98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

پمپ بنزین 206

انواع بنزين

مقایسه تفاوت بین انواع بنزين به شما این فرصت را می دهد تا متوجه شوید چرا برخی از بنزينها گران تر است و همچنین اینکه چگونه درجه های مختلف بنزين می تواند به موتور خودرو شما سود یا آسیب برساند. تمام بنزين از نفت حاصل می شود ، با این حال ، چگونگی تصفیه و فرآوری نفت ، نوع و عملکرد دقیق بنزين را تعیین می کند. استفاده از نوع صحیح بنزين در وسیله نقلیه شما می تواند باعث کارکرد روان خودرو شود و موتور را از استهلاک غیرضروری محافظت کند. در این مقاله پاسخ ای . . .

اعتراض به گراني بنزين

در پی افزایش ناگهانی شدید و دور از انتظار قیمت بنزين، تجمعاتی اعتراضی در محلات مختلف شهر كرج در جریان است .به نظر می رسد كه مردم بیش از هر چیز به نحوه اعلام و اجرای ت های دولت معترض باشند چرا كه بی هیچ مقدمه و با استفاده از حربه غافلگیری مردم را دچار شوك كرد.كردم معتقدند كه دولت بی تدبیر برای رفع مشكلات و چالش های اقتصادی خود ساخته ، این بار دیگر به وضوح دستش را در جیب مردم كرده است.ت ورزی های نا كارآمد ، من در آوردی و بدون برنامه اصولی . . .

پاورپوینت بنزین سوپر

این پاورپوینت در 20 اسلاید به شکل منحصر به فرد و زیبا طراحی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت مطالبی از نام بنزين،مراحل فرآیند تقطیر جزء به جزء ،درجه اکتان بنزين ،انوع بنزين، تفاوت بنزين سوپر و معمولی،تاریخچه بنزين سوپر،تاثیر بنزين سوپر بر مصرف سوخت و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد بنزين سوپر در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
 
 
جهت دانلود فایل کلیک کنید . . .

فاااکینگ بنزین

شبی که بنزين گرون شده بود تا صبح داشتم فکر میکردماخه میشه مملکت انقد کشکی کشکی  یهو بگن بنزين گرون شد گوشیشم خاموش کرد؟یعنی اخه دوس دختر ادمم میخواست ول کنه بره قبلش ی چیزی میگفتمث جوکر تا یک هفته هرکی منو میدید  تو چشاش  نگا میکردم میخندیدماز اون خنده های سادیسمی  ! میگفت چه مرگته می گفتم بنزين بنزين:))))  . . .

بنزین گران شد

بنزين گران شد تاثیر آن بر بورس از نظر من اینگونه است:بنزين که گران میشود مردم مجبور به پرداخت پول بیشتری هستند درنتیجه نقدینگی کاهش میابد و این امر باعث سقوط سهام میشود ولی سهام پالایشی مستثنی هستند افزایش قیمت بنزين باعث کاهش مصرف بنزين میشود و بنزين بیشتری برای صادرات باقی می ماند پس صادرات بنزين افزایش میابد قیمت بنزين صادراتی هم بسیار بالاست و این باعث افزایش سودسهام پالایشی میشود . . .

افزایش قیمت بنزین

 جزو کسانی هستم  که از شنیدن خبر افزایش قیمت بنزين خوشحال شد .با هیچ منطقی سازگار نبود بنزين از آب ارزانتر باشد . شاید از نظر مادی به ضرر من هم باشد ، اما راضی ام که بهایش را بپردازم.  امیدوارم دولت کریمه هم به قولش عمل کند و درآمد حاصل از افزایش نرخ بنزين را به حساب خانواده هایی که اعلام کرد ، واریز کند . . . .

بنزین گران شد

قیمت بنزين گران شد. بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از این پس قیمت هر لیتر بنزين سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و نرخ هر لیتر بنزين آزاد سه هزار تومان شده است. . . .

قیمت دلار اومد کمک قیمت بنزین

امروز قیمت دلار تقریبا سیزده هزار و هفتصد هزار تومان شد. هنوز اثرات قیمتی افزایش بنزين را کامل هضم نکرده بودیم که قیمت دلار هم اومد به کمک بنزين. با این شرایط اگه خوب پیش بره، فکر کنم ناک اوت کنند ما را
 
فقط یک سوال هنوز مطرح است. آیا بنزين و دلار در هماهنگی با هم بالا رفتند یا بدون هماهنگی.
البته به نظر من اثرات بنزين بر دلار قطعا منطقی و پیش بینی شده بود . . .

سگ تو روحشون

خب رسیدیم ب جاهای زیبای زندگی پارسال چند تا کالا گرون شد .دیدن صفایی نداره .  بنزين  رو گرون کردن ک کلا همــــــــــــــــــــــــــــــه چی گرون بشه . صف بنزين از کجا تا کجاهـــــا بود.مارش نظامی انگار از رادیو پخش شدوقتی بالا رفتن بنزين رو نوبخت اعلام کرد!  . . .

تعجب

یا حق الیقین عزیز واقعا وقتی جمعه رئیس دولت از رادیو شنیده که بنزين گران شده تعجب کرده و کمی بعد شاخ درآورده چقدر زشت می نماید وقتی رئیس دولت با خنده می گوید مثل مردم خبر گرانی بنزين را شنیده و چقدر بد است که رئیس تو چشم ملت خیره شود و با پوزخند همراه با تمسخر دروغ بگویدآیا خودش باور کرده که مردم حرفش را باور کردند . . .

تعجب

یا حق الیقین عزیز واقعا وقتی جمعه رئیس دولت از رادیو شنیده که بنزين گران شده تعجب کرده و کمی بعد شاخ درآورده چقدر زشت می نماید وقتی رئیس دولت با خنده می گوید مثل مردم خبر گرانی بنزين را شنیده و چقدر بد است که رئیس تو چشم ملت خیره شود و با پوزخند همراه با تمسخر دروغ بگویدآیا خودش باور کرده که مردم حرفش را باور کردند . . .

فرهنگ سازى !

مدت ها بود سینما نتونسته بودم برم منى كه عاشق سینما هستم . به دلایل شخصى یكى برام بلیت گرفت و براى اینكه پول رو پسش بدم رفتم قیمتش رو چك كنم دیدم بیست هزارتومان!  خب درسته مثلا تركیه هم قیمت بلیتش بیست لیره بنزينشونم گرونه كه بنزين ما در برابرشون مفت بود! چرا واقعا باید از كشوراى دیگه عقب بمونیم ! خب بنزين هم كه گرون شد دستشون درد نكنه دارن فرهنگسازى میكنن ماها با وسایل نقلیه عمومى بریم اینور اونور واقعا خیلى دستشون درد نكنه خوبه دیگه بجا . . .

برف و بنزين

تهران از دیروز یخ زده و خفن سرد شده و الان داره برف میادش.میخواستم برم طالقان درخت بكارم اما داره اونجام داره برف میاداشتباه كردم و باید زودتر میرفتم.الان نمیدونم كی هوا خوب میشه و كی میتونم بكارم.از دیروز بنزين شد لیتری 3 هزار تومن و از دیروز فكرم مشغول كه باید چه كنم با این اوضاعچه كاری باید بكنم كه كمترین آسیب رو ببینیم.سر همین فكرمشغولی با سمیر بحثم شد.ازم شاكیه،دیروز میخواستیم بریم صالح آباد،پیش بابا بهشت زهرا  لاستیك ماشین رو عو . . .

طرح مجلس: بنزین 1500 تومان بدون سهمیه بندی/ قطع کمک های معیشتی

یکی از دلایل ارائه‌ی این طرح نیتی مردم از افزایش قیمت بنزين بود و اینکه مسائل امنیتی در این افزایش قیمت لحاظ نشده بود.سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از تهیه طرح دوفوریتی برای تک‌نرخی شدن بنزين خبر داد و گفت که این طرح تقدیم هیات رییسه مجلس شده است . . .

رهبر از خود مایه گذاشت اما ما .

با یه تحلیل ساده میشه فهمید : تو ماجرای گرونی بنزين و اغتشاشات، و لاریجانی تصمیم رای به گران ماندن بنزين دادن.
میخواستن کاری کنن که رهبر بگه بنزين رو گرون نکنید
اما مشکل این کار کجاست ؟
اگر رهبری گفته بود که بنزين نباید گرون بشه ، بهونه ای می افتاد دست که بگه : ما هر کاری که میخواستیم بکنیم ، رهبر اجازه نداد.
بصیرت رهبر رو ببینید که تا چه حد زیاده؟ حیله های دشمن ها (چه داخلی چه خارجی ) رو در لحظه خنثی میکنه
ولی ما : هر چیزی که پش . . .

رعایت حق الناس را از شهید مهدی طیاری یاد بگیریم

 رعایت حق الناس را از شهید مهدی طیاری یاد بگیریم   بنزين ماشینم تمام شده بود از مهدی خواستم چند لیتر بنزين بدهد تا به پمپ بنزين برسم، گفت: بنزين ماشین من از بیت المال است، اگر ذره‌ای از آن را به تو بدهم نه تو خیر می‌بینی و نه من. . . .

گردیده دلم کباب بنزین

ای ورد زبان مرد و زن هاای رفته ز بام تا ثریاای برده رمق ز جیب بابانالیده ز تو ندار و داراای غصه ناتمام سنگینگردیده دلم کباب بنزينآکنده ز عطر تو سراسرتاثیر تو بر تمام کشورهم پایه و هم قیمت گوهررفتی تو ز وسعمان فراترای یار سفر کرده شیرینگردیده دلم کباب بنزينتو عامل اصلی حبابیگه زردی و سبز و گاه آبیتو در نظری ولی سرابیای میوه نارس گلابیامضا شده نرخ تو به تضمینگردیده دلم کباب بنزينتو راز بزرگ کایناتیسلطان بزرگ مایعاتیحلال تمام مشکلاتیاصلا تو . . .

سخنان من با آقاي روحاني در آبان98

به نام زیبایش سلامامروز اخبار بسیار بدی از شیراز و تهران و اهواز و کرمان شنیدم و دیدم و خواندم!نه از ماهواره! بلکه از اخبار 2030 خودمان، خبرگزاری فارس و ایسنا.سال 92 بنزين را باکارت میزدیم! تا جاییکه من یادم هستدولت شما کارت شخصی را حذف کرد! اگه خوب بود چرا حذف شد؟ اگرم بد چرا دوباره روز از نو؟الان آبان سال 98 یهو یک شبه بنزين رو بصورت نرخ آزاد سه برابر کردیددر شرایطی که اقتصاد کشور اصلا پایدار نیست! شاخص بورس حدود 20 هزار واحد در پاییز امسال ا . . .

باز هم فتنه بنزین

این طور که از شواهد امر بر می آید دولت و وابستگان دولت در مجلس خواب جدیدی برای بنزين 99 دیده اند.
رییس جمهور در حالی از مفسده انگیز بودن بنزين دو نرخی سخن می گوید که یکی از نمایندگان مجلس هم خبر از بنزين تک نرخی در بودجه سال 99 داده است. به نظر می رسد قرار است بنزين در سال بعد به قیمت دو هزار تومان عرضه شود. با این وصف از طرفی دولت بر سر مردم منت می گذارد که بنزين سه هزار تومانی را ارزان کرده و به صدای اعتراضات توجه نشان داده از سوی دیگر تبدیل بنزين . . .

قیمت تعیین‌شده برای بنزین حداقل قیمت تولید سوخت در کشور است

یک کارشناس ارشد اقتصاد انرژی معتقد است که قیمت ۳ هزار تومان به ازای هر لیتز بنزين آزاد، با توجه به هزینه‌های تولید و حمل‌ونقل سوخت در کشور حداقل قیمت برای این فرآورده به شمار می‌آید.نرسی قربان در این باره به خبرنگار شانا گفت: قیمت بنزين در ایران نسبت به کشورهای همسایه، هزینه‌های تولید و حتی نسبت به درآمد ملی ارزان است و شکی نیست که این اصلاح قیمت باید انجام می‌شد.وی با اشاره به اینکه قیمت بنزين باید هزینه‌های تولید پالایشگاهی و حمل‌ونق . . .

اندر احوالات قیمت بنزین

ینزین را به دلار می فروشند و وقتی در ایران به تومان به فروش می رود دولت احساس ضرر میکنه !!!  حالا یک سوال ذهن مردم را درگیر کرده است؟چه کسی بنزين را گران نمود؟سهمیه بندی بنزين توسط وزیر نفت به هیات دولت پیشنهاد شده و هیات دولت آن را تصویب کرده و به مجلس ارسال نمودهدر مجلس رئیس کمیسیون انرژی آن را تایید و رئیس مجلس آن را تایید کرده  پس رهبری و قوه قضاییه در این مسیر هیچ دخالتی نداشته اند و چرا دولت می خواهد گرانی و سهمیه بندی بنزين را گردن همه . . .

چراغ به دستان وجدان

1- واقعا انسان عجیبی است.2- اگر خیلی با انصاف باشیم؛ می توان گفت یک ترسو و اگر کمی بی انصاف یک آدم فروش.3- چرا ترسو است؟ برای اینکه برای حفظ و بقاء خودش و ترس از گرگان رو به رو، تن به هر ذلتی می دهد. رمز بقایش را در ترسیدن و تسلیم شدن یافته، که البته اشتباه محض است.4- اما چرا آدم فروش است؟ برای اینکه حاضر میشود در مقاطعی ملت را به رانتخواران قدرت-همان گرگان رو به رو یا پشت سر- بفروشد. آدم فروشی در مقیاس یک ملت.5- بنزين گران شد. اما این فقط . . .

آغاز سهمیه‌بندی بنزین همراه با افزایش یارانه‌ها/ دولت نرخ جدید بنزین را اعلام کرد

همزمان با اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران که آغاز سهمیه‌بندی بنزين و قیمت‌های جدید را اعلام کرد، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش 55 تا 205 هزار تومانی یارانه‌ها به ازای هر خانوار خبر داد.شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای طرح مدیریت مصرف سوخت را اجرایی کرد. متن این اطلاعیه به قرار زیر است: . . .

آغاز سهمیه‌بندی بنزین همراه با افزایش یارانه‌ها/ دولت نرخ جدید بنزین را اعلام کرد

همزمان با اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران که آغاز سهمیه‌بندی بنزين و قیمت‌های جدید را اعلام کرد، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش 55 تا 205 هزار تومانی یارانه‌ها به ازای هر خانوار خبر داد.شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای طرح مدیریت مصرف سوخت را اجرایی کرد. متن این اطلاعیه به قرار زیر است: . . .

بنزین را گران نکنید ارزش پولی ملی را بالا ببرید

مردم ایران سالهاست دارن تاوان بی کفایتی مسئولان اقتصادی رو میدن
جنابان نمی توانند ارزش پول ملی رو حفظ کنن و سال به سال که هیچ جدیدا روز به روز پول ملی بی ارزش تر میشه در نتیجه مجبوراً کالا و خدمات رو گرانتر کنن تا در اصل متعادل بشه (ت تعادل بخشی در اقتصاد)
بابا کاری که شما می کنید همه بلدن، دیگه این همه دبدبه و کبکبه و عنوان نمی خواد که
وایسا ارزش پول ملی بیاد پایین  و تو هم قیمت ها رو بکش بالا
 
در مورد بنزين هم داستان همینه
چند سال دیگه با . . .

تاثیر افزایش قیمت بنزین بر بازار مسکن

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این‌که قبل از گرانی بنزين، قیمت مسکن به شدت افزایش یافت، گفت: افزایش قیمت بنزين تاثیری بر بازار مسکن ندارد.به گزارش لایودیتا به نقل از تسنیم، حسام عقبایی با یادآوری این‌که بازار مسکن در یک رکود غیر تورمی به سر می‌برد، اظهار کرد:‌ حجم معاملات مسکن امسال در مقایسه با سال‌های گذشته کاهش چشمگیری داشته و به تبع این اتفاق نیز قیمت‌ها در این بخش نزولی بوده است.وی با بیان این‌که  از ابتدای سال تاکنون قیم . . .

شما ارزش پول ملی رو بالا ببر اتوماتیک بنزین هم میرسه فوب خلیج فارس و گرون محسوب میشه

مردم ایران سالهاست دارن تاوان بی کفایتی مسئولان اقتصادی رو میدن
جنابان نمی توانند ارزش پول ملی رو حفظ کنن و سال به سال که هیچ جدیدا روز به روز پول ملی بی ارزش تر میشه در نتیجه مجبورا کالا و خدمات رو گرانتر کنن تا در اصل متعادل بشه (ت تعادل بخشی در اقتصاد)
بابا کاری که شما می کنید همه بلدن دیگه این همه دبدبه و کبکبه و عنوان نمی خواد که
وایسا ارزش پول ملی بیاد پایین تر و تو هم قیمت ها رو بکش بالا
 
در مورد بنزين هم داستان همینه
چند سال دیگه باز . . .

دانلود آهنگ یوسف مارالان به نام بنزین صورتی

دانلود آهنگ جدید بنزين صورتی از یوسف مارالان با بهترین کیفیت + پخش آنلاین
بنزين صورتی دلمونو بردی خوردی جیبمو غممو نخوردی
بنزين صورتی دلمونو بردی بردی خنده رو غممو نخوردی
نشون به اون نشون یادته بیدانا ۴ لیتر به من رسوندی
گفتی من میرم الان زودی برمیگردم قیمتم شده ۳ تومن دیگه برنمیگردم
Download Ahang Jadid 98 Yusef Maralan Benam Benzin Soorati
 
دانلود آهنگ بنزين صورتی از یوسف مارالان + پخش آنلاین | دانلود آهنگ جدید | اهر موزیک 97 – 98
  . . .

وای از بوی بنزین!

صبح از تهران حرکت کردیم. جاده خیلی شلوغه. داریم میریم به سمت مهران.
از 70 کیلومتری سرابله ترافیک سنگین شد و تا 10 کیلومتر ادامه داشت!
الآنم تو صف بنزينیم تو پمپ بنزين شباب.
ملت دبه ورمیدارن و بدون نوبت میرن بنزين میزنن و میرن! انگار نه انگار این همه ماشین تو صفه!
امسال ویزا نیاز نیست و همین باعث شده مسافرای اربعین خیلی خیلی نسبت به سالهای قبل بیشتر بشن! مخصوصا سواری ها.
خدا همه مسافرا رو صحیح و سالم به مقصد برسونه
آمین
 
+یکی بیاد این راننده ها رو . . .

بنزین / حسن آقا

سلام خوبین ؟
دو سه روزه می خوام درباره ماجرای بنزين جوک بذارم
ولی به نظرم این قضیه بیشتر از خنده ؛ گریه داره
 
فعلا حرفی ندارم فقط میتونم بگم 
خدا رو شکر آقای رئیسی رئیس جمهور نشد وگرنه دلار الان 5000 تومن بود !!! »  . . .

گرانی بنزین و فهم کم ما در درک افاضات مسئولین

من کلا یا فارسی بلد نیستم یا کم بلدم یا درک درستی از شرایط ندارم یا کم دارم یا خدای نکرده مسئولین عزیز را خوب درک نمی کنم یا کم درک می کنم.
توی این شرایط افتضاح اقتصادی که همه مردم در هزینه های جاری مانده اند، می گویند که برای کمک به اقشار کم در آمد قیمت بنزين را بالا برده اند. عزیزان شما هیچ کاری نکنید خیلی بهتره و نمی خواد به فکر ضعیفان باشید. 
 
در این چند سال همه به چشم دیده اند که افزایش قیمت بنزين چه بلایی بر سر قیمتها می آورد، اونوقت به فک . . .

#توقف_گرانی_بنزین

راهی به جز #توقف_گرانی_بنزين وجود ندارد!
تفاوت قیمت به علت ارزانی بنزين در ایران نیست بلکه بعلت بی ارزش بودن پول ملی نسبت به پول سایر کشورهاست.
1️⃣  قیمت هر لیتر بنزين در ایران نسبت به کشورهای منطقه خیلی کمتر است لذا قاچاق بنزين» یکی از تبعات این تفاوت قیمت است. به طور میانگین روزانه 10 میلیون لیتر #بنزين از کشور به دلیل اختلاف قیمت با کشور های همسایه قاچاق می‌شود.2️⃣  سود
ادامه مطلب . . .

2 سال بیشتر نمونده

بنزين شد لیتری 1500 .60 لیتر هم بیشتر در ماه سهمیه نیست برا هر شخص . با ت هایی که سبب شد بنزين گرون بشه کاری ندارمتمام طرف من کسانی هستند که میگن:دولت این کار رو کرد تا مصرف بنزين کم بشه!»2 تا حالت بیشتر ندارهیا دولت انقدر متوجه نیست که بنزين اگر گرون بشه، اوضاع زندگی مردم بهم میریزه چون خیلی چیزها قیمتش با قیمت بنزين بالا پایین میره!یا این آقایونی که افتادن به توجیه رفتار دولت، انقدر متوجه نیستن که چنین توجیه (معذرت میخام) ابلهانه ای رو مط . . .

107

همونایی که باعث رای اشتباه مردم شدن میان نظر میدن که نفری ۵۵ هزار تومن بدیم ولی بنزين برگردونن همون ۱۰۰۰ تومن بنظر دارن مسخره میکنن یه عده رو چون اگه بنزين ۵ هزار تومنم میشد بحالشون فرقی نمیکرد . . .

لنگ کفشی در بیابان

اولین پست سال نود و هشت! رو هم به میمنت افزایش قیمت بنزين، اینجا می‌نویسم.
پس در صورت استنشاق بوی بنزين، از گرفتن بینی مبارک و اخ و پیف کردن پرهیز نمایید.
پیرو قطعی سراسری اینترنت و از کار افتادن کلیه‌ی شبکه‌های اجتماعی، همین لنگ کفش در بیابان رو غنیمت دونستم و اومدم که بگم که گفته باشم.
گرونی بنزين هیچ سودی نداشته باشه، رونق گرفتن اینجا شاید تنها سودی باشه که رسوند.
این رو هم بگم که نگران چیزی نباشید. این هم می‌گذره و عادت میشه برامون!
شل کن . . .

افزایش قیمت بنزین یا برداشت قانونمند از جیب مردم!؟

ادعای تصمیم کارشناسانه» در ماجرای افزایش سه برابری قیمت بنزين مبهم بنظر می‌رسد. اگر منظور از آن، تحریک مردم به اعتراض و دامن زدن به ناامنی باشد، آری، تصمیم آقایان را واقعا هم می‌توان کارشناسانه حساب کرد اما، اگر نه، منظور کمک به توسعه و رونق اقتصاد و بهبودی شرایط زندگی اجتماعی باشد، این تصمیم، نماد آشکار تصمیمی غیرکارشناسی است و بایسته است کارشناسان مورد اتکاء و اعتماد آقایان سران قوا به سؤالات زیر پاسخ روشن بدهند: ۱ــ بنزين در حالی سه . . .

فتنه نودو هشت، فتنه بنزین (موقت)

فتنه 98 کلیک خورد.
فتنه بنزين
در شیراز چندین نفر کشته شد
و اموال عمومی خراب شد.
همین الان داخل جمعیت یه عده لیدر بودند و از غیرت مردم سو استفاده می‌کنند.

#فتنه_نودوهشت
#فتنه_بنزين . . .

کدام خانوارها باید منتظر دریافت یارانه بنزین باشند؟؟

رسیدگی به درخواست جاماندگان از دریافت یارانه بنزين از ابتدای هفته آینده وارد فاز اجرایی می شود. به گزارش خبرآنلاین، تا پایان دومین روز از آذرماه ، یارانه بنزين برای ۶۰ میلیون نفر یا به عبارت دیگر نزدیک به ۱۸ میلیون خانوار ایرانی بنا بر اعلام محمدباقر نوبخت واریز شد. دولت با پیش بینی سازوکاری خواستار ثبت تقاضا از سوی کسانی شد که نیاز به دریافت یارانه بنزين دارند. طبق آخرین آمارها بیش از ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار درخواست در این راستا ثبت شده است ا . . .

مشخص نشدن زمان افزایش قیمت بنزین تدبیر امنیتی بود

 سخنگوی دولت با بیان اینکه همه شواهد نشان‌دهنده این است که اگر افزایش قیمت بنزين را زودتر اعلام می‌کردیم در واقع باید قبل از طرح به استقبال درگیری می‌رفتیم، گفت: اعلام نشدن ساعت مشخص برای افزایش قیمت بنزين، تدبیر امنیتی بود.به گزارش شانا به نقل از ایرنا، علی ربیعی، امروز (چهارشنبه، ۲۹ آبان‌ماه) در حاشیه نشست هیئت دولت گفت: امروز و در نشست هیئت دولت درباره برخی بیرون‌ماندگان از سهمیه سوخت بحث شد و وزارت نفت به‌همراه وزارت کشور و وزارت صن . . .

0034

اعلام کرده پول افزایش قیمت بنزين بین شصت میلیون نفر توزیع خواهد شد. اگر قرار بر توزیع این پول است در صورتی که قیمت بنزين افزایش نیابد به خودی خود پول در بین مردم می‌ماند و از جیبشان خارج نمی‌شود. چون این افزایش قیمت به معنی افزایش هزینه‌های بعدی است و تمام کالاها گران‌تر می‌شوند و بنابراین شصت میلیون را فقیرتر خواهند کرد. بعلاوه در شعارهای انتخاباتی خود می‌گفت از طریق ترابری به اقتصاد مملکت کمک می‌کند! چرا حالا از مردم و ا . . .

واکنش کنفرانس امتیاز مصلحت درباره دخالت در تعین قیمت جدید بنزین

بوسیله گزارش همشهری آنلاین،  این تکذیبیه مؤکداً بیان می دارد، رئیس و سخن سنج میتینگ امتیاز مصلحت تزیین هیچگاه مصاحبه، خطبه یا پیامی درون تایید خواه حمایت از افزایش قیمت بنزين تو روزهای اخیر نداشته اند. تو جلسات کنفرانس نمره مصلحت نظام نیز هیچگاه بحثی درباره گران شدن بنزين مطرح نبوده است و هرگونه تصمیم گیری در این باره از اختیارات دولت و محفل بوسیله شمار می رود. . . .

در طی اعتراضات شدید مردمی تاجگردون پست اینستاگرامی اش را حذف کرد

به گزارش جنبش سپید عصر به نقل از خبرآوران تاجگردون پست اینستاگرامی اش را در خصوص افزایش قیمت بنزين حذف کرد, او پس از اعتراضات و انتقادات شدید مردم و کامنت های اعتراضی پست افزایش بنزين را از پیجش حذف کرد.شب گذشته دولت در اقدامی ناگهانی قیمت بنزين را از لیتری ۱۰۰۰ تومان به لیتری ۱۵۰۰ تومان سهمیه ماهانه و ۳۰۰۰ هزار تومان قیمت آزاد افزایش داد این افزایش قیمت موج زیادی از اعتراضات مردم را در شهرهای مختلف از جمله گچساران به راه انداخته.غل . . .

تقویت حافظه با طب سنتی

همراه هستیم با شما از وبسایت اموزش افزایش ، حافظه ، تندخوانی و تمرکز موضوع این قسمت ؛ تقویت حافظه برای درس خواندن | معرفی ۳ تکنیک موثر تقویت حافظه
 
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)