98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

همه فن حریف طور

مواجهه ی حریف با قدرت بدنی پایین در مقابل حریف قوی هیکل

غالبا در چنین مواردی استفاده از ضربات شوک دهنده ( ضربه سریع و غافل گیر کننده به نقاط حساس بدن حتی با نیروی کم ) قبل از اجرای تکنیک و فن امری اجتناب ناپذیر میباشد. این امر سفتی و قدرت عضلات قفل شده حريف را بهم زده و شرایط تکان خوردن و مهیا کردن زمینه اجرای فن را آماده میسازد . لازم به ذکر میباشد در اکثر چنین مواردی بهم زدن تعادل حريف قبل اجرای فن ( کوزوشی ) بدون وارد کردن شوک به حريف امری غیر ممکن و یا بسیار مشکل میباشد. . . .

لیگ بوچیا 2

همون طور که گفته بودم ما در گروه مرگ قرار گرفته بودیمو در آخر بازی ها:تیم زنجان حريف اول ما به مقام اولآذربایجان غربی مقام دومو تیم اردبیل حريف دوم ما، و تیم شهید فیاض بخش مشهد به طور مشترک سوم شدند . . .

زنی که چهره‌اش را به یاد ندارم

دیشب خواب دیدم در امپراطوری روم باستان زندگی می‌کنم. جنگجویی جوان هستم و زنی زیبا دارم. شمشیری تیز در دست دارم و کمر و پاهایم شبیه به اسب‌هاست. در جنگی تن به تن در میدانی خاکی، با جنگجویی خارجی نبرد می‌کنم. وقتی نفسم می‌برد، ناگاه تیغی به پهلویم می‌زند و دردش را در مغزم حس می‌کنمبه زخم نگاه نمی‌کنم که دلم ریش نشود. به سمت جنگجو حمله‌ور می‌شوم. به سوی‌ش می‌دوم و چند قدم مانده به او، زمین می‌خورم. به پهلو، روی زمین افتاده‌ام و زنی زیبا ر . . .

استقلال فجر سپاسی

استقلال۳--۰فجر سپاسی 
تیم فوتبال استقلال در جام حذفی باشگاه های ایران به مصاف دومین حريف لیگ دسته یکی رفت در این بازی که مانند بازی قبل مقابل گل ریحان البرز به وقت های اضافه کشیده شد که استقلال توانست در این وقت های اضافه با ۳ گل حريف خود را شکست دهد وبه مرحله بعد صعود کند.
جام . . .

شرکت تیم فوتسال وحدت الماس در رقابت های جام شهدا

تیم فوتسال وحدت الماس در جام شهدا شرکت کرد .
جام شهدا با حضور 24 تیم در دو رده نونهالان و نوجوانان از 20 آذر ماه 98 در سالن 9 دی پاسداران شهرستان تایباد آغاز شد که وحدت الماس در هر دو رده شرکت و تیم داری می کند .
 
تیم نونهالان وحدت الماس در اولین دیدار خود پنجشنبه گذشته به مصاف  املاک نور رفتند و با این که  3 بر 0 از حريف عقب افتاده بودند اما در نهایت با زدن سه گل توسط عرفان برهانی و 2 گل عمران شکسته » بازی را به تساوی کشاندند و این دیدار 3 بر 3 ب . . .

مفاصل

همه مفاصل بدن انسان را می توان به منظور دفاع شخصی تحت تاثیر قرار داد.با این حال باید تمرکز تان بر روی مچ دست،آرنج،شانه، انگشتان و گردن باشد.دو مفصل دیگر که می توانید مورد استفاده قرار دهید قوزک پا و زانو است البته این دو کمتر در دسترس هستند و فقط در شرایطی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.می توانید با استفاده از مفاصل فرد مهاجم حمله او را دفع کنید.می توانید مفصل را بشکنید و یا با کمی فشار مفصل را به شدیدا درد بیاورید و یا نه صرفا می توانید . . .

پوریای ولی معاصر

 
 مسابقات قهرمانی 74 کیلو باشگاه ها بود. ابراهیم همه حريفان را یکی پس از دیگری شکست داد و به نیمه نهایی رسید.آن سال ابراهیم خیلی خوب تمرین کرده بود. اکثر حريف ها را با اقتدار شکست داد
 
در نیمه نهایی حريف ابراهیم شدم، اما یکی از پاهایم شدیداً آسیب دید به ابراهیم که تا آن موقع نمی شناختمش گفتم: رفیق این پای من آسیب دیده، هوای ما رو داشته باش. ابراهیم هم گفت: باشه داداش، چشم. بازی های او را دیده بودم، توی کشتی استاد بود. با اینکه شگرد ابراهیم فن . . .

حریف دل

نه حريف دلم هستم و نه رقیب عشقتکوتاه دیواری که بدور دلم و خودت چیده ام و با خیالت در رویایی همیشگی بدور از هیاهوها در آن زندگی میکنیم،بی نهایت بودن را در خاطرم تجربه کرده امهمیشه بین شب و روز تفاوتی هست که در سیاه و سفید عکست پیدایت یادم باشد که در کوچه های شهر تابلوی خاطرت را قاب کنم تا در همهمه جمعیت رنگین گم نشومادبیاتم را به سبک چشمانت ریسه میکنم تا چلچراغ یادت شومسلام برمردمک چشمانت که اولین حروف الفبای پیامم را به قلبهای تو خواهند رسان . . .

ویژگی های یک پاس

    یک پاس باید دارای این ویژگی های مهم زیر باشد: دقت پاستوپ همیشه باید در جهت حرکت یار فرستاده شود. این عمل موجب تداوم حرکت تیم می شود که بعدا نیز به وسیله ی یار خودی ادامه می یابد.پاس ناصحیح عکس العمل حريف را به دنبال داشته، یا موجب صرف نیروی زیاد توسط یار می شود. همیشه سعی کنید در پاس دادن دقیق باشید. سرعت پاسبه محض این که یار درخواست توپ کرد، آن را باید فورا به او داد.( مگر هنگام حرکات گول زننده ) تا برای حريف غیر مترقبه باشد و فرصت عکس العمل . . .

جوجیتسو در ایران

جوجیتسو در ایراناولین مدال جهانی تاریخ ورزش جوجیتسو ایران در سال ۲۰۰۲ توسط علیرضا داودی در مسابقات جهانی جوجیتسو در کشور اروگوئه به دست امد. این مدال برنز همچنین اولین مدال جهانی کسب شده در بین تمامی کشورهای آسیایی در رشته جوجیتسو محسوب میگردد.
معناجیو به معنی نرم یا منعطف و جیتسو به معنی هنر یا تکنیک است و کلمه "جوجیتسو" به استفاده از نیروی حريف علیه خودش اشاره دارد. [۱]
روشاین روش رزمی برای مبارزه افراد عادی با سامورایی‌ها دوران حکومت فئو . . .

نکات مهم در به کارگیری کارت ها در بازی کلش رویال

 
شاید بیشتر از ده ها مطلب در مورد این بازی نوشتم ولی این مطلب تجارب شخصی من هست و میدونم هیچوقت قدیمی نمیشه. اکثر ما تصور میکنیم اگر شکستی در این بازی می خوریم مشکل سطح کارت های ما، دک انتخاب شده، شانس حريف، لول بالای حريف و یا. بوده. نمیتونم این دلایل رو تو شکست رد بکنم چون تاثیر گذاره ولی میتونم چیزای کلی ای رو بگم که شما بتونید با استفاده از اونها شانس بیشتری برای پیروزی داشته باشید.
مثل بازی تخته نرد که وقتی دو بازیکن حرفه ای به بالاترین ح . . .

بخشي از سمفوني مردگان اثر عباس معروفي

پدر آن خوی سرکش و شلوغش را در طول زمان خرد می کرد . در برابر تمام هیجانات روحی او می ایستاد و از او دختری آرام و رام می‌ساخت اما به تنهایی حريف او نمی‌شد . از مادر کمک می گرفت و از او می خواست که آیدا را در آشپزخانه تربیت کند … و آیدا در آشپزخانه نمی کشید و با تنهایی وحشت بار خو می گرفت . مشاهده مطلب در سایت . . .

so tired

من خسته تر از آنی بودم که بدی ها را با بدی جواب بدهم و "هوی" باشم در جواب ِ "های" آدم ها .خسته تر از آنی بودم که روحم را شرحه شرحه کنم تا بفهمند که در موردم اشتباه می کنند یا بفهمند که به کار من ، کاری نداشته باشند ،و بیخیال تر از آنی ؛ که از کسی کدورتی به دلم داشته باشم .من در هر شرایطی و در مواجهه با هر آدمی ، خودم بودم ! کسی که برای هیچکس بد نخواست ، هیچکس را بد نمی دید و دیگران را نه از روی ظاهر و نه از روی رفتارها و قضاوت های عجولانه ، قضاوت نمی ک . . .

رم جت» بومی در آستانه دستیابی به تسلیحات هایپرسونیک

رسیدن به موشکی با پیشران رم جت می‌تواند به نیرو‌های مسلح کشورمان کمک کند با افزایش چشمگیر سرعت موشکها، زمان واکنش حريف را نیز به شدت کاهش دهد.
پایگاه خبری وحیدیه نگار . . .

اينک اينک عشق مي آيد به شور انگيختن

آمد آمد حسن در رخش غرور انگیختناینک اینک عشق می آید به شور انگیختنهر کرا کحل محبت چشم جان روشن نساختروز ش همچنان خواهند کور انگیختنپا به حرمت نه در این وادی که موسی حد نداشتگرد نعلین از تجلیگاه طور انگیختنرسم بزم ماست دود از دل بر آوردن نخستسوختن چون عود و از مجمر بخور انگیختندست کردن در کمر با عشق کاری سهل نیستفتنه ای نتوان ز بهر خود به زور انگیختنعرصه عشق و حريف ما چنین منصوبه بازسخت بازی چیست بازیهای دور انگیختنخیز و دامن برفشان وحشی . . .

دورت بگردم

می دانی دورت بگردم؟"تو"ثروتمند ترین مرد جهانی .تصاحب تمام قلب یک دختر اندوخته کمی نیست لبخند بزن ، چشمانت را به اشتیاق به من بدوز ، بیشتر دلربایی کن.ایمان دارمتو ، حتیحريف بیل گیتس معروف هم می شوی .t.me/del_n_eveshteh_ha . . .

فهمیدن.

گوش هایم را میگیرم.چشم هایم را می بندم.زبانم را گاز میگیرم.ولی.حريف افکارم نمی شوم.چقدر دردناک است.فهمیدن. . . .

به سر رسید امید و طلب به سر نرسید

شاهدان در جلوه و من شرمسار کیسه‌امبار عشق و مفلسی صعب است می‌باید کشید----------------------------هر آن کسی که در این حلقه نیست زنده به عشقبر او نمرده به فتوای من نماز کنید----------------------------ترسم که روز عنان بر عنان رودتسبیح شیخ و خرقه رند شرابخوار----------------------------حريف عشق تو بودم چو ماه نو بودیکنون که ماه تمامی نظر دریغ مدارحافظ . . .

چشمم به دنبال نگاه اين و آن نيست

هر چند چشمت با نگاهم مهربان نیستچشمم به دنبال ِ نگاه ِ این و آن نیستچندیست حالم را نمی پُرسی و دانملطفت به من حتّی به قدر ِ دیگران نیستدر سر اگر باشد هوای دختر ِ خانهرگز رعیّت زاده را ترسی ز خان نیستبا من غریبی می کنی و سر گِرانیدر پیش ِ نا اهلان ولی نازت گِران نیستفکر ِ سرت را خواندم از نوع ِ نگاهتلطفا مودّب باش ، این طرز ِ بیان نیستدل پیش ِ شاعر حُرمتی دارد وگرنهشاعر برای دل ربودن ناتوان نیست !هرگز ” خداحافظ “ نگو وقت ِ جداییچشمم حريف ِ . . .

قوانین دفاع شخصی

قانون دفاع شخصی بسیار ساده است "دفاع شخصی باید آخرین انتخاب باشد".اولین قانون دفاع شخصی این است که همیشه از درگیری خودداری کنید.عقل سلیم حکم می کند که فرد همیشه خود را از موقعیتی که او را در خطر قرار می دهد اجتناب کند.اجتناب کردن گاهی بسیار ساده است فرضا در منطقه ای که نمی شناسید برای پیاده روی نروید و یا هیچ وقت مقدار زیادی پول با خودتان حمل نکنید. قانون اول کاربرد دیگری هم دارد " با جا خالی دادن خود را از دسترس حمله با سلاح دور نگه دارید .قانون . . .

خوش باشی هر جا که هستی

خوش باشی هر جا که هستیتووی این گردش تقویمما یه جاهایی حريفِجبرِ زندگی نمیشیمدورِ هم میگشتیم اماتوو جهانای موازینرسیدن منطقی بودتهِ این دیوونه بازیخوش باشی هر جا که هستییادتم هر جا که هستممن به روم هم نمیارمکه چقد بی تو شکستمجنگل از بیرون قشنگهاز توو که چند تا درختهاینکه محکم باشی امااز درون بخشکی سخته . . .

آموزش تصویری ضربات کیوکوشین کاراته (قسمت اول)

 کانستسوگری(ضربه ی شکننده با تیغه ی پا) این ضربه بیشتر در قسمت زانوی حريف کاربرد دارد و برای اجرای آن باید ابتدا پا را بالا آورده ، و با تیغه ی خارجی پا ضربه را به هدف هدایت می نمائیم . اوشیرو کاکاتو گری (ضربه به پشت با پاشنه ) برای اجرای این ضربه از قسمت زانو جهت قدرت گیری استفاده کرده و با دید موثر ضربه را به پشت و به سمت هدف هدایت می کنیم . زاویه ی بدن نسبت به هدف 0 درجه می باشد .این ضربه فوق العاده قوی است و اگر مبارزی این ضربه را شگرد خود نمای . . .

آیا تو کجا و ما کجاییم ؟

#دیوار_نوشتهای_من
#لیلی_مجنون نظامی
 
آیا تو کجا و ما کجاییم
تو زان که‌ای و ما تراییم
ماییم و نوای بی‌ نوایی
بسم‌الله اگر حريف مایی
افلاس خران جان فروشیم
خز پاره کن و پلاس پوشیم
از بندگی زمانه آزاد
غم شاد به ما و ما به غم شاد »
 
انقدر که این شعر و دوست دارم ، که تا سال ها هم دو بیت اولشو از یاد نمیبرم .  . . .

پرویز خان بلند شو

پرویزخان بلند شو!✍ علیرضا خانی
✅سال ۱۳۶۶ شمسی است. بازی‌های فوتبال مقدماتی جام ملت‌های آسیا. کاتماندو پایتخت کشور فقیر نپال. تیم فوتبال ایران با تیم میزبان در حال بازی است. در نیمه دوم، در حالی که بازیکنان ایران بازی را از حريف، تا اینجای کار برده‌اند، مرتضی کرمانی مقدم بازیکن ستاره مهاجم تیم ملی در زمین خوش‌ می‌درخشد و نیمکت‌نشینان بازی برجسته او را تشویق می‌کنند. ناگهان مرحوم پرویز دهداری مدیر فنی تیم ملی به رضا وطن‌خواه سرمربی تیم . . .

انتظار سخته وقتی دلتنگی .

فکر می‌کردم به وقتِ ناتوانی‌اش میتونم بی‌رحم باشم امّا؛حريف قدر رو ترجیح میدم!هر چند ما با هم رفاقت داریم .بدی‌هاش رو فراموش نکردم؛ چون روحم رو آزرده‌خاطر کرده امّا؛بخشیدم .:/+امروز تولدشه، دلم براش تنگ شده .+قوی بودن سخته وقتی مرد نیستی .+امیدوارم، توان رویارویی با هر اتفاقی رو داشته‌باشم .+این گرفتاری‌ها هم خاطره میشه .+مطمئنم، با وجود اتفاقای بدی که افتاده؛خدا هست .+عاشقانه خانوادگی . . . .

زد حمله

ضد حمله به این معنی است که شما حمله اولیه حريف را بلوکه کرده و یا جا خالی می دهید و سریعا با یک حمله کنترل شده  از جانب شما اوضاع برعکس می شود.ضد حمله ها هم باید به صورت پیوسته یاد رفته شوند می توانید از ترتیب زیر برای یاد رفتن آنها استفاده کنید.گرفتن مچ دست - هر دو مچ مستقیم یا یگرفتن شانه و یا آرنجگرفتن گردن از پشت و از جلوگرفتن موی سرحملات دست - انواع مشت هاحملات با پاحملات با چاقوحمله چند مهاجم . . .

پتانسیل ، امکان

باید هوشمندانه توجه کنیم که امکان انجام چیزی را داریم یا نه.
وقتی با کسی هم صحبت می شوید، آیا مخاطب می تواند امکان دروغ گفتن به شما را در شما ببیند یا نه.
باید از تصویری که داریم به دنیا نشان می دهیم آگاه شویم.
مثلا در یک مسابقه فوتبال تیم ها شروع به محک زدن تیم حريف هستند تا ببینند نقاط قوت و ضعف تیم مقابل چیست. اگر تیم مقابل نقطه ضعف نشان دهد آنها از آن استفاده می کنند. . . .

دلنوشته آخر ماه صفر

چگونه سخن را آغاز کنم برای دوست.چگونه کلام را جاری کنم به جان دوست چگونه حريف دلم شوم در چنین روزهای غم چگونه مست سازم وجود خود را به دیدار دوست چگونه فریاد برآرم برای گریز از تنهایی.چگونه سر به در آرم ز پیله رسوایی من تمامی ذهنم را  مخشوش خود ساخته ام .من حريف زبانم نمی شوم در سکوت بی تردید فاصله ها رجب و شعبان و رمضان و.و محرم و صفر را با خود به کوله بار پر از محبت دوست می برم تا پرتگاه دوری جستن از دوستان یادم را یاد آوری کند . . .

من بعد از تو

درست وقتی که کنار آمده ام !وقتی تمامت را حريف شده ام .بغض ها را یکی یکی غلاف کرده ام و درد مسیر رفت و آمدش را تغییر داده خاطره ها هم باورشان شده که از آن من نیستند،سر و کله ات پیدا می شود که چه ؟!که به هم بریزی تمامم را ؟هر چه رشته ام را به خیالت پنبه کنی ؟ . .نه من دیگرمنِ قبل از رفتنت نمی شوم !رفتن رها شدن آدم ها را عوض می کند !پس بیخودی نگرد اویی که بود را نمی یابی . . .تو دیگر از من[ رفته ای ] . . . . .

به وقت دلتنگی

آهای عالیجناب عشق.فرشته ی عذاب عشق.حريف تو نمیشه ،،،این قلب بیصاحاب عشق.دلم هواتو داره و بی تابتم چرا نمیتونم باهات رویاپردازی نکنمنمیتونم بهت فکر نکنمشدت گرفته این حالماصلا چطور هفت سال گذشته چرا هیچی یادم نمیاد ؟؟؟  . . .

قوانین داوری در مبارزات کیوکوشین

در خصوص مسئله ی داوری کیوکوشین در همه سبک ها به یک شکل است اما در برخی از سبک ها یک تغییرات جزئی دارند.کومیته (مبارزه) Kumite الف ) قوانین پایه Basic Principles  :۱- زمان مسابقات برای راند اول ۳ دقیقه و زمان وقت اضافه اول در صورت تساوی ۲ دقیقه و زمان وقت اضافه دوم نیز ۲ دقیقه است.۲- برنده شدن متعلق به شرکت کننده ای است که شرایط ذیل را دارا باشد:– گرفتن ایپون از حريف مقابل.– داشتن یک وازاری.– حداقل سه رای داور را داشته باشد.– به هر دلیلی حريفش از ادامه مسابق . . .

ویلیان به لوئیز: پاهایت را نبندی لایی می‌خوری!

با اینکه تا دیدار دو حريف لندنی، چلسی و آرسنال، یک ماه دیگر باقی مانده ویلیان ستاره برزیلی چلسی کری‌خوانی با هم‌تیمی سابقش داوید لوئیز که حالا بازیکن آرسنال است را شروع کرده و می‌گوید در دیدار با آرسنال حتی یک لحظه برای لایی زدن به داوید لوئیز معطل نخواهد کرد. داوید لوئیز در تابستان گذشته در یک نقل و انتقال ناگهانی و غیرمنتظره چلسی را ترک کرد و با قراردادی 8 میلیون پوندی راهی حريف سرسخت این تیم در لندن، آرسنال شد.
 
داوید لوئیز، مدا . . .

آیکیدو چگونه ورزشی است؟

آیکیدو چگونه ورزشی است؟رشته رزمی آیکیدو بیشتر بر روی تکنیک های تدافعی تمرکز کرده است و حرکات تهاجمی بسیار محدودی دارد. در آیکیدو به دفاع کردن از خود بدون رساندن آسیب جدی به حريف باور دارند. این هنر رزمی به طرفدارانش می آموزد تا ضربات حريف را دریافت کنند و از نیروی حريف برای غلبه بر او استفاده کنند.آیکیدو از سلاح هایی که شامل یک چوپ تقریبا کوتاه 120 سانتی متری به نام Jo، یک شمشیر چوبی به نام Bokken و یک چاقو که Tanto نام دارد تشکیل شده است. در برخی از س . . .

بسم الله الرحمن الرحیم

در وانفسای لایک (Like) و سین (Seen) شبکه‌های اجتماعی امروز، مجالی لازم بود برای نوشتن آرام و پایدار. نوشتنی که هم در زمان بماند و هم خواننده و نویسنده را درگیر اعداد بازدید و پسند نکند. نوشتنی که در آن نگران طولانی شدن متن نباشیم. نوشتنی که خوانندگانی وفادار دارد و با چند روز نبودن بیخیالت نمی‌شوند. نوشتنی که قیدها را بردارد و در عین حال عمیق باشد، چه عمق احساس و تجربه و چه عمق اثر در خواننده، برخلاف آنچه در تلگرام و واتساپ و. داریم. نوشتنی که یا . . .

خواص گشنیز؛ ۱۶ خاصیت درمانی این گیاه معجزه‌آسا  گشنیز گیاه خوش عطری است که در سراسر جهان به‌شکل‌های برگ،ساقه و تخم گشنیز استفاده می‌شود. گشنیز به‌واسطه داشتن ویتامین ها و مواد معدنی فراوان سرشار از خواص درمانی است. فواید گشنیز به‌قدری زیاد است که لقب گیاه معجزه‌آسا را به آن داده‌اند. گشنیز برای کاهش کلسترول، درمان التهاب و مشکلات پوستی و تنظیم فشار خون کاربرد دارد. در این مقاله شما را با خواص گشنیز، این سبزی درمانی و همهفن‌حری . . .

مزایا و معایب پاس

مزایاشوت به دروازه را مهیا می کند. ادامه و پیشرفت حرکت سریع را موجب می شود. جهت روشن به بازی می دهد. امکان استفاده از فضاهای نزدیک و دور را ایجاد می کند. حرکت آن سریع تر از بازیکن است. اثری غافلگیر کننده بر حريف دارد. عنصر اصلی تاکتیک تیمی است. معایب اگر در محوطه ی جریمه از آن استفاده شود، موجب تلف کردن وقت می شود. پاس های بی حاصل موجب افت بازی می شوند (مانند پاس های تکراری و پاس های عرضی اشتباه ) . . .

سرانجام

یک روز می فهمی که سرانجام ، این تویی که برای خودت می مانی و آدم ها ، هرچقدر هم عزیز و هرچقدر هم نزدیک ؛ دنبالِ زندگی و آرزوهای خودشان می روند . روزی به خودت می آیی ، روزی که تارهای سفید موهایت در نبرد تن به تن با تارهای سیاه ، پیروز شده اند ،و تو مانده ای و حسرتِ کارهایی که نکرده ای ، لذتی که نبرده ای و زمانی که برای خودت نگذاشته ای.تو مانده ای و آرزوهایی که برای رسیدنشان دیر است . زمانی می رسد كه دیگر حريفِ حسرت و بغض های شبانه ات نخواهی شد .دلاوگا . . .

پنهان شدن ترکمنستان کار ما را سخت کرد/ بازیکنانم کمی عصبانی بودند

سرمربی تیم فوتبال امید ایران پس از پیروزی برابر ترکمنستان در اولین گام مرحله سوم انتخابی المپیک توکیو گفت: اینکه حريف خودش را در اردوها پنهان کرده بود کار ما را برای شناخت کافی سخت کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، زلاتکو کرانچار پس از پیروزی ۳ بر یک تیم امید ایران برابر ترکمنستان گفت: از اینکه توانستیم گام اول را با پیروزی پشت سر بگذاریم خوشحالم. از هوادارانی هم که به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم.

ادامه مطلب . . .

دانلود آهنگ شهزاده ی نامهربان قلب مرا شکستی

دانلود آهنگ شهزاده ی نامهربان قلب مرا شکستی
 
آهنگ شهزاده ی نامهربان قلب مرا شکستی
 
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام هیچ
Reza Bahram - Hich
میکس و مستر : ایمان احمد زاده
+ متن ترانه هیچ از رضا بهرام
بعد از تو هیچ میماند / از قلبم برای من
بغضم حريف گریه هایم / نیست خدای منبرترین مطالب وب . . .

هیکی وازا

یکی دیگر از فنون کن‌دو که در دسته شیکاکه وازاها قرارمی گیرد هیکی وازا[1]ست. هیکی وازا به مجموعه تکنیک هایی گفته می شود که معمولا پس از تای آتاری[2] ویا خارج شدن از تسوبا زریای[3]، درحال دورشدن از حريف وبا حرکت رو به عقب اجرا می شوند.
ادامه مطلب . . .

تراکتور - رضا کاظمی اردبیلی

شعر : رضا کاظمی #اردبیلی #محاوره ای 
#تراکتور 
واردو بیر تیمی تورک لَرین بایراقی     گویلَردَه      گَزَر هان کی  گروپ دا اولسا او قورخین نان  حريف لَر اَسَر 
 
گوج لی  قارتال کیمی گَلیبمیدان دا     طوفان    ایلییَر چوخ لو گُل لار وریب اوتوبحريفی       گیریان     ایلییَر 
 
قوزانار    سَس   هَر   طَرفدَن تورک لَره  جان  دور  تراختور آخیلان     قان دور    داماردا عشقی دور خان دور تراختور
 
قویوب     دُنیانی    حیرت ده تراختور دا      اول . . .

ماجرای مبارزه استاد بزرگ شطرنج ایران با یک اسرائیلی | تمام حقایق یک مسابقه جنجالی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از  فارس، امروز حاشیه نویسی ای بی سابقه شطرنج ایران را زیر تاثیر خود قرار داد؛ حاشیه نویسی ای که پرهام مقصودلو درخصوص آن اظهار داشت: ممکن است این حرفم را عده ای باور کنند و عده ای باورشان نشود اما واقعیت این است که تو مسابقات سنگین و فشرده شطرنج، گاهی حتی لقب و فامیل حريفان مان را هم دقیق و درست نمی بینیم؛ چه برسد به ملیت شان. از اینکه یکی از حريفانم از رژیم صهیونیستی بوده، اطلاعی نداشتم. به رطوبت و از سر رسانه ها . . .

پیام تسلیت استاد کوشا در پی درگذشت اعظم طالقانی

جامعۀ ن ایران، اکنون کسی را از دست دادند که با تمام وجود به ایران و اسلام عشق می‌ورزید و در راه تحقق آموزه‌های قرآن کریم با بنان و بیان خویش روشنگری می‌نمود.
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)