98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کتاب قانون مدنی شیرینوفرهاد بیاتpdf

اصل تسلیط

اصل تسلیط:
به موجب ماده ۳۰ قانون مدني هر مالکی نسبت به مایملک خود حق همه گونه تصرف و انتفاع دارد، مگر در مواردی که قانون استثنا کرده باشد. این ماده از قانون مدني متضمن قاعده‌ای است که در حقوق ایران تسلیط نامیده می‌شود. این قاعده به موجب اصل ۴۰ قانون اساسی محدود می‌شود، به دلالت این اصل از قانون اساسی هیچ کس نمی‌تواند اعمال حق خویش را وسیله اضرار به غیر یا به منافع عمومی قرار دهد. . . .

اثر قانون

اثر قانون: به موجب ماده ۴ قانون مدني، اثر قانون نسبت به آتیه است و قانون نسبت به ماقبل خود اثر ندارد، مگر اینکه در خود قانون مقررات خاصی نسبت به این موضوع اتخاذ شده باشد. . . .

معرفی کتاب قوانین مالی و محاسباتی

کتاب قوانین مالی و محاسباتی برای آزمونهای استخدامی دیوان محاسبات کشور و دستگاههای در ۳۳۴ صفحه در چهار بخش شامل قانون مدیریت خدمات، قانون محاسبات عمومی و قانون برگزاری مناقصات و قانون دیوان محاسبات به همراه ۴ آزمون جامع برای ۴ بخش کتاب و ۸۲۲ سوال تالیفی تضمینی که داوطلبان را از مطالعه سایر منابع بی نیاز مینماید.
               تلفن سفارش کتاب: ۰۷۳۷  ۳۵۷  ۰۹۳۵ . . .

اصل آزادی قراردادی

به موجب ماده ۱۰ قانون مدني قراردادهای خصوصی نسبت به کسانی که آن را منعقد نموده‌اند، در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد، نافذ است. این ماده حاکی از پذیرش اصل آزادی قراردادها در قانون مدني ایران است، به ترتیبی که قراردادهای فی‌مابین اشخاص از حدود عقود معین فراتر می‌رود. . . .

تست قانون مدیریت خدمات کشوری

برای منبع قانون مدیریت خدمات کشوری تنها منبع قابل اعتماد که ارزش صرف زمان داشته باشه و همچنین در مدت کوتاهی بشه همه فصول کتاب مطالعه کرد و با تستهای فراوان مطالب قوانین در ذهن تثبیت کرد کتاب مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد.
 
بخش اول کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری است که با صرف حداکثر یک هفته تمام مواد قانون خط ب خط یاد خواهید گرفت.
این کتاب اثری تضمینی که مولف این یقین را به ش . . .

تست قانون محاسبات عمومی کشور

برای مجموعه سوالات قانون محاسبات عمومی کتاب مجموعه سوالات قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه به شما پیشنهاد می‌شود.  با مطالعه کتاب به بالاترین درصد در آزمون های پیش رو خواهید رسید چرا که از خط ب خط قانون سوال طرح شده است.
  تلفن مستقیم سفارش خرید کتاب تضمینی مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه - نشر ترمه 
                                           ۰۹۳۵۳۵۷۰۳۷
 
  . . .

رزومه مولف کتاب

کتاب : مجموعه پرسش های چهارگزینه ایی قوانین مالی و محاسباتی و اداری 
مولف : آرش شمسه 
کارشناس ارشد حسابداری 
کارشناس دیوان محاسبات کشور ( حسابرس ارشد  )
 
هدف کتاب: رویکرد کتاب، ارائه مجموعه سوالات چهارگزینه ایی کامل از خط به خط قوانین مالی و محاسباتی و اداری شامل قانون مدیریت خدمات کشوری، قانون محاسبات عمومی کشور، قانون دیوان محاسبات کشور و قانون برگزاری مناقصات در قالب کتاب منحصر بفرد میباشد که داوطلب بتواند به تمامی سوالات آزمون های . . .

کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری

برای خرید کتاب مجموعه سوالات قانون مدیریت خدمات کشوری برای آزمونهای استخدامی با شماره های زیر تماس بگیرید. 
                         ۰۹۳۵۳۵۷۰۷۳۷  
              ۰۲۱-۶۶۹۶۳۳۰۱  ۰۲۱-۶۶۴۱۷۳۴۶
 
  . . .

قانون جذب چیه؟

قانون جذب - معنی و تعاریف
توسط Remez Sasson
 
قانون جذابیت ، قدرت مغناطیسی جذاب و جذاب جهان است که انرژیهای مشابهی را با هم جمع می کند. با قدرت آفرینش ، در همه جا و از جهات مختلف تجلی می یابد. حتی قانون ثقل بخشی از قانون جذب است. این قانون افکار ، ایده ها ، افراد ، موقعیت ها و شرایط را به خود جلب می کند.آموزش کسب درآمد از اینترنت . . .

مراحل قانون جذب 100درصدی

در این مقاله قصد دارم شما را با مراحل قانون جذب در جهت رسیدن به تمام آرزوها و اهداف تان آشنا کنم. قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که اگر بتوانید از این قانون استفاده کنید می توانید زندگی تان را خودتان بسازید. با استفاده از قانون جذب می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان برسید. برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید باید مراحل قانون جذب را پشت سر بگذارید. قانون جذب شامل ۷ مرحله می شود که در ادامه به صورت کامل شما را با این مر . . .

احترام به خود با 20 قانون

 قانون اول: اگر فکر می‌کنی کاری اشتباهه، انجامش نده!قانون دوم: در صحبت‌ها همیشه دقیقا همون چیزی رو بگو که منظورته,قانون سوم: هیچ‌وقت طوری زندگی نکن که سعی کنی همه رو از خودت راضی نگه‌ داری؛ هیج وقت.قانون چهارم: سعی کن هر روز یاد بگیری و دست از یادگرفتن بر نداری.قانون پنجم: در صحبت با دیگران هیچ‌وقت راجع به خودت بد حرف نزن.قانون ششم: هیچ‌وقت دست از تلاش برای رسیدن به رویاهات بر ندار.قانون هفتم: سعی کن راحت نه بگی، از نه گفتن نترس.قانون هشتم: ا . . .

احترام به خود با ۲۰ قانون

قانون اول: اگر فکر می‌کنی کاری اشتباهه، انجامش نده!
قانون دوم: در صحبت‌ها همیشه دقیقا همون چیزی رو بگو که منظورته!
قانون سوم: هیچ‌وقت طوری زندگی نکن که سعی کنی همه رو از خودت راضی نگه‌ داری؛ هیچ وقت.
قانون چهارم: سعی کن هر روز یاد بگیری و دست از یادگرفتن بر نداری.
قانون پنجم: در صحبت با دیگران هیچ‌وقت راجع به خودت بد حرف نزن.
قانون ششم: هیچ‌وقت دست از تلاش برای رسیدن به رویاهات بر ندار.
قانون هفتم: سعی کن راحت نه بگی، از نه گفتن نترس.
قانون هشتم . . .

معامله به قصد فرار از دین درقانون مدنی با رویکرد قانون نحوه اجرا محکومیت های مالی

معامله به قصد فرار از دین درقانون مدني با رویکرد قانون نحوه اجرا محکومیت های مالی
 
 
در فقه، معامله به قصد فرار از دین دارای عنوان مستقلی نبوده و فقها این موضوع را بیشتر در معاملات مفلِّس و کتاب حجر بررسی نموده‌اند؛ امّا بعضی از فقهای متأخر در این رابطه به طور مختصر نظراتی ارائه نموده‌اند و به نظر می‌رسد فقهای عامه در این رابطه مفصل‌تر بحث کرده و نظراتی که با روزگار و جوامع فعلی سازگارتر است ارائه نموده‌اند. فقهایی که برای نخستین بار مت . . .

تستهای قانون محاسبات عمومی کشور

     شما با در اختیار داشتن منابع کامل و به روز درصد قبولی خودتان را افزایش داده اید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ایی قوانین مالی و محاسبات و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه 
                           تلفن مستقیم سفارش: 09353570737 . . .

آموزش قانون جذب صفر تا صد تضمینی – قسمت ۱

قانون جذب چیست ؟ یکبار برای همیشه قانون جذب را به صورت تضمینی و کاملا رایگان آموزش ببینید جامع ترین آموزش در حوزه قانون جذب توسط دکتر فرشید قنبرپور
آموزش کاربردی قانون جذب با تدریس جذاب و ماندگار : دکتر فرشید قنبرپور
مقدمه ای بر بزرگترین قانون جذب کائنات یعنی قانون جذب :
نکات مهم : با دقت و تمرکز نکات را مطالعه و یاد داشت بردارید کنید و به همه آن ها عمل کنید
*کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است
اما قبل از شروع آشنا شوید با مدرس این دو . . .

اجتماعی

 (( نمونه سوال ))  ۱-آیا قانون در برابر همه افراد برابر است؟الف-بله همه          ب-هیچ کس         ت-فقط افراد ثروتمند  ۲-هرکشوری اساسی دارد که تمامی قوانین آن در چارچوب آن کتاب استالف-قانون            ب-دست شویی       ت-انسان های جاهل ۳-قانون برای چه چیزی اختراع شد؟حفظ امنیت و نظم  . . .

تا چه سنی می توان بیمه مطمئن مدنی شد؟

به گزارش ایسنا، محمدحسن زدا داخل پاسخ بوسیله این که افراد تا چه سنی امکان صیقل عبث بیمه دارند و آیا شرط سنی بخاطر ورود بوسیله بیمه حیات دارد، گفت: داخل قانون تامین مدني هیچ محدودیتی وجود ندارد و یک شخص می تواند داخل ۸۰ و ۹۰ سالگی بی آرامی بیمه شود. ولی سال ورود به بیمه برای ما عمده است. چون سن بازنشستگی در ایران ۵۰ سال مدح شده و ورود بوسیله مطمئن مدني سپس از ۵۰ سالگی برای اولین بار، با فردی هایی درون برخی بیمه ها همراه است. ثابت قدم مقام ادار . . .

قوانین مالی و محاسباتی

کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه تهران بهترین و منحصر بفرد ترین کتاب استخدامی قوانین هست. کتاب به کاملی این کتاب که خط ب خط مواد قانون پوشش بدهد و از سوال تستی تالیف شده باشد در بازار کتاب ایران نیست.
دارای بیش از ۸۲۲ سوال تالیفی و مفهومی که داوطلبان با مطالعه این کتاب ب راحتی به بالاترین درصد در آزمون استخدامی خواهند رسید.
برای درخواست کتاب با شماره زیر تماس بگیرید 
              . . .

143

یادم میاد یه جایی در مورد قوانین زندگیم نوشته بودم 
قانون یک من باید زنده بمونم 
قانون دو من فقط خودمو انتخاب میکنم
قانون سه 
این قانون امروز تصویب شد بخاطر بررسی کمد لباسام که هرچیزی رو اجبارا تنم کردم اسم این قانون قانون" هر" هست 
هر چیزی رو نخر
هر چیزی رو مگو
هر چیزی رو قبول نکن
هرکاری رو نکن
وقتی هررررررر کاری داری میکنی این قانون میگه متوسط نباش هر چیزی رو الکی الکی تو پاچت نکن 
وقتی قبول میکنی هر چیزی رو تو تنت کنی یا هر چیزی رو قبول کنی . . .

143

یادم میاد یه جایی در مورد قوانین زندگیم نوشته بودم 
قانون یک من باید زنده بمونم 
قانون دو من فقط خودمو انتخاب میکنم
قانون سه 
این قانون امروز تصویب شد بخاطر بررسی کمد لباسام که هرچیزی رو اجبارا تنم کردم اسم این قانون قانون" هر" هست 
هر چیزی رو نخر
هر چیزی رو مگو
هر چیزی رو قبول نکن
هرکاری رو نکن
وقتی هررررررر کاری داری میکنی این قانون میگه متوسط نباش هر چیزی رو الکی الکی تو پاچت نکن 
وقتی قبول میکنی هر چیزی رو تو تنت کنی یا هر چیزی رو قبول کنی . . .

قانون جذب پول

اما همانطور که گفتم قانون اصلی قانون ارتعاش است. اگر بخواهم یک تعریف ساده از قانون ارتعاش بگویم اینه که ذهن شما همیشه و در همه جا در حال فرستادن ارتعاش به کائنات و جهان هستی می باشد. یعنی ذهن شما یک ماشین فرستنده و گیرنده ارتعاش جذب پول است.
ادامه مطلب . . .

105

یه قانون داریم به اسم قانون جنگلیه قانونم داریم به اسم قانون بیماری، یعنی شما اینقدر تو مسئولیتت می مونی تا بیمار بشی، بعد منتظر میشی تا استیضاحت کلید بخوره، اونوقت همزمان با بحث استیضاح سریع استعفا میدی و خلاصبله اینطوریاس . . .

ابلاغ ت‌های کلی نظام قانون‌گذاری

بلاغ ت‌های کلی نظام قانون‌گذاریPosted: 28 Sep 2019 09:39 AM PDTابلاغ ت‌های کلی نظام قانون‌گذاری پایگاه خبری اختبار- حضرت آیت‌الله ‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، ت‌های کلی نظام قانون‌گذاری را ابلاغ و با توجه به اهمیت موضوع در.ادامه ی مطلب را در سایت حقوقی اختبار بخوانید  . . .

قانون جذب عشق

قانون جذب یکی از مهم ترین و اصلی ترین احساسات هر انسان است. عشق یک احساس بسیار عمیق و لذت بخش است که در دل تمام افراد وجود دارد. در این مقاله قصد دارم به صورت کامل قانون جذب عشق و نیمه گمشده را به شما آموزش بدهم. تا جای ممکن سعی کردم کامل ترین و جامع ترین مقاله در زمینه قانون جذب عشق را برایتان آماده کنم. اگر به دنبال روابط عالی هستید یا میخواهید روابطتان را بهبود بدهید این مقاله قانون جذب عشق یک شاه کلید اصلی برای شما میباشد.
ادامه مطلب . . .

قانون جذب چیست ؟ نحوه استفاده از قانون جذب

به اولین نفر در سری پست های ما خوش آمدید تا به شما در درک و کسب بیشترین استفاده از قانون جذب - بدون هیچ گونه اعتیاد به اعتیاد به مواد مخدره و چرخش کمک کنید.
 آموزش کسب درآمد از اینترنت . . .

روش ها و رویه های کلاسی

رویه ها ستون اصلی زندگی روزمره کلاسی هستند. ببینید که آیا سیستم شما به داشتن کلاس راحت کمک می کند یا نه؟دانش آموزان می توانند رویه های کاری شما را بفهمند و دنبال کنند؟قبل از انتظار داشتن از بچه ها ، به آنها اجازه می دهید تا رویه ها را تمرین کنند؟شما برای کلاس تان قانون های رفتاری کلی وضع کرده اید؟قانون ها را درمعرض دید همه قرار داده اید؟ یک کپی از قانون ها را به خانه بچه ها فرستاده اید؟قانون های تان تا حد ممکن روشن و مشخص هستند؟تعداد قانون ها . . .

قانون تنهایی من

 تنهایی منقانون تو تنهایی من است و تنهایی من قانون عشقعشق ارمغان دلدادگیست و این سرنوشت سادگیست.چه قانون عجیبی! چه ارمغان نجیبی و چه سرنوشت تلخ و غریبی!که هر بار ستاره های زندگیت را با دستهای خود راهی آسمان پر ستاره کنیو خود در تنهایی و سکوت با چشمهای خیس از غرور پیوند ستاره ها را به نظاره نشینیو خاموش و بی صدا به شادی ستاره های از تو گشته جدا دل خوش کنیو باز هم تو بمانی و تنهایی و دوری… . . .

برگی از یک کتاب / قانون ۱۵دقیقه چیست؟

این قانون به قدرت تغییرات کوچک اشاره دارد!ساموئل اسمای ، مولف کتاب اخلاق و اعتماد به نفس، بر این اعتقادست که تکرار کارهای کوچک نه تنها شخصیت انسان را میسازد بلکه شخصیت ملت ها را تعیین می کند.۱- اگر روزی ۱۵ دقیقه را صرف خودسازی کنید در پایان یک سال، تغییر ایجاد شده در خویش را به خوبی احساس خواهید کرد.۲-اگر روزی ۱۵ دقیقه از کارهای بی اهمیت خویش بکاهید، ظرف چند سال موفقیت نصیبتان خواهد شد.۳- اگر روزی ۱۵ دقیقه را به فراگیری زبان اختصاص دهید از ه . . .

دانلود پاورپوینت قوانین فوتبال

پاورپوینت قوانین فوتبال
قیمت: 10000 تومانبخشی از متن:
یک مسابقه بوسیله دو تیم، که هر تیم نباید بیشتر از 11 نفر باشد و یکى از آنها دروازه بان است، انجام می شود. اگر تعداد بازیکنان هر یک از تیم ها کمتر از 7 نفر باشد، مسابقه آغاز نمی شود .
 
» فهرست مطالب:

 قانون 1 (زمین بازی)
 قانون 2 (توپ)
 قانون 3 (تعداد بازیکنان)
 قانون 4 (وسایل بازیکنان)
 قانون 5 (داور)
 قانون 6 (کمک داور)
 قانون 7 (مدت بازی)
 قانون 8 (شروع بازی)
 قانون 9 (توپ در داخل و خارج از بازی)
 ق . . .

5قانون جذب که باید هرروز انجام دهید.

تمرین قانون جذب بهترین راه برای استفاده از قانون جذب است. برای اینکه بتوانید بهتر از قانون جذب استفاده کنید و نتایج بزرگ تری بگیرید پیشنهاد می کنم این پنج تمرین قانون جذب را که در ادامه به شما معرفی میکنیم هر روز انجام بدهید.با توجه به اینکه بسیاری از افراد در جلسات مشاوره و کلاسهای حضوری از من می پرسند که چرا از قانون جذب نتیجه نمی گیریم به این موضوع میرسم که این افراد اصلاً تمرین روزانه قانون جذب را انجام نمی دهند. اگر واقعاً می‌خواهید به . . .

تعریف جرم

تعریف جرم:
به موجب ماده ۲ قانون مجازات اسلامی، هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده‌است جرم محسوب می‌شود.
این تعریف مبتنی بر اصل قانونی بودن جرم و مجازات است. بر اساس این اصل جرم و مجازات آن باید به موجب قانون تعیین شده باشد. از این رو نمی‌توان هیچ فردی را به دلیل ارتکاب عمل یا ترک فعلی که قانون آن را در زمره جرایم قرار نداده‌است؛ تحت تعقیب قرارداد و محاکمه نمود! . . .

کارما چیست

کارما چیست کارما یعنی هر عملی یک عکس العملی دارد. قانون کارما یک قانون جذب است. کارما در لغت از یک واژه سانسکریت به معنای بازگشت برگرفته شده است. کارما ارتباط بین اعمال شما و سرنوشت شما را توضیح می دهد. کارما را به زبان ساد قانون علت و معلول» است. یعنی کسانی که به قانون کارما اعتقاد دارند باورشان این هست که در این دنیا نتایج اعمال خود را خواهند دیدقانون کارما بیانگر این است که اعمال شما آیندۀ شما را رقم می‌زنند. شاید شما هم شنیده باشید که بعض . . .

آزادی

منتسکیو در مورد آزادی می گوید:
آزادی عبارت از این است که انسان حق داشته باشد هر کاری که قانون
اجازه داده و می دهد ، بکند و آنچه را که قانون منع کرد و صلاح او نیست،
مجبور به انجام آن نگردد ؛ در این صورت اگر مرتکب اعمالی شود که قانون
منع کرده ، دیگر آزادی وجود نخواهد داشت.
ادامه مطلب . . .

نقد کتاب ملت عشق

این کتاب نوشته ی الیف شافاک نویسنده ی ترکیه ای است و شاید بتوان گفت در میان آثار این نویسنده ی توانا بهترین اثر اوست که با استقبال ویژه ی طرفداران او مواجه شد. عمدهٔ داستان دربارهٔ احوالات و ارتباط شمس و مولوی است و کمترین بخش‌های کتاب از زبان این دو شخصیت روایت شده‌است و سعی شده تا از نگاه و زاویه‌های گوناگون که همان شخصیت‌های دیگر داستان هستند به این دو نفر پرداخته شود. نویسنده در این کتاب دو داستان و در حقیقت زندگی شخصیت‌های دو دورهٔ زم . . .

کتاب قوانین مالی و محاسباتی

با مطالعه کتاب تضمینی مجموعه پرسش های چهارگزینه ایی قوانین مالی و محاسبات و اداری به همه سوالات آزمونهای استخدامی پاسخ خواهید داد. چرا که از خط ب خط مواد قانونی پرسش طرح شده و کلیه نکات در قالب تست آموزش داده شده است.
                                                ۰۷۳۷   ۳۵۷   ۰۹۳۵
 
تلفن سفارش کتاب: ۰۹۳۵۳۵۷۰۷۳۷ . . .

کتاب جدید استاد صفایی

اینم کتاب جدید استاد صفایی هست، مدني 8 هست، ایشون الان مدني 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 8 رو تألیف کردن و در همه‌ی این تألیفات، کتابشون برتری‌های محسوسی نسبت به کتب استاد کاتوزیان داره ( از حیث روانی قلم، همه فهم بودن، روزآمد بودن و مشتمل بودن بر آخرین تحولات قانونی ) و منبع آزمونهای حقوقی، به نظر من زین پس کتب استاد صفایی خواهد بود در اون قسمت‌هایی که ایشون ورود کردن. فهرست و مقدمه‌ی این کتاب رم در قالب یک فایل پی دی اف میتونید از اینجا دانلود کنید، قیمت . . .

تصمیم وقانون _ تصمیم گیری وقانون گریزی

امروزه تصمیم هایعنی قانون ودفاع ازتصمیم هایعنی دفاع ازقانون واشتباه در تصمیم یعنی قانون گریزی.به همین سادگی اتفاق می افتدوحال باجامعه ای مواجه هستیم قانون گریزکه همواره چوب اشتباهات تصمیم هارامی خورند. . . .

آموزش جذب پول با قانون جذب

آیا این فکر که می توانید پول جذب کنید یکی از اصلی ترین مواردی است که شما را به قانون جذب جذب کرده است؟ اگر چنین است ، شما تنها نیستید. تقریباً همه می خواهند با استفاده از تکنیک های قانون جذب ، پول بیشتری کسب کنند. با این حال ، شاید شما از آن زمان کشف کرده اید که تکنیک های جذب پول گیج کننده تر از آنچه انتظار داشتید است. از طرف دیگر ، شاید شما فکر می کنید که همه کارهای درست را انجام داده اید ، اما هنوز تصور نکرده اید که چگونه از قانون جذب برای به دست . . .

پیشنهادبه قوه قضائیه

با نظر بر آنچه در قانون به ویژه قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری آمده است، به قوه قضائیه پیشنهاد می‌شود که ضمن دقت در جدا کردن حساب معترضان» با اشرار و اراذل آدمکش» برای تسریع در تعیین تکلیف و محاکمه کسانی‌ که به جان و مال و ناموس مردم حمله کردند، در حوزه‌های قضایی مربوطه، شعب ویژه‌ای را راه‌اندازی و آیینه تمام‌نمای مطالبات قانون و مردم باشد. . . .

کتاب حاشیه ای بر کلیات قانون مجازات اسلامی

در این کتاب سعی شده مطالب و موضوعاتی مطرح گردد که مورد استفادۀ همه اقشار حقوقی ، ازجمله دانشجویان ، پژوهشگران ، قضات ، وکلای دادگستری و متقاضیان آزمون های حقوقی قرار گیرد . از ویژگی های کتاب تحلیلی ، استدلالی بودن بسیاری از حاشیه های ذیل مواد است و با نگاه انتقادی به موضوع پرداخته شده است. این کتاب در شش بخش مرتب شده عبارت است از : 1- مواد عمومی 2- مجازات ها 3- جرائم 4- شرایط و مسئولیت کیفری 5- ادله اثبات در امور کیفری 6- مسائل متفرقه و در پایان 56 من . . .

عقد اجاره با توجه به قانون موجر و مستاجر 1376

یکی از عقود رایج در جامعه عقد اجاره است منظور از عقد اجاره این است که در مقابل عوضی (اجاره بها) شما حق استفاده از منفعت مالی را به شخص می دهید مثلاً در مقابل پرداخت 100هزار ریال ماهانه به عنوان اجاره بها به شخص ب اجازه می دهید از ملک شما استفاده کند. بسته به این که چه زمانی این عقد منعقد شود و باچه شرایطی منعقد شود قانون حاکم بر رابطه شما متفاوت خواهد بود. قوانین حاکم بر روابط موجر و مستاجر قانون مدني، قانون روابط موجر و مستاجر56 و قانون موجر . . .

رهبر معظم انقلاب اسلامی تهای کلی نظام قانون‌گذاری را ابلاغ کردند؛ ۰۶ / مهر / ۱۳۹۸

 سه قوه موظفند اقدامات را زمانبندی و پیشرفتها را گزارش نمایندبسم الله الرحمن الرحیمت‌های کلی نظام قانون‌گذاری١- توجه به موازین شرع به عنوان اصلی‌ترین منشاء قانون‌گذاری در تنظیم و تصویب طرح‌ها و لوایح قانونی.۲- ارزیابی و پالایش قوانین و مقررات موجود کشور از حیث مغایرت با موازین شرعی و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ایجاد سازوکار لازم برای تضمین اصل چهارم قانون اساسی.٣- تعیین سازوکار مناسب برای عدم مغایرت مقررات با قانون اساسی.۴ . . .

صندلی اداری - مبلمان اداری محک - صندلی

صندلی اداری محک:
یکی از محصولاتی است که گروه تجاری محک در فعالیت های خود به تولید و عرضه آن اقدام نموده است. در مورد کاربردهای مبلمان اداری نیازی به اشارات طویل نیست و همگان از اهمیت برخورداری از یک مبلمان اداری مناسب در محل کار خود آگاه هستند. لذا، با توجه به اهمیت موضوع و تجارب گذشته، اقدام به تولید انواع خاص و ویژه ای از صندلی های اداری نموده ایم که بتواند رضایت مخاطبین مورد نظر را به بهترین شکل ممکن، فراهم نماید. مبلمان اداری محک را تج . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)