98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

چه زیاد ده فاصلمون

فاصله بین دو نفر

سلام
من به این اعتقاد داشتم که دو نفر، یه حداقل فاصله ای باید داشته باشن. اگه نزدیک تر بشن تنفر ایجاد میشه. دلیلشم این بود که من خودم تو خودم حس میکردم همیشه یه حداقل فاصله ای رو برای اطراف دور و برم دارم و نمیزارم ازیه مرزی دوستیشون بیشتر بشه.
و تو ذهنم این بود که همه افراد اینجوری فکر میکنن.
ازونور کسایی رو میدیدم که خیلی به هم نزدیکن و دوست صمیمی اند و این با تئوری من جور در نمیومد. 
همیشه سعی میکنم که تو روابط یکم زياده روی کنم که طرف مقابل جب . . .

اولین سفر دانشجویی و مجردی

2 ابان شب ساعت 12 با بچه های اتاقمون همراه نهاد رهبری دانشگاه و بقیه بچه ها راهی مشهد شدیم 
چیزی حدود 24 ساعت تو راه بودیم و شب ساعت 8 نزدیک مشهد شهر ملک آباد بهمون اسکان دادن 
بو ی شام خیلی مضخرف و بدون پتو و بالش 
با همه ی غر زدنامون شب رو صبح کردیم و تا حدود یک شب داشتیم جرأت و حقیقت بازی میکردیم 
ساعت 5 صبح بیدار شدیم و برای 30 کیلومتر پیاده روی خودمون آماده کردیم 
چیزی حدود 10 کیلومتر اول راحت بود ولی بعدش سخت 
طول مسیر موکب های مختلفی بود ک که از . . .

پاریس ناتمام-پارت سوم

ساعت 8 صبح با صدای زنگ موبایلم بیدار شدم که دیدم یاشاره.با صدای گرفته و خواب الویی گفتم-الو یاشار چی میخوای کله صبح از من-بهار تو که هنوز خوابی مگه قرار نبود ساعت 9 بریم کلاس گیتار پیش مسیح-الان که ساعت 8 تازه-پاشو بهار ما ساعت 8و نیم جلو در خونتونیم عجله کن لطفاو تلفن رو قطع کرد.از روی تختم بلند شدم و موهای بلندم رو شونه کردم و بافتمشون.شلوار لی و یک هودی لیمویی با یک شال مشگی پوشیدم و یک رژ صورتی ملایم زدم و رفتم پایین.که دیدم مامان و بابام بنیام . . .

بعد از قطعی اینترنت

خب تقریبا ۸ ماه میشه که اینجا نیومدم! وقتی اینترنت قطع بود همش وبلاگای مختلف رو می‌خوندم! پاتوقم شده بود وبسایت yjc و blog.ir ‌و ویرگول و اپ طاقچه! و خب تصمیم گرفتم که بیام و بنویسم. من ننویسم دیوونه میشم! ولی تو این مدت تو دفترم می‌نوشتم. مشکل تو دفتر نوشتن اینه امنیت نداره و یکی ممکنه بخونتش. البته قطعا نوشتن تو وبلاگم امنیت نداره ولی حداقل می ‌دونم اگه خیلی از خودم اطلاعات ندم اگه کسی پیدام کنه شاید شک کنه که منم. . بگذریم. تو این مدت خیلی اتفاق . . .

پردازشي پر از هست

برای هرچه سرا هست دست ها رو هست. چه هست حاوی اطلاعات نامانوسست. اگر حرف بزنی حرف ناپوچ است. وگر هیچ نگویی حضورت ناپوچست. قضیه ی "فرقی نمیكند" الكیست، ولی الكی خودش ناخالی است، ملموسست. كشیدن و گستردن، بعدهای ناخیالی است، خیال هم الكیست ولی هست استست. ولی میان ولیها زياد هستی هست، چگونه و چندی و چرا و بسی چون است.پس چون بود، هست و البته خود البته ها و ترتیب ها هستند و گیجی مخلوط با همه چیز هست. ولی ممكنه نمودارهای پنروز مخلوط را جدا كند و گیجی را ك . . .

درمان میگرن دربارداری با استفاده از داروهای گیاهی

چگونه با داروهای گیاهی میگرن در بارداری را  درمان كنیم
عوامل تشدید سردرد میگرنی
برخی علایم مانندسروصدای زياد،بوهای تند، نور زياد ، كمبود آب ،استرس زياد، خواب و غذای ناكافی باعث تشدید میگرن می شود.
راهكارهای كاهش دچار شدن به سردردهای میگرنی
استفاده از یخ
با استفاده از روش هایی می توانید كمتر دچار دردهای شدید این بیماری شوید .از جمله این راهكارها استفاده از یخ است.یخ را به در پوششی قراردهید و آن را در ناحیه ای از سر كه احساس ناراحتی می ك . . .

چرا گوشي هاي هوشمند لمسي زياد داغ میشن

چرا گوشی های لمسی زياد داغ می شوند
آیا گوشی شما بیش از حد داغ می شود؟ به نظر شما این اتفاق خود به خود رخ می دهد و یا اپلیكیشن هایی كه در پس زمینه در حال اجراست و شما چیزی از آن نمی دانید باعث این مشكل می شود؟
شاید شما بیش از اندازه با گوشی خود بازی می كند و یا شرایط محیطی به گونه ایست كه باعث این مشكل می شود. پیدا كردن دلیل قطعی این مشكل كار راحتی نیست.
 تعمیرات گوشی های هوشمند . . .

براي قبولي در كنكور چند ساعت درس بخوانيم

در روز چند درس بخوانیم؟ سوال بسیاری از دانش آموزان بخصوص داوطلبان كنكور این است كه در روز چند درس بخوانیم تا به نتیجه مطلوب خود برسیم.
عده زيادی بر این عقیده هستند كه در سال كنكور با زياد درس خواندن میتوانند قبول شوند. روزی چند ساعت درس خواندن مهم نیست فقط خواندن مهم است!این حرف تقریبا درست است اما درس خواندن زياد باعث قبولی نمیشود.چگونه برای كنكور و آزمون های استخدامی درس بخوانیم . . .

بالا بردن سرعت اینترنت

چطور سرعت اینترنت گوشی خود را زياد كنیم
امروزه  اغلب ما بیش از هر زمان دیگری و فارغ از نوع فعالیت نیاز به دسترسی به اینترنت داریم.
 
یك دانش آموز برای دستیابی به اطلاعات بیشتر و تحقیق و تفحص در مورد موضوعات مختلف، یك تاجر برای دریافت آخرین اخبار بازار و.بسیاری از مردم از طریق تلفن همراهشان به اینترنت دسترسی دارند؛تعمیرات گوشی های هوشمند . . .

افزايش سرعت تايپ با اين چند ترفند ساده

افزایش سرعت تایپ کردن با این چند ترفند را هم اکنون بصورت کامل از تایپو مطالعه کنید. تایپ کردن یک مهارت است که در بسیاری از شغل ها مورد استفاده قرار می گیرد ، به این صورت که اگر می خواهید مهارت بیشتری در کار داشته باشید باید سرعت خود را بهبود بخشید. سرعت تایپ کردن شما چیزی است که شما می توانید با تمرین و آموزش مناسب آن را افزایش دهید.روش های افزایش سرعت تایپاگر زياد اهل تایپ کردن نبوده اید به احتمال زياد سرعت تایپتان هم خیلی پایین است. چیزی ب . . .

انبار با سقف بلند

   استفاده صحیح و بهینه از ارتفاع در انبار ها یا به طور کلی تر هرجایی که نیاز به ذخیره و دپو کردن مواد و محصولات مختلف باشد از اهمیت زيادی برخوردار است . در نگاه اول ، اینکه محصولاتی در بسته بندی و پالت های منظم را روی سطح گسترانیده و بدین واسطه دسترسی آسانی به آن ها داشته باشیم مطلوب و ایده آل به نظر می رسد ؛ اما مسأله بزرگی که وجود دارد اولاً محدودیت انبارها از نظر متراژ است (چرا که بی تردید همگان توانایی ابتیاع انبار یا سوله ای بزرگ را . . .

ارایشگاه بعد از یک ماه

بعد از یک ماه اومدم آرایشگاه.حس اضطراب و غریبگی خاصی وجودم را فرا گرفته.امیدوارم زياد حرف نزنم و درست رفتار کنم. خیلی سعی می کنم خوش برخورد باشم و سازشم با بچه ها زياد باشه اما متاسفانه نمی تونم یک حس در خود فرو رفتگی عجیبی در وجودم هست که اگر با کسی زياد قاتی بشم اجازه ورودش رو به خودم نمی دم. و زياد سعی می کنم اطلاعاتی از خودم به اون ندم. از دیدن دوباره بهاره و حرف های بی سرو تهش استرس دارم امیدوارم زياد باهاش برخورد نکنم.هر وقت زياد با بهاره ح . . .

درود٣٦٢

گاندی خطاب به همسرش خوبِ من ، هنر در فاصله هاست ؛زياد نزدیک به هم می سوزیم،و زياد دور از هم ، یخ می زنیم .تو نباید آنکسی باشی که من میخواهم،و من نباید آنکسی باشم که تو میخواهی.کسی که تو از من می خواهی بسازی،یا کمبودهایت هستند یا آرزوهایت.من باید بهترین خودم باشم برای تو.و تو باید بهترین خودت باشی برای من .خوبِ من ، هنرٍِِ عشق در پیوند تفاوت هاست،و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها .زندگی ست دیگر.همیشه که همه رنگ‌هایش جور نیست؛همه سازهایش کوک نیس . . .

205

هر روز كه میگذره بیشتر دلم میخواد از اینجا برم .اینجا اونجایی نیست كه باعث بشه من چیزی یاد بگیرم اینجا دقیقاً همونجایی هست كه دست و پایِ منو میبنده و حالمو بهم میزنه !!بدم میاد از اینجا .خیلی زياد. . . .

چطوری مطلاعات خودمونو زیاد کنیم

چطور مطالعه خود را زياد كنیم
چطور سال به سال بیشتر كتاب بخوانیم؟ در طول چند دهه گذشته، مدت زمان سفرهای داخل شهری در شهرهای بزرگ به طور قابل توجهی افزایش یافته است.
 
با بالا رفتن قیمت مسكن، بسیاری به دنبال خانه‌های ارزان‌تر به حاشیه‌ شهرها رفته‌اند و به دنبال آن سفرهای روزانه آنها طولانی‌تر شده است. برای نمونه بر اساس تحقیقی كه در سال ۲۰۱۵ انجام شده است، تعداد بریتانیایی‌هایی كه بیش از دو ساعت در روز صرف رفت و آمد می‌كنند . . .

آرايش صورت

این روزها خیلی از خانم ها در مراسم های عروسی، به گونه ای آرایش می کنند که نشان از حرفه ای بودن آنهاست. اما بسیاری از خانم ها هم هستند که اصول اولیه آرایش مناسب برای رفتن به جشن عروسی را نمی دانند و نمی توانند خودشان، یک آرایش ساده و شیک را روی صورتشان بنشانند.اول از همه باید به آرایش پوستتان برسید. قبل از هر کاری، پرایمر صورت بزنید و اگر پرایمر در دسترس نداشتید، کرم مرطوب کننده را فراموش نکنید. خوب که کرم زیرساز جذب پوستتان شد، با یک اسفنج نیمه . . .

پارت 16

با این حرف اراد خیلی تعجب کردم +از کجا بدونم که بهش دست نزدی‌&میدونی که ملیکا به تو و مهسا همه چیزشو میگهآره ملیکا بهم همه چیزو میگع+باشهآرمین نفسی از روی آسودگی کشید آراد هم از خونه زد بیرون آرمین نگاه کردم چقدر محکم بهش سیلی زده بودم گونشو بوسیدم و با گریه گفتم: آرمین من من چطور تونستم بزنمت ببخشید عزیز دلم بغلم کرد و گفت:اشکالی نداره خانوممبعد یه نفس عمیق کشید و ادامه داد:درناا شاید ملیکا و آراد عاشق هم شدن شاید این ازدواج تهش به جدایی خت . . .

توف!

‏اونی که واسه اولین بار گفت "گذشته ها گذشته" رو باید میگرفتن در ملاء عام اعدام میکردن تا بفهمه نباید حرف مفت زياد بزنه، واقعیت اینه که گذشته ها هیچوقت نمیگذرن، گذشته ها انقدر باهات میمونن تا ذره ذره وجود و روح و روانتو دق بدن"مورفین" . . .

2655

همیشه هم مادوتا پشت ِ هم بودیم تایم گیم ـش ُ [ كه خیلیم قابل توجه زياد بود ] با هیچكس به جز من شریك نمی شد  اون اوایلم كه رفته بود هر وقت صدای من ُ میشنید مثل ِ چی گریه میكرد الـانم بعضی اوقات همینطوری ـه . چی شدم من ؟؟ یادمه قبلـا غوغا به پا میكردم كسی حتی اگه چیز ِ به حقی بهش میگفت الـان چرا اینقدر بی مهر و بیخیالم نسبت بهش ؟ . . .

ضرر سونوگرافی زیاد برای خانوم های باردار

چرا  سونوگرافی زياد برای مادرباردار ضرر دارد
 
سونوگرافی های افراطی به سلامت جنین لطمه می زند برای یك خانم باردار، هیچ چیزیلذت بخش تراز دیدن و شنیدن صدای قلب جنینی كه در رحم اش در حال رشد است، نیست. خیلی از مادران باردار دوست دارند در فواصل كوتاه، عكس جنین خود را بر صفحه مانیتور ببینند و از سلامت او مطمئن شوند
 
 
 
 
 
 
حتی گاهی این امر به سرگرمی تجملاتی تبدیل می شود و خانم های باردار هر ماه با مراجعه به پزشك می خواهن . . .

ترشحات زیاد واژن چرا و به چه علت ایجاد می شود؟

ترشحات زياد واژن چرا و به چه علت ایجاد می شود؟
چه چیزی باعث ترشحات زياد و غلیظ واژینال می شود؟ آیا این دلیلی برای نگرانی است؟
چنانچه می دانید ترشحات نه که طیف خاصی از اطلاعات را در بر دارد به طور کلی امری طبیعی است که در دوران مختلف کم و زياد می شود ولی گاهی اوقات این ترشحات با زياد شدنشان هشداری به همراه دارند که بایستی جدی گرفته شود.
گاهی ترشحات زياد واژن موجب نگرانی ن می شود که علت این ترشحات چیست و چگونه می توان ان را در خانه و یا با ک . . .

سخن ۴۰

گفتار نیك، ثروت را زياد و روزى را فراوان مى‌كند، مرگ را به تأخیر مى‏‌اندازد، (انسان را) محبوب خانواده مى‌كند و به بهشت وارد مى‏‌نماید. امام سجاد (ع)، امالی(صدوق)، ص ۲، خصال ص ۳۱۷، ح ۱۰۰  . . .

واقعا مشکل گشا!

برای دوری از ریا :لا حول ولاقوه الا باالله را زياد بگویید برای درمان عصبانیت :صلوات زياد بفرستید .برای تمرکز فکر :لا اله الا الله زياد بگویید .اگر می خواهید در کارتان گره نیوفتد و موفق شوید تا می توانید استغفار کنید .(( اگر اثر نکرد من جواب گویش هستم ))آیت الله بهجت ( ره )  . . .

چرا خانواده ها بر مهریه زیاد اصرار دارند ؟

چرا بعضی از خانواده های دختر دار به مهریه زياد اعتقاد دارند ؟
زوجینی را دیدم که بعد از آزمایش و دست کردن حلقه ازدواج به دلیل اصرار زياد پدر و مادر زوجه بر مهریه زياد از ثبت ازدواجشون در اون جلسه خودداری کردند و مادرش گفت یا آنچه من میگویم یا اینکه به هم میزنیم.
بعد از یکی دو روز پدر و اقوام زوجه که دیدند قضیه جدی است واسطه فرستاده بودند که هر چه شما بگین چون می دیدند که بین اقوام و آشنایان اسم گذاشتن و کنار کشیدن برای اونا بد است اما پسر زیر بار . . .

داریم ناهار میخوریم.
ته تغاری و آبجی کوچیکه یه حرفایی میزنن که برای همه طبیعیه ولی من دارم آب میشم.
اشتهام زياد بود ولی الان کم شد.ازین بشقاب بیشتر نمیخورم.
آخ جون عشق خاله میخواد بیاد.
±بهشون گفتم چی نوشتم ته تغاری میگه هرچیزی رو نباید تصور کرد.
دیوار میخوام کلم رو بکوبم بهش. . . .

کاربرد ژئوتکستايل در چه مواقعي ميباشد؟

ورق ژئوممبرانجداسازی (Separation): تحت عنوان لایه متخلخل انعطاف‌پذیر دارنده نفوذپذیری زياد، موجبات جداسازی دو جور متفاوت بافت خاک را مهیا میاورد که منجر میگردد صدق و صحت کارآیی هردو گونه مصالح به قوت خویش باقی بماند.مسلح کردن (Arming): به فعالیت بردن در بسترهایی که دارنده گنجایش باربری ذیل میباشند مانند بسترهایی با خاک لجنی، ماسه بادی و امثال آن ها جهت مسلح کردن نمودن خاک و ارتقاء مقاومت آنزهکشی (Drainage): استعمال از ژئوتکستایل برای لندفیل‌ها و م . . .

گاهی اوقات خیلی چرت و پرت میگم

یک  ماه شده تقریبا که دانشگاه شروع شده ،حس میکنم نسبت به ترم گذشته که یک فرد محبوب دوست داشتنی بودم این ترم اخلاقم یکم بد شده ،چرت و پرت زياد میگم ،منم منم زياد میکنم و هارتو پورت زياد دارم و دشمن تراشی زياد میکنم ،خیلی حرف میزنم ،گاهی شبا به خاطر اینکه امروز چه حرفی زدم و ممکنه واسم بد بشه نمیتونم بخوابم ،سرم منفجر میشه و دوست دارم اون لحظه خودمو حلق آویز کنم ولی خودمو با اینستاگرام تا پاسی از شب با کلیپ ها مزخرف سرگرم میکنم تا وقتی که چشمام . . .

دلتنگی

آدم مهمونی کاخ سعدآباد هم دعوت باشه وقتی دلش گرفته میخواد بزنه بیرون و فقط گریه کنهچه برسه به مهمونی امشبمنم اومدمدلم گرفته. خیلی زيادخیلی زياد تنهام. . . .

دلایل پاره شدن تسمه

عواملی که باعث پارگی تسمه و یا کنده شدن دندانه های ان میگردد:
1-استفاده زياد از دورهای بالای موتور بخصوص در دورهای بیش از 4000دور در دقیقه که باعث استهلاک سریع قطعات می گردد.
 2-عدم استفاده از دنده مناسب بخصوص در سربالائی ها و یا عبور از روی سرعت گیرها ;که باعث فشار خیلی زياد روی موتور و به عبارتی روی این تسمه میگردد.
 3-خرابی تسمه سفت کن که در صورت گیرپاژ کردن ان باعث کشیدگی و پارگی تسمه تایم خواهد شد.
 4-زياد سفت کردن تسمه که در ابتدا باعث خرابی تس . . .

خیلی خوشگله بخونید:)

اولا سلااااااااااام دومااااااا ببخشید پستام زياد مثه قبل باحال نیست واقعا زياد نمیتونم بگردم تا پستای خوشگل بزارم اینبار یه متنی آوردم که بتونه یه تنه همشو جبران کنه :) عاشقانه و بامفهومه بخونید :) داخل ادامه مطلب برین :) . . .

منطق مورچه اي

اولین بخش آن این است : « یک مورچه هرگز تسلیم نمیشود. »اگر آنها به سمتی پیش بروند و شما سعی کنید متوقف شان کنید به دنبال راه دیگری میگردند.بالا میروند ، پایین میروند ، دور میزنند.آنها به جستجوی خود برای یافتن راه دیگر ادامه می دهند. بخش دوم این است : « مورچه ها کل تابستان را زمستانی می اندیشند. »این نگرش مهمی است. نمیتوان اینقدر ساده لوح بود که گمان کرد تابستان برای همیشه ماندگار است.پس مورچه ها وسط تابستان در حال جمع آوری غذای زمست . . .

خيس شدن سمعک

 وسایل الکترونیکی وسمعک هر چه درمعرض آب قرار نگیرند،عمر مفیدتری خواهند داشت.در سمعک آنالوگ ودیجیتال قدیمی،خطر سوختن سمعک با آب خیلی زياد بود.یعنی وقتی سمعک در معرض آب قرار می گرفت، صدای سمعک قطع میشد و باید آن را تعمیر میکردید.در سمعک هوشمند و سمعک فراهوشمند، سمعکها دارای IP67 و یا IP68 هستند.IP67:رطوبت را تحمل میکنداگر سمعک کاملا خیس شد، سرویس به موقع انجام شودتا آسیب جدی به سمعک وارد نشود.IP68: سمعک ضدآب است.اگر در معرض آب قرار ندهیدعمر مفید سم . . .

هنر زیاد خواندن

ازش می پرسم چطور میتونی انقدر زياد بخونی؟ میگه از وقتی الفبا یادگرفتم زمین و زمان رو خوندم هرچی تابلو بود هر چی نوشته رو شیشه مغازه ها بود هر رومه ای، هر پشت نوشته ی کامیونی همه رو مثل شکارچیی که قراره نوشته شکار کنه. آخرش این شد که به کتاب خوندن علاقمند شدم و معتاد. . . .

طرح و مدل درب ممبران

در‌های کابینت ممبران، بسیار متنوع‌اند. همان‌طور که گفتیم برای پیاده کردن این طرح ها، با ماشین و کامپیوتر سر و کار داریم، و می‌توانیم طرح دلخواهمان را به کامپیوتر بدهیم و سپس طرح نهایی توسط دستگاه cnc  روی مغزی از جنس ورق ام دی اف ایجاد می‌شود.  علاوه بر تنوع طرح، کابینت‌های ممبران از تنوع رنگ خوبی برخوردارند که این تنوع زياد شامل حال درها هم می‌شود. بنابراین تفاوتی نمی‌کند عاشق یک درب کابینت ممبران شلوغ هستید یا از یک آشپزخانه با بوفه‌ . . .

نمي گذرد كه نمي گذرد

در دلم چیزی نیست جز عشقدر سرم فكری نیست جز عشقپرم از بهانه برای آنكه  رفته بی بهانهحال من كجا و حال یار بی وفا كجادرد من كجا و  دغدغه یار كجاكی به اینجا رسیدم ندانستهاز كی به این حال دچارم ندانستهفاصله ها كی اینقدر شده اند جانگدازثانیه ها كی اینقدر كش آمده اند زيادنمی گذرد كه نمی گذرد .    . . .

بلغم

جمعه چهاردهم آبان هم تموم شد.
زياد خوابیدم هر وقت زياد میخوابم حالم بد میشه و جالب اینجاست اولین چیزی که تو تلگرام دیدم کانال دکتر خیراندیش بود که درباره زياد خوابیدن و بالا رفتن سطح بلغم تو بدن و اثرات مخرب بلغم زياد حرف میزد. نهار عدس پلو و سیب زمینی خوردم با کمی روغن زیتون که روش ریختم. پدرم امروز مریض بود. تمام مدت خونه بودم و بیرون نرفتم. سرتا سر روز بارون اومد. مرد ایرلندی رو نصفه دیدم. شبی که ماه کامل شد فیلم افتضاحی بود به زور دیدمش. قس . . .

مزخرف_ حال

دارم نزدیک میشم به دوران یخوابم زياد شده .خوردنم زياد شدهبی حال شدمتنبل شدمبی حس شدمدوباره حس میکنم تنهام و دلم میخواد کسی باشه.باز حس اینکه چاقمحس اینکه نمیتونم از پس کارام بربیاماه اهکاش یکی الان بود کوثر یا شین جانم که بغلش کنم و زار بزنمو اون هی بگه تو خیلی خوبی و متو به باور قوی خودم برسونه :*)فقط زودتر تموم شه و من به سطح عالی چتد روز پیشم برگردم! . . .

تقویم اشک 15

روز پانزدهم:
یزید ملعون به عبیدالله بن زياد دستور داد که سر مطهر امام را با سرهای جوانان و یاران آن حضرت که در رکاب ایشان شهید شده بودند با کالاها و ن اهل بیت و عیالات آن حضرت روانه ی شام نماید.
در تاریخ آمده بعد از آن که ابن زياد یک روز(یا چند روز بنا به روایتی) سرهای شهدای کربلا را در کوچه ها و محله های کوفه گردانید آنها را به شام نزد یزید فرستاد.
ابن زياد سرهای شهدای کربلا را به زحر بن قیس سپرد و راهی شام نمود.
ابن زياد پس از فرستادن سر امام . . .

هرمزگان.

6 روز یعنی از جمعه 10 آبان تا چهارشنبه 15 آبان ماه رفتم هرمزگان.شهرهای بندرعباس،رودان و بیكاه.شش روز فقط گاهی شهر رو دیدم و بیشتر توی جاده و راه و دهات بودم.كار هر روزه ام این بود كه ساعت 6 تا 7 صبح بیدار میشدم و راننده میومد دنبالم و از بندرعباس راه میفتادیم و میرفتیم پی كار ،نهار هم شاید میخوردیم.تا غروب و ساعت 17.10 كه هوا تاریك میشد و برمیگشتیم تا ساعات 19 تا 20 میرسیدیم دفتر و كارها رو انجام میدادم و 12 شب میخوابیدم تا فرداش.خسته بودم،اما فكرم . . .

انقدر زیاد

 #دوستت_دارم . انقدر زياد که گاهی وقت ها که دوری چشمانم بی اختیار شعر اشک می تراود دست هایم بی اختیار می رقصد واژه ها را به عاریت می گیرم! تا وصف نمایم این همه حال خوش را ازین دورترها عطرت را استشمام می کنم.! چشمانت را در خیالم تصویر . . . .

مردن!

آترین: مامان اگر تو بمیری! البته خدای نكرده .منم میمیرم، میرم خودكشی میكنم!من حاضرم دست ها و پاهام و صورتم رو بدم ولی تو نمیری!!!الهی من قربون توی مهربونم بشم، خدا نكنه تو چیزیت بشه، امیدوارم همیشه سالم و شاد باشی، همیشه دلت آرامش داشته باشه، به من هم زياد فكر نكن دخترم، من رفتنی ام، شاید هم خیلی وقته مردم و رفتم و كسی خبر نداره.قربون شكل ماه تو برم من، تو به جای من هم زندگی كن، عشق بورز، عاشق شو، بخند و بخندون . . .

حکایت

حکایت.
می‌گویند روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی را آوردند که لنگ بود.فروشنده برای فروشش قیمت زياد می‌خواست.سلطان محمود حکمت قیمت زياد کبک لنگ را جویا شد.فروشنده گفت: وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک‌ها، این کبک را نزدیک دام‌ها رها می‌کنم. آواز خوش سر می‌دهد و کبک‌های دیگر به سراغش می‌آیند و در این وقت در دام گرفتار می‌شوند.هر بار که کبک را برای شکار ببریم، حتما تعدادی زياد کبک گرفتار دام می‌شوند.»
سلطان محمود امر به خریدن کرد و خواستا . . .

طلب آب اما از یه نوع دیگش

آدما روزها با چیزایی که تو سرشون میگذره و شب ها با چیزهایی که تو دلشون میگذره زندگی میکنن.دلم گریه میخوادخیلی زياد هم میخواداما نمیتونمخیلی وقته که نمیتونماین روزا بنا به مناسبت ایام حرف از آب و تشنگی زياد میشهمنم آب میخواماما از یه نوع دیگه شاز یه نوع شورشکه ادمو سبک میکنه . . .

روز سوم

شروع کردم  ب نوشتن و گفتنخواستم  ناله کنم  ناله واقعااز ادم ها از رفتارشون چرا  فقط برای سو استفاده  ادم ها کنار هم هستناماالان  اقای اسپندی اومدحال و هوام رو عوض کردمیدونم  هر ادمی که میاد  فقط  واسه اینه چیزی یادم  بدهدرباره  خواص اسپند و . گفتگفت چون تو  مهربونی من از مهربونیت سو استفاده نمیکنم هر روز بیامخیلی حرف داشتخدایا یکی از ارزوهام  اینه چون خنده رو لبمه چون میخوام مهربون  باشم ب خاطر خودت بلا  و سو استفاده رو ازم دور کن الهی ام . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)