98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

متن لیستنینگ درس ۱۰شماره ۴۳

مؤثرترين تکنيک ها براي گرفتن بهترين نمره رايتينگ

نکته 1- توجه ویژه ای به متن ریدینگ بکنید؛ زیرا هر متنی که در ليستنينگ می شنوید؛ به نحوی نکات موجود در ریدینگ را بحث و بررسی و نقض می کند.نکته 2- یادداشت برداری کوتاه اما دقیق را حین گوش دادن به ليستنينگ تمرین کنید. زیرا فقط یک بار می توانید به آن گوش دهید.نکته 3- متن ها را توضیح دهید. یکی از معیارهای نمره گرفتن در آزمون تافل استفاده از لغات و واژگان خودتان است، و اگر به سادگی فقط کلمات را نقل قول کنید، نمره ای نمی گیرید.نکته 4- از لغات و عبارت های رب . . .

گرفتن نمره عالي در ليسنينگ آزمون تافل

1- چشمان تان باید دشمن تان باشدچشم ها می توانند قدرت شنوایی تان را كاهش دهند. حتماً برای تان پیش آمده است كه هنگام صحبت با فردی، تلویزیون دقیقاً پشت سرتان قرار بگیرد. چشمان شما در این حالت نمی تواند كمكی به شما كنند و به زودی متوجه می شوید كه نمی توانید خوب گوش كنید.ليستنينگ در تافل، حتی از ليستنينگ در زندگی واقعی نیز سخت تر می باشد. زمانی كه در زندگی واقعی با كسی حرف می زنید؛ می توانید روی زبان بدن، حركات دست ها و بیان چهره ی او تمركز كنید. . . .

نحوه محاسبه نمره آیلتس

محاسبه نمره آیلتس نمره شما در آزمون ریدینگ آیلتس و ليستنينگ آیلتس با توجه به تعداد سوالات درستی که در میان 40 پرسش پاسخ داده اید محاسبه می شود. نمره منفی در پاسخ دهی به سوالات وجود ندارد . تمامی نمرات مربوط به کلیه مهارت ها، ارقامی بین 0 تا 9 هستند. نمرات می توانند اعشاری و شامل نمره 0/5 باشند (مثلا 6.5 یا 7.5). شما برای هریک از چهار مهارت اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ نمره ای جداگانه کسب می کنید و همچنین یک نمره Overall نیز خواهید داشت. . . .

dictation for listening

فایل صوتی املای لغات اساسی ليستنينگ بر اساس دیکشنری لانگمن
 
Days of the week: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday,Sunday, weekdays, weekend
 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">


دریافت
----------------------------------------------------------------------------------- . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)