98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

فال حافز تاروت نیت کن

فال کائنات اوشن

فال کائنات اوشن امروز
برگرفته از کارت های تاروت کائنات
مورخ : شنبه 31 فروردین
تاروت یکی از پر طرفدارترین فال‌ها از قدیم تا امروز است. این فال به شیوه‌های متنوعی انجام می‌شود. مهمترین آن‌ها تاروت کبیر، تاروت صغیر و تاروت کائنات هستند. در اینجا فال تاروت کائنات رو برای ماه های مختلف در اختیار شما گذاشتیم.
مجله ی تفریحی همه چیز . . .

فال سایه

فال تاروت 15 هزار تومانفال قهوه 15 هزار تومانفال تاروت وقهوه باهم 25هزارتومانفال احساسی 20تومنفال شمع 20هزارتومانفال هفتگی 10هزارتومان سه تا تک نيت 10هزارتومانفال کلی 35هزار توماناموزش فال تاروت به صورت حرفه ای و غیر حضوری با بیش از ده سال سابقه اموزش فال برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره زیر تماس بگیرید ممنون میشم .شماره تماس 09362713395 . . .

502

تو گوگل بزنی فال تاروت 3 کارتی ، یه فال میاره که من گاهی وقتا برای روحیه گرفتن یه فالی میگیرم و عبارتای شفابخششو میخونمامروز یه جاش گفت " اتحاد زیبای عاشقانه مرا سیراب می‌کند "واقعا لازم دارم از لحاظ روحی عاطفی سیراب شم -_- . . .

فال شمع

فال شمع یکی از انواع فال‌هایی است که این روزها در جامعه رواج پیدا کرده‌است و از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند، تعبیر می‌شود.فال شمع هم مانند فال‌ قهوه یا فال تاروت در جامعه امروز ما رواج پیدا کرده‌است. اینکه تا چه حد به این مسایل باید به دید خرافات نگریست یا چه تاثیری می‌توانند در زندگی افراد بگذارند جای بحث دارد. در ادامه با خود فال و به ویژه فال شمع بیشتر آشنا می‌شویم. . . .

مقداری خصوصی ، استاندارد ها پائین می آیند!

جمعه بیست و دوم نوامبر قبل از اینکه غر و لندم را شروع کنم، لازمست به آنچه دفعه پیش در باره جیس و نامزدش نوشته بودم، یک چیزی اضافه کنم و آن اینست که کاری که عملا این دختر خانم میکند طالع بینی astrology با استفاده از کارتهای تاروت Tarot میباشد. گویا تعدادی پیرو و مشتری هم دارد، و گویا در آمدی هم دارد! البته همه اینها در فضای مجازی اینترنت انجام میشودراستش را بخواهید من اعتقادی باین جور چیزها ندارم. و حالا که شما غریبه بحساب نمی آئید می خواهم آنرا بیشتر . . .

اعتیاد به واردات

اعتیاد به واردات اول از همه، مربوط به تنبلی ایرانیان است. چون سر چهار راه ژئو پلیتیک هستند، ترجیح می دهند به هر رهگذر، یک ناخنک بزنند! لذا وقتی کسی از جاده ابریشم رد می شود، و بار ابریشم دارد ایرانی ها، نمی خواهند از این نعمت بی بهره باشند. بصورت مشتری آن را می خرند. و چون هر بازرگانی ناچار باید: سالی چند بار از این معبر عبور کند، لذا بدون پول هم می دهند! چه رسد به ارزان قیمت یا دمپینگ کردن. و این مذاق ان و راهن راتحریک می کند، تا کار خود را . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)