98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

مبانی تربیت جدید شریعتمداری

نظریه تربیت سالم جین نلسن

نظریه تربيت سالم که با زحمات خانم جین نلسن معلم و مشاور آمریکایی تئوریزه شد و به همت آقای محمدجواد فرشچی مدیر و معلم ابتدایی به زبان فارسی برگردانده شد حاوی پنج مباني اصلی است و بیان میکند که اگر رفتار ها و بازخورد های تربيتی را از این پنج فیلتر رد کنیم مشخص میشود که مناسب هست و یا خیر. 
 
البته به نظر حقیر این نظریه صرفا به شکل مدون همان مطالبی را که تربيت اسلامی گفته شده را به شکل ناقص تری بیان کرده اما با توجه به کاربردی بودن و اجرایی بودن آ . . .

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بهره وری

 
بهره وری- مباني و چارچوب نظری پیشینه تحقیق داخلی و خارجی 
دانلود فایل وورد مباني نظری ، ادبیات ، پیشینه تحقیق داخلی ، پیشینه تحقیق خارجی در مورد بهره وری.
پیشینه تحقیق بهره وری سازمانی و اهمیت آن و نقش خلاقیت در بهره
پیشینه تحقیق بهره وری سازمانی و اهمیت آن و نقش خلاقیت در بهره وری سازمان و توسعه نیروی انسانی دارای ۴۵ صفحه می باشد فایل پیشینه تحقیق به صورت ورد word و .
مباني نظری و پیشینه تحقیق بهره وری و کارایی 22 صفحه
این نوشتار مباني . . .

کتاب آموزش تربيت سگ به زبان فارسي

 کتاب آموزش تربيت سگ به زبان فارسی دانلود کتاب           دانلود رایگان کتاب فارسی آموزش تربيت سگ دانلود کتاب راهنمای تربيت کتاب اموزش سگ رایگان دانلود رایگان خودآموز تربيت سگ کتاب آموزش سگ ژرمن شپرد pdf اپلیکیشن تربيت سگ دانلود ویدیو آموزش حرفه ای تربيت سگ . . .

بررسي و نقد منابع تفسير در خصوص مباني تفسير (3)

مباني تفسیر قرآن (ویریش جديد)سیدرضا مؤدبچ اول, 1388برگزیده کتاب سال حوزه علمیه قمفهرستفصل 1: تعاریفمباني (= اصول), تفسیر, تأویل, قواعد, منابع (= مصادر – مآخذ), روش‌ها (= مناهج و مذاهب), گرایش‌ها (=تجاهات - الوان)[متأسفانه تعریف‌های مباني و قواعد در این کتاب که مورد بحث ماست، از دقت لازم برخوردار نیست و نمی‌تواند کمکی به خواننده ارائه کند.]فصل 2: انواع و اقسام مبانيمباني کلامی, مباني روشی, مباني گرایشی, مباني صدوری, مباني دلالیفصل 3 - 12: اهم مب . . .

درآمدی بر تربیت دینی بر اساس حکمت متعالیه

با توجه به این که من خیلی رک و رکیک مطالب موجود را سعی می کنم با شما در میان بگذارم این کتاب را هم به عنوان یک هدیه برای شما تو وبلاگم منتشر می کنم.
تا شاید کسی از این بین بتونه این کتاب را تهیه و بعدش هم ان شاء الله بخوندش. 
یه نکته که برام تو این کتاب قشنگ و زیبا رخ می نمود این بود که این کتاب با یه ترتیب منطقی اومده بود و دسته بندی هایی را از تعلیم و تربيت دینی ارائه داده بود و اون را با نگاهی به مباني زیر ساختی یا به قول بزرگان نظری اش شرح داده بو . . .

جلسات گروه های آموزشی درس تربیت بدنی استان

 جلسات گروه آموزشی استان با هدف توانمند سازی سرگروه ها و معلمان تربيت بدنی استان گلستان درسال تحصیلی جديد با حضوراقای طبرسا معاون پرورشی و تربيت بدنی، آقای قوانلو رییس اداره تربيت بدنی و فعالیت های ورزشی  وخانم کرد کارشناس مسئول تربيت بدنی دختران و مسئول گروههای آموزشی برگزار شد. . . .

جزوه مبانی شهرسازی (کپی از کتاب مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری)

دانشجویان گرامی اگر هنوز کتاب مقدمه ای بر مباني برنامه ریزی شهری را تهیه نکرده اید، میتوانید از این فایل استفاده کنید.http://s9.picofile.com/file/83613334/%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87_%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C.pdf.html . . .

مباني امنيت اطلاعات

مباني امنیت اطلاعاتمباني امنیت اطلاعات : واژه cyber یک کلمه یونانی است به معنای سکان و راهنما و در زبان انگلیسی به معنای مجازی است. فضای سایبری محیط مجازی و غیر ملموسی است که در شبکه جهانی به صورت دیجیتالی وجود دارد ، این فضا به عنوان مجموعه تعاملهای انسانها از طریق کامپیوتر و تکنولوژی های جديد بدون  در نظر گرفتن زمان و مکان است، اولین بار توسط ویلیام گیبسون نویسنده داستهانهای تخیلی در 1984 مطرح شد .ویژگی های فضای سایبری :1.  جهانی و فرامرز . . .

امسال بیش از ۲۰ هزار نیروی جدید به نظام تعلیم و تربیت می‌پیوندند

خبر24:سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان این که امسال بیش از ۲۰ هزار نیروی جديد به نظام تعلیم و تربيت می‌پیوندند، گفت: تنها راه جذب معلم و فرستادن معلم به کلاس درس از طریق دانشگاه فرهنگیان است.  . . .

جزوه کامل چاپ و نشر بر اساس مطالب استاد و خلاصه کتاب مبانی نشر کتاب

جزوه کامل درس چاپ و نشر که بر اساس مطالب استاد صفایی و تدریس کتابمباني نشرکتاب » توسط ایشان تهیه گردیده را از لینک زیر دانلود کنید جزوه و اهم مطالب کتاب مباني نشر کتاب   . . .

تناقضات تعالیم بهائیت (8. تعلیم و تربیت عمومی و اجباری)

یکی دیگر از شعارهای دوازده‌گانه بهائیت، تعلیم و تربيت عمومی و اجباری» است که پس از گزارش نمونه‌های گفتاری آن، از تناقضاتش با گفتار و کردار سران این جریان پرده برداشته می‌شود:
1. شعارها
الف. عباس افندی درباره تعلیم و تربيت عمومی می‌گوید: تربيت عموم لازم است و وحدت اصول و قوانین تربيت نیز از ام امور، تا جمیع بشر تربيت واحده گردند.
ادامه مطلب . . .

تربیت بچه :)

مادراى این دوره و زمونه واسه تربيت بچه ها از دی وی دی های آموزشی استفاده میکنن!!  
قدیما مادرما از یه پکیج اموزشى که شامل: 
دمپایى, یه متر شلنگ, فلفل قرمز, قاشق داغ و استفاده میکرد!! .خیلی هم خوب تربيت شدیم والا :) . . .

نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و شکوفایی در همه ی ابعاد وجودی یک دانش آموز می شود. در محیط شاد، ذهن انسان پویا، زبانش گویا و استعدادش شکوفا می گردد. در قرن جديد سرلوحه ی تعلیم و تربيت در یک جمله خلاصه شده است. شوق زندگی کردن را به دانش آموزان بیاموزیم» پس باید معتقد باشیم که در حقیقت رشد پایدار ما در گرو شادی پایدار است و این شادی باید در مدارس ایجاد و مدیریت شود. . . .

تربیت کودک و فرزند و مشاوره بچه که چطور میتونیم اونها رو بزرگ کنیم

چگونه کودکم را خوب و درست تربيت کنم؟
زمان مطالعه این مقاله: ۴ دقیقه
  درک شخصیت و خلق و خوی کودک یکی از اصلی ترین شیوه های تربيتی مناسب کودکان است که سبب شناسایی بهتراستعدادها و تمایلات کودکان نیز می شود.روش های متفاوتی برای تربيت کودک وجود دارد که والدین می توانند با آگاهی از آن ها کودکان خود را تربيت کنندو یک روش قطعی و صحیح برای تربيت کودکان وجود ندارد.
ادامه مطلب . . .

عبرت های تاریخی _ ریزش ها درحکومت اسلامی _: جلیل اقامحمدی

صفحه_٢
ریزش ها در حکومت اسلامی.

مقصود از ریزش در تمدن اسلامی
ریزش در یک تمدن ، عبارت است از فرسایش اصول و مباني آن تمدن در بین اقشار آن و ارتکاب اعمال و افکاری مغایر با اصول و مباني آن. از این رو مقصود از ریزش در تمدن اسلامی این است که همه یا بخشی از اصول و مباني اسلام ناب محمدی (ص) در بین پیروان آن ، کم رنگ و یا فراموش شود و افراد جامعه اسلامی در مقام رفتار ، اعمالی مرتکب شوند که مغایر با مباني قران و روایات به عنوان اندیشه تعمیم یافته آن باشد. هم . . .

آمار در دوران تحصيل

 دانش آموزان رشته ریاضی در سال یازدهم باید یک کتاب آمار و احتمال را پاس کنن و دانش آموزان رشته انسانی نیز بصورت کلی درس ریاضی و آمارشون مشترک هست که در سه کتاب ریاضی و آمار دهم، یازدهم و دوازدهم آموزش می بینن. دانش آموزان رشته تجربی کتاب آمار و احتمال ندارن. کتاب آمار و احتمال یازدهم رشته ریاضی شامل مباحث زیر است:در فصل اول آشنایی با مباني ریاضیات که  در واقع همان منطق ریاضی است را آموزش می بینن. یعنی علم تفکر و پایه یادگیری آمار.در فصل . . .

اينجا چراغي روشن است

تازگیا خیلی دچار استرس میشمادمای جديد کارای جديد شکستن یه مرزی و عقب بردنش و دوباره ساختن یه مرز جديدازکی تحمل این همه تغیرو دارم ؟! راستی تماس تلفنی هم رتبه ی اولو توی کارای بیهود و استرس زا داره اینجا کسی گوش میده هنوز؟ حس میکنم صدام توی سرم میپیچه.!  . . .

اصول تربيت فرزند 2

«بدون اعتماد نمی‌‌شود»تربيت دو سو داردمثل یك طناباین طرف اگر دست پدر و مادرآن طرف دست فرزند استمگر نگفتی انسان است و اراده داردپس می‌تواند نگه دارداز كوه بالا بیایدیا رها كند و بیافتدتربيت اختیاری‌ست و اجبار ندارداعتماد محور تربيت استكودك اگر اعتماد نكند رها می‌كندطناب را نمی‌گیرد و آویزان نمی‌شودفرا نمی‌گیرد و هدایت نمی‌پذیردهمین است كه اول «امین» می‌شوند و بعد «پیامبر»تمام انبیاء اول اعتماد مر . . .

فضای شاد

نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و شکوفایی در همه ی ابعاد وجودی یک دانش آموز می شود. در محیط شاد، ذهن انسان پویا، زبانش گویا و استعدادش شکوفا می گردد. در قرن جديد سرلوحه ی تعلیم و تربيت در یک جمله خلاصه شده است. شوق زندگی کردن را به دانش آموزان بیاموزیم» پس باید معتقد باشیم که در حقیقت رشد پایدار ما در گرو شادی پایدار است و این شادی باید در مدارس ایجاد و مدیریت شود. . . .

اهم فعالیت های گروه آموزشی در سال 99-98

برگزاری جلسه تعیین جا همکاران در سال جاریحضور و همراهی همکاران امر سازمان دهیتقدیر از همکاران برتر کشوری در الگوهای برتر تدریسجلسه با معاون تربيت بدنی و پرورشی و کارشناس مسئول تربيت بدنی جهت ارتقاء کار همکاران تربيت بدنی در سال جاریجلسه با کارشناسان حوضه مشارکت ها در خضوص تخصیص ضمن خدمت برای همکاران تربيت بدنی غیر دولتی    . . .

"مبانی فکری و رویکرد تمدنی اندیشکده تصریف"

بسمه تعالی

فایل مباني فکری و رویکرد تمدنی اندیشکده تصریف به انضمام چارچوب علم دینی و راهبردهای عملیاتی» را می توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید.


لینک دانلود مباني فکری و رویکرد تمدنی اندیشکده تصریف» . . .

نقش المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در شادی و نشاط دانش آموزان

ازجمله اهداف نظام آموزش و پرورش كشور ، تربيت نسلی شاداب و با نشاط می باشد كه در كنار فراگیری علوم مختلف، از سالمتی، تحرك و پویایی ام برخوردار باشند. مدارس كشور بعنوان اصلی ترین پایگاه تعلیم وتربيت، مورد توجه مدیران آموزش و پرورش بوده و در كانون توجه برنامه ریزان و طراحان تعلیم و تربيت قرار دارد.برگزاری بازی ها و رقابت های ورزشی از جمله جاذبه های تربيت بدنی در مدارس بوده و از موضوعات مورد اقبال و عالقه دانش آموزان می باشد و از دیرباز از ابز . . .

قوانین حجاب و عفاف

سلام امروز حالتون چطوره ؟؟؟شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه 566 مورخ 4/ 5/ 84 در چارچوب اصول و مباني روش های اجرایی گسترش فرهنگ عفاف (مصوبه جلسه 413 مورخ 14/ 11/ 76) راهبردهای گسترش فرهنگ عفاف را به شرح ذیل تصویب نمود:1ـ توسعه فرهنگ کنکاش و تفکر در مفاهیم دینی توسط جوانان به منظور پذیرش درونی و قلبی و عمل به آنها؛2ـ تبیین دایمی جایگاه والا و پر اعتبار زن در اسلام و مقایسه آن با سایر مکاتب به منظور احساس برتری شخصیت زن مسلمان نسبت به ن سایر مکاتب و پره . . .

هر چه بکاری…

پیرمردی ضعیف و رنجور تصمیم گرفت با پسر و عروس و نوه ی چهارساله اش زندگی کند. دستان پیرمرد می لرزید چشمانش تار شده بود و گام هایش مردد و لرزان بود.
اعضای خانواده هر شب برای خوردن شام دور هم جمع می شدند اما دستان لرزان پدربزرگ و ضعف چشمانش خوردن غذا را برایش مشکل می ساخت. نخود فرنگی ها از توی قاشقش قل می خوردند و روی زمین می ریختند. یا وقتی لیوان را می گرفت شیر از داخل آن به روی میز می ریخت.
پسر و عروسش از آن همه ریخت و پاش کلافه شدند. پسر گفت: باید فک . . .

۱۰ نکته‌ی علمی برای تربیت کودک باهوش و موفق

تمام والدین دوست دارند فرزند آن‌ها به عنوان یک کودک باهوش و موفق شناخته شود. یک کودک باهوش در مدرسه دانش‌آموزی موفق و در جامعه فردی بدون مشکل خواهد بود. تربيت یک کودک باهوش و موفق، دوران بزرگ‌سالی او را هم به عنوان فردی پیشرو تضمین خواهد کرد. اما چگونه کودک باهوش داشته باشیم؟ تربيت یک کودک باهوش چقدر ساده است؟ پدر و مادر در مسیر تربيت فرزند خود چه موانعی را پیش رو دارند و با چه مشکلاتی مواجه خواهند بود؟ یکی از بزرگ‌ترین سوالات والدین میزا . . .

کتاب اخلاق اسلامی دکتر احمد دیلمی

کتاب اخلاق اسلامی احمد دیلمی
فرمت:پی دی اف با کیفیت بالا
نسخه کامل کتاب
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
:عنوان دانلود کتاب اخلاق اسلامی مباني و مفاهیم دیلمی وآذربایجانی . ffclass3.efgoal.ir › دانلود-کتاب-اخلاق-اسلامی-مباني-و-م. Translate this page هم اکنون فایل با مشخصه ی عنوان فایل : کتاب اخلاق اسلامی مباني و مفاهیم + نمونه . 55 مگ تعداد صفحات : 248 مولف : دکتر احمد دیلمی و دکتر مسعود اذربایجان . . .

قرآن ، کتابی تعلیم دهنده

یکی از امتیازات و ویژگی های قرآن مجید این است که خود یک کتاب تربيتی است و همه آیات آن به طور مستقیم و غیر مستقیم در مقام تربيت انسان در رده های مختلف سنی، از خردسال تا کهن سال است. گاه این وظیفه خطیر را به صورت مستقیم و گاه به صورت غیر مستقبم بیان کرده است. یکی از بخش های مهم تربيت، تربيت فرزندان است که قرآن در سوره های متعدد و در ضمن بیان سرگذشت انبیا و فرزندان آنان (حضرت نوح، ابراهیم، یعقوب، یوسف و.) به مسائل تربيت فرزند (اهمیت، محور ها، شیوه ه . . .

طرح جديد پيش فروش پژو 207 دستي با سقف پانوراما - دي 98

طرح جديد پیش فروش پژو 207 دستی با سقف پانوراما - دی 98  ایران خودرو در نظر دارد طرح جديد پیش فروش خودرو پژو 207 دستی را ویژه دی ماه 98 آغاز نماید. به اطلاع کلیه مشتریان محترم و نمایندگی‌های مجاز می رساند طرح مشارکت در تولید خودرو پژو 207 دستی پانوراما از ساعت 11 صبح روز چهار شنبه مورخ /10/98 و تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد  . . .

کارگاه تربيت مشاور تحصيلي(تخصصي)

 کارگاه تربيت مشاور تحصیلی پردیس فناوری کیش_طرح مشاوره متخصصین صنعت و مدیریت_گروه روانشناسی: سرفصل کارگاه تربيت مشاور تحصیلی :نحوه برنامه ریزی تحصیلیروشهای درست مطالعهتکنیک های تقویت تمرکز انتخاب رشتهجديدترین تست ها به همراه نرم افزاربه کارگیری نرم افزارهای مربوطهتاریخ برگزاری: 98/09/13  الی 98/09/14زمان برگزاری : ساعت 14 الی مکان: بلوار کشاورز _خیابان 16 آذر (انتشارات دانشگاه تهران)_پلاک 54 طبقه 5 واحد9علاقه مندان برای ثبت نام میتوا . . .

نکات مهم برای تربیت فرزند

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : کات مهم برای تربيت فرزند چیست؟ چگونه فرزند مستقل تربيت کنیم؟‌ چگونه فرزند منظم پرورش دهیم؟ بهترین راه درخواست از فرزندان چیست؟
ادامه مطلب . . .

پاورپوینت اصول مدیریت و تئوری سازمان

 
پاورپوینت اصول مدیریت و تئوری سازمان
نگرش فرآیندی به مدیریت بر اساس مجموعه ای از فعالیتهای مرتبط به یکدیگر که بر پایه برنامه ریزی، سازماندهی، رهبری و کنترل قرار دارد شکل می گیرد.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
223

حجم
1209 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
صنایع

توضیحات کامل
عنوان: پاورپوینت اصول مدیریت و تئوری سازمان
 
فرمت فایل: ppt
تعداد اسلاید: 223
اصول مدیریت و تئوری سازمان
تعداد واحد درسی: 2
منبع:
رابینز، استیفن پی. و سنزو، دیوید ای.دی.، مبان . . .

سوالات دوره ضمن خدمت مبانی ،اصول و شیوه های پدافند غیرعامل

سوالات دوره آموزشی مباني ،اصول و شیوه های پدافند غیرعامل»
ناحیه ۳ اصفهان
به همراه پاسخ سوالات
تعداد سوالات : 108
به صورت فایل PDF
با قابلیت جستجو
کد دوره : 936014مدت دوره : ۱۸ ساعتفراگیران: کلیه همکاران اعم از دولتی و غیردولتی ناحیه ۳ اصفهان
ادامه مطلب . . .

شبکه های خصوصی وبلاگ: آیا آنها دیگر کار می کنند؟ PBN 101: مبانی پیشرفته

شبکه های خصوصی وبلاگ: آیا آنها دیگر کار می کنند؟ PBN 101: مباني پیشرفتهداگ ینگتون ، PMP منتشر شده: 2 ژانویه 2019 271 نظرخصوصی-وبلاگ-شبکه-PBN-طاقچه-سایت-پروژه به روز شده : 10 دسامبر 20 . اگر تعجب دارید که PBN ها در سال 2019 کار می کنند ، در اینجا پاسخ کوتاه وجود دارد:
ادامه مطلب . . .

پاورپوینت مبانی سی تی اسکن

پاورپوینت مباني سی تی اسکن
  پاورپوینت مباني سی تی اسکن   69اسلایدهمراه باتصاویر تعریف سی تی اسکن یک روش تصویر برداری است که در حقیقت به معنای تصویر برداری مقطعی و عرضی از اعضای بدن می باشد.   CT Scan  مخفف Computerized Tomography scan  می باشد که کلمه (Scan)  به معنی تقطیع کردن و واژه Tomo)) به معنی برش و قطعه و((Graphy به معنی شکل ویا ترسیم است.   در این روش بدن انسان یا حیوانات به صورت لایه به لایه اسکن می شودو بدین ترتیب بخشهای درونی بدن قابل رویت می شود.   ماهیت کار . . .

نکاتی درباره تعلیم و تربیت

▪ آموزش و پرورش البته مهم است، ولی زندگی کردن خیلی از آن مهمتر است. بنابراین هدف آموزش و پرورش صحیح باید در مرحله اول بهبودی وضع زندگی باشد.▪ تربيت، علم زندگی و هنر خوب زیستن است.▪ اگر به فرزند کمی محبت نشان بدهید، وی صدچندان به شما مهر خواهد ورزید.▪ فکر ساخته تعلیم و تربيتی است که تا امروزه گرفته‌ایم، برای فکر بهتر باید از فردا تعلیم و تربيت بهتری بگیریم.▪ اگر بزرگان، خویش را خوب تربيت کنند، کودکان خوب بزرگ می‌شوند.▪ تعلیم و تربيت علم اس . . .

باز تعریف تربیت جنسی از منظر فقهی، حقوقی، جامعه شناسی و روانشناسی+یک جلسه صوت

ازجمله مسائل مهم در زندگی بشر، مسئله تربيت آدمی است که تربيت جنسی، جزء مهمی از آن محسوب می شود. باتوجه به شرایط عصر جديد، نیاز به آگاهی و آموزش لازم در این حوزه، کاملا احساس می شود. این گونه مسائل در کشور ما بعد از ورود سند ۲۰۳۰ مخصوصا در خصوص تربيت جنسی کودکان بیشتر از قبل مورد توجه و بررسی قرار گرفته است.تنظیم رفتار جنسی و جنسیتی از بدو تولد انسان دارای اهمیت ویژه ایست، که در داخل کشور از سوی صاحب نظران رویکردها و نظرات متفاوتی دیده می شود م . . .

علوم تربیتی

رشته دانشگاهی علوم تربيتی از رشته‌های درسی علوم انسانیه که به یادگیری و جنبه‌های فراوون آموزش و پرورش آدمی و دانش‏های مربوط به اون می‌پردازه و وجوهی مانند تدریس، رشد، به کارگیری و تقویت نیروهای فکری و بدنی و. را بررسی میکنه. این رشته در دوره‏ کارشناسی ارشد در ایران مجموعا به 9 گرایش تحصیلی تقسیم میشه که گرایش نهم در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دارای سه زیر گرایشه. این سه زیر گرایش عبارتند از: آموزش و پروش تطبیقی، آ . . .

روش تربیت کودکان پرخاشگر

 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش تربيت کودکان پرخاشگربا مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید9099072958پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیلتربيت کودکان شاید یکی از مهم ترین دغدغه های والدین و مخصوصا مادران باشد تا آن جا که وقت و انرژی بسیار زیای برای آن می گذارند. خشونت رفتاری کودکان و سازگار نبودن وی با همسن و سال های خود می تواند ریشه در نوع تربيت آن ها داشته و مشکلات بسیاری در آینده به وجود بیاورد. و . . .

پاسخ به سوالات دوستان

+لیست
پیشنهادی دکتر محمدعلی انصاری (مفسر قرآن) برای افزایش اطلاعات دینی:
عقاید:
- منشور
عقاید امامیه، سبحانی
-راهنمای
حقیقت، سبحانی
-مباني
اصول اعتقادات در اسلام، پیشوایی
تاریخ
اسلام: 
-فروغ
ابدیت، سبحانی
-سیره
رسول خدا، جعفریان
-فروغ
ولایت، سبحانی
-سیره
پیشوایان، پیشوایی
اخلاق:
-گلبانگ
رهایی، انصاری
-منشور
تربيت، انصاری
سلوک
جمیل، انصاری 
 
+لیست
پیشنهادی برای تازه‌ مادرها و البته مادرها:
 
-سرچشمه
تربيت، محمدعلی قاسمی، انتشارات نوراهر . . .

جلسه همکاران

تربيت بدنی آموزشگاه های مانه و سملقان:با سلام واحترام،به اطلاع می رساند جلسه همكاران تربيت بدنی با سرگروه های آموزشی شهرستان، ساعت 11 صبح  روز شنبه مورخه 25/8/98 در محل سالن ورزشی حجاب برگزار خواهد گردید .این جلسه در راستای نحوه ارزشیابی همکاران، مدارس و بررسی بخشنامه های ارسالی خواهد بود. حضور كلیه ی همكاران تربيت بدنی اا می است . . . .

دانلود مبانی نظری و پیشینه علل و عوامل مهاجرت

مباني نظری و پیشینه علل و عوامل مهاجرت مباني نظری و پیشینه علل و عوامل مهاجرت
دسته بندی
علوم اجتماعی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
124 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
45

بصورت فایل ورد
همراه با منابع
2-1- مقدمه 12
2-2- پیشینه ­ی نظری 12
2-3- نظریه ها 14
2-3-1- نظریه اقتصادی مهاجرت 14
2-3-2- نظریه محرومیت نسبی استارک 16
2-3-3- نظریه رفتاری توماس ونسکی. 17
2-3-4- نظریه ی شبکه های مهاجرتی. 20
2-3-5- نظریه سرمایه ی انسانی ساستاد 21
2-3-6- نظریه استافر. 23
2-3-7- نظریه جاذبه و دافعه ی . . .

پاورپوينت گرمابه

لیست جديدترین و بهترین فایل های پاورپوینت دانشگاهی آماده گردید . جهت دریافت فایل کامل پاورپوینت بر روی لینک های زیر کلیک نمایییدپاورپوینت گرمابهپاورپوینت گودبرداریپاورپوینت ماشین و تجهیزات بیهوشیپاورپوینت مباني تجارت الکترونیکیپاورپوینت مباني حسابداری مدیریتپاورپوینت مباني ورشکستگیپاورپوینت مبحث زیبایی شناسیپاورپوینت مجموعه خانه عامری هاپاورپوینت مدرسه دارالفنون و بررسی اجمالی معماری آنپاورپوینت مدلسازی فرایندیپاورپوین . . .

ی ذره ناراحتم

اخه یکی نیست بگه مشکل داری؟کمر دردی بری کمک الان درد کمرت رو کی باید پاسخگو باشهاصلا نمیفهمم دفتر بیمه کجاست یعنی اینقدر فراموشی .مهم تر باید دوشنبه صبر کنم برم دکترتا میگم کمر دردم میگن کفشات درس نیست یعنی دقیقا کفش من باید چجور باشه حکما ؟؟  . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)