98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

نقاشی رو مقنعه برای حسابدار

روز حسابدار

از دوم تا هشتم دسامبر  هفته "حسابدار" نام گذاری شده و در گردهایی 13 آذرسال 86 حسابداران کشور روز 15 آذر هرسال را به عنوان روز "حسابدار" تعین نمودند.
این روز را به هنر آموزان و هنرجویان رشته "حسابداری" تبریک می گوییم. . . .

هفته حسابداری و روز حسابدار

فدراسیون بین‌المللی حسابداران (آیفک) در سی‌امین سال تاسیس‌اش ،دوم تا هشتم دسامبر ۲۰۰۷ (یازدهم تا هفدهم آذر ۱۳۸۶) را به‌عنوان هفته جهانی حسابداری اعلام کرد و از اعضای خود در همه کشورهای جهان خواست آن هفته را به همین نام اعلام و گردهمایی‌ها یا آیین‌های ویژه‌ای را به همین مناسبت تهیه کنند. از آن سال، تشکل‌های حرفه‌ای حسابداری در ایران، پس از نشست‌هایی که بین پیشکسوتان و مدیران جامعه حسابداران رسمی و دیگر تشکل‌ها برگزار شد، روز ۱۵ آذر ه . . .

انا اعطیناک الکوثر

ی ترین صحنه زندگی ، دیدن یه دختر کارمنده که موهاش از کنار صورتش ، از زیر مقنعه عقب رفتش بیرون اومده و داره با گوشه ی مقنعه شیشه ی عینک فریم مشکیش رو پاک میکنه و غر میزنه و پای راستشو میندازه روی پای چپش . . . .

پنج

نشستم. مقنعه‌مو درآوردم. چشمم افتاد به نوری که از لای در باز کناریم افتاده بود بیرون. می‌دونستم کسی اونجا نیست. نه تنها حال نداشتم که بلند شم و خاموشش کنم، بلکه حال نداشتم به بلند شدن فکر کنم حتی! فکری به ذهنم رسید، مقنعه رو گلوله کردم و پرت کردم سمت کلید برق. اگه فکر کردید بنده خواهر آرش کمانگیر هستم و تیرم به هدف اصابت کرد، درست فکر کردید. چون مجبور شدم پاشم و برم مقنعه‌مو از پشت میز بردارم تا چروک نشده و ضمنش کلید رو هم زدم :)
دلم نه قیلی می‌ . . .

تازه کار ها ابتدا ببینند مدیر چه می خواهد

اگر در یک شرکت تازه استخدام شدید ابتدا دغدغه های مدیریت را پیدا کنید و روی آنها تمرکز کنید و سعی بر رفع آنها بکنید چون اینکار باعث ایجاد اعتماد اولیه مدیر به حسابدار می شود و باعث می شود فضای اعتماد بین مدیر و حسابدار ایجاد شود و این یکی از پایه ها و ارکان موفقیت شماستبراي دانستن بیشتر در قسمت نظرها در خدمت هستم . . .

دانلود دوبله فارسی فیلم حسابدار The Accountant 2016

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم حسابدار The Accountant 2016 با لینک مستقیم و کیفیت بلوری 1080p BluRay + 720p BluRay با زیرنویس فارسی و نسخه کم حجم x265 HEVCبتادانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

شرکت حسابداری در رشت

گروه حسابداری رهنما یک شرکت حسابداری در رشت آمادگی همکاری در زمینه حسابداری مالیاتی و حسابرسی با شماعزیزان را دارد.
یک موسسه براي برنامه ریزی و تنظیم بودجه مالی خود نیازبه یک سیستم مالی قوی و بابرنامه دارد،تا بتواند خروجی داده های دقیق و قابل اطمینانی داشته باشد.انتخاب حسابدار بسیار با اهمیت است.
یک حسابدار باید منظم ،متعهد،امین،متخصص و با دقت باشد.پس در انتخاب گروه مالی خوددقت کافی راداشته باشید.تا سیستم حسابداری اصولی براي شما برنامه . . .

روز جهانی حسابداری

روز جهانی حسابداری یادآوری خوبی براي تجلیل از حرفه ایست که یک قرن قدمت داشته و در راستای رسیدن به موفقیت تجاری ضروری و اجتناب ناپذیر است. اگر شما سرپرست تیم حسابداری هستید،حتما تقدیر خود را با پاداش و قدردانی نشان دهید.
 
در روز حسابدار کاری بیشتر از تایید حسابداران انجام دهید!
چرا؟ به این دلیل که اکثر کسب و کارها بدون یک کارشناس حسابداری قابل اعتماد، دوامی نخواهند داشت. از کارمندان حسابداری گرفته تا حسابدار ارشد، این افراد اطلاعات حساب . . .

باسلام و تبریک روز حسابدار

احتراما جشنواره الگوهای برتر تدریس تا بهمن ماه فرصت دارد لطفا براساس شیوه نامه ای که در گروه گذاشته شده شرکت بفرمایین لازم به ذکر است که جشنواره ویژه رشته حسابداری است و ده نفر انتخاب میشوند . . .

سریع ترین راه. بهترین راهه؟

سال اول دبیرستان رو تازه تموم کرده بودم. میخواستم برم هنرستان و معماری بخونم. رفتم پیش کسی که خیلی قبولش داشتم و یه جورایی اون روزا الگوم بود. گفتم: می خوام برم فنی حرفه ای و معماری بخونم. هرگز نگاه خشمگینش و اون جمله ای که بهم گفت رو فراموش نمیکنم. معلمم بود. من همیشه از نظر معلم هام باهوش بودم و اونا انتظار یه رتبه ی خیلی خوب ازم داشتن. بهم گفت: مگه همیشه سریع ترین راه بهترین راهه؟ تو چشمای عصبانیش نگاه کردم و گفتم نه. گفت: "پس میری ریاضی می خونی. . . .

آموزش مفاهیم اولیه حسابداری بخش اول

آموزش مفاهیم اولیه حسابداری بخش اولتعریف حسابداریحسابداری در کتاب های مختلف تعاریف متفاوتی دارد، که آنچه در حسابداری کاربردی می توان به آن اشاره کرد به این صورت است که، حسابداری به معنی جمع آوری اطلاعات، تجزیه و تحلیل آن و ثبت در دفاتر و ارائه گزارشات می باشد.هدف حسابداریهدف حسابداری ارائه گزارشات می باشد، که حسابدار پس از انجام امور حسابداری نسبت به تنظیم و ارائه آن اقدام می نماید.انواع گزارشات حسابداریگزارشات در حسابداری به دو صورت اس . . .

استخدام در یک شرکت تولیدی مواد غذایی

با عرض سلام و احترام خدمت شما عزیزان
در یک شرکت تولید مواد غذایی به تعداد 150نفر نیازمندیم 
به صورت پاره وقت و تمام وقت 
حقوق 1700 تا 5ملیون تومان
منشی - حسابدار- کارگر ساده-نگهبان- راننده
واتساب - تلگرام - پیامک - پاسخگو هستیم
09901500310
  . . .

خدمات حسابداری

خدمات حسابداری

    تحریر دفاتر قانونی

    تنظیم و ارسال اظهار نامه مالیاتی

    تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و صورت معاملات فصلی

    نصب راه اندازی و آموزش نرم افزارهای مالی

    تبدیل سیستم دستی مالی به مکانیزه

    تهیه صورتهای مالی و تجزیه و تحلیل صورتها  و نسبتهای مالی

    تهیه لوایح و دفاعیات مالیاتی و تامین اجتماعی

    تهیه لیست حقوق و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق

    ثبت سند حسابداری (جاری و معوقه)

    مشاوره در . . .

آموزشگاه نقاشي

موزش نقاشي از طریق تمرین های عملی و پشتیبانی سازنده ،باعث ایجاد مهارت های هنری شما و پیشرفت خلاقیت طراحی شما می شود. از اصول طراحی و رنگ ، گرفته تا ترکیب بندی ، نقاشي و آزمایش با سبک ، شما انواع مختلفی از رسانه های خلاق و موضوع را مطالعه و کشف می کنید.تجهیزات و امکانات مورد استفاده در یک آموزشگاه نقاشي :مداد ،قلم و جوهر ،آبرنگ ، روغنها ،اکریلیک ،گواش ، بوم نقاشي ،نیمکت های ترسیم ،تابلوهای بزرگ نقاشي ،چهار پایه مدل  ،اتاق مناسب و محل ذخیره س . . .

خدمات حسابداري

خدمات حسابداری    تحریر دفاتر قانونی    تنظیم و ارسال اظهار نامه مالیاتی    تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و صورت معاملات فصلی    نصب راه اندازی و آموزش نرم افزارهای مالی    تبدیل سیستم دستی مالی به مکانیزه    تهیه صورتهای مالی و تجزیه و تحلیل صورتها  و نسبتهای مالی    تهیه لوایح و دفاعیات مالیاتی و تامین اجتماعی    تهیه لیست حقوق و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق   . . .

سفارش پیامبر درباره ی حجاب

- پیامبر اکرم (ص): . زنی که براي حفظ غیرت، استقامت ورزید و براي خدا وظیفه خود را به خوبی انجام داد، خداوند پاداش شهید را به او خواهد داد.(نوارد راوندی، ص 37، بحارالانورا، جلد 103، ص 250)- پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله): پروردگارا نی که خود را پوشیده نگه می دارند، مشمول رحمت و غفران خود بگردان.(مستدرک الوسائل، ج 3، ص 244)- پیامبر می فرمایند: شرف مقنعه ای که زن بر سر دارد از دنیا و آنچه در آن است ارزنده تر می باشد.» . . .

آموزش نقاشي براي کودکان

 نکته اول:داشتن کاغذ مخصوصبعضی از نقاشي های سه بعدی به کاغذ هایی مخصوصنیاز دارند و خط ها در آن برجسته تر و زیباتر میشود ولی درکاغذ هایی مثل:a4.a5و. خط ها در این کاغذ ها کارایی برجستگی ندارد.نکته دوم:داشتن ماژیک های مخصوص نقاشيبعضی از خط های نقاشي با کشیدن مداد هرگز برجستگی ندارد و نقاشي سه بعدی نمیشود ولی تنها راهکار این است که با ماژیک های مخصوصبا رنگ هایی مثل:سیاه کم رنگ و پر رنگ خط های نقاشي را کشید ولی براي کمی بهتر شدن نقاشي میتوانیم ار . . .

وظایف حسابدار به صورت روزانه،هفتگی،ماهانه،سه ماه یک بار و سالانه

⭕️وظایف حسابدار به صورت روزانه،هفتگی،ماهانه،سه ماه یک بار و سالانه
1️⃣  ثبت رویدادهای مالی در سند حسابداری مهلت :به صورت روزانه
2️⃣  ثبت اسناد حسابداری در دفتر رومه مهلت:حداکثر تا15پانزدهم ماه بعد
3️⃣ انتقال از دفتر رومه به دفتر کل مهلت :بلافاصله بعد از ثبت سند در دفتررومه (توجه: اگه تحریر دفاتر رومه و کل از ۱۵ماه بعد فراتر برود باعث رد شدن دفاتر شده وشامل جریمه های سنگین می شود)
4️⃣ تهیه لیست حقوق و دستمزد در پایان هرماه
5️ . . .

بایگانی مهم تر از نون شب

در یک کلام بگم حسابدار بدون بایگانی یعنی هیچ!اگر شما یک بایگانی مرتب و منسجم و قابل استناد و ارجاع نداشته باشید تراز شما دو قران ارزش ندارد و عملا سند هایی را ثبت زده اید که قابل دفاع نیستند و هرکسی میتواند آنها را زیر سوال ببردعلاوه بر آن وقتی مدیر عامل سند یک رویداد مالی را از شما درخواست کند و شما به ذونکن مراجعه کنی و پیدا نکنی از خجالت خیس عرق خواهی شدخدا براي هیچ حسابداری نیاره!!!اگر براي اینکه بایگانی مرتبی داشته باشی سوالی داشتی نظر بد . . .

مدیریت لوازم

 حسابداری مدیریت همچنین تهیه گزارشهای مالی را نیز براي گروههای غیرمدیریتی مانند ذینفعان، بستانکاران، سازمانهای قانون گذار و مراجع مالیاتی را شامل می شود. یک حسابدار مدیریت دانش و مهارت حرفه ای خود را در تهیه و ارائه اطلاعات مالی و سایر تصمیمها به روشی بکار میگیرد که براي مدیریت در تدوین تها و در برنامه ریزی و کنترل عملیات مورد تعهدش یاری رسان باشد. . . .

حسابدار مترجم، يا مترجمي آشنا به متون حسابداري

 همیشه این سوال مطرح بوده است. در ترجمه تخصصی رشته های دیگر هم این سوال مطرح بوده است. باور عمومی این است که حسابداری که تا اندازه ای تسلط به زبان خارجی مثلاً انگلیسی دارد میتواند ترجمه خیلی خوبی ارائه دهد. ولی این باور اخیراً زیر سوال رفته است.حسابدارهای زیادی هستند که دانش نسبی به زبان انگلیسی دارند. این افراد دست به ترجمه می زنند. ولی کار ترجمه امری است که سالها زحمت وتجربه می برد تا بتوان ترجمه قابل قبولی حتی به صورت ترجمه عمومی ارائه ش . . .

خلاصه اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم

خلاصه کتاب اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم
همراه نمونه سوال
بی شک این بسته کامل ترین بسته آموزشی  اصول حسابداری 1 عبدالکریم مقدم موجود در اینترنت می باشد.
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
خلاصه کتاب اصول حسابداری 1 تالیف مقدم و شفیع . - onyxmedia host296.onyxmedia.ir › . Translate this page Oct 24, 20 - ادامه و دانلود. دانلود خلاصه کتاب اصول حسابداری 1 براساس کتاب عبدالکریم مقدم و علی شفیع زاده از انتشارات پیام . . .

یک شیشه انگور

و مثل همیشه، دو نفر دوست بودند. دو دختر با مقنعه و کوله پشتی و تشکیلات. خستگیِ یک روز طاقت فرسا در دانشگاه را با دو ظرف سیب زمینی با سس مخصوص از تن به در می کردند.  پشت یکی از میزهای کوچک فودکورت نشسته بودند و به یک موضوع فوق العاده بی مزه از ته دل می خندیدند. یکی شان درحالی که خودش را با برگه ی منو باد می زد، پرسید:
-ینی هیچ وقت از همدیگه خسته نمی شین؟!
دومی که هنوز لبخند به لب داشت سرش را محکم بالا انداخت و گفت:
-نچ. محال ممکنه. همیشه برام هیجان انگی . . .

سه شنبه هاي قصه گويي

کلاس قصه خوانی براي کودکان زیر شش سال در تاریخ 98/7/23 در بخش کودک کتابخانه عمومی شهید توکلی برگزار گردید.این کلاس همراه با آموزش نقاشي و کاردستی در روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت 10:30 الی 11:30 تشکیل میشود. در این جلسه کودکان ابتدا با مجموعه کتابهای تصویری آشنا شدند و بر اساس تصور ذهنی خود تصاویر را بازگو کردند و سپس با رنگ زرد آشنا شدند و براي هفته آینده قرار شد سه موردی که در منزل خود به این رنگ هست را نقاشي کنند. همچنین شخصیتهای کتابهای شیمو به . . .

برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع عید غدیر

به مناسبت دهه امامت و ولایت و همزمان با عید غدیر خم مسابقه نقاشي و رنگ زنی با موضوع عید غدیر با حضور اعضای كودك و نوجوان كتابخانه با حضور مربی نقاشي سركار خانم شیوا لطیفیان در كتابخانه عمومی ابوریحانی بیرونی شهرستان سلسله برگزار شد. در خاتمه به هر كدام از شركت كنندگان با اهدا جایزه فرهنگی تقدیر و تشكر به عمل آمد.   . . .

تقویم آذر ماه

تعطیلات آذر 98آذر ماه 98 تعطیلات رسمی ندارد.مناسبت‌های آذر 981 آذر آذر جشن4 آذر روز جهانی مبارزه با خشونت علیه ن [ 25 November ]5 آذر روز بسیج مستضعفان7 آذر روز نیروی دریایی9 آذر آذر روز، جشن آذرگان10 آذر روز مجلس10 آذر روز جهانی ایدز [ 1 December ]12 آذر تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران12 آذر روز جهانی معلولان [ 3 December ]13 آذر روز بیمه14 آذر ولادت امام حسن عسکری علیه السلام [ 8 ربیع الثانی ]15 آذر روز حسابدار16 آذر روز دانشجو16 آذر وفات حضرت معص . . .

يهم ميگه امروز چقدر خوشگل شدي

راستش من این ترم هیچ دوستی تویِ دانشگاه ندارم ولی با بعضی از هم ترمی هام سلام علیك دارم و با یكیشون بیشتر از همه میرمُ میامُ صمیمی ترم و امروز منُ دید بهم گفت چقدر خوشگل شدی این فقط نظرِ من نیست فلانی هم همین نظرُ داره گفتم فداتشم عزیزم مرسی و بغلش كردم و بغلم كرد و ارایشم چی بود؟ كرم پود و رژلب! مثلِ همیشه همین كه خب موهامم این هفته فرقِ كج میذارم و یكم این لبه یِ مقنعه حالتِ پف طوری میشه كه خوشگل ترم میكنه یعنی فرقِ كج چسبیده به فرقِ سرمُ  . . .

زندگی در جریان

پنج ســـــــــــال دیگه یه همچین روزی نشستم تو خونه و منتظرم تا دینا خانم از مدرسه بیاد خونه و با همون مقنعه و لباس کوچولوش که تنشه برام از کلاس و معلم و دوستاش تعریف کنه وای که چه ذوقی دارم از الان براي اون لحظهوای چه شیرینه که دختر کوچولوی من با کوله پشتی خوشگل صورتیش راهی مدرسه بشه وای چقد راه طولانی در انتظارشه مدرسه.امتحاندوستاش تجربه هاش نوجوونیشکنکورش دانشجوییش. ازدواجش انگار همین دیروز بود که خودم ورو . . .

مدیر ساختمان ما -

بابای قشنگم خیالت تخت باشد دیروز حساب و کتاب ساختمان را با اجازه شما بستم و تحویل دادم تهایت سعی م را کردم قصوری اتفاق نیفتد از جمع ساکنین حلالیت طلبیدمباباجانتقویمت را با اجازه مجبور شدم ورق بزنم . من به دورت بگردم من به دور خطت بگردم . من به دور دقتت بگردم چه با نظم همه چیز را بی کم و کاست نوشته بودیبهترین من حسابدار من قوی من پدر با درایت من ، خیالت راحت باشد وظیفه ام را تمام کمال انجام دادمخیالت راحت باشد حقی نا حق نشدخیالت راحت باشدراسی با . . .

نقاشی چیست و هنر نقاشی چگونه است؟

نقاشي در واقع هنر به تصویر کشیدن مفاهیم مختلف است. براي اینکه بتوانیم نقاشي را درک کنیم و متوجه شویم که نقاشي چیست، باید با این هنر بزرگ و عالی آشنا شویم و بدانیم که نقاشي چگونه به ما در زندگی کمک می کند و هدف اصلی آن چیست و چگونه می توان از آن در رشد و تعالی خود استفاده کرد.
 
ادامه مطلب . . .

برخی از ن مسلمان به شیوه‌های گوناگون موی سر و بخش‌هایی از بدن خود را می‌پوشانند؛ قنعه، چادر ، روسری، نقاب، و عبا از جمله حجاب‌های رایج در میان ن مسلمان است.                                                                                                                                                                . . .

فراخوان مسابقه آینه های بی صدا

 
مسابقه آینه های بی صدا
دبیرخانه راهبری کشوری حسابداری
به مناسبت گرامیداشت هفته حسابدار برگزار می کند:
آینه های بی صدا
فراخوان دریافت تجارب و خاطرات آموزشی هنرآموزان حسابداری سراسر کشور
تجارب تدریس خود را باهمکاران در میان بگذارید و تقدیر نامه وزارتی بگیرید.
تجارب تدریس خود را به راحتی و بدون تشریفات اداری و فقط به ایمیل دبیرخانه به نشانی
informationdabirkhane@gmail.com
ارسال نمایید.
مهلت ارسال آثار 1397/9/20
به سه نفر از بهترین آثار تقدیرنامه وزارتی تقد . . .

فروش پکیج آموزشی نرم افزار حسابداری هلو

این پکیج آموزشی تمامی سوالات و نیازهای یک حسابدار را درباره نرم افزار حسابداری هلو برطرف می سازد و پس از استفاده از این پکیج میتوانید بر تمامی بخش های نرم افزار هلو مسلط شوید.این بخش ها عبارتند از : محیط اول دوره ( معرفی و گروه بندی کالا، معرفی اشخاص ، افتتاح حساب بانکی ، صندوق و تنخواه گردان ، وارد نمودن اسناد دریافتی ، اسناد پرداختی و انتهای عملیات اول دوره)محیط طی دوره ( اعم از ثبت انواع فاکتورها ، صدور سند ، امور مالی ، وصول چک ، اصلاحات ، گ . . .

جواهر با ارزش

بعضی خاطرات بعضی خوبی ها بعد از سالها هم یادت می ماند .سال هشتاد و دو بود یا هشتاد و سه دقیق نمی دانم توی روستایمان یک اردوی جهادی آمده بودند.آن زمان ها اردوی جهادی خیلی مطرح نبود .شاید براي اولین بار با چنین پدیده ی نادری روبرو می شدم.خوب یادم هست که آن زمان من چندین روز در روستا مانده بودم.فکر می کنم عید بود و پدر و مادرم کربلا بودند .و همین بهانه ای شد که براي سر نرفتن حوصله ام در این کلاس ها شرکت کنم.آن کلاس ها برايم شیرینی خاصی داشت اما شیری . . .

نقاشی کودکان از شخصیتشان می گوید!

روانشناسی نقاشي کودکان
 
کودکان از طریق نقاشي های خود، نظرات و تفسیرهایشان را بیان می کنند‎
 
روانشناسی نقاشي کودکان و خردسالان بسیاری از حرفه ای ها را در زمینه آموزش و پرورش جذب کرده و علاقه مند می کند.
محققان، روانشناسان، معلمان و والدین تحقیقات مختلفی را براي روشن ساختن مفهوم و تفسیر نقاشي های کودکان انجام داده اند.
از طریق بررسی و تحلیل نقاشي کودکان ، می توان بینش آنها را در مورد توسعه اجتماعی / احساسی، فیزیکی و فکری هر کودک به دست آورد. . . .

معروف ترین نقاشی های جهان /بخش اول

یک سری نقاشي هستند که هنرمندانه‌تر از بسیاری نقاشي‌های دیگر اند. این نقاشي‌ها به‌سبب ذوق و قریحه‌ی بسیارِ نقاشان‌شان توانسته‌اند در دل تاریخ جایی براي خود پیدا کنند و سخت به آن بچسبند تا به این ترتیب از آن‌ها با عنوان ماندگارترین نقاشي های تاریخ یاد شود. این نقاشي‌های مشهور را ممکن است در هر جای این دنیا – چه اینترنت، چه تلویزیون، چه مجله و … – به‌طور تصادفی دیده باشید، لیکن در این نوشتار چند تا از آن‌ها را کنار هم و به‌مثابه‌ی یک م . . .

استخدام کارگر در شهریار و اندیشه

#استخدام به تعدادی نیروی اقا مونتاژ کار ، پرسکار ، جوشکار co2 جهت کار در شرکت تولید قطعات خودرو نیازمندیمشهریار02165637195به یک کارشناس پلیمر یا دانشجوی رشته پلیمر جهت انجام یک پروژه تحقیقاتی نیازمندیمشهریار09354509913به یک حسابدار خانم یا آقا مسلط به نرم افزار پارسیان جهت سه روز در هفته ترجیحا دارای وسیله نقلیه نیازمندیمشهریار09193088815به ۲ نفر خانم جهت کار در کارگاه تولیدی براي بسته بندی نیازمندیمشهریار09192211699به یک منشی خانم مسلط به هلو جهت پخش مو . . .

پول ها

جالبه
 
هر وقت گفتم وضع کانادا خرابه
یکی پیدا شد و گفت وای مگه کشور خودت عالیه؟!
 
کسخل اوکی کشور من داغون اصلا
مشنگ چه ربطی داره؟!
چرا همه چی رو با همه چی مقایسه میکنی گوسفند؟
مگه من گفتم ایران بهتره؟
 
برین اینو گوگل کنین:
ontario teachers strike
 
اوضاع خرابه داگ فورد زده همه چی رو کات کرده بودجه ها قطع شده میخوان تعداد معلم ها رو ده هزار تا کم کنن
 
مردم انتاریو ریختن بیرون
 
اعتراض شده
 
دوشنبه احتمالا کل مدارس انتاریو تعطیلن.
 
خدا رو شکر ازونجا اومدم . . .

از چه رو تو با کَـلان آمیختی؟

در 21 سالگی،وقتی شیراز بودیم،یروز رفتیم تیغ خریدیم و وایسادیم توی حموم و "میم 2" و "ر" همه ی موهامو زدن،با قیچی و تیغ.دوساعت درگیرش بودیم.و حالا از نتیجه راضی ایم.البته مقنعه سرکردن سخته خیلی برام ولی کنار میام."میم2" هی به سرم نگاه میکنه، هی با یه نگاه اندوه باری میگه موهاتو دوست داشتمنمیدونم چجوری دلشو داشت 2 ساعت وایساد برام تیغشون زد.
پ.ن:یکبار براي همیشه شجاعت به خرج دادم و ریسک کچل بودن به معنای واقعی رو پذیرفتم.همونجوری که چندسال پیش یکبار . . .

نقاشی

نقاشي، نگارگری یا رسم، فرایندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشي حرفهٔ شخص باشد.نقاشي یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد. برخی از پژوهشگران معتقدند اولین نقاشي‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آماد . . .

حسین

زن‌ها از طولانی شدن منبر خسته شده‌اند. بچه‌دارها کلافه شده‌اند و به لطایف الحیل بچه‌ها را ساکت می‌کنند. جوانترها گوشی‌ها را بیرون آورده‌اند مثل دختر جوان کنار دستی من که سرعت پیام فرستادنش مثال زدنی است. دو تا خواهر که جلوتر از من نشسته‌اند، روسری‌هایشان را مرتب می‌کنند، پی کفشهایشان می‌گردند که زودتر بروند تا به مجلس ختم برسند. پیرزنی که روی صندلی با مقنعه رنگی نماز نشسته بی‌حوصله از زمان تمام شدن مجلس می‌پرسد. چند نفری به گرما م . . .

روز کارمند

یه نقاشي بهم‌ دادی و‌گفتی براي مربی بالت کشیدی یه نقاشي که باید از میون چند تا کاغذ دیگه که روش پیچیده بودی بیرون می آوردیش  . ولی نقاشي مال من بود منو کشیده بودی که روبروم ۱۰۱۵ تا ارباب رجوع تو اداره صف کشیده بودن امروز روز کارمنده و تو برام نقاشي کشیده بودی دختر عزیزم دختر عزیزتر از جونمخدای مهربون شکر . . . .

همه چیز در مورد نقاشی

 
آموزش رایگان نقاشيمشاوره رایگان خرید لوازم نقاشيپاسخ رایگان به تمام سوالات شما در مورد نقاشي
فقط کافیه روی لینک زیر کلیک کنید و پیج رو فالو کنید:
 
www.instagram.com/nabzeghalam/
  . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)