98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کتاب سحرفرعون شمعون یهودی

یوحنا فصل سیزده آیات 1تا38

فصل   131  و قبل از عید فِصَح، چون عیسی دانستکه ساعت او رسیده است تا از این جهان به جانب پدر برود، خاصّان خود را که در این جهان محبّت می‌نمود، ایشان را تا به آخر محبّت نمود.2  و چون شام می‌خوردند و ابلیس پیش از آن در دل یهودا پسر شمعون اسخریوطی نهاده بود که او را تسلیم کند،3  عیسی با اینکه می‌دانست که پدرْ همه‌چیز را به دست او داده است و از نزد خدا آمده و به جانب خدا می‌رود،4  از شام برخاست و جامه خود را بیرون کرد و دستمالی گرفته، به کمر بست.5  . . .

یوحنا فصل سیزده آیات 1تا38

فصل   131  و قبل از عید فِصَح، چون عیسی دانستکه ساعت او رسیده است تا از این جهان به جانب پدر برود، خاصّان خود را که در این جهان محبّت می‌نمود، ایشان را تا به آخر محبّت نمود.2  و چون شام می‌خوردند و ابلیس پیش از آن در دل یهودا پسر شمعون اسخریوطی نهاده بود که او را تسلیم کند،3  عیسی با اینکه می‌دانست که پدرْ همه‌چیز را به دست او داده است و از نزد خدا آمده و به جانب خدا می‌رود،4  از شام برخاست و جامه خود را بیرون کرد و دستمالی گرفته، به کمر بست.5  . . .

کتاب : دوست بازیافته

چقدر کتاب قشنگی بود. چقدر آرامش داشت. چقدر مرتب بود همه چی. و چه پایان خیره کننده‌ای! چقدر رئال! آرامش کتاب منو یاد کتابای هسه مینداخت. حتماً دلم میخواد بازم از فرد اولمن کتاب بخونم. ترجمه هم عالی بود.
داستان در مورد پسر نوجوان آلمانی ایه که زندگی ساده‌ی خودش رو در مواجهه با جنگ بیان میکنه. بر خلاف کتابها و فیلمهای جنگ جهانی دوم که به اردوگاه های نازی تکیه دارند، و در آخر هم به سرزمین موعود اسراییل میرسن، در این کتاب با يهودي‌ای مواجهیم که فقط . . .

قدرت امام علی (ع)

قلعه بزرگ دشمنان يهودي به اندازه ای بزرگ بود که چهل پهلوان آن در را باز و بسته میکردند،مسلمانان،در جنگ خیبر بار ها و بارها به قلعه ی بزرگ دشمنان يهودي حمله کرده بودند ولی نتوانسته بودند که پیروز شوند و کسی که جنگجوی خیبر را کشت و در قلعه را از جا کند ويهوديان را شکست داد امام علی(علیه السلام)بودند.منبع:کتاب هدیه های آسمان پایه هفتم . . .

فصل 10اعمال رسولان

1  و در قیصریّه مردی کرنیلیوس نام بود،یوزباشی فوجی که به ایطالیانی مشهور است.2  و او با تمامی اهل بیتش متقی و خداترس بود که صدقه بسیار به قوم می‌داد و پیوسته نزد خدا دعا می‌کرد.3  روزی نزدیک ساعت نهم، فرشته خدا را در عالم رؤیا آشکارا دید که نزد او آمده، گفت، ای کرنیلیوس!4  آنگاه او بر وی نیک نگریسته و ترسان گشته، گفت، چیست ای خداوند؟ به وی گفت، دعاها و صدقات توبجهت یادگاری به نزد خدا برآمد.5  اکنون کسانی به یافا بفرست و شمعونِ ملقّب به پطرس ر . . .

پیشنهاد کتاب

دراین هفته می خواهم کتابی به علاقه مندان موسیقی معرفی کنم.کسانی که دوست دارند علم آهنگسازی وآوازخوانی رایادبگیرند این کتاب تاحدودی به آنان کمک می کند.نام کتاب آهنگسازی آوازخوانی به زبان ساده است.نویسنده این کتاب استادحسن زندباف است.ناشراین کتاب سوره مهراست واین کتاب راهم اکنون می توانید درکتابخانه هادریافت کنید.یکی ازویژگی های آن مختصربودنش است.  . . .

اموش سی شارپ

سی شارپ یکی از برترین زبان های برنامه نویسی شئ گرا و بازی سازی است
در این کتاب می توانید به دنبال یادگیری ان باشید
 
لینک از سایت کتاب سبز
 
دانلود کتاب
 
و این کتاب به نقل از سورس باران کامل ترین کتاب آموزشی است . ( پایین )
 
دانلود کتاب
  . . .

24 آبان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار گرامی باد

 
 
در لوح و قلم شاهد آثار کتاب استسر منزل و مقصود گهربار کتاب استتاریخ اگر ثبت شده در صف ایامتصویر ُرخش در خور گفتار کتاب استرب ازلی نور جلی بر قلم آموختبنویس که این دفتر پر بار کتاب استدر عرش قلم قامت خود تا که بیاراستبر سجده سر آورد که دلدار کتاب استهر نکته که بر چهره آثار نشستهدر سینه لوح همدم و معیار کتاب استاعجاز حقیقت بطریقت دو رقم زداوّل به قلم بعد به رخسار کتاب استدر حرکت هر ذرّه چه در عرش و چه در فرشمنقوش سخن سینه پر کار کتاب استهر نک . . .

خلاصه کتاب بی‌شعوری

کتاب بی‌شعوری نوشته‌ی خاویر کرمنت و ترجمه آقای محمود فرجامی است. نویسنده این کتاب به این نکته تاکید دارد که بی‌شعوری نوعی بیماری است و خودش نیز یک بی‌شعوری است که درمان شده. مترجم کتاب بی‌شعوری گفته است که محتوای کتاب طنزآمیز است و هیچ یک از وقایع و نام‌های یادشده واقعی نیستند.چه بی‌شعور باشید و چه درگیر با بی‌شعورها، با انتخاب این کتاب دست‌کم راهنمای خوبی انتخاب کرده‌اید و راه را عوضی نرفته‌اید.این کتاب شامل ۵ بخش کلی است که در ه . . .

24 آبان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار گرامی باد

 در لوح و قلم شاهد آثار کتاب استسر منزل و مقصود گهربار کتاب استتاریخ اگر ثبت شده در صف ایامتصویر ُرخش در خور گفتار کتاب استرب ازلی نور جلی بر قلم آموختبنویس که این دفتر پر بار کتاب استدر عرش قلم قامت خود تا که بیاراستبر سجده سر آورد که دلدار کتاب استهر نکته که بر چهره آثار نشستهدر سینه لوح همدم و معیار کتاب استاعجاز حقیقت بطریقت دو رقم زداوّل به قلم بعد به رخسار کتاب استدر حرکت هر ذرّه چه در عرش و چه در فرشمنقوش سخن سینه پر کار کتاب استهر نکته . . .

کتاب های از دست رفته ام :(

به شدت دلم میخواست کتاب های بچگیمو الان میداشتم میدادم به پسرخالم که الان ۸ سالشه و سن خوبیه برای خوندن کتاب های کودک اما متاسفانه وقتی کلاس چهارم بودم مامانم همه کتاب داستانامو داد به دخترخالش که بده به بچه هاش :/// هیچوقت گریه های اون شبم یادم نمیره و هنوز که هنوزه یادش میفتم داغ دلم تازه میشه و به هیچ وجه نمیتونم مامانمو ببخشم  کتاب های عزیزم :( . . .

دانلود رایگان کتاب تختخوابت را مرتب کن pdf

دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختخواب را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختت را مرتب کن pdf دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن رایگان خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن . . .

دانلود خلاصه کتاب تاریخ اسلام مهدی پیشوایی pdf

دانلود خلاصه کتاب تاریخ اسلام مهدی پیشوایی pdf
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
خلاصه کتاب تاریخ اسلام مهدی پیشوایی pdfدانلود خلاصه کتاب تاریخ اسلام مهدی پیشوایی دانلود فایل خلاصه کتاب تاریخ اسلام مهدی پیشواییxدانلود خلاصه کتاب تاریخ اسلام مهدی .mag.manstar.ir › mag › htmlدانلود خلاصه کتاب تاریخ اسلام مهدی پیشوایی | mag | 2326دانلود خلاصه کتاب تاریخ اسلام مهدی پیشوایی. کتاب تاریخ اسلام از جاهلیت تا رحلت پیامبر نوشته مهدی پیشوایی به صورت خلاصه شامل نکات مهمبا کیف . . .

عضویت رایگان به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی

باسلام و تبریک فرا رسیدن هفته کتاب و کتاب خوانی به اطلاع می رساند،عضویت در کتابخانه آیت اله شیخ عبدالنبی کجوری شهر پول روزهای شنبه و یک شنبه مورخ98/8/25 و98/8/26 رایگان می باشد.لذا علاقه مندان و دوستداران کتاب و کتاب خوانی میتوانند به کتابخانه مراجعه فرمایند. . . .

درباره ی کتاب و کتابفروشی

اینجانب در حوزه ی کتاب فعالیت دارم و چون خودم فرد کتابخوانی هستم
و بعضا نبود بعضی از کتاب ها برایم دغدغه می شد و می شود و الان این
امکان خدا رو شکر که برایم فراهم شده است تا با کتاب و کتابفروش ها
که با مراکز پخش کتاب چه دست اول و چه دست دوم در ارتباطند بیشترین تعامل و
ارتباط را دارم لذا خواهشمندم دوستانی که در جستجوی کتابی هستند
ادامه مطلب . . .

کتاب یا پی دی اف؟

مسلما کتاب خوندن لذتش از هزار تا پی دی اف بیشتره.اما آیا ارزششو داره به خاطر این کتاب ها میلیون ها درخت قطع شن؟خب ما میتونیم کتاب های موردعلاقمون رو به همون روش قدیمی داشته باشیم و کتاب هایی رو که شاید هیچ وقت اصلا بازشون نکنیم،به صورت پی دی اف داشته باشیم تا روزی شاید فایده دار باشن. . . .

مقدس

منابع در کتاب مقدسمقاله اصلی: تاریخ موسیقی در دوره کتاب مقدس"دیوید با صدای بلندش" پاریس مزدا،ج 960، قسطنطنیهمحققان موسیقی و تئاتری که در مورد تاریخ و انسان شناسی سامی و فرهنگ اولیه ی يهودي مسیحی مطالعه می کنند، ارتباطات مشترک بین فعالیت های تئاتری و موسیقی بین فرهنگ های کلاسیک عبرانیان و یونانیان و رومیان اخیر را کشف کرده اند. منطقه مشترک عملکرد در یک "پدیده اجتماعی به نام Litany"، یک فرم نماد متشکل از مجموعه ای از دعاوی یا دعا است. مجله دین و تئ . . .

چالش مطالعه کتاب ۲۰۲۰!

در پایان سال میلادی ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ هم در مورد چالش مطالعه کتاب در گودریدز نوشته بودم. امسال این عدد به ۹۲ رسید و باز هم نتوانستم به میزان تعیین شده ۱۰۰ کتاب در سال برسم.
تعداد کتب خوانده شده در سال‌های گذشته بدین ترتیب بود:
سال ۲۰۱۴: ۲۷ کتاب از ۴۰ کتاب
سال ۲۰۱۵: ۲۵ کتاب از ۴۰ کتاب
سال ۲۰۱۶: ۴۷ کتاب از ۶۰ کتاب
سال ۲۰۱۷: ۳۶ کتاب از ۸۰ کتاب
سال ۲۰۱۸: ۶۶ کتاب از ۸۰ کتاب
سال ۲۰۱۹: ۹۲ کتاب از ۱۰۰ کتاب.
به نظرم برای سال ۲۰۲۰ هم باید همین ۱۰۰ کتاب را هدفگذ . . .

کتاب استعداد تحصیلی

کتاب استعداد تحصیلی همپا به چاپ رسید. این کتاب ویژه کنکور دکتری علوم پایه است. کتاب حاضر یک مجموعه بی نظیر برای استعداد تحصیلی است.
ویژگی های این کتاب عبارتند از:
ادامه مطلب . . .

هفته کتاب وکتابخوانی مبارک باد

نامگذاری روز کتاب و کتاب خوانیدر سال 1372 خورشیدی 24  آبان به عنوان روز کتاب و کتاب‌خوانی تعیین شد. این روز، یکی از روزهای هفته کتاب نیز هست. نخستین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در روزهای چهارم تا دهم دی ماه سال 1372 با پیام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی برگزار شد.در هفته کتاب، در مدارس، مساجد، دانشگاه‌ها، و استان‌های کشور نمایشگاه‌ها و جشن‌های کتاب و سخنرانی در موضوع چاپ و نشرِ کتاب برگزار می‌شود. نقش کتاب در انتقال علومکتاب، محصول تجربه های . . .

چقدر کتاب و دوست داری؟ کتاب کیمیاگر پائولو کوئلیو

نمیتونم درک کنم چقدر یه عشق کتاب میتواند کتاب را دوست داشته باشد اما میشه حس کرد از جانش  برای کتاب مایه میگذارد
 
کتاب خوندن مثل اعتیاد به چیزی آدمو شیفته خودش میکنه
 
اما باید در مسیر درست ازش استفاده کرد بلکه باید کتاب خوند و خوند تا به نتیجه درستی رسید.
 
کتاب یار و یاور آدمای با استعداده چون با خوندن کتاب میتونن خلاقیت ایجاد کنن و به نتایج شگرفی برسند.
 
پس کتاب بخونید و نگذارید این استعداد در شما گم بشه
 
بگذارید این استعداد خوب در شما نه . . .

خلاصه کتاب تاریخ امامت نوشته اصغر منتظرالقائم pdf

خلاصه کتاب تاریخ امامت نوشته اصغر منتظرالقائم pdf
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
pdf.joomla.com › Uncategorisedخلاصه کتاب تاریخ امامت اصغر منتظرالقائم - دانلود رایگان۱۹ آبان ۱۳۹۷ - خلاصه کتاب تاریخ امامت اصغر منتظرالقائم. خلاصه کتاب تاریخ امامت,خلاصه کتاب تاریخ امامت اصغر منتظرالقائم,خلاصه کتاب تاریخ امامت,خلاصه .asghar-2-1-1.blog.ir › tag › دانلود خلاصه کتاب تاریخ امامت اصغر منت.دانلود خلاصه کتاب تاریخ امامت اصغر منتظرالقائم :: کتاب .۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی دانلود . . .

یوحنا فصل هجده ایات 1تا40

1  چون عیسی این را گفت، با شاگردانخود به آن طرف وادی قِدْرون رفت و در آنجا باغی بود که با شاگردان خود به آن در آمد.2  و یهودا که تسلیم کننده وی بود، آن موضع را می‌دانست، چونکه عیسی در آنجا با شاگردان خود بارها انجمن می‌نمود.3  پس یهودا لشکریان و خادمان از نزد رؤسای کَهَنَه و فریسیان برداشته، با چراغها و مشعلها و اسلحه به آنجا آمد.4  آنگاه عیسی با اینکه آگاه بود از آنچه می‌بایست بر او واقع شود، بیرون آمده، به ایشان گفت، که را می‌طلبید؟5  به ا . . .

یوحنا فصل هجده ایات 1تا40

1  چون عیسی این را گفت، با شاگردانخود به آن طرف وادی قِدْرون رفت و در آنجا باغی بود که با شاگردان خود به آن در آمد.2  و یهودا که تسلیم کننده وی بود، آن موضع را می‌دانست، چونکه عیسی در آنجا با شاگردان خود بارها انجمن می‌نمود.3  پس یهودا لشکریان و خادمان از نزد رؤسای کَهَنَه و فریسیان برداشته، با چراغها و مشعلها و اسلحه به آنجا آمد.4  آنگاه عیسی با اینکه آگاه بود از آنچه می‌بایست بر او واقع شود، بیرون آمده، به ایشان گفت، که را می‌طلبید؟5  به ا . . .

Harry potter

هری پاتر، نام مجموعه فیلمی است به نویسندگی: رولینگ که نویسنده معروفی است و با انتشار کتاب های هری پاتر مشهور شد.  در اول کتاب های هری پاتر منتشر شد و طرفداران زیادی را جذب کرد. ولی فروش کتاب علاوه بر سود کم طرفداران کمتری هم نسبت به فیلم و سریال دارد.پس نویسنده کتاب و چند گارگردان تصمیم به ساخت فیلم از روی کتاب شدند، البته داستان کتاب مقدار خیلی کمی با فیلم تفاوت دارد.☆: با اینکه فیلم هری پاتر بسیار زیبا و تاثیر گذار است اما عده زیادی از افراد . . .

جز از کل یک زندگی جذاب

جز از کل
جز از کل یکی از شیرین ترین کتاب هایی بود که به عمرم خوانده ام.من در طول کتاب با جسپر و خانواده اش زندگی کردم. من یک زندگی جداب داشتم. یک زندگی شیرین مکتوب. من عاشقانه کتاب را دنبال کردم. خندیدم، ناراحت شدم، یکه خوردم. کتاب جذابی بود. این کتاب نامزد جایزه من بوکر شد. برایم جالب بود که چگونه می شود اولین اثر یک نویسنده ی گمنام در استرالیا به این زیبایی باشد و سپس خود را با این کتاب آنقدر در جهان معروف کند که به ایران هم آوازه کتابش برسد و بخ . . .

قوانین مالی و محاسباتی

کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه تهران بهترین و منحصر بفرد ترین کتاب استخدامی قوانین هست. کتاب به کاملی این کتاب که خط ب خط مواد قانون پوشش بدهد و از سوا