98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

فیلم نقاب با بالاترین کیفیت

نقابداریم

 
چه نقابها که نمیزنیم
نقاب روشنفکری نقاب فیلسوفی نقاب متمدن نقاب متدین نقاب خوش اخلاقی نقاب معصومیت نقاب انصاف نقاب.
بنظرم یکی از پست ترین خصایص، نقاب عادل بودن رو استفاده کردنه.
(منم نقاب دارم)
 
 
 
  . . .

آدم های نقاب دار

زندگی با خونسردی و بی اعتنایی میگذرد و به هیچ کس و هیچ‌چیز توجه نمیکند . در طول زندگی با آدم هایی رو به رو میشوی که دائما صورتک هایشان را استعمال می کنند بعضی ها حتی چندین نقاب بر چهره دارند و تو در برخورد اول متوجه نقاب آن ها نمیشوی و فقط گذر زمان تو را متوجه چهره واقعی آن ها خواهد کرد اینجای زندگی خیلی دردناک است که بعد از سال ها چهره اصلی آدم ها را ببینی .   . . .

نقابت رو بردار :)

گفتم و گفتن :))
گفتم : نقاب هاتونو بردارید
گفتن نه نمیشه
گفتم لطفا
گفتن خواهی ترسید ! 
گفتم از چی ؟
گفتن از دیدن خود اصلی  و واقعی مون 
گفتم بردارید !!
برداشتن! عقب رفتم ! ترسیدم .چشامو بستم .
گفتم بذارید نقاب هاتونوخواهش میکنممم ! 
ترسیدم از دیدن خود واقعی ادم هایی
که نقاب داشتن .ترسیدم از ادمای زیر نقاب
از خود اصلی شون ترسیدم
با خود اندیشیدم 
ایا من خودمم ؟
ایا منم نقاب زدم؟
ایا اگ نقاب دارم و 
نقاب بردارم خود اصلی م
رو ببینن جا میخورن؟
ایا خود . . .

نقاب .

در خیابان های شهر راه می روم و به چهره ها ، به حالت مردم ، به اندامشان ، به حرکات و به نگاه های بی رمقشان می نگرم . هرچه بیشتر نگاه میکنم بیشتر از خودم می پرسم چه بر سر نوع بشر آمده است ؟ در واقع به جای نوع بشر همه جا نقاب می بینم : نقاب اندوه ، نقاب کینه و بغض و نقاب پریشانی . گاهی اوقات به نظرم می رسد که طلسمی شوم و خبیث بر سر شهر سایه افکنده است . وقتی همه خوابیده بودند جادوگری قدرتمند لبخند را از روی لبان مردم زدوده و به جای آن اندوه و کدورت بر چهر . . .

دوبار

صبح شد .دوبار تنهایی رفت تا شب برگرد.شاید اونم شاغل .شاید باید بر اون سر کره زمین همدم کسی بشه.دوبار من باید نقاب به صورت بزنم بشم ی دختر محکم.که صبور.و شبها نقاب بردارم.دیگه منتظرش نیستم. . . .

اجرای تیاتر زخم ، کاری از گروه نمایش نقاب شیشه ای خنج در اوز

تیاتر زخم ، کاری از گروه نمایش نقاب شیشه ای خنج ، نوشته بهنام کشت زاده و کارگردانی حسام الدین پریدخت ، پس از اخذ تاییدیه از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز و با همکاری انجمن نمایش اوز ، از تاریخ دهم لغایت سیزدهم اردیبهشت 98 ، در تالار کف حکیم عمر خیام واقع در دانشگاه آزاد اسلامی اوز ، اجرایی خواهد شد.
این اجرا در راستای تعامل هر چه بیشتر تیاتر در منطقه خواهد بود و اوز 4 شب میزبان گروه نمایش نقاب شیشه ای خنج خواهد بود. . . .

اصلاح شدگان *

می فرماد: اخ لال گران. "لال" و "گران" بسیار هم متناسب و بجاست. کتاب میرا را اخیرا برای بار دوم خواندم. همه چیز امن و امان است، و همه لب خند به لب. لب خندی از نقاب اجباری. *اصلاح شدگان " ترکیبی بود توی کتاب میرا، روی صورت ادم هایی که عمل می شدند و نقاب خنده گذاشته می شد، این ادم ها " اصلاح شدگان خطاب می شدند. . . .

جشن نقاب

به مناسبت شروع تابستان ،جشن نقاب در کانون کازرون برگزار شد،در این جشن، بچه های با سلیقه و خلاق ، همراه و همدل با هم با کاغذهای دورریز، ماسک های زیبایی ساختند، نمایش عروسکی وتمرین واجرای سرود تابستانه یکی دیگر از برنامه های جذابی بود که بچه ها مشتاقانه انجام دادند و از اجرای آن لذت بردند.    . . .

دعوت

نقاب چهره راکناربزنکنارمن نشین وزار بزنطرب نما و پایکوب وبرقصبه شام تارمن بیاوتاربزن . . .

پاورپوینت نقد و بررسی فیلم عصر جدید چارلی چاپلین

این پاورپوینت در  28 اسلاید به شکل زیبا و منحصر به فرد طراحی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت مطالبی از خلاصه فيلم، بازیگران فيلم عصر جدید،قهرمان درون،روزگار جدید،نقاب ولگرد،ساختار دراماتیک و طنز اجتماعی و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد فيلم عصر جدید چارلی چاپلین در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
 
 
 
 
جهت دانلود کلیک کنید . . .

گلدوزی روی کلاه آماده

بسیار زیباست اگر نماد و یا شعار شرکت شما
روی کلاه اشخاص نقش ببندد. کلاه معمولا یکی از لباس های جانبی افراد می
باشد که اتفاقا بسیار در نگاه دیگر جلوه می کند. این یک فرصت بسیار مناسب
برای تبلیغات کسب کار های مختلف برای کارکنان هر شرکت می باشد.
حتما بخوانید: تولید و چاپ انواع حمایل مذهبی، نظامی، تشریفاتی
نیم کلاه
همانطور
که می دانید افراد زیادی هستند که به دلیل شغل خاصی که دارند مجبور هستند
ساعت ها در فضای آزاد و در معرض نور مستقیم خورشید قرار . . .

گلدوزي و چاپ روي کلاه نقاب دار

بسیار زیباست اگر نماد و یا شعار شرکت شما روی کلاه اشخاص نقش ببندد. کلاه معمولا یکی از لباس های جانبی افراد می باشد که اتفاقا بسیار در نگاه دیگر جلوه می کند. این یک فرصت بسیار مناسب برای تبلیغات کسب کار های مختلف برای کارکنان هر شرکت می باشد.حتما بخوانید: تولید و چاپ انواع حمایل مذهبی، نظامی، تشریفاتینیم کلاههمانطور که می دانید افراد زیادی هستند که به دلیل شغل خاصی که دارند مجبور هستند ساعت ها در فضای آزاد و در معرض نور مستقیم خورشید قرار ب . . .

عینک دور سیاه افتخاری فرزاد فرخ

خرابش کردی فرزاد رو دوست دارمیه مشت کاغذ مچالهپنجره حفاظ دار کودکمایوس زمانهزایید گربه مادهبه نظرم دیگه وقت بازی استمگرش استخوان توله سگ افاده دار تر استمیانجی این پل پل سید خندانمحفوظ اتوبان مدرسکل کل کله پزی رفتنزندگی زیر نقاب فاطمه فاطمه استبهترین کتاب علی شریعتیکمبود عصر جدیدرضا گار را کی دوست نداره؟فيلم هشدار برای کبری یازدهتشکر از آقای فرخ  . . .

فيلم it

شمام مث من فکر میکنید ک دلقک مسخره فيلم it و حتی خود فيلم lمزخرفش بیخود گنده شد و اصلا چیز جذابی واسه عرضه نداشت ؟!!من وقتی اونقد تبلیغش دیدم فيلمو نگا کردم اصن جا خوردم .ب نظرم یه فيلم ترسناک سطح پایین بدون هیچ ایده جدیدیه . . .

در حالی که

در حالی که زیر نور غروب، قهوه‌ سوخته‌ی بعدازظهر را به هم می‌زد به آینده فکر کرد، و به آینده‌ای که در پی گذشته آمده بود. او نمی‌دانست که مقدر شده است معمار سلول زندان خودش باشد، نمی‌دانست که اسب تک شاخ رویاهاش در پشت نقاب تصویری به جز یک کرگدن خسته ندارد. . . .

پیشنهاد فیلم

دیشب بعد از تعریف های بسیاری که در این مدت درباره فيلم جوکر شنیده بودم موفق به تماشای فيلم شدم. جوکر تاد فلیپیس یکی از بهترین رونمایی هایی است که تا به امروز از این شخصیت صورت گرفته است. آرتور که با وجود بیماری روانی سعی در انتقال مهربانی و حس خوب میان مردم شهر دارد مدام از سوی افرادی که در شهر خاکستری گاتهام هستند به عقب رانده می شود. کمدین شدن آرزوی همیشگی آرتور است ولی تحقیر او در برنامه زنده تلویزیونی و نوع نگاهی که جامعه به اینگونه افراد . . .

خلاصه فيلم سرخ پوست

آنچه در فيلم سرخ پوست خواهید دید …یک زندان قدیمی در سال 47 به دلیل مجاورت با فرودگاهی که در حال توسعه و بزرگ شدن است مجبور به تخلیه می شود. که مأمور این کار رئیس زندان سرگرد نعمت جاهد (نوید محمدزاده) می باشد . در این میان اتفاقاتی رخ می دهد که … دانلود از آلفافيلم با ترافیک نیم بها و لینک مستقیم در پنج کيفيت متفاوت . . .

فصل دوم. ادام میج

مرد نقاب دار به طرف در رفت و دستش را بالا ارود. در بدون هیچ صدایی باز شد. او خطاب به پسر گفت:
_بهت بگم،دانش اموزای اونجا خیلی افاده این،فکر نکنم باهاشون کنار بیای.
پسر با بی حوصلگی گفت:
_تا حالا صدبار بهم اینو گفتی.
مرد نقاب دار پسر را به داخل خانه هل داد و پرسید:
_دستور العمل رو که یادت نرفته؟
پسر با سر جواب منفی داد. مرد لبخندی سرسری به او زد و در باران غیب شد. پسر اهی کشید و به طرف پذیرایی رفت. تلویزیون برفکی تنها منبع نور پذیرایی ببودفتاریکی دیگ . . .

فیلم سينمايي The Pianist 2002 (پيانيست)+دوبله فارسی+زيرنويس فارسي

ژانر فيلم : بیوگرافی,جنگی,دراممحصول کشور : آمریکاییزبان فيلم : دوبله فارسیکارگردان : Roman Polanskiمدت زمان : 2 ساعت و 30 دقیقهسال انتشار : 2002کيفيت : 720pستارگان : Adrien Brody,Emilia Fox,Frank Finlay,Thomas Kretschmannپیانیست 2002 ، در اوایل آغاز جنگ جهانی دوم ارتش آلمان نازی به رهبری هیتلر به لهستان حمله می کند در این میان هنگامی که شهر در محاصره نیرو های آلمانی قرار می گیرد ، ولادیسلاو اشپیلمان پیانیست یهودی تلاش می کند تا مردمش را نجات دهد ولی.
 
تماشای آنلاین فيلم با اینت . . .

" مرا بلد باش "

خیلی وقت است نقاب ها غبار را لمس نکرده اندبرق چشم ها فریبی بیش نیستنگاه های رمزآلود تله ای ملتمسانه استدست ها آغشته به خون خفقان استزندگی سکوت فریادهای بیصداستکلماتی که کيفيتشان معلوم نیستیا بلد نیستیم بخوانیم!!!غافلیم از عمق هر کلمه برای دیگریبلد بودن میخواهد بخوانی اممحاطم میان انجمن بیسوادانقصه ام دارد میپوسدراوی در راه مانده استقصه ام ناتمام می ماند باز. . . .

دانلود فیلم Kidnapping Stella 2019

تاریخ اکران : 2019
ژانر : هیجان انگیز
کيفيت :  Web-Dl
امتیاز : 5٫0
اطلاعات بیشتر : IMDb
ستارگان :    Jella Haase, Clemens Schick, Max von der Groeben
کارگردان :Thomas Sieben
خلاصه ای از داستان : ربوده شده از خیابان و گروگانی برای اخاذی، استلا دست و پا بسته از قدرت‌های محدود خود استفاده می‌کند تا نقشه‌های دقیق دو رباینده نقاب‌پوش خود را نقش بر آب کند و…
دانلود رایگان فيلم و سریال با لینک مستقیم | آرال مووی . . .

طراحي سايت فيلم

طراحی سایت فيلم و سریال بعنوان یکی از سرگرمی های انسان همواره مورد توجه بوده است. ارایه فيلم های روز، اطلاعات تکمیلی در مورد آنها، نمایش کامل فيلم، تیزر فيلم ها و سریال ها، دانلود فيلم، معرفی فيلمسازان در قالب طراحی بانک فيلم، طراحی سایت فيلم و سریال ، طراحی سایت فيلم امکانپذیر است. شرکت های تولید کننده و یا توزیع کننده فيلم در سراسر دنیا توسعه کسب و کار خود را با طراحی وبسایت های حرفه ای در این حوزه انجام داده اند. طراحی سایت به مانند تمام ح . . .

طراحي سايت فيلم و سريال

طراحی سایت فيلم و سریال بعنوان یکی از سرگرمی های انسان همواره مورد توجه بوده است. ارایه فيلم های روز، اطلاعات تکمیلی در مورد آنها، نمایش کامل فيلم، تیزر فيلم ها و سریال ها، دانلود فيلم، معرفی فيلمسازان در قالب طراحی بانک فيلم، طراحی سایت فيلم و سریال ، طراحی سایت فيلم امکانپذیر است. شرکت های تولید کننده و یا توزیع کننده فيلم در سراسر دنیا توسعه کسب و کار خود را با طراحی وبسایت های حرفه ای در این حوزه انجام داده اند. طراحی سایت به مانند تمام ح . . .

166

من تلخم و خراب. چه داری برای من؟ساقی، به جز شراب چه داری برای من؟ كافی ست وعده های دروغین عشق، آه!سیرابم از سراب، چه داری برای من؟ یا رب، به غیر رنج چه دیدم ز روزگار؟!جز وعده ی عذاب چه داری برای من؟ باید شبیه مردم هم‌عصر خود شومصورتگرا! نقاب چه داری برای من؟ روزی اگر بپرسمت این بود رسم عشق؟ای بی وفا، جواب چه داری برای من.؟ . . .

فیلم سينمايي شاه شاهان ۱۹۶۱ King Of Kings + دوبله فارسي + زبان اصلي

نام فيلم :  شاه شاهان
اولین اکران : 11 October 1961
زمان : 168 دقیقه
ژانر : زندگی نامه، درام، تاریخی
کشور سازنده : آمریکا
IMDb : 7.1/10 از 4,489 رای
کارگردان : Nicholas Ray
ستارگان : Jeffrey Hunter, Siobhan McKenna, Hurd Hatfield
 
خلاصه فيلم:
فيلم داستان زندگی "عیسی مسیح" از بدو تولد تا به صلیب کشیده شدن و رستاخیز پس از آنرا به تصویر می کشد.تماشای آنلاین فيلم های سینمایی . . .

نمایشنامه الاغی روی پل

 
نمایش‌نامه الاغی روی پل

برگرفته از نوشته بانوراما جافا ترجمه به قصه از سرور پوریانویسنده نمایش‌نامه: بهروزغریب پور
نمایشنامه الاغی روی پل»، نمایش مناسبی است که به شیوه اجرای نمایش با نقاب» قابل اجراست. برای این کار نقاب حیوانات را با استفاده از الگوهای وسط جنگ و همچنین طرح چهره حیوانات مختلف بسازید و سپس با آن‌ها نمایش را اجرا کنید.
استفاده از آرایش ساده صحنه، دستکش، جوراب و لباس‌هایی با رنگ‌های مناسب بر زیبایی نمایش می‌افزاید.
ا . . .

سرگذشت

حرفهای بچه گانه. . . ماندن و رفتن بی دلیل تکیه کلامهای عاشقانه توهم های نا خواسته نگفتن و نقاب زدن  هیچ شدن . . . ،تنهایی را رکاب زدن رفت و تمام شد و گذشت تا رسیدیم گفت. . . درگذشت. . . . . . . . . .

دانلود فیلم آذر

دانلود فيلم کامل آذر, دانلود رایگان فيلم آذر, دانلود فيلم آذر با کيفيت 4K, دانلود مستقیم فيلم آذر با کيفيت عالی 1080p, فيلم سینمایی آذر, Danlod Film Azarنسیما دانلود بانک لینک های دانلود فيلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم آذر

دانلود فيلم کامل آذر, دانلود رایگان فيلم آذر, دانلود فيلم آذر با کيفيت 4K, دانلود مستقیم فيلم آذر با کيفيت عالی 1080p, فيلم سینمایی آذر, Danlod Film Azarنسیم آر دانلود | دانلود فيلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

فيلم مشت آخر به زودي اکران مي شود

اکران مشت آخر به زودیدوستان اولین مشتی که به شما میزنن شاید مشت آخری باشه که به شما میزننبرای همین میگم برای دانلود فيلم مشت آخر شما می تونید یک سری وبسایت رو لیست کنید و فيلم مشت آخر رو از اون وبسایت ها ببینید.از جمله وبسایت هایی که میتونن بسیار جالب باشن.یکی همین شب دی ال هست که تقریبا لیستی از تمامی فيلم های ایرانی رو در خودش داره.و شما عزیزان این لیست فيلم های ایرانی رو میتونید خیلی سریع دانلود کنید.یه نکته رو به شما بگم تا یادم نرفته.هی . . .

دانلود آهنگ فیلم خوک از محسن نامجو

دانلود آهنگ درهای دوزخ همه بازند.
موسیقی فيلم خوک ساخته ی مانی حقیقی
حجم:۳/۲۸ مگابایت
مدت:۲دقیقه و ۳۵ ثانیه
دانلود آهنگ فيلم خوک با بالاترین کيفيت
Tea-Bag.blog.ir
بنیامین باب المراد . . .

لب‌خندِ زردِ گشاد

توی این سال‌های نه‌چندان کوتاه، وسط این مجازآباد بی‌در و پیکر، به خیلی جاها سرک کشیده‌ام و به بعضی‌شان هم پابند شده‌ام برای چندی. از وبلاگ که با بلاگفا» برایم شروع شد و به پارسی‌بلاگ» و پرشین‌بلاگ» و هزارتا چی‌چی‌بلاگ دیگر رسید و آخر سر هم همین بیان»ِ فرهیخته‌گون! تا یاهو مسنجر» و فیس‌بوک» و گوگل‌ریدر» و گوگل‌پلاس» و توییتر»! حتا کلوپ» و آپارات» و لینکدین» و جاهای دیگری که اسمشان هم یادم نیست! امروز هم که اینستاگرام» . . .

دانلود فیلم آب و آتش با کیفیت HD

دانلود فيلم آب و آتش با کيفيت HD, دانلود فيلم آب و آتش, دانلود مستقیم فيلم آب و آتش 1379, دانلود فيلم فریدون جیرانی آب و آتش, دانلود رایگان فيلم آب و آتشنسیم آر دانلود | دانلود فيلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود فیلم سیانور با کیفیت HD

دانلود مستقیم فيلم سیانور با کيفيت HD, دانلود فيلم سیانور با کيفيت 720p, دانلود رایگان فيلم سیانور, Download Film Sianor, دانلود فيلم ایرانی سیانور 1080pنسیم آر دانلود | دانلود فيلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

گريه با فيلم

تا حالا شده موقع دیدن فيلم گریه کنید یا کسی رو دیدید که اینجوری باشه؟من از اون دسته آدمایی هستم که اگه فيلم احساسی باشه به چشم بر هم زدنی گریه ام میگیره و تموم ام نمیشه. گاهی چندتا دستمال کاغذی صرف پاک کردن اشکام میکنم. گاهی هم بلند میشم و میرم سرویس بهداشتی و اونجا یه دل سیر گریه میکنم و بر میگردم بقیه فيلم رو میبینم.گاهی با فيلم همزادپنداری میکنم و گریه ام میگیره اما گاهی هم واقعا دلم بحال اون نقش از فيلم میسوزه و از روی دلسوزی گریه میکنم.جال . . .

دانلود فیلم عطش با کیفیت 1080p HDTV

دانلود فيلم عطش با کيفيت 1080p HDTV, دانلود فيلم عطش 1381, دانلود رایگان فيلم عطش, فيلم سینمایی عطش با لینک مستقیم, دانلود فيلم ایرانی عطش 720p, فيلم عطشنجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فيلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم بهمن

دانلود فيلم بهمن, دانلود رایگان فيلم بهمن, دانلود فيلم بهمن با کيفيت 1080p, دانلود مستقیم فيلم بهمن, فيلم بهمن با کيفيت 720p HD, دانلود فيلم با حجم کم 480pنارون دانلود بانک لینک های دانلود فيلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم بهمن

دانلود فيلم بهمن, دانلود رایگان فيلم بهمن, دانلود فيلم بهمن با کيفيت 1080p, دانلود مستقیم فيلم بهمن, فيلم بهمن با کيفيت 720p HD, دانلود فيلم با حجم کم 480pنجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فيلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم مشت آخر با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

داستان فيلم مشت آخر , بازیگران مشت آخر,مشت آخر , مشت آخر HD,مشت آخر با کيفيت HD, دانلود مشت آخر, دانلود رایگان فيلم مشت آخر , دانلود فيلم مشت آخر , دانلود فيلم مشت آخر 1080p, دانلود فيلم مشت آخر 720p, دانلود رایگان فيلم مشت آخر, دانلود فيلم ایرانی جدید, زمان اکران فيلم مشت آخر
دانلود فيلم مشت آخر
دانلود فيلم مشت آخر با کيفيت Full HD و لینک مستقیم
دانلود فيلم مشت آخر با سرعت بالا
تفریحی سنتر . . .

بالاترین درجه دانایی

رَأْسُ الْعِلْمِ التَّمْییزُ بَیْنَ الاْخْلاقِ وَ اِظْهارُ مَحْمودِها وَ قَمْعُ مَذْمومِها؛بالاترین درجه دانایى، تشخیص اخلاق از یكدیگر و آشكار كردن اخلاق پسندیده و سركوب اخلاق ناپسند است.  . . .

شهرستان قوچان روستای دیزادیز محمودبراتی

گاهی اوقات  توضیح بیشتردر مورد یه مطلب خطابه اشتباه ذهن انسان بیشتر نیست من بدون هیچ هراسی وبدون هیچ تردیدی اگرچه در مقابل مردم،همون هایی که همه شبیه همن ولی درظاهرمتمایز میدونن خودشون را باصدای بلندفریادمیزنم چرا همه حقیقت راحتی درزمانی که کسی نیست ازهم پنهان میکنیم ؟ لعنت به صورتک های پشت نقاب،لعنت به اندیشه قدیمی ساکت ماندن برای زنده ماندن زنده ماندنی که وحشتناکترازمرگ است          . . .

دانلود رایگان فیلم نیم رخ ها

دانلود رایگان فيلم نیم رخ ها, دانلود فيلم ایرانی نیم رخ ها, دانلود مستقیم فيلم نیم رخ ها, دانلود فيلم نیم رخ ها با کيفيت 720p, دانلود فيلم نیم رخها کيفيت HDنسیم آر دانلود | دانلود فيلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

چشم ها هیچ وقت دروغ نمی گویند.

چشم‌ها خاصیت عجیبی دارند! هم با آنها می‌بینی، هم با آنها دیده می‌شوی! درونت هر چه که باشد، چشم‌هایت برملا می‌کنند! حتی اگر لبخند» را بر لبانت جراحی کنی، حتی اگر آرامش» را بر رخسارت طراحی کنی، حتی اگر رضایت» را بر زبانت جاری کنی، چشمهایت همه را نقش برآب می‌کنند! آن‌قدر گویا، آن‌قدر عریان؛ که اگر حتی نقاب هم بزنی، لو می‌روی! . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)