98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

فرهنگ نوشتن ریاضی صحفه ۶۴

برشی از کتاب

اگر از کتابی سوالی بپرسید، خود باید به آن پاسخ دهید. از این نظر کتاب مثل طبیعت و دنیاست. وقتی از آن سوالی می‌کنید به اندازه‌ای که خودتان تحلیل و تفکر کنید به شما پاسخ خواهد داد. (چگونه کتاب بخوانیم – صحفه ۳۴) علت به خواب رفتن مردم هنگام خواندن کتاب‌های خوب این نیست که آنها دوست ندارند برای فهمیدن آنها کوشش کنند، بلکه آن است که نمی‌دانند چگونه کوشش کنند. کتاب‌های خوب در سطحی بالاتر از ذهن شما قرار دارند و خسته‌کننده خواهند بود، مگر اینکه ذ . . .

و نوشتن و نوشتن و نوشتن.

والقلم و ما یسطرون ( و قسم به قلم و آنچه خواهد نگاشت)
و نوشتن و نوشتن و نوشتن.
نوشتن خاطرات ؛ نوشتن کارای روزمره ؛ نوشتن حال و احوال ؛ نوشتن بغض ؛ نوشتن خنده ؛ نوشتنِ پاییز و برگ های زرد ؛ نوشتنِ زمستان و برف ؛ نوشتنِ بهار و هوای بهاری ؛ نوشتن تابستان و هلو ؛ نوشتن عشق بیستون ؛ نوشتن کتاب و زندگی؛ اصلا نوشتن خود زندگی.
 
و چه لذت عجیب و غریبیست خلق کلمات بر روی کاغذ.
و چه ماناست عشق چندین و چند ساله ی قلم و کاغذ.
عشقی که تاریخ بشریت را رقم زد.
ادامه . . .

مقاله "نوشتن و فرهنگ" به قلم عباس مهیاد در رومه آفتاب یزد

مقاله "نوشتن و فرهنگ" به قلم عباس مهیاد در تاریخ 1397/10/8 در رومه آفتاب یزد به چاپ رسید. مطلب را می توانید درین جا بخوانید. . . .

حل تمرین ریاضی پنجم ، فصل اول تا هفتم

حل تمرین رياضي پنجم
جواب رياضي پنجم فصل اول فصل دوم فصل سوم فصل چهارم فصل پنجم فصل ششم و فصل هفتم و حل المسائل رياضي پنجم درقالب ورد بصورت فصل به فصل و جداگانه تهیه و تنظیم شده است مطابقت با کتب درسی سال جدید با جواب حل تمرین رياضي پنجم و پاسخ به فعالیت ها و کار در کلاس ها بطور کامل.
حل تمرین رياضي پنجم فصل اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم
دانشکده ها : ما در قسمت زیر تعریف تمام فصل ها را برای کاربران خواهیم گفت که شامل چه فصل هایی و جواب چه صفحاتی . . .

تمرین های کلاسی برای شنبه 1398/09/08

١. نوشتن از غلط های امتحان هرکدام ده بار 
٢.نوشتن ٣٠ کلمه که ارزش املایی دارند از درس گلدان خالی هرکدام سه بار 
٣.کامل کردن مرور فصل رياضي و حل کردن تمرین های دفتر 
٤.نوشتن انشای درس اجتماعی  . . .

فرهنگ و  جامعه کره جنوبی

فرهنگ و  جامعه کره جنوبی
فرهنگ معاصر کره جنوبی از فرهنگ سنتی کره که در قبایل عشایر کره ای شایع بود، توسعه یافت است. با حفظ هزاران ساله فرهنگ کره باستان و تحت تاثیر و نفوذ فرهنگ چین باستان، کره جنوبی پس از تقسیم کره در سال 1948، مسیر خود را در رشد فرهنگی دور از فرهنگ کره شمالی، ادامه داد
صنعتی شدن، شهرنشینی و گرایش به فرهنگ غربی کره جنوبی، به ویژه سئول، تغییرات زیادی در زندگی مردم کره ایجاد کرده است. تغییرات اقتصادی و شیوه زندگی منجر به تمرکز جم . . .

اندر حکایت فرهنگ عمومی در آذربایجان غربی

چند روزی که بنام شورای فرهنگ عمومی نامگذاری شده بود گذشت ، و عالی ترین مقام اجرایی در اولویت های کاری خودش به مقوله فرهنگ اشاره کرده است ؛ شورای فرهنگ عمومی ۱۴ آبان‌ماه را در تقویم سال ۱۳۸۷ به نام روز فرهنگ عمومی” نامگذاری کرد ؛ از آن روزها چند سالی می گذرد و احساس می شود فرهنگ عمومی جامعه در این استان و بسیاری از استان های کشور در برخی از بخش ها تنزل و در برخی موارد ارتقا یافته است. . . .

بخوانیم و بنویسیم

موضوع حتما براتون آشناست. دو کتاب دبستانی که دو محور مهم سواد، فرهنگ، شخصیت رو میتونن با انعطاف زیادشون شکل بدن. اینکه چقد علاقمند باشیم به این دوتا، تقریبا معرف میزان فرهنگ ماست. این عقیده شخصی خودم هست و شاید تعریف بقیه متفاوت باشه.خوندن، وارد شدن به تفکرات و تصورات مختلفه؛ مثل دیدن یک خواب و رویا که همه نوع احساسات رو دربر میگیره، مطالعه کردن، پرواز روح به ذهن هاییست که خودشون بارها به پرواز دراومدن باعث رشد میشه باعث پختگی میشه.نوشتن . . .

طرح درس رياضي چهارم درس رسم خطوط موازي

طرح درس رياضي چهارم دبستان درس رسم خطوط موازی کامل و آماده
در این طرح درس (طرح درس رياضي چهارم دبستان درس رسم خطوط موازی) به همرا فایل طرح درس رایگان اندازه گیری زاویه رياضي چهارم خدمت شما تقدیم میگردد.
 
طرح درس رياضي چهارم دبستان درس رسم خطوط موازی وتعداد 9 صفحه فایل ورد قایل ویرایش
فایل دانلود طرح درس رياضي چهارم دبستان درس رسم خطوط موازی تمامی نکات مربوط  بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل در اختیار شما معلم ابتدایی قرار می ده . . .

نسبت فرهنگ وعلم

 سه نوع رابطه و تعامل میان علم و فرهنگ، بر مبنای سه نوع تعریف از علم می توان در نظر گرفت. بر پایه تعریف پوزیتیویستی علم، رابطه میان آن دو بیرونی است و هیچ یک نمی توانند بر دیگری احاطه داشته باشند. بر مبنای تعریف پسامدرن از علم، ساختار درونی علم، توسط فرهنگ تعریف می شود و علم، هویتی فرهنگی دارد. مطابق تعاریف عقلانی و وحیانی، علم و محیط بر فرهنگ بوده و از امکان ارزیابی انتقادی فرهنگ به گونه ای همه جانبه برخوردار است.  . . .

حل تمرین ریاضی پنجم فصل دوم

حل تمرین رياضي پنجم فصل دوم
رياضي پنجم فصل دوم با جواب در یک فایل ورد در 41 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل اول رياضي ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد. این گام به گام رياضي پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب دریافت کنید ، و بطو . . .

حل تمرین ریاضی پنجم فصل هفتم با جواب

حل تمرین رياضي پنجم فصل هفتم با جواب
رياضي پنجم فصل هفتم با جواب در یک فایل ورد در 21 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل هفتم رياضي 5 را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد.  این گام به گام رياضي پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب دریافت کن . . .

# صد و بیست و شش (در بیست و پنج و سه ماه و یازدهمین روز عمرم)

آخرین باری که اینجا نوشته ام، دی ماه نود و هفت است، بی انصافی ست اگر بگویم دست از نوشتن کشیده ام که نوشتن اگر هوایِ نفس کشیدنم نباشد، سویِ چشمانم که هست. اصلا طوری که در مغزم با خودم حرف می زنم، چیزی جز نوشتنِ همیشگی نیست. اینکه برگشته ام به نوشتن، تلنگر دوستی و نیاز خودم به برگشت به خویشتن است. نُه ماهی که گذشت جز بزرگسال شدن، اتفاق دیگری در زندگی ام نیفتاده. در جایگاهی قرار گرفتم که غذای هر روزه ام یادگیری بود. یادگیری از خرده برخوردها و تعام . . .

نامه ی شماره 486

بعضی روزها سطح انرژی ، تله پاتی، هماهنگی با کائنات و دریافت سیگنال های آن برای انسان بالا می رود. من به خوبی این موضوع و فرآیند را در درونم احساس می کنم. میبینم که بعضی روزها به محض اینکه حرف کسی را می زنم به من تلفن میکند. صحفه چتم با همسر را باز می کنم و در همان زمان نامش روی صفحه تلفنم نقش می بندد. میبنیم که در خصوص یک خبر سرچ می کنم و یک نفر در همان زمان در مورد آن موضوع با من حرف می زند این همزمانی ها که قطعا از اعجاب برنامه ریزی های توست . . .

حل تمرین ریاضی پنجم فصل سوم با جواب

حل تمرین رياضي پنجم فصل سوم با جواب
رياضي پنجم فصل سوم با جواب در یک فایل ورد در ۴۱ صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل سوم رياضي ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد. این گام به گام رياضي پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب دریافت کنید . . .

81 - فیلم کوتاه

فیلم کوتاهاز 3-4 دیقه تا 25 دیقهبرای نشان دادن فرهنگممیزی میخورد .با دقت بیشتری ممیزی زده شوند فیلمهای کوتاه .- حالا تعریف خاصی از فرهنگ رو ارائه میدن یا فرهنگ اصیل اسلامی رو میخوان هدایت کنن به جهتی که دوست دارن ، یا فکر میکنند درسته . اصلا میخای یه کاری بکن مملی ، تعریفی جامع از فرهنگ ارائه بده . - فرهنگ از کجا شروع میشه مهم نیست ، به کجا ختمش کنن تو فیلم کوتاه مهمه . در 100 ثانیه تا 25 دقیقه . - بیشتر- یعنی قرآن از قول کافران میگه : ای کاش راهی با رسول . . .

حل تمرین ریاضی پنجم فصل پنجم با جواب

حل تمرین رياضي پنجم فصل پنجم با جواب
رياضي پنجم فصل پنجم با جواب در یک فایل ورد در 25 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل پنجم رياضي ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد. شما بعد از خرید این گام به گام رياضي پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون ای . . .

تاریخ ایران (49)

ایران در اواخره هزاره سوم ق.م.طی هزاره سوم و اوایل هزاره دوم ق.م. فلات ایران به چند منطقه فرهنگی متمایز از یكدیگر تقسیم شده بود. فرهنگ گرگان سراسر منطقه شرق دریای مازندران را در بر می گرفت. فرهنگ گیان چهارم- سوم و گودین چهارم، منطقه شرق لرستان را شامل می گردید. فرهنگ یانیك ، از شرق آذربایجان آغاز شده و تا قسمتهای مركزی ایران گسترش یافته بود. در جنوب ، جنوب شرقی و شرق ایران،سه فرهنگ مختلف با سفالهای منقوش ، فارس، كرمان و سیستان را زیر پوشش خود در . . .

بهترین روش تدریس ریاضی سوم ابتدایی

کتاب رياضي سوم ابتدایی دارای هشت فصل است که هر فصل شامل مباحث زیر است:فصل اول: الگوهافصل دوم: عددهای چهاررقمیفصل سوم: عددهای کسریفصل چهارم: ضرب و تقسیم فصل پنجم: مساحت و محیطفصل ششم: جمع و تفریقفصل هفتم: آما رو احتمالفصل هشتم: ضرب عددها فرایند آموزش در کتاب رياضي سوم ابتدایی به این صورت است که ابتدا با استفاده از تصویری که در ابتدا هر فصل آمده، دانش آموزان یک مرور کلی دارن راجع به مطلبی که دراین فصل آموزش داده می شه. بعد با طرح سوالاتی که در اد . . .

حل تمرین ریاضی پنجم فصل چهارم با جواب

حل تمرین رياضي پنجم فصل چهارم با جواب
رياضي پنجم فصل چهارم با جواب در یک فایل ورد در ۴۱ صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل چهارم رياضي ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد.  این گام به گام رياضي پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب دریا . . .

حال و هوا.؟!

دیدی.حتی نوشتن هم دل و دماغ میخواهد.نداشته باشی حتی حرف زدنت هم نمی آید چه رسد به نوشتن.نوشتن هم هنر است.بد تخلیه میکند دل بی صاحب راهمچین کیفورت میکند حال چه از شادی چه از غم.اما دل و دماغش مهم است.نباشد سراپا آتشی. مثل مار به دور خود میپیچی و باز میشوی اما به قاعده نیستی. .این روزها نیز بگذرد. . . .

درباره خاصیت بعضی موضوعات حوزه علوم انسانی

بعضی موضوعاتِ حوزه ی علوم انسانی ویژگی ای دارند که برای کسانی که زیاد با علوم انسانی کار نکرده اند چندان ملموس نیست.
موضوعاتی مانند زبان، روان، فرهنگ و . را می توان با رویکرد های مختلف بررسی و مطالعه کرد.
 
مثلا زبان را می توان از بُعد گرامری بررسی کرد یا از بُعد واژگان. می توان آن را به عنوانِ ابزاری برای برقراری ارتباط بررسی کرد یا می توان آن را ابزاری برای ابراز ایده ها و افکار.
 
همینطور درباره ی فرهنگ. می توان فرهنگ را با دنیای زبان مطالعه . . .

هدف من از نوشتن

من شخصا اهل نوشتن نیستم. از نوشتن ته تنها لذت نمیبرم بلکه حتی متنفرم. ولی نوشتن برای هدفی ک خواهم گفت اجباری است. اگر ذهن خالی میخواهید. اگر میخواهید ذهنتان را از هزار فکر سرگردان که در هر زمان و مکان بطور خیلی همین جوری به ذهنتان می آید خالی کنید و حجم این افکار اورولمتان کرده (که صد در صد کرده برای اکثر افراد) نوشتن کمک میکند تا ذهن را کمی سبک کنید. اگر فکری دارید روی کاغذ بنویسید آنوقت میبینید که کمتر به ذهن تبادر میکند. ذهن ارگنایز میشود و شا . . .

حل تمرین ریاضی پنجم فصل سوم با جواب

حل تمرین رياضي پنجم فصل سوم با جواب
رياضي پنجم فصل سوم با جواب در یک فایل ورد در ۴۱ صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل سوم رياضي ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد. این گام به گام رياضي پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب در . . .

نوشتن

هو
 
دلم برای یاغی بودن‌های بیست سالگی تنگ شده، برای آن روزهایی که بی هیج حد و مرزی می‌نوشتم. از همه چیز. دلم برای همه چیز تنگ شده. برای سرخوشی‌های دخترانه ام، برای زیرآبی رفتن‌ها و پشیمان شده‌های بعدش. برای آنکه دل توی دلم نبود آخر داستان چه می‌شود. برای گریه های عصر دوشنبه روی فرش پذیرایی. برای اعتراف کردن به عشق. کاش زمان به عقب برمی‌گشت و یک‌ بار دیگر آن تلاطم‌ها را از سر می‌گذراندم.  دلم برای شیطنت‌هایم تنگ شده. دوست دارم دیگر هیچ . . .

اساسی‌ترین اشکال فرهنگ و تمدن غربی چیست ؟ | #شهید_مطهری

#عکس_نوشت | اساسی‌ترین اشکال فرهنگ و تمدن غربی چیست ؟
شهید مطهری: آگاهان جهان، عیب اساسی که بر فرهنگ انو تمدن غربی گرفته‌اند این است که این فرهنگ، فرهنگ جهان‌آگاهی و خود فراموشی است. »
◻️ بازنشر از کانال بنیاد شهید مطهری»
ادامه مطلب . . .

حل تمرین ریاضی پنجم فصل دوم

حل تمرین رياضي پنجم فصل دوم
رياضي پنجم فصل دوم با جواب در یک فایل ورد در 41 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل اول رياضي ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد. این گام به گام رياضي پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب . . .

ماییم و یک عالم توصیه در باب روان شناسی های روان شناسانه

من از نوشتن میترسم ولی همچنان به این نوشتن مصرم.عجیبه؟ نه به نظرم میتونه به طرز فجیعی جنون آمیز باشه.البته شاید این قانون نا نوشته ی روانشناسا که میگن " نوشتن آدما رو آروم میکنه " در مورد من صدق نکنه . . .

معرفی ۱۲ عنوان کتاب در راستای ترويج فرهنگ رضوي و گسترش فرهنگ مطالعه

به مناسبت ایام فرخنده دهه كرامت و در راستای ترویج فرهنگ رضوی و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، نهمین جشنوارة کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های هفدهمین جشنوارة بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام) همزمان با سراسر کشور در کتابخانه های عمومی استان زنجان نیز تا 28 خرداد ماه به دو شکل مکتوب و الکترونیکی با 12 عنوان کتاب برگزار می شود . . .

دهه ریاضیات اول تا دهم آبانماه هرسال

چرا دهه اول آبانماه،دهه رياضيات نامیده میشودبه پیشنهاد شورای اجرایی انجمن رياضي ایران و تصویب شرکت کنندگان در سی یک امینمجمع عمومی انجمن رياضي ایران ده روز نخست آبان هرسال به منظور عمومی کردن رياضي ایران به عنوان یکی از ارکان توسعه علمی،صنعتی،برهنگی کشور دهه رياضياتنامیده میشود.امروزه برخلاف تصور عموم علم رياضي در تمام ارکان زندگی خودنمایی کرده و از تنوع زیادی برخوردار است .هنر ،ورزش ،ت و.رياضي متکی به فعالیتهایانسانی است و دارا . . .

حل تمرین ریاضی پنجم فصل چهارم با جواب

حل تمرین رياضي پنجم فصل چهارم با جواب
رياضي پنجم فصل چهارم با جواب در یک فایل ورد در ۴۱ صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل چهارم رياضي ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد.  این گام به گام رياضي پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون ا . . .

دانلود فرهنگ لغت معین

فرهنگ لغت معین
شامل 36084 لغت همراه با معنی و تلفظمناسب برای برنامه نویسان جهت تهیه دیتابیس و کسانی که بانک اطلاعاتی فرهنگ لغت معین نیاز دارند
فرمت:اکسل
حجم:حدود 2 مگابایت
قیمت:20000 تومان

محصولات پیشنهادی:
دانلود دیکشنری جامع مهندسی . . .

تاثیر نوشتن از احساسات

تجربه آرامش با بیان احساس‎

 

نوشتن از غم و غصه‌ها با آن ها چه می‌کند؟
آن ها را تشدید و حال شما را خراب تر می‌کند یا می‌تواند باعث آرام‌تر شدن
شما شود؟ با نوشتن احساسات مثبت و خوب، چه تغییراتی در ما اتفاق می‌افتد؟
این‌ها سوالاتی هستند که محققان دانشگاه بیهانگ» در پکن به آن ها پرداخته و
نتایج مطالعه بزرگ خود را در شماره دسامبر 20 نشریه رفتار انسان مجموعه
نیچر به چاپ رسانده‌اند.
پایگاه سلامت دانش آموزی لارستان . . .

سقف من نوشته های من هست.خانه ای دیگر ندارم.

‏نه! من خانه‌ای ندارم، سقف من همین‌هاست که می‌­نویسم. همین طرز نوشتن از راست به چپ است. در این انحنای نون است که می‌­نشینم. سپر من از همه‌ بلایا، سرکش کاف یا گاف است.✏یکی  راههای آرامش نوشتن است.نوشتن برای شما همراهان همیشگی✏نویسنده وبلاگ: ابراهیم هیبتانی پناه . . .

فونت دیما فرهنگ

فونت دیما فرهنگ یکی از زیباترین فونت های طراحی شده بر پایه خط نسخ بوده که ایده آن از لوگوی خبرگزاری فرهنگ گرفته شده و همکنون یکی از زیباترین فونت های در زمینه طراحی لوگو می باشد که جزو فونت های پر طرفدار است.ما این فونت زیبا را برای شما اماده کردیم تا با دانلود آن از ساخت لوگوهای زیبا با آن لذت ببرید و بهترین ها را ایجاد کنید …
وبوکا . . .

کتاب (صوتي) فرهنگ لغات خان جاني

کتاب (صوتی) فرهنگ لغات خان جانیبیمار: انسانی را گویند که دچار کاهش حیات و سلامت و عزت شده باشد و احساس مرگ و نیستی کند. بیمار شدن همان بی مادر شدن است یعنی از رحمت دور شدن است و از منشأ حیات قطع رابطه گشتن و ارتباط خود با علت زندگی را از دست دادن. آنهائی که قدر سلامت و عزت و نعمات زندگی را نشناختند و بلکه آنرا اکراه داشتند از منشأ حیات فاصله گرفتند و رنجور شدند. پس بیماریها نشانه های کفران نعمات و قدرنشناسی در باره حیات و هستی خویشتن است و طبیع . . .

آموزش تنظیمات نوشتن پیام در تلگرام (لینک دادن به متن، درشت و کج نوشتن و …)

امروز قصد داریم تنظیمات و نوع نوشتن پیام در تلگرام را به شما اموزش بدهیم. اگر شما هم به خوبی با این موضوع اشنا نیستید با ما همراه شوید.
برای تنظیمات نوشتن ابتدا وارد برنامه ی تلگرام خود شوید و به صفحه ی مد نظرتان بروید که قصد دارید پیام مد نظر در آن ارسال شود. حالا متن پیام مد نظرتان را تایپ کنید.
ادامه مطلب . . .

تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری

تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداریتغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری شاید در گذشته کمی امر عجیبی بود اما در عصر حاضر تقریبا همه ما میدانیم که دکوراسیون چه تاثیری بر زندگی و کار افراد حاضر در محیط دارد و تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری نیز همین بحث را دنبال میکند . موضوع امروز مقاله مبلمان اداری یکتا عنوان ” تغییر فرهنگ سازمان با مبلمان اداری ” را دارد . دکوراسیون اداری در یک سازمان شخصیت برند شما و نامتان و همینطور پرسنلتان را مشخص می . . .

نوشتن ۲

وقتی مینویسم احساس تکراری بودن در من میمیرد و احساس زنده بودن، جان گرفتن، رشد کردن و جوانه زدن میکنم .با نوشتن همچون جهانگردی باستان شناس میشوم جهانگردی که خود را میکاود و باستان شناسی که خود را کشف میکند و جهان را جستجو میکند هر روز به کشفیاتش اضافه میشود. من این خلق کردن را دوست دارمنوشتن مرا خلاق میکند حس ارزشمند بودن و اعتماد بنفس به من میدهد .‌اضطراب هایم همگی پوچ میشوند همونطور که کافیکا گفت نوشتن جهیدن از صف مردگان است . . . .

وبلاگ همه با هميم

دوست دارم اولین پست خودم را با ابراز محبت به همه دوستان و ایرانی های عزیز شروع کنم. مایلم بنویسم و از نوشتن لذت می برم. نوشتن در وبلاگ را مانند نوشتن در دفترچه شخصی خودم می دانم. دوست دارم ارتباطات خوبی با بقیه برقرار کنم.امیدوارم موفق باشید . . .

من طرفدار نوشتن هستم!

نمی دانم کدامین واژه ها را به کار برم که نشان دهد چگونه در دل تنگی ات دست و پا می زنم و فقط می توانم با نوشتن برای خودم کمی آرام شوم.
هیچ کس نمی فهمد وسعت درد من را به جز منی که در دفترم به حرف هایم گوش می سپارد و من چقدر نوشتن از تو برای خودم را دوست دارم. 
من طرفدار نوشتن هستم!
 
 
وقتی هیچ کسی عمق دردت رو نمی فهمه و تنها خودت هستی که متوجه می شی چقدر داره بهت سخت می گذره واسه ی خودت بنویس. حتی اگر شاد یودی هم برای خودت اون شادی رو تا ابد نگه دار. نو . . .

نوشتن و نويسندگي را از كجا و چگونه بايد آغاز كرد؟

نوشتن و نویسندگی را از كجا و چگونه باید آغاز كرد؟پیش از جواب دادن به پرسش فوق، باید یادآوری شود كه همة انسان‌ها توان نوشتن را دارند. هر انسانی كه می‌شنود، سخن می‌گوید، می‌بیند، می‌خواند، لمس می‌كند، احساس می‌نماید، رؤیا دارد و آرزو می‌كند و غیره، از قدرت نوشتن برخوردار است.گفته‌اند كه نوشتن، حرف زدن بر روی كاغذ است. پس همانطوریكه حرف می‌زنیم، حرف‌هایمان را نیز می‌توانیم بر روی كاغذ به تحریر درآوریم. به این شیوة نوشتن گونة گفتاری» . . .

سعی می کنم که برگردم

سلام با شما دوستان عزیز 
شرمنده بابت غیبت کبری که داشتم 
حقیقیت اینکه یک سری علت داشته
1- مدتی بود که میل به نوشتن از دست داده بودم 
2- به علت مشغله کاری و شخصی فرصت نوشتن نبود
3- متاسفانه و یا شوربختانه فکر میکردم که نوشتن در بیان بازدید کننده بیشتری رو به همراه داشته باشه که نداشت البته که علت این اتفاق کم فعالیتی خودم هست 
 
به هر حال سعی میکنم از این به بعد فعالیتم بیشتر کنم .  . . .

سمیرا صد و سه

امروز روز اول بود . تمام تلاشم رو کردم که بفهمم اولین نقطه اى رو که عصبى میشم و یکى از دلایل رو کشف کردم: نداشتن توان "نه" گفتن! + یه آشنایى داریم ما که اصلاً براش مهم نیست تو ناراحت میشى و دقیقاً همون کارایى رو انجام میده که تو رو ناراحت میکنه و هر چى جیغ و داد و فریاد کنى که تو رو خدا انجام نده و باز انجام میده و من آخرش خیلى عصبى میشم اما چون زورم بهش نمیرسه کارى نمیتونم بکنم حریمم رو داغون میکنه و میره .از رفتاراش خوشم نمیاد اما اون رفتارشو با قل . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)