98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

لیسیدن پا کاترینا کایف

من کافی نیستن‌ها.

پچ‌پچ‌ شب‌ها. گشنمه‌ها. بیرنج خواستن‌های. درد پاها. قرمزی رگ‌ها. قرمزی زن‌ها. ران‌ها. ران پهنِ ران گرمِ ران نرمِ ران سفیدها‌. زن‌ها. تفاوت جنس‌ها. آسایشگاه‌ها. قبرستان‌ها. قربستان‌ها. قرمه سبزی‌ها. شوخی‌ها. سایه‌ها روی دیوارها. بیداری‌ها. در خواب بیدارها. در بیدار خواب‌ها. عصبانی‌ها. زدن‌ها. زنده به گور کردن‌ها. مهره به مهر زدن‌ها. مرده به زندگی کردن‌ها. پرده‌ها. ترس‌ها از جای نو‌ها. کهنه‌ها. مرده‌ها. زنده مرده‌ها. صداهای متناس . . .

آبروی از دست رفته‌ی کاترینا بلوم

۱
گزارشی که در پی خواهد آمد از شماری منبع فرعی و سه منبع اصلی گرفته شده است، که نخست به آنها اشاره می‌شود و بعد تا پایان سخنی از آنها به میان نخواهد آمد. منابع اصلی عبارتند از:
* صورت‌جلسهء بازجویی انجام شده توسط پلیس
* وکیل مدافع، دکتر هوبرت بلورنا۱.
* دادستان پتر هاخ۲، دوست هم‌مدرسه‌ای و هم‌دانشگاهی بلورنا که به گونه‌ای محرمانه باید درک شود چرا» به صورت‌جلسهء بازجوییهای پلیس آن قسمت از اقدامات انجام گرفته توسط مأمورین و نتایج تحقیقات . . .

دین اسلام ، دین کامل و بدون تغییری است

آوای سنت :یک زن جوان انگلیسی که به تازگی به دین اسلام گرویده، در مصاحبه با یک شبکه رادیویی در این کشور، دلیل گرویدن خود را کامل بودن اسلام نسبت به ادیان دیگر ذکر کرد.به گزارش آوای سنت به نقل از lbc، کاترينا انری، زن جوان انگلیسی تازه مسلمان با شرکت در مصاحبه رادیویی در این کشور، دلیل گرویدن خود از دین مسیحیت به اسلام را به شیوه‌ای جالب توضیح داد. ادامه مطلب ⬅️ آوای سنت  . . .

دستگاه های تصفیه آب خانگی در شیراز

دستگاه های تصفیه آب خانگیبطوریکه مشاهده می شود، هیچ یک از روشهای فوق به تنهایی قادر به تامین آب شرب سالم و گوارا نمی باشد. با در نظر گرفتن مواد زائد موجود در آب و با استفاده از روشهای مختلف تصفیه بایستی مواد زائد را از آب خارج نمود.روش تامین آب شرب سالم خانگیسیستم جدید تصفیه آبمهندسین ، سیستم جدیدی را طراحی کرده اند که با استفاده از روش ساده ای برای تصفیه آب می تواند عوامل می موجود در نمونه های جمع آوری شده از طوفان کاترينا را به طور کام . . .

دستگاه های تصفیه آب خانگی در شیراز

دستگاه های تصفیه آب خانگیبطوریکه مشاهده می شود، هیچ یک از روشهای فوق به تنهایی قادر به تامین آب شرب سالم و گوارا نمی باشد. با در نظر گرفتن مواد زائد موجود در آب و با استفاده از روشهای مختلف تصفیه بایستی مواد زائد را از آب خارج نمود.روش تامین آب شرب سالم خانگیسیستم جدید تصفیه آبمهندسین ، سیستم جدیدی را طراحی کرده اند که با استفاده از روش ساده ای برای تصفیه آب می تواند عوامل می موجود در نمونه های جمع آوری شده از طوفان کاترينا را به طور کام . . .

چرا سگ ها لیس میزنند

چرا سگ لیس میزند؟
چرا سگ ها لیس میزنند ؟ در اکثر موارد سگ به همان دلیلی لیس می زند که خودتان می دانید: نشان دادن محبت. با این حال لیس زدن از روی محبت معمولا با دلایل دیگری که بعضی از آن ها ممکن است شما را به شگفتی وادارند، اشتباه گرفته می شود.
۱.سطح خوشمزه:
شاید شما فکر کنید که سگ تان برای اینکه بگوید دوست تان دارد شما را لیس می زند، اما در اصل شاید او هم مثل شما دوست دارد طعم ها را بچشد. حتی مقدار خیلی کمی از مواد غذایی روی دست یا صورت تان می توان . . .

دوازده ادب پیرامون سفره که هر مسلمانی باید بداند

 
رَوَى إِبْرَاهِیمُ الْکَرْخِیُّ عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع عَنْ آبَائِهِ ع قَالَ قَالَ الْحَسَنُ بْنُ عَلِیٍّ ع:
فِی‏ الْمَائِدَةِ اثْنَتَا عَشْرَةَ خَصْلَةً یَجِبُ عَلَى کُلِّ مُسْلِمٍ أَنْ یَعْرِفَهَا أَرْبَعٌ مِنْهَا فَرْضٌ وَ أَرْبَعٌ سُنَّةٌ وَ أَرْبَعٌ تَأْدِیبٌ فَأَمَّا الْفَرْضُ فَالْمَعْرِفَةُ وَ الرِّضَا وَ التَّسْمِیَةُ وَ الشُّکْرُ وَ أَمَّا السُّنَّةُ فَالْوُضُوءُ قَبْلَ الطَّعَامِ وَ الْجُلُوسُ عَلَى الْجَا . . .

جوان‌ترین میلیاردرهای جهان را بشناسید

سه نفر از پنج میلیاردر جوان جهان ساکن نروژ هستند.به گزارش شفاف به نقل از بیزینس اینسایدر، در حال حاضر تنها شش فرد میلیاردر در جهان وجود دارند که کمتر از ۲۸ سال سن دارند. نکته جالب در خصوص این افراد آن است که سه نفر از این افراد نروژی هستند. در ادامه با جوان ترین میلیاردرهای جهان آشنا می‌شوید:۱-کایلی ینراین زن ۲۲ ساله آمریکایی جوان‌ترین میلیاردر آمریکا و جهان است که یک برند مشهور در حوزه لوازم ارایشی را تاسیس کرده است. ارزش برند او در حال حاض . . .

نکات مهم در خصوص زایمان طبیعی سگها

زایمان در سگ » نیز مانند دیگر نژادهای سگ در سه مرحله انجام می شود .بعد از گذشت حدود 58 تا 65 روز پس از عمل جفت گیری جنین ها که اکنون به توله های کامل تبدیل شده اند آماده تولد و وارد شدن به دنیای بیرون از رحم مادر می شوند . عمل زایمان»  بین 12 تا 36 ساعت به طول می انجامد و مسلما نخستین زایمان به زمان بیشتری نیاز دارد. به یاد داشته باشید که سگ ها حیوانات صاحب دوستی هستند و حضور شما در زمان زایمان به آنها آرامش می دهد.مرحله ی اول:در ابتدای این مرحله، در . . .

چطور محتوای با کیفیت بنویسیم؟

تولید محتوای با کیفیت برای موتورهای جستجوگر و بازدیدکنندگان سایت شما باید بهینه شود و تولید محتوای با کیفیت انواع مختلفی دارد که باید به خوبی نوشته شود و در موضوعاتی باشد که بیشتر مربوط به مخاطبان شما است. برای رشد کسب‌وکار، باید محتوای آنلاین با کیفیت‌تری تولید کنید تا آوازه‌ی محصول، خدمات و شرکت‌تان مثل طوفان کاترينا بین مردم بپیچد ( با این کار بهبود سئو هم انجام داده‌اید). در ثانی، محتوای سایت شما، باید مشتریان را به تعامل بیشتر وا . . .

روايات دکتري

Patter در مرخصی سالانه است و بخش های دیگری از نوشتارهای دیگر راجع به نوشتن یا آموزش دکترا در حال چاپ مجدد است. این دومین پیشگفتاری است که من برای مجموعه ویرایش شده داستانهای دکترا نوشتم. این یکی به نام تحصیلات تکمیلی در انگلستان خوانده می شود: زنده ماندن و موفقیت  ویرایش شده توسط سو کرونشاو ، کریستوفر مک مستر ، کاترينا مورفی و ناتاشا کدیرولی مک مستر این کتاب مجموعه ای از داستان ها است و در مورد زندگی های پراکنده است - و شاید مفید باشد که حتی . . .

شب زفاف به چه شبی اطلاق می شود؟ آیا با رسومات شب زفاف آشنایی دارید؟

شب زفاف به چه شبی اطلاق می شود؟ آیا با رسومات شب زفاف آشنایی دارید؟
سایت همسریابی شیدایی به شما می گوید که در این شب چکار کنید و چگونه همسر خود را سورپرایز کنید در واقع در این شب اولین رابطه جنسی برای زوجین اتفاق میفتد. طبق رسومات این شب در همان شب جشن عروسی انجام می شود. اما چه در شب عروسی و چه در شب دیگری ( که پیشنهاد می شود در شب عروسی عمل شویی را انجام ندهید ) این رابطه شکل بگیرد، لازم است زوجین نکاتی را بدانند؛ چرا که حسی که هر دو نفر د . . .

آموزش نقاط تحریک پذیر آقایان سایت شیدایی به شما برای لذت شویی !

آیا در مورد نقاط تحریک پذیر آقایان چیزی شنیده‌اید؟
سایت همسریابی شیدایی به شما می آموزد که نقاط حساس بدن، نقاطی هستند که در حین عشق بازی منجر به تحریک و احساس لذت بیشتر در فرد می‌شود. نقاط حساس بدن در مورد مردان کم‌تر مورد بحث قرار می‌گیرد چرا که بسیاری از افراد تأثیرات مثبت معاشقه را برای مردان نادیده می‌گیرند و به اشتباه تصور می‌کنند که مردان نیازی به آن ندارند. در حالی که شناخت بدن همسر تان و لمس و تحریک مناسب آن‌ها در طول . . .

برای بارداری چند بار باید رابطه جنسی صورت بگیرد؟ و بهترین پوزیشن کدام است؟

به گفته کارشناسان سایت همسریابی شیدایی یکی از عوامل تعیین کننده رضایت شویی تعداد دفعات و عملکرد جنسی طبیعی در ن و مردان می‌باشد. رابطه جنسی یکی از مهم‌ترین ارکان زندگی مشترک است این موضوع را می توانید در مکالمات درون سایت همسریابی موقت شیدایی صحبت کرده و به آگاهی برسید که این کار می وتواند باعث ی نیاز جنسی و صمیمیت بین زوجین می‌شود. سازگاری جنسی، مهارتی است که موجب توافق و تفاهم دو نفر در رابطه جنسی می‌شود. عدم تناسب در ت . . .

نحوه انتخاب مدل مدیریت صحیح برای رستوران خود

هر چند وقت یکبار خود را دوباره نرم افزار رستورانی در همان سمت ها می خوانید؟ آیا کارکنان شما با پیامدهای طولانی مدت یک حرفه در صنعت رستوران ها مقابله می کنند؟ چگونه می توانید اعضای تیم پر عملکرد خود را الهام بخش کنید؟
رستوران ها در منظره همیشه در حال تغییر با نبردهای سربالایی روبرو هستند ، اما یکی از پیچیده ترین کارکنان رستوران ها است - از استخدام گرفته تا نامزدی گرفته تا حفظ و پس از آن.
مطابق گزارش موفقیت رستوران سال 2019:
51٪ از متخصصان رستوران . . .

طب اسلامی آیت‌الله عباس تبریزیان-دوره یکم-جلسه 31

خلاصه جلسه 31
ادامه ششمین علل مستقیم ابتلا به بیماری: جنّ
کلمه شیطان د رلغت هر چیزی که از راه مخفی به انسان آسیب می‌رساند
نکته: در روایت‌ها هم از کلمه جن استفاده شده و هم از کلمه شیطان. پس برای موارد یاد شده از بابت آسیب به انسان مقصود هم جن هست و هم شیطان
دشمنی شیطان با انسان مُحرز است ولی دشمنی جن با انسان مُحرز نیست
مصلحت انسان و جن با هم در تضاد نیست و هرکدام مسئولیت‌های جداگانه خود را دارند و دارای جریانات خودشان است
در موارد خاصی جن هم م . . .

شاد زیستن خود یک هنر است

وقتی دالایی لاما جایزه صلح نوبل سال 1989 را دریافت كرد، یك خبرنگار از او پرسید: حالا بعد از این چه؟ می خواهید چه كار كنید؟ او لبخندی زد و گفت: انگار هر كاری كه ما آدم ها انجام می دهیم، مثلا خانه یا ماشینی می خریم، غذایی می خوریم، دوستی پیدا می كنیم و حتی به جوایز بزرگی نائل می شویم، هرگز برایمان كافی نیست. ما آدم ها همیشه به دنبال بیشتر و بیشتریم، اما بیشترها وما بهتر نیستند. من فقط آرزو می كنم كه خودم و همة آدم ها هر چه زودتر بفهمند كه شادی و رضا . . .

نائومی کلاین

ماه نوامبر امسال ماه آسیایی ویکی‌پدیاست.در مسابقه شرکت کرده و برنده کارت پستال از آسیا شوید. [به ما در ترجمه‌ها کمک کنید!]نائومی کلایناز ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادپرش به ناوبری پرش به جستجونائومی کلایننائومی کلاین، اکتبر ۲۰۱۱زادروز۸ مهٔ ۱۹۷۰ ‏(۴۹ سال)مونترئال، کبکملیتکانادادانش‌آموختهٔتورنتوپیشهنویسنده، منتقد فعال، رومه‌نگارسبکضد- جهانی‌سازی، ضد جنگهمسراوی لویسوبگاهhttp://www.naomiklein.orgنائومی کلاین (به انگلیسی: Naomi Klein) (متولد ۱۹۷۰) . . .

ساغر ۷

ساغر7  ساغر ۷        با گذشت زمان من توانسته بودم با قضیه کنار بیایم .دایی کیوان سخت دنبال کار من بود تنها شانسم این بود که من از طریق دوست دایی می توانستم به راحتی برای تحصیل به ایتالیا برم .اخرین ماه زمستان بود .دلم نمی خواست عید ان سال را در ایران باشم .برخلاف میلم عید ان سال را تحمل کردم . در مقابل نگاه های شروین و در مقابل بی مهری های کامیار توانستم دوام بیاورم برخلاف همیشه و هر سال عید ان سال سعی کردم به بهانه درس خواندن در خانه بمانم و خود . . .

ساغر ۴

  ساغر۴                                                 کانون نویسندگان ایرانپارت چهارم. _ساغر 4 _ بازنشر از پست بانک رمان نویسنده شهروز براری صیقلانی_ عاشقانه__نگین شیر آقایی و صدف اشراغی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل مدیریت بازرگانی و مترجم زبان._______________________________________با گذشت زمان من توانسته بودم با قضیه کنار بیایم .دایی کیوان سخت دنبال کار من بود تنها شانسم این بود که من از طریق دوست دایی می توانستم به راحتی برای تحصیل به ایتالیا برم .اخرین م . . .

ساغر۸

 ساغر ۸ دو سال گذشت و من چه ساده با دنیای م اشتی کردم با دنیایی که فکر می کردم نباید وجود داشته باشد. دو سالی که در خانواده ام اتفاقات بسیاری افتاد .اول این که کمند بالاخره ازدواج کرد و شروین نیز توانست با دختر مورد علاقه اش نامزد کند . نیلوفر درسش را به پایان رسانده بود و نیاز نیز همسرش را انتخاب کرد و من در هیچ یک حضور نداشتم .دلم می خواست می بودم اما نبودم و در میان همه اینها شاید تنها من برخلاف انتظارم خبر عروسی کامیار و نازی را نشنیده بودم . . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)