98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

پشت صفحه کامپیوتر عتویوتا حضرت

پیام تبریک صفحه منتسب به رهبر انقلاب به مناسبت میلاد حضرت مسیح

صفحه توئیتر منتسب به دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سیدعلی ‌ای در جدیدترین پست توییتری خود پیام تبریکی را به مناسبت سالروز ولادت حضرت مسیح به زبان انگلیسی منتشر کرد.در متن کامل این پست آمده است:احترامی که مسلمانان برای عیسی مسیح (علیه السلام) قائل هستند، کمتر از مقام و شایستگی وی در نظر مؤمنان مسیحی در مسیحیت نیست.»حضرت عیسی بن مریم (ع) پیامبر بزرگ و اولوالعزم الهی، در روز ۲۵ دسامبر سال اول میلادی، ۶۲۲ سال قبل از هجرت پیامبر بزرگ . . .

دانلود تلاوت قرآن ترتیل استاد کریم منصوری به تفکیک صفحه

 
دانلود صفحه 1
دانلود صفحه 2
دانلود صفحه 3
دانلود صفحه 4
دانلود صفحه 5
دانلود صفحه 6
دانلود صفحه 7
دانلود صفحه 8
دانلود صفحه 9
دانلود صفحه 10
دانلود صفحه 11
دانلود صفحه 12
دانلود صفحه 13
دانلود صفحه 14
دانلود صفحه 15
دانلود صفحه 16
دانلود صفحه 17
دانلود صفحه
دانلود صفحه 19
دانلود صفحه 20
دانلود صفحه 21
دانلود صفحه 22
دانلود صفحه 23
دانلود صفحه 24
دانلود صفحه 25
دانلود صفحه 26
دانلود صفحه 27
دانلود صفحه 28
دانلود صفحه 29
دانلود صفحه 30
دانلود صفحه 31
دانلود صفحه 32
دان . . .

اطلاعات مختصر و کوتاه از پیامبران

اطلاعات مختصر و کوتاه از پیامبران● ۴ نفر از پیامبرانی که عرب زبان بودند:– حضرت هود(ع)– حضرت صالح(ع)– حضرت شعیب(ع)– حضرت محمد(ص)● پیامبرانی که با هم پسرخاله بودند:– حضرت عیسی(ع) و حضرت یحیی(ع)● پیامبرانی که هرگز ازدواج نکردند:– حضرت عیسی(ع)– حضرت یحیی(ع)● پیامبرانی که با هم برادر بودند:– حضرت موسی(ع) و حضرت هارون(ع)– حضرت اسمائیل(ع) و حضرت اسحاق(ع)● پیامبرانی که پدر و پسر بودند:– حضرت ابراهیم(ع) و حضرت اسماعیل(ع)– حضرت ابراهیم(ع) و حضرت اسحاق( . . .

سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه در سال 98 چه روزی است؟ You are here:

  سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه در سال 98 سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمهحضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در این روز توسط پیامبر اکرم (ص) به ازدواج یکدیگر درآمده اند. در آن زمان حضرت علی (ع) 21 سال داشته اند و حضرت زهرا (س) در این روز 9 تا 11 سال سن داشته اند که ازدواج در این سن برای بانوان آن زمان امری عادی به حساب می آمد. افراد ثروتمند زیادی برای ازدواج با حضرت فاطمه (س) اعلام آمدگی کردند ولی پیامبر(ص) تنها یک پاسخ به آنان داد و آن این بود که در این خصوص م . . .

بخش های مرتبط با پروژه عملی

دانشجویان گرامی
با سلام
صفحات مشخص شده از کتاب ابزارهایی برای موفقیت در تدریس آنلاین، مربوط به پروژه عملی بوده و می تواند به عنوان راهنمای انجام این فعالیت مورد توجه قرار گیرد.
- فصل اول: صفحه 11 الی صفحه 29
-فصل دوم : صفحه 41 الی صفحه 62
-فصل سوم : صفحه 75الی صفحه83
-فصل چهارم: صفحه 101 الی صفحه 119
-فصل پنجم:صفحه138 الی صفحه146
-فصل ششم:صفحه164 الی صفحه172
-فصل هفتم:صفحه 198 الی صفحه 206
-فصل هشتم: صفحه 240 الی صفحه 250
-فصل نهم:صفحه268 الی صفحه277
فصل دهم:صفحه287 الی صفحه293 . . .

کتاب مظلومیت حضرت زهرا (س) از چاپ خارج شد

کتاب《مظلومیت حضرت زهرا سلام الله علیها》اثر حسین قربانی دامنابی» در 2 صفحه از چاپ خارج شد.
این کتاب در 6 بخش، مظلومیت حضرت زهرا (س) را از منابع معتبر اهل سنت اثبات می نماید.✅ بخش اول: جایگاه و منزلت حضرت زهرا (س)✅ بخش دوم: تحریف و سانسور حقایق✅ بخش سوم: غصب فدک و پیامدهای آن✅ بخش چهارم: سیره ی تند عمر بن خطاب در برخورد با ن✅ بخش پنجم: هجوم به خانه حضرت زهرا (س)✅ بخش ششم: پاسخ به چند شبهه متداول
مهم ترین ویژگی های کتاب:
1⃣ جمع آوری نظر همه ی ع . . .

ارگونمي کار با کامپيوتر و بهداشت کار با کامپيوتر

ارگونمی کار با کامپيوتر یا همان بهداشت کار با کامپيوتر امری بسیار مهم و ضروری است. در این مقاله بصورت ساده و کامل به این موضوع خواهیم پرداخت.  وقتی که می خواهید پشت یک کامپيوتر بنشینید، شاید برایتان مهم نباشد که خود را در چه وضعیت فیزیکی قرار می دهید،آشنا بودن با اصول کار با رایانه یا به عبارتی دیگر ارگونمی کار با کامپيوتر بسیار مهم است. وسایل و محیط کار با کامپيوتر در نگاه اول ممکن است کم اهمیت به نظر برسد. اما این تصور درستی . . .

چرا حضرت یوسف 400 سال بعد توسط حضرت موسی تدفین شد

ماجرای خواندنی مرگ و دفن حضرت یوسف (ع)
چرا حضرت یوسف 400 سال بعد توسط حضرت موسی تدفین شد
حضرت یوسف ـ علیه السلام ـ به قدری محبوبیت اجتماعی پیدا کرده و عزّت فوق العاده ای نزد مردم مصر داشت که پس از فوتش بر سر محل به خاک سپاریش نزاع شد. هر طایفه ای می خواست جنازه یوسف در محل آنها دفن شود، تا قبر او مایه برکت در زندگی شان باشد.


ادامه مطلب . . .

زندگى نامه امام زین العابدین (علیه السلام)

نام مبارک آن حضرت، علی» کنیه‌ی آن حضرت اباالحسن»، و مشهورترین القابش زین العابدین» و سجاد»، نام مادر آن حضرت شهربانویه» می‌باشد.
ولادت آن حضرت در سال 38 هجری بوده و حدود دو سال از عمر شریفشان می‌گذشت
ادامه مطلب . . .

شهیده نجمه هارونی طرح ازیاد رفته

کسایی که میتونند کمک کنند بهمون برای تقویت دوباره این طرح و اجرای اون برای شهادت حضرت زهرا اعلام آمادگی کنند همون طور که میدونین این طرح به این شکل هست که یک سری بسته های مختصر مفید فرهنگی تهیه میشه ودرایام شهادت و ولادت حضرت زهرا و حضرت زینب و حضرت رقیه و حضرت معصومه (سلام الله علیهم اجمعین) توی پارک ها بین دخترای جوون پخش میشه .منتظر اعلام همکاریتون هستیم . . .

خداجونم تو رو بخاطر دعايي که حضرت ذکريا کرد

خدا جونم تو رو بخاطر دعایی که حضرت ذکریا کرد و براورده کردی دعا منم براورده کنمن ازدواج کنم تو اینهفته خدا خواهش می کنم ای شنونده دعاای مستجاب کننده دعاخدایا خواهش میکنمبخاطر حضرت علی بخاطر حضرت محمد بخاطر حضرت فاطمهبخاطر حضرت یوسف خدایا خواهش می کنمچنان خواستگاری یا عشقی برای من بفرست که همون روز اول نظرمون بله باشه و باهم زودی ازدواج کنیم در عرض سه روز خدا خیلی زود و سریع خواهش می کنم . . .

متن حرز حضرت فاطمه – خواص و فوائد حرز حضرت فاطمه برای دفع بلا

حرز حضرت فاطمه (س) :
حرز حضرت فاطمه (س) در دو کتاب مهج الدعوات” و مجتنی” که هر دو از کتب سید ابن طاووس” هستند نقل شده و دعای کامل این حرز، در مفاتیح الجنان نیز ذکر شده است.
دعای این حرز بدین صورت است:
ادامه مطلب . . .

هنگ کردن کامپیوتر

آیا برای شما هم پیش آمده که بعد از فشار به کامپيوتر، سیستم بدون هیچ هشداری ریستارت شود؟ یا مثلا در هنگام کار، بدون هیچ دلیلی ماوس و صفحه کلید از کار بیفتند و کامپيوتر به اصطلاح هنگ کند؟ حتی در برخی موارد این احتمال وجود دارد که به طور مکرر صفحه آبی ویندوز را ببینید.                                    رایج ترین مسائلی که باعث بروز اختلال در کارکرد کامپيوتر می‌شوند سخت افزارها و نرم افزارهای ناسازگار، کم بودن فضای حافظه، اجرای تعداد زیادی برنامه . . .

خلاصه زندگی نامه

نام: محمد بن الحسنكنیه: ابوالقاسمامام زمان حضرت مهدی (عج) هم نام و هم كنیه حضرت پیامبر اكرم(ص) است. در روایات آمده است كه شایسته نیست آن حضرت را با نام و كنیه، اسم ببرند تا آن گاه كه خداوند به ظهورش زمین را مزیّن و دولتش را ظاهر گرداند. . . .

آغاز امامت حضرت ولى عصر (عليه السلام )

آغاز امامت حضرت صاحب الامر (علیه السلام ) و غیبت صغراى آن حضرت پس از شهادت امام عسكرى (علیه السلام ) است ، كه تنها فرزند آن حضرت بودند.این روز عید شیعه و اولین روز امامت ، خلافت آخرین خلیفه و حجت بر حق و منجى عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم (علیه السلام ) در سال 260 ه  است. . . .

نفس مُطمَئِنَّه

شکر! شدم غرق در قطره ی باران تو
دامن ما را گرفت گوشه ی طوفان تو
طبعِ حقیرم کجا! ماه منیرم کجا!
دفتر و شعر و قلم، واله و حیران تو
عمر برایم کم است تا بنویسم فقط
نقطه ای از صفحه ی اول عنوان تو
شاعر درگاه تو حضرت جبریل نیست
حضرت پروردگار بوده غزلخوان تو
خوانده برای تو یا ایتها النفس .» را
راضیةً مرضیه .»، پیکر عریان تو
گردش هفت آسمان طوف وجود تو است
برده دل از عالمین زلف پریشان تو
جن و ملک بنده و خادم خان تو أند
و مکان تابع و گوش به فرمان تو
آدم . . .

حضرت علامه حسن زاده آملی یکی از عهدهایی را که شیخ الرئیس ابن سینا با خود بسته

حضرت علامه حسن زاده آملی یکی از عهدهایی را که شیخ الرئیس ابن سینا با خود بسته است را ذکر میکنند: "یکى از عهدهاى شیخ رئیس در رساله عهدش این است که رمان و قصه هاى باطل نخواند. حرفها و افسانه هاى باطل ذهن را کج و معوج مى کند و نفس را از درست اندیشى و درست یابى عدول مى دهد و منحرف مى گرداند." (1)
 
 
 
حضرت علامه در جای دیگر می فرمایند: "یکى از رساله ‏هاى شیخ رئیس ابو على سینا، رساله عهد او است، در آن رساله با خدایش پیمان بسته است که مقالات و رمان‏ها و ا . . .

چه کسانی در جوار حضرت معصومه (س) دفن شده‌اند؟

حضرت فاطمه معصومه(س) در اول ذیقعده سال ۱۷۳ هجری قمری در مدینه به دنیا
آمد و در سن ۲۸ سالگی در دهم ماه ربیع الثانی سال ۲۰۱ در قم وفات یافت.
القاب این بانوی بزرگوار طاهره، حمیده و برّه، رشیده، تقیّه،کریمه اهل بیت و
عالمه آل طه و. است.
فریاد حق.به روزترین سایت مذهبی نرم افزاری . . .

به مناسبت سالروز ولادت امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س)

معرفی اجمالی کتاب امیر گل هاکتاب امیر گل ها نوشته حسین سیدی از انتشارات نسیم اندیشهشرحی مختصر از زندگی، شخصیت و آراء و سیره حضرت علی(ع) با استناد به آیات و روایات در این اثر ارائه شده است. در فصل اول شمایل ظاهری حضرت علی و رفتار او در خفتن، خندیدن، خوردن، نوشیدن، آراستگی ظاهری، بهداشت، پاکدامنی، شکیبایی و مدیریت ارائه شده سپس مجموعه‏ای از فعالیتهای اقتصادی، فرهنگی، عبادی، ی و شرکت آن حضرت در امور اجتماعی و امور خیریه ارائه شده است. سیر . . .

بهترین شفیع برای خانم ها؟

#خانمها_بخوانند #بهترین_شفیعبهترین شفیع براى یك خانم آیا این صدا را مى شنوى؟ من خانه تنهایى هستم، من خانه تاریكى هستم! این صداى قبر من و تو است كه هر روز این ندا را مى دهد!شما فكر مى كنید بهترین چیز براى انسان در آن لحظه چه مى باشد؟خواهرم! آیا مى خواهى سخن امام باقر (ع) را برایت ذكر كنم؟ آن حضرت در حدیثى فرمود كه در شب اول قبر، هیچ چیز براى زن، بهتر از رضایت شوهرش نیست! آرى، بهترین شفیع زن در قبر، رضایت شوهرش مى باشد! امام باقر (ع) ادامه مى دهد: . . .

دوران زندگی ایشان

دوران زندگی امام زمان حضرت مهدی (عج) به چهار دوره تقسیم می شود:۱) از تولد تا غیبت امام زمان حضرت مهدی (عج):امام زمان حضرت مهدی (عج) پس از تولد حدود پنج سال تحت سرپرستی پدر بزرگوارشان امام عسکری علیه السلام به صورت نیمه مخفی زندگی کردند. یکی از کارهای بسیار مهمی که حضرت امام حسن عسکری علیه السلام در این دوره انجام دادند این بود که امام زمان حضرت مهدی (عج) را به بزرگان شیعه معرفی کردند تا در آینده در مسئله امامت دچار اختلاف نشوند.۲) غیبت صغری امام ز . . .

دانلود pdf کتاب امتداد رسالت

کتاب《امتداد رسالت》در 392 صفحه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر در سال 98 از چاپ خارج شد.
این کتاب در 4 فصل، امامت و خلافت بلافصل حضرت علی علیه السلام را از منابع معتبر اهل سنت اثبات می نماید:✅ فصل اول: امامت حضرت علی (ع) در قرآن، با استناد به آیات هدایت، ولایت و مباهله✅ فصل دوم: امامت حضرت علی (ع) در حدیث، با استناد به 10 حدیث معتبر✅ فصل سوم: امامت حضرت علی (ع) در پرتو عصمت. ✅ فصل چهارم: غصب خلافت. در این فصل  روایات دال بر غصب خلافت را آورده ایم و س . . .

مهدویت :حدیث ازامام محمدباقر(ع)8

#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
صاحب این امر چهار نشانه از چهار پیامبر دارد: نشانی از حضرت موسی، نشانی از عیسی، نشانی از یوسف و نشانی از حضرت محمد صلی الله علیه و آله:- نشانه اش از حضرت موسی، وحشت و نگرانی است.- نشانه اش از حضرت یوسف، زندانی شدن اوست.- نشانه اش از حضرت عیسی، اختلاف مردم در حق اوست که می گویند: مرده است و برخی گویند نمرده است.- نشانه اش از رسول اکرم صلی الله علیه و آله قیام به شمشیر اوست».
الامامة و التبصرة/ ص94 . . .

پست۱۸۱

دو روز گذشته سیلی هایی که به صورتم زدی قلبمو پاره کرد.شکستو بازهم شکست.تو نماز مث ی ادم دزمونده اشک ریختم از خدا خواستم درعوض سیلی های محکمی ک به صورتم زدی درجمو پیش حضرت زهرا بالا ببره.یاد حضرت رقیه افتادمبمیررررم برات خانووم چطور تونستن تورو تازیانه بزنناخ خدا قلبماشک اجازه نوشتنم نمیدهامروز صبح بازم با فحشات و حرفای زشتت و تحقیرات دلمو شکستی.از صدای گریه خودم تو خونه دلم کباب شد.از حضرت رسول خواستم از ضفات خوب دخترش حضرت زهر . . .

صبر و سبک زندگی قرآنی

در سبک زندگی قرآنی صبر» جایگاه محوری دارد.
می توان اقسام صبر را بر شمرد:
1- صبر در برابر جاهلان : صبر حضرت نوح در حدود 950 سال
2- صبر در برابر مشکلات: صبر حضرت ایوب 
3- صبر در برابر گناه : حضرت یوسف 
در سوره عصر می خوانیم:
و العصر .ان الانسان لفی خسر 
الا الذین امنوا و تواصو بالصبر و تواصو بالحق
  . . .

نحوه ی تغییر تنظیمات موس کامپیوتر

برای آن که بتوانید هنگام کار کردن با موس کامپيوتر خود احساس راحتی کنید و عملکرد بهتری در حین کار با کامپيوتر در انواع ویندوز داشته باشد با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :در قسمت  استارت منو Control Panel را تایپ و سرچ کنید .سپس در سمت راست بالای صفحه عبارت آبی رنگ Large icons از منوی کرکره ای view by را انتخاب کنید .در صفحه ی باز شده در لیست ابزارهای کاربردی Mouse را انتخاب کنید .در منوی Mouse Properties چند زبانه جهت تنظیمات موس وجود دارند که شامل :زبانه Buttonsزبا . . .

به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)

معرفی این کتاباهراء: زندگانی حضرت فاطمه‌اهراء علیهاالسلام نوشته عبدالرزاق مقرم انتشارات آرام دلحضرت فاطمه (س)، در روز بیستم جمادی‌الثانی سال پنجم بعثت در مکه متولد شد. حضرت زهرا، دختری عفیف، نجیب و دارای عصمت و طهارت بود، به همین دلیل سران عرب بسیار تمایل داشتند تا با پیامبر رابطة خویشی برقرار کنند و با دختر ایشان ازدواج کنند. اما حضرت زهرا (س) به خوبی می‌دانست که مسئلة ازدواج، زندگی دو جسم کنار یک‌دیگر نیست، بلکه الفت دو روح است که . . .

سال روز ازدواج حضرت محمد ( ص ) با حضرت خدیجه ( س )

امشب شب عروسی ماه و خورشید است. آسمان، جلوی قدم‏هایشان دامن می‏ گسترد.نسیم، دیوارهای کوچه را غرق بوسه می‏کند؛ و ندای زیبای تکبیر، موسیقی شادترین عروسی هستی می شود.چه مبارک شبی است امشب…دیدم که به عرش شور و شوقی بر پاست / برپا گر این بزم شعف ذات خداستگفتم به خرد چه اتفاق افتاده / گفتا که عروسی حضرت محمدوخدیجه است امشب. . . .

نمایی از مجسمه حضرت مریم(س)

تصویر ذیل هم در بوستان حضرت مریم(س) در خیابان کریم‌خان تهران، درست روبروی کلیسای آن طرف خیابان قرار دارد. در تصویر هم مجسمه حضرت مریم(س) و کودکی حضرت عیسی مسیح(ع) مشاهده می‌شود.
(تصویر از: مرتضی شایان) . . .

آشکارشدن قبربعداز۱۳۰سال

 
هنگامى که حضرت على (ع ) به شهادت رسید، فرزندانش شبانه جنازه آن بزرگوار را به طور مخفى دفن کردند، و محل قبرش مخفى بود، زیرا آن حضرت دشمنان کینه توز بسیار داشت ، بخصوص خوارج و بنى امیه ، آن قدر با او دشمن بودند که احتمال نبش قبر آن حضرت در میان بود.
ادامه مطلب . . .

زندگی نامه حضرت آیت الله مهدی احدی

زندگی نامهحضرت آیت الله مهدی احدی در سال 1382 هجری قمری در قریه درزی کلای بابل چشم به جهان گشودند. ایشان نوه پسری حضرت شیخ محمود احدی نژاد عالم وقت مازندران می باشند. معظم له از کودکی سیر و سلوک خویش را آغاز می کنند. . . .

مهدویت :حدیث ازامام محمدباقر(ع)6

#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
کانت عصا موسی لآدم علیهما السلام، فصارت الی شعیب، ثم صارت الی موسی بن عمران، و انها لعندنا، و ان عهدی بها آنفا و هی خضرأ کهیئتها حین انتزعت من شجرتها و انها لتنطق اذا استنطقت و انها تصنع ما تومر، و انها حیث القیت تلقف ما یأف بلسانها».
-عصای حضرت موسی قبلا از آنِ حضرت آدم بود، سپس به حضرت شعیب و بعدا به حضرت موسی منتقل شد و هم اکنون در نزد ماست، در همین نزدیکی که آن را می دیدم هنوز سبز بود همانند روزی که از درخت . . .

حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره:

حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره:
برادری نکردن مسلمانان با کفار، سبب عزت اسلام و مسلمان‌ها در دنیا و آخرتشان است. در غیر این صورت، آنها آقا بالاسر ما می‌شوند و ما را اغفال و مغلوب خود نموده و با مال خودمان، ما را به استعباد و نوکری می‌کشانند.
  در محضر بهجت، ج۲، ص۷۳
☑️ کانال رسمی مرکز تنظیم و نشر آثار حضرت #آیت_الله_بهجت قدس‌سره✅ @bahjat_ir . . .

شما زودتر از بقیه به مشهد می روید!

یکی از علمای قم از دنیا رفت! وصیت کرده بود پیکرش را به مشهد ببرند و آن جا دفن کنند و بیست نفر از طلاب را با هزینه ی شخصی خودش همراه جنازه به مشهد ببرند. من هم یکی از آن بیست نفر بودم که قرار بود به مشهد مشرف شوم اما یک روز قبل از حرکت، اسم مرا از لیست حذف کردند.وقتی علت آن را پرسیدم به من گفتند: شما با صوفی ها رفت و آمد دارید و منظورشان از صوفی، حضرت آقا بود.از این جسارتی که به آن بزرگوار شده بود و همچنین محرومیت از زیارت حضرت رضا بی نهایت ناراحت و د . . .

آرامگاه امام سجاد(ع)

حضرت زین العابدین علیه السلام پس از تشییع باشکوه مردم مدینه، در بقیع که قبور بسیاری از اولیاء خداوند، همسران پیامبر، فاطمه بنت اسد و بسیاری از صحابه گرانقدر پیامبر و تعدادی از شهدای صدر اسلام در آن قرار دارد، در کنار مرقد مطهر حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، عموی بزرگوارش، مدفون گردید.در این قطعه از بقیع عباس، عموی پیامبر، نیز دفن شده بود و بعداً حضرت امام صادق و حضرت امام باقر نیز مدفون گردیدند. این بخش دارای قبه و بارگاه بوده ولی . . .

زندگینامه و مزار حضرت شیث

زندگینامه و سر گذشت حضرت شیث (ع)نام دیگر شیث بن آدم، هبة الله است. او فرزند و جانشین حضرت آدم بود. حضرت شیث سومین فرزند حضرت آدم بوده است. حضرت آدم حدود ۳۴ فرزند داشته است که هابیل و قابیل از اولین فرزندان این پیامبر بزرگوار بوده اند. در روایتی از امام محمد باقر علیه السلام آمده است: آدم علیه السلام بعد از کشته شدن هابیل، بسیار گریست و به درگاه خداوند شکوه کرد. خداوند به او وعده پسری داد تا جای هابیل را بگیرد. آن گاه به او فرزندی عطا کرد که آدم او . . .

شه دین حضرت احمد

 
 
عید میلاد باسعادت فخرکائنات حضرت ختمی مرتبت صاحب کنز سعادت ومعدن جود وسخاوت حضرت محبت
و مولانا امام صادق (ع)
مبارک باد
 
 
بر درخانه ی  حضرت باران نوشته اند
 
او(پیامبر) دوستی است که درهمه ی پیشامدها وحوادث ناگوار امید شفاعت از وی می رود
 
 
اللهم صل علی محمد و آل محمد . . .

حس حضور حضرت زهرا علیها السلام

 
به جلسه مجمع الذاکرین رفته بودیم، در مسجد حاج ابوالفتوح. در جلسه اشعاری در فضایل حضرت زهرا علیها السلام خوانده شد که ابراهیم آنها را می نوشت. آخر جلسه حاج علی انسانی شروع به روضه خوانی کرد. ابراهیم از خود بی خود شده بود. دفترچه شعرش را بست و با صدایی بلند گریه می کرد. من از این رفتار ابراهیم بسیار تعجب کردم.
جلسه که تمام شد به سمت خانه راه افتادیم. در بین راه گفت: آدم وقتی به جلسه حضرت زهرا وارد میشه باید حضور ایشان را حس کنه. چون جلسه متعلق به . . .

صدای کوبه در بهشت

 
پیامبر اکرم‏ (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمود: بر روی دَرِ بهشت حلقه‏  ای از یاقوت سرخ است، بر صفحه‏ ای زرّین. هنگامی که آن حلقه بر صفحه زرین کوفته شود، صدا و طنین آن یا علی» است؛
إنّ حلقة باب الجنة من یاقوتة حمراء علی صفائح الذهب، فإذا دقّت الحلقة علی الصفحة طنّت وقالت: یا علی».[بحار الانوار ج8 ص 122]
 
این حدیث شریف را استاد علامه طباطبایی(رضوان‏ اللّه‏ علیه) در مجلس درس چنین شرح دادند:
 
سرّ این که صدای کوبه در بهشت یاعلی» است، این است . . .

شهادت اباعبدالله الحسین(ع) تسلیت باد- سال1398

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)شهادت جانسوز آقا و سید و سرور جوانان اهل بهشت حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) را به محضر مادرشان حضرت صدیقه شهیده فاطمه اهرا(سلام الله علیها) و حضرت امام زمان حجت ابن الحسن عسکری(علیه السلام) و تمامی شیعیان و محبان آن حضرت تسلیت عرض مینماییم.  . . .

آموزش ضبط فیلم از صفحه نمایش در آیفون


آموزش ضبط فیلم از صفحه نمایش در آیفون
 
 آموزش ضبط ویدیو از صفحه نمایش آیفون
 
شما می خواهید از صفحه نمایش خود بر روی آی فون خود فیلم تهیه کنید. بر خلاف بسیاری از گوشی های آندروید،که هیچ روش واضح برای انجام آن وجود دارد، اما اپل دارای قابلیت ضبط صفحه نمایش در iOS است - شما فقط باید بدانید که چگونه آن را پیدا کنید.
ادامه مطلب . . .

رهرو حسین ( ع )باشیم یا عزادار؟

این روزا داره محرم نزدیک میشه اما ای کاش اون پولی ک صرف اون همه غذا و تدارکاتی که حیف و میل میشهخرج اون دسته از ادمایی میشد که احتیاج دارن، کم هم نیستن کافیه آدم یه نگاهی به دورو برش بندازه.مطمئنم اگه حضرت حسین ( ع) زنده بود هیچوقت نمیگفت بخاطر من خودتو بزن بخاطر من قمه بزن یا.اگه این همه آدم که خودشون رو رهرو اون حضرت میدونن حداقل یک درصد مثل حضرت حسین بودن دیگهنه فقری بود و نه فقیر و نه ظلمی.رهروش باشیم نه عزادارش . . .

تحقیق درباره سخت افزار و نرم افزار2

تحقیق درباره سخت افزار و نرم افزار
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه     اغلب مردم زمانیکه با واژه " تکنولوژی " برخورد می نمایند ، بی اختیار "کامپيوتر" برای آنها تداعی می گردد . امروزه   کامپيوتر در موارد متعددی بخدمت گرفته می شود. برخی از تجهیزات موجود . . .

بازداشت موقت بازرس آژانس اتمی در سایت نطنز

به نقل از دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، هفته گذشته ایران از ورود یکی از بازرسان آژانس به سایت غنی سازی نطنز جلوگیری کرده است. گفته می‌شود علت این اقدام ایران نگرانی از احتمال همراه داشتن مواد مشکوک بوده است. به طور معمول کلیه بازرسان و وسائل همراه آنان در بدو ورود به هر یک از سایت‌های هسته‌ای مورد تفتیش و کنترل قرار می‌گیرد. ظاهرا هنگام ورود این خانم بازرس تجهیزات کنترلی علامت هشدار را نشان داده است و به همین دلیل ضمن کن . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)