98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

پویان مختاری عجب آهنگی

تعمیر سرویس کولر گازی در مختاری

تعمیر کولر گازی در مختاري نصب کولر گازی در مختاري سرویس کولر گازی در مختاري 09387777023 
تعمیرات اسپلیت توسط شرکت سرماسیستم در محله خیابان مختاري با صدور فاکتور رسمی و ضمانت 3 ماهه و ارسال تکنسین در کمترین زمان ممکن حتی ایام تعطیل و جمعه ها. ما دارای تعمیرکاران کولر گازی متخصص میباشیم و به مشتریان خود بهترین سرویس ها راارائه میدهیم. 
سرویسکار اسپلیت در محله مختاري به صورت شبانه روزی و شماره نملیندگی تعمیر اسپلیت در مختاري 09387777023 میباشد  . . .

Funeral Song

ی مصاحبه از مرلین منسون هست که ازش میپرسن، دوس داری تو مراسم خاکسپاریت، چه آهنگي پخش بشه، جوابش آهنگ Comfortably Numb بود که قطعاً میدونین از کدوم گروهه. جدای از مناسب بودن اون آهنگ برای همچین فضایی، این سوال برای منم جالب شد.
شما اگه بخوایین تو اون مراسم (funeral) آهنگي به یادتون پخش بشه که معرف شما باشه، یا اینکه ی پیامی رو منتقل بده به دوستان و آشناهاتون، چه آهنگي رو انتخاب می کنین؟! من خودم آهنگای زیادی به ذهنم رسید؛ اما نهایتاً به این نتیجه رسیدم که . . .

سـوالات امتـحانی حقوق تجارت 3 - اسـتاد جواد مختاری (تیر 98)

سـوالات امتـحانی حقوق تجارت 3 اسـتاد جواد مختاري (تیر 98) www.lawbush.blogfa.com دانشجویان عزیز توجه داشته باشید به هنگام خرید ، ذکر نام و نام خانوادگی ، شماره تماس  و نام درس موردنظر در قسمت توضیحات ضروری می باشد. سفارشاتی که فاقد موارد ذکر شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. جهت تسریع در ارسال نمونه سوالات ، لطفاً شماره ای که دارای شبکه مجازی واتساپ باشد قید نمایید.   . . .

سوالات امتحانی حقوق تجارت 4 - استاد مختاری (خرداد 98)

سوالات امتحانی حقوق تجارت 4 استاد جواد مختاري (خرداد 98) www.lawbush.blogfa.com دانشجویان عزیز توجه داشته باشید به هنگام خرید ، ذکر نام و نام خانوادگی ، شماره تماس  و نام درس موردنظر در قسمت توضیحات ضروری می باشد. سفارشاتی که فاقد موارد ذکر شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. جهت تسریع در ارسال نمونه سوالات ، لطفاً شماره ای که دارای شبکه مجازی واتساپ باشد قید نمایید.   . . .

يه آقايي تو مترو

هدفون تو گوش توی مترو بودم که یهو شخصی که کنارم بود بهم گفت :چی گوش میدی؟گفتم موزیک.گفت نه چه موزیکی؟- دث پراگرسیو متال.- سبک خوبیه.- پس شماهم متال گوش میدید؟- نه. خوشم نمیاد.- پاپ گوش میدید؟- نه.- رپ گوش میدید؟- نه.- الان گرفتی مارو ؟- تقریبا.تا اومدم قاطی کنم براش یهو خندید گفت:آقا شرمنده، قصد بی احترامی نداشتم، فقط دیدم خیلی داری از موزیک لذت میبری، خواستم باهات صحبت کنم.گفتم راجع به چی؟گفت چطوریه که من از هیچ آهنگي خوشم نمیاد. گفتم هیچ آهنگي؟ گف . . .

عشایر نصرآباد به عرب مشهورند

اهالی روستاها و شهرهای اطراف در منطقه جرقویه سفلی به شهر نصرآباد گیوان» می‌گویند که برگرفته از نام پهلوان ایرانی شاهنامه گیو» است. عشایر نصرآباد به نام ایل عرب نصرآباد» شناخته می‌شوند. نصرآباد دارای 8 طایفه است که اکثراً در نام خانوادگی‌شان پیشوند عرب دارند. عرب مختاري و عرب صالحی بیشترین فراوانی را در بین نام‌های خانوادگی دارد. اگرچه نام‌های صالحی، مختاري، جهانگرد، کوهگرد، راهنورد، جهانورد، رامیار، پالهنگ نیز در بین عشایر رایج ا . . .

دلگیرم،میگریم،میخشکم،میمیرم.نفس هایم بسی تنگ است._چرا؟_چون لحظه ها،اندیشه هایم پر ز آهنگ است.وز آن چین و شکن هایی که بررخسار روزهایم فتادست.اعمالم کمی کمرنگ و خاموش،وبیش سرد و بسی لنگ است._چه آهنگي؟_تامل اندکی.اندک درنگی.نمی آید به یادت آن قضاوت های یک سو و فشنگی؟!همان آهنگ حکم تندو تکه تحمیلی مرا در شنیدارش فکندی.و تو چه میدانی.؟چه میدانی.؟چه میدانی.؟! :( . . .

:)

میونه باور و تردید ، میونه عشق و معمابا تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیابا تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتمتو یه آوازه قشنگی ، من تو آهنگه صداتممثله خنده رو لباتم ، مثله اشک رو گونه هاتمتو رو میبوسم و انگار شاعره شعره چشاتم پ .ن : آدمِ قفلی زدن روی هیچ آهنگي نبودم ، نمیدونم چی شد استارت قفلی زدن، از این اهنگ شروع شد(معما-معین)  . . .

#14

اون قدیما ک ما وبلاگ نویسی میکردیم یه سایتی بود ب اسم نایت اسکین .خیلی اسکریپت و کدای جالبی داش . من تو همه وبلاگام از گجتای اونجا استفاده میکردم.الان داشتم ب اون موقع ها و اون زمانا فک میکردم ک یهو یاد ی آهنگي افتادم .تو این لینک :نایت اسکین، لایت موزیکس!!!بلاگفا نزاش لینک بزارم!!!!!!!!!!!!یه اسکریپت پخش آنلاین یه آهنگي هس ک واقعا من باش خاطره دارم زیااااااااااااااااد.لینکشو اینجا گذاشتم تا گم نکنمو هر وقت دلم خواس گوش بدم.هـــعی . . .

روضه خوانی کربلایی رضا مختاری. شب29 صفر 98

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتحجم: 23.4 مگابایتروضه خوانی کربلایی رضا مختاري. شب29 صفر 98 . . .

روضه خوانی کربلایی رضا مختاری. شب 30 صفر 1398

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتحجم: 25.1 مگابایتروضه خوانی کربلایی رضا مختاري. شب 30 صفر 1398 . . .

دعای ندبه منتظران ظهور در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۸

مراسم پر فیض دعای ندبه
سخنران: حجت الاسلام و المسلمین مختاريقرائت دعا: کربلایی مصطفی ذوالفقاریتاریخ: جمعه ۱۳۹۸/۹/۸ساعت: ۶:۳۰ صبحبرادران و خواهرانمسجد و ه صاحب اّمان(عج)مشهد- سیدی- خلج6 . . .

چالش مهد کودک

تقریبا یک هفته است که چالش مهد را شروع کردیم.چند روز اول به جستجو گذشت و فکر می کنم از دوم مهر هم ثبت نام کردیم.کارم شده رفتن و نشستن در مهد و صبوری.البته که اشکالی ندارد و من از ته ته قلبم آرزو می کنم که همه بچه های دنیا این پروسه رو پشت سر بگذارند و پويان هم همین طور.دیشب به هادی می گفتم که خیلی دوست دارم یه بچه خوب و صالح و خلف تربیت کنم.هر قدر که پويان بزرگتر می شود بیشتر از قبل به اهمیت این موضوع پی می برم.
هنوز کلید جدی نوشتن پایان نامه رو نزد . . .

Im the girl he is talking about

سلاممن هلیام هفده سالمه و تقریبا دو ماهه که با پويان رلمنویسندگی من اندازه پويان خوب نیست ولی خب گفتم حالا که رمز دارم این اتفاق مهمو بنویسماگه دقت کرده باشین بعضی از نوشته های پويان رمز دارهمنم وقتی میبینم رمز گزاشته و رمزشو بهم نمیده اذیتش میکنم تا ازش بگیرمامشب ام طبق معمول اینکارو کردمبجای اینکه رمز متن و بهم بده رمز وبلاگ و بهم دادمنم شروع کردم خوندن نوشته هایی که با رمز گذاشته و من نخوندمرسیدم به یه نوشته جالبمظمونش این بود که هلیا . . .

آهنگ مورد علاقه

سال ها پیش یه آهنگي رو شنیدم که خیلی عاشقش شدم و الان هم بگن بهترین آهنگي که شنیدی چیه همونو میگمهمیشه روش نمیشد این عاشق خجالتیهمش از پشت شیشه میدید تو رو یواشکیلحظه ها رو میشمرد تا که دو باره رد بشیرد بشی با این نگاهت دل و اسون بکشیانتظار می کشیدم صدای پات و بشنوم منتظر بودم بیای و عکست و بازم بکشمدست و پام و گم می کردم بند میومد زبونم هروقت که می خواستم بگم تویی وجود منیه روزی جرات دادم به این دلم بیام و بهت بگم دوست دارماما تا اومدم پشت پن . . .

دعای ندبه منتظران ظهور در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۲۶

مراسم پر فیض دعای ندبه
سخنران:حجت الاسلام و المسلمین مختاريقرائت دعا:کربلایی جواد فلاحیتاریخ: جمعه ۱۳۹۸/۷/۱۹ساعت: ۶:۳۰ صبحبرادران و خواهرانمسجد و ه صاحب اّمان(عج)مشهد- سیدی- خلج6 . . .

روز آزمایشگاه

به پیشنهاد انجمن علمی شورای دانش آموزی وباتوجه به روز آزمایشگاه(یازدهم آبان) از آقای مختاري دبیرمخترم علوم تجربی دعوت به عمل آمد تا جهت انجام چند آزمایش در برنامه صبحگاهی روز شنبه تاریخ 98/8/11 حضور یابند.
  . . .

روز حلوای شیر

صبح رو با نوشتن صفحات صبحگاهی شروع کردم.قولی بود که از دیروز به خودم داده بودم و انشاالله می خوام انجامش بدم تا 20 سال آینده.بعد هم که شروع پروژه خوب ما بود برای حل مشکل جدیدی که با پويان داریم.الحق هادی خیلی خوب کار کرد و ممارست کرد.بعد نوبت به فکر کردن درباره ناهار رسید.دودل بودم که هادی برای آوردن نذری ها میره تهران یا نه که در نهایت نرفت.بیشتر هم به این خاطر که می دونم جدیدا تمرین نه گفتن رو شروع کرده و دیگه این که قرار بود برای حل مشکل جدید ا . . .

چهاردمین نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،اصغر مختاري معاون امور فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به حضور ناشران فعال اصفهانی و کشوری برای شرکت در این رویداد فرهنگی گفت: علاقه مندان می‌توانند باشگاه خود را در نشانی اینترنتی www.bookpromotion.ir ثبت و از تخفیف فروش کتاب بهره‌مند شوند. اصغر مختاري، اجرای برنامه‌های فرهنگی متنوع و ویژه کودکان را از جمله فعالیت‌های جنبی این نمایشگاه بیان ک . . .

پس چکنم

گر به میخانه و مستی رو نکنم پس چه کنم                           گذر  از عمر ندانم  که کی آمد چون  شد  گر به این بی خبری  دل ندهم پس چه کنم  سالها  و لحظه هایم  در غم و دل   واپسی                        از  برم بگدشت   عادت نکنم پس چه  کنم                       در کنارش  بودم فاصله  ها بود در این ره  دلخوشی  بودم گر به غمش  سر نکنم پس چه کنم      کاش  در بی خبری مانده وجاهل   بودم                       گر  به این آتش  پنهان خو نکنم پس . . .

شنبه،۱۸ آبان،چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان گشایش می یابد

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان با اشاره به اینکه ۶۰۰ناشر از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور دارند گفت: بیش از۱۰۰هزار جلد کتاب در این نمایشگاه عرضه می شود.مختاري افزود: تخفیف این دوره ۳۰درصد است که ۲۰درصد آن با تهیه بن الکترونیکی و ۱۰درصد در غرفه های فروش اعمال می شود.وی گفت: این نمایشگاه تا ۲۳آبان در حاشیه پل تاریخی شهرستان برپاست  . . .

تمام دنیا

خنده‌ ات، زیباترین هدیه‌ی خدا بود. وقتی به چشم‌های من نگاه‌ می‌کنی و لبخند میزنی با خودم می‌گویم تو که برای من می‌خندی انگار تمام دنیا همین‌جاست کنار‌ همین خنده‌ها.
سپهر آهنگي . . .

541

به فکر هدیه بودم
سوال کردم چه صدا/نوا/آهنگي رو خیلی دوست داری؟
و هیچ پیش‌زمینه‌ و تصوری از پاسخش نداشتم.
که گفت: صدای آب!
.
› یادمه یکی از بزرگی نقل می‌کرد که آب با برخوردش به سنگ‌های رودخونه، عبارت "هو" رو تکرار می‌کنه، که همون "هُوَ"ست. نمی‌دونم اون بزرگ واقعا به این حقیقت رسیده بود و یا این توصیف، حاصل از زاویه دید خودش بوده، ولی حتی اگه دومی باشه حسن تعلیل خیلی قشنگیه :) . . .

وای به اون‌ روز

اون روزی که هیچ کاری،هیچ آهنگي،هیچ تفریح و استراحتی نتونه حالت رو خوب کنه،اون روز،آره دقیقا اون روز کارت تمومهاون روزی که هر چقدر میگردی تا با یکی حرف بزنی،ولی کسیو پیدا نمیکنی،اون روزی که حس میکنی هیچ کس حرفتو نمیفهمه،اون روزی که تک و تنها با خودت دو دو تا چهار تا میکنی،اره دقیقا همون روز دیگه ارامش برات معنی ندارهوای به اون روزووای به اون روزا.  . . .

دلنوشته تواین حال و هوا (نسخه جدید)

مثل اون عکسی که هیچوقت پاک نمیکنم ولی تو گالریم هست. مثل اون آهنگي که هیچوقت پاک نمیکنم ولی ردش میکنم. مثل اون پیامایی که هست هنوز نگهشون داشتمو هیچوقت پاک نکردم ولی دیگه نگاشون نمیکنم. مثل خاطراتت که هیچوقت پاک نمیشه ولی فکر نمیکنم بهشون. دقیقا مثل اینا تو ام جات گوشه قلبمه ولی دیگه سمتت نمیام.!  . . .

چقدر بده

چقدر بده وقتی یه کلمه میشنویی تا تهش را میریچقدر بده حتی میفهمی منظور از اون کلمه چیه و باید دنبال چی کجا بری چقدر بده شاید بهتر بگم سخته ولی هرچی میگه میفهممم وقتی یه کلمه میکه میدانم کجا باید دنبالش برم توی چه کتابی چه آهنگي چه خاطره ای چرا واقعاچرا ؟؟ . . .

آهنگ

 وقتی یکی بهت میگه یه آهنگي رو گوش کنیعنی یه حرفی توی اون آهنگ هستکه خودش نمیتونه بهت بگه. . . .

گلبرگ سرخ لاله ها

بسم الله الرحمن الرحیمگلبرگ سرخ لاله ها نماهنگی زیبا از تصاویر شهدای والامقام استان زنجان در دوران دفاع مقدس با شعر و آهنگي خاطره برانگیزتمامی نفرات عکس ها به شهادت رسیده اند نامشان جاوید و یادشان گرامیبرای تماشای نماهنگ بر روی عکس کلیک فرمائیدگلبرگ سرخ لاله ها            در کوچه های شهر ما                 بوی شهادت می دهد .با ذکرصلواتی یاد و نام تمامی شهیدان دل باخته حق و حقی . . .

خانه در سکوت

خانه درسکوت
خانه در سکوت است.هادی و پويان رفته اند بیرون و من بعد از کلی کار تازه نشسته ام به نوشتن.وقتی کارها رو میکردم به این فکر می کردم که انگار سرشت زنها با کار خانه گره خوردهمنطورم این است که هر زنی در هر پست و مقام و مرتبه ای و در هر سنی یک سری کارهای ثابت را انجام می دهد.شستن و پختن وو در نهانش انگار واقعا لذت میبرد.بگذریم.چالش مهدکودک با روند کند ولی خداروشکر مثبت به پیش می رود و انشاالله تا آخر ماه تمام می شود.وقت مانده تا دفاع سه ماه . . .

متن آهنگ پویا بیاتی مجبورم + دانلود

متن آهنگ مجبورم از پویا بیاتی
من این دردا رو غصه فردا رو پای کی بنویسم
من از دلتنگی بعد هر آهنگي تو گریه هام خیسم
مجبورم بسوزم با غم این دل خسته
مجبورم
بسازم با این قلب شکسته
مجبورم
حرمت عشق زبونمو بسته
مجبورم تو دل بریزم و بروم نیارم
مجبورم
پا روی شیشه دلم بذارم
مجبورم
منبع : رز موزیک . . .

نماز مغرب

توی یه آهنگي معین میگه:"نماز مغربو امشب به نام عشق برپا کنواسم از درگه حق مهربونیتو تمنا کن"خواستم بگم : د آخه قربون اون صدای ماهتاین جماعت پرقدرتِ معشوق اگه بخوان مهربون باشن که به دعا و ثنا نیازی نیستکافیه یکم در کلبه ی سنگیِ قلبشونو باز کننو صد البته چشمای حواس پرتشونو،تا ببینن یکی همین نزدیکی هاقلبشو، دار و ندارشو، گرفته درمقابلشونبی حرف و بی منت.!#غزاله_زارع_آرشیدا . . .

یک لحظه تامل

 
اَعوذُ باللّهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیم
 
وَهُوَ الَّذِی جَعَلَکُمْ خَلَائِفَ الْأَرْضِ وَرَفَعَ بَعْضَکُمْ فَوْقَ بَعْضٍ دَرَجَاتٍ لِّیَبْلُوَکُمْ فِی مَا آتَاکُمْ ۗ إِنَّ رَبَّکَ سَرِیعُ الْعِقَابِ وَإِنَّهُ لَغَفُورٌ رَّحِیمٌ»
 
و او کسى است که شما را جانشینان (و نمایندگان خود) در زمین ساخت، و درجات بعضى از شما را بالاتر از بعضى دیگر قرار داد، تا شما را بوسیله آنچه در اختیارتان قرار داده بیازماید. به یقین پروردگار تو داراى مجاز . . .

الیزابتِ من کُجایی؟

دلم قدم زدن در بلوار الیزابت را میخواهد؛هندزفری در گوش با چشمانی بسته، آرام این آهنگ را زمزمه خواهم کرد و نسیم سوکِ اولین شب از آخرین ماهِ پاییز نودوهشت را از لابه لای درختان بلند میان بلوار به آغوش خود فرا خواهم خواند.
 
► آهنگي که قرار بود در بلوار الیزابت زمزمه شود ولی نشد.
  . . .

تکرار ناگزیر

آقا‌ من یک عادت بدی دارم و آن این است که وقتی یک موسیقی و ترانه ی خوب از این طرف و آن طرف کشف می کنم (پشت دستم را داغ کرده ام که دیگر از کسی آهنگي چیزی نگیرم، بنابراین خودم کشف می کنم)، می نشینم و بارها و بارها به آن گوش می دهم. آنقدر گوش می دهم تا شعر و ملودی را از بر می شوم و بعد شروع می کنم همراه خواننده به خواندن (چقدر هم به من با این صدای ناهنجار خواندن می آید واقعا!!) و باز هم گوش می دهم و می خوانم و گوش می دهم و می خوانم تا جایی که حالم از آن آهنگ . . .

با ماشین و آهنگ مزخرف

آهنگ مدام تکرار میشه.هوهو  هوووو هو و یک ریتم در ذهن ماشین و تکرار و لب خوانی دوستام توی ماشین .
و مدام آهنگي که مثلپتک میکوبهتو سرم. زدبازی که مدام از عشق  رفته میگه.
حالم بده از ادکلنیکه همین دو دقیقه پیش زدم. سرم به شدت درد میکنه.کاش خونه توی همون سوراخ تتریکم با مشتی از کتابهام خودمو خفه میکردم. . . .

ثبت شرکت در عمان

عمان
در حال توسعه‌ی زیر ساختهای خود در زمینه های IT است و صاحبین شرکت و کسب و
کار هایی در این حوزه در عمان، خواهان همکاری و فعالیت متقابل با شرکتهای
ایرانی هستند.
حوزه های مورد تقاضای عمان بسیار گسترده و قابل رشد است. این امر، فرصت خوبیست برای کسانی که قصد استارت‌آپ یا ثبت شرکتی تجاری در عمان
را دارند. این شرکت‌ها برای افرادی که ورود به تجارت در حوزه الکترونیک،
فناوری اطلاعات، زیر ساخت‌های تلکام، صادرات و واردات قطعات کامپیوتری عمان
هد . . .

ثبت شرکت در عمان

عمان
در حال توسعه‌ی زیر ساختهای خود در زمینه های IT است و صاحبین شرکت و کسب و
کار هایی در این حوزه در عمان، خواهان همکاری و فعالیت متقابل با شرکتهای
ایرانی هستند.
حوزه های مورد تقاضای عمان بسیار گسترده و قابل رشد است. این امر، فرصت خوبیست برای کسانی که قصد استارت‌آپ یا ثبت شرکتی تجاری در عمان
را دارند. این شرکت‌ها برای افرادی که ورود به تجارت در حوزه الکترونیک،
فناوری اطلاعات، زیر ساخت‌های تلکام، صادرات و واردات قطعات کامپیوتری عمان
هد . . .

دانلود موزيک جديد

توی لیوا می تونی هر آهنگي رو گوش کنی، هنرمند محبوبت رو دنبال کنی، دوستای خودت رو داشتی باشی و درباره موزیک های جدید نظرت رو بگیهر وقت و هر جایی موزیک گوش کنموسیقی دلخواه شما همیشه و در همه جا همراه شماست. مهم نیست کجا هستید و یا وسیله پخش موسیقی، همراه شما نیست. روی گوشی هوشمند، تبلت و یا کامپیوتر شخصی شما، تمام موسیقی مورد علاقه شما، همراهتان است.پلی لیست اختصاصی خودت رو بسازشما با ایجاد یک لیست جدید می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را مرتب . . .

کاروان بنان

بیادِ هیچکس! حتی به یادِ گذشته ی خودم که با این آهنگ و با زمزمه اش و مزه مزه ی هر نُتش گذشت! بی یادِ این و آن می نوشم و می چشم و می گوشم و لمس می کنم و میبینمش. انتخابِ دیگری نداشتم! هیچ آهنگي کارساز نمی افتد! چند روزی است که گوشم از شنیدنِ هر قطعه ای سر باز می زند.  از آن عجیب تر دلم است! هیچ غمی را به خود راه نمی دهد! مگر نه اینکه پاییز است و دریچه های دل به هر بهانه ای باز می شود و زردی خزان را به درون هوف می کشد؟ پس چرا دلم هیچ غمی را بر نمی تابد؟ از ا . . .

هرجارسیدم‌توراه‌بودی:)

* این روزها حالم خیلی بهتره از قبل:))
* بالاخره یه تی به خودم دادم. کلی نوشتمو یکم از گره های ذهنمو باز کردم
* تقریبا همه‌ی آهنگای غمگینمو پاک کردم و قول دادم به خودم که دیگه آهنگي گوش ندم که حالمو بگیره:))
* واسه درس خوندن هم اقدام کردم:)) البته با کمک تو
* دیگه بگین نت‌هارو وصل کنن دیگه:! در فراغِ نت سوی چشمانمان رفت (اشاره به حضرت یعقوب و یوسفَش:/ )
+ حس می‌کنم قالب جدید یکم ناجوره! ولی دوسش دارم:| . . .

, متن آهنگ مسعود بختیاری گل ناز دارم

,    ,    متن آهنگ مسعود بختیاری گل ناز دارم,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مسعود بختیاری 320,    اهنگ لری گل ناز دارم مه شو تارم,    مسعود بختیاری gol-e naz,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهرنوش مختاري,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهدی در استیج,    دانلود اهنگ مسعود بختیاری دی بلال,    دانلود آهنگ گل ناز دارم موسی ,    اهنگ معین گل ناز دارم مه شو تارم,    . . .

یادم میاد دیشب زور میزدم که خوابم ببرههمون لحظه یادم اومد که من چقدر بیخودی زور میزنم سر همه چیزتلاش های بیهوده واسه انجام یه کاری که باید انجام بشه انگارتلاش برای شدن آخرای عشق بازیتلاش برای گریه کردن با آهنگي که ظاهراً باید غمگینم کنهو تقریبا هر شب تلاش برای خواب به موقعآیا میل به عادی شدن نیست؟این تعریف هارو خودم برای خودم گذاشتم؟از این میترسم که فرا فکنی ها هم به زور بوده باشهنمیدونم . . .

برگزاری جشن میلاد پیامبراعظم (ص) وحضرت امام صادق (ع)

مراسم جشن میلاد پیامبر رحمت ومهربانی حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلوات الله علیه و ثلاله پاکش ششمین اخترتابناک آسمان ولایت وامامت رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفرصادق علیه السلام از ساعت 15 الی 17 روز پنج شنبه مورخ 98/8/23 درسالن اجتماعات کوثر برگزارگردید. در این مراسم باشکوه که با حضورخانواده بزرگ فرهنگیان وجمعی از اقشارمردم وقرائت زیبای آیات قرآن توسط قاری ارجمند جناب آقای محمدباقرنشیبابرگزار گردید استاد مرتضی مختاري به ایراد سخن پرداخته و ب . . .

فروش تصفیه آب خانگی آرتک در شیراز

دستگاه تصفیه آب آرتک ARTEC
از دیر باز تا کنون دستگاه تصفیه آب آرتک ARTEC ، یکی از با سابقه های بازار دستگاه های تصفیه آب بوده است. این دستگاه ازسیستم اسمز مع در فرآیند تصفیه آب استفاده نموده و عملکرد مناسبی را به همراه داشته است. اسمز مع، فرآیند بسیار دقیقی است که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی بوده و می تواند مولکول‌های آب را غربال کرده و مولکول‌های اشباع نشده و سالم را از مولکول‌های اشباع شده جدا ‌نماید.دستگاه تصفیه آب آرتک ARTEC به خوبی . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)