98Blogs

جذابت ترین اخبار و مطالب از سرار اینترنت

هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

نقاشی در باره شهید سلیمانی

تصاوير هوايي از تشييع شهيد سليماني در اهواز

&
تصاویر هوایی از تشییع شهيد سليماني در اهواز
 
 


تصاویر هوایی از تشییع شهيد سليماني در اهواز
مراسم تشییع پیکر مطهر سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني، ابومهدی المهندس و همرزمان شهيدشان صبح امروز یکشنبه با حضور باشکوه مردم قدرشناس استان خوزستان در اهواز در حال برگزاری است. . . .

حضور وزير آموزش و پرورش در منزل سليماني

&
حضور وزیر آموزش و پرورش در منزل سليماني
 
 


حضور وزیر آموزش و پرورش در منزل سليماني
خبرگزاری مهر: وزیر آموزش و پرورش با حضور در منزل شهيد سليماني، شهادت این رشید کشور را به خانواده وی تبریک و تسلیت گفت.
محسن حاجی میرزایی، در دیدار با خانواده شهيد سليماني ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و کشور اظهار کرد: در آموزش و پرورش وظیفه داریم در معرفی دقیق ابعاد شخصیت سليماني، روحیات، منش و فعالیت‌ . . .

آموزش نقاشي ساختمان

نقاشي ساختمان یک کار هنری و سلیقه ای میباشد که باید یک استاد کار حرفه ای پشت کار باشد تا بتوان یک مکان و یا یک سطح را رنگ آمیزی کرد. اما گاهی اوقات افراد قصد دارند برای تغییر رنگ و تغییر دکوراسیون مکان زندگی یا محل کار خود اقدام کنند. در این صورت نیاز دارند تا آموزش کلی درباره نقاشي ساختمان داشته باشند. اگر بدنبال یک آموزش عالی و مفید در این باره هستید میتوانید به این صفحه نقاشي ساختمان به چه صورت است؟ مراجعه کنید  . . .

جدیدترین تصویر از مزار سلیمانی؛ ۴ ماه بعد از شهادتش

مردم در کرمان همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، با حضور در جوار مزار سید شهدای مقاومت، شهيد حاج قاسم سليماني با آرمان‌های این شهيد بزرگوار تجدید میثاق کردند.شب . . .

اقتصاد و فرهنگ، اولويت مجلس يازدهم

به نام خدا و برای خدا اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلامآقای رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی، از تهیه طرح دو فوریتی نمایندگان مجلس برای تغییر نام فرودگاه بین المللی مهرآباد به نام فرودگاه بین المللی شهيد سپهبد قاسم سليماني خبر داد.تغییر نام فرودگاه مهرآباد به نام شهيد سپهبد قاسم سليماني، کار پسندیده‌ای است، اما مگر وظیفه نمایندگان مجلس، تغییر نام فرودگاه و خیابان و کوچه است؟!وقتی رهبر مع . . .

رهبرانقلاب:

نسل جوان ما بحمدالله الگوهای درخشان و برجسته ئی را هم میشناسد که در دنیای مادی امروز نظائر آنها را کمتر میتوان یافت. از شهيد چمران و شهيد آوینی تا شهدای هسته ئی و تا شهيد سليماني و تا شهيد بزرگوار مطهری که در دهه ی سی از عمر خود در حوزه ی قم و دانشگاه تهران درخشید و در دهه ی پنجاه با بال شهادت به ملکوت اعلی پرکشید. . . .

انگشتر حاج قاسم هدیه خانواده شهید سلیمانی به شرکت کننده عصر جدید

اهدای انگشتر شهيد قاسم سليماني به مهران رحمانی شرکت کننده عصر جدید به خاطر ترسیم چهره حاج قاسم سليماني در فصل دوم عصر جدید و هدیه ای با ارزش به که مهران رحمانی یکی از شرکت کنندگان عصر جدید رسید
ادامه مطلب . . .

تحقیق اصول نقاشی ایرانی

تحقیق اصول نقاشي ایرانی دانلود فایل اصول نقاشي ایرانی 22 صفحه با فرمت WORD اصول نقاشي ایرانی 1 ـ برای نگارگر سنتی ، ذهنیت ، اندیشگونگی و تفكر و درونگری همیشه شكل غالب را.
The post تحقیق اصول نقاشي ایرانی appeared first on خرید ملودی.اینجا همه چی هست . . .

بولوار شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهرستان زرقان فارس

نامگذاری بولواری در زرقان به نام سرباز ولایت و وطن شهيد حاج قاسم سليماني، ورودی و خروجی زرقان، حد فاصل بین گار شهدا و شاهزاده قاسم ع
با تشکر از شهرداری و شورای اسلامی شهر زرقان و تمام دست اندرکاران گرامی. یا حسین . . .

همانجا،بالای تپه

بسم ربّ شهدا.
سلام!
این اولین نوشته من در بلاگ بیان هست،و قبلا اینجا وبلاگی نداشتم.
آدرس این وبلاگsarbaz1300 هست،به یاد سپهبد متواضع و شجاعمان.
شهيد سليماني.به یاد جاودانه مردِ ایل سليماني.
و اسم وبلاگ ،فانوسی روی تپه روشن است.
شاید بپرسید،ماجرای تپه و فانوس چیست؟!کدام تپه و کدام فانوس؟!
داستان از آنجا شروع می شود،یک روستا در جنوب استان کرمان،یک روستای کوچک، حوالی رود هلیل.
آنجا یک تپه هست،دورتر از خانه های خشت و گلی و سنگی،تپه ای که روی آ . . .

اصول کافی جلد 3 ص 240 ص 240 حدیث 10

امام باقر ع درباره قول خدای عزوجل و بمردم سخن نیکو گویبد فرمود بهتربن سخنیکه دوست دارید مردم در باره شما گویند درباره مردم بگویید. امام. صادق ع در باره قول خدای عزوجل  وخدا مرا مبارک ساخت هر گجا باشم فرمود یعنی سود مند. ساخت رسولخدا ص فرمود احترام گذاشتن بمسلمان مو  سفبد از جمله تجلیل  خداست . . .

اصول کافی جلد 3 ص 240 ص 240 حدیث 10

امام باقر ع درباره قول خدای عزوجل و بمردم سخن نیکو گویبد فرمود بهتربن سخنیکه دوست دارید مردم در باره شما گویند درباره مردم بگویید. امام. صادق ع در باره قول خدای عزوجل  وخدا مرا مبارک ساخت هر گجا باشم فرمود یعنی سود مند. ساخت رسولخدا ص فرمود احترام گذاشتن بمسلمان مو  سفبد از جمله تجلیل  خداست . . .

فایل Word تحقیق با عنوان خود ایمنی با محوریت سندرم گیلن باره

فایل Word تحقیق با عنوان خود ایمنی با محوریت سندرم گیلن باره
فایل word‌ یک تحقیق بسیار خوب با عنوان خود ایمنی با محوریت سندرم گیلن باره جهت استفاده تمام دانشجویان عزیزی که واحد ایمونولوژی دارند. (به خصوص بچه های پزشکی و علوم آزمایشگاهی) تعداد صفحات: صفحه بسیار تمیز و مرتب با اشکال عالی و مرتبت.  مطالب شامل: مقدمه و تعریف، عوامل موثر در ایجاد این بیماری، نشانگان و نمای بالینی، تشخیص، رابطه کمپیلوباکتر ژژونی با سندروم گیلن باره، درمان، در آخر . . .

آقا اجازه

زیبایی رمز ماندگاریست و سادگی رمز زیباییشهدا چه ساده و زیبا بودندمن می خواهم در آینده شهيد بشوممعلم پرید وسط حرف علی و گفت :ببین علی جان موضوع انشا این بود که در آینده می خواهین چکاره بشینباید در مورد یه شغل یا کار توضیح می دادی !مثلا پدر خودت چه کاره است ؟آقا اجازه شهيد  . . .

طولانی ترین آیه قران در ارتباط با چه موضوعی است

آیه ۲۸۲ سوره بقره، طولانی ترین آیه قرآن است و در باره مقررات داد و ستدهایی که میان مردم، از قبیل وام و تجارت انجام می گیرد، همچنین تنظیم اسناد تجاری مدت دار، دستورهایی داده است. تا هیچ گونه ابهام و نزاعی در باره آن ها پیش نیاید.زیرا یکی از عوامل مهم اختلافات بین مردم، فراموشی بدهی ها و مقدار آن است. بسیاری از دوستی ها، در اثر عمل نکردن به این آیه تبدیل به دشمنی و یا لاقل ترک دوستی شده است.در این آیه به " شرایط کلی ثبت اسناد"،"شرایط بدهکار یا خری . . .

پست اینستاگرامی زینب سلیمانی به مناسبت روز جانباز

    بسم الله الرحمن الرحیم
پست جدید اینستاگرامی زینب سليماني فرزند شهيد قاسم سليماني به مناسبت روز ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز
 

ادامه مطلب . . .

  《یکی از معلم‌هایش گفته بود تو همه‌ چیزت خوب است و فقط عیبت این است که نقاشي می‌کنی! چون سهراب سر کلاس نقاشي می‌کشید. قریحه‌اش را داشت و سر هر درسی مشغول نقاشي بود. البته این حرف را معلم نقاشي نگفته بود ها!» . . .

مقاله در مورد پیوند عضو پس از قصاص

مسالهٔ پیوند عضوی که به حکم قصاص قطع شده باشد، از دیرباز میان فقها مورد بحث و اختلاف نظر بوده است. طرح مساله بدین صورت بوده که اگر کسی گوش دیگری را قطع کند سپس گوش جانی را به قصاص قطع کنند، آن گاه یکی از آن دو، گوش بریدهٔ خودرا دو باره پیوند بزند، آیا دیگری حق دارد آن را برای بار دوم قطع کند یا چنین حقی ندارد؟ در تفسیر روایتی که در این باره آمده است اختلاف وجود دارد، برخی آن را در بارهٔ مجنی علیه می‌دانند و برخی دیگر در بارهٔ جانی. این اختلاف د . . .

ای هدهد صبا به سبا می فرستمت،بنگر از کجا به کجا می فرستمت

بسم ربّ شهدا
شهدای زیادی هستند که میشود از آنها نوشت،از شهيد چمران،حسن باقری،ابراهیم هادی و شهدای عزیز دیگر تا شهيد آوینی،شهيد حججی ،شهيد سليماني و.
توی هر شهر و روستا شهدایی هستند که شاید هیچ کس اسم آنها را نداند و نشناسد اما اسمشان پیش خدا عزیز و محترم است.شهدای عشایر،شهدایی که از دل باغ های انار،از کنار رود هلیل،از زندگی ساده عشایری،از چادرهای سیاه،از کلاس های درس و زندگی ساده روستایی و عشایری به میدان جنگ رفتند،جنگی جهانی.
جنگی که . . .

حاج قاسم و آهوها

ماجرای توجه شهيد سليماني به آهو‌ها چه بود؟
 
در مطلب زیر خاطره جالبی از توجه حاج قاسم به وضعیت آهو‌های نزدیک پادگان مقر را می‌خوانید.
به گزار جهان نیوز، علاءالدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با اشاره به ماجرای هولناک زنده به گور کردن هزاران جوجه یک روزه به بهانه تنظیم تولید، در یادداشتی نوشت:روزی یکی از همرزمان نزدیک شهيد بزرگوار سرلشکر حاج قاسم سليماني می‌گفت در یکی از سفر‌های سليماني در بحران داعش در عراق که در فص . . .

قيمت نقاشي ساختمان با استاد کار حرفه اي

اگر قصد دارید نقاشي خانه خود را به یک استاد کار حرفه ای بسپارید نگران نباشید. تیم نقاشي ساختمان oilcolor با ارئه بهترین نوع نقاشي توسط استاد کاران بسیار حرفه ای با داشتن رزومه بسیار قوی در شمال و غرب تهران میتوانند رضایتمندی شما را به جایی آورند. همچنین نگران قیمت نقاشي ساختمان توسط این تیم نباشید چرا که با هزینه ای بسیار مناسب که توسط اتحادیه نقاشان ثبت رسیده انجام وظیفه خواهند کرد.  . . .

بیوگرافی اردشیر زاهدی

اردشیر زاهدی متولد ۱۳۰۷ در تهران، داماد محمدرضا شاه و همسر سابق شهناز پهلوی و تمدار ایرانی است که بعد از انقلاب ساکن لوزان سوئیس است. او بتازگی سخنان جنجالی درباره شهيد سليماني ابراز داشته و گفته من به سليماني افتخار میکنم.
ادامه مطلب . . .

رمان دمشق شهر عشق

رمان دمشق شهر عشق بر اساس حوادث حقیقی از زمستان ۸۹ تا پاییز ۹۴ در سوریه و با اشاره به گوشه‌ای از رشادت‌های مدافعان حرم به‌ویژه سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني و شهيد حاج حسین همدانی در بستر داستانی عاشقانه روایت شد.
 
هدیه به روح مطهر همه شهدا، سیدالشهدای مدافعان حرم حاج قاسم سليماني و همه مردم مقاوم سوریه
 
نسخه پی‌دی‌اف این داستان فرداشب تقدیم خواهد شد.
 
از شب‌های آینده با عاشقانه‌ای دیگر در حوزه جبهه مقاومت در خدمت شما عزیزان هستی . . .

قبل از افطار

زینب سليماني
فرزند سپهبد شهيد قاسم سليماني، با اشاره به گوشه هایی از آداب روزه‌داری پدرش
نوشت: قبل از افطار، نماز می‌خواندند. می‌گفتند: نزدیک افطار، عطش انسان برای آب و
غذا زیاد می شود.


زینب سليماني دختر سپهبد شهيد سليماني تصویرنوشته‌ای را با محتوای روزه داری پدر شهيدش در فضای مجازی منتشر کرد.

در متن این تصویر نوشته آمده است: 
 قبل از افطار، نماز می‌خواندند. می‌گفتند: نزدیک افطار، عطش انسان برای آب و غذا زیاد میشود؛ در این لحظه‌ها اج . . .

قيمت نقاشي ساختمان در تهران

ارائه انواع نقاشي ساختمان با تعرفه های اتحادیه نقاشان ساختمان توسط تیم oilcolor به عنوان بهتربن نقاش ساختمان در تهران معرفی شده است. اما قیمت نقاشي ساختمان در تهران توسط این تیم نیز بر اساس تعرفه های اتحادیه میباشد ا قیمت نقاشي ساختمان بسیار مناسب میباشد. همچنین این تیم به دلیل ارائه کار بسیار حرفه ای و هم زمان بسیار تمیز کار در اسرع وقت ساختمان مورد نقاشي را تحویل کارفرما میدهند.  . . .

دانلود گزارش کارآموزی در بنیاد شهید و امور ایثارگران

دانلود گزارش کارآموزی در بنیاد شهيد و امور ایثارگران مشخصات این فایل عنوان:گزارش کارآموزی در بنیاد شهيد و امور ایثارگران فرمت فایل: word(قابل ویرایش) تعداد صفحات: این مقاله در مورد گزارش کارآموزی در بنیاد شهيد و امور ایثارگران می باشد. بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از گزارش کارآموزی در بنیاد شهيد و امور ایثارگرانتاریخچهبر اساس فرمان مورخ 22 اسفند 1358 حضرت امام خمینی (ره) به منظور تجلیل و تكریم از شهدا و جانبازا . . .

تابلو شاسی رومیزی طرح شهید قاسم سلیمانی و رهبر مدل AG-216

خرید تابلو شاسی رومیزی طرح شهيد قاسم سليماني و رهبر مدل AG-216 قیمت : 13900 تومانبرند : متفرقهخرید پستی تابلو شاسی رومیزی طرح شهيد قاسم سليماني و رهبر مدل AG-216 قیمت تابلو شاسی رومیزی طرح شهيد قاسم سليماني و رهبر مدل AG-216  برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.  شاید تابلو در محیط کار یا منزل چندان توجهات را به سوی خود معطوف نکند اما تاثیر بسزایی در روح و حال آن محیط و متعاقبا افراد ساکن در آن خواهد داشت. چه شخصی . . .

نقاشي ساختمان با رنگ پلاستيک

رنگ پلاستیک از دیر باز در ساختمان سازی کاربرده زیادی داشته است. نقاشي ساختمان با رنگ پلاستیک هنوز نیز مورد استفاده قرار میگرد. اما نسبت به رنگ روغنی و رنگ آکریلیک در ساختمان سازی نوین جایگاه بیشتری ندارد. نقاشي ساختمان با رنگ پلاستیک مزیتهای دارد که میتوان به عنوان مثال نداشتن بو در زمان اجرای نقاشي ساختمان از آن نام برد. و همچنین خشک شدن آن روی دیوار از دیگر مزیتهای آن است. نقاشي با رنگ پلاستیک بیشترین کاربردی که دارد در سقف آشپز . . .

ارزانترين قيمت نقاشي ساختمان

تیم نقاشي oilcolor با ارائه بهترین نقاشي ساختمان با دارا بودن اکیپ بسیار حرفه ای با انجام پروژه های بسیار زیاد در شمال و غرب تهران توانسته رزومه خوبی برای خود ثبت کند. این تیم با بهترین ابزارات و با کیفیت ترین نوع رنگ همچنین با ظرافت هرچه تمام تر نقاشي ساختمان را اجرا میکنند. اما قیمت نقاشي ساختمان برای این تیم حرفه ای بسیار مناسب تر از دیگر همکاران میباشد. چرا که شعار کاری این تیم این میباشد . ((کار حرفه ای و بدون نقص با دستمزد کمتر برابر . . .

فطرت حق طلب

فطرت حق طلبشهيد مرتضی آوینی در کتاب حکومت فرزانگان به موضوع فطرت می پردازد و آن را تابع حق معرفی می کند.کتاب حکومت فرزانگان نوشته شهيد مرتضی آوینیبه نظر شهيد آوینی، حقیت یعنی اطباق با واقعیت خارجی. فطرت انسان بر این مبنا قرار دارد که آنچه را حق بیابد از آن تبعیت می کند و مادون آن را باطل می انگارد. فطرت انسان بر پذیرش حق و تبعیت از آن قرار دارد (کتاب حکومت فرزانگان شهيد آوینی، ص 36).فطرت انسان بر پذیرش حق و تبعیت از آن قرار دارد (کتاب حکومت فرزان . . .

کليپ هاي صوتي شهيد مرتضي آويني

 برنامه «کلیپ های صوتی شهيد مرتضی آوینی» برای موبایلمجموعه ایی بسیار ارزشمند، کامل و جذاب از کلیپ های صوتی شهيد سید مرتضی آوینی - همراه با افکت های صوتیدانلود . . .

نقاشي ساختمان

نقاشي ساختمان یکی از مهم ترین بخش ها در تزیین ساختمان است و اگر شما می خواهید تغییراتی را در معماری داخلی ساختمان خود ایجاد کنید بهتر است قسمت های مختلف ساختمان را نقاشي کنید. در ادامه آموزش نقاشي ساختمان و نکات کلیدی که در این رابطه باید بدانید را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.قبل از هر چیز برای داشتن نقاشي زیبا و جذاب در قسمت های مختلف ساختمان باید ابتدا رنگ مناسبی را با توجه به سبک دکوراسیون داخلی و رنگ های به کار برده شده در معمار . . .

چند کلام درباره کلاسهای شهید مطهری

 
دوره های زیادی با محوریت کتابهای شهيد مطهری تشکیل شده‌اند ولی من بعد از شنیدن تعریف و تمجید آدم‌های مختلف از یک دوره خاص، در کلاس‌هایش ثبت نام کردم. بسیار کلاس ها را دوست داشتم و با وجود مسافت زیاد شوق رفتن به کلاس‌ها و طی کردن مدارج بالاتر را داشتم. تا اینکه بعد از گذراندن دو ترم، به دلیل تداخل کلاس های دانشگاه نتوانستم در ترم سوم شرکت کنم.
فکر می‌کنم امسال سومین سالی‌ست که از آن ترم می‌گذرد و من همیشه حسرت گذراندن ترم‌های بعدی در دلم . . .

دیروز خرمشهر فردا قدس /لشکر سلیمانی در راه است

همزمانی روز جهانی قدس امسال با سالروز فتح خرمشهر، نوید فروپاش ی و
اضمحلال رژیم غاصب صهیونیستی با محوریت بزرگ اسلام شهيد قاسم سليماني
و همچنین خنثی‌شدن توطئه فراموشی مسئله فلسطین را می‌دهد.

کشکول عناوین مذهبی ، فرهنگی وی . . .

نقاشي ساختمان با رنگ اکريليک

رنگ اکریلیک نوعی از رنگ ساختمانی است که به عنوان جدیدترین نوع رنگ میباشد که بسیار پرطرفدار است. این رنگ به دلیل داشتن پایه آب یعنی به جای استفاده از حلالهای شیمیایی مانند نفت و تینر از آب برای رقیق کردن آن استفاده می شود. نقاشي ساختمان با رنگ اکریلیک به دلیل داشتن تنوع تناژ رنگ بسیار پرطرفدار است. همچنین کیفیت پوشانندگی بسیار بالا و نداشتن بوی نامطبوع از دیگر مزیتهای آن میباشد. اگر قصد دارید مکان زندگی و یا محل کار خود را تغییر دگور دهید بهت . . .

روايت آيت الله رئيسي از شهيدسليماني:

روایت آیت الله رئیسی از شهيدسليماني:رویکردهای سازشکارانه و محافظه‌کارانه،‌شهيد سليماني را بسیار رنج می‌داد/ حاج‌قاسم تکیه‌گاه و پناه ملت‌های منطقه بود  . . .

keyboard_arrow_up

فروشگاه اینترنتی فرش

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%