98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

يخليب عباسيم نهرفرات اوسا

بقیه از پست قبلی

 عرض کردم اوسا حیدر عاشق بنّایی بود و اوسا مندلی بِهش میگفت:تو هنوز بچّه ای. شاغول و ابزار و طراز و ماله و استنبولی دستش نمی داد. تا اینکه اتفّاقی چند روزی اوسا مندلی مریض شد و افتاد تو رخت خواب و یکی از هم محلّی ها اضطرارا می خواست یک دیوار دو / سه متری خشت و گلی کنار خونه اش ببرد بالا و اوسا حیدر را برای این کار انتخاب کرد و از صبح زود شروع کردند و ظهر بود که کار دیوار چینی تمام شد و اوسا حیدر از داربست اومد پایین.  اگر خاطرتون باشد قدیما و . . .

داستان دیوار اوسا حیدر و چند رفراندوم روبرو در تایید نظام جمهوری اسلامی

.همه شما ها می دانید که از حالا تا نوروز آینده علاوه بر رفراندوم هایی که در تایید حکومت جمهوری اسلامی در ده جمعه در ستاد نمازجمعه ها در سراسر کشور برگزار خواهد شد، سه رفراندوم دیگر نیز در روزهای نُهم دیماه جاری و در بیست و دوم بهمن آینده و در دوم اسفند آینده در راستای تایید این نظام برگزار خواهد شد و سال ۹۸ به پایان خواهد رسید و عید و بزن و بکوب و سال نو و.مُنتهی من فکر می کنم اون دیوار اوسا حیدر بنّازاده دوباره دارد بنا نهاده می شود.داستانش . . .

لطفا همشو بخونید ×

1:» سال 92 دانشگاه تموم شده بود من میخواستم 6 ماه بعد برم سربازی .
چیزی که من بلد بودم مقدار کمی نقاشی ساختمون بود ( البته فکر میکردم اوسا کارم ولی نبودم ) .
اون روز آرزو میکردم یه موتور بتونم بخرم و باهاش برم سر کار که یه موتور دست دوم به مبلغ 750 هزار تومن از دوستم قرضی خریدم و با پول اولین کاری که انجام دادم پولشو دادم .
2:» سال 93 سرباز راهور بودم و عقدی هم بودم از نظر وضع مالی خانواده که هیچی نداشتن من بودم و همین موتور . یه بار یادمه رفتم یه ماشین ب . . .

وبلاگی دیگر

گاهی پیش میاد در لحظه ، صحنه ای می بینم ، چیزی یادم میاد ، حال خاصی دارم و یا دوست دارم چند خطی کوتاه بنویسم . موبایلم را روشن می کنم و در همان لحظه می نویسم ( وبلاگی دیگر ).چند تا از این روز نوشت هایم را کپی میکنم اینجا تا کنار دیگر خاطراتم بماند برای روزی که خواهد آمد . البته بعضی ها را قبلاً  آورده ام . پنجشنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۸ ساعت 10:9 :ساعت از ۱۰ صبح گذشته هنوز خانواده خواب هستند  این چه وضعیتیه  .از صبح نشستم تا بانو بیدار شود برویم پن . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)