98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

میسترس فرشته واسلیو امیر

فرشته و مادر

#داستان_کوتاه‌مادر نابینا کنار تخت پسرش در شفاخانه نشسته بود و میگریست .فرشته ی فرود آمد و رو به طرف مادر گفت: ای مادر من از جانب خدا آمده ام. رحمت خدا بر آن است که فقط یکی از آرزو های ترا برآورده سازد، بگو از خدا چه میخواهـی؟مادر رو به فرشته کرد و گفت: از خدا میخواهم تا پسرم را شِفا دهد. فرشته گفت: پشیمان نمیشوی؟ مادر پاسخ داد: نه!فرشته گفت: اینک پسرت شِفا
ادامه مطلب . . .

از شدت عدالت!

فرشته‌ی دادگستری‌ها! چه سخت افتاده‌ای به زحمت!که هر دو بشقابِ این ترازو، شکست از شدّتِ عدالت
فرشته! در خواب‌گاهِ دیوان، چه کار کردند جز ؟فرشته! خم شو بگو پری‌ها چه بار دارند غیر حسرت؟
دعا دعا گریه‌های خود را گذاشتم پیش چشم خورشیدمنم که با قطره‌های باران دخیل بستم به آسمانت
فرشته گفت: آسمان ندارم، به تو چه مربوط کار و بارم!اگر غزالی، تغزّلت کو؟ چه کار داری به کار دولت!»
تغزّلم را سکوت خورده، به حرمتِ عاشقانِ مرده -تمام آوازهای خود ر . . .

ی فرشته منتظر جواب

روزی مردی خواب عجیبی دید، او دید که پیش فرشته‌هاست و به کارهای آنها نگاه می‌کند، هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه‌هایی را که توسط پیک‌ها از زمین می‌رسند، باز می‌کنند، و آنها را داخل جعبه می‌گذارند. مرد از فرشته‌ای پرسید، شما چکار می‌کنید؟فرشته در حالی که داشت نامه‌ای را باز می‌کرد، گفت: این جا بخش دریافت است و ما دعاها و تقاضاهای مردم از خداوند را تحویل می‌گیریم. مرد کمی‌ جلوتر رفت، باز تعداد . . .

مادر

 زن نابینا کنار تخت پسرش در بیمارستان نشسته بود و می گریست. فرشته ایی فرود آمد و رو به زن گفت: ای زن من از جانب خدا آمده ام.حمت خدا برآن است که تنها یکی از آرزوهای تو را برآورده سازد, بگو از خدا چه می خواهی؟زن رو به فرشته کرد و گفت: از خدا می خوام پسرم رو شفا بده.فرشته گفت: پشیمان نمی شوی؟زن پاسخ داد: نه!فرشته گفت: پسرت اینک شفا یافت ولی تو می توانستی بینایی چشمان خود را از خدا بخواهی!زن لبخندی زد و گفت: تو درک نمی کنی!سالها گذشت و پسر بزرگ شد. او آدم . . .

نام و نام خانوادگی: دنیا فرشته

دنیا اگه یه فرشته بود با دو بال احتمالا بال هاش برای پرواز نبود ، مثل پنگوئنی که پرواز نمیکنه رو زمین سر میخورد . پس کسی هم پرواز یاد نمیگرفت . همه بال داشتن اما تو دست و پاشون میبود و از هر فرصتی برای قیچی کردنش استفاده میکردن . دنیا واقعا که فرشته نمیشد چون نمیتونه باشه شاید اسمش میشد دنیا و فامیلش فرشته . مثل خیلی از آدما که فامیلشون شخصیتشون رو معرفی نمیکنه . مثلا فلان آقای صالحی حتما که صالح نیست ممکنه یه و عیاش باشه . دنیا فرشته ، دنیا م . . .

مثل فرشته ها شدی.

مثل فرشته ها شدی
مهمانی بزرگی بود و همه ی فامیل دعوت داشتند، نمی دانست برود یا نه، خیلی ها بی حجاب بودند و آنطور که خودشان دوست داشتند لباس می پوشیدند، اما او که با حجاب بود باید چه می پوشید؟

ادامه مطلب . . .

گل فرشته

امدم به یادتو              ای فرشته امدم به سوی تو           برای دیدنتتویکی ازفرشته های اسمانی             که برای دلم هستیتوبرایم         یک گلبرگ سرشتیمن برایت      یک شکوفه می فرستم   . . .

به پاس ورود فرشته ای.

روز‌ها از پی هم درگذرندیک روز زیباستو روزی دیگر پر از تلخی‌هاروزی از این روز‌ها پر از تفاوت خواهد بودپر از شورپر از احساسپر از شیرینیروزی که برگ‌های پاییزی بوسه به زمین می‌زنندابر‌ها می‌بارند و زمین را معطر می‌کنندبه پاس ورود فرشته‌ای به زمینو آن فرشته بی‌شک تو هستی . . .

خدا را شکر کنید

روزی مردی خواب عجیبی دید. دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه می کند. هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دیدکه سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند و آنها را داخل جعبه می گذارند.مرد از فرشته ای پرسید: شما چکار می کنید؟فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت: اینجا بخش دریافت است و ما دعاها و تقاضاهای مردم از خداوند را تحویل می گیریم.مرد کمی جلوتر رفت. باز تعدادی از فرشتگان را دید که ک . . .

افطاری

سلام به فرشته های روزه دار امروز فرشته های روزه دار،مهمون کانون بودن،ویژه برنامه هایی مثل قصه امام علی(ع)،تمرین تواشیح،ترتیل خوانی و افطاری در این روز برای فرشته های عزیزمون برگزار شد ،جای شما خالی   . . .

خدا را شکر کنید

روزی مردی خواب عجیبی دید. دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه می کند. هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دیدکه سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند و آنها را داخل جعبه می گذارند.
مرد از فرشته ای پرسید: شما چکار می کنید؟
فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت: اینجا بخش دریافت است و ما دعاها و تقاضاهای مردم از خداوند را تحویل می گیریم.
مرد کمی جلوتر رفت. باز تعدادی از فرشتگان را دید . . .

دانلود رمان شیطان یا فرشته

رمان شیطان یا فرشته یک رمان زیبا میباشد.هم اکنون میتوانید برای دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید, ایفون, کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.
خلاصه و دانلود رمان شیطان یا فرشته
این رمان در رابطه با نفرت یک شخص به فردی دیگر می پردازد و در ادامه زندگی اش این نفرت جای خود را عشق میدهد.
 
 
دانلود رمان شیطان یا فرشته . . .

خدا را شکر کنید

 
روزی مردی خواب عجیبی دید. دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه می کند. هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دیدکه سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند، باز می کنند و آنها را داخل جعبه می گذارند.
مرد از فرشته ای پرسید: شما چکار می کنید؟
فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز می کرد، گفت: اینجا بخش دریافت است و ما دعاها و تقاضاهای مردم از خداوند را تحویل می گیریم.
مرد کمی جلوتر رفت. باز تعدادی از فرشتگان را دید . . .

فرشته ای در حال رقص باله .

بسم الله 
دسته کلیدم یک علی بن ابی طالب سبز بود که از آن فروشگاه خروجی بین الحرمین روبروی حرم حضرت عباس علیه السلام خریده بودم . دسته کلیدهایی با نامه ائمه معصومین، چهار تا خریدم و خودم یا علی اش را برداشتم .
بعدها از دستفروشی کنار خیابان یک فرشته مانند طلایی خریدم که روی بال هایش شیشه هایی شبیه یاقوت سرخ بود ، با حالتی شبیه رقاص های باله ایستاده بود و تمام بدنش انگار با الماس پوشیده شده بود ، وصلش کردم به یا علی ! 
تناقض عجیبی بود . دلم نمی آمد . . .

فرشتــــه.

پشیمونم که برای موندنت التماس میکردممیدونیقشنگی رابطمون رو من نابود کردمباید میرفتیباید واسه رفتنت دست ت میدادم باید گونت رو میبوسیدم و بهت میگفتمخداحافظ یار قدیمی.باید فرصت میدادم به جفتمونتو بری تا دیگران رو تجربه کنیو من بمونم تا تجربه ای بشم برای آدم های ساده لوحما خیلی کوچیک بودیم برای عاشقیعذاب وجدان تو به کارم نمیادپس اگه وجدان داری نمیخواد عذابش بدیچون منم مقصر بودممن نباید ساده و زود باور میبودماما بودمیادمه وقتی بچه تر ب . . .

دانلود رمان شیطان یا فرشته با لینک مستقیم

رمان شیطان یا فرشته یک رمان زیبا میباشد.هم اکنون میتوانید برای دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید, ایفون, کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.
خلاصه و دانلود رمان شیطان یا فرشته
این رمان در رابطه با نفرت یک شخص به فردی دیگر می پردازد و در ادامه زندگی اش این نفرت جای خود را عشق میدهد.
 
 
دانلود رمان شیطان یا فرشته . . .

Start job

و فردا آغاز یک تجربه جدید و یک مرحله جدید از زندگیست فرشته حمایت الهی پیشاپیش من گام بر میدارد تا از هر تجربه منفی بر حذر بمانم. فرشته حمایت الهی پیشاپیش من گام بر میدارد و راهم را هموار می کند.  . . .

روز بزززززرگ

امروز یه روز خیلی بزرگه، روزی که یه فرشته زمینی شدفرشته ای که من عاشق قلب مهربونشمدلم میخواست امروز در کنار فرشته مهربونم زمینی شدنشو جشن بگیرم اما حالا که کنارش نیستم همینجا جشن میگیریمهمه چیز هم محیاست  . . .

گفتم ای عشق من از چیز دگر می ترسم

من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگوپیش من جز سخن شمع و شکر هیچ مگو
سخن رنج مگو جز سخن گنج مگوور از این بی‌خبری رنج مبر هیچ مگو
دوش دیوانه شدم عشق مرا دید و بگفتآمدم نعره مزن جامه مدر هیچ مگو
گفتم ای عشق من از چیز دگر می‌ترسمگفت آن چیز دگر نیست دگر هیچ مگو
من به گوش تو سخن‌های نهان خواهم گفتسر بجنبان که بلی جز که به سر هیچ مگو
قمری جان صفتی در ره دل پیدا شددر ره دل چه لطیف است سفر هیچ مگو
گفتم ای دل چه مه‌ست این دل اشارت می‌کردکه نه اندازه توست این بگذر . . .

بچه میسترس و پسر فتیش قسمت دوم

تا اومدم بگم از اتاقم برو بیرون به سرعت یه لگو دختر ساخت و گفت: این لگو رو هم وارد بازی کن. اون لگو واسم آشنا بود مشخصات لگو:لباس سیاهی که از لگوی بلک ویدو(بیوه سیاه) برداشته بود،شلواری که فقط مایو داشت و انگار در ساحل بوده،مو های سیاه و یک شلاق که از لگوی کت وومن(زن گربه ای)برداشته بودمن میخواستم بگم که نمیشه اما یاد حرف مادر و پدرم افتادم که گفتند (آدم باش)و گفتم :باشهبعد به سرعت پرید روی تخت جوراب نپوشیده بود و در همون دو ثانیه مجذوب پاهای زیب . . .

متن آهنگ فرشته از بابک مافی

تکست آهنگ فرشته بابک مافی
Text Music Babak Maafi Fereshte

اسمِ ترانه هام
هر اسمی که بشه
منظوره من تویی
منظور خواهشِ
اسمت برای من
چه خواستنی شده
دلم کناره تو شکستنی شده
فرشته نبودی ولی واسه من بهترینی
واسه اخلاقای بد و خاصِ من بهترینی
ادامه مطلب . . .

دانلود فیلم سقوط فرشته Angel Has Fallen 2019

دانلود فیلم سقوط فرشته Angel Has Fallen 2019
دانلود رایگان فیلم Angel Has Fallen 2019 با کیفیت عالی
« کیفیت 1080p & 720p & 480p WEB-DL با زیرنویس فارسی چسبیده قرار گرفت »
دانلود فیلم سقوط فرشته Angel Has Fallen 2019
نام فیلم: سقوط فرشته
ژانر: اکشن، هیجان انگیز
زبان: انگلیسی
کارگردان: Ric Roman Waugh
ستارگان: Gerard Butler, Piper Perabo, Morgan Freeman
محصول کشور: آمریکا
سال انتشار: 2019
امتیاز کاربران: 6.7 از 10
امتیاز منتقدین: 45 از 100
مدت زمان: 120 دقی . . .

انواع فرشته های الهی را بشناسید

خدا خواست انسان ، این موجود خاکی، دردانه خلقتش باشد و صدایش کند اشرف مخلوقات». خدا فرشته هایی را برای رسیدن به امور بنده هایش مامور کرده است  فرشته هایی که هر کدام در دنیا وظیفه ای خاص را بر عهده دارند. جرمیلیکی از فرشتگانی است که وظیفه اش کمک به ایجاد تغیرات مثبت در زندگی آدم هاست. این فرشته به کمک انسان هایی می رود که قصد تغییر و دگرگونی در زندگی شان را دارند طوری که جرمیل به کمک عواطف و احساسات آدم ها می رود و به آنها کمک می کند تا دیگران ر . . .

دارم میرم به تهرات

اولین سفر مجردی من فردا به همراه فرشتس برای دیدن طاهرهداریم میریم به تهران.یکم استرس جمع کردن وسایل دارم که دیگه الان مغزم قد نمیده و از تجربه ی خوابگاهیم استفاده کردمراستش بابام ته دلش همچنان راضی نیست.اینو من بعد بیست و اندی سال زندگی با بابام میفهمم.ولی خب از اونجابی که بابام زو فرشته و خلنوادش،همچنین طاهره و. خانوادش شناخت داره مخالفت نمرددر واقع اگه فرشته ای در کار نبود که باهاش همسفر بشم مسافرتی هم در کار نبود . . .

رقص فرشته ها

خواهر عروس سندرم دان بود. عروس دستشو گرفته بود و باهم میرقصیدن، هر دو با لباس سفید، مثل دو تا فرشته دور هم میچرخیدن. دلم میخواست منم دور این فرشته پاک و معصوم بچرخم. اون تو دنیای قشنگ خودش میچرخید و میخندید اما من تمام مدت به مادرش فکر میکردم که به مادرم گفته بود غم این بچه منو پیر کرد. فکر میکردم به مادری که همیشه نگران آینده این فرشته قشنگه. اینکه اگه یه روزی خودش نباشه کی ازش مراقبت میکنه. وقتی شما یه بچه معمولی دارید، میدونید که قراره بزرگ ب . . .

تغییر از درون

عیب ما ایرانیان این است که در اثر ۲۵۰۰ سال استبداد و سلب حیثیت و شخصیت،عادت کرده‌ایم بر سر سفره‌های چیده‌شده و فراهم‌آمده بنشینیم و مشکلات و مسائل را بلای آسمانی یا توطئه‌‌ی اجنبی گرفته از اتکای به خود و از اقدام و ابتکار فرار نماییم. ‌
مردم و حتی احزاب و گروه‌ها،انتظار و تصورشان این بود که با رفتن شاه و سقوط نظام استبدادی،چون مانع اصلی از بین می‌رود همه‌چیز درست و مطابق دلخواه خواهد شد؛ شعر معروف حافظ به صورت شعار درآمده همه می‌‌گفت . . .

مومن ممتحن

ابو ربیع شامی نقل میکند که نزد امام باقر علیه السلام نشسته بودم که برخاستند و سر مبارکشان را بلند کردند و فرمودند:ای ابو ربیع شیعیان حدیثی را با زبانشان مضمضه میکنند ولی کنه ان را درک نمیکنند.عرض کردم:فدایت شوم کدام حدیث؟فرمود:کلام پدرم علی ابن ابیطالب علیه السلام که فرموده:براستی که امر ما سخت و دشوار است و جز فرشته مقرب یا پیامبر مرسل و یا بنده ای که خدا قلبش را با ایمان امتحان کرده باشد کسی دیگر نمیتواند ان را تحمل کند.سپس فرمودند:ای ابورب . . .

تولدت مبارک ویستا شیییی

تولدت مبارک عزیزم 
ویستا شی نمیتونم چیزی بگم 
دوست دارم عزیزم تو واقعا فرشته ای
همیشه یه فرشته بمون دوست دارم 
تولدت خیلی خیلی مبارک ایشالا همیشه سلامت باشی دوست دارم ❤
 
پانی 
  . . .

عاشقانه های فرشته رضایی

 
اشعار فرشته رضایی
هیچ چیز در دنیا…
بدتر از معمولی شدن برای کسی نیست …
تبدیل به روزمرگی شدن …
از اینکه حضورت برای یک نفر بشود
مثل مسواک زدن …
مثل شانه کردن …
که اگر حوصله داشت سراغت را بگیرد و …
اگر نداشت بگوید بماند برای بعد ،
دیر نمی شود!
به خودتان احترام بگذارید …
با کسی بمانید …
که اولویتش باشید
که برایش دغدغه بشوید
کسی که هر لحظه یادتان در خاطرش رژه برود
کسی که به کار ، به خواب و استراحتش بگوید :
بایستید …!
اول او” …
ادامه مطلب . . .

فرشته

 من آن دختر نیمه جانی هستم که بر رو شن های ساحل اوفتاده اممی خواهم بلند شوم، بر روی پاهای زخمی شده ام باز هم بایستممی خواهم کمی فریاد بکشم تا درد های نهفته درقلبم تسکین یابندمی خواهم  سوار بر بالهای باد شوم و از این منطقه کوچ کنممی خواهم باز هم رنگ لبخند خوانواده ام، دوستانم وحتی خودم را در آیینه ببینممی خواهم خوشبختی با روشنی ها و امیدهایش دورم حقه بزندمی خواهم بازهم شب ها تو را در آغوش بگیرم و با نوازش های تو بخوابممی خواهم در رویاهای از یا . . .

سوره آل عمران. سوره 3

بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه این سوره را بخواند فرشته ها بر او صلوات فرستند و توانگر باشد و این سوره ستاره تابانی است که درقیامت به صورت فرشت