98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

مقاومت مصالح دکتر منوچهر صالحی

تهيه مصالح ساختماني

مصالح ساختمانیبرخی از مصالح ساختمانی که در طبیعت یافت میشوند بعد از شکل گیری در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار میگیرند و بعضی دیگر بعد از ترکیب به مصالحی جدید تبدیل میشوند همانند سیمان که از ترکیب آهک و خاک رس ساخته میشود. ساخت یک سازه ی اصولی نیازمند شناخت مصالح ساختمانی و انتخاب صحیح آنهاست. هنگام انتخاب مصالح باید تمام ویژگی ها و خصوصیات آن مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.مصالح ساختمانی حصارکی برای عرضه انواع مصالح ساختمان . . .

حل دو تمرین مربوط به درس مقاومت مصالح

پیرو درخواست دانشجویان محترم، حل دو تمرین منزل مربوط به مباحث درس مقاومت مصالح به صورت ذیل ارائه می گردد. دانشجویان محترم می توانند نسبت به دانلود حل از طریق لینک های زیر اقدام نمایند:حل تمرین 1حل تمرین 2 . . .

سنگ نما

سنگ نما یکی از ابتدایی ترین مصالح ساختمانی میباشد که انسان برای ساختن ابزار و سرپناه و رفع نیاز خود از این مصالح استفاده میکند. مقاومت سنگ نمای ساختمانی باید فاقد هرگونه شیار ، رگه، ترک، خلل و فرج پوسیدگی و لایه های سست باشد و حتی المقدور رنگی یکنواخت داشته باشد. بطور کلی سنگ طبیعی را که دارای مقاومت کافی در شرایط جوی و رنگ جالبی باشد می توان در عملیات ساختمانی و به صورت سنگ لاشه، سنگ قواره، سنگ باربر، سنگ پلاک، سنگ درپوش، سنگ ستون و حتی به ص . . .

کلاس جبرانی درس مقاومت مصالح 1

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم درس مقاومت مصالح 1 می رساند، کلاسهای جبرانی این درس به شرح ذیل برگزار می شود. بدیهی است حضور دانشجویان در این کلاسها اامی می باشد. لازم به ذکر است محل برگزاری کلاسهای جبرانی، ساختمان یادگار امام می باشد.کلاس جبرانی 1 : پنجشنبه مورخ 16 آبان 98 ساعت 8 الی 10:15کلاس جبرانی 2 : پنجشنبه مورخ 30 آبان 98 ساعت 8 الی 10:15  . . .

تور فایبرگلاس ، تور پشت اسلب سنگ ، (فروش عمده مش فایبرگلاس )

تقویت نما های سنگی .تعمیر سطحی بتن و شکافها .مقاوم سازی مصالح ساختمانی .تقویت و تثبیت مواد ، عایق و قیر .تقویت بافت طبیعی سنگ در سنگبری .جهت تقویت اتصالات و محل تلاقی دیوارها .ضد زله نمودن سازه ها با مصالح قیر یکپارچه.زیر سازی برای نصب سنگ، کاشی و سرامیک .بالابردن مقاومت کششی و استحکام مصالح ساختمانی .ایجاد بافت یک پارچه در دیوارها و کف جهت جلوگیری از ترک .تقویت سقف و دیوارهای گچی و سیمانی و بتونی پیش ساخته .قابل استفاده بر روی کلیه سطوح قبل ا . . .

تور فايبرگلاس ، تور پشت اسلب سنگ ، (فروش عمده مش فايبرگلاس )

تقویت نما های سنگی . تعمیر سطحی بتن و شکافها . مقاوم سازی مصالح ساختمانی . تقویت و تثبیت مواد ، عایق و قیر . تقویت بافت طبیعی سنگ در سنگبری . جهت تقویت اتصالات و محل تلاقی دیوارها . ضد زله نمودن سازه ها با مصالح قیر یکپارچه. زیر سازی برای نصب سنگ، کاشی و سرامیک . بالابردن مقاومت کششی و استحکام مصالح ساختمانی . ایجاد بافت یک پارچه در دیوارها و کف جهت جلوگیری از ترک . تقویت سقف و دیوارهای گچی و سیمانی و بتونی پیش ساخته . قابل استفاده بر روی کلیه سطو . . .

هر چه سختی بود با یک نگاهش می رفت

 
خاطره ای در باره  شهید منوچهر مدق:
 
  هر چه سختی بود با یک نگاهش می رفت، همین که جلوی همه بر می گشت و می گفت: یک موی خانمم را نمی دهم به دنیا، تا آخر عمر نوکرش هستم»، خستگی هایم را می برد.
می دیدم محکم پشتم ایستاده، هیچ وقت با منوچهر بودن برایم عادت نشد، گاهی یادمان می رفت چه شرایطی داریم. بدترین روزها را با هم خوش بودیم. از خنده و شوخی اتاق را می گذاشتیم روی سرمان.
سیره شهدای دفاع مقدس، ج12،  ص 263
  . . .

معرفی کتاب : آواز خاک

 
عنوان کتاب: آواز خاک
نویسنده: منوچهر آتشی
ناشر: انتشارات نگاه
 
***********
اولین کتابی که از شاعر گرانقدر منوچهر آتشی خوندم همین کتاب هست که امروز می خوام معرفیش کنم.
ادامه مطلب . . .

بلوک سیمانی چیست

در پاسخ این سوال که بلوک سیمانی چیست؟ میتوان گفت بلوک سیمانی، از جمله مصالح بسیار کاربردی در حوزه ساخت و سازها می باشد. بلوک های سیمانی در واقع قطعانی هستند که در سایز ها و ابعاد مختلف تولید می شوند و با توجه به نوع کاربردی آن ها از مصالح متفاوت استفاده می کنند. معمولا از سیمان پرتلند و مصالح سنگی و آب برای بلوک های سیمانی استفاده می شود. 
پس از این که به صورت دقیق و کامل وزن و حجم اندازه گیری شد، مصالح را با یکدیگر مخلوط کرده و قالب گیری انجام . . .

کاربرد سیمان در ساختمان سازی

کاربرد سیمان در ساختمان سازی ها بسیار زیاد بوده و این در حالی است که خیلی از مصالح ساختمانی که در گذشته استفاده می شد امروزه در ساختمان ها یافت نمی شود و مصالح دیگری جایگزین آن ها شده است. اما سیمان، از جمله مواردی است که از گذشته تاکنون مورد استفاده مهندسان و مجریان ساختمان سازی ها قرار گرفته است. 
آهک از جمله موادی است که در کنار سیمان در ذهن مان تداعی می شود چرا که سیمان از سنگ آهک تشکیل یافته و آهک درون آن وجود دارد. علاوه بر آهک، سیمان از ت . . .

پخش قیر و عایق رطوبتی در کرج و تهران

پخش قیر و عایق رطوبتی در کرج و تهران: عایق های رطوبتی اصولا برای پیش گیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان با مصالح ساختمان به کار می روند. چون مصالح ساختمانی در مقابل رطوبت دوام خود را از دست می دهند و می پوسد قسمت هایی از ساختمان را که در مجاورت رطوبت قرار دارد عایق کاری می نماینداین نوع عایق رطوبتی دارای قابلیت انعطاف پذیری مناسب بهمراه مقاومت کششی و خمشی می باشد. این محصول جایگزین مناسبی بجای روش های متداول عایق کاری سنتی (ایزوگام و قیروگونی . . .

دانلود قسمت سوم سریال دل

Danlod Serial Del,svdhg ng,بهرام افشاری,تماشای آنلاین سریال دل,حامد بهداد,دانلود دل,دانلود رایگان سریال دل,دانلود سریال دل ۳,دانلود فیلم دل منوچهر هادی,دانلود قانونی سریال,دانلود قسمت 3 سریال دل,دانلود نیم بها,دل,ساره بیات,سایت دوستی ها,سایت سریال دل,سریال دل,سریال دل قسمت سوم,فصل سوم سریال دل قسمت 3,قسمت سوم سریال دل,منوچهر هادی,مهراوه شریفی نیا,یکتا ناصر,
ادامه مطلب . . .

بیوگرافی منوچهر زنگنه

منوچهر زنگنه کهوایی متولد 1357/6/17 روستای ابراهیمی واقع در شهرستان باغملک استان خوزستان. در سال 1382 ازدواج کرده و حاصل این ازدواج دختری به نام مانیا می باشد. کار خوانندگی را در سنین پایین (ده سال اول) نزد پدر خود که در سال 84 به رحمت ایزدی پیوست آموخت. پدرش صدای دامنه دار و زیبایی داشت که بخش اعظمی از شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی را حفظ بود.پدرش در خواندن آوازهای محلی ( یار یار ) به سبک های محلی تبحر چشم گیری داشت. ( قابل توجه اینکه پدرش سواد خواندن . . .

انواع آجر و کاربرد آن در دکوراسیون مدرن

انواع آجر ، از قدیمی ترین مصالح ساختمانی و از با دوام ترین آن ها هستند. آجر به اصطلاح به واحد های کوچکی از مصالح ساختمانی ، عموما به شکل بلوک مستطیلی ، گفته می شود که اغلب از خاک رس و یا بر پایه مواد معدنی . . . .

قسمت 2 سریال دل(کامل)| سریال دل قسمت دوم(آنلاین)

دانلود قسمت دوم سریال دل با کیفیت Del Series 1080p Full HD
قسمت دوم سریال دل ۲ به کارگردانی منوچهر هادی
کارگردان: منوچهر هادی | ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
تعداد قسمت ها: 28 اپیزود (دو فصل 14 قسمتی) | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول ایران | تهیه کننده: جواد فرحانی
خلاصه داستان:رستا بر سر دو راهی آرش و مهران؛ یکی عاشق و دیگری مجنون! عروسی بزرگ و مجلل در انتظار تصمیم رستاست و در این میان عده ای نگران که مبا . . .

دانلود قسمت اول سریال دل با کیفیت Full HD

دانلود قسمت اول سریال دل با کیفیت Del Series 1080p Full HD
قسمت اول سریال دل ۱۳۹۸ به کارگردانی منوچهر هادی
کارگردان: منوچهر هادی | ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
تعداد قسمت ها: 28 اپیزود (دو فصل 14 قسمتی) | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول ایران | تهیه کننده: جواد فرحانی
خلاصه داستان:قصه سریال دل در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است. داستان سریال از این قرار است که بین دو نفر جدایی می‌افتد و… رست . . .

منوچهرسلطانی

منوچهر سلطانی کارآفرین بزرگ ایرانی و بنیانگذار شرکت ایران آوندفر یا همان شامپو بس معروف با برندهایی مشهور دیگری همچون دکتر ژیلا و آیروکس در سال ۱۳۱۵ در پشت باغ نادری در مشهد مقدس به دنیا آمد. دوران ابتدایی را در دبستان ضیاء گذراند و مادرش ۱۴ فرزند به دنیا آورد، پدرش افسر ژاندارم بود و در یک محیط نظامی پرورش پیدا کرد. منوچهر سلطانی بارها به عنوان کارگر، کارآفرین، پیشکسوت، مدیر فنی نمونه و چهره ماندگار صنعت کشور انتخاب شده است و . . .

مقاومت آرایه ای یا شانه ای

مقاومت آرایه ای ، شامل چند عدد مقاومت است که با هم موازی شده اند و با یک پایه مشترک در قالب یک قطعه عرضه می شود. مانند مقاومت های عادی رنج بندی دارد . پایه مشترک معمولاً روی بدنه با علامتی مثل نقطه مشخص می شود. مثلاً یک مقاومت آرایه ای 10 کیلو اهم 7 پایه ، شامل 6 مقاومت 10 کیلو اهم می باشد.معمولا از این قطعه برای پل آپ کردن یا پل داون کردن مثلا یک پورت از میکرو یا تقویت خروجی سطح پایین یا بالای میکرو کنترلر استفاده می شود. . . .

اجرای ساندویچ پانل

اجرای ساندویچ پانلنحوه اجرای ساندویچ پانلارزش یک سازه و بنای ساختمانی با میزان استحکام و امنیت آن سنجیده می شود. در تمامی سازه ها برای بالا بردن استحکام و مقاومت سازه و همچنین افزایش امنیت آن لازم است تا از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مصالح استفاده شود. در مقاله زیر به توضیحاتی در خصوص نحوه اجرای ساندویچ پانل میپردازیم.ساندویچ پانل از مقاوم ترین و بادوام ترین مصالح ساختمانی است که امروزه گسترش زیادی در بین سازه ها و محبوبیت فراوانی برای مدی . . .

‌???? حل کامل مسائل مبانی کنترل فرآیند در مهندسی شیمی ، منوچهر نیک آذر ????


حل کامل مسائل مبانی کنترل فرآیند در مهندسی شیمی ، منوچهر نیک آذر
فهرست مطالب
– حل مسائل فصل اول
– حل مسائل فصل دوم ، ده ها – حل مسائل فصل علوم …
. – حل مسائل فصل چهارم ۵- حل مسائل فصل پنجم
– حل مسائل فصل ششم ۷- حل مسائل فصل هفتم…
http://danakadeh.ir/?p=321008
#آمار_و_مدیریت #آمار_و_مدیریت
@danakadeh_ir
دیدن جزئیات بیشترمشاهده مطلب در کانال . . .

تعطیلی کلاسهای درسی

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، کلاسهای دروس دینامیک، طراحی اجزاء 2، مقاومت مصالح 1 و طراحی اجزاء 1 اینجانب در روزهای چهارشنبه مورخ اول آبان 98 وپنجشنبه دوم آبان 98 تشکیل نمی گردد. بدیهی است تاریخ تشکیل کلاسهای جبرانی متعاقباً اعلام خواهد شد.  . . .

آشنایی با حمایت و مقاومت

 
آشنایی با نقاط حمایت و مقاومت
یکی از مهمترین موارد در زمینه یدگیری تحلیل تکنیکال آشنایی با نقاط حمایت و مقاومت است
 
**************************************************
برای دانلود فایل آموزشی به لینک زیر مراجعه کنید
آشنایی با نقاط حمایت و مقاومت . . .

راهکارهای بتن ریزی مطلوب در شرایط نامساعد گرم

راهکارهای بتن ریزی مطلوب در شرایط نامساعد گرم :  این راهکارها را میتوان به چند دسته تقسیم کرد : الف ) انتخاب مصالح مناسب برای هوای گرم خشک یا گرم مرطوب و نسبت های مطلوب ب ) روشهای مناسب انبار کردن مصالح برای گرم و داغ شدن ( پیشگیری از گرم شدن ) ج ) خنک سازی مصالح و بتن و بتن خنک ساختن ( کاهش دمای بتن ) د ) تمهیدات حفظ خنکی بتن در طول عملیات حمل و ریختن و جلوگیری از افزایش دمای بتن هـ ) نکات مربوط به ریختن ، تراکم و پرداخت سطح ، نگهداری و عمل آوری بتن . . .

چطور بالابر ساختمانی انتخاب کنیم؟ و بالابر حمل مصالح خوب کدام است؟

اگر تصمیم دارید یک بالابر حمل مصالح ساختمانی اجاره و یا کرایه کنید بهتره قبل از هرکاری بدونید چه بالابری مناسب کار شماست.تا بالابر متناسب با نیاز خودتون رو تهییه کنید و متحمل هزینه های اضافی نشید.در این مطلب به صورت فشرده نکات حائز اهمیت در انتخاب الکتروموتور بالابر ساختمانی ، گیربکس ، کلید استراکچر ،سیم بکسل و . . . آورده شده است و همچنین مراحل نصب و راه اندازی بالابر های حمل مصالح 350 کیلویی و لینک  نصب کلید بالابر تکفاز و سه فاز را مشاهده می . . .

Net

سلام آقای وزیر ارتباطات ده روز است که برای مصالح نظام کشور را از وجود اینترنت محروم کرده اید.آقای وزیر من یک معلم هستم،معلم کلاس اول و اینترنت یکی از ابزار اصلی کار من برای ارتباط با والدین شاگرانم است؛اما در ده روز گذشته به علت همان مصالحی که فقط شما از آنها اطلاع دارید ارتباط من با آنها قطع شده است.ده روز است که کیفیت کار من پایین آمده و توان من به تنهایی برای جبران این کمبود کافی نبوده است.آقای وزیر کمترین حق یک والدین آگاهی از نحوه آموزش ف . . .

فایبرسمنت چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟

فایبرسمنت یا سیمان تقویت شده با الیاف، نوعی مصالح ساختمانی است که برای پروژه ساختمانی با کاربردهای تجاری و مسی در قسمت های مختلف مورد استقبال استفاده قرار می گیرد. یک فایبرسمنت عبارت است از ترکیبات کامپوزیتی که با استفاده از سیمان تقویت شده با الیاف سلو تهیه می شود. در ابتدا برای تهیه فایبر سمنت از آزبست استفاده می‌شد اما در دهه ۱۹۶۰ به دلیل حساسیت ها و مضراتی که آزبست برای سلامتی انسان‌ها ایجاد می کرد، الیاف سلوی جایگزین آزبست در . . .

فایبرسمنت چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟

فایبرسمنت یا سیمان تقویت شده با الیاف، نوعی مصالح ساختمانی است که برای پروژه ساختمانی با کاربردهای تجاری و مسی در قسمت های مختلف مورد استقبال استفاده قرار می گیرد. یک فایبرسمنت عبارت است از ترکیبات کامپوزیتی که با استفاده از سیمان تقویت شده با الیاف سلو تهیه می شود. در ابتدا برای تهیه فایبر سمنت از آزبست استفاده می‌شد اما در دهه ۱۹۶۰ به دلیل حساسیت ها و مضراتی که آزبست برای سلامتی انسان‌ها ایجاد می کرد، الیاف سلوی جایگزین آزبس . . .

جزوه سدهای خاکی-دکتر سعید خرقانی

جزوه سدهای خاکی-دکتر سعید خرقانی
سد خاکی یا سد سنگریزه‌ای نوعی سد است که برای ساخت آن مصالح را از همان منطقه احداث یا نواحی نزدیک تأمین می‌کنند، و اصولاً دارای هسته رسی می‌باشند. رس بر اثر تماس با آب مانع نفوذ و انتقال آب و رطوبت می‌گردد و مانند نوعی عایق رطوبتی عمل می‌کند. . . .

معرفی کامل سریال دل

معرفی کامل سریال دل
نام سریال : دل
ژانر : خانوادگی - درام - عاشقانه
امتیاز : 9 از 10
سال ساخت : 1398
کارگردان : منوچهر هادی
تهیه کننده : جواد فرحانی
بازیگران : بهرام افشاری، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، حامد بهداد، ساره بیات، کوروش تهامی، سعید راد، لیلا زارع، علی سخنگو، مهراوه شریفی‌نیا، تینو صالحي، مهدی کوشکی، نسرین مقانلو و یکتا ناصر .
خلاصه داستان : قصه سریال دل در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است. داستان سریال از این قرار است ک . . .

فایبرسمنت چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟

فایبرسمنت یا سیمان تقویت شده با الیاف، نوعی مصالح ساختمانی است که برای پروژه ساختمانی با کاربردهای تجاری و مسی در قسمت های مختلف مورد استقبال استفاده قرار می گیرد. یک فایبرسمنت عبارت است از ترکیبات کامپوزیتی که با استفاده از سیمان تقویت شده با الیاف سلو تهیه می شود. در ابتدا برای تهیه فایبر سمنت از آزبست استفاده می‌شد اما در دهه ۱۹۶۰ به دلیل حساسیت ها و مضراتی که آزبست برای سلامتی انسان‌ها ایجاد می کرد، الیاف سلوی جایگزین آزبست در . . .

قسمت هفتم سریال دل با کیفیت Del Series

دانلود قسمت هفتم سریال دل با کیفیت Del Series 1080p Full HD
قسمت هفتم سریال دل ۷ به کارگردانی منوچهر هادی
کارگردان: منوچهر هادی | ژانر: خانوادگی، درام، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
تعداد قسمت ها: 28 اپیزود (دو فصل 14 قسمتی) | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول ایران | تهیه کننده: جواد فرحانی
خلاصه داستان:قصه دو خانواده و دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند، اما مشکلاتی پیش می‌آید که موجب فاصله افتادن بین آنها می‌شود . . .

فايبرسمنت چيست و در چه مواردي کاربرد دارد؟

فایبرسمنت یا سیمان تقویت شده با الیاف، نوعی مصالح ساختمانی است که برای پروژه ساختمانی با کاربردهای تجاری و مسی در قسمت های مختلف مورد استقبال استفاده قرار می گیرد. یک فایبرسمنت عبارت است از ترکیبات کامپوزیتی که با استفاده از سیمان تقویت شده با الیاف سلو تهیه می شود. در ابتدا برای تهیه فایبر سمنت از آزبست استفاده می‌شد اما در دهه 1960 به دلیل حساسیت ها و مضراتی که آزبست برای سلامتی انسان‌ها ایجاد می کرد، الیاف سلوی جایگزین آزبست د . . .

چرا بتن ترک می خورد؟

بتن رایج ترین مصالح ساختمانی در سراسر جهان است. از زمان اختراع سیمان مدرن توسط لوئیس ویکات در سال 17 ، تحقیقاتی و توسعه برای بهبود خواص آن (مقاومت مکانیکی و مقاومت شیمیایی ) افزایش یافته و مواد جدیدی مانند بتن پیش تنیده شده تولید شده است. آیا بتن در طول سال ها بی نقص بوده است؟ با نگاهی به بسیاری از سازه های بتونی که ما را احاطه کرده اند ، حتی از جمله جدیدترین ساختمان ها ، می بینیم که هیچ یک از این سازه ها کاملاً دست نخورده نیستند. برجسته ضعف اجت . . .

ساختمان مستحکم نیازمند مصالح با کیفیت است

کرج - ایرنا - مدیرکل استاندارد استان البرز با بیان اینکه اکنون در رعایت مومات استاندارد در بخش های مختلف از جمله صنعت ساختمان در گام اولیه قرار داریم ، گفت : احداث ساختمان مستحکم نیازمند مصالح با کیفیت و رعایت اامات است .
فتانه شکراللهی  روز پنجشنبه در همایش  تقویت و توسعه نظام استاندارد و سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز افزود:   هنوز هم در استاندارد سازی کالا ها و خدمات قدم های اولیه را طی می کنیم .
مدیرکل استاندارد البرز بیان داشت : . . .

دانلود بررسی مصالح و فناوریهای جدید در صنعت ساختمان

بررسی مصالح و فناوریهای جدید در صنعت ساختمان بررسی مصالح و فناوریهای جدید در صنعت ساختمان
دسته بندی
عمران

فرمت فایل
docx

حجم فایل
7666 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
65

v      فن اوری سیستم نمای تخته سیمان روی عایق حرارتی                                                                                  
 v      روش اجرای یک پارچه سازه بتن آرمه متشکل از دیوار و سقف                                                                    . . .

لانه جاسوسی

آقای بیان می کند چرا برای بعضی افراد به هر اتهامی ، پرونده سازی می کنید (منظور پرونده حسین فریدون برادر ایشان است)
این سوال مطرح است که آیا هر فردی که به مصالح مردم ایران خیانت می کند ، نبایستی تحت کنترل و با وی برخورد شود. آقای رئیس جمهور یا شما با ایشان همدست هستی یا این که از اینکه نمی توانی همچون قوه قضائیه به مردم خدمت کنی ، حسادت می کنی یا اینکه ناقلا داری از مصالح مردم ایران بهره برداری ی می کنی در حقیقت نوعی خیانت به مردم . . .

‌???? دانلود کتاب صوتی روس و انگلیس در ایران ????


نام کتاب : روس و انگلیس در ایران
(پژوهشی درباره امپریالیسم ۱۸۶۴-۱۹۱۴)
دسته‌بندی : تاریخ معاصر ، تاریخ شفاهی
نویسنده : دکتر فیروز کاظم زاده
مترجم : منوچهر امیری
چاپ اول : ۱۳۵۴
تعداد صفحات : ۶۵۸
۵۶ عدد فایل صوتی
این کتاب روابط انگلیس و روس در ایران در طی نیم قرن پیش از…
http://danakadeh.ir/?p=472371
#تاریخ #تاریخ
@danakadeh_ir
دیدن جزئیات بیشترمشاهده مطلب در کانال . . .

.!

با آتنا و سپیده و سارا رفتم تو آسانسور دانشکده. تو آسانسور قیافه‌ی آشنای دکتر جابری‌پور رو دیدم و گفتم :سلام استاد!» عادتمه. نمیگمسلام» یا سلام دکتر» یا . همیشه میگم :سلام استاد»
 دکتر میم هم چند ثانیه بعد، وارد شد و سلام و علیکی با دکتر جابری‌پور کردن. 
آسانسور حرکت کرد و دکتر جابری‌پور خیلی غیرمنتظره گفت:ببینم! تو چرا به من گفتی استاد؟!»
کلا بعد از جواب سلام انتظار هیچ حرف دیگه‌ای نداشتم، هول شدم! آروم گفتم:من با شما کامپایلر داشتم . . .

حسین وار مقاومت کردیم

 
رنگ از چهره ام پرید، دیگر امیدم را از دست دادم، لحظه های آخر مقاومت بچه ها در کانال بود. یکی با بی سیم توانست با فرماندهان در عقبه تماس برقرار کند، او گفت: سلام ما را به اماممان برسانید، از قول ما به امام بگویید همانطور که فرموده بود حسین وار مقاومت کردیم، ماندیم و تا نفر آخر جنگیدیم.
 
راوی: یکی از بازماندگان کانال کمیل
سلام بر ابراهیم 2، ص 2 و 3 . . .

تظاهرات بزرگ حزب توده در تهران در واکنش به سفرهریمن مشاور ویژۀ رئیس‌جمهور آمریکا

بعد از گذشت چند ما از ملی شدن نفت ایران،
اورل هریمن، مشاور ویژه ترومن، رئیس‌جمهور، آمریکا برای حل بحران نفت و میانجی‌گری
بین ایران و انگلیس وارد تهران شد. حزب توده که در این زمان از مخالفان سرسخت ملی
شدن نفت ایران بود و آن را موجب باز شدن پای آمریکایی‌ها به ایران می‌دانست در
واکنش به سفر هریمن دست به تظاهراتی بزرگ در تهران زد. در نتیجه این تظاهرات و
دخالت نیروهای نظامی بیش از ۲۰۰ نفر کشته و زخمی شدند و در پی آن دکتر مصدق فضل‌الله
زاهدی، وزی . . .

مقایسه ساخت و ساز سنتی با فایبر سمنت برد

سازه های جدید به عنوان جایگزین سازه های فی یا بتنی و سنگی رایج قرار گرفته است و هدف اصلی آن نیز استفاده از تکنولوژی و انتخاب سازه ای مناسب ، مستحکم و متکی بر مصالح روز دنیا جهت رسیدن به کیفیت مطلوب و صرفه جویی در وقت و هزینه می‌باشد.
مقایسه ساخت و ساز سنتی با فایبر سمنت برد
ساخت و سازهای سنتی مشکلات زیادی را به همراه دارند از جمله :
کندی پیشرفت اجرایی پروژه‌ها
کیفیت پائین ساختمان‌ها به دلیل گرانی هزینه نظارت 
ساخت و ساز اقتصادی نیست بدیلی . . .

مقایسه ساخت و ساز سنتی با فایبر سمنت برد

سازه های جدید به عنوان جایگزین سازه های فی یا بتنی و سنگی رایج قرار گرفته است و هدف اصلی آن نیز استفاده از تکنولوژی و انتخاب سازه ای مناسب ، مستحکم و متکی بر مصالح روز دنیا جهت رسیدن به کیفیت مطلوب و صرفه جویی در وقت و هزینه می‌باشد.
مقایسه ساخت و ساز سنتی با فایبر سمنت برد
ساخت و سازهای سنتی مشکلات زیادی را به همراه دارند از جمله :
کندی پیشرفت اجرایی پروژه‌ها
کیفیت پائین ساختمان‌ها به دلیل گرانی هزینه نظارت 
ساخت و ساز اقتصادی نیست بدیلی . . .

دانلود سریال دل

سریال دل
قسمت 2 قرار گرفت
نام سریال : دلژانر : خانوادگی - درام - عاشقانهامتیاز : 9 از 10سال ساخت : 1398کارگردان : منوچهر هادیتهیه کننده : جواد فرحانیبازیگران : بهرام افشاری، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، حامد بهداد، ساره بیات، کوروش تهامی، سعید راد، لیلا زارع، علی سخنگو، مهراوه شریفی‌نیا، تینو صالحي، مهدی کوشکی، نسرین مقانلو و یکتا ناصر .خلاصه داستان : قصه سریال دل در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است. داستان سریال از این قرار است . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)