98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

مهرزاد نوازنده آی دیوانه دنیای دیوانه

دانلود آهنگ جدید مهرزاد امیرخانی سوت و کور

دانلود آهنگ جدید مهرزاد امیرخانی سوت و کور
Mehrzad Amirkhani - Sooto Koor
ترانه : مهرزاد امیرخانی ؛ موزیک : آرش AP ؛ تنظیم : حسن بابامحمودی
+ متن ترانه سوت و کور از مهرزاد امیرخانی


دانلود آهنگ با کیفیت اصلی دانلود آهنگ با کیفیت 128
پخش آنلاین کیفیت های مختلف (قبل از دانلود می توانید آنلاین گوش کنید)
ادامه مطلب . . .

زنجیر

 گفت با زنجیر، در زندان شبى ديوانه اى                         عاقلان پیداست، کز دیوانگان ترسیده اندمن بدین زنجیر ارزیدم که بستندم بپاى                            کاش میپرسید کس، کایشان بچند ارزیده انددوش سنگى چند پنهان کردم اندر آستین                          اى عجب! آن سنگها را هم ز من یده اندسنگ میند از ديوانه با این عقل و راى                       مبحث فهمیدنیها را چنین فهمیده اندعاقلان با این کیاست، عقل دوراندیش را    . . .

باحاله نه. خيلي

آنكس كه تو را شناخت جان را چه كندفرزند وعیال وخانمان را چه كندديوانه كنی هر دو جهانش بخشیديوانه ی تو هر دو جهان را چه كند.گاهی عمیق حسش می كنم خیلی عمیق.كلا این روزا یه جوریم  . . .

متن آهنگ تقصير توعه از مهرزاد اميرخاني

اصن مگه میشه دوست نداشت حالا هی پیشم نباشتو که همونی که یواش یواش منو کشته خنده هاشبگو تو چجوری تنهایی میری لب دریاییکه من و تورو با هم دیده اصن برا چی تو اونجاییلعنت به هرچه شوق رهایی به هر چه دردلعنت به دوش های بدون تو آب سردلعنت به تو به همین حس دوره گردلعنت به هرچه که مرا از تو دور کرددانلود آهنگ جدید مهرزاد امیرخانی . . .

متن آهنگ عروسک خوابالو از مهرزاد امیرخانی

متن آهنگ مهرزاد امیرخانی به نام عروسک خوابالو
Text Music Mehrzad Amirkhani Called Aroosake Khabaloo
♩♬عروسک خوابالوی من ♩♬♩♬عاشقت شدم با همه ی قلبم♩♬♩♬کی فکر میکرد از وسط این همه آدما یهو بشی عشقم♩♬♩♬تو را میری خط عطر تو کشته مردتو میکشونه همرات♩♬♩♬تورو خدا دیوونم نکن دو دیقه یه بار دست نکن تو موهات♩♬♩♬همه چی تمومی به خدا آرزومی به خدا♩♬
آهنگ مهرزاد امیرخانی عروسک خوابالو
برای مشاهده متن آهنگ به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید
ادامه مطلب . . .

وصال اميري جان جان

یه موزیک خوب رو امروز انتخاب کردمو باز هم اولین نفری باشید که متن موزیک را به صورت کامل مشاهده میکنید زیرا برای اولین بار در بین وب سایت ها و همچنین رسانه های مختلف نشر داده نشده این نکته رو هم باید بگیک گه لطفا بعد از گپی تکس یه اشاره کوچیک هم به سایت خودتون کنید ولذت ببرید امیر حسام افشار ارنج بندی کامل موزیک را انجام داده که بسیار در کارش دقیق و منظم بوده زیرا به بهترین شکل را انجام داده گیتار نیز فرشید ادهمی تنظیم نیز فتاح فتحی یکی از خوان . . .

روش حل مکعب روبیک توسط مهرزاد گلی

قسمت1                 کیفیت 720pقسمت2                 کیفیت 720pقسمت3                 کیفیت 720pقسمت4                 کیفیت 720pقسمت5                 کیفیت 720pقسمت6                 کیفیت 720pقسمت7                 کیفیت 720pقسمت8                 کیفیت 720pآموزش حل مکعب روبیک به روش داستانی ، توسط مهرزاد گلی رکورد دار اسکیوب آسیا و رکورد دار سابق حل روبیک با چشم بستهرمز فایل:www.centrycentral.com . . .

خانه کردي در دل وجانم ، بيا عاقبت ديوانه کردي ، چرا ؟

خانه کردی در دل وجانم ، بیاعاقبت ديوانه کردی ، چرا ؟ عالمم آتش زدی ، پروا نکردم بیا شمع وپروانه ات هستم ، بیاساقی میخانه ات میشم ، بیافتنه کن فتانه ات میشم ، بیایا مرا درچاه بیفکن ، یوسفمخادم چاه هت میشم ، بیاغرآ . . .

×793×

 "این موسیقی به دست یه ابر نوازنده داره نواخته میشه ."شاید من از فلان نتش خوشم نیاد بگم ای کاش این نتو به جای دیز ، بمل میزد. (از حالت های زدن نت)اما ابر نوازنده خوبــــــ بلدهـــــ کهــــ چطوریـــــ نتـــارو بچینه کنار همــــ تا برایهمهــ مونـــ، همهـــــ مووووووون یه کنسرتوی خفنـــــ خلق کنه، چون اون خالقهـ ، ابر نوازندمونهـ :)))) . . .

رسیدن بهم

اسیه دوستم از دوم دبیرستان عاشق پسر همسایشون بود و باهم در ارتباط بودن به شیطونی هایی هم داشتن که بعد از چندسال دوستی پسر اون یکی همسایه میره به بابای آسیه میگه مهرزاد با آسیه دوسته و میبردش خونه دخترعموش که خالیهبابای آسیه هم در حدمرگ آسیه رو میزنه و این کشمکش تاچندسال ادامه داشت و دعوای خانواده ها تااینکه آسیه رو مجبور کردم بیاد دانشگاه خودمون از اون وقت پیش قدم شدم و به مهرزاد زنگ زدم و باهاش حرف زدم و گفتم آسیه برگشتهتلفنی از طریق من د . . .

تو هم دیوانه ای آیا؟!

   تو هم  ديوانه ای آيا ؟!شعر در سبک زلالاز: استاد مهدی یوسفی نژاد ( لولی وش )      تو هم مثل منی یا نه ؟و گاهی از خدا دل میكنی یا نه ؟ تو هم وقتی كه از مشروب ِ‌ شعر و شور می نوشی به دنیا حرف ِ بد بد می زنی یا نه؟به درد آبستنی یا نه؟ *تو هم ديوانه ای آيا ؟ برای سوختن پروانه ای آيا ؟ تو هم وقتی كه می رقصد به روی گونه ات اشكی دچار ِحسرت ِ یك شانه ای آيا ؟‌به مردن قانعی آيا ؟ *منم مثل توئم ، آریاسیر روزمرگی های تكراری منم مثل تو خورشیدم كبود از تركه . . .

درام کیت چیست؟

سلام دوستان.درام کیت،ست درام،یا به طور ساده تر،درامز،یک مجموعه ای از ساز های کوبه ای است که روی پایه هایشان قرار میگیرند تا یک نوازنده،با آنها بنوازد،با کمک چوب طبل که در دو دستان نوازنده قرار میگیرد و پدال هایی که زیر پای او هستند و های هت و کیک درام(درام بیس)را کنترل میکنند،بنوازد.با ما در ادامه برای معرفی درام کیت ها و اجزای آن،همراه باشید.مرجع کامل سیستم های صوتی ایران . . .

دیوانه!

از دستِ دلم، عاقل ديوانه شوم!یک مرد به هم ریخته، ویرانه شوم؟ تقصیرِ شما نیست؟ که با یادِ شٌما! یکباره چو بیکاره ی بی خانه شوم! در قافله عمری که دلم می طلبد! همچون پِسَری بی سَر و سامانه شوم مانندِ شبی سلسه گیسوی تورا در بینِ دو گیسوی تو من شانه شوم ديوانه مَن آن خاطره بازی که فقط مشغولِ قلم بر لَبِ یک چانه شوم ديوانه من آن چون که تو را سر بزنم هِی ساکت و بی رحمٌ وَ بیگانه شوم ديوانه من از قامتِ خود سیر نشد تحمیل به هر خانه و کاشانه شوم ديوانه خودم . . .

دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید

آنجا که تو باشی ز آنجا کشش آيداز نیشخند مستانه تو دل را گزش آيددر راه عشق تو چون من یکه سوارم بر گرده ی اسبان خرد را خمش آيدیک مرده به دم مسیحایی تو معجزه گر شد دم چیست نظر کن به جهش آيد.آن خون جگرها که بخوردم ز رقیبان امروز ببین جرعه جام لب دوست را مکش آيد مژگان من چون دی خدنگ بود پیل افکنامروز به نخجیر تو شکافها به زهش آيدچه تمنای تو بسیار بُدم شب و روز به سجده چون فزونت نشود دست راضی به کمش آيدگردن صوفی من پهن بود به دولت سجدهچون به زیر خم اب . . .

این همان دیوانه نیست که هر شب به یاد یکی میگریست.

با دلخوشی های کوچکم خوش بودم بهم گفتن ديوانه کی پای درد دل یک ديوانه میمانه کسی نیست جز یک جاده تاریک و صدای جیر جیرکها و چشمان درخشان گرگهایی که اگر امشب ندرند از گرسنگی میمیرند سینه یک ديوانه را گرگها هم نمیدرند چون به جز دود و سیاهی چیزی در آن نیستپس سینه را به تاریکی میسپارم چون در تاریکی دود سیاه را نمیشود دید عاقلان همه آخر شب خوابیده اند من ديوانه ام و زندگیم را از نصف شب آغاز میکنمفردا که جسدم را با یک تک درخت اشتباه گرفتند درنم . . .

نقطه پرگار

 عاشق کش ديوانه عیار تو بودی منت کش غمهای دل یار، دلم بودمستانه ترین مستی دوار تو بودی ديوانه ترین نقطه پرگار ، دلم بودبیننده ترین شاهد دیدار تو بودیقربانی خاموش سر دار ، دلم بود         خاک . . .

صدات

و هربار این اشتباه مهلک تکرار می شودزان دم که دیدمت ديوانه تر شدم؛ گفتم ببینمت تا بی قراری از جانم به در رودهم بی قرار و هم شوریده سر شدم؛از ره به در شدم ديوانه تر شدم. . . .

شاعرانه

وقتی دلم قلم را از دستم میرباید نمی بیند چه مینویسدفقط مینویسد به زبانی که مینویسد نمنگرد او فقطمینویسد ::::#ترکی من سنون یوخلیغووی اغلامیشام داغلار دا من نبودت رادر کوه ها گریستم سنن الچکدیمی سویلدیغیم دوران دا در دورانی که میگفتماز تو دست کشیدم سنین او زیل قره قوز لرمنی منن آلدی آن چشمان مشکینت منرا از من گرفت (از خود بیخود کرد) من اوزیم نن چیخمارمسویلدییم دوران داآن دوران که میگفتممن از خود بیخود نمیشوم عاشیغین دردی سوزیماهنیا دوندر . . .

آموزش سنتور در کرج

از مهمترین بخش ­های آموزش در تمام سازهای موسیقی، آشنایی با ساختار ساز انتخابی است. هنرجو در ابتدا درباره­­ ساز سنتور می ­آموزد. در این مرحله آشنایی با ساختار فیزیکی ساز و چیدمان سیم ها بر روی بدنه ضروری است.هم چنین نحوه­ نشستن صحیحِ  در هنگام نوازندگی تاثیر مستقیمی در کیفیت نواختن نوازنده دارد. ساختار هر ساز نحوه­ نشستن آن را مشخص می ­کند. ساز سنتور برخلاف بسیاری از سازها، با فاصله از بدن نوازنده قرار می­ گیرد.در این حالت آگا . . .

.دیوانه کیست؟!!!!.

تا بحال به این فکر کرده ای  که "ديوانه کیست؟!!!"بعضی ،لقب ديوانه را به انسانی میدهند که رفتارش عجیب است چون عقلش به او دستور رفتار  درست را نمیدهد و کردارش به چشم همین "بعضی" مضحک می آيداما  من میگویم حقیقت چیز دیگریست.!دیوانگان که اینچنین نیستند!!ديوانه کسیست که عقلش سالم است و کار و کردارش دست خودش است و آن چند گرم  چربی دستور رفتار صحیح به او میدهد اما با این همه،ديوانه استمیدانی چرا؟!چون به قولی عقلش سالم است اما کارش شده حسرت و ناله و ضج . . .

دیوانه وار

سالهاست از یاد برده ام تو را و فراموش کرده ام خودم را، اما هنوز گاهی وقت ها باران که می‌بارد دردی در سمت چپ قفسه ی سینه ام می‌پیچد و صدایی در سرم. گمان می‌کنم در گذشته ای دور، کسی در من ديوانه وار عاشق کسی شبیه تو بوده است!#طاهره_اباذری_هریس  . . .

متن آهنگ رضا بهرام دیوانه

متن آهنگ رضا بهرام ديوانه
در نگاهت لیلی خود پیدا نکردم با خجالت از چشم تو گلایه کردم
ز خود چه بیخود میکند نگاه تو هی میبرد صبر مرا
مجنونتم ای همنشین لیلی من یک دم ببین حال مرا
از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم
دریا بشی زیبای من غرق نگاهت میشوم هی
مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست
من که به تو رو میزنم تنها به شوق دیدن تو
ديوانه مرا به دست کی سپردی ديوانه مرا با خود نبردی
ديوانه مرا به دست کی سپردی ديوانه مرا با خود نبردی
این حس شد ز . . .

خرید سنتور

برای بسیاری از مردم موسیقی مهم‌ترین چیز در زندگی آنهاست و یک
موسیقی‌دان واقعی بودن بیشتر از یک اجرای حرفه‌ای است. برای این گونه افراد
ساز به یکی از اعضای فیزیکی بدن تبدیل می‌شود و این حس درونی را تنها یک
نوازنده موسیقی می‌داند. پس کسی که هدفش این است که به یک موسیقی‌دان یا
حداقل یک نوازنده حرفه‌ای تبدیل شود، باید این نکته نظرات را در ذهن داشته
باشد. یکی از سازهایی که باید با تمام وجود آن را حس کرد، سنتور می‌باشد.
در مورد افراد مبتدی که . . .

دیوانگی

هنوز من در فکر خیلی چیز ها ديوانه میشوم.فکرِ آن خیابانی که تو از آن عبور میکنیفکرِ آن خانه ای که عطرِ تن تو در آن میپیچدفکرِ آن آينه ای که تو خودت را در آن میبینیفکرِ آنجایی که همیشه مینشینی و آرام میگیری و چای مینوشیفکر پیاده رو هایی که اتفاقی در آنها قدم میزنیفکرِ عابرانی که از کنارت عبور میکنندفکرِ تمام نزدیکانت که میتوانند راحت تورا ببیندو فکرِ همه ی کسانی که تو در زندگیشان حضور داری ديوانه ام میکند.ديوانه کننده نیست مگر هرچیزی که به ت . . .

منٍ دیوانه

من نه گوینده خوبی هستم و نه شنونده خوبی. ولی تا دلت بخواد رویاپردازم. رویاپردازی ویژگی خیلی خوبیه. مردم برای پیشرفت به رویا نیاز دارن، وگرنه هیشکی از کامفرت زونش بیرون بیا نبود. ولی خب رویاپردازی بیش از حد و غیرواقعی دیگه اصلا خوب نیست، دیوانگیه.  آره من ديوانه م. من خیلی هم ديوانه م. ديوانه م که همیشه تورو در رویای خودم میبینم، نه رویایی که در خواب میبینم، بلکه رویاهایی که در هوشیاری میبینم. ولی خودمونیم ها، عجب زیباست این رویا. من دیگه نمیخ . . .

هفتمین جشنواره سالیانه پیانو کلارا برگزار شد

هفتمین جشنواره پیانو کلارا توسط کنسرواتوار موسیقی تهران با حضور داوران بین المللی در برج آزادی برگزار شد و در آن بیش از یکصد نوازنده پیانو از سراسر ایران به رقابت پرداختند.در این دوره خانم بیچیکاشویلی مدیر بخش گسترش موسیقی گرجستان و نوازنده‌ی بین المللی پیانو در کنار استاد تقی ضرابی، هماسادات افسری و کلارا بو‌کوچاوا تیم داوری این جشنواره را تشکیل دادند.در پایان جوایز و تندیس بخش‌‌های متعدد در گروه‌های سنی مختلف توسط دکتر محمد جواد حق . . .

دیوانه ترین رئیس جمهور آمریکا

اقدامات
ديوانه وار در ترور سلیمانی برای دنیا ثابت کرد که
ديوانه ترین رئیس جمهور آمریکا و جنگ طلبی است که تا کنون  جنایات خود را
در سایه انجام میداد و بسیاری از مردم دنیا باور نداشتند و فقط جمهوری
اسلامی ایران بود که از ابتدا ماهیت این مرد ديوانه را می دانست و این
اقدام ددمنشانه باید ملت های  مبارز را در برخورد با بی قانونی و احمقانه ی
او مصمم تر نماید.
کشکول عناوین مذهبی ، فرهنگی وی . . .

آهنگ رضا بهرام دیوانه + متن و تیزر

متن آهنگ رضا بهرام ديوانه
در نگاهت لیلی خود پیدا نکردم با خجالت از چشم تو گلایه کردم
ز خود چه بیخود میکند نگاه تو هی میبرد صبر مرا
مجنونتم ای همنشین لیلی من یک دم ببین حال مرا
از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم
دریا بشی زیبای من غرق نگاهت میشوم هی
مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست
من که به تو رو میزنم تنها به شوق دیدن تو
ديوانه مرا به دست کی سپردی ديوانه مرا با خود نبردی
ديوانه مرا به دست کی سپردی ديوانه مرا با خود نبردی
این حس شد ز . . .

که دیوانه ام کنی

هوس تو را دارمکه ديوانه ام کنیبا خواندن یک شعر،که مستم کنی با استکان چای،که خوشبختم کنی بایک بوسه بی هوا!فلسفه نبافمهوس زندگی کرده ام با تو!بگوکنارت دقیقا کجاست؟!که زندگی آنجا معنا می گیرد!هوس کنار تو بودن دارم  حامد نیازی . . .

خرید سنتور

برای بسیاری از مردم موسیقی مهم‌ترین چیز در زندگی آنهاست و یک موسیقی‌دان واقعی بودن بیشتر از یک اجرای حرفه‌ای است. برای این گونه افراد ساز به یکی از اعضای فیزیکی بدن تبدیل می‌شود و این حس درونی را تنها یک نوازنده موسیقی می‌داند. پس کسی که هدفش این است که به یک موسیقی‌دان یا حداقل یک نوازنده حرفه‌ای تبدیل شود، باید این نکته نظرات را در ذهن داشته باشد. یکی از سازهایی که باید با تمام وجود آن را حس کرد، سنتور می‌باشد. در مورد افرا . . .