98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

واکنش کانبِرا به بازداشت سه استرالیایی در ایران

• سپیده قلیان باز هم بازداشت شد.

• خبر ۲۶ آبان ۹۸
کمپین دفاع از بازداشت‌شدگان هفت‌تپه و زندانیان ترقی‌خواه، در کانال تلگرامی خود، خبر از بازداشت مجدد #سپیده_قلیان، فعال مدنی و کنشگر حقوق کارگران داده است.
این کمپین می‌گوید خانم قلیان شب یک‌شنبه در خانه پدر خود بازداشت شده‌است.
طی ساعت‌های گذشته تصاویری از سپیده قلیان در حالی‌که شعارنوشته‌ای علیه گرانی بنزین در دست دارد در فضای مجازی منتشر شده است. . . .

دانشجویان بازداشتی

تداوم بازداشت ملیکا قراگوزلو دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی و بازداشت ابراهیم گرانپایه در دانشگاه تهران
رییس حراست دانشگاه علامه طباطبایی،ضمن تائید خبر بازداشت ملیکا قراگوزلو،دانشجوی این دانشگاه گفت طبق اخبار رسمی دانشگاه علامه طباطبایی ۲ دانشجو بازداشت شده بودند که یکی از این دانشجویان همان شب آزاد شد و ملیکا قراگوزلو همچنان در بازداشت است.بنا بر گزارشی دیگر،ابراهیم گرانپایه دانشجوی معماری دانشگاه تهران در تاریخ ٢٧ آبان‌ماه در . . .

بی‌خبری از اتهام و محل نگهداری یک نوکیش مسیحی پس از یک سال بازداشت

 کیارش عالی‌پور سخنگوی سازمان ماده ۱۸» به کمپین حقوق بشر در ايران گفت یک نوکیش مسیحی اهل تهران به نام عزیز مجید‌زاده از تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ در بازداشت به سر می‌برد. به گفته عالی‌پور بازداشت او  مربوط به برگزاری جلسات مذهبی و کلیساهای خانگی برای نوکیشان مسیحی است اما پس از گذشت یک ماه هنوز از اتهام، محل نگهداری و نهاد بازداشت‌کننده این نوکیش مسیحی اطلاعی در دست نیست.کیارش عالی‌پور درباره نحوه بازداشت عزیز مجید‌زاده نوکیش مسیحی گفت: . . .

بازداشت زم

ظاهراً بازداشت زم  جز خود زم نتیجه خاصی در بر نداشته است. قوه قضاییه هرگونه بازداشتی در دولت , مجلس و جاهای دیگر را تکذیب کرده است .گرداب نیز از کسانی که باب  آمدنیوز ارتباط داشته‌اند خواسته است خود را معرفی کرده و اظهار پشیمانی نمایند. اگر با دستگیری زم  مرتبطین با او نیز دستگیر می شدند باید تا به امروز که حدود ۱۰ روز از بازداشت زم می‌گذرد  افرادی  معرفی می شدند ؛اما به جز محمد حسین رستمی ارتباط کسی با روح الله زم و آمدنیوز فاش نشده است. آن گ . . .

بازداشت پسر یکی از وزرای دولت

یک منبع آگاه در قوه قضاییه از بازداشت پسر یکی از وزرای سابق دولت خبر داد.رویداد۲۴ یک منبع آگاه در قوه قضائیه خبر بازداشت پسر یکی از وزرای سابق که در دولت یازدهم و دوازدهم فعالیت داشت را تائید کرد و گفت: اتهام این فرد در ارتباط با مفاسد اقتصادی است. . . .

گلرخ ایرایی فعال مدنی توسط کفتارهای نظام بازداشت شد

گلرخ ایرایی در منزلش بازداشت شد به گزارش خبرگزاری هرانا، نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ايران، گلرخ ابراهیمی ایرایی، زندانی ی سابق را روز شنبه  ۱۸ آبان در منزل شخصی خود در تهران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل کرده‌اند.  هرانا نوشته است ماموران، که تعداد آنها ده نفر عنوان شده، هنگام بازداشت ایرایی حکمی ارائه نکرده‌اند.  گلرخ ایرایی، کنش‌گر مدنی و نویسنده داستانی درباره سنگسار است که تاکنون منتشر نشده است، پس از تحمل دو سال و نیم ح . . .

ابر بدهکار بانکی بازداشت شد

رسول دانیال زاده»، ابر بدهکار بانکی بازداشت شد. به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما، پس از گذشت یک ماه از علنی شدن موضوع فرار دانیال زاده اخباری به گوش می‌رسد که این فرد در یکی از کشورها شناسایی شده و پس از دستگیری به ايران بازگردانده شده است.دانیال زاده در پرونده خود بدهی کلان بانکی دارد که برخی رقم آن را بیش از ۲۶۰۰ میلیارد تومان برآورد کرده اند. . . .

بازداشت فرزند یکی از وزرای قبلی قضا و قدر

به گزارش همشهری آنلاین،  باشگاه خبرنگاران جوان از مقاطعه یک منبع آگاه از بازداشت پسر یکی از وزرای سابق خبر انصاف. به گفته این منبع، تهمت این فرد در بستگی با مفاسد اقتصادی است. . . .

آقازاده دیگری باز داشت شد

بازداشت پسر وزیر سابقبازداشت مشاور وزیر سابقدر حالی مقامات قوه قضائیه بازداشت پسر وزیر سابق را تایید کرده‌اند که پیگیری‌ها نشان می‌دهد وی متهم به کارچاق‌کنی و دریافت مبالغی در وزارتخانه مربوطه بوده و به همراه یکی از مشاوران وزیر بازداشت شدند.به گزارش مشرق، به تازگی خبر بازداشت پسر یکی از وزرای سابق دولت‌های یازدهم و دوازدهم منتشر شده است.پیگیری‌ها اطلاعات جدیدی درباره این پرونده را روشن کرد. بر اساس پیگیری‌ها، #مهدی_ی به همراه . . .

نکاتی در زمینه تعویض سند برای وثیقه زندانی یا متهم در دادگاه و دادسرا

بسمه تعالیدر زمان‌هایی پیش می‌آید که صاحب ملکی که متهم را با وثیقه- سند خود ضمانت نموده بنا به دلایلی میخواهد سند ملکی خود را آزاد کند در این صورت متهم میتواند:وثیقه جدید را به مرجع بازداشت کننده مزبور معرفی و تقاضای تعویض وثیقه (رفع بازداشت (رفع توقیف) از پلاک سابق و بازداشت پلاک جدید نمائید.( توجه: قبول یا رد این درخواست با مرجع قضایی موردنظر می‌باشد.))شرایط تعویض وثیقه برای متهم- نحوه جابجایی سند برای زندانی- سند برای جایگزینی وثیقه جهت د . . .

محمد_مساعد، روز جمعه اول آذر ماه توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

‌خبرگزاری هرانا:#محمد_مساعد، رومه‌نگار حوزه اقتصاد روز جمعه اول آذر ماه توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است. محمد مساعد را به خاطر توییتش بازداشت کردند.تعداد زیادی از رومه‌نگاران و فعالین که در این روزها کوچک‌ترین چیزی در شبکه‌های اجتماعی به نقد نوشته بودند با تهدید روبرو شدند.به رسانه‌ها فشار آورده‌اند برای اخراج‌شان.در تماس تلفنی تهدید به بازداشت شده‌اند و برخی را احضار کردند.علیرضا روشن:اگر اینتر . . .

زندانیان مالی و بدهکاران - وثیقه برای ضمانت زندانیان کیفری

بدهکار کیست؟بدهکار شخصی است که به موجب قانون و حکم دادگاه محکوم گردد و برای وی اجرائیه صادر شود و یا اینکه به تبع امر کیفری محکوم به رد مال به مالباخته می‌شود مانند محکومیت به رد مال به مالباخته که در این حالت دستور مرجع صادر کننده حکم به منزله اام به پرداخت است.بطور کلی هر شخصی که به پرداخت مال به دیگری محکوم شود تحت شرایطی باید ممکن است تا زمان پرداخت بدهکاریش در حبس قرار بگیرد.* بازداشت بدهکار موکول به درخواست کسی است که حکم ب . . .

بازپرس دادسرای رسانه که دستور فیلتر تلگرام را داده بود بازداشت شد

فلاحت نیوز " بیژن قاسم‌زاده روز جمعه هفته گذشته با دستور قضایی بازداشت و راهی زندان شده است. بازداشت این بازپرس سابق دادسرای کارکنان دولت در راستای برخورد با فساد در درون قوه قضائیه صورت گرفته است. /تسنیم خبرنگار رومه ايران:مگر می شود یک قاضی فاسد در محکمه باشد اما حکم فاسد ندهد؟ همان زمان پرسیدیم، جواب نگرفتیم. حالا وقتش هست که باز بپرسیم؛ پشت پرده حکم بیژن قاسم زاده برای فیلترینگ تلگرام چه بوداین حکم و وام های میلیاردی به پروژه شکست خ . . .

بازداشت یک فعال محیط زیست کُرد در سروآباد

یک فعال محیط زیست کُرد اهل شهر سروآباد توسط نیروهای اطلاعاتی بازداشت و از سرنوشت وی اطلاعی در دسترس نمی‌باشد. . . .

اعضای گروه انحرافی ارتش غضب الهی بازداشت شدند

نیروهای امنیتی استان بصره تعدادی از عناصر وابسته به گروه منحرف موسوم به ارتش غضب الهی (جیش الغضب الالهی) را که به نام جیش رجال المشرق نیز موسوم است بازداشت کردند.

ادامه مطلب . . .

واکنش به احضار سفیر ایران در پاریس

به گزارش سلام نو، سید عباس سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به پرسشی در خصوص اقدام وزارت خارجه فرانسه در فراخوانی سفیر کشورمان در پاریس و بیانیه آنها اظهار داشت: بیانیه وزارت خارجه فرانسه در خصوص یک تبعه ايرانی اقدامی مداخله جویانه بوده و درخواست فرانسه را فاقد مبنای حقوقی می‌دانیم، زیرا فرد مورد نظر (خانم عادلخواه) تبعه ايران است و به اتهام «ارتکاب اعمال جاسوسی» بازداشت شده است . . .

مراسم رونمایی از مستند اختاپوس» لغو شد/ بازداشت کارگردان

مراسم رونمایی از مستند «اختاپوس» با موضوع «مافیای خودرو» که قرار بود بعد از ظهر امروز -چهارشنبه 4 دی ماه- برگزار شود،به دلیل بازداشت کارگردان لغو شد. بصیرت . . .

مراسم رونمایی از مستند اختاپوس» لغو شد/ بازداشت کارگردان

مراسم رونمایی از مستند «اختاپوس» با موضوع «مافیای خودرو» که قرار بود بعد از ظهر امروز -چهارشنبه 4 دی ماه- برگزار شود،به دلیل بازداشت کارگردان لغو شد. بصیرت . . .

بازداشت و آزادی کامیل

هفته قبل (یکشنبه 26 آبان 98) کامیل پس از سه‌ماه بازداشت موقت آزاد شد. ایشان مردم‌شناس و جامعه‌پژوهی فعال در حوزۀ آسیب‌ها و مسائل اجتماعی است که تحقیقات جامع و قابل توجهی پیرامون موضوعات و مسائل حساس و چالش‌برانگیزی چون ازدواج موقت، کودکان کار، کودک‌همسری و وضعیت هویتی اقلیت‌های جنسی و قومی در ايران و اقلیم کردستان در ترکیه، عراق و سوریه انجام داده است. در پژوهش اخیرش پدیده زباله‌گردی کودکان در تهران را مطالعه کرده و پرده از . . .

واکنش

یک فکری به ذهنم میرسد.واکنش های شیمیایی در نورون ها.رسیدن قدرت به انگشتان و زدن دکمه ها روی کیبورد.
حوصله ات سر میرود.می آیی که به من سر بزنی.میخوانی.تحریک سلول های بینایی.واکنش شیمیایی در نورون ها.تحلیلِ فکر های من.
میخواهم فکر هایم را برایت بنویسم.از اول تا آخرش.بدون اینکه چیزی را جا بیاندازم.حوصله ام سر میرود و نمیتوانم بنویسم.واکنش شیمیایی در نورون ها.میخوابم.
منتظر من میمانی.دلت برایم تنگ میشود.منتظری که چیزی بگویم.نمیدانی حوصله ندارم.در . . .

مالک فراری تالار عروسی سقز بازداشت شد

سایت خبری حقوق بان- علی آزادی ، از بازداشت مالک تالار عروسی مانگه‌شو» سقز خبر داد و اظهار داشت: دقایقی پیشبا اشراف اطلاعاتی و هوشیاری ماموران پلیس و هماهنگی با دستگاه قضائی، صاحب تالار عروسی در سقز دستگیر شد.
وی افزود: پس از وقوع حادثه تالار عروسی و جان‌‌باختن تعدای از مهمانان، مالک تالار عروسی متواری و در این مدت تحت تعقیب قضایی بود که امروز بألاخره دستگیر شد و در صورت محرز شدن تخلف، برابر قانون با وی برخورد می‌شود.
فرمانده انتظام . . .

سها مرتضایی و دو دانشجوی دیگر بازداشت شدند

  سها مرتضایی، دبیر سابق شورای صنفی مرکزی دانشگاه تهران و دو نفر دیگر از دانشجویان همراه او شب گذشته در خوابگاه دختران دانشگاه تهران بازداشت شدند. ایرنا که این خبر را گزارش کرده هویت دو دانشجوی دیگر را روشن نکرده است. مرتضایی، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم انسانی دانشگاه تهران در دی‌ماه سال ۹۶ به دلیل پیگیری وضعیت دانشجویان بازداشتی در اعتراضات آن زمان بازداشت و سپس در دادگاه انقلاب به شش سال حبس تعزیری و دو سال محرومیت از عضویت د . . .

محبت ویژه پدر و فرزند

 
 پدر همواره به من محبت ویژه داشت و در سفرهای خود با من مانوس می شد. پدرم یک بار بینایی خود را از دست داد، ولی بعدا شفا یافت. درمان چشم خود را در تهران ادامه می داد. سه بار به تهران رفت، ولی حاضر نشد کسی جز من همراهش باشد. سال 1342 در قم بودم . پدر به من نامه نوشت که به مشهد بیایم تا او را در سفر درمانی به تهران همراهی کنم، اما رفتن من به مشهد به تاخیر افتاد و علت آن، ماموریتی بود که در رابطه با مسائل تبلیغ باید در زاهدان انجام می دادم. به زاهدان رفتم . . .

ادامه ناامنی کشمیر نتیجه نشست شورای امنیت

این نشست در حالی برگزار شد که اخبار منتشر شده از کشمیر حاکی از بازداشت بیش از 1300 نفر در کشمیر است. دولت هند با حاکمیت حزب راست گراها سعی دارند، هم چنان مانع از ایجاد ارتباط کشمیری ها با دنیای خارج شوند. برخی از خبرگزاری های هند نیز گزارش هایی از بازداشت نوجوانان و ن منتشر کرده اند. شاهدان گفته اند نیروهای نظامی با گلوله ساچمه ای به طرف مردم حمله کرده اند و تعداد زیادی زخمی شده اند. صد ها نفر این گزارش ها را تایید کرده اند در حالی که آن ها از ت . . .

اخبار کوتاه

1رییس جمهور آمریکا (در واکنش به پاسخ موشکی ايران به ترور حاج قاسم سلیمانی):قصد جنگ با ايران را نداریم.2 قبلا گفته بود اگر ايران به کشته شدن ژنرال سلیمانی واکنش نشان دهد 52 نقطه ايران را هدف قرار می دهد3بسیاری از رسانه های آمریکا بار ها اعلام کردند هر روز به افکار عمومی حداقل هفت دروغ می گوید4خبرنگار «سی ان ان» در تهران (بعد از سخنرانی ): حرف های نشان می دهد ايران به اهدافش در حمله به پایگاه آمریکا دست یافته است.5ايرانی . . .

بازداشت کارمند بازنشسته سفارت ایران با تجهیزات جاسوسی

سخنگوی قوه قضاییه از دستگیری عامل انسداد بزرگراه امام علی (ع) در شب گذشته خبر داد. غلامحسین اسماعیلی افزود: این متهم بازنشسته سفارت ايران در کشور دانمارک بوده است. وی گفت: از بازرسی در منزل وی تجهیزات مربوط به جاسوسی و دیگر تجهیزات الکترونیکی کشف شده است.
منبع: تابناک . . .

دستگیری سلطان فولاد

سخنگوی قوه قضائیه گفت رسول دانیال زاده یکی از بدهکاران کلان بانکی کشور که در پرونده حسین فریدون به اتهام پرداخت رشوه محکوم شده و پس از دستگیری اکبر طبری به خارج از کشور گریخته بود، با طراحی و هدایت پاسداران گمنام امام زمان (عج) در به کشور بازگشت. این فرد بیش از چهار هزار میلیارد تومان بدهی بانکی داشته و از مرتبطان نزدیک اکبر طبری و حسین فریدون می باشد.  . . .

واکنش تند کرباسچی به سخنان اخیر

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی واکنش تندی به سخنان روز گذشته رئیس‌جمهور نشان داد. غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب گارگزاران سازندگی به سخنان روز گذشته رئیس‌جمهور و وزیر کشور واکنش نشان داد. . . .

صدیقیان

وئیت شبانه برای ايرانرئیس جمهور آمریکا بار دیگر ايران را به متهم به بازداشت لوینسون کرد و در ادامه گفت گام ايران بسیار بد است!به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دونالد رئیس جمهور آمریکا در توئیت نیمه شب خود بار دیگر ايران را هدف ادعاهای بی اساس خود قرار داد.او در توئیت خود نوشت:اگر ايران بتواند "رابرت لوینسون" مأمور پیشین "اف بی آی" را که ۱۲ سال پیش در این کشور مفقود شده است، بازگرداند، گامی بسیار مثبت خواهد بود.بر اساس اطلاعات و باور . . .

فيلم | واکنش پلنگي که به برف ميرسد

فیلم | واکنش پلنگی که به برف می‌رسد
 


فیلم | واکنش پلنگی که به برف می‌رسد
مسئولان باغ‌وحش می‌گویند هدف از این کار امکان ایجاد تجربیات جدید برای این پلنگ برفی تحریک حسی و بدنی او است. باغ‌وحش ملبورن دو پلنگ برفی، میسکا و کانگ‌جو، دارد که بخشی از یک برنامه بین‌المللی تکثیر این گونه جانوری در معرض خطر انقراض است.
پلنگ برفی گربه‌سانی است که در کوه‌های مرتفع آسیای میانه، هیمالیا، تبت و شمال افغانستان زندگی می‌کند. . . .

واکنش گرا کردن قالب وبلاگ

سلام . . . تا حالا شده وارد سایت یا وبلاگی بشید که نسخه مبایل ان با نسخه دسکاپ ان تفاوت داشته باشد؟
اصطلاحا به این قالب ها می گویند : واکنش گرا یا Responsive .
اگر نسخه کامپیوتر قالب منو با نسخه مبایل مقایسه کنید میبینید خیلی فرق دارد. . . 
اگر دوست داری قالبت واکنش گرا بشه . . . بیا به ادامه مطلب

ادامه مطلب . . .

۷ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق برای یک فعال داشنجویی

دادگاه تجدید نظر استان تهران، حکم صادره در دادگاه بدوی (شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب) علیه پریسا رفیعی، فعال صنفی دانشگاه تهران را عینا تائید کرد.وی پیشتر توسط دادگاه انقلاب تهران به ۷ سال حبس تعزیری، ۷۴ ضربه شلاق و ۲ سال ممنوع الخروجی و محرومیت از عضویت در گروه ها و احزاب محکوم شده بود. گفته می شود به استناد ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی، اشد مجازات، یعنی ۵ سال از مدت زمان محکومیت وی قابل اجرا خواهد بود.یک منبع نزدیک به خانم رفیعی به گزارشگر هرانا گ . . .

The Science of Love

سال یازدهم که بودم، سر کلاس شیمی، با دیدن واکنش زیر:"واکنش انجام نمی‌شود" → Na2O + Cاین جمله عاشقانه اما بی‌مخاطب رو ساختم:دوستت دارم، همچون سدیمی که اکسیژنش را به هیچ کربنی نمی‌دهد :) . . .

عفو بین الملل خواستار رهای افردای شد که '‌سوء استفاده جنسی از کودکان ' ‌در افغانستان را افشاء کردند

 سازمان عفو بین‌الملل با انتشار خبرنامه‌ای خواستار رهایی فوری دو "مدافع حقوق بشر" در افغانستان شد که به گفته این نهاد ادعاهای سوء‌استفاده و آزار‌ جنسی از کودکان در لوگر را افشا کرده بودند.  عفو بین‌الملل گفته موسی محمودی و عنایت‌الله حمیدی دو تن از مدافعان حقوق بشر شناخته شده در ولایت لوگر در شرق افغانستان هستند که اداره امنیت ملی افغانستان آنها شش روز پیش، هنگامی که به دیدار سفیر اتحادیه اروپا می‌رفتند، به طور خودسرانه بازداشت کرده . . .

مراحل و فرایند قانونی و اداری بازداشت و تودیع وثیقه در دادگاه و دادسرا برای متهم-زندانی

بسمه تعالیروال و نحوه بازداشت کردن سند ملکی جهت تامین وثیقه زندانی در دادگاه و دادسرا قدم به قدم توسط گروه ما چگونه است؟1) حضور متقاضی سند اجاره ای(وثیقه اجاره ای برای زندانی) در دفتر و مشاوره رایگان حضوری با کارشناسان حقوقی و وکیل مجرب دادگستری جهت آشنایی کامل پرونده متهم- زندانی و انجام تواقفات لازم جهت حل مشکل ارباب رجوع و آزادشدن زندانی2) در صورت توافق ، قرارداد رسمی وثیقه گذار - سند گذار( جهت تامین وثیقه دادگاه - دادسرا-تعزیرات کالای قا . . .

چگونه حساسیت به بدلیجات را از بین ببریم؟

 
  جگونه حساسیت به بدلیجات را از بین ببریم؟
نوع شدید‌تر واکنش به جواهرآلات که شامل واکنش پوستی و ایجاد حساسیت است، ‌عموما به دلیل وجود نیکل‌ در زیورآلات تزئینی است. در واقع اکثر مشکلات را همین نیکل موجب می‌شود.
ادامه مطلب . . .

سه سال بلاتکلیفی دو شهروند کُرد

دو شهروند کُرد اهل بوکان پس از سه سال بازداشت همچنان در وضعیت بلاتکلیفی به سر می‌برند. . . .

واکنش تند ترکان به پیشنهاد استعفای

صافی نیوز: مشاور اسبق رئیس‌جمهور به پیشنهاد استعفای از سوی عباس عبدی از فعالان ی اصلاح‌طلب واکنش نشان داد و گفت: دولت باید بماند و به وظایفش عمل کند.پایگاه خبری، تحلیلی صافی نیوز . . .

ریز بینی و دقت عمل شهید ابراهیم هادی

 
 ریز بینی و دقت عمل در مسائل مختلف از ویژگی های ابراهیم بود. این مشخصه، او را از دوستانش متمایز می کرد.
فروردین 1358 بود، به همراه ابراهیم و بچه های کمیته به ماموریت رفتیم. خبر رسید فردی که قبل از انقلاب فعالیت نظامی داشته و مورد تعقیب می باشد در یکی از مجتمع های آپارتمانی دیده شده. آدرس را در اختیار داشتیم. با دو دستگاه خودرو به آدرس اعلام شده رسیدیم.
 
وارد آپارتمان مورد نظر شدیم. بدون درگیری شخص مظنون دستگیر شد. می خواستیم از ساختمان خارج شو . . .

طراحی سایت ریسپانسیو طراحی سایت واکنش گرا

 طراحی سایت ریسپانسیو(RWD)  و طراحی سایت واکنش گرا، یک فرآیند طراحی سایت است که باعث می شود صفحات وب به خوبی بر روی انواع دستگاه ها و صفحات نمایش به خوبی مشاهده شود.  محتوا، طراحی و عملکرد در تمام دستگاه ها مطابق با همان دستگاه می باشد. طراحی سایت ریسپانسیویا طراحی سایت واکنش گرا (responsive)، به سایتی می گویند که نسبت به تغییر اندازه صفحه نمایش، در طراحی ظاهری آن تغییراتی رخ می دهد. در این روش ظاهر سایت با توجه به ابعاد صفحه نمایش کاربر تغ . . .

نهال ماکادمیا

نهال ماکادمیانهال ماکادمیا فندق استراليايي می تواند در مناطق معتدله تا گرمسیری (فاقد یخبندان در زمستان) پرورش یابد.ماکادمیا یا فندق استراليايي حدودا تا دمای منفی 3 را تحمل میکند و به سرعت رشد می کندماکادمیا جزو گرانترین خشکبار دنیا است که هر کیلو مغز آن تا 200 هزار تومان در بازار ايران می رسد.خلیل حسن پور (کارشناس تولید نهالهای نیمه گرمسیری در شمال کشور)ايران-مازندران-نوشهرتلفن جهت سفارش: 01152382032  ---  09111943726 . . .

ابراز همبستگی دختران افغانستان با دختر آبی”

سحر خدایاری مشهور به دختر آبی که از طرفداران فوتبال و تیم استقلال ايران بود بعد از دستگیر شدن با لباس مبدل مردانه در ورزشگاه آزادی در یازده سنبله مقابل ساختمان دادگاه انقلاب تهران خود را به آتش کشید این عمل او واکنش های زیادی را در پی داشت دختران افغان نیز در بازی شاهین آسمایی و سیمرغ البرز در استودیو کابل با گرفتن هشتگ دختر آبی” با دختران آزادی خواه ايران و سحر خدایاری ابراز هم دردی کردندفرحناز فروتن یکی از فعالین معدنی که در مسابقه فو . . .

مهد هنر

Downton Abbey رو دیدیم.
 
دوستم یهو اینو ربط داد به ایتالیا به طریقی، 
نمیدونم چطوری.
 
(راستی من بعد دو هفته هنوز درک نکردم پوینت فیلم Luce چی هست، خیلی هم بهش فکر کردم، نقدها رو نخوندم.)
 
بعد من یهو فلش بک زدم به اعماق وجودم و یاد یه چیزی افتادم.
 
لیسانس که بودم، مثلا فکر میکردم اینایی که میرن خارج، چه ادمای باکلاسی هستن.
تا که به لطف دوست عزیزم سفر کردم ترکیه.
 
بعد یه دختره بود که مال فرمانیه بود.
اون موقع که ما نمیدونستیم خارج کجاست دقیقا، این ددیش . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)