98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

وای ننه من میبرند

دنیاپرستان

ازکوچه های شهرهانام شهیدان ميبرند/باکینه هاو دشمنی تصویر آنان ميبرند/دلبسته دنیاشدن آغاز شر وپستی است/یک عده ای ناحق ببین دارندایمان ميبرند/باشدشروع بردگی ازبهرشیطان رجیم/دنیا پرستان باهدف تامرز زندان ميبرند/دیگرولایت محوری اندرعمل پیدانشد/همراه غرب ودشمنان عزت چه آسان ميبرند/اینک زشورکربلا پیغام عاشورارسد/سوی ولایت شیعیان آن گوهرجان ميبرند/وقت است تاابلیسها نابود گردددرزمین/بهرنبرد دشمنان این قوم سلمان ميبرند/دشمن بداندشهرهاپراز . . .

:/

حکایت من هم شده حکایت کسانی که آب را سر بالا ميبرند یا قورباغه شان ابو عطا میخواند!آخر رفیق شفیق فراموش کردی آنروزی را که به وصال یار رسیدی و من در غم تتهایی و فراق یار میسوختم! . . .

روش تدریس در هنرستان

روش تدریس
 
در سه روز اول مدرسه معلمان به درس ها و مهارت های تخصصی میپردازند  و در دو روز اخر هفته مشغول به تدریس درس های غیر فنی و عمومی میشوند ، بعضی درس ها که فشورده تر هستند ساعات بیشتری وقت ميبرند و باید هشت ساعت به انها اختصاص داد شود . 
  . . .

ام دي اف چيست

اسم ام دی اف را همه ما شنیده ایم. ام دی اف نوعی ورق چوبی است که از ترکیبات چوبی ساخته شده است و با آو وسائلی مانند سرویس خواب، کمددیواری و کابینت آشپزخانه و . ساخته میشود. اما سوالی که در اینجا داریم این است که ام دی اف چیست> و چطور ساخته میشود؟ام دی اف یک ماده بسیار شایع در صنعت کابینت سازی ، سرویس خواب و مبلمان و هر کسی که با چوب در کار است به کار ميبرند. ام دی اف فیبر با چگالی متوسط است. ترکیبی از تکه های ریز چوب با ترکیب رزین و موم و قرار گر . . .

600

روزانه هزاران هزار اثر هنری به فروش میرود اما فقط افراد معدودی برای لذت بردن از هنر، اثر هنری میخرند باقی افراد از ساختن شخصیت خیالی خود یعنی شخصیتی حامی هنر و هنردوست لذت ميبرند. . . .

خلاقیت در کلاس درس

شکوفایی خلاقیت در کلاس درس :به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت ،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا میکند و از این راه به خودباوری میرسند. . . .

مغزهای کثیف قسمت دوم

بنیادداعش تهدیدحقوق ملت عراق وچندین کشوردیگربود.روندتهدیدداعش ازجشن عروسی افرادشروع میشد.هواي دل مادرهاخراب بود.بودن فرزندیانبودن فرزنداگرمادری فرزندش رادوست داشته باشدحاضربه هراقدامی میشودخصوصااگرپول نداشته باشدجاومکان وغذانداشته باشدوفرزندش هم بیمارباشدآنگاه دیگرشرف رازیرپامیگذاردمیداندکه بعدازمرگ همسرخودهمسرفرددیگری میشودازاینروبه تن فروشی تن میدهد.به بهای بی آبرویی پول بدست میاوردخانه وماشین میخردخصوصااگرلای زرورق بز . . .

چرا اوتيسم

بسم الله الرحمن الرحیمچرااوتیسم؟؟؟؟؟؟؟؟ سوالی که سالهاست پاسخی ندارد.درطی این وبلاگ سعی خواهدشدسوالاتی رامطرح کنیم،که تابه حال به ذهن اغلب محققین و والدین کودکان اوتیسم رسید ولی هرگز پاسخ داده نشدامیدکه روزی برسد وپاسخی حقیقی برایش پیداشود.1.اوتیسم چیست؟2.آیااوتیسم ارثی است؟3.آیااوتیسم یک جریان وارداتی است؟4.آیادرپشت حقیقت اوتیسم واقعیت دیگری نهفته شده است؟5.آیاکشورهای متخاصم دراین بیماری نقش دارند؟6.آیااین بیماری ازسوی مرکزوسا . . .

آدمای زندگیمون

بیاید هواي آدمای اطرافمون رو داشته باشیم 
نه فقط آدمای خوب زندگیمون،  هواي آدمای بد اطرافمونم داشته باشیم
باور کنیم هیچ آدمی اتفاقی توی مسیر زندگی ما قرار نگرفته 
 هواي آدمایی رو داشته باشیم که دارند تلخ و شیرین زندگی ما رو می سازند 
اگه اینااا نبودند زندگی معنی نداشت.
.
آنان که فانوسشان را
بر پشت ميبرند
سایه هایشان پیش پایشان می افتد(تاگور) . . .

قیمت آرایش عروس

عوامل متعددی بر هزینه گریم و آرایش عروس تاثیر میکذارند.که از میان آنها میتوان به اکسسور و کلاه ، مواد آرایشی ، مش و هایلایت و رنگ مو ، اکستنشن های مژه و مو و محله و شرایط سالن آرایش و زیبایی اشاره کرد.معمولا خانمها قبل از رفتن زیر دست آرایشگر خود مدل انتخابی خود را برای شب عروسی شان از روی ژورنال یا اینترنت پیدا کرده و با خود به آرایشگاه ميبرند.در غیر این صورت آرایشگر عروس بر اساس تخصص و چهره عروس دست به انتخاب مدل میزند و آن را به مشتری پیشنها . . .

تفاوت خوددوستی با خودخواهی؟

 
 
انسانها در تعامل با دیگران یا لذت ميبرند یا درد ،حال اگر میزان لذت ها بیشتر از دردها باشد فرد هم خودش وهم دیگران را دوست خواهد داشت.چهار عنصر اصلی در خود دوستی سالم وجود دارد :هیچ کاری با خودم وعلیه خودم انجام ندم.همه کارهای خوب دنیا را برای خودم انجام دهم، ورزش کنم کتاب بخوانم ، به دیگران محبت کنم.
ادامه مطلب . . .

بلندگوی شیپوری چیست؟

سلام دوستان.بلندگو های هورن یا شیپوری،یکی از پرکاربرد ترین بلندگو ها هستند که با استفاده از یک جسم فیزیکی شیپوری،بازده ی صوتی درایور را بالا ميبرند.این بلندگو ها،در ایران،در مساجد و مدارس،سالن ها،حرم ها و. بسیار پرکاربرد هستند چون پرتاب صدای بالایی در جهت خاص نیز دارند.با ما در ادامه برای معرفی بلندگو های هورن با یک مقاله ای کامل همراه باشید.مرجع کامل سیستم های صوتی ایران . . .

965.

بسم الله الرحمن الرحیمپرونده نماز آیاتم سنگین تر شد. گوشمان را نپیچان، شکر بخورم یک بار هم به جانت غر بزنم. خشمگین که میشوی، زمینت هم می لرزد  + میخواهم بگوییم ما که سر یک زله کوچک که جهت دست گرم کنی برای روز قیامت است، قالب تهی میکنیم؛ آن روز چطور خواهیم ایستاد؟+ خدایا، خودت را یک لحظه هم از ما نگیر.+ مثلا اگر چند روز از من خبری نشد، برایم فاتحه بخوانید شاید کمی درجه کوره را کمتر کردند.+ سخت است ولی اقرار میکنم همچنان دست و پایم در حالت وی . . .

خلاقیت در کلاس

بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا می کند و از این راه به خودباوری می رسند.در واقع، زمینه سازی می کند ودانش آموزان اندیشه ورزی و سپس اندیشه خود را به صورت کار عملی متجلی می کنند.به کمک این روشها کارآیی معلمان برای تفهیم مطالب درسی بیشتر می شود.امروزه،وظیفه معلم ایجاد انگیزه یادگیری و تسهیل یادگیری است و بطور کلی یادگیری پدیده ای . . .

هتل سوئیس بسفروس استانبول

هتل سوئیس بسفروس استانبول با سبک کوهستانی طراحی شده، شما را به سنت سوئیس همراه با شومینه دعوت می کند. مهمانان در کافه همراه با نوشیدنی خود با گوش دادن به موسیقی جاز لذت ميبرند. مجموعه اسپا و ورزشی لوکس کامل ١۴ اتاق درمان، مرکز تناسب اندام، استخر های داخلی و خارجی دارد. مهمانان می توانند طیف وسیعی از خدمات هتل از جمله زمین تنیس را استفاده و لذت ببرند.هورامان گشت . . .

آرایشگاه

تو آرایشگاه هستم نشستم تا نوبتم بشهیه عمل پر از درد هیچوقت حوصله آرایش کردن ورو نداشتم از این مواد شیمیایی بدم میادفقط میام برای اصلاح صورت و ابرواين دخترهای خیابون رو که میبینم به خودم میگم اینا چه حوصله ای دارن هرروز خودشون رو آرا بیرا میکنند و میزنند از خونه بیرون که چی بشه مثلا ؟مخصوصا الان که ازدواج کردم و میفهمم جنس نگاه مردها رو به ایناچقدر بدبخت و حقیرند که باعث میشن بقیه بهشون مثل یه لقمه نگاه کننداز چی این حقارت لذت ميبرند و . . .

فقدان!

 _ تا جاییکه میدانم همه عاقبت به خیر شده اند. چه آنها که دوستشان داشتم و دوستم نداشتند، چه آنها که دوستم داشتند و دوستشان نداشتم.اینگونه بنظر می‌رسد که تمام آدمهایی که میشناختم عشق را تجربه کرده و در آن به سر ميبرند‌‌ و چه چیزی باشکوه تر از عشق میتواند باشد! و اما چه بر سر من نفرین شده آمده است؟ آخرین بار که عشق را با تمامی وجودم حس کردم، کی‌ بود؟ و چه شد که سراسر فکر و خیال کدر و سیاه جایش را به عاشقی کردن با مردی که دوست داشتم داد؟ که خوب مید . . .

امروز درباره صبور بودن می نویسم ، چون نیاز دارم روح القدس من رو در این مورد تقویت کنه . ایمان ادم ها زمانی مشخص میشه که ادم ها در تنگ نا و تاریکی به سر ميبرند ، اما فراموش نمی کنند که تاریک ترین ثانیه شب زمانی است که بعدش اولین سپیده صبح نمایان میشه و کسی در ایمانش برنده هست که تا آخرین لحظه تاریکی بیدار بمونه و صبور باشه . گاهی حرف زدن راحته ولی وقتی پای عمل میرسه انجام دادنش خیلی سخت میشه و آنجا هست که باید از روح القدس کمک بگیری ، ازش بخواي در . . .

غم خود را بگویم با دل خویش . چه معصومانه غربت را فریبم

دغدغه های هرکس از جنس خودش است. منحصر به فرد است نمیتوانی بگویی مشکلات او مشکل نیست در تربیت و محیط زندگی او مشکلی که از نظر تو کوچک است از نظر او بزرگ است. برای همین است که نمیشود آدم ها را قضاوت کرد. برای همین است که آدم هایی که قضاوت می شوند رنج ميبرند. همه مان از قضاوت شدن رنج می بریم 
 
تنهایی، غربت، شادی، غم و خیلی از واژه هایی که شبانه روز با آنها زندگی می کنیم برای هرکداممان تعریف متفاوتی دارند. 
تنهایی کسی را کم نشماریم
غربت کس . . .

انواع گره در فرش دستباف

۰۵مردادهمانطور که میدانید فرش بافی و تولید انواع فرش دستبافت در مناطق زیادی از ایران با شیوه ها و تکنیکهای مختلف بافت رواج دارد و میتوان گفت این امر سبب ایجاد تنوع در انواع گره گذاری نیز شده است و در هر منطقه ای نسبت به شیوه ی مد نظرشان از گره های خاصی برای بافت فرش ها بهره ميبرند
ادامه مطلب . . .

انواع گره در فرش دستباف

۰۵مردادهمانطور که میدانید فرش بافی و تولید انواع فرش دستبافت در مناطق زیادی از ایران با شیوه ها و تکنیکهای مختلف بافت رواج دارد و میتوان گفت این امر سبب ایجاد تنوع در انواع گره گذاری نیز شده است و در هر منطقه ای نسبت به شیوه ی مد نظرشان از گره های خاصی برای بافت فرش ها بهره ميبرند
ادامه مطلب . . .

عيسي قادر مطلق است او در طوفانهاي زندگي تنها پناه ما استد

قدرت و اقتدار عیسی بالا طوفان و دریا   قادر به هرکاری است  قدرت و اقتدار عیسی چه اندازه بود؟ او قادر به چه کار های بود؟ چه محدودیت های برای مسیح بود؟ او واقعا چه کار ها میتوانست انجام بدهد؟ سوال های هستند که با خواندن اناجیل شاید از خود بپرسیم که واقعا عیسی چه شخصیتی داشته و چه کار های عجیبی انجام داده است به طور مثال مرقس 4: 35-41 که در اناجیل رویدادی ثبت شده است از اینکه در یک سفر دریایی که عیسی با با شاگردان خود داشت کشتی حامل شان با طوفان روبه . . .

بررسی دقیق سیستم آموزشی ژاپن

ژاپن فقط به نه سال تحصیلات اجباری نیاز دارد. سیستم آموزشی ژاپن از شش سال دوران ابتدایی، سه سال راهنمایی و سه سال دبیرستان تشکیل می‌شود.دوران ابتدایی در ژاپن بسیار سازمان‌یافته اما در عین حال مفرح است و بر مسئولیت اجتماعی و فعالیت‌های گروهی تکیه دارد. دانش‌آموزان ابتدایی ژاپنی که می‌گویند از مدرسه لذت می‌برند از دانش‌آموزان ابتدایی امریکایی که از مدرسه رفتن لذت ميبرند بسیار بیشترند. تحصیلات برای آنها تا دوران راهنمایی و دبیرستان که د . . .

کتلت شکم پر خوشمزه و لذیذ همراه با خواص عالی سیب زمینی

کتلت شکم پر یک شام عالی برای کسانی که از خوردن سیب زمینی لذت ميبرند لازم به ذکر است مواد اصلی این غذا سیب زمینی است و شما نباید زیاد از مواد گوشتی استفاده کنید فقط به میزان کم از گوشت استفاده کنید 

ادامه مطلب . . .

یک اوهام

رویای با تو بودن را نمیتوان نوشت، نمیتوان گفت و حتی نمیتوان سرود. با تو بودن قصه ی شیرینیست به وسعت تلخی نداشتن و.و من همچون غربت زده ای در دامان بیکران دریای بی کسی به انتظار ساحل نگاهت مینشینم و میمانم تا ابد و تا وقتی شبنم زلال احساست زنگار غم را از وجودم بشویند و چه احمقانه و چه مشتاقانه در انتظار آن روزم یاد تو پرچم صلحیست میان هجوم بی امان این همه فکر ولی در هیاهوی بی نغمه ی وجودم کسی فریاد میزند. یک روز میاید که من دیگر دچارت نیستم، از ص . . .

از سری خوشگلی هایی که دنیا دیگه نداره :)

مامان تعریف می‌کرد وقتی مرا باردار بوده، اتفاقی رخ داده که بابا قول داده رفقایش را دعوت کند منزل مان. به عنوان شیرینی. 
این رفقای بابا، همکارانش هم بوده اند. آن سال هایی که بابا هنوز ازدواج نکرده بود توی آن شهر و اداره با آن گروه، همکار و رفیق شده بود. 
خلاصه این‌که بابا و مامان دو نفره سور و سات را مدیریت می‌کنند. 
رفقای بابا شام را که می‌خورند، بزرگ ترشان می‌آید به مامان می‌گوید دست به هیچ چیزی نزند. یکی از همان گروه که ماشینش تویوتا پیکا . . .

خیر است!

پادشاهی وزیری داشت که هر اتفاقی می افتاد می گفت: خیر است!!
روزی دست پادشاه در سنگلاخها گیرکرد و مجبور شدند انگشتش را قطع کنند، وزیر در صحنه حاضر بود و گفت: خیر است!
پادشاه ازدرد به خود میپیچید، از رفتار وزیر عصبانی شد، اورا به زندان انداخت. 
یکسال بعد پادشاه که برای شکار به کوه رفته بود، در دام قبیله ای گرفتارشد که بنا بر اعتقادات خود، هرسال ۱نفر را که دینش با آنها مخالف بود، سر ميبرند و لازمه اعدام آن شخص این بود که بدنش سالم باشد.وقتی دیدند ا . . .

درمان دارویی فوبیا میتواند تاثیر دائمی داشته باشد ؟

                                                
برای  درمان فوبیا راه های متفاوتی از جمله درمان دارویی فوبیا و یا حتی درمان گیاهی تا درمان به وسیله روانشناس و مشاور وجود دارد   و امروزه افراد زیاد از فوبیا رنج ميبرند و همه دنبال بهتربن راه کار و درمان هستند .اما کدام یک بهترین درمان هستند؟ درمان دائمی برای این مشکل وجود دارد؟ بهترین و یا سریع ترین درمان فوبیا کدام است؟ حقیقت این است که روش درمان فوبیا بسته به نوع فوبیا برای افراد مختلف میتواند فر . . .

تاریخچه پدافند غیرعامل

موضوع پدافند غیرعامل در جهان هستی از قدمتی به اندازه تاریخ زندگی انسان برخوردار است. انسانهای اولیه برای در امان ماندن از خطر تهاجم حیوانات و تهدیدات پیرامونی خود به غارها و بالای درختان و دیگر مامن های طبیعی پناه ميبرند، با متمدن شدن تدریجی جوامع بشری و شکل گیری زندگی شهری، احساس نیاز به امنیت بیشتر گردید و جوامع شهری برای ایجاد امنیت و حفاظت شهر از تهاجم دشمنان، اقدام به ساخت و احداث دژها، قلعه، حصار، خندق، دیوارها و موانع دفاعی در پیرا . . .

شکوفایی خلاقیت در کلاس درس :

به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا می . . .

شکوفایی خلاقیت در کلاس

به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا می . . .

شکوفایی خلاقیت در کلاس درس

 نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا میک . . .

چگونه مدرسه شاد داشته باشيم

به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود می نگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا م . . .

طلاياب تصويري حرفه اي

طلایاب تصویری حرفه ایدر سال های اخیر در تولید دستگاه های مذکور، تغییرات زیادی صورت گرفته است و این تغییرات خروجی بسیار مناسبی در تکنولوژی ها و فناوری های به کار رفته در این محصول را به همراه داشته است. در گذشته انواع ضعیف فیاب هایی موجود بود که ممکن بود  وقت شما را به عنوان یک جستجوگر در ابعاد زیاد تلف کندامروزه و با تولید انواع دستگاه فیاب  و طلایاب تصویری حرفه ای و  پیشرفته   شما این قابلیت را خواهید داشت که اجسام مور . . .

 شکوفایی خلاقیت در کلاس درس :

 به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا م . . .

 شکوفایی خلاقیت در کلاس درس :

 به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا م . . .

 شکوفایی خلاقیت در کلاس درس :

 به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا م . . .

شکوفایی و کلاس درس

شکوفایی و کلاس درسبه نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کردهاید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشر آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را . . .

مدرسه شاد و بانشاط - شکوفایی خلاقیت در کلاس درس

به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا می . . .

تاثير شادي و نشاط در مدرسه بر يادگيري دانش آموز

به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا می . . .

شکوفایی خلاقیت در کلاس درس :

 به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار ميبرند احساس توانمند را به آنها القا م . . .

معرفی سازمان - مرکز مطالعات پدافند غیر عامل کشور

موضوع پدافند غیرعامل در جهان هستی از قدمتی به اندازه تاریخ زندگی انسان برخوردار است. انسانهای اولیه برای در امان ماندن از خطر تهاجم حیوانات و تهدیدات پیرامونی خود به غارها و بالای درختان و دیگر مامن های طبیعی پناه ميبرند، با متمدن شدن تدریجی جوامع بشری و شکل گیری زندگی شهری، احساس نیاز به امنیت بیشتر گردید و جوامع شهری برای ایجاد امنیت و حفاظت شهر از تهاجم دشمنان،  اقدام به ساخت و احداث دژها، قلعه، حصار، خندق، دیوارها و موانع دفاعی در پیر . . .

درباره بنا و معماری قلعه دورام

قلعهٔ دورام (Durham Castle) دژی است متعلق بوسیله عهد نورمان ها که در شهر دورامِ انگلستان، کنار بلندای تپه ای اعلی از رود ور و جنب کلیسای جامع دورام بنا شده است. این بنا از سال ۱۸۴۰ تاکنون به طور تمام درون اختیار دانشکده دانشگاه دورام قرار داشته و دیدار عمومی از آن، به سبب آنکه خالی نبوده و م از ۱۰۰ دانشجو در آن ساکن هستند تنها از قاعده عزا های خاص امکان پذیر است. کتاب ایجاد بنا قلعهٔ دورام در سدهٔ یازدهم میلادی در شمال انگلستان ساخته شد. دلیل گ . . .

keyboard_arrow_up