98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کتاب مجموعه قوانین مالیاتی اثر فرشید فریدونی امیر نجاتی

قوانین مالی و محاسباتی

کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ای قوانين مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه تهران بهترین و منحصر بفرد ترین کتاب استخدامی قوانين هست. کتاب به کاملی این کتاب که خط ب خط مواد قانون پوشش بدهد و از سوال تستی تالیف شده باشد در بازار کتاب ایران نیست.
دارای بیش از ۸۲۲ سوال تالیفی و مفهومی که داوطلبان با مطالعه این کتاب ب راحتی به بالاترین درصد در آزمون استخدامی خواهند رسید.
برای درخواست کتاب با شماره زیر تماس بگیرید 
              . . .

تست قانون محاسبات عمومی کشور

برای مجموعه سوالات قانون محاسبات عمومی کتاب مجموعه سوالات قوانين مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه به شما پیشنهاد می‌شود.  با مطالعه کتاب به بالاترین درصد در آزمون های پیش رو خواهید رسید چرا که از خط ب خط قانون سوال طرح شده است.
  تلفن مستقیم سفارش خرید کتاب تضمینی مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانين مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه - نشر ترمه 
                                           ۰۹۳۵۳۵۷۰۳۷
 
  . . .

همه سوالات آزمون دیوان محاسبات از کتاب مجموعه سوالات قوانین مالی و محاسباتی آرش شمسه

دوستان عزیز : 
ضمن تشکر از اعتماد شما به کتاب مجموعه پرسشهای قوانين مالی و محاسباتی و اداری آرش شمسه ، طی تماس های محبت آمیز و نشان از ارادت شما ، بابت پوشش ۱۰۰ درصدی سوالات آزمون دیوان محاسبات برگزار شده آذرماه ۹۸ ، در صورت صلاحدید مولف سوالات آزمون دیوان محاسبات امسال در اینجا منتشر میکنیم. تا سایر داوطلبان جهت آزمونهای آتی بتوانند مثل شما به همه سوالات دروس قوانين مالی و محاسباتی پاسخ دهند.
این سوالات در چاپ بعدی کتاب به کتاب عینا اضافه م . . .

حمید رضا منوچهری؛

 - پیشکسوت مالياتي و کارمند سابق سازمان امور مالياتي کشور- مولف کتاب " شرحی بر قانون مالیاتهای مستقیم"- مولف کتاب " مالیات در حسابداری"- استاد و مدرس حقوق مالياتي در دانشگاههای تهران و استانها (استاد پروازی)- وکالت در دعاوی مالياتي- مشاور در حل مشکلات مالياتي( شرکتها  -  ارث  -  ارزش افزوده  -  املاک  -  مشاغل ) . . .

رزومه مولف کتاب

کتابمجموعه پرسش های چهارگزینه ایی قوانين مالی و محاسباتی و اداری 
مولف : آرش شمسه 
کارشناس ارشد حسابداری 
کارشناس دیوان محاسبات کشور ( حسابرس ارشد  )
 
هدف کتاب: رویکرد کتاب، ارائه مجموعه سوالات چهارگزینه ایی کامل از خط به خط قوانين مالی و محاسباتی و اداری شامل قانون مدیریت خدمات کشوری، قانون محاسبات عمومی کشور، قانون دیوان محاسبات کشور و قانون برگزاری مناقصات در قالب کتاب منحصر بفرد میباشد که داوطلب بتواند به تمامی سوالات آزمون های . . .

سفارش کتاب قوانین مالی و محاسباتی برای آزمون

زمان طلایی باقی مانده تا آزمون از دست ندید !
با مطالعه کتاب ظرف چند روز به همه سوالات قوانين جواب خواهید داد 
چطور ؟
 از خط ب خط قوانين سوال طرح شده و تمامی مواد قوانين پوشش داده ایم . رویکرد کتاب پاسخگویی به تمامی سوالات قوانين مالی و محاسباتی میباشد.
۸۵۰ سوال چهارگزینه ایی از قوانين در کتاب : مجموعه پرسشهای چهارگزینه ایی قوانين مالی و محاسباتی و اداری آرش شمسه (کارشناس ارشد حسابداری و حسابرس ارشد دیوان محاسبات کشور )
برای تهیه کتاب در روزها . . .

مجموعه سوالات قانون مدیریت خدمات کشوری

کتاب مجموعه سوالات قانون مدیریت خدمات کشوری برای آزمونهای استخدامی 
انتشارات ترمه ( ناشر تخصصی حسابداری و مدیریت)
با مطالعه کتاب مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانين مالی و محاسباتی و اداری به بالاترین درصد در آزمون های پیش رو خواهید رسید.
    تلفن مستقیم سفارش  :  ۰۷۳۷  ۳۵۷  ۰۹۳۵ . . .

نحوه سفارش خرید کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی

 
داوطلبان عزیز آزمونهای استخدامی دیوان محاسبات و دستگاههای اجرایی:
برای سفارش خرید کتاب تضمینی مجموعه پرسشهای چهارگزینه ای قوانين مالی و محاسباتی انتشارات ترمه تهران از طریق شماره های ذکر شده اقدام نمایید. 
 
                            تلفن سفارش کتاب: ۰۷۳۷  ۳۵۷  ۰۹۳۵
مرکز پخش فعال کتابفروشی گوهر  : 02166466203 آقای محمدی
با تشکر. 
  . . .

یک مجموعه داستان و یک مجموعه شعر از عباس مهیاد در دست انتشار در سال ۱۳۹۸

یک مجموعه داستان و یک مجموعه شعر جدید با نام های موقت (به ترتیب) "تاریخچه ی کوتاهی درباره ی خیانت" و "تنفس جمعی" در دست انتشار است. این کتاب ها از سوی انتشارات نصیرا منتشر خواهند شد. آخرین اثر از عباس مهیاد یک مجموعه شعر با عنوان "۱۳+" بوده است که در پایان سال ۱۳۹۷ از سوی انتشارات نصیرا به چاپ رسید هم اکنون در بازار کتاب موجود می باشد.  . . .

تست قانون دیوان محاسبات

خیلی از شما داوطلبان عزیز آزمونهای استخدامی و سایر آزمونهای استخدامی دستگاههای اجرایی ، جامعه حسابداران رسمی و کارکنان حرفه ایی به دنبال منبع تستی کامل که دارای مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانين مالی و محاسباتی و اداری باشه هستید.
 
پیشنهاد ما به شما تهیه کتاب مجموعه سوالات قوانين مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد.
بخش  اول کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری 
بخش دوم کتاب قانون محاسبات عمومی
بخش سوم کتاب قانون د . . .

کتاب قوانین مالی و محاسباتی

با مطالعه کتاب تضمینی مجموعه پرسش های چهارگزینه ایی قوانين مالی و محاسبات و اداری به همه سوالات آزمونهای استخدامی پاسخ خواهید داد. چرا که از خط ب خط مواد قانونی پرسش طرح شده و کلیه نکات در قالب تست آموزش داده شده است.
                                                ۰۷۳۷   ۳۵۷   ۰۹۳۵
 
تلفن سفارش کتاب: ۰۹۳۵۳۵۷۰۷۳۷ . . .

حسابرسی مالیاتی 

حسابرسی مالياتي  حسابرسی مالياتي مجموعه فعالیتهای کنترل و نظارت دفاتر و سیستم حسابداری اشخاص حقیقی و حقوقی است که درآن حسابرس از دیدگاه مامورین مالياتي حسابهای اشخاص را کنترل و به درآمد مشمول مالیات (سود مالياتي ) می رساند که در قالب گزارش در موعد قانونی به سازمان مالياتي تسلیم میشود. البته طبق ماده 272 اصلاحیه قانون مالیاتهای مستقیم(اجرایی از سال 95)از این به بعد خود سازمان مالياتي تعیین می کند که چه کسانی می بایست گزارش حسابرسی مالياتي دا . . .

قوانین جهانی موفقیت؛ چیزهایی که کسی به شما نگفته است

 
امروز به صورت اتفاقی، یک پادکست خیلی خیلی خوب گوش کردم. هفتاد دقیقه بود. ولی این‌قدر خوب بود که وسط کارم آن را گوش کردم، چون می‌دانستم آورده‌ها و دستاوردهای بیشتری برایم خواهد داشت. از مجموعه پادکست‌های علی بندری. در شرح آن خودشان نوشته‌اند:فرمول؛ قوانين جهانی موفقیت (The Formula) چطوری یکی موفق می‌شه یکی نمی‌شه؟ اصلاً فرمولی برای موفقیت وجود داره؟ کتاب فرمول به همچین سوالایی جواب می‌ده.» این پادکست، در واقع معرفی کتاب فرمول؛ قوانين جها . . .

کتاب پرسشهای چهار گزینه ایی قوانین مالی و محاسباتی

مقدمه کتابمجموعه پرسشهای چهار گزینه ایی قوانين مالی و محاسباتی و اداری 
در این کتاب سعی شده است که تمامی مواد قوانين به صورت پرسشهای چهار گزینه ایی طبقه بندی شده پوشش داده شود که داوطلبان نیاز به کتابهای دیگر احساس نکنند. 
 
در طرح سوالات از کمکهای سایر صاحب نظران کارشناسان دیوان محاسبات بهره بردیم تا به رویکرد کتاب پاسخگویی به تمامی سوالات آزمونهای استخدامی برسیم. 
 
  . . .

تست قانون مدیریت خدمات کشوری

برای منبع قانون مدیریت خدمات کشوری تنها منبع قابل اعتماد که ارزش صرف زمان داشته باشه و همچنین در مدت کوتاهی بشه همه فصول کتاب مطالعه کرد و با تستهای فراوان مطالب قوانين در ذهن تثبیت کرد کتاب مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانين مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد.
 
بخش اول کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری است که با صرف حداکثر یک هفته تمام مواد قانون خط ب خط یاد خواهید گرفت.
این کتاب اثری تضمینی که مولف این یقین را به ش . . .

سفر شهادت

بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب سفر شهادت» مجموعه سخنرانی هایی از امام موسی صدر» 
 
 
به دلیل قطع بودن اینترنت امشب نتونستم عکس کتاب رو بفرستم. به زودی اصلاح می کنمش ان شاءلله. 
کتاب مجموعه سخنرانی های امام موسی صدر هست که در رابطه باعاشورا و در سال های آغاز اسرائیل به لبنان ایراد شده اند. چون کتاب از جنس سخنرانی بوده، خوندنش کمی خسته کننده است اما از جهت دیگه، چون امام موسی رویکردشون به قضیه عاشورا یک روضه خوانی صرف و بی حرکت نیست، مصدا . . .

کتاب استعداد تحصیلی

کتاب استعداد تحصیلی همپا به چاپ رسید. این کتاب ویژه کنکور دکتری علوم پایه است. کتاب حاضر یک مجموعه بی نظیر برای استعداد تحصیلی است.
ویژگی های این کتاب عبارتند از:
ادامه مطلب . . .

معرفی کتاب ها

چندی پیش مجموعه داستان کشتن به سبک خانگی» در سایت آپارات معرفی شد؛ البته من به تازگی دیدم و شما را هم دعوت می‌کنم به تماشای آن که توسط دوستان پرمهر بخش معرفی کتاب سایت آپارات تنظیم شده.معرفی کتاب به همراه خواندن گزیده‌ای از داستان ژولی و ژولیا که یکی از داستان‌های مجموعه داستان کشتن به سبک خانگی» است.این بخش را می‌توانید در سایت آپارات تماشا کنید. . . .

خلاصه کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها گرد آورنده فرشید شیر افکن

 
دریافت فایل
 
دانلود فایل pdf خلاصه کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها گرد آورنده فرشيد شیر افکن
قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها گرد آورنده فرشيد شیر افکن مهندسی کامپیوتر می باشد. این فایل شامل 119 صفحه می باشد. و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .د . . .

تحویل یک روزه و دو روزه کتاب قوانین مالی و محاسباتی

با توجه به ایام طلایی مانده تا آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور و آزمون دستگاههای اجرایی و تقاضای بالای داوطلبان از کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ایی قوانين مالی و محاسباتی و اداری آرش شمسه ، ذکر چندین نکته برای داوطلبان ضروری دانسته ام : 
داوطلبان ساکن تهران با مراجعه به اکثر کتابفروشی ها الخصوص کتابفروشی گوهر آقای محمدی نبش خ ۱۲ فروردین و کتابفروشی ترمه خ ۱۲ فروردین کتاب تهیه کنند و تماس بگیرند با پیک ارسال خواهد شد.
و داوطلبان شهرست . . .

مجموعه 60 تست از پودمان های سوم، چهارم و پنجم کتاب تجارت الکترونیک و امنیت شبکه

مجموعه 60 تست از پودمان های سوم، چهارم و پنجم کتاب تجارت الکترونیک و امنیت شبکهسه مجموعه 20 سوالی از 3 پودمان برای خودآزمایی هنرجو#رایگانپیوندی برای بارگیری (کلیک کنید)  . . .

راه فرار مالیاتی گوگل بسته شد

از آغاز ۲۰۲۰ ساختار مالياتي گوگل تغییر می کند زیرا تغییر قوانين مالياتي در کشورهای عضوOECD و G۲۰ دیگر اجازه فرار مالياتي به این شرکت را نمی دهد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تلگراف، گوگل بالاخره ساختار مالياتي جنجالی خود را پایان می دهد. ساختار مذکور به گوگل اجازه می داد براساس درآمد بین المللی پرداخت مالیات را به تعویق بیندازد. البته این شرکت مجبور به تغییر ساختار مالياتي خود است زیرا در سطح جهان با چالش هایی روبرو شده است.
کشورهای عضو ساز . . .

سخنان بزرگان در باره کتاب

سخن بزرگان در باره کتاب
• جامعه وقتى فرزانگى و سعادت مى‌یابد که مطالعه، کار روزانه‌اش باشد.
• "سقراط"
دانشگاه واقعى، جایى است که مجموعه‌اى از کتاب در آن جمع‌آورى شده باشد.
کارلایل”
کتاب را زیاد مطالعه کنید تا بفهمید که هیچ نمى‌دانید. مُنْتِسکیو
هنگام مطالعه کتاب، طرف صحبت فقط دانشمندان هستند
ساموئل اسمای”
در دنیا لذتی که با لذت مطالعه برابری کند، وجود ندارد.
" تولستوی"
هرچه بیشتر کتاب بخوانید، بیشتر از زندگی حقیقی برخوردار خ . . .

کتاب تضمینی قوانین مالی و محاسباتی

موفقیت هر کتابی بسته به هر موضوع آموزشی بایستی نیازهای مخاطب کتاب در نظر گرفته شده باشد و مطالب را به شیوه رسا و ساده در قالب شرح درس و تثبیت مطالب با طرح سوالات کامل بیان شود.
 
 
این کتاب برای داوطلبان ذیل تالیف شده است : 
- داوطلبان آزمونهای استخدامی دیوان محاسبات کشور 
- داوطلبان آزمونهای استخدامی دستگاههای اجرایی کشور
- داوطلبان آزمونهای داخلی سازمان ها و آزمونهای ارتقا شغلی سازمانهای دیوان محاسبات کشور ، امور مالياتي ، سازمان بازرسی و . . .

به مناسبت سالروز ولادت امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س)

معرفی اجمالی کتاب امير گل هاکتاب امير گل ها نوشته حسین سیدی از انتشارات نسیم اندیشهشرحی مختصر از زندگی، شخصیت و آراء و سیره حضرت علی(ع) با استناد به آیات و روایات در این اثر ارائه شده است. در فصل اول شمایل ظاهری حضرت علی و رفتار او در خفتن، خندیدن، خوردن، نوشیدن، آراستگی ظاهری، بهداشت، پاکدامنی، شکیبایی و مدیریت ارائه شده سپس مجموعه‏ای از فعالیتهای اقتصادی، فرهنگی، عبادی، ی و شرکت آن حضرت در امور اجتماعی و امور خیریه ارائه شده است. سیر . . .

مجموعه کتاب های Uso de la gramática española

مجموعه کتاب های Uso de la gramática española
کتاب های Uso de la gram aacute;tica espa ntilde;ola سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته. به همراه پاسخ های تمرینات یکی از بهترین و معروفترین کتاب های آموزش زبان اسپانیایی آموزش کامل اسپانیایی به صورت کامل 3 کتاب در سه سطح با تمرین های مختلف 3 پی دی اف جداگانه که پاسخ تمرینات هر کتاب هست .
دریافت فایل . . .

چاپ دوم مجموعه داستان در خانه ما کسی یانگ را دوست نداشت» منتشر شد.

چاپ دوم مجموعه داستان گروهی در خانه ما کسی یانگ را دوست نداشت» از سوی نشر داستان منتشر شد. این کتاب مشتمل بر مجموعه داستان‌های منتخب دوره اول و دوم و سوم جایزه داستان کوتاه سیمرغ است که مصطفی بیــــان آن را گردآوری کرده است. این مجموعه، داستان‌هایی از نویسندگان جوان نیشابوری را شامل می‌شود که از سوی داوران کشوری سه دوره جایزه داستان کوتاه سیمرغ از سال‌های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶ گردآوری شده‌اند. در این کتاب هفده داستان از نویسندگان مختلف آمده است . . .

ضمانت های اجرایی قوانین مالیاتی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، حفظ و اداره یک جامعه متشکل، مستم وجود سازمان هایی از قبیل سازمانهای اداری، دفاعی و قضایی می باشد که مجموعه آن ها سازمان حکومت جامعه را تشکیل می دهد. حکومت دارای وظایفی است از قبیل حفظ نظم و امنیت، اجرای عدالت و دفاع از مملکت، که برای انجام این وظایف ناگزیر مخارجی را متحمل می گردد که منبع اصلی برای پرداخت این مخارج مالیات است.

متن کامل خبر: ضمانت های اجرایی قوانين مالياتي . . .

Harry potter

هری پاتر، نام مجموعه فیلمی است به نویسندگی: رولینگ که نویسنده معروفی است و با انتشار کتاب های هری پاتر مشهور شد.  در اول کتاب های هری پاتر منتشر شد و طرفداران زیادی را جذب کرد. ولی فروش کتاب علاوه بر سود کم طرفداران کمتری هم نسبت به فیلم و سریال دارد.پس نویسنده کتاب و چند گارگردان تصمیم به ساخت فیلم از روی کتاب شدند، البته داستان کتاب مقدار خیلی کمی با فیلم تفاوت دارد.☆: با اینکه فیلم هری پاتر بسیار زیبا و تاثیر گذار است اما عده زیادی از افراد . . .

سؤال ۱

 چه شیوه‌هایی برای طبقه‌بندی کتاب‌ها در کتاب‌خانه وجود دارد؟ 
قضیه از پای پست آگاتا شروع شد. چشمم خورد به کلمات کلیدی و فکرم را درگیر کرد. به نظرم رمان خارجی» در این عصر دیگر بی‌معنا به نظر می‌رسد. اطلاق واژه‌ی مبهم و کلی خارجی» به عنوان متمم برای ایرانی، در این زمانه‌ای که ما با خود مجموعه‌ی غیرایرانی به تفکیک و با مشخصه‌ها و مرزها آشنایی داریم، برایم کمی مبهم است. بعد به تفاوت‌هایی فکر کردم که مجموعه‌ها را از هم تفکیک می‌کند. مثل . . .

تستهای قانون محاسبات عمومی کشور

     شما با در اختیار داشتن منابع کامل و به روز درصد قبولی خودتان را افزایش داده اید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ایی قوانين مالی و محاسبات و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه 
                           تلفن مستقیم سفارش: 09353570737 . . .

شناخت بیشتر نسبت به حقوق مالیات ها قسمت دوم

رسیدگی از طریق علی الراس:
ماده ی 98 قانون مالیات های مستقیم
واژه ها و قسمت های مهم در ماده 98 ق.م.م که باید مورد توجه قرار گیرند عبارتنداز:
ضریب مالياتي
قرائن مالياتي
رقم قرینه ی مالياتي
نکته :با توجه به درج واژه ی (باید) در این ماده در قوانين این ماده جزء قوانين آمره می باشد.
منبع: haghrah.net مشاوره حقوقی انلاین در هه ی زمینه ها . . .

پنجمین دفتر شعر عباس مهیاد به بازار کتاب می آید

پنجمین دفتر شعر عباس مهیاد با عنوان "تنهایی جمعی"  تا چند هفته آینده به بازار کتاب می آید. این مجموعه شعر پس از دفتر شعرهای "گلستان به روایت نو"( منتشر شده به صورت مجزا در کتاب آرامش در سایه گل سرخ)،"از توفان پرستو"، "طغیان کاغذی"، "۱۳+" تازه ترین اثر شعری از عباس مهیاد است که شامل 57  "هایکو- رباعی" می باشد. این دفتر شعر از سوی انتشارات نصیرا به چاپ خواهد رسید. از عباس مهیاد یک مجموعه داستان نیز امسال در انتشارات نصیرا منتشر خواهد شد. . . .

تراز کمپاني

 خدمات حسابداری  به مجموعه ای از اموری گفته می شود که شرکت حسابداری به منظور کنترل ، تهیه مستندات و تسلیم گزارش از روند گردش های مالی ، جریان کالا و ارائه خدمات به کارفرما و مراجع ذیصلاح انجام می دهد . در همین اثنا علاوه بر روش های سنتی حسابداری شرکت ها ، مجموعه های مذکور با تهیه لیست بیمه ، تهیه اظهارنامه عملکرد ، تهیه انواع گزارشات فصلی ، انجام امور مالياتي از لحظه تحویل مدارک تا دفاع در مراحل واپسین ، ارائه انواع مشاوره های پولی و مال . . .

همکاری با مجموعه مالی نفیس

شرکت حسابداری نفیس با سابقه ۱۸ساله در زمینه امور مالی و مالياتي در خدمت اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله کارخانجات ، معادن و…بوده است.این مجموعه با تجربیات و کادر خود همیشه در تلاش برای ارائه خدمات بهتر به صنوف سنگبری و معادن منطقه بوده و در این سالها با حدود ۷۰ شرکت و کارخانه بصورت مستقیم جهت خدمات مالی و مالياتي همکاری دارد.
http://taxnafis.ir
شرکت حسابداری نفیس
این شرکت تمامی امور مالياتي و حسابداری شرکت نگین پلاست پرهام را نیز انجام میدهد. . . .

وظایف مشاور مالیاتی

مشاور مالياتي متخصص امور مالياتي ، برنامه ریزی و انطباق می باشد . مشاورمالياتي برای افراد  و کسب و کارهای مختلف ، به طور یکسان با حفظ قوانين مالیات و موقعیت مالیات دهندگان به منظور بهینه سازی مالیات کوتاه مدت و بلند مدت مشغول به کار هستند .
 
 
برای مطالعه ادامه مقاله به ادامه مطلب مراجعه نمایید.مشاوره مالياتي تهران . . .

شاهرخ حُر انقلاب اسلامی

    همیشه شخصیتهایی مثل شاهرخ برایم جذاب بوده است؛ آنان که حر وار آزاد زیستهاند. آنان که از رحمت خدا با تمام گناهان ناامید نشده‌اند.
کتاب مانند دیگر کتاب‌های گروه فرهنگی ابراهیم هادی است و مجموعه‌ای از خاطرات شهید است؛ امّا آنچه مهم است و باعث شده که این کتاب را خدمتتان معرفی کنم، شخصیت و نحوه‌ی زیست این شهید است. . . .

شاهرخ حُر انقلاب اسلامی

    همیشه شخصیتهایی مثل شاهرخ برایم جذاب بوده است؛ آنان که حر وار آزاد زیستهاند. آنان که از رحمت خدا با تمام گناهان ناامید نشده‌اند.
کتاب مانند دیگر کتاب‌های گروه فرهنگی ابراهیم هادی است و مجموعه‌ای از خاطرات شهید است؛ امّا آنچه مهم است و باعث شده که این کتاب را خدمتتان معرفی کنم، شخصیت و نحوه‌ی زیست این شهید است. . . .

دور دوم کتاب

دو سه هفته پیش، محمد گفت دوستش خواسته که کتاب "سپید‌دندان" رو بخونه. سپیددندان از اون مجموعه‌های خلاصه‌شده‌ی ورق‌کاهی افق بود که من چهارم و پنجم دبستان خوندمشون. منم اول ذوق کردم از اینکه به پسربچه تو این سن می‌خواد این کتابا رو بخونه و اصلا برام جالب شد، چون در هر صورت اون مجموعه گرچه برای نوجوانه اما هر نوجوانی دوست نداره بخونه، اما چون سعی کردم مثل پدر و مادرها رفتار کنم و جانب احتیاط رو بگیرم، پرسیدم آدم مطمئنیه یا نه، و بعد گفتم که ب . . .

منبع قوانین مالی و محاسباتی آزمون استخدامی دیوان محاسبات

 
منبع کامل برای آزمون دیوان محاسبات کشور: 
کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ایی قوانين مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه ( کارشناس ارشد حسابداری و کارشناس سازمان دیوان محاسبات کشور ) - انتشارات ترمه تهران
کتاب مختص موفقیت در آزمون دیوان محاسبات کشور میباشد. 
بخش اول - قانون مدیریت خدمات کشوری ب همراه پرسشهای چهارگزینه ایی از خط ب خط مواد قانونی  و آزمون جامع
بخش دوم - قانون محاسبات عمومی کشور ب همراه پرسشهای چهارگزینه ایی از خط ب خط موا . . .

پرواز پنجمین هدهد سفید بر بام کتابخانه‌های عمومی کشور

پنجمین جلد از کتاب هدهد سفید» ویژه نوجوانان که بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ کتاب و کتابخوانی با زبان و ادبیات مناسب این گروه سنّی تهیه شده، منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد.پنجمین جلد از کتاب هدهد سفید» با بخشی با عنوان آوازهایم برای تو» آغاز می‌شود که در آن داستان کوتاهی از فریدون عموزاده خلیلی با عنوان کتاب نصفه نیمه» را می‌خوانیم و پس از آن در بخش صد دانه یاقوت»، مجموعه ۸ جلدی رمان پیامبر(ص)» نوشته نقی سلیمانی ا . . .

قوانين و مقررات توتک سفر

1- خدمات فروش آنلاین وبسایت tootaksafar بر اساس مجموعه قوانين جمهوری اسلامی ایران ، جرایم اینترنتی و قوانين و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می کند. خریدار ضمن خرید اینترنتی بلیط، متعهد می شود که از کلیه ی قوانين و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد.2- کلیه حقوق محتوای موجود در سایت محفوظ است و استخراج یا کپی از هر یک از بخش های سایت تنها با کسب اجازه رسمی شرکت توتک سفر تدبیر امکان پذیر می باشد .برای مشاهده . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)