98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

يک نوشته عادي يک ندشته ادبي

پرهیز از انجام معاملات با دست نوشته عادی یا قولنامه

پرهیز از انجام معاملات با دست‌نوشته یاقولنامه عادیاولین نکات حقوقی مهم که باید بدانید در رابطه با دست نوشته ها هستند. اسناد و دست‌نوشته‌های عادی قابل‌انکار و تردید هستند؛ لذا برای انجام معاملات و تنظیم سند، در مرحله اثبات اصالت، بسیارخطاپذیرند. با توجه به اینکه موارد بسیاری از اینگونه نوشته‌ها، جعل می‌شود، اثبات اصالت نوشته عادی توسط کارشناسان بسیار مشکل است. لازم است افراد از دست نوشته اجتناب کنند و جایی که دسترسی به دفاتر اسناد رس . . .

پرهیز از انجام معاملات با دست‌نوشته یاقولنامه عادی

اولین نکات حقوقی مهم که باید بدانید در رابطه با دست نوشته ها هستند. اسناد و دست‌نوشته‌های عادی قابل‌انکار و تردید هستند؛ لذا برای انجام معاملات و تنظیم سند، در مرحله اثبات اصالت، بسیارخطاپذیرند. با توجه به اینکه موارد بسیاری از اینگونه نوشته‌ها، جعل می‌شود، اثبات اصالت نوشته عادی توسط کارشناسان بسیار مشکل است. لازم است افراد از دست نوشته اجتناب کنند و جایی که دسترسی به دفاتر اسناد رسمی نباشد، در تنظیم سند عادی حتما دونفر شاهد بگیرند. . . .

پرهیز از انجام معاملات با دست‌نوشته یاقولنامه عادی

اولین نکات حقوقی مهم که باید بدانید در رابطه با دست نوشته ها هستند. اسناد و دست‌نوشته‌های عادی قابل‌انکار و تردید هستند؛ لذا برای انجام معاملات و تنظیم سند، در مرحله اثبات اصالت، بسیارخطاپذیرند. با توجه به اینکه موارد بسیاری از اینگونه نوشته‌ها، جعل می‌شود، اثبات اصالت نوشته عادی توسط کارشناسان بسیار مشکل است. لازم است افراد از دست نوشته اجتناب کنند و جایی که دسترسی به دفاتر اسناد رسمی نباشد، در تنظیم سند عادی حتما دونفر شاهد بگیرند. . . .

عدم اثبات اصالت سند عادی،در حکم جعل است.

عدم اثبات اصالت سند عادی، در حکم جعل استوقتی دست‌نوشته یا سند عادی به دادگاه ارائه شود، دادگاه آن را به کارشناس ارجاع می‌دهد تا اصالت آن بررسی شود اگر احراز اصالت دست نوشته صورت نگیرد، سند جعلی محسوب می‌شود و در صورت شکایت فرد ذینفع، پرونده جزایی دیگری با عنوان (جعل) و (استفاده از سند مجعول) قابل طرح خواهد بود که مجازات هرکدام از آنها حداقل شش ماه حبس است. با این ملاحظات نه تنها حقوق مالی موجود به واسطه دست نوشته تامین نمی‌شود بلکه جنبه کی . . .

عدم اثبات اصالت سند عادی، در حکم جعل است

وقتی دست‌نوشته یا سند عادی به دادگاه ارائه شود، دادگاه آن را به کارشناس ارجاع می‌دهد تا اصالت آن بررسی شود اگر احراز اصالت دست نوشته صورت نگیرد، سند جعلی محسوب می‌شود و در صورت شکایت فرد ذینفع، پرونده جزایی دیگری با عنوان جعل» و استفاده از سند مجعول» قابل طرح خواهد بود که مجازات هرکدام از آنها حداقل شش ماه حبس است. با این ملاحظات نه تنها حقوق مالی موجود به واسطه دست نوشته تامین نمی‌شود بلکه جنبه کیفری دیگری نیز متوجه فرد ارائه کننده می . . .

معرفی وبلگ پرنیان خیال »

به نام آن که هستی نام ازو یافت    فلک جنبش زمین آرام ازو یافت پرنیان خیال » صفحه ای برای ارتباط دانش آموزان علاقه مند به ادبیات فارسی هنرستان هجرت و دبیرستان فاطمیه شهرستان ورامین است . مطالب این وبلاگ آموزشی ، ادبی  و دل نوشته بوده که از منابع مختلف جمع آوری می شود . عرضۀ نوشته های ادبی گوناگون با دیدگاه های مختلف به معنی تأیید همۀ مطالب آن نیست ؛ بلکه فرصتی برای اطلاع و نقد مطالب دیگران است . تلاش براین است این وبلاگ به یک پرتال ادبی برای دا . . .

شلیک

یه چیزی نوشتم و خواستم پستش کنم. قبل از پست کردنش رفتم سراغ آرشیو نوشته‌هام و هنوز شروع به گشتن نکرده بودم که چشمم خورد به یه نوشته از چند ماه پیش. تردیدم هزار برابر شد. دو تا نوشته از دو زاویه‌ی مختلف که آدم می‌تونه یکی‌شو به نفع خودش برداره و باهاش دیگری رو سرزنش کنه، هر دو هم درستن. من با یکی‌شون پیروز و حق به جانبم و انگشت اتهام اون یکی متن به سمتمه.من با نوشته‌ی خودم تیر خوردم. . . .

سال 94 چی شد؟

توی نوشته قبلی نوشتم که "بیش از یکسال و کم تر از دو سال از آخرین نوشته ام میگذرد." و از اون نوشته الان حدود جهار سال میگذره!! نمیدونم سال 94 چی شد و چی بود ولی نوشته های اکثر دوستام توی هون سال گیر کردن!!یادمه بچه که بودم یه فیلم توی سینما بود به اسم "پرواز پنجم ژوئن" (تولید سال 1368) که لامصب برای مدت چندماه روی پرده سینماها بود. یه روز به مامانم گفتم که انگار تاریخ روی پنجم ژوئن گیر کرده (اصلا یادم نمیاد بر چه اساسی یه همچین جمله ای به ذهن یه بچه 8-9سال . . .

پسا شونزده نوامبر / بیست و پنج آبان ۹۸

از نوشته های آرسام »
خب همه چیز تمام شد ، برگردیم به کار و زندگی مان برسیم ‌. شما هم برگردید و به زندگی عادی تان ادامه دهید . 
این احمقانه ترین چیزی است که کسی ممکن است در این برهه به مردم بگوید  که فرض عادی بودن حال مردم وهم است حال هیچ کدامِ ما اصلا خوب نیست . . . .

کانال عکس نوشته طنز در گپ

.
کانال عکس نوشته طنز در گپ
.
????به نام خدا???? ????اولین کانال عکس نوشته در گپ???? کاملا فعال???? تنوع زیاد در پست ها???? متن پیشنهادی شما نوشته میشود???? ????????جهت ارتباط با ادمین???????? @javad0095 ????تمامی پست ها صرفاً جهت خنده میباشند و قصد توهین به هیچ سازمان و شخصی نداریم.????
راد چن | مرجع کانال و پیج های شبکه های اجتماعی . . .

ترومای مجلات ادبی در ایران- مقاله ای از عباس مهیاد

مقاله ی "ترومای مجلات ادبی در ایران" نوشته عباس مهیاد در رومه آفتاب یزد به چاپ رسید. مقاله را در این جا بخوانید.   . . .

هنر زیاد خواندن

ازش می پرسم چطور میتونی انقدر زیاد بخونی؟ میگه از وقتی الفبا یادگرفتم زمین و زمان رو خوندم هرچی تابلو بود هر چی نوشته رو شیشه مغازه ها بود هر رومه ای، هر پشت نوشته ی کامیونی همه رو مثل شکارچیی که قراره نوشته شکار کنه. آخرش این شد که به کتاب خوندن علاقمند شدم و معتاد. . . .

ژباړه: فلیپ راث څه ډول لیکل کوي؟

ژباړه/ صدیق الله بدرفلیپ راث څه ډول لیکل کوی؟فلیپ میلتون راث چې د امریکایی ادبیاتو یو له سترو لیکوالو څخه دی، چې په ۱۹۳۳ کال د امریکا په نیوجرسی کې زیږېدلی او په ۲۰۱۸ کال کې یې له نړۍ سترګې پټې کړې دی. تراوسه د فلیپ راث ۲۷ ناولونه او د لنډو کیسو ټولګې چاپ شوې دی. خدای پامان کولمبو، زموږ ولسمشر، غوسه، داغونه، د ټولو په څېر یو څوک، حقارت، د پردې شاته لیکوال او کله چې هغه بده نه وه د راث له هغو غوره کتابونو څخه شمېرل کېږی چې په نورو ژبو هم ژباړل شوی . . .

نشست کتابخوان

نشست کتاب خوان کتابخانه ای با حضور اعضای کودک و نوجوان برگزار گردید. در این نشست کتاب های دانه ی نی نوشته بهرام خائف،کاجیروشک نوشته شراره وظیفه شناس،خانم کوچیک نوشته بهناز ضرابی زاده،دی دی دیر کن نوشته  تونی گراس معرفی گردید. . . .

خدمات ويراستاري کتاب | قالب بندي و فرمت کتاب

  قالب بندی و فرمت کتاب قالب بندی و فرمت، مرحله تغییر دادن متن خشک و خیلی ساده به یک متن چشم گیر، به یاد ماندنی و تاثیر گذار است. در نهایت قالب بندی نسخه دست نویس را به یک کتاب شکیل تبدیل می کند و کتاب به صورت الکترونیکی که با رایانه آماده شده و سپس به مرحله چاپ می رسد.حتی با استعدادترین نویسندگانی که چندین کتاب به چاپ رسانده اند نیز به ویراستار حرفه ای جهت ارتقاء کیفیت نسخه دست نویس و اصلاح نوشته خود متکی هستند. حقیقت این است که شما . . .

آشفته خواب‌های زیر سنگ‌ها ـ س. ع. نسیم

آشفته خواب‌های زیر سنگ‌ها  نوشته‌های باران را بخوان!نوشته‌های برگ‌ها را ورق بزن!خاطرات سنگ‌ها را بخوان!نوشته‌های صدا را بنویس!موج‌های نور را به میهمانی متن‌ها ببر! این تاریكی را از روی نوشته‌ها بردار! متن‌ها، مادران شعور جهان‌اند. متن‌ها به رهایی‌ات فکر می‌کنند! خواب‌های زیر سنگ‌ها آشفته‌اند!جهان دیگر در اقلیم زمین نمی‌گنجد!ارتش‌های متن مغز زندگی را می‌كاوند.دیكتاتور           از دْمِ قر . . .

2198

اون کانال شخصی که گفتم حالا دیگه فقط یه عضو داره و از اونجایی که نمیتونم بدون ابراز وجود جلوی یه جماعتی ، به زندگیم برسم عین آدم، یه کانال پابلیک زدم عاری از هرگونه نوشته دارای ارزش ادبی یا فرهنگی یا هرچی.
blue_alley . . .

دل نوشته من

نوشته شده در:1398/08/30 " اثبات حرف ها ، در میان کسانی که درکی از منطق و شعور ندارند ; کاری غیر منطقی و غیر عاقلانه است. صحبت در جایی که باورت ندارند ، اشتباه است و زمانی که باورت دارند دلیلی بر توضیح نیست. مرزی وجود ندارد یا باورت دارند یا باورت ندارند. "# دل نوشته خودم . . .

فریب زندگی اسلایسی را نخوریم!!!

یک نفر عکسی از پاهای تُپل نوزادی را در توئیتر به اشتراک گذاشته و زیرش نوشته: اگر می خوایید گاز بگیرید برید ته صف!
صدها نفر برای این پاهای بامزه غش و ضعف رفته‌اند. چند نفر نوشته‌اند همین فردا میرم شوور»! می‌کنم، دو_سه نفر نوشته‌اند اصلاً من به عشق همین پاها می‌خوام بچه‌دار شم و .
- مردی روی نوک کوهی ایستاده و دست‌هایش را باز کرده و نوشته: زندگی یعنی فتح قله‌ها!
- زنی در اینستاگرام عکسی از قورمه‌سبزی که پخته منتشر کرده و نوشته: هرکی هرچی دلش . . .

104

یجا یه نوشته از آلبرت اینشتین خوندم برام جالب بودنوشته بود پرسشی که گاهی مرا گیج می کند اینست که آیا من دیوانه هستم یا دیگران؟ من و امثال منم بارها این سوالو از خودمون پرسیدیم . . .

درس فارسی (درس اول )آرایه های ادبی

2-مراعات نظیر(شبکه معنایی-تناسب )تعریف:هرگاه دو یا چند کلمه ای در بیت یا نوشته ای بیابند و نسبتی با هم داشته باشند این نسبت میتواند از نظر جنس،مکان،زمان و . باشد.مثال:با چشم ادب نگر پدر را /از گفته ی او مپیچ سر را ⬅سر -چشم:مراعات نظیر - چشم نگر:مراعات نظیر . . .

نشست کتابخوان

بنجاه و هفتمین نشست کتابخوان کتابخانه ای ویژه بانوان روز چهارشنبه  98/07/24 در محل کتابخانه  برگزار شد .   در این نشست 6 عنوان کتاب به شرح ذیل معرفی شد:1."چه کسی پنیر مرا جابجا کرد" نوشته اسپنسر جانسون / ارائه توسط مرضیه ملت  2."در هر سنی که هستیم حافظه خود را تقویت کنیم" نوشته دانیل لپ/ ارائه توسط فاطمه صباحی مقدم3."قدرت فکر " نوشته ژزف مورفی/ ارائه توسط مریم اکبری .4" آیین زندگی  " نوشته دیل کارنگی/ ارائه توسط مژگان انصاری .5"مثب . . .

باید یاد بگیرم.

دیشب داشتم به نوشته های توی وبلاگم فکر میکردم،به اینکه از قضاوت آدمایی که نمیشناسمشون و فقط میان میخونن و میرن میترسم،سریع نوشته هام رو رمزدار کردم که راحت باشم،که دچار خودسانسوری نشم.باز به خودم گفتم چقدر ضعیفی دختر!باید یاد بگیری که شهامت قضاوت شدن داشته باشی حتی قضاوت منفی!.باید یاد بگیری که انقدر زودرنج و شکننده نباشی.باید یاد بگیری که هر روز بیشتر از دیروز "خودت" باشی و از اینکه "خودِ واقعیت" هستی نترسی.وگرنه از نظر روحی زیاد نمیتو . . .

شعار

آدما تو حرفا و نوشته هاشون خیلی قشنگ صحبت میکنن اما وقتی باهاشون صحبت میکنی میفهمی که اصلا اونجوری نیستن و یه آدم کاملا بی احساسن که متضاد نوشته هاشون هستن!خوشم میاد که من حرف دلم، نوشته هام و همه چیم یکیه نه اینکه الکی حرف بزنمو شعار بدم.#شعار ندیم اگه مَردیم بهش عمل کنیم. . . .

عشق مادر

شبی، پسری نزد مادرش که در آشپزخانه در حال پختن شام بود، رفت و یک برگه کاغذ را به او داد. مادر دست هایش را با حوله ای تمیز کرد و نوشته ها را با صدای بلند خواند. پسرش با خط بچه گانه نوشته بود:  . . .

برگزاری جلسه نقد ادبی

با حضور بچه های خوب و دوست داشتنی باشگاه کتابخوانی نسیم دانش و منتقد عزیزمان خانم زینب مقیسه در محل بخش کودک کتابخانه جلسه ای پربار و دوستانه برگزار گردید . و بچه ها  کتاب قشنگ جایزه تابستانی نوشته رضا وحید را به بوته نقد و بررسی گذاشتند .  . . .

مرا یادت هست؟. یاد توام خالی.

چند ماه پیش ، دقیق یادم نیست احتمالا تو اردی بهشت بود، نوشته های وبلاگ قبلی زو می خوندم. کلی حس متناقض و البته جالب داشتم. از دلتنگی برای خود ِ اون روزهام تا حس نفس تنگی ، تپش قلب، هری ریختن قلبم، اشک ، شادی، بعضی جاها اون طرز فکر و حرف زدن اون روزهام رو نپسندیدم و یه جاهایی هم خیلی برای خود اون روزهام حال کردم. نمی دونم اثر نوستالژی یا که چه، ولی خود ِ ده سال پیشم رو بیشتر دوست داشتم. کلی اشتباه کرده بود، کلی فرصت سوزونده بود، خیلی وقتها افسرد . . .

نگارش علمي ، نگارش ادبي

نگارش علمی :  در نگارش علمی هر لفظی در معنای روشن و حقیقی خود است. نوشته هایی که نگارش علمی دارند ، صریح ( = واضح ) دقیق ، گویا و بی ابهام است. در نگارش علمی آرایه ها و زیبایی های ادبی دیده نمی شود.  نگارش ادبی : پیام نوشته به طور غیر مستقیم است ، واژه ها در معنای واقعی خود قرار ندارند. در این نوشته ها از آرایه های ادبی بهره برده می شود.  در نوشته های ادبی نویسنده از آرایه ها ی ادبی برای توصیف  و بیا ن عواطف و احساسات درونی بهره می گیرد.  . . .

مثل باران

+ وابستگی یا علاقه، کدام حس نسبت به من داری؟
- من به کاکتوس اتاقم علاقه دارم و به لیوان قهوه ام. اما می توانم به جز آنها زندگی کنم یعنی وابسته نیستم.
+ بدون من چی؟
- شما را هیچوقت نداشتم که حس نبودنت را درک کنم.
+ و داشتنم؟!
- داشتنت یک آرزوست نه وابستگی. اگر بهت نرسم میگم به آرزوم نرسیدم ولی اگر وابسته ات باشم اون موقع میگم به زندگی نرسیدم.
+ خوب، تکلیف چیه؟
- مگه منتظری؟!
+ نباشم؟!
- نمی دانستم!
+ بعضی انتظارها بی حس اند. با اینکه طرف منتظره ولی اگه چیز . . .

درود وادب

داشتن ذوق وقریحه ی ادبی نعمتی است که کمتر کسی است که به زبان ،قلم یا عمل بتواند از غهده ی شکرش به درآید وشاید کمترین نشانه قدرشناسی از صاحب اصلی این ذوق وزیبایی همین تشریک وانتشار ودرمنظر دیگران قراردادنش باشد . سابق در بلاکفا ورزبلاگ وبلاگی به نام شعرسرا داشتم که درآن اشعار مناسبتی که برای مخاطبان ومشتریان ادب دوستم سروده بودم را -بااجازه ی خودشان - قرارمی دادم تااینکه برای کاردیگری به وبلاگساز بیان برحوردم واز مجموعه ی خدماتش خوشم آمد وا . . .

خطاب به پروانه ها

نام تمام پرنده هایی که در خواب دیده امبرای تو در این جا نوشته امنام تمام آنهایی را که دوست داشته امنام تمام آن شعر های خوبی را که خوانده امو دستهایی را که فشرده امنام تمامی گل ها رادر یک گلدان آبیبرای تو در این جا نوشته اموقتی که می گذری از این جایک لحظه زیر پاهایت را نگاه کنمن نام پاهایت را برای تو در این جا نوشته  
-----
خطاب به پروانه ها-رضا براهنی . . .

میدونم

صبر پیروزی هست و ناشکیبایی خطرساز
سم مضاعف همین رفتن تو لاک خودمون هست

و دوری از حالت عادی که در ظاهر نگه داشته شده بود

که یک لحظه بریم در این وادی که زندگی و قدم برداشتن رو رها کنیم و بیفتیم .
سم مضاعف همین رفتن تو لاک خودمون هست و دوری از حالت عادی که در ظاهر نگه میداشتیم
با هم تا ظهور
چیزی نوشته بودم در مورد این ده روزی که عجیب گذشت و نمیدونم چرا دانسته
خواستم میدون بدم به این گرداب فکر وخیال  .
مگر تا اینجا همینطوری اتفاقی بود
فقط خدا می . . .

شوخی بی مزه!

بعضی چیزها شوخی هم باشد بد استمثل از دست رفتن نوشته های وبلاگداشتم قلبم می گرفت از شدت استرساینجا را دوست دارم جایی که حیاط خلوت خودم و نوشته هایم است.ممنون که برگشتید واژه ها! . . .

کاش امروز من ُ تنها نمیزاشتن

بعضی روزا تو جمعای جدید فک میکردم رو پیشونیم نوشته با من دوست نشید . بعضی وقتا تو دورهمیا فک میکردم رو پیشونیم نوشته با من حرف نزنید . بعضی وقتا تو اتوبوس فک میکردم رو پیشونیم نوشته کنارم نشینید . انگار ک همیشه داد میزدم مردم من انقد دوست نداشتنی َم ک خودمم خودم ُ دوست ندارم ، مراقب باشید :) . . .

نشست کتابخوان هفته کتاب

به مناسبت  هفته کتاب و کتابخوانی  نشست کتاب‌خوان به همت کتابخانه عمومی ولایت فرمهین برگزارشد. در این نشست 6  تَن به معرفی کتاب پرداختند که خلاصه‌ای از آن بدین شرح است؛کتاب رد پایی از بهشت /   نوشته احمد خدادوست / ارائه دهنده امیررضا مومنی.کتاب بق بقو خانم /   نوشته منیره هاشمی / ارائه دهند امیرمحمد فاضلی .کتاب باران آفتاب /   نوشته محمد یوسفیان / ارائه دهنده طاها نیکچه کتاب  قصه ای به شیرینی عسل /   نوشته  شکوه قاسم نیا / ارائه دهنده فاطمه هو . . .

سوز پنهان درون است این که پیدا می شود .

گاهی که می پرسند چرا چون سابق نمی نویسم، یا اینکه اثر کدام نویسنده یا شاعر را دوست بیشتر دارم، پاسخ ش ریشه در یک فصل مشترک روشن دارد و آن هم "انفجار احساس" است. من سراغ نوشته ی ادبی نمی روم که تنها تکنیک باشد. رمّانی که سرگرمی. شعری که یک رشته کلمات آهنگین باشد. دنبال صدای احساسی هستم که از فرط اینکه نمی داند چه کند به کلمه پناه برده است. غزلیات شمس و حافظ و شهریار و گاهی هم سایه و اخوان. ژید و لامارتین و پروست و تولستوی و ناباکوف و دوبااک. داستا . . .

عکس نوشته هاي جالب و خنده دار

عکس نوشته های جالب و خنده دارمجموعه: مطالب طنز و خنده دار اینارو به یه مرد نشون بده میگه چرا از یه رنگ 8 تا لاک خریدی؟! این خانوم چند روز رفته بوده سفر و وقتی برگشته با این صحنه رو به رو شدهآقایون سورپرایز کردنو یاد بگیرید +اون سطل آشغالو میبینی؟؟ -آره!+دلم میخواد همشو به پات بریزم.-واییی مرسی عشقم سمت راست تی شرت سگ به قیمت 4 میلیون و هفتصد!سمت چپ هم کمد دوتا سگ پر از لباسای رنگارنگ!یه زمانی زندگی سگی فحش بود، الان آرزو ! آخه د . . .

صد سال تنهایی

تقریبا یک هفته ای میشه که کتاب صد سال تنهایی ‌‌نوشته گابریل گارسیا را شروع کردم، کتاب فوق العاده پیچیده و فوق العاده ساده، امکان ندارد که بدون شناخت نویسنده و قلمش سر از نوشته اش در بیاری، واقعا جای تعجب دارد که این نویسنده چقدر باید قهار و باهوش باشد که با کمترین دیالوگ از افراد و نقش‌های کتاب، ماجرایی به این بلندی و کتابی به این قطوری بنویسد. گارسیا جزو آن دسته از نویسندگانی است که نوشته هایش با روح و روان آدم بازی می‌کند و محال است که لذ . . .

نشست کتابخوان مدرسه اي

پنجاه و ششمین نشست کتابخوان روز چهارشنبه 98/09/13 در مدرسه علم و ادب  برگزار شد  .در این نشست 4 عنوان کتاب به شرح ذیل معرفی شد:1." دانستنیهایی درباره ماهی ها وآبزیان  " نوشته محمد جواد واعظی/ ارائه توسط مهرسا افلاکی2."لاکی قهرمان" نوشته ازوپ / ارائه توسط الینا براتی 3.آدم برفی و خرگوش گرسنه  " نوشته فاطمه امانی  / ارائه ملودی بهشتی4."مهمان های ناخوانده " نوشته زهرا حبیب زاده / ارائه توسط آتنا استوار  . . .

عکس نوشته انگلیسی انگیزه بخش برای پروفایل

حدود 40 عکس نوشته انگلیسی با جملات انگیزشی در این متن آورده شده است. جملات انگلیسی این عکس ها درباره موفقیت، امید به آینده، زندگی در لحظه، ناامید نشدن، به توانایی ها اعتماد داشتن، از دیگران انتظار نداشتن و جملات اینچنینی هستند که محتوایی مثبت و امیدوار کننده دارند. این عکس نوشته های انگلیسی انگیزشی را می توانید به عنوان پروفایل تلگرام خود استفاده کنید یا در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.
ادامه مطلب . . .

انشا ادبی پاییز کلاس یازدهم انسانی

انشای ادبی در مورد پاییز انشا در مورد پاییز هفتم انشا پاییز فصل هزار رنگ مقدمه انشا پاییز انشا در مورد پاییز با مقدمه بدنه و نتیجه انشا درباره پاییز در روستا انشا درمورد پاییز با مقدمه بدنه نتیجه متن عادی درباره پاییز
ادامه مطلب . . .

متناقض نمای ادبی؟ یا تناقض ی؟؟

متناقض نمای ادبی؟یا  تناقض ی؟؟ با  یکی از همکاران دربارۀ "متناقض‌نمـا" یا پارادوکس در ادبیّات حرف میزدیم.این عکس را به عنوان مثال بهش نشون دادم؛و گفتم اینم یک مثل ادبی!ایشون گفت این عکس، یه مثال ی بیشتر میخوره تا  ادبی!و  خودش گفت:شبیه به تمداران ما است نزدیک انتخابات!!      . . .

کوتاه با زینب

سلام مامان!
امروز سر کلاس داشتم چند تا از نامه هایی که برای خواهرت هدی نوشته بودم را میخواندم، بچه ها صدایشان در آمده بود و مدافعان حقوق تو شده بودند که چرا برای تو نامه ننوشته ام و چرا بین بچه هایم تبعیض قائل میشوم!
گفتم برای زینب هم نوشته ام. گفتند حتما نوشته اید: مراقب خواهرت هدا باش! نکند صدایش را در بیاوری مگر نه میکشمت  :)))
جانِ مادر! راستش عذاب وجدان گرفتم‌. آمدم بنویسم هیچ هم اینطور نیست. خیلی هم دوستت دارم. فقط نمیدانم چرا نوشتن برای هدی . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)