98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

مدارس 14دی98تعطیل است

آیا سه شنبه 26 آذر 98 مدارس کرج تعطیل است ؟

آیا سه شنبه 26 آذر 98 مدارس کرج تعطیل است ؟
آیا مدارس و ادارات و بانک ها کرج سه شنبه 26 آذر 98 تعطیل است؟
آیا مدارس و دانشگاه ها و ادارات استان البرز سه شنبه 26 آذر 98 تعطیل هست؟
خبر تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه 26 آذر 98
آیا فردا سه شنبه 26 آذر 98 مدارس کرج تعطیل است, آیا فردا مدارس مشهد تعطیل است ؟, آیا فردا  تعطیل است ؟, آیا فردا مدارس کرج تعطیل است ؟, تعطیلی مدارس کرج در روز سه شنبه 26 آذر 98تفریحی سنتر . . .

راهکارهای ایجاد مدرسه ی امن

1- برگزاری دوره های آموزشی امنیت در مدارس2- مقاوم سازی ساختمان های مدارس3- جذب نیروهای کارآمد جهت نگاهبانی از مدارس4- کنترل ورود و خروج دانش آموزان از حیاط مدرسه5- بستن دوربین مداربسته در مدارس  . . .

نگارش۱۳۹۸۰۵۲۲ سیستم مالی مدارس

مدیران محترم مدارس جهت نصب آخرین نگارش سیستم امور مالی مدارس بعد از اینکه از حالت فشرده خارج نمودید فایلهای مربوطه را در محل نصب برنامه امور مالی مدارس کپی نمایید.
برای دریافت اینجا کلیک کنید . . .

تعطیلی مدارس و تعطیلات تابستانی، آیا مفید است؟

به نظر خیلی از دانش آموزان و حتی معلمین، یکی از بهترین اتفاقهای هر سال تحصیلی، تعطیلی مدارس و تعطیلات تابستانی است!در خیلی از کشورها، تعطیلی مدارس به صورت دو تعطیلی تابستانی و زمستانی است.سوال ما این است که: آیا تعطیلی مدارس در تابستان، می تواند مضر باشد؟ پاسخ شما چیست؟مدرسه ی شاد من . . .

راهکارهای مناسب جهت شاداب سازی در مدارس

 - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس- تغییر در وضعیت فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش آموزان و تنوع برنامه ها- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب تر آن ها در مدارس- بها دادن به دانش آموزان شاداب و پر تحرک و کنجکاو و پرسشگر- ایجاد فضای سبز و استفاده از رنگ های شاد و جذاب در محیط مدرسه- شناسایی افراد خلاق و تشویق آنان در زمینه تغییر و اصلاح مدارس- ایجاد انگیزه و ترغیب . . .

مفروش کردن نمازخانه تعدادی از مدارس شهرستان سلسله

با توجه به درخواست مدارس و بازدیدهای بعمل آمده و همچنین باتوجه به مقدار فرش در اختیار،قسمتی از نمازخانه ی مدارس امید- شهیدرجایی، طاها- ایثار،شهیدحسنوندکلاه کج، مفروش گردید. . . .

راه کارهای مناسب جهت شادابی مدارس:

راهکارهای مناسب‏ ‏ - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس‏ ‏- تغییر در وضع فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش‌آموزان و تنوع برنامه‌ها‏ ‏- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب‌تر آن‌ها در مدارس‏منبع: رومه اطلاعات . . .

- تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شاد سازی مدارس - تغییر در وضع فیزیکی مدارس و توجه به نیاز های دانش آموزان و تنوع برنامه ها- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب تر آنها در مدارس- بها دادن به دانش آموزان پر تحرک،کنجکاو و پرسشگر- توجه به زیبا سازی مدارس- استفاده از تابلو ها و پیام های شاد و شعر های شادی آفرین- برگزاری مسابقات ورزشی،تفریحی،علمی در بین مدارس و بین دانش آموزان- افزایش مدت زنگ های تفریح- اجرا برنامه های . . .

راهکارهای مناسب جهت شاداب سازی در مدارس

1:تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس2:تغییر در وضعیت فیزیکی مدارس و توجه به نیاز های دانش آموزان و تنوع برنامه ها3:توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی و  معلمان به منظور ظهور شاداب تر آنها در مدارس4:بها دادن به دانش آموزان شاداب و پر تحرک و کنجکاو و پرسشگر5:ایجاد فضای سبز و استفاده از رنگ های شاد و جذاب در فضای مدرسه6:شاناسایی افراد خلاق و تشویق آنان در زمینه ی تغییر و اصلاح مدارس  . . .

تعطیلی مدارس: آلودگی هوا یا آنفلوآنزا؟

چند روزیست مدارس اکثر استانها و کلانشهرها به خاطر آلودگی هوا تعطیل می شوند اما با توجه به وزش باد دیروز تهران و پاک شدن نسبی هوای تهران به نظر می آید علت اصلی تعطیلی این روزهای مدارس کنترل اپیدمی انفلوآنزا بوده است و نه فقط آلودگی هوا . . .

مدارس در کشور عزیزمان ایران

مدارس ایران جزء بهترین مدارس خاور میانه به شمار می آیند .در مدارس محیطی شاد برای تحصیل دانش آموزان آینده ساز ایرانی فراهم شده است تا با تمرکز بالا علم و دانش فرا گیرند و موفقیت های تازه برای کشور همیشه سر افرازمان ایران به ارمغان آورند .در مدارس ایران آموزگاران با تجربه و لایق به تدریس میپردازند و همین باعث شده کشور پرافتخارمان جزء بهترین ها در صنعت آموزش باشد .ما همواره شاکر رهبر گرامی جوری اسلامی و رییس جمهور هستیم و میکوشیم تا آینده ا . . .

آیا فردا یکشنبه 26 آبان 98 مدارس تهران تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس تهران یکشنبه 26 آبان 98 | آیا فردا تعطیل است ؟
آیا یکشنبه 26 آبان 98  مدارس استان تهران تعطیل است ؟
آیا مدارس و ادارات و بانک ها تهران یکشنبه 98/8/26 تعطیل است؟
خبر تعطیلی مدارس و ادارات یکشنبه 26 آبان 98
شنبه 25 آبان 1398
12:50 مدارس عصر برخی مناطق تهران تعطیل شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، محمد تقی‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش بارش برف در مناطق شمالی پایتخت اظهار داشت: مدارس منطقه 1 تا 5 و منطقه 22 در نوبت عصر تعطی . . .

چمن مصنوعي مدارس

چمن مصنوعی در مدارس ویژگی مهم برای چمن مصنوعی مدارس شامل تراکم بالاچمن‌های با الیاف مقاومارتفاع الیاف مناسبدر صورتی که چمن مصنوعی سه ویژگی مهم یعنی لطافت و نرمی ، ظاهر طبیعی و ماندگاری و دوام را همزمان داشته باشد ، گزینه ای ایده آل برای استفاده در فضای مدارس است  تراکم بالا و ارتفاع الیاف متناسب با آن ، همچنین از کوبیده شدن و تغییر شکل زود هنگام الیاف جلوگیری مینماید . . . .

راهکار های مناسب برای افزایش شادابی در مدارس

‏ - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس
 
‏- تغییر در وضع فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش‌آموزان و تنوع برنامه‌ها‏
 
‏- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب‌تر آن‌ها در مدارس
 
‏- بها دادن به دانش‌آموزان پرتحرک، کنجکاو و پرسشگر‏
 
‏- ایجاد فضای سبز و استفاده از رنگ‌های شاد و جذاب درمحیط مدرسه‏
 
‏- شناسایی افراد خلاق و تشویق آنان در زمینه تغییر واصلاح مدارس
 
‏- ایجاد انگیزه در مدیران برای . . .

مدرسه در دیگر کشور های چه ساعتی شروع می شوند؟

یکی از عوامل مهم که مانع از احساس شادی در دانش آموزان می شود زود شروع شدن مدارس است. اکنون می خواهیم به ساعتی که مدارس در دیگر کشور ها شروع می شند نگاهی بیندازیم.آمریکا و کانادا: مدارس ابتدایی معمولاً از ساعت 8:30 تا 3 یا 3:30 بعد از ظهراسپانیا: مدارس ابتدایی در صبح از ساعت 9-12:30 و در بعد از ظهر ساعت 3:30-5 فرانسه: شروع کلاس ها معمولاً 9-4:30 و کالج ها از ساعت 8:30-5فنلاند: شروع کلاس ها معمولاً بین ساعات 9-9:45 صبح شروع می شود.ژاپن: شروع کلاس ها ساعت 8:30 صبح و پایان . . .

راههای نشاط در مدارس

راههای افزایش شادی در مدارسدانش‌آموزان ساعاتی از روز را در مدرسه می‌گذرونن و اگه فضاسازی مناسبی در مدارس انجام بشه، به شاد زیستن فرزندان خود کمک کردیم. ‏شاداب سازی مدارس را بایستی در ابعاد ظاهری و ابعاد معنوی جست و جو کرد. نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و تکامل همه ابعاد وجودی یک دانش‌آموز در بعد جسمانی، شناختی، عاطفی، اخلاقی و معنوی میشه.   . . .

ایمنی مدارس با کمک دولت و خود مدارس

   با توجه به تراژدی‌های اخیری که در بسیاری از مدارس دنیا رخ می‌دهد، از سرقت در مدارس گرفته تا تیراندازی و قتل دانش آموزان در ویرجینیا تگزاس و دانشگاه ایلینوی، و همچنین با توجه به اینکه قوانین خاصی در مورداستفاده از سلاح و همچنین دسترسی آسان به اسلحه وجود ندارد، باید اقدامات امنیتی مدارس و دانشگاه‌ها را بیشتر مدنظر قرار داد و به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشت.متأسفانه اقدامات امنیتی در مدارس و دانشگاه‌ها در اغلب موارد، تا زمانی که یک فاجعه ر . . .

گران شدن هزینه سرویس مدارس ممنوع است

 
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد سرویس‌های مدارس مجاز به افزایش قیمت نیستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه دیدار صمیمانه با مدیران‌کل آموزش و پرورش شهر تهران و افتتاحیه مجموعه رفاهی و در جمع خبرنگاران درباره تأمین بنزین سرویس مدارس، گفت: مقرر شد برای سرویس مدارس به ازای پیمایشی که انجام می‌دهند تا سقف ۱۲۰ لیتر در ماه معادل ریالی به رانندگان سرویس پرداخت شود که این موضوع اجرایی می‌شود و زمان آن هم از . . .

آیا فردا یکشنبه 26 آبان 98 مدارس تهران تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس تهران یکشنبه 26 آبان 98 | آیا فردا تعطیل است ؟
آیا یکشنبه 26 آبان 98  مدارس استان تهران تعطیل است ؟
آیا مدارس و ادارات و بانک ها تهران یکشنبه 98/8/26 تعطیل است؟
خبر تعطیلی مدارس و ادارات یکشنبه 26 آبان 98
شنبه 25 آبان 1398
12:50 مدارس عصر برخی مناطق تهران تعطیل شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، محمد تقی‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش بارش برف در مناطق شمالی پایتخت اظهار داشت: مدارس منطقه 1 تا 5 و منطقه 22 در نوبت عصر تعطی . . .

پاکیزه سازی و رنگ آمیزی عابر پیاده , در خیابان های منتهی به مدارس توسط شهرداری خالدآباد

از پرسنل خدوم شهرداری خالدآباد ، بابت تمیز کردن محوطه ی جلوی دبیرستان آیت الله طالقانی و دیگر مدارس شهر بی نهایت سپاسگزاریم . توسط این پرسنل زحمت کش و در آستانه ی بازگشایی مدارس محوطه ی جلوی درب مدارس شهر خالدآباد  رنگ آمیزی عابر پیاده و نظافت گردید . . . .

‏ راهکارهای مناسب‏

‏ - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس‏‏- تغییر در وضع فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش‌آموزان و تنوع برنامه‌ها‏‏- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب‌تر آن‌ها در مدارس‏  . . .

آغاز مدارس

بازگشایی مدارس را به تمام عارمی ها ایرانی و سایر هموطنان عزیز تسلیت می‌گوییمامیدوارم از تابستان با ارزشتان نهایت استفاده را کرده باشیدهییییییییییی خدا من نوموخام بلم عرررررررر گریهههه . . .

تحقیقات

 عظیمی(1392) در پژوهشی با عنوان بررسی دیدگاه معلمان در مورد چگونگی شاداب‌سازی مدارس با توجه به استانداردهای آموزش و پرورش انجام داد. در  این تحقیق تمرکز اصلی روی بعد فیزیکی مدارس بود  ، که براساس قوانین نظام آموزشی کشورمان، بایستی مطابق استانداردهای آموزش و پرورش ‌باشد. در این پژوهش دیدگاه معلمان را در مورد اثرگذاری استانداردهای طراحی فضاهای فیزیکی، رنگ، امکانات و بهداشت مدارس در ایجاد محیط شاداب در مدارس بررسی شد. نتایج بیان‌گر آن بودن . . .

مسئولان و مدرسه شاد

درباره وضعیت نشاط مدارس، سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌وپرورش معتقد است که امروز مدارس از شادابی و نشاط فاصله گرفته‌اند و این فاصله در حال افزایش است به‌گونه‌ای که سرزندگی و شادی در مدرسه کمرنگ شده است؛ البته این سخنان او را از طریق همکلام شدن با خانواده‌ها و دانش‌آموزان به‌وضوح درخواهیم یافت.هرچند آموزش‌وپرورش گام‌هایی را برای حذف استرس و ایجاد نشاط در مدارس برداشته است و دراین‌باره می‌توان به تصمیم اخیر مسئولان این وزارتخانه برای . . .

ضرورت‏ های آموزش موسیقی در مدارس

ضرورت‏ های آموزش موسیقی در مدارسابتدا از منظر تربیتی، عصب شناختی  و روان شناختی به آثار موسیقی می پردازم و سپس آن را با رفع مشکلات موجود در مدارس ارتباط می دهم.در اکثریت کشورها آموزش موسیقی به عنوان یک درس از دورۀ ابتدایی آغاز می شود. آیا این امر دلایل علمی خاصی دارد، یا این امر از بعد فرهنگی قابل بررسی است؟ اگر این مسأله دلیل علمی داشته باشد پس باید در مدارس مانیز به این امر مهم توجه شود، زیرا بر مبنای منویّات دینی ما، نه تنها نباید با علم ب . . .

اقدامات امنیتی مدارس: نکاتی درباره راه‌های بهبود امنیت آن‌ها

ت.
با توجه به تراژدی‌های اخیری که در بسیاری از مدارس دنیا رخ می‌دهد، از سرقت در مدارس گرفته تا تیراندازی و قتل دانش آموزان در ویرجینیا تگزاس و دانشگاه ایلینوی، و همچنین با توجه به اینکه قوانین خاصی در مورداستفاده از سلاح و همچنین دسترسی آسان به اسلحه وجود ندارد، باید اقدامات امنیتی مدارس و دانشگاه‌ها را بیشتر مدنظر قرار داد و به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشت.مدرسه امن و لذت بخش . . .

من از شلوغی خیابانها با وجود تعطیلی مدارس و آلودگی در عجبم

هیچوقت نتونستم مابین شلوغی خیابانها و روزهای هفته و یا تعطیلی و مدارس و . ارتباطی برقرار کنم. انواع و اقسام معادلات پیچیده را در این خصوص نوشتم ولی اصلا نتونستم اینا را حل کنم. یک هفته شنبه خلوته و شنبه بعدی و در همان ساعت شلوغه. بعضا با تعطیلی مدارس خیابانها شلوغتر میشه. 
 
من که نفهمیدم چه ارتباطی برقراره؟ . . .

کلاسی به روز

امروزه مدارس پیشرفته در خارج از کشور حتی کشور های اروپایی دارای مدارس کاملا مجهز و به روز میباشد . ایران با توجه به وجود مشکلاتی نظیر تحریم و قدیمی بودن کلاس های درس ، از نظر مجهز بودن کلاس ها مقام قابل توجهی ندارد . این شرایط در حالتی است که اگر از مردم کشور های خارجی بپرسند : به نظر شما مدارس ایران چقدر مجهز است ؟ میگویند : بسیار مجهز . در صورتی که اینگونه نیست .   . . .

راهکارهای افزایش شادی در مدارس

دانش‌آموزان ساعاتی از روز را در مدرسه می‌گذرونن و اگه فضاسازی مناسبی در مدارس انجام بشه، به شاد زیستن فرزندان خود کمک کردیم. ‏شاداب سازی مدارس را بایستی در ابعاد ظاهری و ابعاد معنوی جست و جو کرد. نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و تکامل همه ابعاد وجودی یک دانش‌آموز در بعد جسمانی، شناختی، عاطفی، اخلاقی و معنوی میشه.   . . .

راهکارهای افزایش شادی در مدارس

 راهکارهای افزایش شادی در مدارس دانش‌آموزان ساعاتی از روز را در مدرسه می‌گذرونن و اگه فضاسازی مناسبی در مدارس انجام بشه، به شاد زیستن فرزندان خود کمک کردیم. ‏شاداب سازی مدارس را بایستی در ابعاد ظاهری و ابعاد معنوی جست و جو کرد. نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و تکامل همه ابعاد وجودی یک دانش‌آموز در بعد جسمانی، شناختی، عاطفی، اخلاقی و معنوی میشه.  ادامه مطلب . . .

تعطیلی مدارس در ۹ آذر

کلیه مدارس و دانشگاه‌های استان تهران فردا تعطیل است
به دلیل افزایش آلایندگی هوا مدارس استان تهران بجز شهرهای دماوند، پردیس، رودهن و فیروزکوه فردا شنبه در دو نوبت صبح و عصر تعطیل شد.
همچنین کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی را هم فردا تعطیل اعلام کرد
طرح مناطق آلودگی هوا در تهران از درب منزل اعِمال می شود./فارس
  . . .

راهکارهای مناسب جهت شاداب سازی در مدارس

 
 
 - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس
 - تغییر در وضعیت فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش آموزان و تنوع برنامه ها
 - توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب تر آن ها در مدارس
 - بها دادن به دانش آموزان شاداب و پر تحرک و کنجکاو و پرسشگر
- ایجاد فضای سبز و استفاده از رنگ های شاد و جذاب در محیط مدرسه
- شناسایی افراد خلاق و تشویق آنان در زمینه تغییر و اصلاح مدارس
 - ایجاد انگیزه و ترغیب مدیران جهت مطالعه در راب . . .

راهکارهای شاداب سازی

راهکارهای مناسب جهت شاداب سازی در مدارس: - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس- تغییر در وضعیت فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش آموزان و تنوع برنامه ها- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب تر آن ها در مدارس- بها دادن به دانش آموزان شاداب و پر تحرک و کنجکاو و پرسشگر- ایجاد فضای سبز و استفاده از رنگ های شاد و جذاب در محیط مدرسه- شناسایی افراد خلاق و تشویق آنان در زمینه تغییر و اصلاح مدارس- ایجاد انگیزه و ت . . .

دولت، معلّمان و خانواده ها برای دلپذیرتر و شادتر شدن محیط مدارس چه کاری باید انجام دهند؟

به نظر من دولت برای دلپذیر تر شدن محیط مدرسه به عقایدی که قبلا داشت باید عمل کند مثلا: دولت قبل تر شیر در مدرسه توزیع می کرد اما حالا.یا همین موضوع بنزین رابطه تقریبا موثری در محیط مدارس دارندوقتی خانواده ای نتواند کالاهای مورد نیاز خودش را تهیه کند بچه اش هم در محیط مدرسه غمگین است و همین سبب میشود محیط مدارس غمگین شود.به نظر من دولت معلمان و خانواده ها برای شادتر شدن محیط مدارس باید به خاسته های مردم توجه کنند والسلام علیکم ورحمت الله و . . .

اطلاعیه تعطیلی مدارس

با سلامطبق آخرین اخبار، به اطلاع می رساند به منظور کاهش آلودگی هوا،  فردا شنبه 1398/09/10 مدارس شهرستان در تمامی مقاطع تعطیل می باشد.ضمنا تمامی کلاس های خصوصی اینجانب دایر می باشند.  . . .

راهکارهای مناسب‏ مدرسه شاد

- تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس‏‏- تغییر در وضع فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش‌آموزان و تنوع برنامه‌ها‏‏- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب‌تر آن‌ها در مدارس‏‏- بها دادن به دانش‌آموزان پرتحرک، کنجکاو و پرسشگر‏‏- ایجاد فضای سبز و استفاده از رنگ‌های شاد و جذاب درمحیط مدرسه‏‏- شناسایی افراد خلاق و تشویق آنان در زمینه تغییر واصلاح مدارس‏‏- ایجاد انگیزه در مدیران برای مطالعه درباره . . .

دوره های آموزشی ویژه مدیران مدارس

دوره های آموزشی ویزه مدیران مدارس و پذیرفته شدگان آزمون مدیریت شهرستان سمیرم از روز شنبه به مدت 8 روز در دبیرستان نیرومند آغاز گردیده استبا توجه با جایگاه و اهمیت  راهبردی آموزش و توسعه شایستگی های شغلی مدیران مدارس در ارتقا کارایی آموزش و پرورش و در اجرای دستورالعمل راهبری مدرسه محوری  دوره های آموزشی حضوری مدیران مدارس شهرستان سمیرم  از روز شنبه آغاز  و به مدت 8 روز ادامه خواهد داشت.
 
  . . .

اطلاعیه تعطیلی مدارس

قابل توجه اولیای محترم و دانش آموزان عزیزمطبق اعلام کمیته اضطرار استان ،فردا چهارشنبه مورخ ۲۲ آبان ماه،کلیه مدارس کرج در مقطع ابتدایی و هر دو شیفت تعطیل می‌باشد.برای همه شما آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. . . .

فضاي مدارس

امروزه در مدارس، فضایی رسمی و عاری از هرگونه نرمی و انعطاف حاکم استوار تنها چیزی که اهمیت دارد درس است غافل از آنکه رسیدگی به بعد روحی و روانی دانش آموزان مهم تر از هرچیز دیگری است.متاسفانه دانش آموزان حق ندارند در ساعات کلاسی به مشاورمدرسه مراجعه کنند و از صحبت هایشان استفاده کنندبا اینکه دانش آموز با دقایقی در کلاس نبودن چیزی را از دست نمی دهد و کمک کردن به روح و روان خودش از همه چیز مهم تر است.عنوان مدارس، آموزش و پرورش است اما تنها آموزش . . .

‏ راهکارهای مناسب

 - تبادل تجربیات موفق مدیران در رابطه با شادسازی مدارس‏‏- تغییر در وضع فیزیکی مدارس و توجه به نیازهای دانش‌آموزان و تنوع برنامه‌ها‏‏- توجه جدی به امور معیشتی و رفاهی معلمان به منظور حضور شاداب‌تر آن‌ها در مدارس‏‏- بها دادن به دانش‌آموزان پرتحرک، کنجکاو و پرسشگر‏‏- ایجاد فضای سبز و استفاده از رنگ‌های شاد و جذاب درمحیط مدرسه‏‏- شناسایی افراد خلاق و تشویق آنان در زمینه تغییر واصلاح مدارس‏‏- ایجاد انگیزه در مدیران برای مطالعه درباره . . .

آزمایشی - تعطیلی مدارس قم به علت آلودگی هوا

اداره کل مدیریت بحران استان قم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا و با موافقت استاندار قم مدارس استان قم در تمامی مقاطع تحصیلی فردا چهارشنبه سیزدهم آذرماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به‌ علت آلودگی هوا تعطیل است.دانشگاه‌ها، مراکز حوزوی و ادارات قم فردا تعطیل نیست و طبق گفته مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش قم، تعطیلی مراکز آموزشی در روز پنج‌شنبه عصر فردا چهارشنبه مشخص خواهد شد.لازم به ذکر است مدارس شهر . . .

مکان های مهم شهر

در شهر نصرآباد به مرور زمان مکان ها تاسیس شد تا نیاز های مردم را تا حدودی فراهم کند.از جمله مکان های شهر میتوان به:شهرداری،ایستگاه آتش نشانی،مدارس،مخابرات،پست بانک،قرض الحسنه . اشاره کرد.در مورد مدارس در مطالب های بعدی توضیحات بیشتری خواهیم داد.  . . .

عاشقانه دوستت دارم

وقتی کسی تو راعاشقانـــــــه دوست داردشیوه ی بیــان اســم تـودر صدای او متفاوت است… … … … … …و تــــو می دانیکه نامتدر لبهـای او ایمن است…! . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)