرحیمیک کولاک به وسعت تاریخ امروزعکس پروفايل زمستانی عاشقانهسر بی تابی باران داردعکس پروفايل زمستانی این زمستان را نبین‌ ما هم عیدی داشتیمعکس پروفايل - عکس پروفايل خاص - عکس - تصویر پروفايل -& . . .

فصل من

واژه تولد واژه ای بس غریب است ، آن هنگام که به یاد می آوری چهارفصل هایی را پشت سر گذاشته ای و خاطراتی را در کوله بار سفرت ، سفری از تولد تا مرگ ، با خود تا ناکجا آباد ذهنت همراه کرده ای . کوله باری که هر زمان با احساس خستگی ، زیر تک درختی از بید مجنون یا آفتابی سوزان در صحرایی بی آب و یا شاید در کنار ساحل یا جنگلی از شهرهای شمالی بنشینی و باز کرده و همچون آلبومی ورقش بزنی و همراه با تورّق گاهی لبخندی بر لب آوری و گاه اشکی از گوشه چشم جاری سازی  این . . .

کانه لوک مست سر قطارم.

بچه رو بغل می‌کنه میگه ماشاءالله، بزرگ شده، سخته بغل کردنش
راستی همه راه بغلته؟
میگ م نه همه ولی نود درصدشو بغلمه
بعد کیفمو گرفته میگه واااای اینکه از بچه هم سنگین تره
خودمم همین فکرو می‌کنم.
 
 
 
+اولا رفتم امروز کمد گرفتم که هی موله سنگین حمل نکنم، وسایل ضروری رو توی کمد بذارم باشه هردفعه نبرم بیارم
دوما قصد کردم کوله پارچه ای بخرم که این کوله لپ تاپی سنگین و گت و کلفتو نبرم دیگه
سوما پیشنهاد آغوشی که پیچک داد عالی بنظر میاد باید بررسی کن . . .

کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری صخره مدل MAKALU COLORFUL

کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری صخره مدل MAKALU COLORFUL 
قیمت محصول : 460000 تومان
برند : Miscellaneous
براي خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
 
 
 
براي خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
تصاویر بیشتر
 
 
 
[google] . . .

کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری اسنو هاوک مدل Sirwan45+5

کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری اسنو هاوک مدل Sirwan45+5 
قیمت محصول : 675000 تومان
برند : Miscellaneous
براي خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
 
 
 
براي خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
تصاویر بیشتر
 
 
 
[google] . . .

عکس پروفایل خدا

عکس پروفايل خدا

امشبپیش خدا آرزویی کنشایدکوچکترین معجزه اشتمام رؤیای تو باشه
صندوقچه آرزوهایم راخواهم گشود تا نگویند از هیچ پُر استنام تو…یاد تو‌…عشق تو…افتخاریست در دارایی دلم،دوستت دارم خدا…
این آسمان هم حق دارد بنده خدا!وقتی هر روز چترتان بزرگتر می شود و از هم دورتر می شوید،چه دلیلی دارد باران برايتان بریزد؟باران می بارد تا آدم ها براي خیس نشدن بیشتر به همدیگر بچسبند…
عکس پروفايل با موضوع خدا (متن عکس خدا) با رزولوشن مناسب
عکس پر . . .

عکس نوشته زن و شوهري عاشقانه

مجموعه: خواندنیهای دیدنی عکس نوشته زن و شوهری  پروفايل زن و شوهری پروفايل همسرانه عکس پروفايل زن و شوهری عکس نوشته زن و شوهری عاشقانه پروفايل زن و شوهری عکس نوشته زن و شوهری  عکس عاشقانه همسر زیباترین پروفايل براي همسر  پروفايل همسرانه عاشقانه پروفايل همسرانه عکس پروفايل زن و شوهری عکس نوشته زن و شوهری عاشقانه عکس نوشته زن و شوهری پروفايل زن و شوهری گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته . . .

حالم این روزها حال خوبی نیست

   یه پنجره با یه قفس، یه حنجره بی هم نفسسهم من از بودن تو، یه خاطرس همین و بس تو این مثلث غریب ستاره ها رو خط زدمدارم به آخر میرسم از اونور شب اومدم یه شب که مثل مرثیه، خیمه زده رو باورممیخوام تو این سکوت تلخ صداتو از یاد ببرم بزار که کوله بارمو رو شونه ی شب بزارمباید که از اینجا برم، فرصت موندن ندارم داغ ترانه تو نگام، شوق رسیدن تو تنمتو حجم سرد این قفس، منتظر پر زدنم من از تبار غربتم، از آرزو های محالقصه ی ما تموم شده، با یه علامت سوال بزار . . .

عکس پروفایل دخترونه

عکس پروفايل دخترونه
دوستان عزیز سایت تفریحی فان باران در این پست بهترین عکس های پروفايل دخترانه رو براتون قرار دادیم
عموما در شبکه های اجتماعی عکس های پروفايل لاکچری و کارتونی و فانتزی استفاده میکنند
براي دیدن عکس پروفايل دخترونه به ادامه مطلب مراجعه کنید

ادامه مطلب . . .

زندگی در جریان

پنج ســـــــــــال دیگه یه همچین روزی نشستم تو خونه و منتظرم تا دینا خانم از مدرسه بیاد خونه و با همون مقنعه و لباس کوچولوش که تنشه برام از کلاس و معلم و دوستاش تعریف کنه وای که چه ذوقی دارم از الان براي اون لحظهوای چه شیرینه که دختر کوچولوی من با کوله پشتی خوشگل صورتیش راهی مدرسه بشه وای چقد راه طولانی در انتظارشه مدرسه.امتحاندوستاش تجربه هاش نوجوونیشکنکورش دانشجوییش. ازدواجش انگار همین دیروز بود که خودم ورو . . .

عکس پروفايل نشانه شخصيت شماست

عکس پروفايل نشانه شخصیت شماست,روانشناسی عکس پروفايل عاشقانه,بدون عکس پروفايل,شخصیت شناسی از روی ژست عکس,عکس پروفايل رشته روانشناسی,پروفايل سفید خالیشخصیت شناسی پروفايل عکس چیستتصاویر با ما حرف می‌زنند. کافی است به آنها با دقت نگاه کنیم تا به رمز و رازشان پی ببریم. با کمی دقت می‌فهمید که در شبکه‌های مجازی براي پی بردن به اسرار درونی افراد سرنخ‌هایی وجود دارد. یکی از این سرنخ‌ها عکس پروفايل در شبکه‌های اجتماعی است. تصاویر . . .

ای نگاه آبی ناز کاش تو مهربون نبودی

  تنم از حادثه خسته دلم از غصه شکستهیه مسافر غریبم راهی یه راه دورمناجی شکسته بالم که تویی تنها نشستیای که واسه خاطره من دل مردمو شکستیپر بغض و گریه بودم تو رسیدی تا بخندمواسه پیدا کردن تو دل به جاده ها می بندمراهی یه کوله راهم کوله بار عشق و بستمدیگه از خودم بریدم دیگه از آینه خستمتویی کعبه ی وجودم دور چشمه ی تو گشتمنکنه دلم گلایه باید از تو می گذشتممیخوام این عشق قشنگ و از نگاهت پس بگیرمنمیخوام مثل پرنده تو یک قفس بمیرمای نگاه آبی ناز ک . . .

تولیدی کیف

از سری محصولات تولیدی کیف
کد ۳۱۸۷
 محصول پرفروش کد٣١٨٧
 کیف٢حالته٣کاره(بسیار جادار) فقط ۴٨٠٠٠ تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشى داراى٧زیپ+٩جیب جا جنس کتان ضخیم بادوام ابعاد حالت دوشى٣٠در٢٢سانت ابعاد حالت کوله ۴٠در٣٠سانت۵رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبى مدل شل – داراى زیپ مخفى تلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی . . .

محصول پرفروش کد٣١٨٧

محصول پرفروش کد٣١٨٧
از سری محصولات تولیدی کیف 
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروشکد٣١٨٧
کیف٢حالته٣کاره(بسیار جادار)فقط ۴٨٠٠٠ تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشىداراى٧زیپ+٩جیب جاجنس کتان ضخیم بادوامابعاد حالت دوشى٣٠در٢٢سانتابعاد حالت کوله ۴٠در٣٠سانت۵رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبىمدل شل - داراى زیپ مخفىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی . . .

محصول پرفروش کد٣١٨٧

محصول پرفروش کد٣١٨٧
از سری محصولات تولیدی کیف 
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروشکد٣١٨٧
کیف٢حالته٣کاره(بسیار جادار)فقط ۴٨٠٠٠ تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشىداراى٧زیپ+٩جیب جاجنس کتان ضخیم بادوامابعاد حالت دوشى٣٠در٢٢سانتابعاد حالت کوله ۴٠در٣٠سانت۵رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبىمدل شل - داراى زیپ مخفىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی . . .

نذری فرهنگی اربعین

در عین اینکه خودمون رو براي اربعین آماده کردیم از نذری فرهنگی هم غافل نبودیم و چند تا طرح رو انتخاب کردیم و چاپ کردیم تا زائران امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی به کوله پشتی خودشون الصاق کنن چراکه تو این مسیر صدها نفر این طرح رو میبینن و گاها یه نفر ممکنه چندین دقیقه پشت سر شما راه بره و یقینا در پوستر پشت کوله پشتی شما تامل خواهد کرد.
(طرح های با کیفیت براي چاپ رو از اینجا دانلود کنید.)
بقیه در ادامه مطلب .
کار دیگه ای که کردیم تهیه آبنبات چوبی و . . .

در مسیر مرنجاب - قسمت پنجم - دست از تقلا بردار دختر :))

شاید نزدیک یه ساعت با باد و بارون درگیر بودم و سرعتم خیلی کم شده بود و سنگینی کوله بیشتر و بیشتر به نظرم میومد. ناهار نخورده بودم و از ترس از دست دادن زمان و خوردن به تاریکی هوا هم، هی ذره ذره خودم رو گول می‌زدم که نیم ساعت دیگه وای میسم یه چیزی می‌خوریم، چهار و نیم یه چی می‌خوریم، برسیم به اون آهنه می‌زنیم بغل و استراحت می‌کنیم که نیم ساعت می‌گذشت، ساعت از ۴ و نیم رد می‌شد، به آهن‌های بعدی می‌رسیدیم و توقفی تو کار نبود. همین طوری باد و ب . . .

چطور کوله پشتی خود را برای یک پیاده روی پک کنیم؟

بلیط هواپیما و قطار
چطور کوله پشتی خود را براي یک پیاده روی پک کنیم؟
تنها چیزهای ضروری را پک کنید
زمانی که پیاده روی می کنید، خیلی مهم است که ایتم های مهم را همراه داشته باشید. حمل چیزهای غیرضروری مانند بالشت مورد علاقتان، دوربین یا حتی دفتر خاطراتتان تنها بار اضافی براي شما می باشد که ممکن است پیاده روی را براي شما سخت و دشوار کند. براي اینکه بدانید چه چیزهایی براي یک ماجراجویی هایکینگی مناسب است بهتر است یک بررسی درمورد آب و هوا و تعداد روز . . .

متن و عکس هاي دلنشين

عکس پروفايل زیبابخندبلندتر بخندتا عادت کنے بہ خندیدندنیا اونقدر هم کہ فکر مےکنے جدے نیستجمله های کوتاه دلنشینامروز به خودت قول بدههیچ نوع حال و هواى بدى رو تحمل نکنىتو در انتخاب افکارت قدرت دارىپس فقط حال و هواى خوب رو انتخاب کنجملات زیبا و دلنشین براي عشقوقتی از شادی به هوا می‌پری، مواظب باش کسی زمین را از زیر پاهایت نکشد!متن زیبای غمگین دلنشینهمیشه کسی را براي دوست داشتنانتخاب کن که اونقدر قلبش بزرگ باشهکه نخوای براي اینکه ت . . .

توليدي کيف

از سری محصولات تولیدی کیفکد 37محصول پرفروش کد37کیف2حالته3کاره(بسیار جادار)فقط 48000 تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشىداراى7زیپ+9جیب جاجنس کتان ضخیم بادوامابعاد حالت دوشى30در22سانتابعاد حالت کوله 40در30سانت5رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبىمدل شل – داراى زیپ مخفىتلفن 02136832085صفحه اصلی محصول http://kif1.ir . . .

شخصيت شناسي پروفايل

عکس پروفايل نشانه شخصیت شماست,روانشناسی عکس پروفايل عاشقانه,بدون عکس پروفايل,شخصیت شناسی از روی ژست عکس,عکس پروفايل رشته روانشناسی,پروفايل سفید خالیشخصیت شناسی پروفايل عکس چیستتصاویر با ما حرف می‌زنند. کافی است به آنها با دقت نگاه کنیم تا به رمز و رازشان پی ببریم. با کمی دقت می‌فهمید که در شبکه‌های مجازی براي پی بردن به اسرار درونی افراد سرنخ‌هایی وجود دارد. یکی از این سرنخ‌ها عکس پروفايل در شبکه‌های اجتماعی است. تصاویر . . .

519 ›

شاید بعضیامون همو دیدیم
من یه کوله ماشی‌رنگ دارم
با دوتا پیکسل پرچم ایران و یامهدی ادرکنی که گل‌گلیه
و یه پلاک وسطشون :)
.
› حلالمون کنید. . . .

بازگشت

برمی‌گردم.وقتی برمی‌گردیم بیشتر فکر می‌کنیم. پس برگشتن را دوست دارم. حسین مثل همیشه حرفهایی زد که از همه نق زدن‌ها پشیمان شدم.  با برادرهای جدید احساساتی و خوددارم خداحافظی کردم و می‌دانستم دلتنگ هر دویشان خواهم شد. این اولین بار است که براي خداحافظی با برادرها بغض داشتم؛ تنها دیگران» در خانه که در مقابلشان چندان نیازی به مراقبت از رفتار و حرفهایم نیست و بی طرف به نظر می‌آیند. دیشب فیلم پولاروید را دیدیم و محمدرضا به وحشی بودن همسایه ه . . .

محصول پرفروش کد٣١٨٧

محصول پرفروش کد٣١٨٧
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروش کد٣١٨٧
کیف٢حالته٣کاره(بسیار جادار)فقط ۴٨٠٠٠ تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشى
از سری محصولات تولیدی کیف داراى٧زیپ+٩جیب جاجنس کتان ضخیم بادوامابعاد حالت دوشى٣٠در٢٢سانتابعاد حالت کوله ۴٠در٣٠سانت۵رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبىمدل شل - داراى زیپ مخفىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلیتولیدی کیف . . .

یک شیشه انگور

و مثل همیشه، دو نفر دوست بودند. دو دختر با مقنعه و کوله پشتی و تشکیلات. خستگیِ یک روز طاقت فرسا در دانشگاه را با دو ظرف سیب زمینی با سس مخصوص از تن به در می کردند.  پشت یکی از میزهای کوچک فودکورت نشسته بودند و به یک موضوع فوق العاده بی مزه از ته دل می خندیدند. یکی شان درحالی که خودش را با برگه ی منو باد می زد، پرسید:
-ینی هیچ وقت از همدیگه خسته نمی شین؟!
دومی که هنوز لبخند به لب داشت سرش را محکم بالا انداخت و گفت:
-نچ. محال ممکنه. همیشه برام هیجان انگی . . .

از رنجی که می بریم .

امروز کلکچال بودیم. هوای شهر بی نهایت آلوده، هوای آن جا بی نهایت دل چسب. آسمان شهر خاکستری، آسمان آن جا آبی. هشت پای کوه بودیم. من، زهرا، فاطمه. فاطمه زود به زود خسته می شد. می ایستادیم که استراحت کند. به خاطر جثه ی کوچکش خیلی توان جسمانی بالایی ندارد. کار نکشیدن از همین جثه هم باعث شده که از وضعیت معمول هم ضعیف تر باشد. حال آن که انتظار می رود با این کوچکی، خیلی فرز و چابک باشد. برگشتنی، مطمئن بودم لیز خواهد خورد. بدون آن که بهش بگویم از پشت دسته . . .

٢٨٣٤

الان از لحاظ روحی احتیاج دارم یه کیف شونی،کوله،نیم بوت،کفش آکسفورد،تونر،اون بافت سبزه،بارونی بلند،اون ست کیف و کفشه،چندتا شال،پیژامه،لاک،خط چشم،لبلو و یه سری چیزای دیگه که الان یادم نمیادو بخرم:/ . . .

خرید اینترنتی بهترین کیف و کوله پشتی مدرسه

کیف و کوله پشتی مدرسه همه‌ی ما رو یاد دوران درس و مشق‌مون میندازه. خیلی وقت‌ها شده به‌صورت اتفاقی که از بازار رد می‌شیم دلمون می‌خواد دوباره به اون ایام برگردیم.
امروزه اهمیت کیف و خرید کوله پشتی مدرسه خیلی بیشتر از قبل شده. بچه‌های امروزی کیف و کوله پشتی‌شون رو به عنوان مهم‌ترین وسیله‌شون میشناسن و کیف و کوله پشتی قراره همراه یک سال تحصیلی دانش آموزان ما باشه. پس دقت و وقت گذاشتن در خریدش اهمیت زیادی داره.
کیف و کوله پشتی مدرسه
اگه سر . . .

رقص کلمات

از رحمت خدا چه باید گفت که مدام به دل های ما نگاه می کند ! در کتاب عاشقان نوشته است مگر نمی دانید که خدا می بیند. واقعا جمع میان ترس و اشتیاق در این جمله است وقتی که باور کنی آفریننده ی عشق تو را می بیند. انقدر شیرین و خوف ناک است که شاید از وقتی دیگر جرئت نکنی، حتی پای خود را دراز کنی چه برسد به پا برون گذاشتن از حریم عشق . بگذریم او به همه نگاه می کند در این میان قلب هایی هستند که به چیزی مبتلا شده اند به نام《 عشق 》به چیزی که شبیهی ندارد پس حالشان . . .

بلاتکلیفی شیرین

سختیش اینجاست ,بین سه تا شهر در ترددم و نمیدونم خونه ام دقیقا کجاست!
شهر پدر و مادرم
شهر دانشگاهم
و 
شهر نامزدم.
 
دارم یاد میگیرم بجای مدام چمدون بستن و  باز کردن,با یک دست لباس و مسواک و لوازم آرایشی مراقبتی توی کوله برم و بیام . .
قراره بزودی عقد کنیم. . . . .

رعد و برق‌

تصویر پروفايل رعد و برق‌ هنگام رانندگی ماشین در طبیعت بکر خدا
پیشنهاد مطلب: خواص عناب + 100 نکته
پیشنهاد مطلب: رپورتاژ آگهی + 100 نکته
 عکسهای پروفايل 
سایت وبلاگ نویسی کد تو  . . .

از جمله تجربیات سفر:)

از اولین تجربه‌هایی که تو سفر اول بدست میارید و تو سفرهای بعدی حسابی به دردتون میخوره اینه که وسایلی که با خودتون میبرید نسبت به سفر اول به یک چهارم تقلیل پیدا میکنه,الان من با یه کوله میخوام 5 روز مسافرت برمD:دفعه قبلی یه ساک بردم به چه عظمت . . .

اینستا

سری قبل گقتم چطور به صورت دستی به دانلود عکس پروفايل اینستاگرام با کیفیت اصلی” بپردازید براي سیو کردن و دانلود عکس پروفايل اینستا با کیفیت اصلی به پست  در ابزار وبلاگ  به بخش فناوری مراجعه کنید در اموزش امروز روش دانلود عکس پروفايل اینستا با کیفیت اصلی و بالا را با استفاده از برنامه براي اندروید معرفی می کنیم.اگر دوست دارید عکس پروفايل پیام رسان خود را عوض کنید به آرشیو عکس پروفايل جدید نگاهی کنید.
 
دانلود عکس پروفايل اینستاگرا . . .

عکس پروفایل جدید 150 عکس پروفایل

دانلود و مشاهده جدیدترین عکس های پروفايل خاص غمگین دخترانه و پسرانه سال 98
دنیا جای مسخره ایه، به هیچ بودنی نمیشه دل بست
‏اونایی که مارو دوس دارن و ما دوسشون نداریم اگه چیز دوس داشتنی ای در ما میبینن بلند بگن اونایی که ما دوسشون داریم هم بشنون
عکس پروفايل عاشقانه
عکس پروفايل دخترانه
**عکس پروفايل جدید**
عکس پروفايل آبان 98
عکس پروفايل حشمت فردوس
عکس پروفايل غمگین
عکس پروفايل با کیفیت . . .

دلنوشتها

نمی‌دونم درسته یا نه ولی آدما فقط تا وقتی که کشفت نکردن براشون جذابی، دنبال همون نقطه ی تاریک تو زندگیت هستن که کشفت کننانگار بعد اینکه کشفت کردنتیک کنار اسمت رو تو دفترشون میزننو میرن سراغ آدم بعدی؛یه وقتایی نباید حرف بزنی،نباید کاری کنی، نباید شناخته شی،تا نتونن ترکت کننهمیشه یه چیزی رو، یه حرفی رو نزده داشته باشچون تا وقتی مهمی که اسمت تیک نخورده باشه بعدش فراموش میشی فراموش . نوشته ای از N.GH . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)