98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

مادر حرفی بزن ک تشنه لالاییم

امیدوار

تو اگه به سمجات رسیده بود، امروز نمیومدی
اره راست میگی. 
 
اره راست میگه اسن امید بود که من رو اورد. من تشنه ام تشنه‌ی حرف زدن تشنه‌ی خواسته شدن. 
دلم می‌خواد یکی بیاد بگه هرچی بشه کنارتم. 
نذاره برم از خونش. 
یکی باشه بگه عب نداره درستش میکنم.
  . . .

تشنه .

تو هم ای تشنه لببا یک تن رنجوربه دنبال سرابی پوچاز این منزل به آن منزلچه سرگردانی و مهجورتو را یک جرعه آب، از چشمه ای گمنام، سیرابی نمی بخشدتو آب از چشمه زمزم چو نوشیدی دگر این چشمه های آبو یاتالاب ، یا مرداب، سیرابت نمی سازندلبانت آشنا با لذت آبی استکه با یک جرعه سیرابت کند اکنونبرو ای تشنه کام خسته پا، تا ترک عادت کنو یا از تشنگی هر آب را نوش و قناعت کن!  . . .

تو مرا آتش باش

داغی تابستون، دیدی چطور برگ ها و علف ها رو تشنه لب می کنه؟ طوری که یه جرقه کوچیک، یه خرمن بزرگ آتیش می سازه که تو یه چشم به هم زدن، شعله اش به آسمون می رسه و همه تشنگی ها رو می بلعه. منم اون دشت تشنه تابستون. . . .

مادر

دریای شوکتی که به دنیای باور استاز منتهای عشق مصفای مادر استآن عطر بی بدیل که بر تارک گل استیک قطره از حضور مطلای مادر استدر واژگان کلام محبت شنیده ایاین نام زیب زیور زیبای مادر استآن در عصمتی که به عالم نشانه استاز غمزه ی نگاه وتمنای مادر استعشقی که جملگان به پناهش قدم زننداز سایه سار مقدم زیبای مادر استآن جنتی که جمله مش قلم زننددر زیر گام ها وقدم های مادر استناظم به قصد حرمت مادر بگو به بانگآری بهشت زیر قدم های مادر است . . .

خواستن ِ در لحظه

 چطور دل به آینده‌ای که نیامده خوش باشد؟صد بار گفته‌ایم و گفته‌اند و باز میگویم به تشنه نمیتوان گفت صبرکن تا بعدا به تو آب برسد.تشنه میمیرد مرده آب نمیخواهد. آن آب را باید روی سنگ قبرش ریخت. . . .

عشق پاک

یار بی پروا، مکن در عشق خود شیدا مرا،
نیست پروایی دگر از یار بی یپروا مرا.
سر به سودایت زنم، رسوا در این سودا شوم،
پس در این سودا مکن رسواتر از رسوا مرا.
مرهم درد دل تنهای من تنها تویی،
با غمم تنها نمان، تنها نمان، تنها مرا.
تشنه تر گردم، ببوسم از لبان تشنه ات،
تشنه لب غرقم مکن در دامن دریا مرا.
می کند افسون مرا افسانة چشمان تو،
می بری بر عالم افسانه و رؤیا مرا.
خوشتر از یاد خوش و روی خوش و حرف خوشت
خوش نمی آید همه این خوبی دنیا مرا. . . .

تن تشنه مثل گرگ، بی سر زمین تر از خودناکسش.

نه عشقم!من یه دفعه اشتهام ده برابر نشده!تن تشنه همیشه عطش دارهفقط.این بار تصمیم گرفتمو پاشم ایستادمکه به هر لجنزاریلب نزنماز درد تشنگی.     پ.ن: آب کم جستم،تشنگی آوردم به دست.پ.ن2:بالا و.پستم آماده جوشش چشمه های بی نیازیه. . . .

سرود مادر عائشه (رض)

گاهی دلم پر می کشد ، تا بام مادر عائشه(رض)تا بشنود از قدسیان ، پیغام مادر عائشه(رض)محبوبه ای خیرالوراء ، تسکین درد مصطفی(ص)آرامش پیغمبر(ص) از ، آرامش مادر عائشه(رض)تدوین بشد از مادرم ، فقهی که از احمد شنیدصدها روایت نقل و شد ، از کام مادر عائشه(رض)هرکس که دارد در دلش ایمان به الله و رسول ، حرمت کند باید که او مقام مادر عائشه(رض)طعنه به پاکان می زند خفاش تاریکی شب ، تا کور و می گردد ز نور تام مادر عائشه(رض)طبق گواهی خدا ، ایشان بری از توهمت استاز آنچ . . .

فرشته و مادر

#داستان_کوتاه‌مادر نابینا کنار تخت پسرش در شفاخانه نشسته بود و میگریست .فرشته ی فرود آمد و رو به طرف مادر گفت: ای مادر من از جانب خدا آمده ام. رحمت خدا بر آن است که فقط یکی از آرزو های ترا برآورده سازد، بگو از خدا چه میخواهـی؟مادر رو به فرشته کرد و گفت: از خدا میخواهم تا پسرم را شِفا دهد. فرشته گفت: پشیمان نمیشوی؟ مادر پاسخ داد: نه!فرشته گفت: اینک پسرت شِفا
ادامه مطلب . . .

مادر شوهر شما چه مدلی هستش

مادر شوهر شما چه مدلی هستش
چگونه مادر شوهر را حرص دهیم،مادر شوهر حسود،مادر شوهر پر توقع،وظایف مادر شوهر نسبت به عروس
از مادر شوهر متنفرم،مادر شوهر عزیزم تولدت مبارک،مادر شوهر چیست،مادر شما چه اخلاقی داره،مادر شوهر
مادر شوهر مهربان،مادر شوهر بد ذات،مادر شوهر،مادر شوهر و عروس،مادر شوهر عروس رو دوست داره،مادر 
در ادامه شما میتوانید متن کامل مادر شوهر شما چه مدلی هستش را از سایت اسپندش مطالعه نمایید و نظر بدید
اسپندش - دانلود رایگا . . .

فاین تذهبون ؟!

 فقط هنگام خوردن آب نگوییم سلام بر حسین(ع) چون او فقط تشنه آب نبود، او تشنه انسانیت و آزادگی بوداین بار هر گاه کسی را بخشیدیم و به او فرصت دوباره دادیم، بگوییم سلام بر حسینهر گاه ظلم را دیدیم و سکوت نکردیم بگوییم سلام بر حسینهرگاه گرسنه ای را دیدیم و ساده از کنارش عبور نکردیم بگوییم سلام بر حسینسلام بر حسین برای همه لحظاتی که در جبهه حق و باطل روزمره‌ مان فارغ از هر منفعتی طرف حق را بگیریم!سلام بر تو، خون خدا، ببخش که یادمان دادند فقط برای تشن . . .

مادر

مادر"بنام مادر"مینویسم به عشق مادرپا به پای غم من پیر شد و حرف نزدداغ دید از من و تبخیر شد و حرف نزدشب به شب منتظرم بود و دلش پر آشوبشب به شب آمدنم دیر شد و حرف نزدغصه میخورد که من حال خرابی دارماز همین غصه ی من سیر شد و حرف نزدوای از آن لحظه که حرفم دل او را سوزاندخیس شد چشمش و دلگیر شد و حرف نزدصورت پر شده از چین و چروکش یعنیمادرم خسته شد و پیر شد و حرف نزد . . .

اربعین سالار شهیدان تسلیت باد

 
 
اگر چه اشک گرمی ارمغان آورده ام مادرنسیم سردم و بوی خزان آورده ام مادرنیاید کس به استقبال من زیرا که می سوزدز هرُم شعله ای کز سوز جان آورده ام مادربه این بی دست و پایی بی پر و بالی نمی دانمچه باعث شد که رو در آشیان آورده ام مادراگر من زنده برگشتم ز صحرای شهادت هاز صدها مرگ تدریجی نشان آورده ام مادررهانیدم ز طوفان ستم ها کاروانی راکه اینک بی برادر کاروان آورده ام مادرحسینت را نیاوردم من و از داغ جانسوزشدل خونین و چشم خون فشان آورده ام مادرب . . .

مهدی اخوان ثالث

چون سبوی تشنهاز تهی سرشار،جویبار لحظه‌ها جاریست.چون سبوی تشنه کاندر خواب بیند آب، واندر آب بیند سنگ،دوستان و دشمنان را می‌شناسم من.زندگی را دوست می‌دارم؛مرگ را دشمن.وای، اما_ با که باید گفت این، من دوستی دارمکه به دشمن خواهم از او التجا بردن.جویبار لحظه‌ها جاری. . . .

علت تغییر رنگ شیر مادر

آیا تاکنون متوجه شده‌اید که شیر مادر پمپ شده شما کمی متفاوت از روز دیگر به نظر می‌رسد؟ در واقعا کاملا طبیعی است که رنگ شیر مادر در روزهای مختلف متفاوت باشد و حتی رنگ‌های مختلف مانند آبی، سبز یا صورتی داشته باشد. اما چه چیزی باعث تغییر رنگ شیر مادر می‌شود؟علت تغییر رنگ شیر مادر چیست؟بسیاری از این تغییر رنگ‌های شیر مادر مربوط به غذاهایی است که می‌خورید. برخی از غذاها، گیاهان دارویی و مواد رنگی می‌توانند رنگ شیر مادر را تغییر دهند و گرچه ع . . .

دانلود صل الله علی ساکن کرببلا(حاج محمود کریمی)

دانلود صل الله علی ساکن کرببلا(حاج محمود کریمی)برای دانلود روی عکس کلیک کنید
صل الله علی ساکن کرببلا تشنه ی جام بلا یاحسین یاحسین یاحسین
همه روز و ماه و سالم میدونی که تو چه حالم
میدونی که آرزومه که تو بدی پرو بالم
ای عشق آتشین اشک های منو ببین
که شده با دل عجین یا حسین یا حسین یا حسین
صلی الله علی ساکن کرب و بلا تشنه جام بلا
یا حسین یا حسین یا حسین یا حسین
 
سینه میزنم از عشقت، دل نمی کنم از عشقت
پیراهن عزای تو میشه کفنم از عشقت
ای کشتی . . .

مادر عشق بی پایان

تنها عشقی که تاریخ انقضا نداره مادر است
مادر یعنی تمام دلخوشی یک انسان
مادر یعنی بهونه زندگی کردن
مادر یعنی تمام امید و آرزوی یک انسان
کاش در این قطار زندگی که بلیط برگشتی هم نداریم مادرمان همیشه در کنارمان باشد تا برای دردهایمان آرامشی باشد . . .

انشا درباره ی مادر با مقدمه بدنه نتیجه

انشا درمورد مادر با مقدمه بدنه و نتیجه انشا در مورد مادر با مقدمه بدنه نتیجه انشا درباره مادر کلاس هفتم انشا مادر ابتدایی انشا عادی درمورد مادر انشا در مورد مادر پایه هفتم مقدمه در مورد مادر انشا در مورد مادر به زبان ساده
ادامه مطلب . . .

عشق

ای که می پرسی نشان عشق چیستعشق چیزی جز ظهور مهر نیست.عشق یعنی مشکلی اسان کنیدردی از در مانده ای درمان کنی.در میان این همه غوغا و شرعشق یعنی کاهش رنج بشرعشق یعنی گل به جای خار باشپل به جای این همه دیوار باشعشق یعنی تشنه ای خود نیز اگرواگذاری اب را ، بر تشنه ترعشق یعنی دشت گل کاری شدهدر کویری چشمه ای جاری شدهعشق یعنی ترش را شیرین کنیعشق یعنی نیش را نوشین کنیهر کجا عشق اید و ساکن شودهر چه نا ممکن بود ، ممکن شود
 
مولانا
  . . .

میم مثل مادر

حرف زیاد هست و گله ها و دردها و اشک ها و سوزِ دل ها و آه که در سینه نهفته اما بی هیچ کدومشون و بی هیچ مقدمه ای میدونم هرچند که رهگذری هستی و شاید به تصادف پنجره ی کلبه ی مجازآبادی من به روت باز شده اما تمنا دارم برای خوب شدن حال یک مادر دعا کن.+مادر تکه سهم زمینی فرزند آدم است از خدا. . . .

چند صباحی بمان یا حسن عسکری

چند صباحی بمان، یا حسن عسکریبار مبند ای جوان، یا حسن عسکریلحظه ی دردسرت، آمده بالاسرتمهدیِ صاحب زمان، یا حسن عسکریشکرِ خدا در گذر، حضرت نرجس ندیددست تو در ریسمان، یا حسن عسکریتشنه لب سامرا، ماه ربیعت چراگشته شبیه خزان؟! یا حسن عسکریدر دل زهرایی ات، خاطره ی محسنشریخته داغی گران یا حسن عسکریداغِ دلت این شده، از غم محسن شده.فاطمه، قامت کمان، یا حسن عسکریرنگِ رخت را عجیب، زهر بهم ریختهتشنه لبی بی گمان، یا حسن عسکریخورد اگر ظرف آب، بر لب و دند . . .

فانوس فروزان.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مادر. همو که بار ها گفتیم از او و بار ها قلم زدیم از او؛ اما هیچگاه نتوانستیم کنه وجود او را درک کنیم؛ همانند کودکی که دستش به بالای طاقچه نمی رسد. مادر نه فرشته است، نه پری و نه انسان؛ مادر، مادر است؛ همو که خدایش آفرید تا فردوس برین را به پایش بریزد.
مادر، فانوس فروزان آویزان بر دیوار خانه است؛ می سوزد و می سازد برای ما؛ اما به چشم نمی آید. تا هست، بودنش برای کسی تفسیر نمی شود. برای فهمیدن روشنایی و گرمای حاصل از سوختن مادر . . .

خیال تو در پرده دلم می رقصد. .

ای که میپرسی نشان عشق چیستعشق چیزی جز ظهور مهر نیستعشق یعنی مشکلی آسان کنیدردی از درمانده ای درمان کنیدر میان این همه غوغا و شر عشق یعنی کاهش رنج بشرعشق یعنی گل به جای خار باش پل به جای این همه دیوار باشعشق یعنی تشنه ای خود نیز اگر واگذاری آب را بر ،تشنه ترعشق یعنی دشتِ گل کاری شدهدر کویری چشمه ای جاری شدهعشق یعنی تُرش را شیرین کنی عشق یعنی نیش را نوشین کنی هر کجا عشق آید و ساکن شودهر چه ناممکن بُود ممکن شود          (مولانا)   . . .

قرة عینی ؟؟

پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم فرمود:
عشق به نماز
درکتاب "امالی شیخ طوسی" از رسول خدا (صلی الله علیه وآله) روایت شده که فرمود: ای اباذر! خدای عزوجل روشنی چشم مرا درنماز قرار داده وآن را محبوب من گردانیده، همچنانکه طعام را بر گرسنه و آب را بر تشنه محبوب ساخته است سپس فرمود: آدم گرسنه با خوردن غذا و تشنه با نوشیدن آب سیر می شود اما من با خواندن نماز سیر نمی ‌شوم. . . .

عوامل فاسد کننده شیر مادر را بشناسید!

علت فاسد شدن شیر مادر چیست ؟
شیر مادر یکی از بهترین غذاها برای کودکان است که خاصیت فراوانی در رشد فکری وجسمی کودک دارد . در دوران شیر دهی ن باید رژیم غذایی مطلوب داشته باشند تا شیرشان از کیفیت بالایی بر خوردار شود اما برخی عوامل باعث می شوند تا شیر مادر فاسد شود با این عوامل آشنا شوید.

ادامه مطلب . . .

ای ستاره‌ی قطبی، کجایی؟

+گم شده‌ام. در برهوتی سرگردانم. نمی‌دانم از کدام راه آمده‌ام و حالا کدام راه را پیش بگیرم. در این کویر، بی‌لیدرِ ماهر چگونه قدم بردارم؟ یک فرد محلی که منطقه را بشناسد که از جهت ستاره‌ها، با شناخت منطقه بتواند کمکم کند، نیست. پیدا نمی‌کنم. انگار همه‌ی این‌ها بیگانه‌اند.تشنه‌ام. پاهایم بین نمک‌ها فرو می‌روداز ترس اینکه بیش‌تر از این فرو نروم؛ این‌ پا و آن‌ پا می‌کنم.   با این پا و آن پا کردن‌هایم،  بیش‌تر فرو می‌روم و ساکن‌تر . . .

یک آغوش چهار حرفی

چهار حرف است.اما سرشار از حرف.دنیایی است زیر چادرش.چادری که به رنگ پرستوی عشق است.شاید.دنیایی چروکیده.دنیایی که با مهربانی اش بهم فهماند آفریده ی خداست.فهماند آن همه احساس را از چه کسی به ارث برده است.مادر !.مادر چهار حرف است.اما مادر بودن دنیایی از حروف.مادر چتری است در هوای بارانی .شاید هم.کوهی در زمان بی پناهی.این را در زمانی فهمیدم که رخش آسمان لرزه به جانم انداخت.وقطره های کوچکی آغوششان را به سمت من باز کردند .اما آغوشی دی . . .

متن نوحه حضرت عباس علیه السلام

حضرت عباس(ع)-شهادتپسر فاطمه را تا كه علمدار بودنتوان گفت كه شاهنشه بى یار بُودْشب نگهبان حریم شه آزاد حسینروز فرمانده یاران وفادار بُودْتشنه در شط شدن تشنه برون آمدنشآخرین حد جوانمردى وایثار بُودْمشت زد بر دهن شمر، امان آور خویشكه مرا مرگ به از ماندن با عار بُودْبا برادر چو پدر بهر پیمبر بودىوان پدر را پسر اینگونه سزاوار بُودْكه گه حمله به روبه صفتان گفت سپهرثانى شیر خدا حیدر كرار بُودْلیك چون درك سعادت ز شهادت بُودَشْكشته گشتن شرف آن گل . . .

ریحانه است و دختر پیغمبر است، او

مدح حضرت زهرا (سلام الله علیها)
ریحانه است و دختر پیغمبر است، اومبهوت خنده های لب حیدر است، او
خود مادر است و مادر هر مادر است پستنها دلیل خلقت هر مادر است، او
پایگاه اشعار آئینی جعفر ابوالفتحی_ نِی جَف . . .

مادر

من به عشق در نگاه اول اعتقاد دارم چون در اولین نگاه زندگی ام مادام رو دیدم مادر عزیزم باید یه اعترافی كنم خیییییلیییییی دوستت دارم  مادر گلیم ممنونا به خاطر تمام زحماتت  . . .

یک مادر خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ یک مادر خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

 بیشتر مادرها هر روز با یک نگرانی زندگی می‌کنند و آن را با خودشان همه جا می‌برند. اینکه مادر خوبی برای فرزندشان هستند؟ آیا کارهایی که انجام می‌دهند برای رشد و شکوفایی او کافی است؟ به اندازه کافی صبور، مهربان، آگاه و با گذشت هستند؟ آیا در حق فرزندشان کوتاهی نمی‌کنند؟ اما مادر خوب کیست؟ یک مادر چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد که در زمره مادران خوب قرار بگیرد؟ مشاهده در ادامه مطلب . . .

دلنوشته دختر گم شده و مادر پریشان طوقی

دختری بازی می کرد . در کوچه . ناگهان هیاهو گم شد . مادر یادش
رفت !
دختر گم شد .
مادر یادش آمد , دخترش تنهاست , کوچه خلوت و صدایی نیست .
شوق گم شد . مادر دید کوچه خالی است . دخترش گم شد .
طوقی دید . مادری با چشم گریان گم شده ای دارد . مثل مجنون
فریاد می زند بر سرش می کوبد اما .
نیست که نیستسایت رسمی الهه فاخته . . .

روز مادر

 مهربانی لبخند و نگاهت را که پر از صداقت و بی ریایی بود احساس کرد. دیدم زمانی را که با لبخندم لبخند زیبائی بر چهره خسته ات نشست و دنیایت سبز شدو با گریه ام دلت لرزید و طوفانی گشت. از همان لحظه فهمیدم که تنها در کنار این نگاه پرمهر و محبت است که احساس آرامش و خوشبختی خواهم کرد. مادر عزیزم روزت مبارک                                                                                                                                         . . .

و خدا فریاد تشنه ی زمین را شنید

 و خدا فریاد تشنه ی زمین را شنید                                 مهری کیانوش راد، اهواز  98        
سال ها رمین از بی آبی رنج می برد ، رودها خشکیدند، ریزگردها در فضای برهوت خوزستان به جولان در آمدند و زمین 
فراموش کرد؛ طعم آب را و مردم یادشان رفت؛ مسیر آب را  .
 کسانی که باید به فکر زمین و مردم باشند ؛ هر دو را فراموش کردند.
خوزستان فراموش شد.
خوزستانی که زخم جنگ را بر پیکر خود داشت و بالاتر از قهرمانی که کریمانه از خود گذشت تا ایران حفظ شود ؛فراموش شد. . . .

لتو: مادر مقدس

لتو در اساطیر #یونان از تایتانها و از همسران #زئوس است.یونانیان اورا در مقام "مادر مقدس" (مادر معصوم #آرتمیس و #آپولون) بسیار عزیز و محترم میشمارند.در ادامه.
توره اساطیر باستان . . .

دل جویی از پدر و مادر شوهر

سلام. معمولا در بعضی ازدواج ها دلجویی از پدر و مادرِ شوهر خیلی مفیده.  ارتباط زن وشوهر با پدر و مادر و برادر و خواهرِ شوهر باید طوری باشه که بعدا در بلند مدت دچار مشکل نشوند.؛  پس:اولا توکل به خدا باید کرد.هر روز از خدا مهربان خواست که روابط (بین شما و همسرتون و  با پدر مادر ) ‌ را تنظیم کند که بسیار موثر است.- محبت به اندازه و به جا به همسر و پدر مادر همانقدر که ممکن سخت باشد، موثر است اما شیرینی خود را دارد، و حداقل اول زندگی و بعد آسان می شود ، ق . . .

سیب و دختر

دخترکی دو سیب در دست داشت مادرش گفت : یکی از سیب هاتو به من میدی ؟ 
دخترک یک گاز بر این سیب زد و گازی به آن سیب !
لبخند روی لبان مادر خشکید !سیمایش داد می زد که چقدر از دخترکش نا امید شدهاما دخترک یکی از سیب های گاز زده را به طرف مادر گرفت و گفت : بیا مامان!این یکی شیرین تره!!!!!!
مادر خشکش زد .چه اندیشه ای با ذهن خود کرده بود .! 
هر قدر هم که با تجربه باشید ، قضاوت خود را به تاخیر بیاندازید و بگذارید طرف ، فرصتی برای توضیح داشته باشد . . . .

موجودی که برای زنده موندنمون از وجودش تغذیه کردیم!

مادر اگر در دوران بارداری تغذیه درستی نداشته باشد،
جنین از استخوان های مادر تغذیه می کند!
این علت تراکم استخوان و خمودگی دوران کهولت مادر است.
 
نه تنها در روز مادر بلکه هر روز دست بوس مادرانمان باشیم
  . . .

روضه امام حسن عسکری علیه السلام _ حجت الاسلام میرزامحمدی

تسلیت ای حجت ثانی عشر یابن الحسن*كسی تو سامرا به آقامون تسلیت نگفتا*تسلیت ای حجت ثانی عشر یابن الحسن*میدونی دل  آدم كجا میره؟یه مرتبه یاد گودال افتادم ."اونجام به یتیمان ابی عبدالله كسی تسلیت نگفت ."*زود بود از بهر تو داغ پدر یابن الحسن*معمولا فامیلا جمع میشن ، عمو،دایی، عمه و دیگر بستگان؛ نمیزارن بچه یتیم كنار پیكر پدربی تابی كنه" اما برا امام زمان ما این اتفاق نیفتاد ." حتی كربلا هم اینجوری نبود . اونجا عمه ی امام زمان بچه های ابی عبدالله . . .

گریه واشک

کربلاآتشفشان گریه واشک وغم است/روزعاشورا فراوان جلوه گاه ماتم است/شدحسین ویاورانش با لب تشنه شهید/دیده شیعه براین غم مثل چاه زمزم است/داده اند درس وفارا این ولایت محوران/گنج زیبای بصیرت مومنین راهمدم است/قاسم واکبرواصغر شد شهید درحرم/زینب کبری حسینش را مطیع ومحرم است/تشنه کامی بافتوت برلب دریا رسید/حضرت عباس مردی باولاو محکم است/در زمین کربلایش جاری خون خداست/شمروخولی درجنایت مثل ابن ملجم است/آتشی افتاده آنجا خیمه سجاد را/یوسف زهرا برای . . .

عین شین قاف

دوست داشتن حد و اندازه و مدل های مختلفی دارد و نمی شود اسم هر دوستت دارمی را عشق گذاشت. پیش از اینها فکر می کردم عاشق پدر و مادر و همسرم هستم، تا اینکه بچه دار شدم و فهمیدم هیچ دوستت دارمی و هیچ محبتی جز محبت مادر به فرزند را نمی شود عشق نامید. آنها فقط عزیزترین ها هستند، کسانی که بخش بزرگی از قلب آدمی را به خودشان اختصاص دادند ولی آن کس که خوده قلب شماست، فرزندتان است. عشق آنجاست که از همه ی همه ی همه ی چیزها برای او بگذری و همه ی بهترین ها را برا . . .

رئا: مادر خدایان

مادر والاتبار خدایان! مقتدر اما نیک سیرت#رئا در اساطیر #یونان باستان از تایتان ها و مادر جمع شش خواهر و برادری فرزندان #کرونوس است. او را "شهبانو" و "شیربانو" نیز لقب نهاده اند!در ادامه.
توره اساطیر باستان . . .

جان جانانم تولدت مبارک

3 سال پیش در چنین روزی که از قضا جمعه هم بود پسر کوچولوی 32 هفته ای من بدنیا اومد بسکه عجول بود برعکس الان که اینقدر متین و اقاس ساعت11.5 شب بود که خدا قشنگترین و بهترین و زیباترین نعمتش رو بهمون داد و من سرشار از عشق شدم پسرم جان جانانم من با تمام وجود عاشقتم و دوستت دارم تولدت مبارک همه زندگیم خدایا بحق همه خوبانت دامن همه ن رو سبز کن که زیباترین حس رو با تمام وجودشون به اغوش بکشن   . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)