98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

پیدا شماره بیمه

صدور  انواع رشته های  بیمه ای

 به منظور رفاه حال شما بيمه گذاران محترم ؛
صدور  انواع رشته های  بيمه ای اعم از ؛
بيمه های عمر (آتیه و حوادث)
بيمه مسئولیت( کارفرمایان، مهندسی، تجاری، درمانی، پزشکی، پیراپزشکی، مدنی، مهد کودک، انبارها) 
بيمه آتش سوزی ( مسی، تجاری، صنعتی)
بيمه درمان مسافرتی
 بيمه حوادث انفرادی
 بيمه شخص ثالث و بيمه بدنه خودرو با شرایط و تخفیفات خاص بيمه گذاران بيمه عمر و تامین آتیه، انجام می پذیرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با  شماره 093854917 تماس حاصل . . .

مشاهده سوابق و اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد

 
جهت دسترسی به اطلاعات بيمه عمر و تامین آتیه و مشاهده سوابق خود تنها کافی است از طریق شماره بيمه نامه خود که روی سند بيمه نامه و همچنین دفترچه اقساط بيمه نامه ثبت شده است و کد ملی بيمه گذار اقدام به مشاهده وضعیت بيمه نامه خود نمایید.
مثال شماره بيمه نامه : 48/30001/0/0/1394/123456
اقساط وصول شده
اقساط معوق
برگه اقساط بيمه نامه
وام ها
سود مشارکت در منافع
بيمه درمان تکمیلی . . .

بیمه تکمیلی بسیجیان

افرادی که تمایل به ثبت نام بيمه مکمل درمان (بيمه تکمیلی) بسیجیان دارند می‌توانند با پرداخت مبلغ سالیانه 600.000 ریال نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. از تعهدات آن بيمه می‌توان به جبران هزینه‌های جراحی تا سقف 80.000.000 ریال و زایمان تا سقف 30.000.000 ریال اشاره داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 03536239299 بسیج اصناف یـزد تماس حاصل فرمایید. . . .

بیمه تکمیلی سامان

بيمه تكمیلی سامان را بشناسیمشركت بيمه سامان با پشتوانه گروه مالی سامان، نسبت به معرفی بيمه تكمیلی اقدام نموده كه در این مقاله مهمترین مزیت‌های بيمه تكمیلی سامان ارائه می گردد تا متقاضیان بيمه تكمیلی بتوانند انتخاب صحیحی بر اساس پوشش‌ها و تعهدات مورد نظر، داشته باشند.امروزه با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی و تمایل افراد به یافتن بيمه تكمیلی، شناسایی و ارزیابی پوشش‌ها، تعهدات و فرانشیز بيمه تكمیلی در شركت های بيمه از مهمترین ع . . .

هدیه ما به شما

پوشش بيمه درمان تکمیلی رایگان »شرکت بيمه پاسارگاد به پاس قدردانی و به دلیل استقبال بی نظیر هم وطنان عزیزمان از بيمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد ، طرح بيمه درمان تکمیلی ( بستری بیمارستان ) را به صورت رایگان ( بدون پرداخت حق بيمه اضافی ) به بيمه شده های بيمه عمر و تأمین آتیه اعطا می نماید .جهت کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از این طرح با شماره های زیر تماس بگیرید تلفن : 46129623 - 46129539همراه : 09127372340آدرس : صادقیه ، برج گلدیس ، طبقه سیزدهم ، واحد 19بيمه پاس . . .

چطور می توانیم بیمه شویم؟

با سلام
فقط کافیست با یک تماس با شماره تلفن 09175914812 و ارسال تصویر صفحه اول شناسنامه خود و یک قطعه عکس 3*4 و پرداخت حق بيمه خود از بین کد های در آمدی بین1-8 بيمه شوید.
ک1: 270،000 تومان
کد2: 330،000
کد3: 360،000
کد4: 390،000
کد،5: 420،000
کد6: 480،000
کد7: 540،000
کد8: 660،000
تمامی مبالغ به تومان است.
تمامی پرداختی ها بصورت یکبار در سال بوده و بصورت اقساطی نیز امکان پذیر است.
یادآور میگردد به ازای پرداختی هر یک از کد های بالا دولت دوبرابر آن را بصورت یارانه به صندوق جهت حق بيمه فرد . . .

اگر بيمه بدنه نداشته باشيد

اگر بيمه بدنه نداشته باشید و برای اولین بار می‌خواهید بيمه بدنه دریافت کنید هزینه اندکی به بيمه‌نامه اضافه می‌شود. نداشتن بيمه بدنه می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را به جا بگذارد. اگر بيمه‌گزار بدون این بيمه دچار حوادث شود به خصوص حوادثی که مقصرش خود بيمه‌گزار است، باید خسارت واردشده به خودرو را شخصاً پرداخت کند.بيمه بدنه پاسارگادبيمه بدنه پارسیان . . .

اهميت انواع بيمه هاي بازرگاني

اهمیت بيمهبيمه در دنیای امروزه از مهمترین نیازهای پشتوانه ای مردم است. در کشور ما بيمه به دو نوع بيمه های پایه و بيمه های بازرگانی تقسیم می شود.بيمه پایه به بيمه های درمانی ای که عمدتا توسط دولت ارائه می شوند از قبیل بيمه های درمانی تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و . گفته می شود.بيمه های بازرگانی به انواع بيمه هایی گقته می شود که توسط شرکتهای بيمه دولتی و خصوصی مثل شرکت بيمه پارسیان ارائه می شوند.جهت آگاهی بیشتر و همچنین آشنایی با انواع بيمه ها . . .

تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت
شرکت بيمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بيمه­ های در زمینه بيمه­ های زندگی و غیرزندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکائی) و کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس گردیده است. شرکــت در تـاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۸و تحــت شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰ میلیارد ریال که ۵۰ درصد آن پرداخت شده بود ، در اداره ثبت شرکت­ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۹پروانه فعالیت خـود را . . .

جريمه ديرکرد

داشتن بيمه شخص ثالث برای تمام دارندگان وسایل نقلیه اجباری است و خودروی فاقد بيمه‌نامه متوقف و مشمول جریمه دیرکرد بيمه شخص ثالث می‌شود. ازآنجایی‌که مدت اعتبار بيمه‌نامه محدود است، بسیاری از بيمه‌گزاران تاریخ اتمام بيمه خود را فراموش می‌کنند یا به دلیل سهل‌انگاری، مهلت تمدید بيمه‌شان می‌گذرد.بيمه شخص ثالثخرید بيمه شخص ثالث . . .

لینک مشاهده و دانلود مراقب بیمه جلد 6 بیمه های مسئولیت

چاپ دوم مجموعه شش جلدی مراقب بيمه با عناوین "شرکت های بيمه"، "واسطه های بيمه"، "بيمه های خودرو"، "بيمه های اشخاص"، "بيمه های اموال" و "بيمه های مسئولیت و زیان های پولی" منتشر شده است. لطفاً آدرس را کپی نموده ودر address bar browser قرار دهید. https://nezarat.centinsur.ir/uploads/masooliat_3060.pdf         . . .

شماره حساب و شناسه واریز جهت واریز حق بیمه تکمیلی

باسلام و احترام
          براساس مصوبه جلسه 1398/06/06 درخصوص بيمه تکمیلی رانندگان و توافقات به انجام رسیده با کانون رانندگان و کانون کامیونداران کشور مقرر شد ضمن اضافه نمودن نیم درصد کرایه حمل به مبلغ کرایه و اخذ آن اقدام گردد، شماره حساب 8440380143 متعلق به کانون کارفرمایان شرکتهای حمل و نقل کشور
 دانلود فایل شناسه واریز حق بيمه
 
  . . .

بیمه مسولیت حرفه ای مهندسین

این بيمه در جهت برقراری تامین حرفه ای مهندسین طراح و محاسب و ناظر ساخنمان که در عضویت سازمان های نظام مهندسی استان ها دارای پروانه اشتغال از وزارت مسکن و شهرسازی و شماره امضا شهرسازی از شهرداری می باشند در برابر مالکین ساخنمان ها و اشخاص ثالث (شامل همسایگان و عایرین و ) و کارکنان اجرایی پروژه ساخنمانی با پوشش بيمه ای جانی و مالی عزضه شده است .در واقع هرگونه اتفاقی در محدوده مورد بيمه بیفتد که مقصر آن بيمه گذار باشد شرکت بيمه طیق تعهد خودکل . . .

راهنمای اطلاع از وضعیت بیمه درمان تکمیلی جانبازان ( بیمه دی)

با توجه به سامانه ای که جدیدا شرکت بيمه دی ایجاد کرده است، جانبازان گرامی می توانند با ثبت نام در سامانه زیر، بصورت آنلاین، از وضعیت خدمات بيمه ای،سقف خدمات بيمه، نوع خدمات و نحوه پرداخت هزینه هایی که انجام شده و قبلا به کارشناس بيمه مستقر در بنیاد تحویل داده اند،( عضو اصلی و همه افراد تحت تکفل) مطلع شونددر قسمت پیوندهای روزانه لینک شده است https://rasatpa.irراهنمای ثبت نام نیز در همین صفحه وجود دارد و در صورت نیاز به هرگونه پیگیری و یا غیر فعال بودن . . .

از بیمه زندگی (عمر و پس انداز) چه می دانید؟

بيمه شده در اغلب بيمه ها با پرداخت هزینه ای بابت حق بيمه تحت پوششی قرار می گیرد که در اکثر اوقات خوشبختانه نیازی به استفاده از پوشش پيدا نمی کند فلذا پس از پایان مدت بيمه نامهاین احساس شاید به او دست دهد که من حق بيمه داده ام اما در اصل هیچ استفاده ای از بيمه نکرده امامادر بيمه های زندگی (عمر و پس انداز)بيمه شده در قبال حق بيمه حتما از بيمه استفاده خواهد برد چرا و چگونه؟برای این موضوع باید با خدمات بيمه های زندگی بیشتر آشنا شد:در بيمه های زندگی . . .

گم شدن بيمه شخص ثالث

در صورتی‌که بيمه‌گزار به هر دلیلی اعم از گم شدن، منهدم شدن، مورد سرقت قرارگرفتن و مواردی از این دست به بيمه خودرو دسترسی نداشته باشد باید جهت اعلام گم شدن بيمه شخص ثالث خود اقدام کند تا با مشکلاتی که به آن‌ها خواهیم پرداخت مواجه نشود.بيمه شخص ثالث خودروخرید بيمه شخص ثالث . . .

قيمت حق بيمه تکميلي

قیمت حق بيمه تکمیلی انفرادی برای زایمان به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله سن و وضعیت سلامت بيمه‌شده، فرانشیز، پوشش‌های اصلی و اضافی و سقف تعهدات درخواست شده. متقاضیان بيمه تکمیلی بعد از این که درخواست صدور بيمه تکمیلی را دادند فرم پزشکی را پر می‌کنند.بيمه درمان تکمیلیبيمه تکمیلی انفرادی . . .

بیم جهان

با بيمه مرا بیم جهان نیستنمایندگی 4890 بيمه پاسارگاد به عنوان مرکز تخصصی مشاوره بيمه عمر در غرب تهران آماده ارائه انواع طرح های بيمه زندگی و مشاوره رایگان روش های نوین سرمایه گذاری به هم وطنان عزیز می باشد .جهت بهره مندی از مشاوره رایگان تیم حرفه ای ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .46129623 - 46129539فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه سیزدهم - واحد 19بيمه پاسارگاد نمایندگی محمدنژاد ، کد : 4890مدیریت : 09127372340 . . .

صدور بيمه بدنه

در مورد بيمه بدنه فرآیند صدور بيمه‌نامه کمی پیچیده‌تر است چرا که نماینده‌ای از طرف شرکت بيمه برای بازرسی خودرو در محل حاضر می‌شود تا از وضعیت سلامت خودرو گزارشی تهیه کند. کارشناسی حتی برای صدور بيمه بدنه خودرو صفر نیز انجام می‌شود.بيمه بدنهبيمه بدنه ایران . . .

صدور بیمه اتومبیل بصورت غیر حضوری با ارسال رایگان

مفتخرم به اطلاع برسانم که با همت و پشتکار تیم پرتلاش مرکز بيمه صادق و هماهنگی های صورت گرفته امکان صدور بيمه نامه شخص ثالث شما عزیزان بصورت غیرحضوری فراهم شد.
 
جهت صدور بيمه نامه جدید:
بيمه نامه فعلی
کارت ماشین (پشت و رو)
کارت ملی (پشت و رو)
در واتس آپ به شماره 09192513446  ارسال بفرمایید.
 
نکات:
سنوات تخفیف بيمه نامه فعلی شما با تغییر شرکت حفظ خواهد شد.
هزینه ارسال کاملا رایگان است.
 
مزیت های خرید بيمه نامه شخص ثالث از ما:
تخفیف ویژه در بيمه نامه شخ . . .

بیمه گزار و بیمه شده

 
بيمه گزار و بيمه شده به چه  معناست؟
 
هر شخص میتواند این بيمه نامه را برای خودش و یا افراد خانواده اش تهیه کند . این شخص بيمه گذار نامیده میشود (به زبان ساده یعنی کسی که اقساط حق بيمه را پرداخت میکند ) . در صورتی که بيمه گذار برای خودش بيمه نامه تهیه کند ، بيمه شده و بيمه گذار خود شخص هستند و اگر بطور مثال برای فرزندش بيمه نامه تهیه کند ، فرزند او "بيمه شده" میباشد . اگر شما از یک شرکت ، بيمه نامه تهیه کنید شرکت ارائه دهنده پوشش های بيمه ، "بيمه گر" . . .

بانک شماره موبایل

بانک شماره موبایل چیست ؟بانک های اطلاعاتی یا همان بانک شماره موبایل اصطلاحا به شماره موبایل های جمع آوری و یا خریداری شده با موضوعات و کاربردهای صنفی مختلف می باشد که گاها به آن دیتا شماره همراه نیز می گویند.بانک های اطلاعاتی متعددی وجود دارد و ما تمام تلاشمان را برای جمع آوری و خریداری این بانک اطلاعاتی انجام داده ایم که ما یک مرجع کاملی از بانک شماره ها را گرد هم آورده ایم تا رضایت شما عزیزان را در فروشگاهمان جلب کنیم. mobile1.net . . .

پوشش هاي بيمه مسافرتي

بيمه مسافرتی مطابق مواردی که در بندهای قانونی خود دارد از بيمه‌گزار محافظت می‌کند. این موارد پوشش‌های بيمه نامیده می‌شود. یکی از موارد قابل توجه هنگام خرید بيمه مسافرتی، پوشش‌های آن است. پوشش‌های بيمه سفر باید متناسب با نیازهای بيمه‌گزار باشد. بعضی از این پوشش‌ها دارای فرانشیز است.خرید بيمه مسافرتی سامان . . .

آیا با وجود بیمه تامین اجتماعی نیازی به بیمه عمر هست؟

بيمه تامین اجتماعی یک بيمه درمانی است، شرکت بيمه در قبال دریافت حق بيمه متعهد به پرداخت هزینه های درمانی (مطابق قوانین تامین اجتماعی) می شود.
بيمه عمر و تامین آتیه نیز در مقابل دریافت حق بيمه متعهد به موارد زیر می شود، با این تفاوت که حق بيمه های پرداختی در صندوق بيمه شده ذخیره می شود و در پایان قرار داد، حق بيمه ها + سود آن + سود مشارکت (سالانه محاسبه می شود) به بيمه شده پرداخت می گردد.
* این مبلغ به درخواست بيمه شده می تواند به صورت یکجا و یا به . . .

خريد بيمه بدنه

طبعاً در خرید بيمه نامه خودرو و بيمه بدنه نیز بسیاری از افراد به دنبال خرید بهترین بيمه شخص ثالث و بدنه هستند. زمانی‌که نوبت به خرید بيمه بدنه می‌رسد این افراد به دنبال مقایسه بيمه‌های مختلف مثل بيمه بدنه ایران ، آسیا، پاسارگاد، رازی و غیره هستند. . . .

خسارت هاي بيمه شخص ثالث

همان‌طور که از عنوان بيمه شخص ثالث برمی‌آید این بيمه خسارات وارد به شخص زیان‌دیده در تصادفات رانندگی را تحت پوشش قرار می‌دهد؛ چه این خسارات جانی باشند چه مالی. با در نظر گرفتن این موضوع اهمیت بيمه خودرو در این است که در مواقع وقوع خسارت، راننده مقصر در صورت نداشتن بيمه شخص ثالث باید هزینه را شخصاً تقبل کند که این هزینه ممکن است مبلغ قابل توجهی باشد و زندگی فرد را دگرگون سازد.بيمه شخص ثالثبيمه شخص ثالث ایران . . .

تغییر شماره حساب

با توجه به تغییر شماره حساب دانشگاه، لازم است مبالغ به شماره حساب زیر واریز شوند.
شماره شبا تمرکز وجوه
IR96-0100-0040-0107-2703-0226-24
شناسه پرداخت معاونت پژوهشی
3620-7275-7117-0000-0000-0000-0000-16 . . .

بيمه مسافرتي سامان

بيمه مسافرتی مانند سایر بيمه‌ها یک سری ریسک‌هایی را در سفر شناسایی کرده و در برابر این ریسک‌ها مطابق بيمه نامه مسافرتی از بيمه‌گزار حمایت و پشتیبانی می‌کند. این ریسک‌های شناسایی شده و تحت پوشش بيمه مسافرتی، پوشش نام دارد.بيمه مسافرتی سامانبيمه سامان مسافرتی . . .

جذب نیرو گیلان

بيمه پارسارگاد طبق آیین نامه ۹۶ بيمه مرکزی اقدام به جذب نیروی آقا و خانم (به صورت تمام وقت اداری و پاره وقت نیمه اداری) میکند. لذا از عزیزانی که شرایط لازم به همکاری را دارند دعوت به عمل مینماید. شرایط: حداقل سن ۲۳ سال حداقل تحصیلات دیپلم مسئولیت پذیری روابط عمومی بالا فن بیان قوی رعایت اخلاق اداری و سازمانی عدم سوپیشینه کارت پایان خدمت سربازی مزایا: اعتبار و پشتوانه صنعت بيمه تضمین کیفیت کار و ارتقا سمت و افزایش درآمد به صورت پلکانی جلسات آم . . .

بیمه تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی از جمله شناخته شده ترین سازمان ها در ایران است. در حال حاضر حدود 24 میلیون نفر در بخش خصوصی ایران کار می کنند که اکثراً تحت پوشش بيمه تامین اجتماعی هستند.
سازمان بین المللی دانشگاهیان در جهت آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با این بيمه و مزایای آن، نسبت به راه اندازی این بخش اقدام کرده است.
در این بخش، می توانید نسبت به مشاهده مطالبی پیرامون:
بيمه بیکاری
بيمه بازنشستگی
بيمه درمانی
بيمه دانشجویی
بيمه حوادث
بيمه آتش سوزی
بيمه . . .

فروشگاه آنلاين بيمه عمر

به طور کلی برای تهیه بيمه عمر ابتدا فرد متقاضی مطابق با نیاز خود فرم پرسشنامه را تکمیل کرده و تحویل نماینده فروش شرکت بيمه می دهد تا جدول محاسبه بيمه عمر متناسب با درخواست او صادر شود. این روش سنتیست و هنوز هم در حال اجراست.جهت سرعت بخشیدن به ارائه اطلاعات به متقاضی بيمه عمر و مقایسه طرحهای مختلف این محصول بر آن شدیم تا فروشگاه انلاین بيمه عمر پاسارگاد را راه اندازی کنیم. در صفحات این فروشگاه شما میتوانید به راحتی بهینه ترین طرحهای بيمه عمر . . .

درباره بيمه بدنه

پیشتر تنها ابزار مقایسه برای این افراد این بود که با نمایندگی‌های بيمه تماس بگیرند و هریک از بيمه بدنه بيمه ایران، آسیا و باقی را به صورت جداگانه استعلام کنند. البته این استعلام تنها در مورد قیمت حق بيمه امکان‌پذیر بود و در سایر موارد به ویژه کیفیت خدمات‌دهی، اطلاعاتی از شرکت‌های مختلف ارائه نمی‌داد که بتوان بر اساس آن تصمیم‌گیری کرد.بيمه بدنه . . .

پوشش إز کار افتادگى بیمه عمر

پوشش سرمایه از کارافتادگی بيمه عمر پاسارگاد: اگر فرد بيمه شده در طول مدت داشتن بيمه عمر به هر علت ازکارافتاده شود می‌تواند از این پوشش تا سقف ۴ میلیون تومان استفاده کند. سن بيمه شده باید بالای ۱۲ سال باشد . . .

بیمه عمر طرح مهر

"طرح مهر"
 
در طرح مهر بيمه شده به مدت یکسال تحت پوشش خواهد بود
چنانچه بيمه شده در طی مدت اعتبار بيمه نامه (یکسال) به هر دلیل فوت نماید، بيمه‎گر (شرکت بيمه میهن) متعهد است به ذینفع/ذینفعان تعیین شده از سوی بيمه شده مستمری پرداخت نماید
 
شرایط بيمه نامه "طرح مهر":
مدت بيمه نامه: یکسال
سن بيمه شدگان: بین 15 تا 50 سال
صدور بيمه نامه بدون نیاز به آزمایش و چکاپ پزشکی
تکمیل فرم پرسشنامه طرح مهر
قابل تمدید برای سالهای بعد
مبلغ حق بيمه 2964900ریال (بدون مالیات . . .

همه چیز در مورد تفاوت بیمه اجباری و بیمه مشاغل آزاد ( بیمه قالی بافی،بیمه کارگران ساختمانی و

 
قانون تامین‌اجتماعی با تدارک انواع بيمه، زمینه پوشش بيمه کلیه اقشار را فراهم ساخته است که شامل بيمه اجباری، بيمه‌های اختیاری و صاحبان حرف و مشاغل آزاد و بيمه‌های خاص ( بيمه رانندگان ، بيمه کارگران ساختمانی ، بيمه قالی بافان ، بيمه ن خانه دار ،بيمه هنرمندان و…) می‌شود.
می‌توان گفت بيمه اجباری بيمه کارگران و نیروهای مولد است و بيمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد، بيمه کارفرمایان . در این مقاله به تفاوت‌های بین بيمه مشاغل آزاد و بيمه اجباری . . .

طریقه مهمیدن اسم صاحب شماره

#پصت_کآربردیـ♥️
با این وب سرویس میتونید اسم صاحب اون شماره رو در بیاریدوب سرویس  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖http://5.81.98.145/api_number/api.php?lic=Tel&num=شماره  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
به جای " شماره " شماره شخص مورد نظر رو وارد کنید مثال :http://5.81.98.145/api_number/api.php?lic=Tel&num=0123456789
⚠️ توجه :1 : اگر بجایه اسم شخص لینک نمایش داد مجدد تلاش کنید2 : اطلاعات بعضی شماره ها رو بالا نمیاره 3 : فعال باشه←←←←←←←←←←←←←←♻️✔اندرویدکده✔♻️ . . .

بيمه sos

وضعیت جسمانی افراد باید به شکل دقیقی در فرم پزشکی تکمیل شود. شرکت‌های بيمه ابتدا وضعیت سلامت بيمه‌شده را از طریق فرم پرشکی بررسی می‌کنند و در صورت وم متقاضیان باید آزمایش و چکاپ پزشکی را انجام دهد. البته انجام چکاپ برای بعضی از شرکت‌ها مانند بيمه SOS اامی است.بيمه تکمیلی sosخرید بيمه تکمیلی . . .

بيمه بدنه خودرو صفر

صاحبان وسایل نقلیه صفر به‌ویژه خودروهای گران‌قیمت از همان ابتدا به دنبال خرید بيمه بدنه خودرو صفر خود هستند تا از این راه خسارات جزئی و کلی وارده به خودروی خود را تأمین کنند.راه‌های متفاوتی برای دریافت پوشش بيمه بدنه خودرو صفر وجود داردبيمه بدنه پاسارگادبيمه بدنه پارسیان . . .

زماني که در تصادف بيمهگزار مقصر نباشد

زمانی که بيمه‌گزار مقصر نباشد خسارت ایجادشده به وسیله شخص مقصر و یا بيمه شخص ثالث شخص مقصر پرداخت می‌شود. اگر خسارت ایجادشده از سقف تعهدات پرداخت بيمه شخص ثالث شخص مقصر بیشتر باشد بيمه‌گزار می‌تواند مازاد آن را از بيمه بدنه خود استفاده کند.بيمه بدنهبيمه بدنه ایران . . .

مشاغل و اتحاديه هاي بانکي شماره تلفن همراه

Mobile Business یکی از سایتهای اصلی مرجع در دایرکتوری شماره بانکداری موبایل و Business Banking است.تیم ما توانسته است در ماه های اخیر بیش از 1 میلیون بانک شماره تلفن همراه را به روز کند. ما فروش خود را با بانک شماره موبایل تضمین می کنیم.ما توانسته ایم بیش از 500 عنوان شغلی را در این سایت جمع آوری کنیم و مفتخریم که بزرگترین سایت برون سپاری برای بانکهای شماره تلفن و بانکهای شماره تلفن همراه هستیم.شما می توانید با خرید شماره تلفن بانک مرکزی ما تبلیغات خود را مور . . .

نمونه سوال اجتماعي هفتم

این هم نمونه سوال اجتماعی هفتمبيمه یک قرار داد بین و است.        ? بيمه گر و بيمه شونده       ? بيمه کننده و بيمه گر       ? بيمه گزار و بيمه شونده       ? بيمه و مردمدر کشور های مسلمان، جمعیت . و در سایر کشورها همین موسسه به نام صلیب سرخ فعالیت می کند؟        ? هلال احمر       ? صلیب سرخ       ? خیرین       ? م . . .

وام بدون ضامن

بيمه شده بيمه عمر پاسارگاد با پایان سال دوم می‌تواند تا ۹۰درصد از اندوخته خود را وام  بگیرد. میزان وامی که وی می تواند از محل اندوخته خود دریافت کند بر اساس حق بيمه پرداختی وی و سال بيمه‌ای بيمه‌نامه می‌باشد. هر چه میزان حق بيمه پرداختی شما بیشتر بودن و سال بيمه‌ای شما بالاتر باشد میزان اندوخته بيمه‌ای‌تان زیاد بوده و میزان وام دریافتی شما هم بیشتر خواهد بود. . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)