98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

پروکسی جدید برای اتصال به اینترنت جهانی

آموزش اتصال کل گوشی به اینترنت جهانی!

‍ آموزش اتصال کل گوشی به اينترنت جهاني!
1⃣اول برنامه التراسرف را دانلود کرده!
لینک دانلود
 
برنامه مورد نظر: Ultrasurf از منابع معتبر دیگر هم میتونید دانلود کنید. ازجمله گوگل پلی استور2⃣سپس بالا سمت راست روی سه نقطه بزنید؛قسمت اول(پروکسي رو بزنید)، بعد گزینه دوم یعنی HTTP پروکسي رو زده
گدینه های socks 4 , sock5  دارد که اگر انتخاب شود پس باید پروکسي های همون نوع  وارد شود 
Proxy Address:5.105.4.57Proxy Port:8888✅به این صورت تنظیم کنید،برگشت بزنید و اتصال رو بزنید!
✅ا . . .

تلگرام

‍ آموزش اتصال کل گوشی به اينترنت جهاني!
1⃣اول برنامه التراسرف را دانلود کرده!
لینک دانلود
 
برنامه مورد نظر: Ultrasurf از منابع معتبر دیگر هم میتونید دانلود کنید. ازجمله گوگل پلی استور2⃣سپس بالا سمت راست روی سه نقطه بزنید؛قسمت اول(پروکسي رو بزنید)، بعد گزینه دوم یعنی HTTP پروکسي رو زده
گدینه های socks 4 , sock5  دارد که اگر انتخاب شود پس باید پروکسي های همون نوع  وارد شود 
Proxy Address:5.105.4.57Proxy Port:8888✅به این صورت تنظیم کنید،برگشت بزنید و اتصال رو بزنید!
✅ا . . .

اینترنت تا امشب وصل می‌شود

شب گذشته اتصال اينترنت خانگی در ۱۰ استان انجام شد و تقریبا یک سوم کشور به فضای اينترنت بین‌المللی برگشتند.باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اتصال اينترنت که از دو شب و در سطح اينترنت ادارات، شرکت‌ها و دانشگاه آغاز شده بود، شب گذشته به اينترنت خانگی در ۱۰ استان رسید.
مردم استان‌های ایلام، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، یزد، همدان، اردبیل، سمنان، زنجان، گلستان و چهارمحال و بختیاری به اينترنت جهاني وصل شدند.
طی اخبار رسیده از سوی وزارت ارتباطات، ب . . .

آموزش اتصال کل گوشی به اینترنت جهانی!

 
 
اول برنامه مورد نظر را از طریق لینک هایی که در با کس دانلود قرار دادم دانلود کنینوقتی نصب کردید و واردش شدید قسمت بالا سمت راست صفحه روی سه نقطه بزنید؛قسمت اول Proxy بزنید، بعد گزینه دوم یعنی HTTP Proxy پروکسي رو زده بعد اینارو وارد کنید:Proxy Address: 5.252.30.143Proxy Port: 3128✅ به این صورت تنظیم کنید،برگشت بزنید و اتصال رو بزنید! یکم طول میکشه ک وصل شه پس صبور باشید.✅از این روش براي اتصال به اینستاگرام، واتساپ، گوگل،  و .هم میتونید استفاده کنید.✳️نکته:این . . .

پروکسی جدید تلگرام | اتصال صد در صدی | تست شده و رایگان

دوستان لطفا هر کدوم از روش های که گذاشتم جواب داد ( که صد در صد حداقل یک روش جواب میده ) داخل کانال تلگرام عضو شید که اگه هر کدوم رو فیلتر کردن با روش ها و پرکسی های جديدی که میزارم بتونید به اينترنت وصل شید ضمنا یک روش داخل کانال تلگرام براي وصل شدن به نت جهاني هست که به دلایلی نمیشد داخل وبلاگ گذاشت
آدرس کانال تلگرام
@PersianProxyBlog
https://t.me/persianproxyblog
 
توی این چند روزه کسب و کار ها آسیب فراوانی دیده اند بخصوص کسب و کارهای وابسته به تلگرام هدف ما جبران . . .

آخرین وضعیت اتصال به اینترنت درون دو روز اخیر

به گزارش همشهری آنلاین بعد از ظهر دیروز، پنجشنبه ۳۰ آبان یگانگی اينترنت ایران به اينترنت جهاني ۱۳ درصد بود. این موضوع بوسیله همراه فاش آن در معارفه ذیل آمده حیات. بازگشت اينترنت بوسیله خانه ها | اينترنت همراه همچنان کمیت است  امروز نت بلاک که یک وبسایت در زمینه آزادی استفاده از اينترنت داخل جهان است تائید کرد که پس از  ۱۳۶ ساعت اکید اينترنت در ایران، اتصال داخل ایران به اينترنت جهاني به آرامی در حال افزایش هست و به ۱۵ درصد رسا است. . . .

اینترنت بیشتر استان ها امشب وصل می شود

اتصال اينترنت که از دو شب پیش و در سطح اينترنت ادارات ، اينترنت شرکت هو و دانشگاه آغاز شده بود  شب گذشته به اينترنت خانگی در ۱۰ استان رسد
مردم استان‌های ایلام، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، یزد، همدان، اردبیل، سمنان، زنجان، گلستان و چهارمحال و بختیاری به اينترنت جهاني وصل شدند.طی اخبار رسیده از سوی وزارت ارتباطات، بسیاری از استان‌ها نیز تا امشب به اينترنت متصل می‌شوند و این فرآیند ادامه خواهد داشت. این منابع خبری از آغاز اتصال اينترنت همر . . .

اینترنت همه‌ مناطق کشور به طور کامل چه زمانی وصل می‌شود ؟

شب گذشته اتصال اينترنت خانگی در ۱۰ استان انجام شد و تقریبا یک سوم کشور به فضای اينترنت بین‌المللی برگشتند.
اتصال اينترنت که از دو شب و در سطح اينترنت ادارات، شرکت‌ها و دانشگاه آغاز شده بود، شب گذشته به اينترنت خانگی در ۱۰ استان رسید. مردم استان‌های ایلام، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، یزد، همدان، اردبیل، سمنان، زنجان، گلستان و چهارمحال و بختیاری به اينترنت جهاني وصل شدند.
ادامه مطلب . . .

میهن پروکسی که پروکسی می د!!!

دوستان. میخواستم یه واقعیت رو بگم. مدیریت اصلی میهن پروکسي من نیستم امااااا
تونستم بیشتر از 100 نفر رو به اينترنت وصل کنم.
ادعایی ندارم و هدفم فقط خدمت به مردم شریف ایران بوده که از این ظلم ا نجاتشون بدم.
خودم به تلگرام و همه جا وصلم و میخواهم همه مثل من باشند چون اینستاگرام و تلگرام با همه شما دوستان معنی میده.
 
خب حالا که مدیر اصلی مهین پروکسي 3 رو زده داره از مهین پروکسي که اصلا مدیریتش یکی دیگست پروکسي میه.
پروکسي هایی که بنده چند . . .

اینترنت خانگی کدام استان‌ها برقرار شد؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اينترنت جهاني در 10 استان کشور خراسان های جنوبی و شمالی ، ایلام ، یزد ، اردبیل ، همدان ،گلستان ، سمنان ، زنجان و چهارمحال و بختیاری » متصل است و مردم این استان ها می توانند از اينترنت خانگی استفاده کنند .
همچنین برخی از منابع خبری اعلام کردند که بسیاری از استان ها هم اينترنت شان  تا امشب متصل خواهد شد .
لازم به ذکر است که برخی منابع از  اتصال اينترنت همراه بعد از اتصال اينترنت خانگی و ثابت خبر دادند  
 
منبع : . . .

محدودیت‌زدایی از اینترنت کشور آغاز شد

محدودیت‌زدایی از اينترنت کشور آغاز شد
ساعتی پیش نت بلاکس که یک وبسایت مانیتورینگ اينترنت در دنیا محسوب می‌شود دقایقی پیش با ارسال توییتی اعلام کرد که اينترنت بین المللی در ایران در حال برقراری است و هم اکنون برخی شهرها و استان ها از جمله قسمت هایی از تهران به اينترنت  بین‌الملل دسترسی دارند.
در این توییت آمده است: در حالی که ۱۱۳ ساعت از قطعی اينترنت در ایران می گذرد اتصال اندکی برقرار شده و برخی کاربران ایرانی نیز ظاهرا گزارش داده‌اند که . . .

jtst

https://t.me/socks?server=2.8.179.2&port=17268&user=moon&pass=nBS78wQi7MB_77dY-XYBJOhSx_J0wuAv
https://t.me/proxy?server=5.204.103.117&port=2588&secret=037f8558f451ad05898b60aa495e6289
https://t.me/socks?server=2.8.179.2&port=17268&user=moon&pass=nBS78wQi7MB_77dY-XYBJOhSx_J0wuAv
پروکسي جديد اتصال صد در صدیپینگ: ۱۷۰ ms
.
آموزش وصل شدن به اينترنت بین المللی
http://s7.picofile.com/file/8379059992/us_ultrasurf_mobile_ultrasurf_1.apk.html
آخرین نسخه برنامه Ultrasurf 1.1.8 #اندروید
بعد از نصب بر روی سه نقطه بالای برنامه کلیک کنید و پروکسي انتخاب کنیددر قسمت Proxy سه نوع پر . . .

اینترنت همراه اول پس از اینترنت adsl وصل می‌شود

طی اخبار رسیده از سوی وزارت ارتباطات، بسیاری از استان‌ها تا امشب به اينترنت متصل می‌شوند و آغاز اتصال اينترنت همراه پس از اتصال اينترنت خانگی و ثابت انجام می‌شود.
ادامه مطلب . . .

اتصال به سرور FTP با استفاده

براي اتصال به پروتکل اف تی پی روش های مختلفی وجود دارد از جمله: ۱٫ استفاده از نرم افزار های گرافیکی ۲٫ اتصال از طریق مرورگر ۳٫اتصال از طریق Command Prompt و نرم افزار های دستور محور (بدون رابط گرافیکی) ۴٫ اتصال از طریق My Computer
ادامه مطلب . . .

کدام استان‌ها همچنان از سرویس اینترنت محروم هستند؟

به گزارش خبرگزاری برنا، از بیست‌وپنجم آبان‌ماه سال جاری اينترنت خطوط تلفن‌ثابت و اينترنت خطوط تلفن‌همراه در سراسری کشور قطع شد.
پس از گذشت 5 روز از قطع کامل اينترنت در کشور، یک مقام مسئول در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز اتصال تدریجی اينترنت خطوط تلفن ثابت در کشور خبر داد.
دوم آبان آذر ماه نیز خبر اتصال اينترنت مشترکان تلفن ثابت پایتخت داده شد.
پیگیری ها از وزارت ارتباطات درباره آخرین وضعیت اينترنت استان‌های کشور نشان از اتصا . . .

طراحي سايت چه است

 طراحی وب سایت چه می‌باشد؟ همگی چیز در باب طراحی وب (web design)چنانچه در دنیای اينترنت مبتدی و تازه کار باشید و جديدا وارد دنیای برنامه نویسی گردیده باشید، صد رد صد کلمه و واژه‌ی ساخت سایت را بارها و بارها شنیده اید. و قطعا این سوال برايتان اتفاق افتاده میباشد که طراحی وب سایت چه میباشد . شاید هم هنوز نتوانسته اید تفاوت واژه و کلمه های ساخت وب سایت را با برنامه نویسی اينترنت فهم نمائید. در‌این نوشته ی علمی و فراگیری ویدئویی بصورت بی نقص ب . . .

اتصال اینترنت ۷ دانشگاه بزرگ تهران

دسترسی ۷ دانشگاه بزرگ و سطح یک کشور به اينترنت جهاني میسر شد.
به گزارش ایسنا، در پی پیگیری‌های انجام شده مشخص شد هفت دانشگاه سطح یک و بزرگ کشور (امیر کبیر، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر و شهید بهشتی) به اينترنت جهاني دسترسی پیدا کردند.
ادامه مطلب . . .

پکیج 0 تا 100 ساخت پروکسی

در این محصول ما روش های ساخت پروکسي تلگرام را آموزش داده ایم و با قرار دادن پروکسي اسپانسر افرادی که از پروکسي شما استفاده میکنند وارد کانال شما خواهند شد و میتوانید روزانه بالای ۱۰ هزار ممبر بگیرید ! توجه کنید این روش تست شده است و اکنون بهترین روش و پایدار ترین روش و ارزان ترین روش براي جذب ممبر تلگرام  همین روش است!
در بسته شما به صورت متنی و ویدیویی یاد میگرید چگونه پروکسي تلگرام ایجاد کنید و آموزش ما روان و ساده ترین آموزش ساخت پروکسي در . . .

آخرین خبر از اتصال اینترنت

به گزارش خبرآنلاین از بیست و پنجم ابان ماه تا کنون اينترنت جهاني کشور قطع شده است اما خبرهای رسیده حکایت از آغاز وصل اينترنت در سراسر کشور دارد و اينترنت برخی مراکز همچون دانشگاه ها نیز متصل شده است.
 بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اتصال تدریجی اينترنت در کشور را تایید کرده است.روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اينترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مولفه‌ای بسیار مهم دانست و گفت: م . . .

اينترنت.جنگ.سياست

گاهی وقتها کسی باید پشت دستمان را داغ کند تامعنی داغی را بفهمیم مثل همین چند روز که دستمان از اينترنت و اطلاعات روز به روز و لحظه ایی در ارتباط با دانش ، علوم و فن آوری جهان شمول که به شکل لحظه ایی و غیر قابل ملاحظه در حال شکل گیری و پیشرفت است کوتاه کرده اند!؟البته استفاده از این "شط " جاری و پر عظمت اطلاعات براي هرکسی در حد فهم و شعوری که دارد به شکلی به کار گرفته می شود. براي بعضی از لحاظ ی بعضی ها نفت بعضی ها پزشکی بعضی ها جنگ و بعضی عوام فر . . .

mt proxy

server:                                          5.9.249.60
port:                                                       443
secret:    00112233445566778899aabbccddeeff
کلیک براي اتصال به پروکسي >>>>[connect]
پروکسي های بیشتر در>>>>@Eternalproxy . . .

پروکسی جدید ساکس4 و ساکس5 - ارسالی کاربران

با سلام خدمت دوستان. متاسفانه پروکسي های قبلی همگی از کار افتادند. بنده هم به دلیل مشغله کاری صبح نبودم.
تعدادی پروکسي توسط کاربران ارسال شده که بنده نه آنها را رد نه تایید میکنم. اگر کار کرد لطفا بگویید.
پروکسي های ساکس4 و ساکس5 مخصوص تلگرام ادامه مطلب
ادامه مطلب . . .

شبکه اطلاع رسانی

شبکه اطلاع رسانی:به مجموعه عناصری گفته میشود که میان آنها نوعی ارتباط،خواه مستقیم و خواه غیر مستقیم،برقرار شده باشد.پس از جنگ دوم جهاني،در تولید و استفاده از اطلاعات دگرگونی بی سابقه ای روی داد که به آن انقلاب اطلاعاتی می گویند.شبکه:مجموعه ای از نقاط اتصال یا گره های به هم پیوسته،نقطه اتصال یا گره نقطه ای است که در آن یک منحنی خود راقطع میکند.شبکه ها ساختهایی بازند،که میتوانند بدون هیچ محدودیتی گسترش یابند.سه گونه اصلی از شبکه ها:ارتباطی، . . .

بالا بردن سرعت اینترنت

چطور سرعت اينترنت گوشی خود را زیاد كنیم
امروزه  اغلب ما بیش از هر زمان دیگری و فارغ از نوع فعالیت نیاز به دسترسی به اينترنت داریم.
 
یك دانش آموز براي دستیابی به اطلاعات بیشتر و تحقیق و تفحص در مورد موضوعات مختلف، یك تاجر براي دریافت آخرین اخبار بازار و.بسیاری از مردم از طریق تلفن همراهشان به اينترنت دسترسی دارند؛تعمیرات گوشی های هوشمند . . .

قطع اینترنت خودش یک نیتی جدید شده است

اينترنت در ایران از ساعت ۱۸ شنبه ۲۵ آبان و پس از دامنه‌دار شدن اعتراض به گرانی بنزین قطع شد. شورای امنیت کشور اعلام کرد این قطعی ۲۴ ساعته خواهد بود اما با گذشت ۵۰ ساعت، عدم اتصال کاربران به فضای مجازی ادامه دارد. . . .

اتصال گوشی به تلویزیون با کابل USB

امروزه با اتصال تلویزیون ها به اينترنت کاربردهای بسیار وسیعی براي آنها تدارک دیده شده است، در کنار آن موبایل ها نیز پرچم دار توسعه و تنوع در دنیای تکنولوژی شده اند. هرچه بیشتر جلو می رویم بیشتر قدرت کامپیوتر ها در موبایل ها جاسازی می شوند و انها را نیرومندتر و کاربردی تر می کند.
امروزه ما از گوشی ها براي بازی کردن، گوش دادن موسیقی و حتی تماشای فیلم استفاده می‌ کنیم اما آیا راحتی و سادگی استفاده از گوشی لذت و کیفیت دیدن فیلم از طریق TV را دارد . . .

تعریف فضای مجازی

من در این پست در مورد خود مفهوم فضای مجازی و یکسری از ویزگی های آن بحث خواهم کرد.همه ی ما با این مفهوم فضای مجازی آشنا هستیم و هرروزه با آن سروکار داریم و از امکانات و توانایی های آن استفاده خواهیم کرد. نخستین کسی که واژه فضای سایبر را به کار برد، ویلیام گیتسون نویسنده داستان های علمی و تخیلی در کتاب نورومنسربود. فضای مجازی براي گیبسون در حقیقت فضایی تخیلی است که از اتصال رایانه هایی پدید آمده است که تمامی انسان ها، ماشین ها و منابع اطلاعاتی . . .

محدودیت های بلاگ بیان

دوستان نظرتون چیه میهن پروکسي رو انتقال بدیم یه سرویس وبلاگدهی دیگه؟
اینجا خیلی محدودیت داره میخوام راحت چندین روش و کلی پروکسي جديد بگذارم اما اینجا خیلی محدویت داره.
لطفا نظراتتون رو بگید تا اگر همه موافقند بریم یه سرویس دیگه تا راحت همه به اينترنت بین المللی وصل بشند. . . .

آموزش نحوه اتصال کامپیوتر یا لپتاپ به اینترنت با سیم کارت

نحوه اتصال اينترنت گوشی به لپ تاپ
مودم های وایرلس و یا وای فای، امروزه دارای نقش بسیار مهمی در خانه های هر یک از ما هستند و از آن ها براي جستجو و آگاهی در صفحات مجازی و. استفاده می کنیم و این استفاده در هر یک از متفاوت است. اما گاها ممکن است که شما نیازی به دستگاه مودم پیدا نکنید و از اينترنت سیم کارت خود استفاده کنید.


با این وجود دیگر لپ تاپ و یا کامپیوتر شما هیچ دسترسی به اينترنت نخواهد داشت و زمانیکه می خواهید کارهای مهم اعم از انتخاب واحد . . .

اینترنت زاهدان وصل شد

اينترنت ما وصل شده فقط مسئولین گفتن براي اتصال اول باید گوشی رو محکم بکوبیم تو دیوار که قشنگ تنظیمات جا بیفته بعد هم هر ۵ دقیقه گوشی ت بدین که ته نشین نشه:/
 
 
کدوم شهر هستین و وضعیت اينترنت چطوره؟
ما همچنان refresh کنان به انتظار نشسته ایم! . . .

نسخه کرک شده اندروید پرسرعت Kiwi VPN

پروکسي نامحدود VPN رایگان براي آندروید پروکسي رایگان 100٪! پهنای باند کاملا نامحدود!
سرعت فوق سریع و بالا VPN! بهترین نامزد رایگان مشتریان پروکسي براي آندروید.مجله ی تفریحی همه چیز . . .

اتصال به اینترنت جهانی

 اختلال اينترنت ناشی از اتفاقات اخیر به یکی از بزرگترین مشکلات در حال حاظر تبدیل شده است
مردم حق استفاده از اينترنت آزاد رو دارند و اينترنت ملی واقعا خیلی مسخره هست
بعد از متصل شدن شبکه های خانگی به اينترنت ، خبری از متصل شدن شبکه های موبایلی نشده است
در این مطلب یاد میگیرید که چه طوری اینترانت رو به اينترنت تبدیل کنید 
براي اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید 
ادامه مطلب . . .

پروکسی شخصی پر سرعت تلگرام

ارائه پروکسي شخصی تلگرام (اختصاصی)
سرعت بالا مخصوص دانلود و آپلود
بدون قطعی
امکان عیب یابی 
کاملا اختصاصی 
کاملا امن 
نسل جديد پروکسي تلگرام .
آیدی کانال : @ProxiesGramآدرس اينترنتی کانال : https://t.me/proxiesgram . . .

تاریخچه، تعریف IoT

  عبارت اينترنت اشیا، براي نخستین بار در سال ۱۹۹۹ توسط کوین اشتون مورد استفاده قرار گرفت و جهاني را توصیف کرد که در آن هر چیزی، از جمله اشیا بی جان، براي خود هویت دیجیتال داشته باشند و به کامپیوترها اجازه دهند آن ها را سازماندهی و مدیریت کنند. اينترنت اشیاء، فناوری مدرنی است که در آن براي هر موجودی) انسان، حیوان و یا اشیاء ( قابلیت ارسال داده از طریق شبکه‌های ارتباطی، اعم از اينترنت یا اینترانت، فراهم میگردد .اينترنت در حال حاضر همه مردم را . . .

اینترنت موبایل در ۲۵ استان کشور وصل شد

 با اتصال اينترنت موبایل در ۷ استان، شمار استان های دارای اينترنت موبایل پس از قطعی های اخیر به ۲۵ استان رسید.به گزارش خبرنگار مهر، شنیده ها حاکی از آن است که از صبح امروز اينترنت موبایل به دستور شورای امنیت کشور در استان های آذربایجان غربی، خراسان رضوی، لرستان، مازندران، گیلان، کرمان و کردستان وصل شده است. . . .

اتصال خطوط راه‌آهن و سکوهای مسافری به شبکه مترو

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مدیر عامل راه‌آهن خبر داد: عملیات اتصال خطوط راه‌آهن و سکوهای مسافری به شبکه مترو انجام شده است و به زودی در ایستگاه جوانمرد قصاب در تهران افتتاحیه خواهیم داشت.
 

متن کامل خبر: اتصال خطوط راه‌آهن و سکوهای مسافری به شبکه مترو . . .

اتصال گوشی اندرویدی به پروژکتور

اتصال گوشی اندرویدی به پروژکتور
 
  
 اتصال گوشی اندروید به ویدئو پروژکتور 
وقتی صفحه نمایش گوشی تلفن شما به اندازه کافی براي نمایش کارهایتان بزرگ نیست، بهترین کار یافتن راه حلی است که بتوانید دستگاه اندروید را به یک پروژکتور متصل کنید. 
ادامه مطلب . . .

روز جهانی کاراته گرامی باد .

پایگاه اطلاع رسانی هیئت کاراته شهرستان شهریار" بیاییم کاراته را به جهانيان بشناسانیم." این شعاری است كه به مناسبت 7 اكتبر  روز جهاني كاراته آذین بخش تمام نمادهای كاراته در جایجای جهان است. در این راستا براي اثبات توانایی فدراسیون جهاني كاراته و به تبع آن فدراسیونهای ملی 7 كشور عضو، همه دست اندركاران كاراته در سراسر جهان با بسیج همه داشته ها و امكانات، وحدت و یكپارچگی خانواده جهاني كاراته را در حمایت از پیشنهاد WKF در جهت حضور این رشته ورزشی . . .

یاتاقان بلبرینگ ها چیستند

یاتاقان بلبرینگ ها نوعی اتصال صنعتی هستند که وظیفه تعلیق بار و در عین حال اتصال محور ها بر روی سطوح را دارا هستند. بدین معنا که یاتاقان بلبرینگ ها کارایی بلبرینگ در تعلیق بارهای شعاعی و محوری و اتصال محور بر روی سطوح توسط یاتاقان را بصورت همزمان ایفا می کنند.
ساختار داخلی یاتاقان بلبرینگ ها شامل یک هوزینگ می باشد که بصورت 2 سوراخ و یا 4 سوراخ براي اتصال بر روی سزوح از طریق پیچ و مهره طراحی شده است. این هوزینگ اغلب از جنس چدنی انتخاب میشود. در د . . .

اینترنت ADSL در تهران و چند کلان‌شهر به حالت عادی برگشت

بعد از گذشت ۱۶۳ ساعت از قطع اينترنت بین‌الملل، گزارش‌ها حکایت از این دارد که اينترنت ADSL تهران و چند کلان‌شهر دیگر به اينترنت جهاني متصل شده و حالا کاربران می‌توانند به اينترنت بین‌الملل دسترسی داشته باشند.
در لحظه انتشار این خبر هم سامانه نت بلاکز که گزارش قطعی اينترنت را در سراسر جهان منتشر می‌کند، اعلام کرده است که بعد از ۱۶۳ ساعت از آغاز قطعی ارتباط ایران با شبکه جهاني، حالا ۶۴ درصد شبکه در ایران آنلاین شده است.
فارغ از اتصال اينترنت . . .

وصل شدن اینترنت جهانی در ایران | قطع اینترنت

وصل شدن اينترنت جهاني در ایران به همراه جزئیات کامل را در سایت مینانیوز ببینید.
اينترنت خانگی و اينترنت اپراتورها همچنان در اکثر استان های کشور قطع است و کاربران به هیچ یک از سایت ها و اپلیکیشن های خارجی دسترسی ندارند.مطالب جذاب . . .

زمان وصل شدن اینترنت

سلام 
با توجه به قضایای پیش اومده و قطع شدن اينترنت و از کار و زندگی افتادن حالا ظاهرا قرار شده اينترنت پنج شنبه ( احتمالا پنجشنبه شب ) متصل بشه . 
البته این چیزیه که رومه ها نوشتن .
پنجشنبه شب ۳۰ آبان ماه ۹۸ زمان اتصال اينترنت در تمام کشور است.
 
من که تموم زندگیم به اينترنت وابسته ست. از کار و درآمد گرفته تا تفریح و یادگیری و .
الان تنها دلخوشیم اینه که سایت خودم و بلاگ.ای ار باز میشه واسم.
زندگی شما چقدر به اينترنت وابسته هست؟
 
لطفا وبل . . .

تفاوت ریپل و سوییفت چیست؟

در مقاله قبلی راجع به انواع ارزهای دیجیتال و بهترین ارز دیجیتال براي خرید در سال 2019 پرداختیم. این مقاله مطالعه ای است در مورد مقایسه دو شرکت ریپل و سوییفت که امروزه رقبای یکدیگر محسوب می‌شوند SWIFT یک شرکت قدیمی براي مبادلات بین المللی و ریپل فناوری انقلابی و نوین که امیدوار است بتواند بخشی از این بازار را تحت سلطه خود در آورد.
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)