98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

فلم حیوانات بادختر ها

نقش سگ در زندگی انسان

 
نقش سگ در زندگی انسان به عنوان نیروی کار برای انسان، تأمین منابع غذایی، وجود روابط میان انسان ‌ها و حيوانات از نظر عاطفی و فواید نگهداری حيوانات خانگی همواره وجود داشته است.
 
نقش حيوانات در زندگی انسان برای کار :
 
روابط میان انسان ها و حيوانات شامل تنوع وسیعی از کارهای انجام شده توسط حيوانات برای زندگی انسان می‌شود.
استفاده از حيوانات در حمل و نقل , کمک در شکار , کمک به نابینایان و معلولین از جمله فواید حيوانات اهلی و فواید نگهداری حیوا . . .

حیوانات چیست

تا به امروز حدود یک میلیون گونه از حيوانات شناسایی شده اند این حيوانات از ببر شکارچی تا کرم زیر خاک می باشند. گونه هایی که از حیات که بسیاری از مردم اصلا انها را حیوان در نظر نمی گیرند . هر یک از این حيوانات از میلیون ها یا حتی میلیارد ها سلول تشکیل شده اند که هر کدام در بدن کار خاصی می کنند حيوانات در این کر ه خاکی با گیاهان و حتی قارچ ها و ارگانیزم های دارای سلول زیاد جدا می کنند.  . . .

آیا خوردن بال مرغ برای سگ مضر است ؟

آیا خوردن بال مرغ برای سگ مضر است ؟بال‌های مرغ با توجه به چربی بالایی که دارند از جذابیت خوبی بین مردم برخوردار هستند اما انجمن پیشگیری از چاقی حیوان خانگی (APOP) هشدار داده است که صاحبان حيوانات در برابر تغذیه سگ یا گربه‌های خانگی در برابر خوردن استخون‌ها بال دقت نموده و چنین غذایی را در برای وعده غذایی حيوانات خانگی خود در نظر نگیرند. این امر به خاط آن است که استخوان مرغ در هنگام خورده شدن توسط حيوانات خانگی ممکن است، شکسته شود و همین شکستگ . . .

دوستدار حیوانات ۲

سگ‌ها تو فصل های سرد به همین لاغری و نحیفی می‌شن. دسترسی به غذا کم می‌شه، هوا سرد می‌شه و اگر غذا بهشون نرسه می‌میرن. ما نمی‌تونیم مراقب تمام حیوان های روی زمین باشیم، اما در حد خودمون می‌تونیم برای اون‌ها قدم برداریم. همه‌ی ماها تو‌ وعده های غذایی‌، غذای اضافه داریم. همه‌مون تو محل ست یا کارمون سگ ها و گربه های گرسنه رو می‌بینیم، مهربانی کردن رو یادمون نرهپ.ن: این وضعیت سگ ها تو شمال هست. شمالی که معمولا در هر فصلی پر از مسافر هست . . .

دانلود فیلم Primal 2019

داستان این فیلم اکشن و مهیج درباره‌ی یک تاجر بزرگ حيوانات برای باغ وحش است که یک کشتی را برای جابه‌جایی حيوانات وحشی اجاره کرده است. اما در این میان نیز فردی خطرناک به طور پنهانی وارد کشتی می‌شود و بعد از مدتی حيوانات را آزاد می‌کند. اکنون کشتی دچار آشوب و هرج و مرج می‌شود و…
نیلو مووی ؛ دانلود جدیدترین فیلم ها . . .

به زودی خوک ها کنترل اوضاع را به دست می گیرند!

 
وقتی حيوانات به مزرعه تسلط می یابند، تصور می کنند زندگی بهتری در انتظار آنهاست. آنها در رویاهایشان دنیایی را در نظر می آورند که در آن همه ی حيوانات با هم برابرند و در تمامی اموال و مستقلات سهیم هستند.اما به زودی خوک ها کنترل اوضاع را به دست می گیرند و یکی ار آنها به نام ناپلئون رهبری همه ی حيوانات را به عهده می گیرد!
 
"عه چه قدر شبیه ما!"
 
این کتاب رو تو پست های قبل معرفی کردم،
می تونید از کتابخونه پیداش کنین.
──── ♡ ────نام کتاب: قلعه حی . . .

سگ پامرانیان عروسکی

سگ پامرانین ( pomeranian ) یکی از کوچکترین نژادهای سگ خانگی است. این سگ خانگی دارای نژادهای مختلفی می باشد که این نژاد ها بخاطر شباهتی که به دیگر حيوانات دارند اسم های آن حيوانات را به عنوان پسوند بعد اسم خود گرفته اند.
  . . .

قلی و لی لی:)

من ترس خیلی زیادی از حيوانات داشتم، از همه حيوانات از هرنوعی. گربه در کوچه می آمد سمتم جیغ می زدم، کسی در تهران با سگش از کنارم رد می شد وحشت می کردم، از پرنده ها می ترسیدم، حتی اتی مثل مورچه یا مگس هم اگر روی دستم راه می رفتند وحشت زده می شدم.
داداش کوچک دوسه هفته ای ست دوتا همستر خریده، از انداختن غذا برایشان شروع شد تا غذا گذاشتن توی دهانشان و امشب بالاخره توانستم نوازششان کنم:) سرشار از حس خوبم:)) مدتها بود دوست داشتم به ترسم از حيوانات غل . . .

کتاب مزرعه حیوانات کتابی که همه باید بخوانند!

کتاب مزرعه حيوانات اثر جرج اورول
اریک آرتور بلر با نام مستعار جرج اورول او شاعر داستان نویس و منتقد ادبی بود. مهمترین کتاب او به نام مزرعه حيوانات که در سال 1945 در طول جنگ جهانی دوم نوشته است.
از دیگر اثار او  کتاب 1984 است، که هر دوی این کتاب ها مورد استقبال مردم قرار گرفت .
مزرعه حيوانات که در ایران به نام قلعه حيوانات مشهور است.
رمان آرمان شهری را به نمایش می گذارد که در یک اقدام آرمان گرایانه و انقلابی صاحب مزرعه را فراری می دهند و خود اداره . . .

طبیعتخداجون شکرت❤

از وقتی که طبیعت شناختم از وقتی که چرخه ی طبیعت و چرخه ی زندگی حيوانات فهمیدم علاقمند شدم که همیشه بیشتر بیشتر درمورد طبیعت و حيوانات اطلاعت جمع آوری کنم  بخاطر همین شبکه مستند دوستدارم  وقتهایی که برنامه ای از (داستانهایی از زامبیا( حيوانات)و اکتشافات (آزمایشگران) و گیاهان ( گیاهان دارویی) وطبیعت همچنین طبیعت ایران خودمون میزاره دوستدارم تماشا کنم هرچند که بعضی از افراد حتی دخترا خوشش نمیاد ولی من علاقه دارم به اینکه درمورد حيوانات . . . .

کدام دارو ها از حیوانات تهیه می شوند؟

 
دانشمندان تا کنون بیشتر از ۸ میلیون انواع حيوانات را مورد بررسی قرار داده اند؛ از این حيوانات چیزهای با ارزشی مانند گوشت، تخم مرغ، شیر، پوست، پشم و غیره می‌گیریم. همچنین دارو های مختلفی برای درمان انواع بیماری ها از حيوانات گرفته می شوند، آیا می دانید این دارو ها چه هستند؟
بیشتر داروهای هورمونی از غدد حيوانات گرفته می شود. اپی نفرین» که برای درمان بیماریهای قلبی مورد استفاده قرار میگیرد، از غده فوق کلیوی گربه و خوک استخراج می شود؛ این . . .

سگ محافظ و نگهبان

یه خواندنی متفاوت خلاصه ای از علاقمندان به سگ های نگهبانخرید سگ نگهبان :آیا میخواهید ریسک سرقت سگهای خود را کم کنید ؟ یااز ورود سگ های قاچاق و بدون مدارک که برای انسانها زیان بار است جلوگیری کنید ؟ مؤسسه بین المللی امور سگ ایران تلاش میکند تا اطمینان دهد که کیفیت نژادی تحت شرایط کنترل  . . .

معرفی کتاب 'قلعه‌ی حیوانات'

اگر به فهرست‌هایی که با معیار‌های مختلف، صد کتاب برتر قرن بیستم را معرفی کرده‌اند، نگاهی بیندازیم، بدون شک عنوان قلعه‌ی حيوانات» اثر جورج اورول» را خواهیم دید. این کتاب کوتاه در سال ۱۹۴۵ منتشر شده است و تاکنون توانسته به یکی از تاثیرگذارترین و محبوب‌ترین داستان‌ها در میان مردم دنیا تبدیل شود.
قلعه حيوانات دربارهٔ گروهی از جانوران اهلی است که در اقدامی آرمان‌گرایانه و انقلابی، صاحب مزرعه را از مزرعه‌اش فراری می‌دهند تا خود ادارهٔ . . .

خلاصه کتاب قلعه حیوانات

رمان مزرعه حيوانات با عنوان اصلی Animal Farm اثر به‌ یادماندنی از جورج اورول است که به شکل خاص بر مبنای انقلاب روسیه در سال ۱۹۱۷ نوشته شده است. براساس این کتاب، یک فیلم انیمیشن بریتانیایی در سال ۱۹۵۴ میلادی به کارگردانی John Halas و Joy Batchelor ساخته شده است.جورج اورول نام مستعار اریک آرتور بلر است. نویسنده‌ای که دو کتابش (قلعه حيوانات و ۱۹۸۴) با هم، از دو کتاب از هر نویسنده قرن بیستمی‌ای بیشتر فروش داشته است. . . .

قصه‌های شنیدنی حیوانات:نویسنده: محمدرضا اکبری .ناشر: کتاب جمکران .

قصه ، همواره نقش موثر و سازنده خود را در افکار، اخلاق و فرهنگ انسان های تاریخ داشته است.چه بسیار کسانی که با داستان های سالم و سودمند به رشد و هدایت بار یافته اند.
با شروع تاریخ زندگی انسان، قصه گویی آغاز شد و به عنوان یکی از مسائل فرهنگی مورد علاقه انسان جایگاه اصلی خود را در میان همه ی انسان های تاریخ باز کرد.
از جمله قصه هایی که همواره گرایش و استقبال مردم را به دنبال داشته است قصه های مربوط به حيوانات است، به گونه ای که نقش اصلی یا جنبی به یک . . .

معرفی کتاب رمان قلعه حیوانات

کتاب قلعه حيوانات اثر جورج اورول، به‌طور غیر مستقیم اشاره به شرایط حاکم بر شوروی سابق در طول جنگ جهانی دوم دارد.
مزرعه حيوانات» که در ایران به نام قلعه حيوانات» نیز شناخته شده، در کنار رمان 1984» دو اثر ماندگار و شاخص جورج اورول»، نویسنده و رومه‌نگار انگلیسی است که به عنوان پر فروش‌ترین آثار این نویسنده قرن بیستم معرّف همگان است.
کتاب قلعه حيوانات (Animal Farm) به علت روابط حسنه انگلیس و شوروی در آن زمان، موفق به دریافت مجوز نشد، ولی بال . . .

نکاتي در مورد گوسفندان که شما را شگفت زده خواهد کرد

امروز قصد معرفی نکاتی جالب در مورد انواع گوسنفدان را داریم که می تواند برای شما جذاب باشد . در حدود یک میلیارد راس گوسفند از حدود 900 نژاد گوناگون در سراسر دنیا وجود دارد.گوسفندان موجوداتی اجتماعی هستند و برای خود دوستانی انتخاب می کنند.گوسفندان یکی از مهم ترین حيوانات در ادیان مختلف شناخته می شود و شغل چوپانی در بین پیامبران رایج ترین شغل بوده است.در سال 2009 سال یک گوسفند به قیمت بیش از 300 هزار دلار در استکاتلند فروخته شده استگوسفند دارای ح . . .

جزیره کبودان | آذربایجان شرقی

در جزیره کبودان هزاران حیوان از انواع مختلف زیست می کنند که عمده ترین آن ها قوچ و میش می باشد. تعداد این حيوانات در حدود 3500 رأس است و اخیراً از سوی سازمان محیط زیست جهت تعادل لازم حیات وحش تعدادی پلنگ نر و ماده به جمع حيوانات آن اضافه شده است.
ایرانگردی و ایرانشناسی،دوچرخه سواری،طبیعت گردی،مطالب خواندنی و. . . .

پاورپوینت آناتومی جمجمهSkull حیوانات رشته دامپزشکی

پاورپوینت آناتومی جمجمه,پاورپوینت جمجه حيوانات,پاورپوینت آناتومی جمجمه دامپزشکیدانلودampblog . . .

مصارف چمن مصنوعي براي بالکن

اگر از حيوانات خانگی استفاده می کنید، بالکن و تراس خانه شما بهترین محیط برای این موجودات دوست داشتنی محسوب می شود.سگ، گربه، خرگوش، پرندگان مختلف و بسیاری از حيوانات دیگر، ممکن است مشکلاتی را درون خانه ایجاد نمایند که باعث آزار ساکنین شود.شما می توانید با انجام کارهایی ساده و کم هزینه، لانه ای زیبا و خوشایند را برای دوستان پشمالوی خود فراهم آورید.خیلی از افراد به بهداشت محیط زندگی خود اهمیت می دهند و به همین منظور، دائماً در حال نظافت و پاک . . .

مرګ او ژوند

د نړۍ هر شی لومړی شروع کوی بیا پختګۍ عمر ته رسیږی او بلاخره زړیږی او له منځه ځی ، ونی بوټی کاڼی ځناور غرونه سیاری ستوری دا هرڅه اول کی نه وی بیا راپیدا شی د پاخه عمر شی زاړه شی او له منځه لاړ شی انسان هم کوم عجیب شی نه دی د نړۍ او کایناتو د شته موجوداتو یوه برخه ده د طبیعت د نورو شیانو غوندی پیدا کیږی د ژوند مراحل طی کوی او له منځه ځی په موجوداتو کی ځینی شیان ورسته پاتی او ځینی لږ پرمختللی دی لکه ماران پښی لاسونه نه لری خو نور حيوانات یی لری بیا ځی . . .

تا حالا کنجکاو شده اید که چرا شیر، سلطان جنگل است ؟!

در حالی که نه بدن ورزیده گوریل ، نه قدرت بازو خرس ، نه سرعت پلنگ ، نه خیز آهو ، نه درندگی گرگ ، نه حیله گری روباه و نه خصلت کفتار را دارد ولی او را سلطان جنگل مینامند !!! 
شیر به دلیل خصائص رفتاریش سلطان جنگل است، چون تا گرسنه نباشد شکار نمیکند ( درنده خو نیست ) ، 
در وقت گرسنگی شکار را به اندازه نیازش انتخاب میکند ( طماع نیست ) ،
در بین حيوانات قوی ترین را انتخاب میکند ( ضعیف کش نیست ) ،
از میان حيوانات ماده های باردار را شکار نمیکند، ( رحم و شفقت دارد . . .

کانال حمایت از حیوانات

برای حمایت از حيوانات به ویژه سگ و گربه های آواره و بی پناه خیابانها و بیابانهای سراسر ایران به کانال حمایتی در تلگرام بپیوندید تا با همکاری و اتحاد از آنها که سودمندترین حيوانات برای محیط زیست هستند دفاع و پشتیبانی و نگهبانی کنیم. 
حمایت ما از سگ و گربه و پرنده و درخت یعنی نگهبانی از محیط زیست و پشتیبانی از آنها یعنی سلامتی و بهداشت بیشتر محیطی برای ما انسانها که چرخه طبیعت را میسازد.
https://telegram.me/rescued911ایران نما | inama . . .

فواید نگهداری از سگ و حیوانات خانگی

 
از فواید نگهداری سگ و سایر حيوانات خانگی  اینست که برای انسان بسیار ارام بخش و مفید میباشد ، کسانی که تجربه داشتن حيوانات خانگی بخصوص سگ را دارند کاملا این موضوع را درک میکنند .
احساس امنیت بیشتر :
یکی از فواید نگهداری سگ ها احساس امنیت بیشتر می باشد و سگ ها برای حفاظت از شما و حتی اموالتان بهترین پیشنهاد ممکن می باشند.
ادامه مطلب . . .

خطرناک ترين و قوي ترين حيوانات جهان

در این مقاله قصد داریم قدرتمند ترین و وحشی ترین حيوانات جهان را به شما معرفی کنیم. سایت های زیادی در این باره مقاله نوشته اند و ما ملاک رتبه بندی خود رامیانگین رتبه بندی های سایت های معتبر قرار داده ایم. با ما همراه باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.10.کرگدن کرگدن‌ها با وجود گیاهخوار بودن، حيوانات خطرناکی هستند. در هندوستان و نپال تعداد سالانه حملات و آسیب‌رسانی کرگدن‌ها به انسان بیش از ببر‌ها و پلنگ‌ها است. این حیوان بز . . .

هر که در او نيست از اين عشق رنگ

داشتم دیوانِ شمسِ مولوی را ورق میزدم که رسیدم به این شعر، بیتِ اولش نظرم را جلب کرد.هرکه در او نیست از این عشق رنگنزد خـدا نیسـت بجـز چـوب و سـنگداشتم به معنای این بیت فکر میکردم. شاعر می‌گوید تنها چوب و سنگ (جمادات) هستند که عشق را درک نمی‌کنند و تمام موجوداتِ زنده معنای عشق را می‌دانند. حتما بارها دیدید که حيوانات چه عشقی به فرزندانشان می‌ورزند. در مستندی دیدم نوعی از عقاب‌ها وقتی جفتی برای خود انتخاب می‌کنند تا آخر عمر با هم ز . . .

کلینیک دامپزشکی petoclinic

کلینیک دامپزشکی پِتوکلینیک بیش از دو دهه است که کلیه خدمات درمانی و قسمتی از خدمات پیشگیری دامپزشکی به دامپزشکان بخش خصوصی ایجاد شده و همچنان در حال خدمت رسانی می باشد. در این مدت دامپزشکان بخش خصوصی با سرعت چشمگیری به تجهیز کلینیک ها و ارتقای سطح علمی خود پرداختند و در این راستا پیشرفت دامپزشکان حيوانات خانگی از رشد چشمگیرتری برخوردار بوده است.
 
شمار زیادی از کلینیک ها و بیمارستان های دامپزشکی اختصاصی حيوانات خانگی از توانایی های علمی و . . .

خمیازه کشیدن در انسان و حیوانات دیده میشود.

کشیدن در انسان و حيوانات دیده میشود.
پژوهشگران برای این امر دو دلیل را ذکر میکنند:اولین مربوط به کمبود اکسیژن و افزایش دی اکسید کربن در بدن است. شخص با خمیازه کشیدن (بازکردن دهان) اکسیژن بیشتری وارد بدن خود کرده و کمبود آن را جبران می‌کند. دومی ارتباط میان خمیازه و خستگی را مورد بررسی قرار می‌دهد. این نظریه مبنی بر این است که بدن انسان در پی خستگی یک واکنش طبیعی به صورت خمیازه نشان می‌دهد. . . .

استیکر اتاق کودک مدل قطار حیوانات

استیکر اتاق کودک قطار حيوانات
تزئین اتاق کودک، یکی از دغدغه های والدین هست و معمولا سوالاتی از قبیل استیکر اتاق نوزاد را از کجا بخریم؟”، مراکز فروش استیکر اتاق کودک کجاست؟” مطرح می‌شود.
شما می توانید برای خرید استیکر اتاق کودک نمونه های متنوعی را در سایت جیک جیک بررسی کنید.ما در جیک جیک این افتخار را داریم تا انواع استیکر اتاق کودک دخترانه و پسرانه را با قیمت مناسب برای راحتی شما عزیزان قرار داده و شما به صورت خرید اینترنتی استیکر اتا . . .

میکروچیپ تراشه ای که در بدن حیوانات کاشته می شود، چیست؟

میکروچیپ نام تراشه ایی که بسیار شنیده می شود امروزه برای پیدا کردن حيوانات خانگی گمشده از این امکان استفاده می گردد. واژه میکروچیپ آشنا برای افرادی است که به نگهداری از حيوانات خانگی علاقه مند می باشند. این تراشه ای کوچک در واقع به عنوان پایگاه داده دیجیتال حيوانات خانگی عمل می کنند که با کاشت در بدن حیوان، اطلاعات کاملی از حيوانات و صاحب آنها در پایگاه آن ثبت می گردد.
با توجه به کاربرد مهم میکروچیپ در شناسایی حيوانات گمشده، سایت های جامع . . .

با توجه به مکروه بودن ذبح حیوانات، آیا پیامبر اسلام(ص) و ائمه(ع) با دستان خود، حیوانات را ذبح می‌کردند؟

اگرچه بر اساس روایات وارده از ائمه(ع)، ذبح حیوان با دستان خود مکروه است،
اما کار حرامی نبوده و مکروه بودن آن هم شاید از آن جهت باشد که ممکن است
مداومت در این کار، منجر به قساوت قلب شود. با این وجود در صورت نیاز جامعه
به قصاب، واجب کفایی است که افرادی متقبّل آن شوند و طبیعتاً آن کراهت
برداشته می‌شود و نیز در زمانی که ذبحی به دلیل اعمال حج، نذر و .
فریاد حق.به روزترین سایت مذهبی نرم افزاری . . .

یـونجه خوراک و بستر حیوانات پی سی ال مدل YJ1 | سفارش: 09029120998

 
یـونجه خوراک و بستر حيوانات پی سی ال مدل YJ1
 
ابعاد: 15*35*50 سانتی‌متر
وزن: 1000 گرم
گونه حیوان: خزنده , جونده , پرنده
کشور سازنده: ایران
 
هم جای خواب هم خوراک خوشمزه! یـونجــه جهت بستر و خوراک حيوانات کوچک خانگی جهت مصرف جوندگان تولید شده است. یونجه تولیدی، دستچین شده از بهترین و غنی ترین یونجه های موجود در کشور می باشد.
این محصول دارای ساق مناسب جهت جویدن جوندگان بوده و همینطور گل دار است و می تواند تامین کننده مناسبی برای پروتئین م . . .

فیلم | سگ هایی به اثر جزیی پاندا | صدای چینی ها درآمد

این کافه تو ماه پیش در شهر چنگدو در شهر سیچوآن در جنوب مغرب چینگشایش یافته است که محل زندگی جمعیت اضافی از خرس های پاندا است که یک راه جانوری تو ریسک انقراض است. این جمیع جگر سگ چوچوی پرمو را بوسیله طعم جزیی سیاه و سفید و شبیه پانداها تو آورده است. ویدئویی از این سگ ها که درون کافه بالا و پایین می پرند، درون رسانه های اجتماعی چین فراگیر شده است و صاحب کافه می گوید به قیمت ۱۵۰۰ یوآن (۱۶۵ یورو) حاضر است حيوانات خانگی افراد را به رنگ مشابهی در آور . . .

دانلود رایگان فیلم Primal 2019

ژانر : اکشن , جنایی , مهیج
مدت زمان : ۹۷ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : ۷۲۰p Web-dl فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۸۷۵ مگابایت محصول : آمریکا ستارگان : Nicolas Cage, Famke Janssen, Kevin Durand, Michael Imperioli کارگردان : Nick Powell لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
داستان این فیلم اکشن و مهیج درباره‌ی یک تاجر بزرگ حيوانات برای باغ وحش است که یک کشتی را برای جابه‌جایی حيوانات وحشی اجاره کرده است. اما در این میان نیز فردی خطرناک به طور پنهانی وارد کشتی می‌ . . .

آیا حیوانات و جمادات در قیامت محشور می شوند


آیا حيوانات و جمادات در قیامت محشور می شوند؟
 
  
بحث درباره قلمرو معاد، از بحث هاى مهم در زمینه معادشناسى به شمار مى رود، پرسش این است که آیا معاد اختصاص به انسان و جن و ملائکه دارد یاعلاوه بر آن ها شامل موجودات دیگر مانند حیوان و گیاه و جماد، آسمان و زمین و پدیده هاى دیگر نیز مى شود؟
آیت الله سبحانی در نوشتاری با استناد به آیاتى از قرآن وضعیت و سرنوشت جمادات، جانداران و حيوانات را در قیامت بررسی کرده است که در ادامه می خوانید.
ادامه مطلب . . .

"سندرم باکستر" و وضعیت حاضر کشور ما!

"سندروم باکستر" چیست؟
 
جورج اورول در کتاب قلعه‌ی حيوانات» ماجرایی تامل‌برانگیز را شرح می‌دهد:
طبق ماجرای این کتاب، حيوانات دست به دستِ هم می‌شوند و ارباب و خانواده‌اش را از مزرعه بیرون می‌کنند و خود مدیریت مزرعه را به دست می‌گیرند. اولین کار آن‌ها تنظیم عهدنامه‌ایست که طبق آن همه‌ی حيوانات باهم برابرند و هیچ‌کس حق ندارد خود را ارباب و مالک دیگران بداند. اما چیزی نمی‌گذرد، خوکی که مدیریت مزرعه را به دست گرفته است، آرام‌آرام عهدنام . . .

تولدم

امروز تولد من هست تولد یه دختر آبانی با اعتماد ب نفس. من 14 آبان سال 1385 چشمامو رو به این دنیا وا کردم. و تصمیم گرفتم به دامپزشک شدن:))خخخخبزارین دقیق تر بگم. من ساعت 11 و ربع صبح 14 آبان 1385 دنیا اومدم^^من ی دختر عاشق حيوانات و والیبال ام:))دختریم که شاید خودش نفهمه چرا حيوانات رو دوست داره اما این یه عشق بی نهایت و واقعیه و عشق دلیل نمیخواد عشق دیوونگیه:))منم دیوونه ی حيوانات ام:))امروز برام روز خیلی مهمیه :)) 14 آبان^^خوانندگان وب واقعا چجوری میشه ازتون . . .

قوانين حيوانات

قانون گاو:سرت رو بنداز زیر و کار خودت رو بکن تا بقیه تو کارت فضولی نکنن.قانون سگ:تکه تکه کار را تحویل بده، این طوری هم طرف راضی میشه و هم خودت به خواسته ات می رسی.قوانین خر:1. همیشه کوتاهترین راه بهترین راه نیست. 2. در انتخا بین چند چیز، خیلی تعلل نکن.3. گاهی لازم است به طرفت امتیاز بدی تا کار خودت راه بیفته.  . . .

انشا پایه هشتم درباره تصویر سازی با موضوع جنگلبان

مقدمه: این دنیا پر است از شغل های مختلف که مانند یک پاذل تمام اجزای این جهان هستی را در کنار یکدیگر می چیند. هر کدام به اندازه ایی موثر و حائز اهمیت هستند زیرا حتی اگر یکی درست سر جای خود، وظیفه خود را انجام ندهد، پاذل نیمه تمام و ناقص باقی خواهد ماند
تنه نشاء:
صدای زوزه ی گرگ از هر سو به گوش می رسد. هوا ناجوانمردانه سرد و باد هو هوکشان در لابه لای درختان می چرخید. سرما رعشه به جانم می انداخت، اسلحه خالی از هر خشابی را روی دوش هایم گذاشته بودم، اس . . .

مرگ حیوانات در آتش سوزی استرالیا

در روزهای گذشته، تصاویر متاثرکننده‌ای از فاجعه‌ی آتش‌سوزی استرالیا منتشر شد که درد و رنج حيوانات این کشور چون کانگورو و کوآلا را نشان می‌داد. براساس خبری که اغلب رسانه‌ها پوشش دادند، نزدیک به ۴۸۰ میلیون حیوان به‌دلیل آتش‌سوزی‌های گسترده‌ی استرالیا کشته شده‌اند.تکنولوژی دنیا . . .

هیچ وقت هیچ چیز مثل اول نميشود

تا بحال برایتان پیش آمده؟غذایی كه خیلى دوست دارید از دستتان رها شود و پخش زمین.آنوقت نمیدانید بردارید و نوشِ جان كنید و عواقبش را به جان بخرید یا بگذارید زمین بماند تا سهمِ حيوانات شود!برگشت به یك رابطه ى تمام شدهمثل همین میماندهیچوقتهیچ چیزمثلِ اول نمیشود. . . .

دانلود انیمیشن The Secret Life Of Pets 2 2019

دانلود انیمیشن The Secret Life Of Pets 2 2019ژانر: انیمیشنکارگردان:  Chris Renaudستارگان:   Patton Oswalt, Eric Stonestreet, Kevin Hart, Lake Bellمحصول کشور: امریکاسال انتشار: ۲۰۱۹امتیاز: ۶٫۵ از ۱۰مدت زمان: ۸۶ دقیقهخلاصه داستان:ادامه‌ی داستان مکس و دوستانش، دیگر حيوانات خانگی، که هر روز در غیاب صاحبانشان زندگی مخفی خود را از سر می‌گیرند. آنها با یکدیگر همراه میشوند تا یک دام پزشک شرور را از آزار و اذیت حيوانات متوقف کنند…
twin rozblog . . .

امیدوارم فردا یه روز عالی باشه برا همه کنکوری هاحال دل همشون آروم باشهو بتونن هر چقدر زحمت کشیدن نتیجشو هم ببینن . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)