98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

چگونگی شاد آموزش نقش مادر

مادر

دریای شوکتی که به دنیای باور استاز منتهای عشق مصفای مادر استآن عطر بی بدیل که بر تارک گل استیک قطره از حضور مطلای مادر استدر واژگان کلام محبت شنیده ایاین نام زیب زیور زیبای مادر استآن در عصمتی که به عالم نشانه استاز غمزه ی نگاه وتمنای مادر استعشقی که جملگان به پناهش قدم زننداز سایه سار مقدم زیبای مادر استآن جنتی که جمله مش قلم زننددر زیر گام ها وقدم های مادر استناظم به قصد حرمت مادر بگو به بانگآری بهشت زیر قدم های مادر است . . .

سرود مادر عائشه (رض)

گاهی دلم پر می کشد ، تا بام مادر عائشه(رض)تا بشنود از قدسیان ، پیغام مادر عائشه(رض)محبوبه ای خیرالوراء ، تسکین درد مصطفی(ص)آرامش پیغمبر(ص) از ، آرامش مادر عائشه(رض)تدوین بشد از مادرم ، فقهی که از احمد شنیدصدها روایت نقل و شد ، از کام مادر عائشه(رض)هرکس که دارد در دلش ایمان به الله و رسول ، حرمت کند باید که او مقام مادر عائشه(رض)طعنه به پاکان می زند خفاش تاریکی شب ، تا کور و می گردد ز نور تام مادر عائشه(رض)طبق گواهی خدا ، ایشان بری از توهمت استاز آنچ . . .

فرشته و مادر

#داستان_کوتاه‌مادر نابینا کنار تخت پسرش در شفاخانه نشسته بود و میگریست .فرشته ی فرود آمد و رو به طرف مادر گفت: ای مادر من از جانب خدا آمده ام. رحمت خدا بر آن است که فقط یکی از آرزو های ترا برآورده سازد، بگو از خدا چه میخواهـی؟مادر رو به فرشته کرد و گفت: از خدا میخواهم تا پسرم را شِفا دهد. فرشته گفت: پشیمان نمیشوی؟ مادر پاسخ داد: نه!فرشته گفت: اینک پسرت شِفا
ادامه مطلب . . .

مادر شوهر شما چه مدلی هستش

مادر شوهر شما چه مدلی هستش
چگونه مادر شوهر را حرص دهیم،مادر شوهر حسود،مادر شوهر پر توقع،وظایف مادر شوهر نسبت به عروس
از مادر شوهر متنفرم،مادر شوهر عزیزم تولدت مبارک،مادر شوهر چیست،مادر شما چه اخلاقی داره،مادر شوهر
مادر شوهر مهربان،مادر شوهر بد ذات،مادر شوهر،مادر شوهر و عروس،مادر شوهر عروس رو دوست داره،مادر 
در ادامه شما میتوانید متن کامل مادر شوهر شما چه مدلی هستش را از سایت اسپندش مطالعه نمایید و نظر بدید
اسپندش - دانلود رایگا . . .

مادر

مادر"بنام مادر"مینویسم به عشق مادرپا به پای غم من پیر شد و حرف نزدداغ دید از من و تبخیر شد و حرف نزدشب به شب منتظرم بود و دلش پر آشوبشب به شب آمدنم دیر شد و حرف نزدغصه میخورد که من حال خرابی دارماز همین غصه ی من سیر شد و حرف نزدوای از آن لحظه که حرفم دل او را سوزاندخیس شد چشمش و دلگیر شد و حرف نزدصورت پر شده از چین و چروکش یعنیمادرم خسته شد و پیر شد و حرف نزد . . .

اربعین سالار شهیدان تسلیت باد

 
 
اگر چه اشک گرمی ارمغان آورده ام مادرنسیم سردم و بوی خزان آورده ام مادرنیاید کس به استقبال من زیرا که می سوزدز هرُم شعله ای کز سوز جان آورده ام مادربه این بی دست و پایی بی پر و بالی نمی دانمچه باعث شد که رو در آشیان آورده ام مادراگر من زنده برگشتم ز صحرای شهادت هاز صدها مرگ تدریجی نشان آورده ام مادررهانیدم ز طوفان ستم ها کاروانی راکه اینک بی برادر کاروان آورده ام مادرحسینت را نیاوردم من و از داغ جانسوزشدل خونین و چشم خون فشان آورده ام مادرب . . .

علت تغییر رنگ شیر مادر

آیا تاکنون متوجه شده‌اید که شیر مادر پمپ شده شما کمی متفاوت از روز دیگر به نظر می‌رسد؟ در واقعا کاملا طبیعی است که رنگ شیر مادر در روزهای مختلف متفاوت باشد و حتی رنگ‌های مختلف مانند آبی، سبز یا صورتی داشته باشد. اما چه چیزی باعث تغییر رنگ شیر مادر می‌شود؟علت تغییر رنگ شیر مادر چیست؟بسیاری از این تغییر رنگ‌های شیر مادر مربوط به غذاهایی است که می‌خورید. برخی از غذاها، گیاهان دارویی و مواد رنگی می‌توانند رنگ شیر مادر را تغییر دهند و گرچه ع . . .

مادر عشق بی پایان

تنها عشقی که تاریخ انقضا نداره مادر است
مادر یعنی تمام دلخوشی یک انسان
مادر یعنی بهونه زندگی کردن
مادر یعنی تمام امید و آرزوی یک انسان
کاش در این قطار زندگی که بلیط برگشتی هم نداریم مادرمان همیشه در کنارمان باشد تا برای دردهایمان آرامشی باشد . . .

کارگاه آموزش خانواده

کارگاه آموزش خانواده با موضوع مادر و پسر با حضور جمعی از اعضا و مادران عضو کتابخانه و سرکار خانم امیر در محل کتابخانه سلمان ساوجی اجرا گردید.در این کارگاه مباحث کلی در مورد برخورد مادر با فرزند پسر مطرح گردید و به سوالات عزیزان در این رابطه پاسخگویی شد. . . .

انشا درباره ی مادر با مقدمه بدنه نتیجه

انشا درمورد مادر با مقدمه بدنه و نتیجه انشا در مورد مادر با مقدمه بدنه نتیجه انشا درباره مادر کلاس هفتم انشا مادر ابتدایی انشا عادی درمورد مادر انشا در مورد مادر پایه هفتم مقدمه در مورد مادر انشا در مورد مادر به زبان ساده
ادامه مطلب . . .

برگزاری چهارمین دوره کارگاه قصه گویی "مادر و کودک"

با حضور مادران و کودکان روستای خورمیز چهارمین کارگاه قصه گویی مادر و کودک در روز چهارشنبه 13 شهریور برگزار شد.
 در این کارگاه مسائلی همچون ارتباط با کودک، تشویق و تنبیه کودکان پیرامون قصه گویی و روش های قصه گویی و تاثیر آن در زندگی کودک آموزش داده شد.
 این برنامه با هدف مطالعه و بررسی کتاب های کودکان و تقویت ارتباط روحی و عاطفی میان مادر و کودک در کتابخانه برگزار می شود.
  . . .

میم مثل مادر

حرف زیاد هست و گله ها و دردها و اشک ها و سوزِ دل ها و آه که در سینه نهفته اما بی هیچ کدومشون و بی هیچ مقدمه ای میدونم هرچند که رهگذری هستی و شاید به تصادف پنجره ی کلبه ی مجازآبادی من به روت باز شده اما تمنا دارم برای خوب شدن حال یک مادر دعا کن.+مادر تکه سهم زمینی فرزند آدم است از خدا. . . .

فانوس فروزان.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مادر. همو که بار ها گفتیم از او و بار ها قلم زدیم از او؛ اما هیچگاه نتوانستیم کنه وجود او را درک کنیم؛ همانند کودکی که دستش به بالای طاقچه نمی رسد. مادر نه فرشته است، نه پری و نه انسان؛ مادر، مادر است؛ همو که خدایش آفرید تا فردوس برین را به پایش بریزد.
مادر، فانوس فروزان آویزان بر دیوار خانه است؛ می سوزد و می سازد برای ما؛ اما به چشم نمی آید. تا هست، بودنش برای کسی تفسیر نمی شود. برای فهمیدن روشنایی و گرمای حاصل از سوختن مادر . . .

دحتری که برای مادرش، مادری کرد

ساعت ها کنار مادرش می نشست وبه چهره مادرش خیره می شود به دستها و چهره ای که در جوانی اوج زیبایی را داشت اما با به دنیا آمدن او و بزرگ شدنش گرد پیری بر چهره مادر نشست.او با چنان صبر و بردباری لقمه را در دهان مادرش می گذاشت و دقیقه ها منتظر می ماند تا مادر لقمه را فرو برو ثانیه به ثانیه به مادرش یادآوری می کرد و می گفت: لقمه در دهان داری مادر آن را می جوید و بعد تامل می کرد. سالها در خانه به خاطر مادرش ماده بود تا با نفس هایش به مادر نفس تازه بدهد.چنان . . .

دحتری که برای مادرش، مادری کرد

ساعت ها کنار مادرش می نشست وبه چهره مادرش خیره می شود به دستها و چهره ای که در جوانی اوج زیبایی را داشت اما با به دنیا آمدن او و بزرگ شدنش گرد پیری بر چهره مادر نشست.او با چنان صبر و بردباری لقمه را در دهان مادرش می گذاشت و دقیقه ها منتظر می ماند تا مادر لقمه را فرو برو ثانیه به ثانیه به مادرش یادآوری می کرد و می گفت: لقمه در دهان داری مادر آن را می جوید و بعد تامل می کرد. سالها در خانه به خاطر مادرش ماده بود تا با نفس هایش به مادر نفس تازه بدهد.چنان . . .

آموزش نحوه کاهش نفخ در نوزادان

دکتر سید کاظم کاظمینی» عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در رابطه با این مشکل معمول در نوزادان، می‌گوید: اگر نوزاد از شیر مادر تغذیه می‌کند، مادر باید نسبت به تغذیه خود آگاه باشد و تغذیه خود را اصلاح کند و به منظور جلوگیری از نفخ نوزاد از مصرف غذاهای نفاخ دوری کند.وی مصرف مقدار اندکی دم کرده زیره بعد از غذا را در کاهش نفخ نوزاد موثر می‌داند و تصریح می‌کند: دم‌کرده‌ی زیره علاوه بر این مزیت، می‌تواند منجر به افزایش تولید شیر . . .

عوامل فاسد کننده شیر مادر را بشناسید!

علت فاسد شدن شیر مادر چیست ؟
شیر مادر یکی از بهترین غذاها برای کودکان است که خاصیت فراوانی در رشد فکری وجسمی کودک دارد . در دوران شیر دهی ن باید رژیم غذایی مطلوب داشته باشند تا شیرشان از کیفیت بالایی بر خوردار شود اما برخی عوامل باعث می شوند تا شیر مادر فاسد شود با این عوامل آشنا شوید.

ادامه مطلب . . .

ریحانه است و دختر پیغمبر است، او

مدح حضرت زهرا (سلام الله علیها)
ریحانه است و دختر پیغمبر است، اومبهوت خنده های لب حیدر است، او
خود مادر است و مادر هر مادر است پستنها دلیل خلقت هر مادر است، او
پایگاه اشعار آئینی جعفر ابوالفتحی_ نِی جَف . . .

مادر

من به عشق در نگاه اول اعتقاد دارم چون در اولین نگاه زندگی ام مادام رو دیدم مادر عزیزم باید یه اعترافی كنم خیییییلیییییی دوستت دارم  مادر گلیم ممنونا به خاطر تمام زحماتت  . . .

یک مادر خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ یک مادر خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

 بیشتر مادرها هر روز با یک نگرانی زندگی می‌کنند و آن را با خودشان همه جا می‌برند. اینکه مادر خوبی برای فرزندشان هستند؟ آیا کارهایی که انجام می‌دهند برای رشد و شکوفایی او کافی است؟ به اندازه کافی صبور، مهربان، آگاه و با گذشت هستند؟ آیا در حق فرزندشان کوتاهی نمی‌کنند؟ اما مادر خوب کیست؟ یک مادر چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد که در زمره مادران خوب قرار بگیرد؟ مشاهده در ادامه مطلب . . .

طرز برخورد مناسب مادر با پسر

از آنجایی که معمولاً پسران در مقایسه با دختران سرسختی بیشتری را به خرج می دهند، طرز برخورد مناسب مادر با پسر بیش از پیش اهمیت و ضرورت پیدا می کند. به طور معمول، برقراری تعامل عاطفی با پسران برای مادران اندکی سخت و دشوار می باشد. بدون تردید، مادر خوب بودن از خواسته های قلبی همه مادران به شمار می رود.به طور کلی، مادران در تربیت فرزندان خود نقش بسیار بارز و برجسته ای را ایفا می نمایند. به عبارت بهتر، میتوان پدر را به مثابه مغز و مادر را به مانند . . .

دلنوشته دختر گم شده و مادر پریشان طوقی

دختری بازی می کرد . در کوچه . ناگهان هیاهو گم شد . مادر یادش
رفت !
دختر گم شد .
مادر یادش آمد , دخترش تنهاست , کوچه خلوت و صدایی نیست .
شوق گم شد . مادر دید کوچه خالی است . دخترش گم شد .
طوقی دید . مادری با چشم گریان گم شده ای دارد . مثل مجنون
فریاد می زند بر سرش می کوبد اما .
نیست که نیستسایت رسمی الهه فاخته . . .

آموزش سئو SEO رایگان【از 0 تا 100】

 
در این مقاله سعی داریم نکات زیادی را راجب آموزش سئو یا همان SEO به صورت رایگان به شما عزیزان یاد دهم پس با من همراه باشید تا این بخش آموزش سئو را کامل یاد بگیرید.آموزش سئو
قبل از خواندن این آموزش سئو توجه کنید:
ادامه مطلب . . .

روز مادر

 مهربانی لبخند و نگاهت را که پر از صداقت و بی ریایی بود احساس کرد. دیدم زمانی را که با لبخندم لبخند زیبائی بر چهره خسته ات نشست و دنیایت سبز شدو با گریه ام دلت لرزید و طوفانی گشت. از همان لحظه فهمیدم که تنها در کنار این نگاه پرمهر و محبت است که احساس آرامش و خوشبختی خواهم کرد. مادر عزیزم روزت مبارک                                                                                                                                         . . .

لتو: مادر مقدس

لتو در اساطیر #یونان از تایتانها و از همسران #زئوس است.یونانیان اورا در مقام "مادر مقدس" (مادر معصوم #آرتمیس و #آپولون) بسیار عزیز و محترم میشمارند.در ادامه.
توره اساطیر باستان . . .

نظر دهید

دوست دارید در کدام یک از مطالب زیر مطالب ارسال کنیم
آموزش کامپیوتر و ترفندهای کامپیوتری
آموزش طراحی گرافیکی
فایل های گرافیکی PSD  و AI
آموزش سیستم های تخت وب
آموزش ساخت وبسایت(از پایه تا توسعه)
آموزش استارتاپی . . .

دل جویی از پدر و مادر شوهر

سلام. معمولا در بعضی ازدواج ها دلجویی از پدر و مادرِ شوهر خیلی مفیده.  ارتباط زن وشوهر با پدر و مادر و برادر و خواهرِ شوهر باید طوری باشه که بعدا در بلند مدت دچار مشکل نشوند.؛  پس:اولا توکل به خدا باید کرد.هر روز از خدا مهربان خواست که روابط (بین شما و همسرتون و  با پدر مادر ) ‌ را تنظیم کند که بسیار موثر است.- محبت به اندازه و به جا به همسر و پدر مادر همانقدر که ممکن سخت باشد، موثر است اما شیرینی خود را دارد، و حداقل اول زندگی و بعد آسان می شود ، ق . . .

سیب و دختر

دخترکی دو سیب در دست داشت مادرش گفت : یکی از سیب هاتو به من میدی ؟ 
دخترک یک گاز بر این سیب زد و گازی به آن سیب !
لبخند روی لبان مادر خشکید !سیمایش داد می زد که چقدر از دخترکش نا امید شدهاما دخترک یکی از سیب های گاز زده را به طرف مادر گرفت و گفت : بیا مامان!این یکی شیرین تره!!!!!!
مادر خشکش زد .چه اندیشه ای با ذهن خود کرده بود .! 
هر قدر هم که با تجربه باشید ، قضاوت خود را به تاخیر بیاندازید و بگذارید طرف ، فرصتی برای توضیح داشته باشد . . . .

آموزش طراحی وب سایت در تبریز

ثبت نام فوری دوره آموزش طراحی وب سایت اختصاصی در تبریز
این دوره آموزشی شامل مباحث زیر و پروژه محور می باشد:
 
1- آموزش HTML&CSS
2- آموزش Bootstrap
3- آموزش Java Script & JQuery
4- آموزش PHP&Laravel
5- آموزش NodeJs&React
 و آموزش الگوریتم سئو 2019
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت زیر مراجعه نمایید:
آموزش طراحی سایت در تبریز
 
و یا با شماره زیر تماس بگیرید:
80 999 77 0914 . . .

ویژه والدین دارای فرزندان دبستانی

نکته:چهار چیز مهم که از آغاز سن مدرسه اهمیت زیاد در زندگی فرزندان ما دارد، اول علم، هنر، ورزش، واهمیت دوست. کودکی که تا به امروز تحت تاثیر پدر و مادر و دیگران بود از هفت سالگی به بعد خودش در زندگی اش نقش مهمی دارد.   ازاین به بعد فرزندان ما در دو محیط زندگی می‌کنند و رشد می‌کنند و پرورش می یابند. این دوران یعنی از هفت تا سیزده سالگی اهمیت زیادی در آینده و موفقیت های تحصیلی، شغلی و هنری، ورزشی،. تا جایی که دوران دبستان بیشتر از هر زمانی تامین ک . . .

موجودی که برای زنده موندنمون از وجودش تغذیه کردیم!

مادر اگر در دوران بارداری تغذیه درستی نداشته باشد،
جنین از استخوان های مادر تغذیه می کند!
این علت تراکم استخوان و خمودگی دوران کهولت مادر است.
 
نه تنها در روز مادر بلکه هر روز دست بوس مادرانمان باشیم
  . . .

شادی در کلاس ، یک نیاز یا ترجیح یا …

شادی در کلاس ، یک نیاز یا ترجیح یا …
شاید یک امر تفننی !
درس دادن و آموزش دادن در کلاس یک چیز است . ولی آنچه من معلم درس می دهم
را دانش آموزم یاد بگیرد ، مطلب دیگری است .
تدریس و آموزش یک کار تعاملی و مشارکتی است . تعامل و همکاری بین گروه های مختلفی که ،
هر یک به نوعی در چگونگي آموزش و یادگیری دانش آموز نقش دارند .مدرسه ی شاد من . . .

عین شین قاف

دوست داشتن حد و اندازه و مدل های مختلفی دارد و نمی شود اسم هر دوستت دارمی را عشق گذاشت. پیش از اینها فکر می کردم عاشق پدر و مادر و همسرم هستم، تا اینکه بچه دار شدم و فهمیدم هیچ دوستت دارمی و هیچ محبتی جز محبت مادر به فرزند را نمی شود عشق نامید. آنها فقط عزیزترین ها هستند، کسانی که بخش بزرگی از قلب آدمی را به خودشان اختصاص دادند ولی آن کس که خوده قلب شماست، فرزندتان است. عشق آنجاست که از همه ی همه ی همه ی چیزها برای او بگذری و همه ی بهترین ها را برا . . .

رئا: مادر خدایان

مادر والاتبار خدایان! مقتدر اما نیک سیرت#رئا در اساطیر #یونان باستان از تایتان ها و مادر جمع شش خواهر و برادری فرزندان #کرونوس است. او را "شهبانو" و "شیربانو" نیز لقب نهاده اند!در ادامه.
توره اساطیر باستان . . .

فعالیت های آموزشی شرکت آداک

آموزش نرم افزار صورت وضعیت نویسی تکساآموزش نحوه تهیه صورت وضعیت آموزش متره و برآورد آموزش تعدیلآموزش ارائه لایحه تاخیراتآموزش تهیه آنالیز قیمت جهت شرکت در مناقصهآموزش آماده سازی مدارک مناقصاتآموزش تهیه نقشه های ازبیلت آموزش تهیه لیستوفرهای کارگاهی با نرم افزار با کمترین پرتآموزش خصوصی مباحث  . . .

تبدیل غذا به شیر چقدر زمان میبرد؟راههای افزایش شیر مادر


تبدیل غذا به شیر چقدر زمان میبرد؟/ راههای افزایش شیر مادر
  
مادران شیرده حداقل 500 کالری بیشتر از حالت عادی در روز نیاز دارند
 
مادر باید به نوزاد خود اجازه دهد که هر موقع از شبانه روز، شیر او را بمکد. عمل مکیدن سبب تولید شیر بیشتر در مادر می شود.
شیر مادر دارای ترکیبی منحصر به فرد از اسیدهای چرب، لاکتوز، آمینو اسید، ویتامین، ماده های معدنی، آنزیم ها و دیگر عوامل مهم، میباشد . شیر مادر هر چیزی که بچه برای هضم اسان، رشد مغز و محافظت از بیماریه . . .

مادر

امروز صبح مادری دیدم دست در دست پسرخود. چندخیابان امد او را همراهی کرد درراه مدرسه اش. اینقدرایستاد تا پسرک رفت داخل مدرسه بعد برگشت.این بهانه ای شد جرات کنم درمورد مادر لب بجنبانم.مادردر کدام واژه کدام جمله کدامین کتاب ونوشته معنی میشود؟اصلا حق واقعی مادر چطور ادا می شود؟چگونه می توان ؟چطور میشه مادررا تعریف کرد ومقامش را توصیف؟واقعا کلمات الفاظ وافکار دربرابرش قاصرند.جزاینکه میتوان مادر را چکیده وعصاره رحمت ، مهر ،لطف،محبت ،بخشندگی و . . .

آایمر

به نام او
وقتی مادر گم شد!
توی خانه مان وقتی چیزی گم‌میشد، اولین کسی که آن را پیدا میکرد، مادر بود.از جورابهای من گرفته تا حلقه ازدواج آبجی منیژه؛ حتی کلید مغازه ی کوچک آقاجون که هیچوقت آن را از خودش جدا نمیکرد. آخر آقاجون همیشه میگفت: "کلید محل کاسبی یک مرد، کلید همت بلندشه!"
هر موقع در خانه با عجله و کلافگی دنبال چیزی میگشتیم، مادر درحالیکه شی گمشده (و حالا پیداشده) را توی دستش گرفته بود و روی هوا تکان میداد، از راه میرسید و پیروزمندانه میگفت: . . .

با شوهر بچه ننه‌تان چه کنید؟


با شوهر بچه ننه‌تان چه کنید؟
  
تسلیم همه‌ی خواسته‌های همسر خود نشوید
 
ازدواج با یک مرد بچه ننه خیلی هم بد نیست. مردی که با مادرش خیلی صمیمی است، ویژگی بدی ندارد، بلکه مردی که انگار بدون نظر و اجازه‌ی مادرش نمی‌تواند کاری بکند، مشکل ساز است.
ادامه مطلب . . .

تولید مثل در جانداران2 (نکات)

تغذیه ی جنین:در جانوران تخم گذار، جنین درون تخم رشد می کند و از اندوخته ی غذایی آن استفاده می کند.در جانوران بچه زا، جنین درون رحم مادر رشد می کند و از خون مادر تغذیه می کند.  رحم: در بیشتر داران بخشی از بدن مادر به رشد ونمو جنین اختصاص دارد.بند ناف: با رگ های خونی بین جنین و دستگاه گردش خون مادر ارتباط بر قرار می کند و موادمغذی واکسیژن را به جنین می رساند و مواد دفعی را به بدن مادر می برد.حفاظت از جنین: در آبزیانی که لقاح خارجی دارند (ماه . . .

دخترانه :)

امروز لاک زدم!
شاید برای این که به خودم و بقیه نشون بدم، غیراز مادر بودن هنوز ارکیده هستم :)
 
پ.ن: قبل این که خشک بشه، پارسا بیدار شد و همشون چسبید بهم :| اینم از دخترانگی های یک مادر :)) . . .

رود تجن و مادر شهید رادمهر!

 
شهردار آمده بود پیش مادر شهید رادمهر و خبر داد که قرار است در همین پارک معروف ساری، تندیس پسرت را نصب کنیم و .
خوشحال نشد!
مادر، مادر همان شهیدی است که سه بار می خواستند از او به خاطر مجاهدت های چشمگیرش به خصوص در جریان حرب تموز لبنان، تقدیر کنند، مخالفت می کرد و می گفت: هر وقت از همه بچه های لشکر تقدیر کردید با من نیز چنین کنید.
 
مادر شهید محمود رادمهر در پاسخ شهردار گفت: هزینه ساخت تندیس پسرم را بگذارید برای لایروبی رودخانه تجن. این رودخان . . .

مهلت ثبت نام و لیست کلاسهای موسسه در ترم زمستان

قرآن پژوهان عزیز 
فقط ۲روز دیگر تا پایان ثبت نام✍ کلاسهای آموزشی موسسه‌ قرآنی شیفتگان وحی فرصت  باقیست  لیست کلاسهای ترم زمستان موسسه تربیت معلم تخصصی روخوانی قرآن کریم تربیت معلم تخصصی مفاهیم قرآن کریم آموزش حفظ قرآن کریم آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم آموزش تجوید قرآنآموزش احکام و عقاید  ، مداحی آموزش مصحف و تدبر در  قرآن کریم آموزش راهکارهای خانواده با نشاط آموزش امر به معروف و نهی از منکر آموزش خوشنویسیآموزش زبان انگلیس . . .

رابطه عاطفی ولیعهد سعودی با بازیگر نامدار آمریکایی | رازهای لیندسی لوهان و محمدبن سلمان

ایرنا بوسیله نقل از الجزیره نوشت:  میشل لوهان» پدر لیندسی در گفت وگو با مجله آمریکایی Page Six» با رد اینکه روابط استتار میان فرزندش با جانشین سعودی وجود دارد، اما بود روابط بی وقفه میان آن دو را رد نکرد. میشل لوهان گفت که روابط دخترش با محمد بن سلمان افلاطونی، محترمانه و دوستانه است و او با محمد بنیان سلمان درون رابطه با فعالیت هایی که برای پناهجویان داخل منطقه انجام می دهد، ملاقات داشته است. بر مبنا این گزارش بابا لوهان در پاسخ بوسیله این . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)