98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

ن خیابان تخت طاووس

پرورش و فروش تخم نطفه دار طاووس با بهترین کیفیت

طاووس از پرندگان بومی و محلی آسیا و شرق هندوستان میباشداز آنجا به سایر نقاط دنیا پخش شده آنها دارای 2 نوع گونه بوده و با قرقاول نسبت خویشاوندی دارندطاووس نسبت به سایر پرندگان از رنگ های متنوع . زیباتری برخوردار هستندسر، گردن و سینهء طاووس ها به رنگ ارغوانی میباشد که دارای سایه ای سبز و طلایی هستپرورش و فروش تخم نطفه دار طاووس با بهترین کیفیتتخم نطفه دار طاووس سبز هندیتخم نطفه دار طاووس سفیدارسال در عرض 48 ساعت پس از جمع آوری تخم نطفه دار طاوو . . .

تشبیهات درس20خوب جهان را ببین)

تشبیهات به کار رفته در درس :صفحه 17 : . این بال ها همانند لاله های گوش اندصفحه : برای او دو چشم و دو حدقه چونان ماه تابان آفرید .دو پای داس مانند که اشیا را بر می دارد.صفحه 19 : دم کشیده اش که آن را چونان چتری گشوده است که طاووس آن را بر سر خود سایبان می سازد .گویی بادبان کشتی است که نا خدا آنرا برافراشته است .رنگ های پر طاووس را به روییدنی های زمین تشبیه کنی اگر آنرا با پارچه های پوشیدنی همانند سازی چون .پرهای طاووس چونان برگ خزان دیده می ر . . .

رئیس جمهور ارمن سارگانیان در یک سفر کاری به استان طاووس قرار دارد

 امروز ، رئیس جمهور سرگ سارگان ساریسین سفری به استان توسون انجام داد. رئیس جمهور سارگانان از جبهه های مرزی چیناری ، ایگلدزور و ناور بازدید خواهد کرد ، سپس در شعبه دانشگاه دولتی ایروان در Ijevan میزبان خواهد بود و در شرکت های تولیدی استان نیز حضور خواهد داشت.Slaq.am - منبع اطلاعات  . . .

طاووس اهل جنه

به نام خدای مهدی  جمعه ها زودتر از آمدن آفتاب بیدار می شوم و چشم به کعبه می دوزم، گوشهایم را تیز می کنم، نکند بیایی و چشم انتظار تو نباشم، نکند ندای آسمانی ات گوش جهانیان را پر کند و گوشهایم غافل بمانند!!!طاووس اهل جنه، تو تنهاترین نیاز این روزهای عالم هستی و آمدنت یگانه مرهم دردهای کهنه و زخمهای عمیق چشم انتظاران و عدالت خواهان دنیاست!!برای آمدنت، برای روشن شدن چشم دنیای تاریک مان به خورشید وجود مبارک تو دعا می کنیم :#اللهم_عجل_لولیک_الفرج_بح . . .

چهليمن روز درگذشت مرحومه كربلاييه طاووس خلت آبادي فرزند عبدالله

هوالباقیمادرمچهل روز گذشت.!رنج بسیار كشیدیم كه بمانی و نشدباز بر شاخه ما نغمه بخوانی و نشدبركت وشادی این باغ تو بودی مادرهمگی خواسته بودیم بمانی و نشد بدینوسیله چهلمین روز درگذشت مرحومه مغفوره (كربلاییه طاووس خلت آبادی فراهانی) را به اطلاع كلیه دوستان و آشنایان می‌رساند به همین مناسبت مجلس یاد بودی درروز پنجشنبه مورخ 1398/07/25 از ساعت 14 الی 15/30 درمسجد صاحب‌امان روستای خلت‌آبادبرگزار می‌گردد.  حضور شما سروران گرامی باعث شادی روح آن مرح . . .

جلسات دهه ی سوم صفر

[سلام برنامه سخنرانی استاد در دهه سوم ماه صفر صبحها:: منبر اول : پنج روزاول بین چهاراه تختی وشهدا بعدازبانک ، پنج روزدوم بزرگمهر،خیابان بلال  منبردوم :  خیابان مسجدسید کنارهتل پرسپولیس  منبرسوم : پنج روزاول خیابان سروش کوی 19 پنج روزدوم دروازه دولت پشت کلینیک قاعدی  شبها:: منبراول : پنج شب اول خیابان خرم روبروی مسجد فرشته، پنج شب دوم، خیابان شیخ مفید کوی 22 انتهای کوچه منبردوم: خیابان هشت بهشت غربی بین سه راه ملك و گار   منبرسوم :شهرستا . . .

خيابان سعادت آباد

[contact_info title= " خیابان سعادت آباد"] درباره خیابان سعادت آبادسعادت اباد واقع در منطقه ۲ شهرداری تهران ، در کوهپایه های جنوبی رشته کوه البرز و یکی از مناطق شمال غرب شهر تهران می باشد. از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه، از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب راه دارد همچنین بلوار فرحزادی از غرب سعادت اباد می گذرد. میدان کاج، از اصلی‌ترین و مهم‌ترین میدان‌های این محله به شمار می‌رود و علت نام‌گذاری آن، وجود . . .

متن حرز حضرت فاطمه – خواص و فوائد حرز حضرت فاطمه برای دفع بلا

حرز حضرت فاطمه (س) :
حرز حضرت فاطمه (س) در دو کتاب مهج الدعوات” و مجتنی” که هر دو از کتب سید ابن طاووس” هستند نقل شده و دعای کامل این حرز، در مفاتیح الجنان نیز ذکر شده است.
دعای این حرز بدین صورت است:
ادامه مطلب . . .

دلتنگی

  جنگ كه تمام شد با خودم گفتم هرگز دلم براى این روزها تنگ نمی‌شود.وقتى در همسایگى‌مان  پسر دوم خانواده‌اى شهید شد و من غمگنانه دعا كردم كه خدا پسر سوم خانواده را براى مادرش نگه دارد، با خودم گفتم هرگز دلم براى این روزها تنگ نمى‌شود.گفتم تنگ نمی‌شود و نشد.اما این روزها که دیدم یكى این سوى خیابان ماشه را كشید و یكى آن سوى خیابان خونش ماند به آسفالت، دلم بى‌شرمانه براى روزى تنگ شد كه دعایم بی‌جواب ماند و خبر شهادت سومین پسر خانواده رسید و . . .

روز چهاردهم ربیع الاول (21 آبان)

شیخ مفید» -رحمه اللّه-در ضمن اعمال روز  ١۴  ربیع الاول آورده است:در روز  ١۴  ربیع الاول سال  ۶۴  ه‍. ق، ملحد ملعون یزید بن معاویه» -كه خداوند او و تمام كسانى كه در مصایبى كه او بر خاندان رسول وارد كرد و راه آن را گشود، با او موافقت نموده و از آن خشنود گردیده و او را در برابر كردارش سرزنش نكردند، لعنت كند-به هلاكت رسید.»بنابراین این روز، روز پرداخت صدقه و كوشش در ستایش و سپاسگزارى از خداوند است.منبع: اقبال الاعمال، سید ابن طاووس قدس سر . . .

تا سر زلف تو.

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادستدل سودا زده از غصه دو نیم افتادست چشم جادوی تو خود عین سواد سحر استلیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست در خم زلف تو آن خال سیه دانی چیست؟نقطه دوده که در حلقه جیم افتادست زلف مشکین تو در گلشن فردوس عذارچیست طاووس که در باغ نعیم افتادست دل من در هوس روی تو، ای مونس جان!خاک راهی ست که در دست نسیم افتادست همچو گرد، این تن خاکی نتواند برخاستاز سر کوی تو زان رو که عظیم افتادست سایه قد تو بر قالبم، ای عیسی دم!عکس رو . . .

آنا آخماتوا

=او در این دنیا سه چیز را دوست داشت:                      دعای شامگاهی؛طاووس سفید؛                                                   و نقشه رنگ پریده آمریکا.و سه چیز را دوست نداشت:گریه کودکان؛مربای تمشک با چائی؛و پرخاشجویی زنانه و من همسر او بودم. "آنا آخماتوا"از مجموعه: شامگاه / ترجمه: احمد پوری" . . .

مفسران شیعه (تعریف اجمالی)

طبقه بندی مفسرین شیعه
نخستین گروه مفسران شیعه، تعدادی از اصحابپیامبر صلی الله علیه و آله و ائمه اطهار علیهم السلام هستند که روایات تفسیری را نقل کرده یا ضبط نموده‌اند. به اعتقاد شیعه، تعدادی از مفسران در بین صحابه مانند: ابن عباس، ابن مسعود، ابی بن کعب، جابر بن عبدالله انصاری و همچنین جمعی از تابعین مانند: سعید بن جبیر، یحیی بن یعمر، ابوصالح میزان بصری، طاووس بن کیسان معروف به یمانی، محمد بن سائب کلبی، جابر بن یزید جعفی، اسماعیل . . .

میل ورم خشک میلورم

میل ورم خشک میلورممیلورم خشک میل ورم خشک شدهمیلورم خشک برای تغذیه انواع ماهی ها (اسکار،فلاور،آروانا٫کوی.)انواع پرندگان (مرغ وخروس،قناری،سهره،طرقه،مرغ مینا،طاووس،قرقاول،بلبل،فنچ.)انواع خزندگان (بیردد،گکو،آفتاب پرست،پکمن فراک.)میلورم خشک دارای پروتئین بالاتری نسیت به زنده ان است.میلورم خشک برای بلبل.هزاردستاننچ.خرگوش.گربه.مرغ.خروس.طوطی مناسب می باشد.فروش 5 گرم الی 1000 گرمیارسال به تمام نقاط ایران تماس: 26|682|0912 . . .

شستن روح!

دلم طوفان می خواهدکه مرا همچون سنگریزه ایی درون امواج زیرو رو کندازسرد بودن و سکون، لبریزمدلم دریا می خواهدچو قوسی پرنقش و نگار بر پرهای بسته ی طاووسدلم رنگین کمان می خواهدصدای حزون آلودی خفته در حنجره ی خشک نیستاندلم یک حال شوریدهدلم آواز باران می خواهدهمانند برگی در نوسان باددلم پرواز می خواهد.یاعلی                                                                                "مژگان"  . . .

جفت گیری طاووس چگونه است

جفت گیری طاووس چگونه استجفت گیری طاووس چگونه است اینکه طاووس نر از اشک چشم طاووس ماده می خورد یا بالعکس و باردار می شود و حتی آنرا به نهج البلاغه منسوب کرده اند, خرافه ای بیش نیست در این مقاله درباره جفت گیری طاووس مطالبی بیان شده است که با هم می خوانیمطاووسطاووس (peacock) به خاطر دم حیرت انگیزش از هزاران سال پیش مورد توجه بشر قرار گرفته است. دم پرنده نر معمولا ترکیبی است از رنگ های آبی و سبز به صورت قطاری قرار می گیرند که ۶۰درصد از طول پرنده را تش . . .

شب 17 ربیع الاول (23 آبان)

ابو بكر محمد بن حسن بن زیاد» معروف به نقاش» در جلد  ۴۵  كتاب شفاء الصدور» در تفسیر سوره‌ى بنى اسرائیل (اسراء) ، ضمن نقل داستان معراج پیامبر اكرم -صلّى اللّه علیه و آله و سلّم-آورده است: گفته شده است: در شب  ١٧  ربیع الاول ، یك سال پیش از هجرت، پیامبر-صلّى اللّه علیه و آله و سلّم-به معراج برده شد.»اگر این روایت صحیح باشد، شایسته است انسان این شب را بزرگ داشته و آن را مراعات نموده و حقوق یادشده‌ى آن را با انجام اعمال ستوده، ادا كند.منبع: اق . . .

فعالیت نوشتاری(درس 2)

1- اندیشه ات - بتوانی - همتا - اسرار - تاریکی - چسبیده - سخن - داس - می ترسند - تمام - انسانطاووس - استوار - چتری - سر - سرخی - اطراف2- ملخ دوپای داس مانند دارد که با آنها اشیا را برمی داردمشبه : دوپا   مشبه به : داس   وجه شبه : برداشتن   ادات تشبیه : مانندمهربان و ساده و بی کینه است      مثل نوری در دل آینه استمشبه : او [خدا]   مشبه به : نور   وجه شبه : روشنایی  ادات تشبیه : مثل3- خورشید مانند خورشید مانند لامپی فروزان جهان را روشن می سازد.4 - فصل بهار    . . .

باران

باید بروم پا بگذارم به خیابانباران شده ام کاش ببارم به خیابانباران قشنگی ست تو  هم چتر نیاورتا خستگی ام را بسپارم به خیابانابری ست هوای دل جانان بگذاریدتا شعر دل اش را بنگارم  به خیابانتا بوسه بدهکار شود پیش بیایدآغوش شود جامه ی یارم  به خیابانمن باخته ام دار وندار دل خود رایک روز به همراه نگارم به خیابانبایدبروم پا بگذارم به خیابانوابستگی ام را بسپارم به خیابان . . .

هه ناسه ی سرد و دلی پر درد.

عمومامه دیشب رفت.
به قول عمه طاووس که امروز مویه می کرد:"اسبابت را جمع می کردی و می گفتی می خواهم بروم خانه ام.، بِرارم."
بالاخره رفت خانه ی خودش.
چند روزی بود که حالش دوباره بد شده بود.
ساعتی پیش از مردنش، زنگ زدم به عموحسن. گفت چیزی نخورده است. حتی نتوانسته بود لیوانی شیر بخورد.
قطع که کردم گریستم- این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست.
ساعتی بعد گوشی ام که زنگ خورد، گفتم یا الله!. فهمیدم. پدرم خبر داد.
.
خواهش های فروغ بی ثمر بود.؛ مثل کسی که می . . .

روز دهم ربیع الاول (17 آبان)

شیخ مفید -رضوان اللّه جلّ جلاله علیه-در كتاب حدائق الریاض در ضمن اعمال ماه ربیع الاول آورده است: در روز دهم ربیع الاول ، پیامبر اكرم-صلّى اللّه علیه و آله و سلّم-با امّ المؤمنین خدیجه بنت خویلد -رضى اللّه عنها-ازدواج نمود، در حالى كه خدیجه ۴١  ساله بود و پیامبر  ٢۵  سال داشت. ازاین‌رو، مستحب است انسان این روز را براى سپاسگزارى از خداوند متعال به خاطر جمع بین رسول خود و حضرت خدیجه كه زنى شایسته، خشنود از خدا و مورد پسند [پاك . . .

نقدی بر تفسیر المیزان

نقد تفسیر المیزان طباطبایی
استدلال جمعی از علمای مذهب در
 نیازمندی ما انسانها به هدایت عترت پیامبر (صلی الله علیه و آله)
و رد ادعای کفایت قرآن برای فهم قرآن
شیخ صدوق - شیخ طوسی - سید بن طاووس - علامه حلی -
علامه مجلسی - میرزای نائینی - میرزا مهدی اصفهانی
اینجا
استدلال جمعی دیگر از علمای مذهب مانند شیخ مفید نیز موجود است که فعلا به همان عده از علمای فوق اکتفا می شود
 
  . . .

جلسات دهه ی دوم صفر

اصفهان .صبح ها:منبر اول: چهارراه تختی به سمت فلکه ی شهدا سمت راست روبروی خیابان جامی نماز و منبرمنبر دوم: خیابان میرداماد اولین کوچه سمت راست(از طرف کاشانی)منبر سوم : خیابان باهنر روبروی حسینیه ی سجاد محله ی تیرانشب ها: منبر اول : خیابان کاوه خیابان ابوریحان بلوار ایمانمنبر دوم: خیابان جی خیابان کاخمنبر سوم: خیابان طیب کنار مسجد درب کوشک . . .

خیابان سعادت آباد

[contact_info title= " خیابان سعادت آباد"] درباره خیابان سعادت آبادسعادت اباد واقع در منطقه ۲ شهرداری تهران ، در کوهپایه های جنوبی رشته کوه البرز و یکی از مناطق شمال غرب شهر تهران می باشد. از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه، از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب راه دارد همچنین بلوار فرحزادی از غرب سعادت اباد می گذرد. میدان کاج، از اصلی‌ترین و مهم‌ترین میدان‌های این محله به شمار می‌رود و علت نام‌گذاری آن، وجود . . .

دعای فرج – دعای الهی عظم البلاء

دعای فرج – عکس نوشته های دعای الهی عظم البلاء – دانلود صوت فرهمند و مهدی صدقی
دعای فرج ، دعایی است که با عبارت إلهی عَظُمَ البَلاء » آغاز می‌شود . این دعا برای اولین بار در کتاب کنوز النجاح شیخ طبرسی آمده و آثاری چون وسائل الشیعه ( اثر شیخ حر عاملی ) و جمال الاسبوع ( اثر سید بن طاووس ) نیز آن را نقل کرده‌اند . گفته‌ شده دعای فرج را امام زمان به محمد بن احمد بن ابی‌لیث تعلیم داد که از ترس کشته‌شدن به کاظمین پناهنده شده بود. او با خواندن این دعا . . .

خیابان ولنجک

[contact_info title= " خیابان ولنجک "] درباره ی خیابان ولنجکوِلِنجَک یکی از محله‌های شمال غرب تهران و شمیران است. این محله در کوهپایه‌های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. ولنجک از شمال به ارتفاعات توچال ، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به محله درکه و از جنوب بزرگراه پارک وی راه میابد . ولنجک دارای خیابان های لوکس و سر زنده ای می باشد که در ادامه مطلب به خیابان های این محله زیبا خواهیم پرداخت . خیابان های معروف ولنجکخیابان ساسانخیابان . . .

معرفي تخصصي منطقه فلاطوري

ضمن وقت بخیر خدمت مخاطبین و کاربران گرامی وبسایت گروه بزرگ مشاورین املاک عظیمی در این قسمت از سری معرفی های تخصصی مناطق مختلف اصفهان خدمت شما هستیم با معرفی منطقه خیابان فلاطوری واقع در شمال شهر اصفهان.محدوده این خیابان از بر اتوبان کاوه شروع شده و تا اطراف خیابان اشراق شمالی ادامه دارد. بافت جدید و شیک خیابان فلاطوری اصفهان و خیابان کشی مدرن و طبق استداندار مهندسی شهرسازی باعث توجه ویژه از لحاظ ساخت و ساز آپارتمان های اغلب عظیمی در این . . .

امام سجاد (ع) و تحریفات مربوط به ایشان در آثار شهید مطهری

در این مقاله مختصر تلاش شده است که دیدگاه ها و مطالبی که ایشان درباره امام سجاد علیه السلام در آثار خود به آنها اشاره کرده است، جمع بندی و ارائه شود.الف) عبادت و مناجات امام سجاد علیه السلام1. طاووس یمانی می گوید:حضرت علی بن الحسین علیه السلام را دیدم که از وقت عشا تا سحر به دور خانه خدا طواف می کرد و به عبادت مشغول بود. چون خلوت شد و کسی را ندید، به آسمان نگریست و گفت:خدایا! ستارگان در افق ناپدید شدند و چشمان مردم به خواب رفت و درهای تو بر روی در . . .

ليست فروشگاه هاي رفاه تهران

فروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه جمهوریخیابان جمهوری، تقاطع ولیعصرفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه وزارت کشورخیابان دکتر فاطمیفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه آذربایجانخیابان آذربایجانفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه پاسدارانخیابان پاسدارانفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه پیروزیاتوبان یاسینی جنوب به شمالفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه شیانمیدان تجلوفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه بعثتاتوبان بعثتفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه نازی آبادنازی آباد، خیابان مدائنفروش . . .

ليست فروشگاه هاي رفاه تهران

عنوانآدرسفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه جمهوریخیابان جمهوری، تقاطع ولیعصرفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه وزارت کشورخیابان دکتر فاطمیفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه آذربایجانخیابان آذربایجانفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه پاسدارانخیابان پاسدارانفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه پیروزیاتوبان یاسینی جنوب به شمالفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه شیانمیدان تجلوفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه بعثتاتوبان بعثتفروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه نازی آبادنازی آباد، خیابان . . .

در خواست الوله وپيگيري توسط اداره

دهیاری وشورا به علت كم بود آب در خیابان شهید غلامرضا شرقی دست به كند ن خیابان نمودند كه به علت بی توجهی ونبود لوله كانال همچنان كنده شده وآماده لوله گذاری می باشد كه چندین بار به ریئس ابقای روستای تلفنن وكتبآدر خواست دادهایم وخود رئیس و كارشناس اداره از محل بازدید داشتن ولی به علت تهیه نشدن لوله از استان فعلآ كار تعطیل وكانال كنده شده نیز لم یكن افتاده كه باعث خطر احتمالی دارد كه مجددآاز اداره در خواست لوله داریم تا بتوانیم كم بود فعلی این خ . . .

آدرس جلسات هفتگی

جلسات هفتگی یکشنبه:خیابان باهنر . خیابان خادمی . کوچه کفایت3جلسات هفتگی سه شنبه:خیابان صمدیه ی غربی.خیابان مدرس نجفی.کوچه ی شماره ی 16(حسینی) جلسات هفتگی جمعه:خیابان طالقانی.کوچه ی جنب بانک سپه. . . .

فروش تخم نطفه دار تمامی طیور

با سلام فروش تخم نطفه دار انواع مرغ و خروس زینتی در بعضی از فصل های سال جهت خرید تخم نطفه دار با کارشناسان فروش ما تماس بگیرین با تشکر از باز دید شما دوستان عزیز .فروش تخم نطفه دار شترمرغ .فروش تخم نطفه دار بوقلمون فروش تخم نطفه دار قرقاول.فروش تخم نطفه دار مرغ های زینتی .فروش تخم نطفه دار طاووسفروش تخم نطفه دار با بهترین کیفیت و صادرات تخم نطفه دار به کشور های همسایهجهت سفارش خواهشمند است با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید.09109107280 . . .

خیابان پر شور و شوق استقلال در استانبول

یکی از جذاب ترین خیابان های دنیا جایی در دل استانبول خیابانی که خیلی ها در آن قدم زدن، خیابان استقلال واکینگ استریت شهر استانبول و از معرف ترین خیابان های این شهره و میشه گفت از لحاظ معروف بودن حکم خیابان شانزلیزه فرانسه رو برای گردشگران دارد وقتی وارد این خیابا می شوی با مجموعه ای از نور و رنگ و صدا و سر زندگی رو برو می شویم که با سنگفرش های زیبا گردش گران و افرادی که در انجا قدم میزنند رو جادو می کند و می توانید ساعت ها در آنجا قدم بزنین بدون . . .

10 - سوره ی 14 - آیه ی 48

سوره مبارکه ابراهیم آیه 48.یوم تبدل الارض غیر الارض والسماوات وبرزوا لله الواحد القهاردر آن روز که این زمین به زمین دیگر، و آسمانها (به آسمانهای دیگری) مبدل می‌شود، و آنان در پیشگاه خداوند واحد قهار ظاهر می‌گردند! - مشگلت کجاشه ؟؟- مشگل که نه ، تصحیح افکارِ آدم کوچولوها !!- بگو خُب بزرگ !!- ما قراره در زمینی که تبدیل شده و آسمانهایش زندگی کنیم . در حکومت صاحب امان . - این که تابلو بود ، صاحب امان یعنی چی ؟؟- در دفتر هفتم هم گفته بودم که قدرت در . . .

تخم نطفه دار طیور زینتی و گوشتی

تخم های نطفه دار در بهترین مزرعه ها و تحت نظر بهترین و درجه یکترین مرغداران و پرورش دهندگان پرندگان زینتی از بهترین مزرعه پرورش دهنده جمع اوری میشوند ومورد بازبینی قرار داده میشوند تمامی تخم ها تازه بوده و از لحاظ راندمان بالا میباشند.تخم انواع پرندگان پرورشی و زینتی در هر نژاد و فرمتی که شما می خواهید انواع مرغ،بلدرچین ،کبک،بوقلمون،شتر مرغ،انواع پرندگان زینتی ،لاری،ابریشمی ،ارمنی انواع طوطی،طاووس و.با کیفیت و وارداتی از ترکیه ،90 درصد . . .

توسل به زهرا

سید بن طاووس گوید: مفضل بن عمر از امام صادق (علیه السلام) روایت کرده است: به هنگام حاجت و بروز مشکلات به فاطمه (علیهاسلام) متوسل شوید و ابتدا دو رکعت نماز به جای آورید و پس از سلام سه مرتبه تکبیر بگویید و بعد از آن تسبیح حضرت فاطمه (علیهاسلام) به جای آورده سپس سجده کرده و صد مرتبه بگویید:یا مولاتی فاطمة أغیثینی» و سپس سمت راست صورت خود را بر زمین گذارید و صد مرتبه آن را گفته و سپس سجده نموده و همان ذکر را صد و ده مرتبه برزبان می‌آورید و پس از آن ح . . .

نمایشگاه نقاشی در گالری نقش گیتی

این نمایشگاه با کمال مطلوب مانوس و شناساندن ارتباط آدم با طبیعت، شهر و انواع حیوانات، روز جمعه، ۱۷ آبان ماه با درگاه شریتا گل بابایی»، رب این آثار افتتاح می شود. درون این نمایشگاه بیش از ۲۰ اثر به ریختگی رنگ روغن به عرضه گذاشته شده است. علاقه مندان بخاطر بازید از نمایشگاه می توانند تا کتاب ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۶ تا ۲۰ به خیابان نیاوران، خیابان نوید(مقدس)، خیابان احمدزمانی، خیابان محمودی ۲، پلاک ۹، نگارخانه نقش جهان رجوع کنند. . . .

اندوه من سكوتم بود یا كلماتم؟ كلمات الكن.لال اند برای ستایش زیبایی ات و ناتوان اند برای توصیف اندوه من. من به اندازه ی زیبایی ات غمگینم. اندوهم را اگر برای تو نوشته باشم،ترانه ی غمگینی ست كه در كافه پخش میشود وقتی به عكس چشم هایت در فنجان قهوه خیره شده ای و قطره ای اشك میچكد و گم میماند در فنجان قهوه ات.اندوه من سرطان است،ریه است،سرطان ریه است.سرفه است.اندوه من بهمن كوچكی ست كه به یاد خرداد پر حادثه ی چشم هات چهار فصل میسوزد.اندوه من پ . . .

روز پنجم محرم

روز پنجم محرم: عبدالله بن حسن بزرگمردی کوچک سختى زخمها امام حسین(ع) را بر زمین نشانده بود و یان او را از هر سوى در میان گرفته بودند. عبداللّه بن حسن كه در آن زمان یازده سال بیشتر نداشت عموى خود را نگریست كه دشمن او را از هر سوى در میان گرفته است . یاراى دیدن بیشتر این منظره را نداشت . بى اختیار به سوى عمو دوان شد. عمّه اش زینب خواست عبدالله را بگیرد، امّا او از چنگ عمّه گریخت و خود را به عمو رساند. در این هنگام بحربن كعب شمشیر را بلند كرد تا ب . . .

اجاره آپارتمان تک واحدي با سوئيت مستقل در زعفرانيه تهران

اجاره آپارتمان تک واحدی با سوئیت مستقل در زعفرانیه تهران خیابان سنگر  320 زیر دارد دارای 4 اتاق خواب که یکی از آنها  سوئیت کامل میباشد.مجموعه آپارتمانی در 5 طبقه  تک واحدی و آپارتمان مورد نظر در طبقه چهارم می باشد. این واحد دارای  پارکینگ انباری آسانسور و استخر سونا جکوزی و دارای یک تراس 55متر  متر زیربنا. آشپزخانه MDF و دارای هود و گاز رومیزی و اپن است این واحد تخلیه می باشد.کفپوش سرامیک ونمای  ساختمان سنگ می باشد سیستم برو . . .

7 رنگ مرسوم براي خانه هاي اجاره اي و مبله

اتاق نشیمن قلب خانه شما است ، و همچنین همه کاره ترین فضای شماست. در حالی که آشپزخانه ها برای پخت و پز هستند ، اتاق های ناهار خوری برای غذا خوردن هستند ، و حمام و اتاق خواب خود توصیفی دارند ، اتاق نشیمن تنها فضایی است که به طور کامل برای استراحت و لذت بردن اختصاص داده شده است - چه این که با یک کتاب خوب یا شرکت سرگرم کننده روبرو شود  .هرچه دید شما برای اتاق نشیمن شما باشد ، انتخاب صحیح رنگ به شما کمک می کند تا آن را به واقعیت تبدیل کنید. در اینج . . .

ارائه خدمات باربری در شهرک غرب

باربری شهرک غرب، باربری شهرک غرب همراه مطمئن شما یکی از سریع ترین و مطمئن ترین شرکت باربری در تهران – شمال میباشد.
تنها باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری در تهران با سالها تجربه و تخصص در امر باربری و بسته بندی 
 
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)