98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

نقاشی در مورد محیط امن دوست داشتنی چه باید کرد

دختر دوست داشتنی.

وقتی این دختر ناز و دوست داشتني آفریقاایی رو دیدم کلی ذوق کردم.بخصوص به خاطر موهاش وای چقدر دوست داشتني و ماه بود و به شدت جذبش شده بودم و ناز کردنش خیلی برام دوست داشتني بود.موهاشو با دستگاه بافتنچقدر جالب بود.   . . .

دوستداشتني

 دوستداشتني ها را نمی توان دوست نداشتتلاش نکنتو یکی از همان هایی.دوست داشتني ترین دوست داشتني من شاعر: سیده زهرا رحمانی#سیده_زهرا_رحمانی #شاعرمعاصر #شاعر #معاصر #زهرا #عشق #شهید #خدا #باران #تنهایی #نور #تکیه_گاه #غم # آرامش #نور #نور_خدا #باران_نور #شعر #غزل @غزل_عشق #شکر #عاشقم #هنوز  #نور #خدا #عشق #شهید #عشق_خدا #باران_عشق #شکر_عاشقم_هنوز #عشق_خدا #سیده_زهرا_رحمانی_یاس#یاس  #دوست داشتني #دوستداشتني #دوست_داشتني  . . .

سه از ۳

دنبال تو می‌گردم.
لابه‌لای آهنگ‌هایی که خوانده شده و نت‌هایی که هم‌چنان باهم ترکیبی گوش‌نواز را نساخته‌اند که تو به تنهایی گوش نواز‌ترین صدای دوست داشتني.
میان شعرهایی که سروده شده‌اند و غزل‌هایی که هنوز به رشته‌ی تحریر درنیامده‌اند و زمزمه‌ای عاشقانه در سرِ شاعرانشان هستند.
مابین صفحات دیوان حافظ، میان غزل‌هایی که تعبیر خوب دارند که تو خوب‌ترین تعبیر دوست داشتن هستی.
تو را میجویم.
میان تمام نقاشي‌هایی که ون‌گوگ و داوینچی کشید . . .

دوست داشتنی

من فقط قدّ ام بلنده .ولی دیوارم بَدکوتاهه انگار .میفهمم که دوس داشتني نباشم . آخه نه که دور و کم ام .خلاص      پ ن : لعنت به مخترع پولپ ن : "من" جان . دوستت دارم. چون دوست داشتني ای هرکی هرچی میخاد بگه . خلاصپ ن : من از خودم مطمئنم. . . .

دانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی

دانلود فیلم آشغال های دوست داشتني

آشغال‌های دوستداشتني فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی محسن امیریوسفی محصول سال ۱۳۹۱ است. این فیلم که دربارهٔ حوادث بعد از انتخابات سال ۱۳۸۸ است از دولت محمود ‌نژاد موفق به دریافت مجوز پخش نشد و از دولت نیز نتوانست پروانه نمایش برای سی‌ودومین جشنوارهٔ فیلم فجر دریافت کند. سرانجام پس از شش سال توقیف، در اواخر بهمن ماه سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت مجوز اکران شد و مورد استقبال عموم . . .

برج دوست داشتنی

آبان دوست داشتني من
چه مظلومانه به آخر رسیدی
در سکوت رسانه‌ها
بدون یک خداحافظی پرشور در کل فضای مجازی
اینجا، در کنج خلوت بلاگ
بايد رویت را ببوسم و 
 
(ادامش فردا، خیلی خستم، خیلی خوابم‌میاد) . . .

پرسش مهر ۹۸

آیا محيط مدرسه یک محيط دلپذیر، شاد ، دلخواه و پرنشاط برای شما هست؟  و دولت، خانواده، معلمان و خود دانش آموزان چکار بايد بکنند که این محيط شاداب تر ، دلپذیرتر و برای دانش آموزان امن تر و دوست داشتني تر شود؟" . . .

فراخوان بزرگ دانش آموز

فراخوان بزرگ روز دانش آموزسلام سلام سلامروزتون مبارك هنرجویان دوست داشتنياینبار به افتخار روز دانش آموزا یه فراخوان مختص شما گذاشتیمآوای چكاوك  میدونید كه چكاوك  یه پرنده ی دوست داشتني وخوش آوازه .دلنوشته های خودتون رو ازحال وهوای مدرسه وكارگاه بنویسید دوست داشتید عكس هم همراهش بگذارید    تا یادمون نرفته اگه یه معلم مهربون داشتید كه نقش خیلی مهمی در پیشرفت وزندگی شما داشته این بهترین فرصت هست كه دست به قلم بشید وبنویسید  . . .

چه کنیم محیط مدرسه شاد و دلپذیر باشد؟

از دانش‌آموزان خواست تا برایش بنویسند که آیا محيط مدرسه یک محيط دلپذیر، شاد، دلخواه و پرنشاط است؟ دولت، خانواده، معلمان و خود دانش‌آموزان چکار بايد بکنند که این محيط شاداب تر، دلپذیرتر و برای دانش‌آموزان امن‌تر و دوست داشتني‌تر شود.  . . .

چه کنیم محیط مدرسه شاد و دلپذیر باشد؟

از دانش‌آموزان خواست تا برایش بنویسند که آیا محيط مدرسه یک محيط دلپذیر، شاد، دلخواه و پرنشاط است؟ دولت، خانواده، معلمان و خود دانش‌آموزان چکار بايد بکنند که این محيط شاداب تر، دلپذیرتر و برای دانش‌آموزان امن‌تر و دوست داشتني‌تر شود. . . .

Coco

امروز مربی جدیدم توی مسیجش بهم گفت یکی از شاگردای خیلی دوست داشتني هستی شما.
هرچند ترجیح میدادم بگه شما یکی از بااستعدادترین شاگردایی هستی که تا به حال داشتم،اصن تا دیدمت شمایل بانو کوکو شنل مرحوم برایم تداعی شد.ولی خب فعلا فقط دوست داشتني هستم متاسفانه! . . .

هر کس گرفت اله هواه.

 
مینویسم که یادم بمونه
که نتونستم به خودم دستور بدم که پشت سرش راه نیفتم
که بايد یاد بگیرم به موقع هر چیز دوست داشتني و دوست نداشتني رو تموم کنم
که این نفس. این نفس. این نفس. . . .

یک درد و دل اگر لازم می دانی نخوان چون برای تو نیست

من یکبار برای همیشه طعم عاشق شدن را تجربه کردم عشقی یک طرفه و برای عموم ناپسند اما در کنار این عشق دوست داشتن های کوچکی بوده که قلب را روشن می کرد و اجازه می داد تا ذهن با این سرگرمی های کوچک خوشحال شود. قلب من هنوز هم پر می زند برای این دوست داشتني های کوچک و گاهی چنان غرق در این می شود سرشار از زندگی و سبکی می شود. اما چه بگویم که همه چیز موقتی است و وقتی این دوست داشتن ها اینقدر سبک است که سریع از قلب در می رود آیا می شود که چیزی جز سرگرمی نیست؟ . . .

Roxy

سلام. 
این روزهای من روی دور تنده . نزدیک به دو ماهه عضو جدیدی به خونواده مون اضافه شده. یه هاپوی شیرین و دوست داشتني. رُکسی دوست داشتني :-)))
فعلا دوره ی واکسنشه و بخاطر ممنوعیت بیرون بردن رُکسی ما هم خونه نشین شدیم. 
این پست جهت اعلام حضور رکسی بوده و لاغیر . . .

پرسش مهر 98

آیا محيط مدرسه یک محيط دلپذیر، شاد ، دلخواه و پرنشاط برای شما هست؟ و دولت، خانواده، معلمان و خود دانش آموزان چکار بايد بکنند که این محيط شاداب تر ، دلپذیرتر و برای دانش آموزان امن تر و دوست داشتني تر شود؟" . . .

متاسفانه از بيكاري و پررويي سرشون رو تو هر سوراخي فرو مي كنن!

دیشب خوابشونو دیدم، همونقدر متنفر از همشون بودم. دعوای شدیدی شده بود و هر چه بايد می شنیدن رو یه دفعه ای بهشون گفتم .دلیل این خواب هم مثل روز برام روشنه .دلم نمی خواد از نفرتم ازشون كم بشه، چون هیچ كس نمی تونه یه دمل چركی بزرگ و خیلی گنده رو دوست داشته باشه یا حتی نسبت بهش بی تفاوت باشهاما دلم می خواد نفرتم بره یه گوشه ی ذهنم و هرازگاهی مثل دیشب اذیتم نكنه. من خودِ واقعیم رو می نویسم مثل شیاطین رجیم اصراری ندارم خودم رو كول، دوست داشتني و گو . . .

فیلم آشغال‌های دوست‌داشتنی»

فیلم آشغال‌های دوستداشتني» ایده جالبی دارد. فیلم روایتی ساده و‌ خلاقانه است از نگرش‌های ی-عقیدتی جامعه ایرانی در سال‌های پس از انقلاب و نمایش فرجام این نگرش‌ها در شهادت، اعدام، مهاجرت و نیتی.
مسعود زمانی مقدم . . .

پائیز دوست‌داشتنی

پائیز عروس تمام فصل‌های من است.گویی زمستانی‌ست که تب کرده.تابستانی‌ست که لرز کرده.بغضی‌ست که رسوب کرده.حرفی‌ست که سکوت کرده.و من این سکوت رسوب کرده در تب و لرز را دوست دارم.خیلی‌ها عاشق خش‌خش برگ‌های زرد و خشک درختان در زیر گام‌هایشان هستند؛ ولی من مراقبم!مراقبم له نکنم برگ‌هایی را که روزی هزاران بار نفس ارزانی‌ام کردند.من مراقبم! مراقبم لحظه‌ای از لذت تماشای این عروس هزار رنگ شهر‌آشوب غافل نباشم و قطره‌ای از این زیبای دوستداشتني . . .

SUB-ZERO؛ دوست داشتنی ترین شخصیت‌ MORTAL KOMBAT

Sub-Zero از جمله بهترین و دوست داشتني‌ترین شخصیت‌های سری بازی‌های Mortal Kombat است.اگر از آن‌هایی که تجربه بازی سری‌های Mortal Kombat را داشته باشید بدون شک Sub-Zero یکی از آن شخصیت‌هایی بوده که دوست داشتید در قالب آن مبارزه کنید. . . .

جاذبه عشق تویی ورنه سیب خودش رها میشد.

 
 
مثلا با حال خوب بیدارشی وروزتو شروع کنی.
 
قطعه مورد علاقتو گوش کنی.
 
روی نیمکت دلخواهت توی پارک بشینی چشماتو ببندی وعطر پاییزو نفس بکشی .
 
ورزش کنی و مردمو دوست داشته باشی.
 
مثلا توی پیاده رو از دختربچه غریبه عکس بگیری ودلت بره برای لبخند ونگاهش .ببوسیش.
 
و قطعه مورد علاقتو گوش کنی.
 
به هوای خرید گل نرگس بری گل فروشی ولی چشمت خیره کاکتوسا بشه.
 
مثلا آشپزی کنی و دست پختتو دوست داشته باشی  .
 
غروب پیاده روی کنی و با حوصله  از  دست فروش . . .

دیوونه دوست داشتنی.

خیلی دلتنگت شدم لعنتی دوست داشتني.از دیشب که ازهم جدا شدیم تا الان، شاید ۷ ساعت هم نگذشته باشه. ولی دلم بازم برات تنگ تنگه.هرچی بدرفتار تر میشی بیشتر عاشقت میشم. اصلا از وقتی نیستی انگار یه تیکه از وجودمو ازدست دادم.کاش دل توهم اندازه دل من تنگ شده باشه.تو یه قدم بیا طرف من، تا من هزار دلیل برای دوست داشتنت بیارم.دیوونه من ساعتی که بهم هدیه داده بودی پوشیدم که بفهمی چقد برام مهمی، ولی توکاش هرچی زودتر این تلخیا تمام بشه. . . .

چقدر بگم دلت هنوزم پیشمه

دور افتاده ام از زندگی دوست داشتني اماز خواسته های کوچک زندگی ام.از قناعتم به همان چیز های که داشتم و لذت می بردماز پنجره ای که رو به نور باز می شدازسه شنبه های بعد از کلاس.از موهای گوجه ای روی تردمیل.از عطشم برای نوشتن و یاد گرفتناز ورق زدن کتاب های دوست داشتني امدور شده ام از آهنگ های دوست داشتني ام
موسی راه گم کرده بود و خسته و بی پناه بود.از دور نوری می بیند.می رود که کمی گرما یا نور شاید هم کسی باشد که بگوید ادامه راه را از کد . . .

به نام خدا سلام خب یه لحظه دلم خواست برای مخاطب گمشده ام نامه بنویسم. الآن که تنها شدم و همه رفتند. دارم عادت می کنم به پسرا نگاه نکنم. کار سختی هم نبود. صرفا بیرون رفتنی عینک نمی زنم و از حالت زوم خارج شدم و به قدری برای خودم زندگی می کنم که نگاه کسی برام اهمیت نداشته باشه. به واقع زندگی خیلی زیباتر شده. دوست داشتني ترین اوقات زندگیم، همین روزا هستند. دوست داشتم تو هم باشی ولی احتمالا تو هم الآن داری دوست داشتني اوقات زندگیت رو می گذرونی. ا . . .

به نام خدا سلام خب یه لحظه دلم خواست برای مخاطب گمشده ام نامه بنویسم. الآن که تنها شدم و همه رفتند. دارم عادت می کنم به پسرا نگاه نکنم. کار سختی هم نبود. صرفا بیرون رفتنی عینک نمی زنم و از حالت زوم خارج شدم و به قدری برای خودم زندگی می کنم که نگاه کسی برام اهمیت نداشته باشه. به واقع زندگی خیلی زیباتر شده. دوست داشتني ترین اوقات زندگیم، همین روزا هستند. دوست داشتم تو هم باشی ولی احتمالا تو هم الآن داری دوست داشتني اوقات زندگیت رو می گذرونی. ا . . .

اعماق تن ام .

دیروز بود .خوابیده بودم .به ماندگاری احساساتم نگاه کردم .هیچ کدام ماندگار تر از این یکی نبود .نگاه کردم به خودم .لرزیدم از ترسِ اینکه دوباره کاری کنم که وجودم طرد شوم .دلم قرص شد که نمی کنم اینکار را دیگر .به ماندگاری این احساس نگاه کردم .به ابعادش فکر کردم .به اینکه چرا مانده بی آنکه حرفی بزنم ؟
ناگهان تک تک سلول های تنم به ارتعاش درآمد .آنچه را فهمیدم که نمی دانستم .که "دوست دارم" و نمی خواهم بازگویش کنم ،نمی خواهم تصاحب کنم ،نمی خوام ردی بر قلب . . .

آموزشگاه نقاشي

موزش نقاشي از طریق تمرین های عملی و پشتیبانی سازنده ،باعث ایجاد مهارت های هنری شما و پیشرفت خلاقیت طراحی شما می شود. از اصول طراحی و رنگ ، گرفته تا ترکیب بندی ، نقاشي و آزمایش با سبک ، شما انواع مختلفی از رسانه های خلاق و موضوع را مطالعه و کشف می کنید.تجهیزات و امکانات مورد استفاده در یک آموزشگاه نقاشي :مداد ،قلم و جوهر ،آبرنگ ، روغنها ،اکریلیک ،گواش ، بوم نقاشي ،نیمکت های ترسیم ،تابلوهای بزرگ نقاشي ،چهار پایه مدل  ،اتاق مناسب و محل ذخیره س . . .

پرسش مهر بیستم

 آغاز سال تحصیلی جدید ریاست جمهوری با طرح پرسش مهر از دانش آموزان خواست به این پرسش پاسخ دهند که " آیا محيط مدرسه یک محيط دلپذیر، شاد، دلخواه و پرنشاط برای شما هست؟ و دولت، خانواده، معلمان و خود دانش آموزان چکار بايد بکنند که این محيط شاداب تر، دلپذیرتر و برای دانش آموزان امن‌تر و دوست داشتني تر شود؟" . . .

چگونه مدرسه را به یک محیط جذاب و دوست داشتنی برای دانش آموزان تبدیل کنیم؟

امروزه از هر دانش‌آموز در کلاس انتظار می‌رود که ساکت، خوش‌رفتار و مۆدب باشد. به نظر نمی‌رسد در چنین محيطی شور و هیجان لازمه‌ یادگیری وجود داشته باشد. (اگرچه بسیاری از معلمان شیوه‌هایی را برای ایجاد سرگرمی و انرژی در کلاس به کار می‌برند تا دانش‌آموزان بسیاری از این انرژی روحیه گرفته و به کار ادامه دهند.) منفعل‌بودن مخالف روحیه‌ کودکی و نوجوانی است. نوجوانی به ویژه سن شور و احساسات است، پسران و دختران مشتاقانه می‌طلبند تا در یادگیری ها . . .

دوست داشتني که پر است از نداشتنت.!

مهم ترین اتفاقاتِ زندگى هم به وقتش اگر اتفاق نیفتد مزه اش را از دست می‌دهد!مثلاً همین من ،"تو" را درست در همین لحظه ، در همین حال،در همین فصل،كنارِ همین روزهاى كسل كننده‌ام می‌خواهم !مى‌دانى؛ آمدنت سال‌ها بعد هم اگر برایم رخ دهد، نه این‌كه آن روزها دوستت نداشته باشم، نه . ولى قبول كن، انتظار زیادش آدم را خسته می‌كند.من از احساسى كه حیف می‌شود این روزها حرف می‌زنم. از دوست داشتنى كه بايد كنارِ گوشت زمزمه كنم،و كیفى كه از دیدن صورتت وقت . . .

پرسش مهر 99-98 آیا محیط مدرسه دلپذیر،دلخواه و شاد است؟

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام و المسلمین روز دوشنبه و پس از نواختن زنگ مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) همچنین با طرح پرسش مهر از دانش آموزان خواست به این پرسش پاسخ دهند که "آیا محيط مدرسه یک محيط دلپذیر، شاد ، دلخواه و پرنشاط برای شما هست؟ و دولت، خانواده، معلمان و خود دانش آموزان چکار بايد بکنند که این محيط شاداب تر ، دلپذیرتر و برای دانش آموزان امن تر و دوست داشتني تر شود؟" . . .

پرسش مهر امسال چیست؟

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام و المسلمین روز دوشنبه و پس از نواختن زنگ مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) همچنین با طرح پرسش مهر از دانش آموزان خواست به این پرسش پاسخ دهند که "آیا محيط مدرسه یک محيط دلپذیر، شاد ، دلخواه و پرنشاط برای شما هست؟ و دولت، خانواده، معلمان و خود دانش آموزان چکار بايد بکنند که این محيط شاداب تر ، دلپذیرتر و برای دانش آموزان امن تر و دوست داشتني تر شود؟" . . .

طرز تهیه لواشک

لواشک خانگیلواشک آلو خانگی طعم ترش و دوست داشتني
گاهی اوقات پدر و مادر ها به هیچ عنوان راضی نیستند که لواشک را جزو تنقلات و خوراکی های فرزندشان قرار دهند ، زیرا ناسلام می باشد بدین ترتیب خیلی بهتر است که لواشک خانگی درست شود و با اطمینان کامل از سالم بودن آن به فرزندان داده شود.
 
فقط با آلو و مقداری نمک می تواند یک لواشک خانگی خوش طعم درست نمایید.
مواد اولیه مورد نیاز برای لواشک آلو
آلو:3 کیلو
نمک:به مقدار لازم

لواشک آلو
ادامه مطلب . . .

طرح پرسش مهر رییس جمهور در آغاز سال تحصیلی 99-98

دکتر روز دوشنبه و پس از نواختن زنگ مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) همچنین با طرح پرسش مهر از دانش آموزان خواست به این پرسش پاسخ دهند که "آیا محيط مدرسه یک محيط دلپذیر، شاد ، دلخواه و پرنشاط برای شما هست؟ و دولت، خانواده، معلمان و خود دانش آموزان چکار بايد بکنند که این محيط شاداب تر ، دلپذیرتر و برای دانش آموزان امن تر و دوست داشتني تر شود؟"پرسش مهر برلیان یاقوتی مقدم . . .

ابر

براى خودتان . یكـ دوست پیدا كنید،یكـ نفر كه تا ابد بماند،یكـ نفر كه حالتان،جانتان،یارتان،بد و خوبتان را،همه را با هم بخواهد،یكـ نفر كه حالش را بپرسید،خوابش را ببینید آدم ها بايد غیر از خانواده،یكـ نفر را داشته باشندكه همه ی چیزهایى كه نمی شود به کسی گفت،به او گفت!یكـ نفر بايد باشد كه شما را از چشم هایتان هم بشناسد هر آدمى بايد یكـ نفر را داشته باشدكه خیلى دوستش داشته باشد،یكـ نفر را دوست بداریدو با آن پیر شوید،اگر عمرمان قرارش به سپیدیس . . .

همه چیز در مورد نقاشی

 
آموزش رایگان نقاشيمشاوره رایگان خرید لوازم نقاشيپاسخ رایگان به تمام سوالات شما در مورد نقاشي
فقط کافیه روی لینک زیر کلیک کنید و پیج رو فالو کنید:
 
www.instagram.com/nabzeghalam/
  . . .

داکوتا

من داکوتا جانسون رو خیلی دوست دارم.
قیلنا هم عکسشو گذاشتم اینجا،
 
دختر خوشگل، ناز، دوست داشتني، و خوش هیکلیه.
 
فقط یه مشکل که من میبینم اینه که بعید میدونم این در زندگی شوییش به جایی برسه.
 
این بايد بره زن دوم این پسره توی فیفتی شیدز آو گری بشه.
یعنی عمرا این رو مردی تحمل کنه. . . .

یه پاییز زردُ

امروز که داشتم می رفتم مدرسه این تصویر، قاب رو به روم بود در بدو خروج از خونه. گوشیمو در آوردم، ثبتش کردم‌.
+ اینهمه زیبایی اما، پاییز دوست داشتني من، دیگه اونقدرا هم برام دوست داشتني نیست.
++ خوش بینی در موارد زیادی با سلامتی نسبت مستقیم داره. . . .

پرسش مهر 99-98

پرسش مهر 99-98: "آیا محيط مدرسه یک محيط دلپذیر، شاد ، دلخواه و پرنشاط برای شما هست؟ و دولت، خانواده، معلمان و خود دانش آموزان چکار بايد بکنند که این محيط شاداب تر ، دلپذیرتر و برای دانش آموزان امن تر و دوست داشتني تر شود؟" . . .

شور

سلام.این بار دوست داشتم با سلام آغاز کنم.این، کلامِ دوست داشتني من است.تنها بدی‌ش این است که نمی دانم بعدش چه بايد گفت.اما دوست دارم به هر که می بینم و هر که دوست دارم سلام کنم.حالا که این طور شده، باز می گویم:سلام.حالتان خوب است؟ امیدوارم که این طور باشد که اگر نباشد، می نشینم آن سوی دنیا و از کوتاهی دستم غصه می خورم؛ که اگر شاد باشید، شاید این سوی دنیا هم گل لبخندی متولد شد. شاید روزی گذرتان به این سو افتاد و از پشت پنجره ای، گلی به شما خندید.شا . . .

تايپ کردن را دوست دارم

بسم الله الرحمن الرحیم  تایپ کردن ساده است ،خیلی ساده .عمل ساده ای که هر کسی بلد استامامن تایپ کردن را دوست دارم .تایپ کردن با این رنگ لاک را دوست دارم .تایپ کردن با ناخن های به رنگ این لاک را دوست دارم . تایپ کردن با انگشت هایی که این انگشتر عزیز را به دست دارند ، دوست دارم . تایپ کردن با این ساعت به دستم را دوست دارم .تایپ کردن با این ساق دست های مشکی ِ نقاشي شده را دوست دارم .تایپ کردن را با این دست ها ، با این ساجده ، دوست دارم . . .

چه کنیم محیط مدرسه شاداب و دلپذیر باشد؟

پرسش رئیس جمهوررئیس جمهوری دیروز زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را در دبستان دخترانه شاهد حضرت خدیجه(س) به صدا درآورد و در این مراسم بیستمین پرسش مهر را مطرح کرد، پرسشی که درباره فضای شاد محيط مدرسه بود. از دانش‌آموزان خواست تا برایش بنویسند که آیا محيط مدرسه یک محيط دلپذیر، شاد، دلخواه و پرنشاط است؟ دولت، خانواده، معلمان و خود دانش‌آموزان چکار بايد بکنند که این محيط شاداب تر، دلپذیرتر و برای دانش‌آموزان امن‌تر و دوست داشتني‌تر شو . . .

من که قاضی نیستم . می دونم .

دختره با دوست پسرش و مادرش اومده دفتر که از دوست پسر قبلی شکایت کند .
هفته دیگه هم نامزدی با دوست پسر جدید بود 
یک نسخه وسیع از روانپزشک معروف شهر هم برای حال بد خودش داشت و راستش دختره ته خیلی چیزها بود 
فکر کردم چطوری می تونه اینقدر زرنگ باشه .یا شاید چقدر بلده یا شاید چطوری این قدر خوشبخت و دوست داشتني است که طرف با علم به تمام اتفاقات عجیب گذشته می خواهد باهاش ازدواج کند . 
پ ن : قیافه اش معمولی بود  . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)