98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

فعالیت مدارس بروجن در14دی

خدمات تخفیف حمل بار بروجن تهران

باربری تهران
    حمل انواع بار و خرده بار و کالا و محصول و اثاثیه از تهران به بروجن و دیگر شهرهای استان چهار محال و بختیاری توسط باربری تهران به انجام می رسد. اختصاص خدمات ویژه و تخفیفات استثنایی در این مسیر به مدت محدود جهت رفاه  حال مشتریان عزیز به انجام می رسد.
خدمات تخفیف حمل بار بروجن تهران . . .

دوره های بازآموزی شهرستان های فارسان و بروجن ارزیابی می شوند.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی  استان از ارزیابی دوره های بازآموزی مربیان شهرستان های بروجن و فارسان در راستای ارتقاء کیفیت دوره های بعدی خبر داد.  
ادامه مطلب . . .

سمساري بروجن

لوازم خانگی و سمساری عدالت لوازم خانگی و سمساری عدالت واقع در بروجن دانشسرا بلوار شهداءنرسیده به هواشناسی روبروی دبیرستان دخترانه امام علی  خرید و فروش انواع لوازم خانگی نو و دست دومشماره تماس 09162194817  09103971230 همتیان . . .

آیا سه شنبه 26 آذر 98 مدارس کرج تعطیل است ؟

آیا سه شنبه 26 آذر 98 مدارس کرج تعطیل است ؟
آیا مدارس و ادارات و بانک ها کرج سه شنبه 26 آذر 98 تعطیل است؟
آیا مدارس و دانشگاه ها و ادارات استان البرز سه شنبه 26 آذر 98 تعطیل هست؟
خبر تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه 26 آذر 98
آیا فردا سه شنبه 26 آذر 98 مدارس کرج تعطیل است, آیا فردا مدارس مشهد تعطیل است ؟, آیا فردا  تعطیل است ؟, آیا فردا مدارس کرج تعطیل است ؟, تعطیلی مدارس کرج در روز سه شنبه 26 آذر 98تفریحی سنتر . . .

راهکارهای ایجاد مدرسه ی امن

1- برگزاری دوره های آموزشی امنیت در مدارس2- مقاوم سازی ساختمان های مدارس3- جذب نیروهای کارآمد جهت نگاهبانی از مدارس4- کنترل ورود و خروج دانش آموزان از حیاط مدرسه5- بستن دوربین مداربسته در مدارس  . . .

نگارش۱۳۹۸۰۵۲۲ سیستم مالی مدارس

مدیران محترم مدارس جهت نصب آخرین نگارش سیستم امور مالی مدارس بعد از اینکه از حالت فشرده خارج نمودید فایلهای مربوطه را در محل نصب برنامه امور مالی مدارس کپی نمایید.
برای دریافت اینجا کلیک کنید . . .

تعطیلی مدارس و تعطیلات تابستانی، آیا مفید است؟

به نظر خیلی از دانش آموزان و حتی معلمین، یکی از بهترین اتفاقهای هر سال تحصیلی، تعطیلی مدارس و تعطیلات تابستانی است!در خیلی از کشورها، تعطیلی مدارس به صورت دو تعطیلی تابستانی و زمستانی است.سوال ما این است که: آیا تعطیلی مدارس در تابستان، می تواند مضر باشد؟ پاسخ شما چیست؟مدرسه ی شاد من . . .

راهکارهای مناسب جهت شاداب سازی در مدارس

 - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس- تغییر در وضعیت فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش آموزان و تنوع برنامه ها- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب تر آن ها در مدارس- بها دادن به دانش آموزان شاداب و پر تحرک و کنجکاو و پرسشگر- ایجاد فضای سبز و استفاده از رنگ های شاد و جذاب در محیط مدرسه- شناسایی افراد خلاق و تشویق آنان در زمینه تغییر و اصلاح مدارس- ایجاد انگیزه و ترغیب . . .

مفروش کردن نمازخانه تعدادی از مدارس شهرستان سلسله

با توجه به درخواست مدارس و بازدیدهای بعمل آمده و همچنین باتوجه به مقدار فرش در اختیار،قسمتی از نمازخانه ی مدارس امید- شهیدرجایی، طاها- ایثار،شهیدحسنوندکلاه کج، مفروش گردید. . . .

راه کارهای مناسب جهت شادابی مدارس:

راهکارهای مناسب‏ ‏ - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس‏ ‏- تغییر در وضع فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش‌آموزان و تنوع برنامه‌ها‏ ‏- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب‌تر آن‌ها در مدارس‏منبع: رومه اطلاعات . . .

- تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شاد سازی مدارس - تغییر در وضع فیزیکی مدارس و توجه به نیاز های دانش آموزان و تنوع برنامه ها- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب تر آنها در مدارس- بها دادن به دانش آموزان پر تحرک،کنجکاو و پرسشگر- توجه به زیبا سازی مدارس- استفاده از تابلو ها و پیام های شاد و شعر های شادی آفرین- برگزاری مسابقات ورزشی،تفریحی،علمی در بین مدارس و بین دانش آموزان- افزایش مدت زنگ های تفریح- اجرا برنامه های . . .

راهکارهای مناسب جهت شاداب سازی در مدارس

1:تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس2:تغییر در وضعیت فیزیکی مدارس و توجه به نیاز های دانش آموزان و تنوع برنامه ها3:توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی و  معلمان به منظور ظهور شاداب تر آنها در مدارس4:بها دادن به دانش آموزان شاداب و پر تحرک و کنجکاو و پرسشگر5:ایجاد فضای سبز و استفاده از رنگ های شاد و جذاب در فضای مدرسه6:شاناسایی افراد خلاق و تشویق آنان در زمینه ی تغییر و اصلاح مدارس  . . .

تعطیلی مدارس: آلودگی هوا یا آنفلوآنزا؟

چند روزیست مدارس اکثر استانها و کلانشهرها به خاطر آلودگی هوا تعطیل می شوند اما با توجه به وزش باد دیروز تهران و پاک شدن نسبی هوای تهران به نظر می آید علت اصلی تعطیلی این روزهای مدارس کنترل اپیدمی انفلوآنزا بوده است و نه فقط آلودگی هوا . . .

مدارس در کشور عزیزمان ایران

مدارس ایران جزء بهترین مدارس خاور میانه به شمار می آیند .در مدارس محیطی شاد برای تحصیل دانش آموزان آینده ساز ایرانی فراهم شده است تا با تمرکز بالا علم و دانش فرا گیرند و موفقیت های تازه برای کشور همیشه سر افرازمان ایران به ارمغان آورند .در مدارس ایران آموزگاران با تجربه و لایق به تدریس میپردازند و همین باعث شده کشور پرافتخارمان جزء بهترین ها در صنعت آموزش باشد .ما همواره شاکر رهبر گرامی جوری اسلامی و رییس جمهور هستیم و میکوشیم تا آینده ا . . .

آیا فردا یکشنبه 26 آبان 98 مدارس تهران تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس تهران یکشنبه 26 آبان 98 | آیا فردا تعطیل است ؟
آیا یکشنبه 26 آبان 98  مدارس استان تهران تعطیل است ؟
آیا مدارس و ادارات و بانک ها تهران یکشنبه 98/8/26 تعطیل است؟
خبر تعطیلی مدارس و ادارات یکشنبه 26 آبان 98
شنبه 25 آبان 1398
12:50 مدارس عصر برخی مناطق تهران تعطیل شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، محمد تقی‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش بارش برف در مناطق شمالی پایتخت اظهار داشت: مدارس منطقه 1 تا 5 و منطقه 22 در نوبت عصر تعطی . . .

چمن مصنوعي مدارس

چمن مصنوعی در مدارس ویژگی مهم برای چمن مصنوعی مدارس شامل تراکم بالاچمن‌های با الیاف مقاومارتفاع الیاف مناسبدر صورتی که چمن مصنوعی سه ویژگی مهم یعنی لطافت و نرمی ، ظاهر طبیعی و ماندگاری و دوام را همزمان داشته باشد ، گزینه ای ایده آل برای استفاده در فضای مدارس است  تراکم بالا و ارتفاع الیاف متناسب با آن ، همچنین از کوبیده شدن و تغییر شکل زود هنگام الیاف جلوگیری مینماید . . . .

راهکار های مناسب برای افزایش شادابی در مدارس

‏ - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس
 
‏- تغییر در وضع فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش‌آموزان و تنوع برنامه‌ها‏
 
‏- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب‌تر آن‌ها در مدارس
 
‏- بها دادن به دانش‌آموزان پرتحرک، کنجکاو و پرسشگر‏
 
‏- ایجاد فضای سبز و استفاده از رنگ‌های شاد و جذاب درمحیط مدرسه‏
 
‏- شناسایی افراد خلاق و تشویق آنان در زمینه تغییر واصلاح مدارس
 
‏- ایجاد انگیزه در مدیران برای . . .

مدرسه در دیگر کشور های چه ساعتی شروع می شوند؟

یکی از عوامل مهم که مانع از احساس شادی در دانش آموزان می شود زود شروع شدن مدارس است. اکنون می خواهیم به ساعتی که مدارس در دیگر کشور ها شروع می شند نگاهی بیندازیم.آمریکا و کانادا: مدارس ابتدایی معمولاً از ساعت 8:30 تا 3 یا 3:30 بعد از ظهراسپانیا: مدارس ابتدایی در صبح از ساعت 9-12:30 و در بعد از ظهر ساعت 3:30-5 فرانسه: شروع کلاس ها معمولاً 9-4:30 و کالج ها از ساعت 8:30-5فنلاند: شروع کلاس ها معمولاً بین ساعات 9-9:45 صبح شروع می شود.ژاپن: شروع کلاس ها ساعت 8:30 صبح و پایان . . .

راههای نشاط در مدارس

راههای افزایش شادی در مدارسدانش‌آموزان ساعاتی از روز را در مدرسه می‌گذرونن و اگه فضاسازی مناسبی در مدارس انجام بشه، به شاد زیستن فرزندان خود کمک کردیم. ‏شاداب سازی مدارس را بایستی در ابعاد ظاهری و ابعاد معنوی جست و جو کرد. نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و تکامل همه ابعاد وجودی یک دانش‌آموز در بعد جسمانی، شناختی، عاطفی، اخلاقی و معنوی میشه.   . . .

ایمنی مدارس با کمک دولت و خود مدارس

   با توجه به تراژدی‌های اخیری که در بسیاری از مدارس دنیا رخ می‌دهد، از سرقت در مدارس گرفته تا تیراندازی و قتل دانش آموزان در ویرجینیا تگزاس و دانشگاه ایلینوی، و همچنین با توجه به اینکه قوانین خاصی در مورداستفاده از سلاح و همچنین دسترسی آسان به اسلحه وجود ندارد، باید اقدامات امنیتی مدارس و دانشگاه‌ها را بیشتر مدنظر قرار داد و به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشت.متأسفانه اقدامات امنیتی در مدارس و دانشگاه‌ها در اغلب موارد، تا زمانی که یک فاجعه ر . . .

دوشنبه 27 آبان ماه 1398 امروز صبح تا از مجتمع لاله در صفه اصفهان بطرف بروجن حركت كردیم ساعت از 12 گذشته بود . صبح هوای ابری بود و یه گشتی تو شهر اصفهان زدیم كه همه جا بانك ها رو آتش زده بودن و پمپ بنزین ها رو از جا كنده بودند و دكل های برق  و دوربین های خیابونی و نرده های كنار خیابون رو از جا در آورده بودند . اعتراض های خشونت بار خیلی شدید بوده . . . .

گران شدن هزینه سرویس مدارس ممنوع است

 
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد سرویس‌های مدارس مجاز به افزایش قیمت نیستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه دیدار صمیمانه با مدیران‌کل آموزش و پرورش شهر تهران و افتتاحیه مجموعه رفاهی و در جمع خبرنگاران درباره تأمین بنزین سرویس مدارس، گفت: مقرر شد برای سرویس مدارس به ازای پیمایشی که انجام می‌دهند تا سقف ۱۲۰ لیتر در ماه معادل ریالی به رانندگان سرویس پرداخت شود که این موضوع اجرایی می‌شود و زمان آن هم از . . .

آلودگی هوا مدارس البرز را تعطیل کرد

صافی نیوز: ستاد اضطرار آلودگی هوای استان البرز ، فعاليت مدارس پنج شهرستان کرج ، ساوجبلاغ ، نظرآباد ، اشتهارد و فردیس را فردا یکشنبه به علت بالا بودن غلظت آلاینده ها تعطیل اعلام کرد.پایگاه خبری، تحلیلی صافی نیوز . . .

آیا فردا یکشنبه 26 آبان 98 مدارس تهران تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس تهران یکشنبه 26 آبان 98 | آیا فردا تعطیل است ؟
آیا یکشنبه 26 آبان 98  مدارس استان تهران تعطیل است ؟
آیا مدارس و ادارات و بانک ها تهران یکشنبه 98/8/26 تعطیل است؟
خبر تعطیلی مدارس و ادارات یکشنبه 26 آبان 98
شنبه 25 آبان 1398
12:50 مدارس عصر برخی مناطق تهران تعطیل شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، محمد تقی‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش بارش برف در مناطق شمالی پایتخت اظهار داشت: مدارس منطقه 1 تا 5 و منطقه 22 در نوبت عصر تعطی . . .

پاکیزه سازی و رنگ آمیزی عابر پیاده , در خیابان های منتهی به مدارس توسط شهرداری خالدآباد

از پرسنل خدوم شهرداری خالدآباد ، بابت تمیز کردن محوطه ی جلوی دبیرستان آیت الله طالقانی و دیگر مدارس شهر بی نهایت سپاسگزاریم . توسط این پرسنل زحمت کش و در آستانه ی بازگشایی مدارس محوطه ی جلوی درب مدارس شهر خالدآباد  رنگ آمیزی عابر پیاده و نظافت گردید . . . .

‏ راهکارهای مناسب‏

‏ - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس‏‏- تغییر در وضع فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش‌آموزان و تنوع برنامه‌ها‏‏- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب‌تر آن‌ها در مدارس‏  . . .

ویژگی مدارس شاد

دانش آموزان شاد» ویژگی مدارس شاد را در مهربانی و روابط انسانی افراد می‌داند. عوامل مؤثر در شادابی مدارس عبارت‌اند از:• توجه به فضای فیزیکی مدرسه• تجدیدنظر در کیفیت فعاليت‌های آموزشی و توجه به شاخص‌های نشاط• ایجاد روابط انسانی مطلوب• استفاده از روش‌های فعال تدریس• آموزش ارزش‌های انسانی• استفاده از روش‌های ساده و جذاب در آموزش• معرفی الگوهای مناسب• تشویق و ارزش‌گذاری فعاليت‌های دانش آموزان برای ایجاد عزت و اعتمادبه‌نفس• آموز . . .

مجتمع لاله در صفه اصفهان

دوشنبه 27 آبان ماه 1398 امروز صبح تا از مجتمع لاله در صفه اصفهان بطرف بروجن حركت كردیم ساعت از 12 گذشته بود . صبح هوای ابری بود و یه گشتی تو شهر اصفهان زدیم كه همه جا بانك ها رو آتش زده بودن و پمپ بنزین ها رو از جا كنده بودند و دكل های برق  و دوربین های خیابونی و نرده های كنار خیابون رو از جا در آورده بودند . اعتراض های خشونت بار خیلی شدید بوده . . . .

آغاز مدارس

بازگشایی مدارس را به تمام عارمی ها ایرانی و سایر هموطنان عزیز تسلیت می‌گوییمامیدوارم از تابستان با ارزشتان نهایت استفاده را کرده باشیدهییییییییییی خدا من نوموخام بلم عرررررررر گریهههه . . .

تحقیقات

 عظیمی(1392) در پژوهشی با عنوان بررسی دیدگاه معلمان در مورد چگونگی شاداب‌سازی مدارس با توجه به استانداردهای آموزش و پرورش انجام داد. در  این تحقیق تمرکز اصلی روی بعد فیزیکی مدارس بود  ، که براساس قوانین نظام آموزشی کشورمان، بایستی مطابق استانداردهای آموزش و پرورش ‌باشد. در این پژوهش دیدگاه معلمان را در مورد اثرگذاری استانداردهای طراحی فضاهای فیزیکی، رنگ، امکانات و بهداشت مدارس در ایجاد محیط شاداب در مدارس بررسی شد. نتایج بیان‌گر آن بودن . . .

عدم نشاط و ددگی از مدرسه ریشه در چه دارد؟

عدم نشاط و ددگی از مدرسه ریشه در چه دارد؟وقتی دانش آموز با آمدن تعطیلات تابستان خوشحال می شود و با پاره کردن کتاب های درسی شادی اش را تکمیل می کند باید بررسی کرد این ددگی از مدرسه ریشه در کجا دارد؟سرزندگی و شادی در مدارس کمرنگ شده است این همان نقطه‌ای است که مسئولان آموزش‌ و پرورش و خانواده‌ها نسبت به آن هم‌نظر هستند در حقیقت اوضاع فعلی مدارس دولتی مهمترین عامل شاد نبودن دانش‌آموزان است.البته عوامل مختلفی در ایجاد فضای بانشاط مدارس . . .

مسئولان و مدرسه شاد

درباره وضعیت نشاط مدارس، سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌وپرورش معتقد است که امروز مدارس از شادابی و نشاط فاصله گرفته‌اند و این فاصله در حال افزایش است به‌گونه‌ای که سرزندگی و شادی در مدرسه کمرنگ شده است؛ البته این سخنان او را از طریق همکلام شدن با خانواده‌ها و دانش‌آموزان به‌وضوح درخواهیم یافت.هرچند آموزش‌وپرورش گام‌هایی را برای حذف استرس و ایجاد نشاط در مدارس برداشته است و دراین‌باره می‌توان به تصمیم اخیر مسئولان این وزارتخانه برای . . .

راهکار هایی برای شادسازی مدارس

پیشنهاد به مدیران۱- نظارت مشارکتی بر فعاليت های آموزشی و پرورشی مدرسه۲- تبادل تجربه موفق مدیران در رابطه با شاداب سازی مدارس۳- مطالعه در خصوص شادی و جایگاه آن در تعلیم و تربیت۴- استفاده از مدیریت مشارکتی که باعث خلاقیت و ابتکار می شود.۵- برقراری روابط حسنه در مدرسه۶- افزایش عزت نفس در کارکنان و دانش آموزان با روش های صحیح تشویقمنبع:پرسمان_تبیان . . .

عوامل ایجاد شادی در مدرسه از منظر صاحب ‌نظران داخلی

عباسی‌نیا (1391)، در کتاب خود با عنوان مدارس شاداب، دانش آموزان شاد» ویژگی مدارس شاد را در مهربانی و روابط انسانی افراد می‌داند. از نظر وی، عوامل مؤثر در شادابی مدارس عبارت‌اند از:• توجه به فضای فیزیکی مدرسه• تجدیدنظر در کیفیت فعاليت‌های آموزشی و توجه به شاخص‌های نشاط• ایجاد روابط انسانی مطلوب• استفاده از روش‌های فعال تدریس• آموزش ارزش‌های انسانی• استفاده از روش‌های ساده و جذاب در آموزش• معرفی الگوهای مناسب• تشویق و ارزش‌گذ . . .

نقش موسیقی و سرودخوانی در شاداب سازی دانش آموزان

 زندگی کودکی آمیخته با موزون بودن، ریتم و حرکت است. همه حرکات و فعاليت های بدنی کودکان دارای وزن و هماهنگی خاصی است. نشستن ها، برخاستن ها، راه رفتن، دویدن، بازی کردن و هر نوع فعاليت دیگر آن ها ریتم مخصوص خود را دارد. صدا و زبان کودک نیز از موسیقی برخوردار است، به همین جهت هر نوع حرکت و صدای موزون، واسطه ی خوبی برای ایجاد عاطفه، حرکت و نشاط در کودکان است.با توجه به آثار مثبت سرودخوانی، این فعاليت به عنوان یکی از برنامه های هنری جذاب در مدارس پی . . .

تاثیر ایجاد جو شادی بخش در مدارس بر دانش آموزان

      شادی، یکی از نیازهای اساسی انسان در زندگی است و عاملی برای رشد و موفقیت آدمی به شمار می آید. سرور و نشاط، تأثیر بسزایی در افزایش توانایی و فعاليت سالم دارد و ضرورتی است که به زندگی فرد معنا می دهد.اهمیت دوره ابتدایی در جهت رشد و شکوفایی استعداد دانش آموزان تا این اندازه اهمیت دارد که در تعریف نظام جدید آموزشی به دوره(اساس) نام گرفته است. به دلیل این اهمیت و نقشی که معلمان و مدیران و در کل مدارس  این مقطع تحصیلی در رشد تربیتی ، روحی و آموز . . .

هدف پرسش مهر

 چندین سال است که رییس جمهور با هدف پرورش روحیه پرسش گری،ایجادتعامل بیشتر میان دانش آموزان و معلمان، نشاط و شادابی در مدارس، ترویج و تقویت امر تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش، گسترش وتقویت فعاليت های گروهی و کشف،رشد وپرورش استعداد های بالقوه در مراسم گشایش مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید خطاب به دانش آموزان کشور، پرسشی با عنوان (پرسش مهر) مطرح می کند. . . .

ضرورت‏ های آموزش موسیقی در مدارس

ضرورت‏ های آموزش موسیقی در مدارسابتدا از منظر تربیتی، عصب شناختی  و روان شناختی به آثار موسیقی می پردازم و سپس آن را با رفع مشکلات موجود در مدارس ارتباط می دهم.در اکثریت کشورها آموزش موسیقی به عنوان یک درس از دورۀ ابتدایی آغاز می شود. آیا این امر دلایل علمی خاصی دارد، یا این امر از بعد فرهنگی قابل بررسی است؟ اگر این مسأله دلیل علمی داشته باشد پس باید در مدارس مانیز به این امر مهم توجه شود، زیرا بر مبنای منویّات دینی ما، نه تنها نباید با علم ب . . .

اقدامات امنیتی مدارس: نکاتی درباره راه‌های بهبود امنیت آن‌ها

ت.
با توجه به تراژدی‌های اخیری که در بسیاری از مدارس دنیا رخ می‌دهد، از سرقت در مدارس گرفته تا تیراندازی و قتل دانش آموزان در ویرجینیا تگزاس و دانشگاه ایلینوی، و همچنین با توجه به اینکه قوانین خاصی در مورداستفاده از سلاح و همچنین دسترسی آسان به اسلحه وجود ندارد، باید اقدامات امنیتی مدارس و دانشگاه‌ها را بیشتر مدنظر قرار داد و به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشت.مدرسه امن و لذت بخش . . .

من از شلوغی خیابانها با وجود تعطیلی مدارس و آلودگی در عجبم

هیچوقت نتونستم مابین شلوغی خیابانها و روزهای هفته و یا تعطیلی و مدارس و . ارتباطی برقرار کنم. انواع و اقسام معادلات پیچیده را در این خصوص نوشتم ولی اصلا نتونستم اینا را حل کنم. یک هفته شنبه خلوته و شنبه بعدی و در همان ساعت شلوغه. بعضا با تعطیلی مدارس خیابانها شلوغتر میشه. 
 
من که نفهمیدم چه ارتباطی برقراره؟ . . .

کلاسی به روز

امروزه مدارس پیشرفته در خارج از کشور حتی کشور های اروپایی دارای مدارس کاملا مجهز و به روز میباشد . ایران با توجه به وجود مشکلاتی نظیر تحریم و قدیمی بودن کلاس های درس ، از نظر مجهز بودن کلاس ها مقام قابل توجهی ندارد . این شرایط در حالتی است که اگر از مردم کشور های خارجی بپرسند : به نظر شما مدارس ایران چقدر مجهز است ؟ میگویند : بسیار مجهز . در صورتی که اینگونه نیست .   . . .

تأثیر جو مدرسه بر یادگیری دانش آموزان

با توجه به اینکه کودکان و نوجوانان زمان زیادی را در مدرسه می گذرانند پس از خانواده، مدارس کانون اصلی زندگی به شمار می روند و فعاليت های مدارس در زندگی این گروه تأثیر ویژه ای به همراه دارد. بر این مبنا برای مطلوب و شاداب کردن محیط مدارس روش های متنوعی وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها برقراری جو مثبت در مدرسه (تعامل مثبت و احترام آمیز مدیر با معلم، معلم با معلم، معلم با دانش آموز، دانش آموز با دانش آموز و غیره) است که باعث می شود دانش آموزان به . . .

.

واسه ی فردا شب بلیت اتوبوس گرفتم تا برم کرمانشاه و راهی پادگان بشم.فردا شب ساعت هشت و نیم حرکت دارم.وقتی در حال سفری بهتر میتونی تمرکز کنی و برای برنامه هایی که در ذهن داری بهتر عمل کنی.از شنبه که برسم حدود ده تا دوازده روز پادگان هستیم و بعدش ترخیص میشیم و میریم برای تقسیم و مرخصی پایان دوره.امیدوارم که توی استان خودم یا شهر محل زندگی خودم باشم و اونجا خدمت کنم.خدمته و طبیعتا سختی داره حتی اگه توی شهر خودم هم نباشم محکم و پر قدرت ادامه میدم و ب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)