98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

مستطیل داده شده ۲۵ درصد یک مستطیل است مستطیل را کامل کنید

فرمول مساحت و محیط تمامی اشکال هندسی

فرمول های ریاضی
يک ضلع × خودش = مساحت مربع
يک ضلع × 4 = محیط مربع
طول × عرض = مساحت مستطيل
2× (طول + عرض) = محیط مستطيل
2 ÷ (قاعده × ارتفاع) = مساحت مثلث
مجموع سه ضلع = محیط مثلث
نصف ارتفاع × (قاعده بزرگ + قاعده کوچک) = مساحت ذوزنقه
مجموع 4 ضلع = محیط ذوزنقه
2÷ (قطر بزرگ × قطر کوچک) = مساحت لوزی
يک ضلع × 4 = محیط لوزی
ارتفاع × قاعده = مساحت متوازی الاضلاع
مجموع دو ضلع متوالی × 2 = محیط متوازی الاضلاع
عدد پی × مجذور شعاع = مساحت دایره
14/3 × شعاع × شعاع
14/3 × قطر = محیط . . .

سقف کاذب گريليوم

سقف کاذب گریلیوم : این گونه سقف جز سقف های دکوراتیو می باشد که با به کارگیری ورق های آلمینومی و آهن و آلیاژی تولید و ساخته میشود ، ( با پروا به اندازه و گونه سفارش تولید ها متفاوت می باشد ) ، به این سقف کناف سقف مفتوح هم گفته میشود ، به دلیل اینکه بعد از نصب کل چیز قابل رویت خواهد بود ، یعنی پس از نصب سقف گریلیوم شما فقط خانه های مربع و مستطيل شکلی که درسته شده اند و ادامه در کناره هم پیمان گرفته اند را خواهید دید. ( هیچ پوششی در داخل و یا پشت این سقف . . .

لیست قیمت

لیست قیمت محصولات  فلاور باکس های گالوانیزه و پی وی سی در آذر 98آذرماه  98   قیمت ها به تومان جهت فلاور باکس گالوانیزه و PVC رنگیPVC  سفید PVCگالوانیزهابعادمدل400.000300.000360.00030*30*30مربع480.000400.000480.00040*40*40 مربع900.000700.000650.00050*50*50 مربع940.000750.000900.00060*60*60 مربع 3.500.0002.800.0002.200.00080*80*80 مربع ورق دوبل میشه 4.600.0004.000.0002.900.000100*100*100 مربع  560.00030*30دابره  680.00040*40دایره  950.00050*50دایره  1.320.00060*60 دایره  2.400.00080*80دایره  1.150.00060*40دایره  1.740.00080*40دایره  1.920.000100*40دایره1.600.0001.300.0001.400.000120* . . .

طرح درس رياضي پنجم مساحت دايره

طرح درس ریاضی پنجم مساحت دایره  فرمت فایل ورد و قابل ویرایشتعداد صفحات 8 صفحهقسمتی از فایلهدف کلی :آشنا شدن دانش آموزان با چگونگی بدست آوردن مساحت دایرهاهداف جزئی:1) رابطه بین مساحت دایره و مستطيل را درک نمایند.2) رابطه بین مساحت دایره و متوازی الاضلاع را بفهمند.3) چگونگی به دست آوردن مساحت دایره را بدانند.4) قاعده به دست آوردن مساحت دایره را در تمرین ها به کار ببرند.5) رابطه بین طول مستطيل و محیط دایره را تشخیص دهند. لینک دانلود فایل کلی . . .

مبلغ دیه در سال 98

نرخ دیه سال ١٣٩٨ 《به تومان》:دیه کامل در ماههای عادی:٢٧٠/٠٠٠/٠٠٠يک ده هزارم: ۲۷/۰۰۰يک هزارم: ٢٧٠/٠٠٠يک دهم درصد: ٢٧٠/٠٠٠دو دهم درصد: ۵۴٠/٠٠٠سه دهم درصد: ٨١٠/٠٠٠چهار دهم درصد: ١/٠٨٠/٠٠٠پنج دهم درصد یا نیم درصد:١/٣۵٠/٠٠٠شش دهم درصد: ١/۶٢٠/٠٠٠هفت دهم درصد: ١/٨٩٠/٠٠٠هشت دهم درصد: ٢/١۶٠/٠٠٠نه دهم درصد: ٢/۴٣٠/٠٠٠يک درصد دیه: ٢/٧٠٠/٠٠٠دو درصد دیه: ۵/۴٠٠/٠٠٠سه درصد دیه: ٨/١٠٠/٠٠٠چهار درصد دیه: ١٠/٨٠٠/٠٠٠پنج درصد دیه: ١٣/۵٠٠/٠٠٠شش درصد دیه: ١/۶٢٠/٠٠٠هفت درصد دی . . .

ضرب کسرهای کوچکتر از واحد

  همون طور که در شکل بالا می بینید می خواهیم ضرب دوتا کسر کوچکتر از واحد رو با رسم شکل نشون بدیم. کسر اول رو با يک مستطيل نشون میدیم که به اندازه مخرج کسر به قطعات کوچکتر تقسیم شده و 2 قسمت از  7 قسمت کل رنگ آمیزی شده، حالا همون شکل قبل رو کافیه به اندازه مخرج کسر دوم به قطعات کوچتر تبدیل کنیم . یعنی در این مثال مستطيل اولیه رو با استفاده از خط های عمودی به 5 قسمت تقسیم می کنیم و 3 قسمت از این 5 قسمت رو با رنگ دیگه مشخص می کنیم . حالا برای بدست آوردن ح . . .

سوالات درس علوم چهارم ابتدایی همراه با پاسخ درس اول، زنگ علوم

پاسخ سوالات علوم چهارم ابتدایی همراه با پاسخ  فصل اول (زنگ علوم) در ادامه مطلب : فعالیت اول:1- اگر سیم ها را به شكل مثلّث یا مستطيل بسازیم، پیش بینی کنيد که حباب ها چه شكلی خواهند شد؟پاسخ: به شكل کره . . .

آموزش ایلوستریتور مقدماتی

نحوه ساخت الگوی الیاف کربن در Illustrator در آموزش ایلوستریتور مقدماتیتوسط Andrei Marius2 اوت 2019 مشکل: دشوار متوسط: طول زبانها:Adobe IllustratorPatternsVector PatternVectorDesigns الگوهایتصویر محصول نهاییآنچه شما ایجاد خواهید کرددر مراحل زیر ، نحوه ایجاد الگوی فیبر کربن در Illustrator را یاد خواهید گرفت.
برای مبتدیان می آموزید که چگونه يک شبکه ساده تنظیم کنيد ، که به شما در ایجاد الگوی Illustrator با پيکسل کامل کمک می کند. در مرحله بعد با استفاده از ابزارهای ابتدایی و تکنيک های ترکیبی . . .

تزیین یک متن با گل و گیاه طبیعی

اگر نیاز به يک طرح فصلی دارید که خلاق، برجسته و تاثیر گذار باشد، توصیه می کنیم این درس را از دست ندهید!برخی از شرکت های بزرگ تبلیغاتی و ناشران کتاب ها برای دیده شدن بر استفاده از گل و گیاه در کنار تایپوگرافی ها و متن های خود تکیه می کنند. بسیاری از کمپین‌های تبلیغاتی در فصل بهار از این شیوه طراحی استفاده می کنند و نام برند یا محصول خود را در میان گیاهان سرسبز و شاداب قرار می دهند. خصوصا شرکت های سازنده لوازم آرایشی بهداشتی از این نوع طراحی . . .

ساختمان 2022 دوحه قطر برای میزبانی فوتبال

ساختمان 2022 دوحه قطر
این ساختمان به شکل سال 2022 طراحی شده و در نوع خودش منحصر به فرد است. پیش از این هیچ کدام از میزبان های جام جهانی چنین طرحی را ارائه نکرده بودند.
این ساختمان از 4 بنای مستطيل شکل ساخته شده است. هر کدام از این بناها 5 طبقه است. نکته جالب وقتی از روبرو، عقب و بالای این ساختمان نگاه می کنيد، شکل 2022» را دارد. . . .

آموزش ایلوستریتور 2017

طراحی رنگارنگ فلش USB با دکمه های تاتو سبک در آموزش ایلوستریتور 2017 توسط Simona Pfreundner17 سپتامبر 2008 سطح سختی: IntermediateL طول: متوسط ​​زبانها:Illustrator Illustratorدر این آموزش ، نحوه ایجاد يک فلش نیمه واقع بینانه با شیب و شکل های ساده را توضیح خواهیم داد. ما قلم موهای سفارشی خودمان را ایجاد خواهیم کرد تا بتوانیم به سبکهای تاتو دست بزنیم. همچنین نحوه استفاده از Global Colors در Illustrator را مرور خواهیم کرد که به ما امکان تغییر رنگ يک شیء در پرواز را می دهد.
پیش نمایش تصوی . . .

پيش بيني رايگان با هديه اوليه

پیش بینی رایگان با پین اسکورهمانطور که گفتیم بسیاری از سایت ها بونوس و هدیه اولیه در اختیار کاربران قرار می دهند، با پیش بینی رایگان در پلتفرم پین اسکور برنده فری بت و مبلغ نقدی تا 10 میلیون تومان شوید. همچنین میتوانید 100 درصد واریز اول در کازینو و یا روز تولد و همچنین 50 درصد واریزی ورزشی تا مبلغ 10.000.000 ریال هدیه بونوس دریافت کنيد. از سایر بونوس های پین باهیس می توان به 80 درصد، 20 درصد واریز آنی با درگاه شارژ مستقیم نامحدود اشاره کرد که می ت . . .

آموزش ایلوستریتور فرادرس

برچسب های سگ بردار سبک ایجاد کنيدتوسط Simona Pfreundner 11 آگوست 2008 سطح سختی: IntermediateL طول: متوسط ​​زبانها:Illustrator Illustratorدر این آموزش نحوه ساختن يک شی واقعی واقع شده با گرادیان و مخلوط های لایه را توضیح خواهیم داد. ما می آموزیم که چگونه از ابزار مخلوط ، نحوه افزودن و تفریق اشکال ، و پوشش آنها استفاده کنیم. بیایید وارد شوید و چند برچسب سگ بردار سبک را در Illustrator بسازیم.
پیش نمایش تصویر نهاییبیایید نگاهی به تصویری که ایجاد خواهیم کرد داشته باشیم.
مرحله 1ابت . . .

چمن مسابقات

زمین مسابقات
زمین فوتبال سطح بازی فوتبال است، اندازه‌ها و جزئیات آن در قانون شماره ۱ بازی فوتبال آمده‌است.
 
با توجه به اینکه مقررات فوتبال در انگلستان شکل گرفته‌است، اندازه زمین فوتبال هم در واحدهای امپریال بیان شدهاست و در
قوانین مسابقه نیز معادل‌های متريک آن نیامده است، استفاده از واحدهای اندازه‌گیری به‌طور سنتی حتی در خارج از بریتانیا نیز
مرسوم است.
يک زمین استاندارد فوتبال بزرگسالان برای مسابقات بین‌المللی می‌بایست ۱۱۰ . . .

حکاکی های مربع و مستطیلی 09100061386

حکاکی های مربع و مستطيلی (جوغن مربعی و مستطيلی ) به طور حتم نشانه مقبره می باشد.
این نشانه ها به معنای گوردخمه ، مقبره اتاقی ، کلیسا و مهمترینشان احتمال اینکه قبر زن هم باشد زیاد است.
ابعاد حکاکی مربعی و مستطيل (جوغن مربعی و مستطيلی ) به ما درباره اینکه چگونه مزاری می باشد، اطلاعات می دهد.
حکاکی مربعی و مستطيل (جوغن مربعی و مستطيلی )  به عمق ۴- ۵ سانتیمتر، به معنای قبرستان کلیسا می باشد.
جوغن مربعی با این ابعاد، با عمق قبر رابطه مستقیم دارد .
. . .

حکاکی های مربع و مستطیلی (جوغن مربعی و مستطیلی)09100061386

حکاکی های مربع و مستطيلی (جوغن مربعی و مستطيلی ) به طور حتم نشانه مقبره می باشد.
این نشانه ها به معنای گوردخمه ، مقبره اتاقی ، کلیسا و مهمترینشان احتمال اینکه قبر زن هم باشد زیاد است.
ابعاد حکاکی مربعی و مستطيل (جوغن مربعی و مستطيلی ) به ما درباره اینکه چگونه مزاری می باشد، اطلاعات می دهد.
حکاکی مربعی و مستطيل (جوغن مربعی و مستطيلی ) به عمق ۴- ۵ سانتیمتر، به معنای قبرستان کلیسا می باشد.
جوغن مربعی با این ابعاد، با عمق قبر رابطه مستقیم دارد .
۴- ۵ . . .

پاورپوینت آموزش درصد ریاضی پنجم

در فصل 3 کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان، دانش آموزان با درصد و مباحث مرتبط با آن آشنا می شوند. بهتر است برای یاددهی یا یادگیری این درس، از پاورپوینت های مناسب استفاده شود.در این قسمت، سه پاورپوینت آموزشی از درس درصد آورده ایم. این پاورپوینت ها جمعا دارای 37 اسلاید بوده و هر يک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.
پاورپوینت اول شامل 8 اسلاید بوده و در ابتدای آن، مفهوم درصد بیان شده است. سپس برای درک بهتر مطالب، چند . . .

کلاس آموزش ايلوستريتور

نحوه طراحی يک پخش کننده رسانه با ابزارهای برداری کلاس آموزش ایلوستریتورتوسط Saidu Abubakar21 نوامبر 2008 سطح سختی: متوسط ??متوسط ??طول: متوسط ??زبانهای زبانی:Illustrator Illustratorدر این آموزش ، ما از ابزارهای اصلی Illustrator استفاده خواهیم کرد تا يک طراحی Media Player ایجاد کنیم. این يک آموزش عالی برای مبتدیان Illustrator است ، زیرا بیشتر برای دستیابی به يک نتیجه نهایی جلا دهنده ، اشکال اصلی را ایجاد و دستکاری می کند. بیا شروع کنیم! پیش نمایش تصویر نهاییدر زیر طرحی نهایی که . . .

دیه جراحت دامیه و قوانین مربوط به آن

دامیه : جراحت دامیه ، جراحتی است که اندکی وارد گوشت شود و همراه جریان کم و یا زیاد خون باشد و با توجه به اینکه در سر یا صورت ، دست یا پا ، بدن و  انگشتان ایجاد شود ، دیه آن متفاوت خواهد بود .
دامیه سر و صورت : جراحت دامیه چنانچه بر روی سر یا صورت ایجاد شود دیه آن دو صدم دیه کامل یا دو  درصد دیه کامل یا دو شتر خواهد بود .
دامیه بدن : جراحت دامیه چنانچه بر روی بدن مثلاً بر روی سینه ایجاد شود دیه آن يک صدم دیه کامل یا يک درصد دیه کامل خواهد بود .
دامیه د . . .

پاورپوینت درصد ریاضی پنجم ابتدایی

در فصل 3 کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان، دانش آموزان با درصد و مباحث مرتبط با آن آشنا می شوند. بهتر است برای یاددهی یا یادگیری این درس، از پاورپوینت های مناسب استفاده شود.
در این قسمت، سه پاورپوینت آموزشی از درس درصد آورده ایم. این پاورپوینت ها جمعا دارای 37 اسلاید بوده و هر يک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.
پاورپوینت اول شامل 8 اسلاید بوده و در ابتدای آن، مفهوم درصد بیان شده است. سپس برای درک بهتر مطالب، چن . . .

پاورپوینت درصد ریاضی پنجم ابتدایی

در فصل 3 کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان، دانش آموزان با درصد و مباحث مرتبط با آن آشنا می شوند. بهتر است برای یاددهی یا یادگیری این درس، از پاورپوینت های مناسب استفاده شود.
در این قسمت، سه پاورپوینت آموزشی از درس درصد آورده ایم. این پاورپوینت ها جمعا دارای 37 اسلاید بوده و هر يک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.
پاورپوینت اول شامل 8 اسلاید بوده و در ابتدای آن، مفهوم درصد بیان شده است. سپس برای درک بهتر مطالب، چن . . .

پاورپوینت ریاضی پنجم مبحث درصد

در فصل 3 کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان، دانش آموزان با درصد و مباحث مرتبط با آن آشنا می شوند. بهتر است برای یاددهی یا یادگیری این درس، از پاورپوینت های مناسب استفاده شود.
در این قسمت، سه پاورپوینت آموزشی از درس درصد آورده ایم. این پاورپوینت ها جمعا دارای 37 اسلاید بوده و هر يک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.
پاورپوینت اول شامل 8 اسلاید بوده و در ابتدای آن، مفهوم درصد بیان شده است. سپس برای درک بهتر مطالب، چن . . .

۹

یه معلم هنر هم داشتیم نقاشی رد خیلی جدی گرفته بود . اولین جلسه که اومد سر کلاس گفت دفعه بعد ۱۰۰ صفحه رومه رو بردارید روش خط صاف بدون خط کش بکشید بیارید . مشکل اینجا بود که توی منطقه ای که ما زندگی ميکردیم اصلا دکه رومه فروشی نبود . ما هم کلا ۲۰ ورق رومه هم نداشتیم !!.یه جلسه هم چار تا مکعب مستطيل و مربع و استوانه و مخروط آورد گذاشت روی میز گفت نقاشی شون کنيد .به من گفت این چیه کشیدی ؟؟؟؟ و شدم ۴ ! هر چی هم گفتم از اون جایی که من نشسته بودم ای . . .

بازیهای پارسی

برنامه اندروئیدیمجموعه‌ای از بازیهای واژه ای برای پارسی زبانها
لیست بازیها:
گمانه در گلشن: حکایتی از گلستان به شما نشان داده می‌شود که در آن برخی واژه‌ها مخفی شده اند و بجای آنها نقطه‌چین گذاشته شده است. شما باید واژه مخفی را حدس بزنید
نهان‌واژه‌ها: مانند بازی گمانه در گلشن ولی برای شاعران مختلف
نشانگان: صفحه شماره‌گیر تلفن در موبایل در ملاحظه کنيد، زیر هر شماره حروفی از الفبا نوشته شده است که برای به خاطر سپردن شماره تلفن بکار میرود. د . . .

دیه کبودی ، ضربدیدگی و کوفتگی

م . رحیمی : با سلام ! من خانمی هستم متاهل كه با مدیر دفتر حقوقی دعوا و نزاع داشتیم . ایشان مرا مورد ضرب و جرح قرار داده ، از شش ناحیه در ران پا و بازو و گردن ضربه مشت و لگد خوردم و آن قسمتها كوفته و ضرب دیده و كبود شد كه پزشكی قانونی تایید كرد. دیه این قسمتها چقدر است ؟ اینگونه نمی توان گفت . باید دقیق مشخص نمائید : کبودی در سر و صورت 0.3 درصد دیه دارد معادل 810 هزار تومان و در دیگر قسمت ها 0.15 درصد دیه دارد معادل 405 هزار تومان کوفتگی معمولا بین 0.5 تا 1 درصد . . .

نرخ تورم کل کشور به 34.2 درصد رسید

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، فاصله تورمی در گروه عمده خوراکی‌ها، آشامیدنی‌ها و دخانیات» نسبت به ماه قبل 0.5 واحد درصد و در گروه عمده کالاهای غیر خوراکی و خدمات» نسبت به ماه قبل 1.2 واحد درصد افزایش نشان می‌دهد.

متن کامل خبر: نرخ تورم کل کشور به 34.2 درصد رسید . . .

مسجد جامع يزد

مسجد جامع یزد يکی از ارزشمندترین میراث تاریخی هنری و گنجینه ای از معماری اسلامی است که در شهر یزد واقع شده است. این مسجد از يک حیاط مستطيل شکل 99 * 104 متر با گنبد و ایوان در سمت مکه تشکیل شده است. که در آن طرف شبستانهای بلند وجود دارد.اجاره آپارتمان مبله در تهرانلینک شبستان جنوبی به يک منجنیق آغشته که در پشت درب اصلی قرار دارد ، پیوند دارد. این سر درب که در سالهای اخیر بارها تعمیر شده است. این نسبت ها را اصلاح کرده است که از خصوصیات اواخر قرن چهارد . . .

باگ اپ استور

به تازگی يک باگ در اپ استور باعث شده است که تعداد زیادی از امتیازهای کاربران به اپليکیشن‌ها حذف شود. این باگ که توسط تحلیلگری به نام Appfigures که ساکن نیویورک است کشف شده است، اپليکیشن‌های زیادی از جمله اپليکیشن‌های متعلق به گوگل، مايکروسافت، نايکی، دیزنی و. را تحت تاثیر قرار داده است. گویا تعداد اپليکیشن‌های قربانی به حدود 300 اپليکیشن از 200 توسعه دهنده می‌رسد.
به واسطه این باگ، حدود 22 میلیون امتیازا و بررسی‌هایی که کاربران برای اپليکیشن‌ . . .

مدارک معافیت کفالت

توی این مطلب لیست کامل مدارک معافیت کفالت شرح داده , اما چیزی که مهم هستش به جز مدارک پروسه از اول تا آخر کامل توضیح داده شده و میتونه یه راهنمای خیلی خوب و جامعی برای شما باشه
مدارک کامل + راهنمای کامل مدارک معافیت کفالت . . .

چند توضیح قبل از طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس

اتاق کنفرانس جایی‌ست که معمولا تصمیمات اثرگذاری گرفته می‌شود؛ و یا قراردادهای همکاری مهمی با شرکای کاری و مشتریان بسته می‌شود. اتاق کنفرانس می‌تواند ویترین شرکت شما باشد. همچنین به دلیل نوع کاربرد این اتاق، بعضی از ویژگی‌ها باعث می‌شود کارایی اتاق بالاتر رفته و امکان مدیریت بهتر جلسات ممکن شود. دکوراسیون اتاق کنفرانس بخش مهمی از دکوراسیون اداری است. در این نوشته وب‌سایت گروه معماری بام، پیشنهاداتی برای طراحی&nb . . .

انواع متغیرها در مدل معادلات ساختاری

 به منظور انجام مدل یابی معادلات ساختاری تعریف متغیرها از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. مهمترین نکته در انجام تحلیل آماری تعریف متغیرها در مدل یابی معادلات ساختاری است. در انجام مدل یابی معادلات ساختاری متغیر مشاهده‌پذیر یا آشکار به صورت مستطيل در نظر گرفته خواهد شد.
متغیرهای مشاهده‌پذیر یا معرف‌ها در انجام مدل یابی معادلات ساختاری
دسته اول متغیر ها در انجام مدل یابی معادلات ساختاری متغیرهای مشاهده‌پذیر یا معرف‌ها می‌باشند؛ که همان . . .

درصد گیری سوالات آزمون و نمره منفی

يکی از دغذغه های دانش آموزان محاسبه درصداشون توی آزمون و نمره منفیه! جدای ازینکه دانش آموزا از فرمول استفاده می کنند گاهی اوقات یه نرم افزار می تونه سرعت محاسبه درصد رو افزایش بده تا بدون دردسر چند درصد رو سریع حساب کنيد.
برای اینکار از درصد گیری کلاسند استفاده کنيد تا بدون دردسر درصدتون توی آزمون های مختلف حساب کنيد. . . .

ویژگی های عسل :

يک قاشق سوپ خوری عسل شامل 64 کالری، 17/3 گرم قند و عاری از فیبر، چربی و پروتئین است.استفاده از عسل فراوری شده و و بدون قند می تواند منجر به فواید طولانی مدت شود. عسل به اثرات تسکین دهنده مواد آنتی اکسیدان و ضد ميکروب شناخته شده است. همچنین عسل حاوی مواد معدنی مانند آهن، کلسیم، فسفات، سدیم، کلر، پتاسیم و منیزیوم است.مشخصات ارائه شده در ادامه بخش سلامت نمناک نشان دهنده مواد تشکیل دهنده عسل است.38/2 درصد فروکتوز31/3 درصد گلوکز7/1 درصد مالتوز1/3 درصد سر . . .

مسجد جامع دمشق

در خصوص شاخصه های معماری مسجد جامع دمشق به اجمال شرح دهید.مسجد جامع دمشق میان سال های 88 و 96 هجری به دستور (ولیدبن عبدالملک) خلیفه اموی در محل (معبد ژوپیتر) که کلیسای یحیی در آن درست شده بود يکی از قدیمی ترین مساجد این دوره است.این مسجد با حیاطی مستطيل شکل به اضلاع 160 در 100متر و رواق های دو طبقه و ستون ها و جرزهای اطراف آن شبیه به حیاط داخلی مسجد ایا صوفیه در استامبول است.شبستان مسجد با ستون های مرمر و سه ردیف تالار موازی و سقف گنبدی شکل و چهار محرا . . .

فوت و فن هاي خريد ميز ناهار خوري

مدت‌هاست که دیگر میز ناهارخوری فقط يک کالای لوکس برای اتاق پذیرایی نیست. حالا دیگر خانه شما بزرگ باشد یا کوچک حتماً جایی برای میز ناهارخوری در آن پیدا می‌کنيد! اصلا انگار آشپزخانه‌های امروزی بدون میز ناهارخوری تعریف نمی‌شوند برای خرید انواع میز ناهار خوری استاندارد، باید توجه کنيد که ارتفاع میز با مشخصات فیزيکی شما سازگار باشد. مثلا اگر شما قد زیاد بلندی ندارید باید سراغ میز‌هایی بروید که از حد عادی کوتاه‌ترند. نگران انت . . .

چک‌های برگشتی نسبت به ماه قبل 29 درصد کاهش یافت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، 5.4 میلیون فقره چک در فروردین 98 در کل کشور مبادله شد که نسبت به ماه قبل 29.4 درصد کاهش را تجربه کرده است.

متن کامل خبر: چک‌های برگشتی نسبت به ماه قبل 29 درصد کاهش یافت . . .

حاجی قرمزها، محبوب آبی‌ها هم هست!

قهرمانی پرسپولیس بهانه خوبی شد تا در مورد قهرمانِ پرسپولیس بنویسم. قهرمانی که در بیرون از مستطيل سبز فوتبال هم محترم است! چپ پایی که راه راست را می‌رود! بنامی که دنبال گمنامی است! سلبریتی که پیج اینستاگرامش آدم را به‌ وجد می‌آورد! دفاع چپی که مدافع پا به توپ شهداست! فوتبالیستی که اگر پنج‌شنبه‌ها درگیر تمرین و مسابقه نباشد، در جوار شهدای بهشت زهرا به خصوص بر سر مزار شهید ابراهیم هادی پیدایش می‌کنی! باید بگم که حاجی قرمزها، محبوب آبی‌ها هم . . .

تغیرات بازا بورس|4 پتروشیمی در مسیر قیمت‌گذاری

جعفر سبحانی در گفت‌و‌گو با نیپنا می‌گوید: صنایع پتروشیمی ابن سینا همدان 20 درصد ، پتروشیمی هگمتانه 23 درصد ، پتروشیمی فیروزآباد 30 درصد ، پتروشیمی دهلران سپهر 10 درصد در لیست امسال واگذاری‌های صنعت پتروشیمی قرار دارند. بر مبنای برنامه سازمان خصوصی سازی، ‌کار و

ادامه مطلب . . .

۴۴۲ میلیارد ریال تسهیلات شغل برقرار روستایی در ایلام پرداخت شد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، شکراله شیرخانی پنج شنبه هفتمین آذر اظهار داشت: داخل جلسه بی قراری اندیشی اعضای اتاق تعاون و تعاونگران با وزیر تعاون، کار و شادکامی اجتماعی مقرر شد ۲۰ درصد سهم تسهیلات خوش نشین و عشایری به حصه تعاون تحدید داده شود که پیاده شدن این ماخذ ۲۱ درصد از طاس مسکوک پرداختی تسهیلات اشتغال معتمد روستایی در این استان بوسیله تعاونی ها صیقلی شده است. وی افزود: سه گانه هزار و ۳۹۷ تعاونی تو استان وجود دارد که از این ت . . .

پیکسل دوربین عکاسی برای ثبت سفارش با شماره 09904534705 تماس بگیرید.

پيکسل دوربین عکاسی برای ثبت سفارش با شماره 09904534705 تماس بگیرید.
 
پيکسل سوزنی ابعاد و انواع مختلفی دارد چه از نظر ظاهری که اندازه های دایره ای 25 ، 37، 44، 50، 58 میلیمیتر ، مربع ، مستطيل و… دارد که البته مثل پيکسل دایره ای محبوب نیستند و چه از نظر محتوایی که از تصاویر فانتزی،نوستالژيک،مذهبی و تایپو گرافی تشکیل شده است! باوجود اینکه پيکسلها کابرهای زیاد و مهم دارند اما این محصول بسیار با صرفه بوده و همچنین در کمتر از چند دقیقه ساخته میشود.
  . . .

کراکت

گوشت مرغ را چرخ کنيد یا با دستگاه غذاساز خمیر کنيد. پیاز را رنده و آب آن را کاملاً بگیرید. يک برش نان تست را بردارید، قسمت‌های قهوه‌ای کناره آن را بگیرید و مغز سفید آن را با دست خرد کنيد . می‌توانید از مغز نان باگت نیز استفاده کنيد.پنیر گودا (یا فتا) را به میزان نصف لیوان رنده کنيد. يک سیب‌زمینی به وزن حدود ۱۲۰ گرم را بپزید و رنده کنيد. در صورتی که از مايکروفر استفاده می‌کنيد، سیب‌زمینی با ۱۰۰% قدرت را طی ۶ دقیقه بپزید. به مواد فوق نمک ، فلفل و . . .

میزان ترخیص کالا از گمرک غرب تهران

طبق آمار رسمی ارائه شده از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران و با توجه به بررسی ها و تحلیل های شرکت فرا ترخیص آریا می توان این گونه بیان کرد که در سال ۱۳۹۵ واردات و ترخیص ازگمرک غرب تهران از لحاظ وزنی بیش از ۲۰۱ هزار تن و از لحاظ ارزش دلاری بیش از يک میلیارد و ۴۰۰ میلیون بوده است. در نتیجه سهم ارزشی گمرک غرب تهران در این سال نسبت به کل واردات معادل ۲٫۱۶ درصد و سهم وزنی آن ۰٫۶ درصد می باشد. واردات به گمرک غرب تهران از کشورهای مختلف صورت می پذیرد به گون . . .

مبارزه خونین وزیبایی دو تکواندو کار زنجانی(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

مبارزه خونین وزیبایی دو تکواندو کار زنجانیبچه هایی خوب باحال پرنشاط مجموعه فرهنگی ورزشی پارس پونکپرهام جان و محمد طاها جان عزیز . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)