98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کار آقای بازیگر به اتاق عمل کشید

معما1: كدام اتاق امن تر است؟

قاتلی که محکوم به مرگ شده باید یکی از این سه اتاق را انتخاب کند:در اتاق اول آتش شعله می کشد، اتاق دوم پر از قاتل با تفنگ های پر است و در اتاق سوم یک گله شیر ها وجود دارد که سه سال است چیزی نخورده اند.سوال: کدام یک از این اتاق ها امن تر است؟ . . .

کدام یک از این اتاق ها امن تر است؟

 
قاتلی که محکوم به مرگ شده باید یکی از این سه اتاق را انتخاب کند:در اتاق اول آتش شعله می کشد، اتاق دوم پر از قاتل با تفنگ های پر است و در اتاق سوم یک گله شیر  وجود دارند که سه سال است چیزی نخورده اند.
کدام یک از این اتاق ها امن تر است؟ جواب در ادامه مطلب

ادامه مطلب . . .

لطفا !

یه بازيگر ، بازيگر كه هست ازش در تبلیغاتم استفاده میكنند ، خواننده هم كه هستند اكثرا حس میكنم تو این اوضاع اقتصادى بد حداقل ایران خیلى بى انصافیه به عنوان مثال حداقل تو تبلیغات میتونند از بقیه استفاده كنند تا بقیه هم سهمى در این گردش پول داشته باشند فكر نكنم براى كسى فرقى داشته باشه وقتى بخواد یك محصول رو بخره عكس یه بازيگر خوش چهره رو ببینه یا تصویر یك آدم معمولى خوش چهره ! فكر میكنم تازه ترجیح میدهند آدم هاى تازه اى معرفى شوند تا همش قیاف . . .

زنگ تفریح

مدرسه من جایی هست که بسیار امکانات خوب و معلمان بسیار خوبی دارد ولی اگر چیزی های دیگری داشت بهتر بود مثلا یک اتاق داشت به اسم اتاق مطالعه یا اتاق استراحت که برای زنگ تفریح بچه هایی که خیلی خسته از درس هستند درون آن اتاق استراحت کنند.   . . .

تزیین دیوار اتاق خواب

انسان به صورت میانگین یک سوم عمر خود را در اتاق خواب می‌گذراند و تزیین این فضای خصوصی آرامش بخش اهمیت زیادی دارد. از طریق مبلمان، دکوراسیون و تزیین دیوار می‌توانید اتاق خوابی منحصر بفرد داشته باشید. در این مطلب با ۱۲ روش مختلف تزیین دیوار اتاق خواب را یاد بگیرید و از ایده‌های جالب آن استفاده کنید.
اگر از چیدمان و فضای اتاق خواب خود راضی نیستید و دوست دارید آن را دستخوش تغییراتی جالب کنید، نگران نباشید.  در این مطلب قصد داردیم با ۱۲ ایده خا . . .

دکوراسیون اتاق نوزاد در سطح جهانی

اهمیت ایمنی و زیبایی فرش برای هیچ کسی پوشیده نیست ، فرض کنیدکه کودک شما روی چنین فرش نرمی بازی کند . سپس به سمت مبل راحتی خود رفته و یک کتاب نقاشی را رنگ آمیزی کند.طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد شما بقدری جذای است که مطمئن باشید کودک شما حاضر نخواهد شد از اتاق خود بیرون بیاید و بیشتر وقت خود را در این اتاق سپری خواهد کرد. . . .

جوک ر!

امروز رو سخت مشغول درس خوندن بودم، وسایلم رو برده بودم به سالن مطالعه خوابگاه و برای استراحت برمیگشتم اتاق و چندصفحه ای کتاب میخوندم. این وسط بعد از نماز مغرب بچه های اتاق گفتن بیاید جلسه بگیریم و به این وضع اشفته اتاق پایان بدیم. بعد از یک ساعت و خرده ای بحث و جدل قرار شد از این به بعد ساعت یازده لامپ رو خاموش کنیم و هر کسی هم به اتاق مراجعه کرد بهش بگیم که وقت خواب اتاق گذشته!
 
بچه ها رفتن بیرون و من مشغول درس خوندن بودم. ساعت یازده که به اتاق . . .

چرا چیدمان اتاق نوزاد دختر سخته؟

برای دیوار اتاق نوزاد دختر بیشتر باید از رنگ های شاد و لطیف استفاده کنیم .ترکیب رنگ های شاد مانند صورتی نارنجی سبز لیمویی و سفید بسیار برای اتاق نوزاد دختر مناسب خواهد بود .البته رنگ های اتاق نوزاد دختر فقط به این چند رنگ محدود نمیشود و میتوانید در این لینک به طور مفصل در مورد آن بخوانید.
برای چیدمان اتاق نوزاد دختر رو میشه به راحتی یک اتاق خوشگل و دلباز طراحی کرد. . . .

چگونه اتاق خواب کوچک را بچینیم؟

اتاق خواب کوچک را چگونه بچینیم؟
اتاق خواب مکانی برای استراحت جسم و روح است بنابراین آنچه در دکوراسیون اتاق خواب اهمیت دارد ایجاد یک فضای آرامبخش است. در طراحی دکور اتاق خواب داشتن فضای کافی از لحاظ متراژ به ما کمک می کند اما اگر اتاق خواب شما کوچک است نگران نباشید زیرا شما می توانید با چیدمان مناسب برای فضاهای کوچک و نقلی بهترین دکوراسیون را برای اتاق خواب خود انتخاب کنید و اتاق دنج خود را تبدیل به استراحتگاهی رویایی کنید. در این بخش از ن . . .

19آبان/چون تاریخ وبلاگم به هم ریختست!!!

امروز صبح به محض بیدار شدن و رفتنش تو اتاقبله کمد دیواری و کارتن خرید اینترنتی های دیروز ک تو کمد جا داده بودم وسط اتاق بوداز اون یکی کمد آینه ای هم یه مگنت وسط اتاق بود که دیگه باباش کنترلش کرده بود دیگه وقتشه قفل کمددیواری درست بشه ! . . .

طراحی دکوراسیون اتاق های کوچک

اتاق خواب فقط مکانی برای استراحت نیست ، بلکه نمایانگر شخصیت شماست.اتاق خواب شما ، جایی است که لباس خود را آویزان میکنید. اتاق شما ممکن است جایی باشد که شما در آن ، آرایش خود را انجام میدهید و موهای خود را برس میزنید ، یا شاید جایی باشد برای انجام یوگا و یا تماشای یک فیلم .tarahisite . . .

اتاق

با خیلی ها گشتم و خیلی جاها رفتم.دور و نزدیک.ولی دیگه میخوام یه مدت تو همین اتاق بمونم.فقط واسه کارای ضروری خارج بشم و همش همینجا بشینم و فکر کنم.خسته شدم از بی قرارری و رفتن.میخوام ساکن بشم و بی حس.همین جا تو همین اتاق. . . .

راز های طراحی دکوراسیون اتاق خواب

 اتاق خواب: بعد از یک روز طولانی سخت و خسته کننده، بعد از رهایی از کارهای روزانه هیچ چیز به اندازه ی دراز کشيدن روی تخت خواب و آسودن در خواب دلپذیر شبانه، دلچسب نیست. صرف نظر از اینکه شما از اتاق خواب تان چه استفاده هایی می کنید – کار، مطالعه، خواب – بسیار مهم است محیطی ایجاد کنید که در آن احساس راحتی نمایید و در این باره رازهایی برای طراحی داخلی اتاق خواب وجود دارد که ممکن است شما به آن ها نیندیشیده باشید. با ما همراه باشید.  . . .

دکوراسیون اتاق کودک

استفاده از وسایل تزئینی در سقف و دکوراسیون اتاق کودک در عین حال که اتاق کودک باید فانتزی و هیجان انگیز به نظر برسد، ولی پیدا کردن آسایش و آرامش در دکوراسیون اتاق کودک باید حرف اول را بزند.بهتر است از آویزهای زیبا، رنگی و براق که در زمینه رنگ اندکی متضاد با فضای اتاق باشد، استفاده کرد.طرح ماه و ستاره با احساس نگاه به آسمان می تواند خوابی آرام و لذت بخش برای کودک ایجاد کند. . . .

رویا

چشمانش را تنگ و یک دور اتاق را بررسی کرد؛ تنها بود.
نوک انگشتانش را با ظرافت بر روی زیپ سینه اش سر داد. تک تک شیارها را لمس کرد و بالا، پایین هایش را به خاطر سپرد. 
به آرامی زیپ سینه را گشود. بدنش آنتو مشغول بود. دستش را در سینه فرو کرد و جسم تپنده را بیرون کشيد. قلب می تپید و دستانی او را نوازش می کردند.
:نازی! نازی!»
چشمه ای از اشک جوشید، قلبی با نیت طهارت غسل داده شد و انگشتانی او را به جایگاهش بازگرداندند.
.
.
.
پلک هایش را از هم فاصله داد و یک دور . . .

اتاق فرار جنوب تهران

 با رشد و توسعه اتاق های فرار در سراسر کشور، مجموعه هایی در قالب اتاق فرار در سطح پایتخت فعالیت خود را معطوف به طراحی، اجرا و راه اندازی اتاق های فرار داشته اند، تعداد و گونه های اتاق های فرار در ایران لحظه به لحظه در حال افزایش است، با این حال تنها مجموعه ای که فعالیت خود را معطوف به جنوب تهران داشته است، مجموعه ی تهرومز می باشد. مجموعه اتاق فرارهای تهرومز فعالیت خود را در جنوب تهران و در تابستان 1397 بااتاق فرار سلول انفرادی آغاز . . .

چت روم + | چتروم +

چت روم +
چت روم + در ایران با بهترین امکانات و بهترین سرعت افتتاح گردید . بنا به درخواست کاربران عزیز این چت روم با اخرین ورژن چت رومی طراحی گردیده است .
شما کاربران عزیز با کلیک بر روی عکس زیر میتوانید وارد چت + ایرانی شوید .
 
سایت فوق با اختصاص دادن یک اتاق مخصوص برای کاربران سن بالای ایران یکی از بهترین مکان برای گفتگوی کاربران سن بالای سال میباشد .
از تمام شهرهای بزرگ ایران نظیر مشهد تهران تبریز دارای کاربران دختر و پسر سن بالا میباشد
ا . . .

دلبر نوشته بودی به آینه ی اتاق حسودی میکنی که امروز صبح مرا پیچیده در پتوی بنفشم دیده است. درست است ، اما اینه ی اتاق هم می فهمد.حال آینه ی اتاق می بیند و می داند چیزی فرق دارد ،که من همان نیستم که این چهار دیوار را ترک گفته. می بیند که دخترک قدش همان هست مویش همان است ولی او دیگر متعلق به این چهاردیواری تنهایی نیست ، تا آن جا که به آینه مربوط می شود اکنون جای کسی دیگر خالی ست ، جای کسی که آبی ست عشق من ، کسی که دخترک اکنون بی اعتنا به اتاق تنهایی ا . . .

استیکر اتاق کودک مدل قطار حیوانات

استیکر اتاق کودک قطار حیوانات
تزئین اتاق کودک، یکی از دغدغه های والدین هست و معمولا سوالاتی از قبیل استیکر اتاق نوزاد را از کجا بخریم؟”، مراکز فروش استیکر اتاق کودک کجاست؟” مطرح می‌شود.
شما می توانید برای خرید استیکر اتاق کودک نمونه های متنوعی را در سایت جیک جیک بررسی کنید.ما در جیک جیک این افتخار را داریم تا انواع استیکر اتاق کودک دخترانه و پسرانه را با قیمت مناسب برای راحتی شما عزیزان قرار داده و شما به صورت خرید اینترنتی استیکر اتا . . .

هتل گرين کوين تفليس

اتاق های هتل گرین پوینت گرجستان از لحاظ نوع اتاق و حداکثر ظرفیت دارای اتاق استاندارد دو نفره، اتاق سه نفره آسایش، اتاق برتر دو نفره، اتاق استاندارد خانواده، سوئیت برتر، اتاق برتر خانواده و آپارتمان دو خوابه می باشد که گردشگران می توانند بنا بر شرایطی که دارند هر یک را انتخاب نمایند.این هتل دارای اتاق های فوق العاده تمیز می باشد. کلیه اتاق های Green Queen Boutique Hotel دارای سیستم تهویه مطبوع، مینی کافه، چای ساز، قهوه ساز، صندوق امانات، تلفن، . . .

دکوراسیون و تزئین شیک اتاق نوزاد تازه متولد شده

دکوراسیون و تزئین شیک اتاق نوزاد تازه متولد شده
انواع تزیین اتاق نوزاد با ایده های زیبا و ساده
روش های زیادی وجود دارد که با ایده گرفتن از آنها می توان اتاق کودک و نوزاد را به زیبایی و مناسب با روحیات آنها تزیین و طراحی کرد؛ فضای اتاق خواب نوزاد باید به گونه ای طراحی شود که آرامش بخش باشد، از این رو والدین در هنگام تزئین اتاق باید به رنگ اتاق خواب توجه نمایند و از به کار بردن وسایل غیر ضروری و اضافی که موجب شلوغی اتاق و بر هم زدن آرامش می شود، . . .

لیست بهترین اتاق های فرار در شیراز

بهترین اتاق های فرار در شیراز را در پایین مشاهده میکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین اتاق های فرار در شیراز وارد سایت کارشد شوید.بهترین اتاق های فرار در شیراز را مشاهده کنید. اتاق فرار چیست ؟فیلم اتاق فرار . . .

تزیین اتاق خواب

در هر منزلی اتاق خواب از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است؛ چرا که اتاق خواب برای هر فردی بهترین مکان برای استراحت و آرامش محسوب می‌شود. به احتمال زیاد شما هم مثل شمار زیادی از افراد بیشترین نیازتان بعد از یک روز سخت و پرمشغله‌ کاری یک جای امن و دنج است تا بتوانید در آن خود را از خستگی‌های روزمره رها کرده و برای یک روز جدید و پرمشغله‌ی دیگر آماده شوید. بنابراین دقت در دکورسیون، چیدمان و البته تزیین اتاق خواب بسیار مهم است. چرا که در صورت ایده آ . . .

ایده دکوراسیون کف اتاق - کف پوش

دکوراسیون کف اتاق - کف پوش
دکوراسیون کف اتاق رابطه نزدیکی با سلیقه و مدل اتاق شما دارد. اگر اتاق زیبا و قشنگی دارید پس کف اتاقتان را هم از این زیبایی بی بهره نگذارید و به فکر آن هم باشید. امروزه مدل های زیبا و متنوعی برای پوشش کف خانه وجود دارد و براحتی می توانید مدل های جدید را در اینترنت ببینید و مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید.هنگام خرید کف پوش در ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع کف پوشی می خواهید؛ کف پوش های چوبی محکم یا کف پوش های مرمری و شی . . .

اتاق اکسیژن

اتاق اکسیژناین اتاق ، اتاقی خاص با ویژگی هایی خاص می باشد. دیوار و سقف و کف این اتاق از جنس ضد صوت می باشد. طرحهایی خاص بر روی سطوح قرار دارد که باعث آرامش می شوند و بر اساس روانشناسی طراحی شده اند; طراحی داخلی این اتاق نیز بر اساس روانشناسی ; باعث آرامش می شود. طرح ها و رنگ های آرامش بخش می باشد.در این اتاق موسیقی هایی خاص که برای انسان باعث آرامش روح و روان و جسم می شود پخش می شود.اکسیژن یا بهتر بگویم هوایی مناسب جسم با درصدهای مناسب از اکسیژن ; ه . . .

اتاق اکسیژن

اتاق اکسیژناین اتاق ، اتاقی خاص با ویژگی هایی خاص می باشد. دیوار و سقف و کف این اتاق از جنس ضد صوت می باشد. طرحهایی خاص بر روی سطوح قرار دارد که باعث آرامش می شوند و بر اساس روانشناسی طراحی شده اند; طراحی داخلی این اتاق نیز بر اساس روانشناسی ; باعث آرامش می شود. طرح ها و رنگ های آرامش بخش می باشد.در این اتاق موسیقی هایی خاص که برای انسان باعث آرامش روح و روان و جسم می شود پخش می شود.اکسیژن یا بهتر بگویم هوایی مناسب جسم با درصدهای مناسب از اکسیژن ; ه . . .

اتاق اکسیژن

اتاق اکسیژناین اتاق ، اتاقی خاص با ویژگی هایی خاص می باشد. دیوار و سقف و کف این اتاق از جنس ضد صوت می باشد. طرحهایی خاص بر روی سطوح قرار دارد که باعث آرامش می شوند و بر اساس روانشناسی طراحی شده اند; طراحی داخلی این اتاق نیز بر اساس روانشناسی ; باعث آرامش می شود. طرح ها و رنگ های آرامش بخش می باشد.در این اتاق موسیقی هایی خاص که برای انسان باعث آرامش روح و روان و جسم می شود پخش می شود.اکسیژن یا بهتر بگویم هوایی مناسب جسم با درصدهای مناسب از اکسیژن ; ه . . .

کف کاذب و انواع مرغوب آن در اتاق سرور

هنوز کف های کاذب ، بهترین گزینه برای اتاق سرور می باشند. چون کف کاذب اتاق سرور در حال حاضر مزایایی مثل مدیریت ایمن تجهیزات کامپیوتری و کابل ها، توانایی در توزیع بار سنگین و البته انعطاف پذیری را ارائه می دهند. از ابتدا کف های کاذب به طور خاص برای اتاق های سرور طراحی شده بودند و هنوز متد جایگزینی برای آن نیامده است. اتاق های کامپیوتر و سرور باید به طور موثر برق را به رک ها، کابل های داده و سیستم های خنک کننده مثل هوا و آب توزیع کنند. بنابراین، طر . . .

استیکر چوبی پو و دوستان

استیکر اتاق کودک پو بهترین پیشنهاد برای تغییر فضای اتاق پسرانه است.خرید استیکر اتاق کودک و انتخاب طرحی که هم با فضای اتاق متناسب باشد و هم کیفیت خوبی را داشته باشد می تواند دغدغه والدین باشد. نسل جدید این محصول یعنی استیکر چوبی بدلیل عمر بیشتر ،نصب آسان و قابلیت جابجایی توانسته بسیار مورد توجه قرار گیرد.خرید استیکر اتاق کودک تصمیمی است که می تواند هیجان بسیار زیادی را در اتاق پسر کوچولوی شما ایجاد کند و جذابیت استیکر چوبی بسیار بیشتر از مح . . .

مبل اتاق انتظار برای فروش

مبل اتاق انتظار برای فروش
مبل اتاق انتظار برای فروشمدل 960لطفا پیام ندید و حتما تماس بگیرید تا برای گرفتن پاسخ سوالاتتون مستقیم به اپراتور شرکت وصل بشید.با تشکر.تولیدات اداری تکسازانشماره تماس: 09912433906 . . .

اتاق فرار کلبه وحشت

اتاق کلبه وحشت بدون شک محبوب ترین و مهیج ترین اتاق در بین 3 اتاق فرار اولیه افتتاح شده در مجموعه ی انیگما واقع در برج میلاد شهر تهران به شمار می رود. بسیاری مجموعه ی انیگما را با کلبه ی وحشت آن می شناسند. اتاق کلبه وحشت اولین بازی اتاق فراربا ژانر ترسناک در ایران می باشد، در شرایطی که مجموعه ی انیگما دست به راه اندازی یکاتاق فرار با ژانر ترسناک زد، این اقدام، اقدامی جسورانه به شمار می آمد، چراکه پیش از آن اتاق هایی با ژانرها . . .

پنج ایده برای تزئین اتاق نشیمن خود با مواد بازیافتی

 

آیا می خواهید بدانید که چگونه می توانید اتاق نشیمن خود را با مواد بازیافتی تزئین کنید؟ در این مقاله ، ما ایده های بسیار خلاقانه ای را با شما به اشتراک می گذاریم.
اتاق نشیمن شما احتمالاً اتاقی است که شما و خانواده تان بیشترین استفاده را دارید. خوشبختانه ، می توانید لمس خلاقیت خود را به این اتاق اضافه کنید که خانواده شما لحظات بی نظیری را در آن جمع کرده و با آنها به اشتراک می گذارند. به همین دلیل تصمیم گرفته ایم پنج ایده در مورد نحوه تزئین ا . . .

هللویا

بالاخره تمام شد!بعد از پروسه ده روزِ طاقت فرسا کاملا خانه مرتب شد و ماه بانو راضی شد که از منِ کوزت بگذرد!
بهترین قسمت یک خانه،اتاق است!کنجِ دنجی که حریم امن است!میتوان در را به روی دنیا و ناملایمت ها بست و برای خود دنیای دلخواهی را تصور و ترسیم کرد!
چند نفری نظر دادند که پرده اتاقت متعلق به دوره شاه وزوزک است و اصلا به اتاق نمی آید :| آن ها نمیدانند که با چه ذوق و شوقی این پرده قدیمی را در وسیله های ماه بانو پیدا کردم! برای من یادآورِ تمام روزهای . . .

اتاق پراید وانت طرح تبلیغاتی

صنایع تولیدی صنعتی الماس کانتین (اتاق سازی اسپرت )
طراحی و ساخت کلیه کابین های فی وانت بار ،کامیونت ، اتاق های ترانزیت وکانتینر
 

الماس کانتین اتاق سازی اسپرت . . .

مزیت های تخت خواب های تاشو

ایجاد فضایی بیشتر و مفیدتر
با توجه به اینکه در طول شبانه روز  در مقایسه با طول روز ، مدت زمان کمی نیاز به استفاده از تخت خواب دارید
و عملا در مابقی ساعات ، تخت تقریبا ، بلا استفاده می باشد،استفاده از تخت خواب تاشو این امکان را فراهم می کند تا در ساعات بدون استفاده  ، فضای اتاق بزرگتر و و کارآمدتر باشد.
بدین معنا که فضای زیادی از اتاق خواب شما آزاد می شود و می توانید
در هنگام جمع کردن تخت خواب از فضای خالی موجود در اتاق خواب نهایت استفاده را ببر . . .

هتل جاوید مشهد

هتل جاوید مشهد یکی از هتل های سه ستاره خیلی خوب و با کیفیت مشهد الرضا می باشد . این هتل از هتل های با کیفیت با اتاق هایی دلباز و آرام می باشد و همین طور این هتل در موقعیت مکانی خوبی قرار گرفته است در نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله کمی که تا حرم مطهر دارد , از این رو هتل جاوید مشهد را می توان از جمله هتل مشهد نزدیک به حرم به شمار آورد. این هتل سه ستاره دارای واحد های شیک شامل اتاق دو تخته , اتاق سه تخته , اتاق چه . . .

هتل جاوید مشهد

هتل جاوید مشهد یکی از هتل های سه ستاره خیلی خوب و با کیفیت مشهد الرضا می باشد . این هتل از هتل های با کیفیت با اتاق هایی دلباز و آرام می باشد و همین طور این هتل در موقعیت مکانی خوبی قرار گرفته است در نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله کمی که تا حرم مطهر دارد , از این رو هتل جاوید مشهد را می توان از جمله هتل مشهد نزدیک به حرم به شمار آورد. این هتل سه ستاره دارای واحد های شیک شامل اتاق دو تخته , اتاق سه تخته , اتاق چه . . .

رزرو اتاق در سیرجان سویت مهمانپذیر .هتل .۶

رزرو اتاق و مهمانپذیر در سیرجان خلیلی زیر نظر اماکن با پروانه مجاز کسب و سابقه چهل هفت ساله با مدیریت حسین خلیلی سراشپز هتل ایرانگردی و جهانگردی کرمان تلفن رزرو اتاق 09215624867احمد مدیریت داخلی
 
  . . .

نورپردازی اتاق پذیرایی

نورپردازی از مهمترین نیازهای هر دکوراسیون بشمار می رود ، نورپردازی مناسب می تواند فضای اتاق را چشمگیر و زیبا جلوه دهد و نورپردازی نامناسب همان اتاق را بی روح و زشت جلوه می دهد . اگر نورپردازی دکوراسیون مناسب نباشد ، وسایل و اقلام دکوری هرچقدر هم گران قیمت و زیبا باشند نمایی نخواهند داشت . برای آشنایی با بهترین نورپردازی در دکوراسیون داخلی باید نکات کلی آن را بدانیم . نورپردازی برای اتاق خواب ، اتاق پذیرایی ، آشپزخانه و سایر قسمتهای خانه . . .

استیکر کودک مدل لانه پرنده

خرید استیکر اتاق کودک اولین موضوعی است که برای تزئین اتاق کودک به ذهن پدر و مادر ها می رسد.استیکر کودک بدلیل قیمت مناسب و تغییر سریع فضا ایده ای خوب برای دکور اتاق کودک بوده و نسل جدید این محصول یعنی استیکر چوبی بخاطر جنس بسیار بادوام و قابلیت جابجایی و همینطور برجسته بودن از سطح دیوار و زیبایی بسیار خوب ، رفته رفته جایگزین کاغذ دیواری در اتاق کودک شده است. استیکر چوبی لانه پرنده می تواند در تزئین اتاق کودک دخترانه بکار برده شود. این استیکر ب . . .

استیکر چوبی کیتی

استیکر اتاق کودک کیتی بهترین پیشنهاد برای تزئین اتاق کودک دخترانه است. استفاده از استیکر بهترین و ارزانترین راه تغییر اتاق کودک بوده و نسل جدید این محصول یعنی استیکر چوبی بدلیل عمر بیشتر ،نصب آسان و قابلیت جابجایی توانسته بسیار مورد توجه قرار گیرد.خرید استیکر اتاق کودک تصمیمی است که می تواند هیجان بسیار زیادی را در اتاق دختر کوچولوی شما ایجاد کند.
اتاق کودک حریم شخصیتی کودک شما محسوب شده و توجه به زیبایی و چیدمان آن اهمیت زیادی دارد.استیک . . .

اتاق فرار هکر

اتاق فرار هکر آخرین بازی از اتاق فرارهای مجموعه اسکیپ روم دات آی آر می باشد که در لیست بازی های تهران این گروه قرار گرفته است، این بازی در حال حاضر هنوز افتتاح نشده است و مراحل اجرای خود را سپری می کند.در این بازی طبق معمول مجموعه اسکیپ روم دات آی آر در تلاش است با ساختارشکنی مخاطبان خود را غافلگیر کند، و در تلاش است با معماهای متنوع رضایت بازیکنان را فراهم آورد.لازم به ذکر است گرچه در این اتاق فرار هم کما فی السابق می با . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)