98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کارکنان نامریی

استراتژی حفظ کارکنان

اولین استراتژی حفظ کارکنان، استخدام صحیح می باشد.دومین استراتژی حفظ کارکنان، تبدیل شرکت به محل کار مورد علاقه افراد می باشد.سومین استراتژی حفظ کارکنان، ترویج فرهنگ مناسب می باشد.چهارمین استراتژی حفظ کارکنان، پیشگیری از فرسودگی شغلی است.پنجمین استراتژی حفظ کارکنان، تقویت مهارت های فردی در زمینه حفظ کارکنان می باشد.ششمین استراتژی حفظ کارکنان، حفظ نیروی کار چند نسلی می باشد. . . .

کنترل کارکنان

کنترل کارکنان به چه معناست ؟کنترل کارکنان بخشی از 4 وظیفه اصلی یک مدیر است ( برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، هدایت و رهبری و کنترل ) است. کنترل کارکنان به عنوان یک وظیفه به مدیریت منابع انسانی سازمان تفویض می‌گردد و معنای آن قراردادن نیروی انسانی در یک چهارچوب اخلاقی و رفتاری بر اساس الگوی فرهنگی مدنظر سازمان و نظارت بر دستیابی به سطح مشخصی از کنترل است.زمانی که کارکنان به مدیر خود احترام نمی‌گذارد ، آیا می‌توان کنترل کارکنان را م . . .

۱۴ ماه حقوق در یک سال

یکی از شرکت های دولتی که در شاهین شهر مستقر است و خیلی از کارکنان آن برخواری هستند  در هر سال به کارکنان خود ۱۴ ماه حقوق می دهد . یعنی برج ۶ و ۱۲ دو تا حقوق می دهد به نظر شما آیا این کار قانونی است یا خیر ؟ از نماینده شهرستان خواستار ‍رسیدگی هستیم . . .

برای ایجاد انگیزه در کارکنان این توصیه ها را به کار ببندید.

برای ایجاد انگیزه در کارکنان این توصیه ها را به کار ببندید. 
بی برو برگرد اولین یا نهایتاً دومین راه حلی که برای ایجاد انگیزه در کارکنان به ذهن همه مان می رسد، بالا بردن حقوق است. اما صاحبان کسب و کارهای کوچک از منابع مالی زیادی برخوردار نیستند، و برخلاف شرکت‌های غول‌آسا که می‌توانند به کارکنان خود حقوق‌های چرب و چیلی بدهند، در همین حد که بتوانند مایحتاج اولیه شرکت خود را تأمین کنند کلاهشان را هوا می‌اندازند.
اگر شما هم نمی‌توانید به کا . . .

کارکنان خود را توانمند کنید.

توانمندسازی کارکنان و تاثیر آن بر رضایت شغلیتوانمندسازی کارکنان شامل افزایش وظایف شغلی کارکنان با دادن استقلال به آن‌ها و واگذاری اختیار تصمیم‌گیری در مورد شغلشان بدون تأیید سرپرست است. با توانمندسازی کارکنان میزان اعتماد به نفس آن‌ها افزایش می‌یابد. این اعتماد به نفس اضافی باعث ایجاد رضایت شغلی و سطح بالای بهره‌وری می‌شود.مباحث زیر را در ارتباط با توانمندسازی کارکنان در بهتایم بخوانید:رضایت شغلیتوانمندسازی کارکنانعناصر توانمند . . .

حضور پرشور کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان در راهپیمایی 13 آبان

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، صبح روز دوشنبه 13 آبان 1398 مدیریت و کارکنان اداره کل کانون استان کردستان در راهپیمایی 13 آبان حضوری پرشور یافتند.بنا بر این گزارش، مدیریت و کارکنان کانون استان کردستان همراه دیگر اقشار مختلف مردم سنندج در راهپیمایی13 آبان شرکت کردند.راهیمایی 13 آبان در سنندج از ساعت ده صبح از میدان آزادی سنندج شروع ودر ادامه ازخیابان فردوسی میدان انقلاب و خیابان امام (ره) تا چهار راه حبیبی محل تجمع مراسم سخنرا . . .

معرفی کارکنان

 بسم الله الرحمن الرحیم
کارکنان سال تحصیلی ۱۳۹۸ ۱۳۹۹ دبیرستان نمونه دولتی ملاصدرا دوره اول
مدیر : محمد صرفی
معاون پرورشی : قاسم جوادی نژاد
معاون دفتری : ایوب شکاریان
ناظم : حمیدرضا میرصابری
با آرزوی موفقیت برای همگان
امیر محمد طاهری _دانش آموز نهم ب  . . .

ویژگی های کارکنان خلاق و هوشمند

 
 
 
کارکنان خلاق و هوشمند چه ویژگی هایی دارند؟
اریک اشمیت در کتاب "گوگل چگونه کار می کند" از هوشمندان خلاق نام می برد. اودرباره کارکنان هوشمندخلاق میگوید:
آنها هوشمندانه تحلیل می کنند اما در دام جزئیات نمی افتند.
از نیاز کاربران خود به خوبی آگاهند. 
خود را محدود به ساعات کاری نمی کنند.
پرسشگر، خطرپذیر، باز و توانمند در برقراری ارتباط با دیگران هستند.
اما همه اینها در یک
ادامه مطلب . . .

بودجه و دستمزد کارکنان دولت

سهم بسیار پایین حقوق و دستمزد کارکنان دولت از اقتصاد ایران
 
 
 
          احسان سلطانی
 
 
  سهم حقوق و دستمزد (مخارج) کارکنان دولت به کمتر از ۳ درصد درآمد اقتصادی (تولید ناخالص) ایران در سال ۱۳۹۹ کاهش خواهد یافت که حدود نصف سال ۱۳۹۶ و یک-سوم میانگین جهانی است. 
این سهم برای آمریکا، روسیه، استرالیا، اسپانیا و ایتالیا ۱۰ درصد و برای دانمارک، نروژ، فنلاند، بلژیک، سوئد و فرانسه بین ۱۳ تا ۱۶ درصد می باشد.
 
کل حقوق و دستمزد کارکنان دولت در سال ۱۳۹۹ . . .

برخی از اقدام‌هایی که کارکنان مدارس می‌توانند انجام دهند

برخی از اقدام‌هایی که کارکنان مدارس می‌توانند انجام دهندعبارتند از:- تشخیص اهمیت مطالب غیرکلامی‏-توجه به زیبایی محیط آموزشگاه و کلاس‌های درس- نقل داستان‌هایی درباره مدرسه- برگـــزاری جشـــن‌هــا ومراسم مذهبی- پرورش روح دانش‌آموزان- شناسایی علت‌ها به جای توبیخ‌ها . . .

کارکنان مدرسه و مدرسه شاد

علاوه بر مدیر مدرسه سایر کارکنان هم در ایجاد مدرسه ای شاد نقش دارند. معاونین مدرسه با همکاری و همفکری با مدیر در ایجاد مدرسه ی شاد و پر نشاط  کمک کنند.آنها با برنامه های شاد و سرگرم کننده  و انجام حرکات ورزشی در سر صف می توانند لحظات شادی را برای دانش آموزان فراهم کنند.معلمان در کلاس ها با دانش آموزان خوش برخورد باشند . و مطالب درسی را با مهربانی بیان کنند. . . .

بیانیه مشترک انجمن صنفی کارکنان ، کانون بازنشستگان و انجمن اسلامی مخابرات استان تهران

 بیانیه مشترک انجمن صنفی کارکنان، کانون بازنشستگان و انجمن اسلامی کارکنان مخابرات استان تهران استنکاف مسئولین از مکتوب ساختن توافقات و انعکاس مخدوش ، ناموجه و سوال بر انگیز این توافقات نانوشته در گروه های غیر مسئول توسط مسئول ارشد شرکت ، دیوار بی اعتمادی را بلند تر ساخته است .خواسته حداقلی ما تمکین از بند ششم تصویبنامه سال ۸۵ هیئت وزیران و اجرای آئین نامه استخدامی مصوب سال ۸۹ بدون کم و کاست و اجرای بند دال ماده ۲۱ قانون خدمات کشوری است.شی . . .

علل بروز بی تفاوتی در کارکنان و روشهای مقابله

مقدمهبی تفاوتی کارکنان نسبت به مسائل و مشکلات سازمان، مشکلی است که در ایران گریبانگیر اکثر سازمانهای دولتی و بعضی سازمانهای غیر دولتی است. مدیران در برخورد با این موضوع عکس العمل های متفاوت از خود نشان می دهند، بعضی فقط حرص می خورند، بعضی چون چاره ای نمی یابند بی تفاوت می گذرند، بعضی چاره کار را آموزش کارکنان می دانند،‌ بعضی (مدیران بی تجربه) اصلاً متوجه آن نمی شوند. آنها در سازمان خود مشکلی نمی بینند. بی تفاوتی نوعی انحراف از وضعیت متعادل . . .

مسئولان و کارکنان سازمان حج و زیارت همگام با مردم انقلابی و ولایتمدار

مسئولان و کارکنان سازمان حج و زیارت همگام با مردم انقلابی و ولایتمدار تهران امروز دوشنبه چهارم آذرماه 1398 با حضور در اجتماع حماسی حمایت از اقتدار و امنیت ملی، دیگر بار به مقتدای خود رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی لبیک گفته و انزجار خود را از کینه توزی های استکبار و فتنه و آشوبگری امریکایی صهیونیستی روزهای اخیر اعلام کردند.  . . .

آموزش ضمن خدمت و یا OJT چیست؟

 
آموزش ضمن خدمت که به ( OJT ( on the job training مشهور است ، آموزش توانایی و دانش لازم به کارکنان در جهت انجام کاری مشخص در محیط کار را آموزش حین خدمت میگویند.
آموزش ضمن خدمت از وسایل معمولی که در محیط کار موجود است مانند ماشینها ، مدارک ، دانش و توانایی فرد استفاده میکند تا کارکنان به طور موثرتر وظیفه سازمانی خود را انجام دهند
آموزش ضمن خدمت میتواند به وسیله تجربه کاری به دست آمده در محیط کار رخ دهد یا با انجام عملی وظیفه سازمانی فرد وقوع یابد و یا میت . . .

آموزش ضمن خدمت و یا OJT چیست؟

 
آموزش ضمن خدمت که به ( OJT ( on the job training مشهور است ، آموزش توانایی و دانش لازم به کارکنان در جهت انجام کاری مشخص در محیط کار را آموزش حین خدمت میگویند.
آموزش ضمن خدمت از وسایل معمولی که در محیط کار موجود است مانند ماشینها ، مدارک ، دانش و توانایی فرد استفاده میکند تا کارکنان به طور موثرتر وظیفه سازمانی خود را انجام دهند
آموزش ضمن خدمت میتواند به وسیله تجربه کاری به دست آمده در محیط کار رخ دهد یا با انجام عملی وظیفه سازمانی فرد وقوع یابد و یا میت . . .

خدایابحق کارکنان شبکه کلمه دعای عمر را مستجاب و اورا به مدفوع تبدیل کن

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
خدایا طبق. نقل ابوالفرج ابن جوزی عمربن الخطاب،آرزو داشت به مدفوع تبدیل شود.
خدایا بحق زحمات کارکنان شبکه کلمه به آبروی استاد خدمتی که عمر را پیامبر میداند،دعای عمر را مستجاب و همه دوستانش در شبکه کلمه را به مدفوع تبدیل کن. . . .

برخی از اقدام‌هایی که کارکنان مدارس می‌توانند انجام دهند

برخی از اقدام‌هایی که کارکنان مدارس می‌توانند انجام دهندعبارتند از:- تشخیص اهمیت مطالب غیرکلامی‏-توجه به زیبایی محیط آموزشگاه و کلاس‌های درس- نقل داستان‌هایی درباره مدرسه- برگـــزاری جشـــن‌هــا ومراسم مذهبی‏- پرورش روح دانش‌آموزان- شناسایی علت‌ها به جای توبیخ‌ها . . .

چرا کارکنان باهوش استعفا می دهند؟

چرا کارکنان باهوش استعفا می دهند؟ ١- عدم موفقیت در دنبال کردن علاقه مندی های آنها٢- شکست در به چالش کشیدن هوش و خردمندی آنها٣- استفاده نکردن از خلاقیت آنها٤- پرورش ندادن مهارت های آنها٥- فرصت ندادن به آنها برای صحبت٦- نداشتن توجه کافی به آنها٧- داشتن ضعف مدیریتی٨- نادیده گرفتن تلاش های آنها٩- افزایش ندادن مسوولیت های آنها10- سر قول خود نبودن  . . .

آیین نامه 96 جایگزین آیین نامه 80( شرایط عمومی بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان)

سرانجام پس چندسال پیگیری و ساعت ها کار کارشناسی آیین نامه جدید بیمه مسئولیت مدنی کازفرما در قبال کارکنان از سوی بیمه مرکزی به شرکت های بیمه ابلاغ شد.لینک دانلود آیین نامه 96http://s6.picofile.com/d/83803536/5bbb178e-575a-45b1-b9d6-08fd03cfd699/98.pdf . . .

بازیهای بومی محلی برای کارکنان آموزش و پرورش پارسیان

از طرف هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان پارسیان و با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان و معاونت اجتماعی شهرستان همایش پیاده روی مخصوص کارکنان اداره آموزش و پرورش برگرار گردید .در پایان مسابقات بازیهای بومی محلی در رشته های طناب کشی . تیراندازی یا تفنگ بادی و دال پلان برگزار گردید که به نفرات برتر هر رشته جوایزی اهدا گردید.  . . .

سوره مبارکه فجر

خدمت دوستان عارضم که در جمعی کارکنان شرکت، به ترتیب روزانه یک صفحه از قرآن به همراه ترجمه تلاوت میشود. روز شنبه گذشته که اربعین (ع) بود و شرکت تعطیل .فردای اربعین یعنی روز یکشنبه که الحمدلله جمع زیادی از کارکنان شرکت از زیارت امام حسین برگشته بودند صفحه ای که نوبت قرائت بود صفحه 593 یعنی سوره مبارکه فجر بود که تلاوت شد . البته در تفاسیر قرآن کریم این سوره را سوره امام حسین (ع) نام برده اند و ما این تقارن زیبا را در خاطر سپردیم. . . .

نخست وزیر مجارستان به کارکنان دولت لباس فرم می‌پوشاند

 ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان قصد دارد کارکنان دولت را مجبور به پوشیدن لباس متحد الشکل کند.آژانس دولتی طراحی و مد» به دستور اوربان موظف خواهد بود تا برای پرسنل ادارات دولتی یونیفرمی مطابق با مد لباس مجاری تهیه کند. طراحان این آژانس دولتی قرار است در نخستین مرحله یک لباس متحدالشکل برای کارکنان اداره ملی اطلاعات و ارتباطات» طراحی کنند. این نهاد مسئول ارائه خدمات دولتی آنلاین و تأمین امنیت رایانه‌ای وزارتخانه‌هاست و تمامی هزار و ۶۰ . . .

دیدار کارکنان اداره بهزیستی چالوس با فرماندار به مناسبت هفته بهزیستی

به مناسبت هفته بهزیستی جواد بسطامی رئیس اداره بهزیستی شهرستان چالوس و جمعی از کارکنان این اداره با محمد ناصر زندی فرماندار شهرستان چالوس در محل فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار جواد بسطامی به ارائه گزارشی از عملکرد بهزیستی و همچنین خدمات ارائه شده به جامعه هدف این سازمان پرداخت. در ادامه محمد ناصر زندی ضمن تبریک هفته بهزیستی اظهار داشت: کار کردن در بهزیستی سختی های بسیار دارد و افرادی که در بخش دولتی و یا خصوصی تحت نظارت بهزیستی . . .

برخی از اقداماتی که کارکنان مدارس می توانند انجام دهند

برخی از اقداماتی که کارکنان مدارس می توانند انجام دهند عبارتند از:۱)تشخیص اهمیت مطالب غیر کلامی۲)توجه به زیبایی محیط آموزشگاه و کلاسهای درس۳)نقل داستانهایی در باره مدرسه۴)برگزاری جشنها و مراسم مذهبی۵)حقیقت و اعتبار۶)پرورش و تقویت بیان۷)پرورش روح دانش آموزان۸) شناسایی علتها به جای توبیخها● عقاید و باورهای ما:ما عقیده داریم که مهمترین بستر ایجاد آرامش روانی همان ارتباط با حق است و معتقدیم که دلها جز با یاد خدا آرام نمی گیرد. پس نقش ایمان و ت . . .

به کارکنانتون توجه کنید تا مشتری‌های وفاداری پیدا کنید!

کارمندان شاد و راضی، مشتریان راضی و وفادار را به ارمغان می‌آورند! همیشه شنیدیم حق با مشتریه. هرچند که خیلی وقتا در حد شعار! با این حال این نشون میده که یکی از دغدغه‌های مدیران مشتریان و میزان رضایت و وفاداری آنهاست. طی تحقیقاتی که اخیرا انجام شده مشخص شده که برای داشتن وفاداری و رضایت مشتریان باید کارمندانتون رو راضی نگه دارید. مقاله‌ای که بهتون معرفی می‌کنم و خودم جمع‌آوری کردم. اول با عدد و رقم عنوان مقاله رو اثبات می‌کنه و بعد از مزای . . .

پاورپوینت مهارت های ارتباط حرفه ای برای کارکنان و مدیران پرستاری

پاورپوینت مهارت های ارتباط حرفه ای برای کارکنان و مدیران پرستاری فرمت فایل دانلودی: .pptفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 74حجم فایل: 3704 کیلوبایت قیمت: 40000 تومان 
دانلود پاورپوینت با موضوع مهارت های ارتباط حرفه ای برای کارکنان و مدیران پرستاری،
در قالب ppt و در 74 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
 
چرا مهارت های ارتباطی را به کار ببندیم، وقتی در بخش خصوصی کار نمی کنیم؟
فایده های به کار بستن مهارت های ارتباطی در شغل های غیرانتفاعی (حتی اگر مدیر به آن پاد . . .

تفاوت کوچینگ و منتورینگ؟

 
منتورینگ یا استاد – شاگردی به فرآیندی اطلاق می‌شود که در آن فردی کم‌تجربه‌تر در کنار فردی باتجربه‌تر (منتور) قرار می‌گیرد تا مهارت‌های خود را در یک زمینه ی خاص افزایش دهد.
کوچینگ یا مربیگری در سازمان‌ها به فرآیندی تعاملی اطلاق می‌شود که در آن کوچ یا مربی با مدیر یا کارمند همراه می‌شود تا بر روی بهبود عملکرد مدیر یا کارمند و دستیابی به اهداف او کار کنند.
قابل درک است که فرض کنیم کوچینگ و منتورینگ یکی هستند اما اینگونه نیست هر دو در نها . . .

تشکیل ستاد هفته کتاب

تشکیل ستاد هفته کتاب و کتابخوانی توسط علی سلیمی رییس اداره کتابخانه های کردکوی و کارکنان کتابخانه های عمومی امیرکبیر،بوستان کتاب و شهدای سالیکنده در روز دوشنبه 20 آبان در کتابخانه عمومی امیرکبیر کردکویحافظ خوانی توسط کارکنان کتابخانهبمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی  . . .

جزئیات طرح مسکن کارکنان دولت

وزیر راه و شهرسازی درباره طرح مسکن کارکنان دولت اظهار داشت: قرار بر
این است که از همان بدو استخدام افراد، تا ۵ سال از حقوق و درآمدشان
ماهیانه مبلغی کسر و در صندوقی سپرده‌گذاری شود. پس از آن ظرف دو سال،
متقاضیان برای ورود به فهرست پروژه‌هایی که صندوق در آن  سرمایه‌گذاری کرده
کاندیدا می‌شوند. طی دو سال هم واحدها ساخته می‌شود و از سال هفتم هم خانه
را به متقاضیان تحویل می‌دهند و با پرداخت اقساط طی ۱۵ سال، خانه به
مالکیت افراد در می‌آید.
وز . . .

شرایط عضویت در تعاونی اورژانس تهران

با توجه به مضصوبه هیات مدیره تعاونی مصرف کارکنان اورژانس تهران از شهریور 1398 کلیه خدمات تعاونی فقط مختص اعضا تعاونی خواهد بود.  شرایط عضویت در تعاونی : ۱) کارکنان رسمی ـ یمانی ـ طرحی و قراردادی میتوانند عضو تعاونی شوند. ۲) برداخت مبلغ حداقل 100 هزارتومان ( حداکثر تعیین نشده ) حق عضویت به یکیاز حسابهای تعاونی در بانک رفاه - توسعه تعاون و ملت.( هیچ واریزی در ارتباط با تعاونی بحساب شخصی نیست )  ۳) ارایه اصل و کبی کارت ملی و شناسنامه. ۴) تکمیل فرم اط . . .

اقتصاد ديجيتال و ايجاد شغل پر درامد

در گذشته اقتصادها از تغییرات فناورانه منافع بسیاری به دست می‌آوردند، اما کسب این منافع سال‌های زیادی به طول می‌انجامید. امروزه تأثیرات فناورانه سرعت پیشرفت جوامع را دو چندان کرده است. نفوذ اینترنت، تلفن‌های همراه و دسترسی به داده و اطلاعات با سرعت بسیار زیادی در حال رشد هستند. تغییرات سریع فناورانه و جریان اطلاعات، در بازار نیروی کار تغییرات قابل‌ توجهی را به وجود آورده‌اند و آینده‌ی مشاغل را تغییر داده‌اند. درحالی‌ک . . .

مزایا استفاده از یک سیستم مدیریت زمان

سیستم مدیریت زمان استفاده کنیم؟ چرا؟استفاده از سیستم‌های مدیریت زمان امروزه خیلی مرسوم است. چرا که این سیستم‌ها باعث می‌شوند، حجم کاری بخش منابع انسانی پایین بیاید. در وب‌سایت بهتایم این مقاله را درباره موضوعات زیر بخوانید: مزایای استفاده از سیستم مدیریت زمان خودکار مزیت۱: رفع اختلافاتمزیت۲: زمان کاری با ارزشی را ذخیره می‌کندمزیت۳: ردیابی فوری زمانمزیت۴: کنترل بیشتر بر روی مدیریت زماناگر قصد استفاده از سیستم مدیریت زمان برای ارزیا . . .

در سازمان شما مدیریت عملکرد به چه صورت است؟

نرم افزار مدیریت عملکرد کارکنان و مزایای آن برای سازمان و کارکنانآقایX مدیر فروش یک شرکت بزرگ دارویی است. سال مالی این هفته پایان می‌یابد. او به شدت درگیر کارهای آخر سال است. و در این زمان شلوغ و دشوار از سال، از اداره منابع انسانی یک تماس تلفنی دریافت می‌کند: آقایX، ما هنوز بررسی عملکرد ۱۰ کارمند شما را دریافت نکردیم. تا پایان سال مالی فرصت دارید.» آقایX فکر می‌کند: اوه، بررسی عملکردها… وقت من را هدر می‌دهند!» از دیدگاه او، پرکردن آن فرم . . .

اصول مدیریت سه بخش کلی و اساسی دارد:

برنامه ریزیسازماندهیهدایت و کنترلتعریف برنامه ریزی:برنامه ریزی برای اهداف سازمانابزاری موثر برای عملکرد بهتر در کارمشاهده سرعت رشد در سازمان با استفاده از این روشتعریف سازماندهی:در چه زمانی تصمیمات گرفته شوندتعریف فعالیت های ضروری در سازمانتعریف وظایف هر شخص در سازمانتقسیم کار بین کارکنان برای نظم دهی وظایفتعریف رهبری:ایجاد انگیزه در کارکنان برای انجام بهتر وظایف ، مشاهده سود بیشتر در سازمان و افزایش بهره وریهنر نفوذ مدیر یا سرپرست . . .

10 اصل مهم در مدیریت:

تقسیم کار مناسب، به منظور یک مسئولیت ویژه برای هریک از کارمندان.اطلاع رسانی دقیق درمورد قوانین و مقررات موجود در سازمان به کارمندان.تیم پروژه فقط و فقط از یک نفر دستورالعمل گرفته و آن را اجرایی کند و هر گروه بصورت جداگانه یک رئیس داشته باشد.اطمینان کامل از پیشروی درست اعضای سازمان در یک راستا و برای یک هدف.اطمینان از وجود منافع مشترک برای سازمان در بین کارکنان هر گروه.اطمینان از وجود پاداش مناسب برای اعضای سازمان.آگاهی از تصمیم گیری های . . .

بررسی نقش تداوم یادگیری الکترونیکی بر توسعه حرفه‌ای: یک مطالعه موردی از صنعت تلکام

چکیده
یادگیری تنها منبع مزیت استراتژیک پایدار برای شرکت‌هاست. فناوری‌های نوین، از جمله یادگیری الکترونیکی، فرصت‌های آموزشی متنوعی را برای کارکنان شرکت‌ها به‌وجود آورده است. اما استمرار و تداوم این دوره‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است و هدف اصلی این پژوهش بررسی اثر تداوم یادگیری الکترونیکی بر توسعه حرفه‌ای کارکنان است. روش پژوهش توصیفی و از نوع همبستگی می‌باشد. جامعه آماری این پژوهش 924 نفر از کارکنان شرکت خدمات ارتباطی است که 272 نفر . . .

700 پیام کاربردی برای مدیران، کارکنان و کارآفرینان

جهت دانلود رایگان فایل کتاب "700 پیام کاربردی برای مدیران، کارکنان و کارآفرینان" به آدرس زیر مراجعه نمائید.http://uupload.ir/view/tjis_700_messages_for_managers_amp_employees._dr._mehdi_sanei.pdf/http://s6.picofile.com/file/8379441634/700_messages_for_managers_employees_dr_mehdi_sanei.pdf.html . . .

یک قدمی

رفتن به دانشگاه که یه روزی دانشجوی اونجا بودم برام یه حس غریبونه رو داره ، دیدن رفیق های که ترم سه کارشناسی هستن چقدر دلچسب بود اونا دقیقا همون آدمی های بدون که تو کاردانی باهاشون بودم 1 ساعت با هم گفتگوی مثلا علمی راحب هوش مصنوعی و بازی های کامپیوتری کردیم و اخر سر هم به رسم همیشکی یه عکس یادگاری از هم گرفتیم و خداحافظی کردم و رفتم سراغ ته مانده امضاهای که باید از کسایی دیگه میگرفتم . همه چی تموم شد درست لحظه ای که کارت دانشجویم برای همیشه پان . . .

ارسال مدارک مدیران و کارکنان انجمن ها و شرکت های حمل و نقل کالا

با سلام و احترام
      پیرو نامه شماره 98/4796/الف/ک مورخ 1398/05/27 خواهشمند است با عنایت به تاکید اعضاء محترم هیئت مدیره کانون نسبت به جمع آوری و ارسال مدارک و همچنین تکمیل لیست اعلامی (کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و لیست  بیمه تامین اجتماعی)  مربوط به مدیران و کارکنان ، از شرکتهای عضو، حداکثر تا تاریخ 1398/06/15 اقدام فرمائید. ضمنا خدمات  بیمه ای  فقط مختص فرد  شاغل بوده و دیگر اعضاء خانواده از  این  خدمات  فعلا  بهره مند نمی باشند. لازم به ذکر است لیست . . .

پوشش ها

پوشش های ظاهری معلم ها ، مدیر و کارکنان ،دانش آموزان
استفاده از روپوش های شاد برای دانش آموزان و همچنین  پوشش مرتب و استفاده از رنگهای شاد و روشن برای کارکنان مدرسه
بهداشت:تمیز بودن محیط مدرسه، کلاسها، بهداشت فردی، اجتماعی ، دانش آموزان
الف)معلم شاد و با روحیه:معلم آهنگ و فضا و جو کلاس درس را تنظیم میکند ،چانچه قرار باشد که روح دانش اموزان پرورش و رشد یابد باید این روند از روح معلم آغاز گردد.
حال اگر روح معلم افسرده و ناتوان باشد شانس ناچیزی . . .

حفظ کارمند به چه معناست؟

حفظ کارمند، به توانایی سازمان در نگهداری کارمندان مستعد و شایسته، یعنی افرادی که به رقابت پذیری سازمان در دنیای به سرعت در حال تغییر امروزی کمک می کنند، اشاره دارد. از نقطه نظر سازمان، حفظ کارمند به معنای همکاری دائمی با تمام کارمندان نیست، بلکه به معنای حفظ کارمندان شایسته در بیشترین زمان ممکن متناسب با عملکرد خاص هر یک از آنان است.  مطمئنا حفظ کارمند به معنای ادامه سرمایه گذاری بر روی کارمندانی نیست که به هر دلیل، نقش مثبتی برای سازمان . . .

۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

روز جهانى مربى به تمام اساتید زحمتكش، دلسوز و عاشق تكواندو ایران زمین تهنیت و مبارك باد. یاد و خاطره اساتیدى كه دیگر در بین ما نیستند گرامی باد و روحشان شاد.۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری) . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)